Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-19, 03:33   #31
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Thumbs up Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Dziewczynki spokojnie wdech wydech Po pierwsze warto by zobaczyc "to cudo" bo może sie okazać ,że wcale nie jest tak zle.... Broń boże nie zarzucam tu autorce postu popadania w przesadę czy histerię ale moze to tylko takie pierwsze wrażenie...Ale tak tylko sobie dywaguję bo wiem ,że są klientki ktore np zyczą sobie ekstremalnie cienkie pazurki ( wygląda to wlasciwie jak jedna bazowa warstwa) twierdząc ,że te normalnej, ogólnie przyjętej grubości są dla nich nie do przyjęcia. Co do łopat..trzeba bylo reagować kiedy u niej siedziałas!!! I to żywo reagować! Ja osobiscie kiedy robie pazury zawsze staram sie dopasować kształt pazurów do ogolnego wygladu dłoni ale jesli klientka ma inną wizję to po prostu się dostosowuję - co jest chyba oczywiste!
Co do ranek -absolutnie nie powinno być to normą choć powiedzmy sobie szczerze - wystarczy nowy pilnik, osłabione zadarte skórki, nagły ruch klientki ( bo np musi tel odebrać) i latwo naruszyć ciągłość skóry! Co absolutnie nietumaczy poranionego każdego palca A nie przemyła Tobie tej ranki żadnym płynem...? Choćby w trakcie odpylania paznokci?
I ostatnie - absolutnie nic sama z pazurami nie rób - pogorszysz jedynie sytuację. Ja na Twoim miejscu zadalabym sobie troche trudu i wróciła do tej pani. Znajdz w internecie fotke ladnych pazurków, idz do fotografa (chyba ze masz mozliwosc w domu), wydrukuj fotke i udaj sie do pani ze stanowczą prosbą by je poprawiła, bo jak widać na zalaczonym obrasku, efekt może być calkiem zadowalający.

Ogladalam galerie sliczniutka.Zdolna z Ciebie bestyjka
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 09:15   #32
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń
Biedaczku!!!SZOK!!!
Dobrze ze to przeczytalam,tez jestem z Wroclawia i mam zamiar zalozyc sobie tipsy,a ul,Śliczna to niedaleko Łódzkiej kolo mojej mamy Bogu dzieki ze mnie ostrzeglyscie kto wie czy tam nie zrobilabym tych tipsow,ale teraz juz wiem ze polecacie na Powstancow.
Szkoda mi Cie okropnie,wiesz poszlabym tam zrobila afere i moze niech Ci inna poprawi w ramach reklamacji w tym samym salonie,albo idz do innego,tylko ze tu znow dodatkowe koszta
Napisz co zrobilas i gdzie.Trzymam kciuki
Na razie tylko sama opilowalam je po bokach (juz sa nieco wezsze i mniej przypominaja lopaty) i pomalowalam (nie widac frencha ktory mi zupelnie nie pasowal). A nastepnym razem udam sie na powstancow sl.

Mam pytanko do wszystkich: Czy jesli chcialabym sie pozbyc tipsow to czy jak odrosna nieco to moge je spilowac na granicy z paznokciem i na dlugosc i czekac jak zupelnie odrosna??? Czy powinnam isc do manikiurzystki zeby je zdjela??
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 09:59   #33
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

Polecam profesjonalne ściągnięcie, bo reka bez wprawy może tylko szkody napytać. A przecież zależy Ci na dobrej kondyncji paznokci przed ślubem. A najlepiej za dwa tygodnie idź do jakiejś sprawdzonej stylistki, która nada ładny kształt paznokciom i wymodeluje proporcjonalnego frencha dla Twojej płytki.
Ja po raz pierwszy w zyciu mam frencha (zawsze się wzbraniałam) i chyba jestem kolejną maniaczką frencha
__________________
www

Edytowane przez zgredek
Czas edycji: 2006-01-19 o 12:13
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:45   #34
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

Droga Celko,
chyba nie zrobię nadmiernej reklamy, jeśli polecę Ci inny salon we Wrocławiu, na ul. Ślicznej 22c (solarium Ibiza), robi tam pazurki bardzo fajna dziewczyna, ja jestem b. b. zadowolona!
pozdrawiam
Kika
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:46   #35
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

takiej to bym powiedziała co sądze, z ta krwią to już przesadziła
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 18:46   #36
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Smile Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez Kika78
Droga Celko,
chyba nie zrobię nadmiernej reklamy, jeśli polecę Ci inny salon we Wrocławiu, na ul. Ślicznej 22c (solarium Ibiza), robi tam pazurki bardzo fajna dziewczyna, ja jestem b. b. zadowolona!
pozdrawiam
Kika
Dziekuje pieknie. A mozesz cos wiecej napisac o niej? Jakie sa ceny? Robisz u niej tipsy zelowe? Od jak dawna? Pewnie nie tylko mi sie przyda ta informacja, moze Sandruni tez (ona tez jest z wrocka). Dziekuje za polecenie salonu
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:14   #37
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

