Synergen na 4+ ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Synergen

Notka

Klub Recenzentki Synergen 50 użytkowniczek testuje nowe produkty Synergen. Poznaj ich recenzje!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 15:31   #1
betanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1

Synergen na 4+ ;)


Synergen Fruity Flirt - bardzo miły tonik o przyjemnym zapachu. Fajnie odświeża twarz. Jest bardzo wydajny a jego cena przystępna. Polecam bo za niską cenę można mieć naprawdę dobry tonik.

Synergen pianka do mycia twarzy - kolejny trafiony produkt. Bardzo duży plus za pompkę. Uwielbiam takie gadżety w kosmetykach. Pianka idealnie nadje się do porannego oczyszczenia twarzy. Z ciężkim makijażem radzi sobie gorzej. Kolejny produkt dobry polecenia.

Synergen Fruity Flirt krem - nigdy nie podejrzewałam, że tani krem może być naprawdę dobry. To prawda, że matuje (oczywiście nie na cały dzień, tylko na kilka h). To prawda, że nawilża. Będzie to chyba jedno z moich odkryć tego roku.

Synergen plasterki antybakteryjne - produkt, który nie robi kompletnie nic. Jestem nim bardzo zawiedziona ponieważ po zadowoleniu ze wcześniejszych produktów myślałam, że ten tez będzie świetny. Prawda okazała się inna. Na pewno go nie kupie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4816.jpg (210,4 KB, 8 załadowań)
betanka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Synergen


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.