parodia reklamy o znanym nam urządzeniu "ab-gymnic" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-17, 18:02   #1
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088

parodia reklamy o znanym nam urządzeniu "ab-gymnic"


PARODIA REKLAMY
„schAB – alboNIC”




WYSTĘPUJĄ:

- Prezenter 1

-Drobny Mario



POTRZEBNE REKWIZYTY:

-Teczka

- Przyrząd pozwalający schudnąć z dużym, wyraźnym napisem
„schAB – alboNIC”


-Ubrania dla prezenterów

- Duży brzuch





SCENARIUSZ:

(w tle muzyka, wchodzi PREZENTER 1, z teczką, w której znajduje się „schAB – alboNIC”)



PREZENTER 1 – Witam państwa serdecznie. Chciałbym dzisiaj zaprezentować nowy, rewelacyjny, skuteczny, wspaniały, a przy tym niedrogi przyrząd, który pomoże Wam zrzucić nadwagę. Wszystkie państwa problemy, kompleksy i kilogramy znikną w przeciągu kilku sekund. A to wszystko dzięki…(powoli wyciąga z teczki „schAB – alboNIC” i pokazuje widowni) urządzeniu „schAB – alboNIC”!!! ... Oczywiście, moje słowa wydają się państwu niewiarygodne, ale za chwilę przekonacie się, że „schAB – alboNIC” potrafi zdziałać cuda. Jak? Zobaczcie!!! (zrzuca z siebie płaszcz) I co? Dalej nie wierzycie? Myślicie, że zawsze byłem taki chudy? No więc, zapraszam do studia mojego kolegę, przywitajmy go brawami.

(w tle muzyka, oklaski)

DROBNY MARIO – Dzień dobry!!! Nazywam się DROBNY MARIO! Zrobiłbym wszystko, aby schudnąć. Chciałbym wreszcie stać się atrakcyjnym i beztroskim człowiekiem.

PREZENTER 1 – Teraz widzicie, że różnica kilogramów między mną a DROBNYM MARIEM jest baaaaaaaaaaaardzo duża. Kiedyś byłem taki jak on...Ale wystarczyło tylko kilka sekund, żeby zrzucić nadwagę. Nie potrzebowałem żadnych diet, ani ćwiczeń. Wystarczył „schAB – alboNIC”. To niewiarygodne, ale prawdziwie. Za chwilę przekonacie się o tym na własne oczy. Mario, podejdź do mnie.

(Mario podchodzi, prezenter 1 zakłada mu na brzuch „schAB – alboNIC”)

DROBNY MARIO – I co dalej?

PREZENTER 1 – Teraz włączę nasze urządzenie na kilka sekund. Ale muszę zapytać cię, czy na pewno chcesz zrzucić nadwagę.

DROBNY MARIO – Jestem pewien.

(Prezenter 1 naciska przycisk na „schAB – alboNIC”), Drobny Mario trzepie się przez chwilę, odwraca się i wyrzuca zbędne kilogramy)

DROBNY MARIO – Nie wierzę, nie wierzę... (zdziwiony wychodzi ze studia, mówiąc) Naprawdę schudłem, coś podobnego!!! Nie wierzę, co się stało, naprawdę schudłem, naprawdę...

PREZENTER 1 – Drodzy państwo, teraz widzicie! „schAB – alboNIC” naprawdę działa. Spróbujcie sami! „schAB – alboNIC” – tylko 999zł i 99gr!!! Żegnam państwa, do widzenia!!!
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.