Ja mogę powiedzieć tylko tyle że pierwszy raz pazniokcie akrylowe robiła mi kosmetyczka początkująca zaraz po szkole (czyli chyba niezbyt doświadczona) i wyszły pięknie, oprócz frenchu gratis zrobiła mi piękny kwiatkowy (różowo-biały z wtopionym brylancikiem) wzorek, a przed rozpoczęciem dokładnie mnie wypytała jaki kształt paznokcia bym chciała, tzn. czy kwadratowy czy zaokrąglony.Życzę sobie i wam więcej takich kosmetyczek. Jakby co to moge dac namiary
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 11:06   #38
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez monka111
Ja mogę powiedzieć tylko tyle że pierwszy raz pazniokcie akrylowe robiła mi kosmetyczka początkująca zaraz po szkole (czyli chyba niezbyt doświadczona) i wyszły pięknie, oprócz frenchu gratis zrobiła mi piękny kwiatkowy (różowo-biały z wtopionym brylancikiem) wzorek, a przed rozpoczęciem dokładnie mnie wypytała jaki kształt paznokcia bym chciała, tzn. czy kwadratowy czy zaokrąglony.Życzę sobie i wam więcej takich kosmetyczek. Jakby co to moge dac namiary
Dzieki. Mozesz podac - pewnie przyda sie innym, bo z tego co widze jestes z Lodzi. Ja z Wroclawia, wiec nie skorzystam
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:38   #39
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

[QUOTE=celka2000]


Dziekuje pieknie. A mozesz cos wiecej napisac o niej? Jakie sa ceny? Robisz u niej tipsy zelowe? Od jak dawna? Pewnie nie tylko mi sie przyda ta informacja, moze Sandruni tez (ona tez jest z wrocka). Dziekuje za polecenie salonu
[/QUOTE

w temacie tipsów, tez jestem generalnie poczatkująca w Ibizie robiłam po raz pierwszy (wczesniej pare razy gdzie indziej ale efekt nie byl najlepszy), dziewczyna która je robi ma 6-letnie doświadczenie i dyplom ukończenia kursu specjalnego. Koszt to 59zł (teraz jest jakaś promocja, nie wiem ile potrwa). chodzę tam na solarium i nieraz widziałam do tej dziewczyny straszne kolejki więc chyba jest dobra efekty jej pracy tez widziałam i mi sie bardzo podobały. pochodzę do niej i za pare tygodni moge zdać drugą relacje czy poziom usługi nadal jest wysoki pozdrowionka
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 21:30   #40
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

[QUOTE=Kika78]
Cytat:
Napisane przez celka2000


Dziekuje pieknie. A mozesz cos wiecej napisac o niej? Jakie sa ceny? Robisz u niej tipsy zelowe? Od jak dawna? Pewnie nie tylko mi sie przyda ta informacja, moze Sandruni tez (ona tez jest z wrocka). Dziekuje za polecenie salonu
[/QUOTE

w temacie tipsów, tez jestem generalnie poczatkująca w Ibizie robiłam po raz pierwszy (wczesniej pare razy gdzie indziej ale efekt nie byl najlepszy), dziewczyna która je robi ma 6-letnie doświadczenie i dyplom ukończenia kursu specjalnego. Koszt to 59zł (teraz jest jakaś promocja, nie wiem ile potrwa). chodzę tam na solarium i nieraz widziałam do tej dziewczyny straszne kolejki więc chyba jest dobra efekty jej pracy tez widziałam i mi sie bardzo podobały. pochodzę do niej i za pare tygodni moge zdać drugą relacje czy poziom usługi nadal jest wysoki pozdrowionka
Kiko prosze napisz mi jak wygladaja efekty po wizycie u tej dziewczyny czy robi pazurki dokladnie i czy nie wychodza takie gruube i nienaturalne bo czesto tak bywa,jak szybko popjawiaja sie zapowietrzenia i czy ma jakies ozdobki do wtapiania i jezeli tak to jaki jest koszt ich aha i po ile jest uzupelnienie? przepraszam ze tak duuuzo pytam ale jestem ostrozna co do stylistek pazurkow wiec jak chce zmienic to tez na dobra
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 21:39   #41
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

celka bardzo wspolczuje ale co fakt to fakt - do mnie tez trafiaja dziewczyny ktore sa w szoku jak mowie ze np paznokiec ma okreslone krzywizny ktorych trzeba przestrzegac... Pseudo stylistek jest mnostwo niestety....
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-21, 21:45   #42
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez śliweńka
takiej to bym powiedziała co sądze, z ta krwią to już przesadziła
Zapewne nie ma stylistki, której nie przydażyło się skaleczyć klientki pilnikiem. Ja jęśli juz mi się zdaży tamuję krwawienie przyciskając wacikiem bezpyłowym ranke. Na koniec nakladam oliwke, ktora przyspiesza gojenie sie ran.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.