taniec nowoczesny w Lublinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 12:16   #1
Marga6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11

taniec nowoczesny w Lublinie


Hej, znacie może, albo tańczycie w jakimś fajnym zespole tańca nowoczesnego w Lublinie? Ja tańczyłam przez 3 lata, a teraz miałam roczną przerwę i chciałabym znów wrócic do tańca, bo naprawdę to kocham No i tak szukam, szukam, gdzie by tu spróbować. Bardzo ważna jest dla mnie dobra atmosfera w grupie, bo w moim poprzednim zespole tego nie bylo niestety (ostatnio dowiedziałam sie ,że przez to zespół sie rozadł) Tak wiec licze na Wasza drobną pomoc
Marga6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 12:58   #2
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Dot.: taniec nowoczesny w Lublinie

Cytat:
Napisane przez Marga6 Pokaż wiadomość
Hej, znacie może, albo tańczycie w jakimś fajnym zespole tańca nowoczesnego w Lublinie? Ja tańczyłam przez 3 lata, a teraz miałam roczną przerwę i chciałabym znów wrócic do tańca, bo naprawdę to kocham No i tak szukam, szukam, gdzie by tu spróbować. Bardzo ważna jest dla mnie dobra atmosfera w grupie, bo w moim poprzednim zespole tego nie bylo niestety (ostatnio dowiedziałam sie ,że przez to zespół sie rozadł) Tak wiec licze na Wasza drobną pomoc
Ja wprawdzie nie pomogę Ci ze znalezieniem zesp. w Lublinie, ale mam pytanko

Piszesz, że tańczyłaś przez 3 lata - a ile mniej więcej się nauczyłaś wtedy? Tzn. chodzi mi o to, na jakim poziomie jestes Bo ja właśnie zapisałam się na t. nowoczesny i chciałam mniej więcej wiedzieć, jak to będzie po 3 latach

Pozdrawiam
__________________
"Sumienie jest najtajniejszym ośrodkiem i sanktuarium człowieka, gdzie przebywa on sam z Bogiem, którego głos w jego wnętrzu rozbrzmiewa."


Cel:
14.04.2007 - 21.04.2007 (na początek ) ZERO SŁODYCZY!!
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.