Moje metody na ładną cerę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 15:11   #1
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95

Moje metody na ładną cerę


Witajcie Wizażanki!

Ja również postanowiłam przyłączyć się do konkursu Garnier. Wychodzę z założenia, że zawsze warto próbować, no więc spróbuję

Mam 13 lat, a to niestety wiek, kiedy pojawia się dużo problemów z cerą i należy badzo o nią dbać. Często pojawiają się wypryski, skóra się świeci. Ale ja umiem sobie radzić




Chyba nie muszę mówić (pisać ) jak wygląda twarz rano. Moja skóra była szara, świecąca. Niedawno zaopatrzyłam się w produkt Garniera Czysta Skóra 3w1 i muszę przyznać, że sprawdza się swietnie. Stosuję go jako żel codziennie przed wyjściem do szkoły i nie mam już problemów z niewypoczętą twarzą. Teraz jest promienna i świeża.

Po takim rozpoczęciu dnia ochoczo zabieram się do nauki








Wieczorem, po całym dniu ciężkiej pracy, skóra również pozostawia wiele do życzenia. Ale od czego jest nasza żelo-peelingo-maseczka! Tym razem używam jej jako peelingu, aby usunąć całodniowe brudy. Na koniec oczyszczam twarz przeciwtrądzikowym tonikiem Under Twenty.




Tak wygląda moja codzienna pielęgnacja.





Jeśli chodzi o specjalne okazje, na twarz nakładam maseczki. Upodobałam sobie dwie:
  • kiedy czuję, że moja twarz wygląda okropnie i nic nie jest w stanie jej pomóc, używam głęboko oczyszczającej maseczki Under Twenty. Bardzo fajnie ściąga skórę, twarz promienieje. Świetnie sprawdziła się przed weselem mojej siostry
  • raz w tygodniu robię sobie cudowną maseczkę z drożdży. Naprawdę, bardzo ją polecam! jest łatwa w przygotowaniu i daje wyśmienite efekty. Drożdze mają działanie dezynfekujące, więc oczyszczają z bakterii, a oprócz tego nadają skórze równomierny koloryt. Po tej maseczce twarz staje się tak gładka, jak pupa noworodka, i to dosłownie! Aż chce się dotykać

A oto przepis: potrzebujemy trochę drożdży (nie za dużo, na oko 1/5 kubka) i ciepłe mleko (również niewiele, trzeba dolać tyle, żeby powstała gęsta papka). Zamiast mleka można użyć cytrynę, ale podobno może szczypać twarz - sama dolewam mleka. Wszystko razem mieszamy. Nakładamy na twarz i czekamy, aż drożdże zbieleją i popękają. Za pierwszym razem czekałam godzinę, ale zdecydowanie warto było! Na oczy położyłam kompresy z herbaty. Po "kuracji" miałam CUDOWNĄ skórę na twarzy. Naprawdę baaardzo polecam!

Z racji tego, że mam cerę mieszaną, w moim kosmetycznym niezbędniku znajduję się też krem Nivea z jojobą. Czasem przydaje się, kiedy twarz jest zbyt sucha.



Czasem dobrze jest się delikatnie podmalować, oczywiście w granicach rozsądku Na mojej półce stoi uniwersalny płyn do demakijażu oczu firmy Ziaja. Nie podrażnia, wzystko ładnie domywa.




W ramach odświętnej pielęgnacji używam też olejku rycyowego. Moim zdaniem to najlepszy błyszczyk na świecie - usta są nawilżone, mięciutkie i błyszczące. Olejek można też nakładać na noc na rzęsy - stają się ciemniejsze, gęstsze, a nawet dłuższe, jak to było w moim przypadku.

* * *

Dziękuję Wizażankom za przeczytanie mojego posta i mam nadzieję, że się choć troszkę spodobał
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 21:47   #2
liQidream
Raczkowanie
 
Avatar liQidream
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 189
Dot.: Moje metody na ładną cerę

Dobrze,że już dbasz o twarz w tym wieku . To wiek dorastania, więc są najgorsze problemy . Niektórzy odkładają to " na potem " dzięki czemu mają jeszcze większe problemy. Jeśli chodzi o kremy z GARNIERA słyszałam,że są bardzo dobre, jeszcze ich nie stosowałam, ale zamierzam zakupić w poniedziałek . Maseczkę napewno wypróbuję . Znałam co prawda inną maseczkę z drożdży, ale nie zaszkodzi wypróbować . Pozdrawiam.
__________________
Skoro życie nie jest żartem dlaczego wciąż się śmiejemy?
Może dlatego, że jesteśmy m a r t w i.


Odchudzanie

cel: 53kg
liQidream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 21:50   #3
Czarna018
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 657
Dot.: Moje metody na ładną cerę

z garniera CZYSTA SKÓRA 3w1 niee kupiłabym więcej. Żadnych efektów lepszej twarzy poprawy nie zauważyłam. Nie kupie więcej
Czarna018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 06:48   #4
Skeruch
Raczkowanie
 
Avatar Skeruch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 325
Dot.: Moje metody na ładną cerę

Cytat:
Napisane przez Czarna018 Pokaż wiadomość
z garniera CZYSTA SKÓRA 3w1 niee kupiłabym więcej. Żadnych efektów lepszej twarzy poprawy nie zauważyłam. Nie kupie więcej
a dla mnie jest najlepszy, KWC
Skeruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 14:39   #5
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Moje metody na ładną cerę

Moje oczekiwania spełnia, zawsze mogłoby być lepiej, ale jak na razie to jest najlepszy z tych, które wypróbowałam.

A za chwilę zrobię sobie maseczkę z jogurtu naturalnego, podobno też ładnie odświeża skórę
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 14:44   #6
liQidream
Raczkowanie
 
Avatar liQidream
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 189
Dot.: Moje metody na ładną cerę

Hmm.. widocznie krem działa inaczej na typy cery. Ja napewno kupię, by wypróbować, bo wiele osób mi poleca. Ale czy zakupie poraz kolejny to się zobaczy .

dotka95 - z jogurtu naturalnego? oo.. nie słyszałam o takiej . Jakbyś mogła daj przepis, chętnie wypróbuję. Pozdrawiam.
__________________
Skoro życie nie jest żartem dlaczego wciąż się śmiejemy?
Może dlatego, że jesteśmy m a r t w i.


Odchudzanie

cel: 53kg
liQidream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 15:57   #7
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Moje metody na ładną cerę

Po prostu nałożyłam na 10 minut sam jogurt Potem go zmyłam i twarz jest miększa, ale ciekawa jestem, co by mi wyszło gdybym pozwoliła mu się całkowicie wchłonąć?

Czytałam też gdzieś o mieszaniu jogurtu z miodem i oliwą, ale tego nie próbowałam, bo mam do miodu miesane odczucia. Mam po nim strasznie spierzchnięte usta
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.