Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-16, 12:24   #3451
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czy CC cream z Bourjois nada się do cery mieszanej? Chciałam kupić coś lekkiego na lato.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 13:25   #3452
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Czy CC cream z Bourjois nada się do cery mieszanej? Chciałam kupić coś lekkiego na lato.
Powinien , o ile Twoja strefa T nie jest bardzo tłusta
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 17:11   #3453
eeverybodylies
Raczkowanie
 
Avatar eeverybodylies
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 242
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Niekoniecznie chce mi się babrać jeszcze z pigmentem
__________________
Kochać to nie patrzeć na siebie, a w tym samym kierunku.

eeverybodylies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 19:13   #3454
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Orientujecie się jak najlepiej nakładać podkłady w musie? Palcami, pędzlem? Czaję się na podkład Essence, gdzieś wyczytałam, że musy są dobre do cery tłustej/mieszanej.
Mi palcami.. Pod d pędzlem taka konsystencja( w moim przypadku) robiła smugi
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 20:28   #3455
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Powinien , o ile Twoja strefa T nie jest bardzo tłusta
To chyba średnio. Bo czoło i nos mam bardzo tłuste, a policzki bardzo suche..
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 00:46   #3456
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
To chyba średnio. Bo czoło i nos mam bardzo tłuste, a policzki bardzo suche..


To wklepać, wręcz wdusić puder w to czoło i nos pokryte tym kremem i powinno być ok
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 13:28   #3457
jolka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
kosmetyki pomocy

witam. Potrzebuje pomocy przy zakupie kosmetyków . Zalezy mi na trwalosci i dobrym kryciu. Cerę mam normalna ze sklonnoscia do przesuszen i niestety dość spora ilością piegów które spędzają mi sen z powiek i ze względu na młody wiek wypryski. W następną sobotę mam chrzciny synka. Potrzebuje pomocy, natomiast:
baza pod makijaż - jaki odcień bazy sby zminimalizować widoczność piegi oraz zaczerwienien,
podkład - dobrze kryjący ale nie ciezki aby nadal sie na lato do spacerkow mysle ze jakiś apteczny ,
co więcej posiadam kamuflaż firmy kryolan kolko kamuflażu no1 który używam bardzo rzadko ale czasami jest po prostu potrzebny . Bardzo proszę o rady dotyczące zakupu bazy oraz podkladu , dobrych ale w dość przestępnych cenach . Z góry dziekuje.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Kurczę jest tu ktoś ??
jolka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 14:21   #3458
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: kosmetyki pomocy

Co do bazy Nie jest powiedziane,że jest potrzebna pod każdy podkład. Zamiast baz można użyć kremu do twarzy,odpowiedniego dla typu cery. W Twoim przypadku może to być krem nawilżający co cery suchej i normalnej.
Co do podkładu to zależy też,na jaki koszt możesz sobie pozwolić. Bardzo fajny efekt dają kremy BB. Kryją słabiej ale wystarczająco wyrównują koloryt skóry i nawilżają cerę. Też mam piegi i parę niedoskonałości.
Krem BB z pewnością jest lżejszy niż podkład.
Ale jeśli zależy Ci na większym kryciu to polecam któryś z tych :Rimmel Lasting Finish bądź Maybelline New York Affinitone(koszt 20-30 zł,taki rozłam,bo dość często są promocje) a jeśli o coś tańszego,warty wypróbowania jest podkład matujący Soraya Studio Mat około 13 zł
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 14:57   #3459
jolka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyki pomocy

Ceny to tak mniej więcej do 40 zl za ppdklad i w granicach 30 zl baza. Na tyle mogę sobie na dzień dzisiejszy pozwolić i jak już wcześniej wspomniałam zalezy mi na dość dobrym kryciu

Edytowane przez jolka95
Czas edycji: 2015-04-17 o 15:33
jolka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:04   #3460
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: kosmetyki pomocy

W piątek w Rossmannie zaczyna się promocja -49% na kolorówkę, więc poluj na podkład wtedy, gdy ktoś Ci już doradzi Zaoszczędzisz, jeśli nie możesz wydać sporo
wypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 17:11   #3461
jolka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyki pomocy

A co sadzicie o Pharmaceris f intensywnie kryjący delikanty fluid? Ktoras z was używała , poleca ?
jolka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 18:32   #3462
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: kosmetyki pomocy

Cytat:
Napisane przez jolka95 Pokaż wiadomość
witam. Potrzebuje pomocy przy zakupie kosmetyków . Zalezy mi na trwalosci i dobrym kryciu. Cerę mam normalna ze sklonnoscia do przesuszen i niestety dość spora ilością piegów które spędzają mi sen z powiek i ze względu na młody wiek wypryski. W następną sobotę mam chrzciny synka. Potrzebuje pomocy, natomiast:
baza pod makijaż - jaki odcień bazy sby zminimalizować widoczność piegi oraz zaczerwienien,
podkład - dobrze kryjący ale nie ciezki aby nadal sie na lato do spacerkow mysle ze jakiś apteczny ,
co więcej posiadam kamuflaż firmy kryolan kolko kamuflażu no1 który używam bardzo rzadko ale czasami jest po prostu potrzebny . Bardzo proszę o rady dotyczące zakupu bazy oraz podkladu , dobrych ale w dość przestępnych cenach . Z góry dziekuje.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Kurczę jest tu ktoś ??
Jeśli chodzi o dobór podkładu, to jest specjalny wątek dotyczący tej materii, więc przesuwam Twój wątek w to właśnie miejsce.

O bazy pod podkład pytaj z kolei tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post47987517

Przed założeniem wątku warto skorzystać z wyszukiwarki i przeszukać forum.

Informacji i opinii na temat konkretnego produktu warto szukać w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-04-17 o 18:33
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 18:50   #3463
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: kosmetyki pomocy

dziękuję za odpowiedz, teraz już wiem, że jest to 'konturowanie' twarzy. dalszych szczegolow bede szukac na yt.
natomiast ponawiam pytanie dotyczace tego konturowania, czy bedzie calkiem to dobrze wygladac na twarzy z przebarwieniami/tradzikiem?
oraz dodanie jakiegos koloru na ustach np. roz, czerwien. nie bedzie zbyt 'duzo' na buzi? ?
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 19:19   #3464
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: kosmetyki pomocy

Wiecie może który kolor Bourjois Healthy Mix odpowiada Inglotowi HD 71?
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 22:32   #3465
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: kosmetyki pomocy

Cytat:
Napisane przez jolka95 Pokaż wiadomość
a co sadzicie o pharmaceris f intensywnie kryjący delikanty fluid? Ktoras z was używała , poleca ?
kwc.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:02   #3466
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kosmetyki pomocy

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedz, teraz już wiem, że jest to 'konturowanie' twarzy. dalszych szczegolow bede szukac na yt.
natomiast ponawiam pytanie dotyczace tego konturowania, czy bedzie calkiem to dobrze wygladac na twarzy z przebarwieniami/tradzikiem?
oraz dodanie jakiegos koloru na ustach np. roz, czerwien. nie bedzie zbyt 'duzo' na buzi? ?
Wszystko co zrobione dobrze będzie przyzwoicie wyglądać ALE ciężkie produkty uwypuklają zmiany w fakturze skory tj zaskórniki , trądzik, pory...
Poza tym konturowanie jeat dość trudne i nie wiem czy może donrze wyglądać w świetle dziennym

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
To chyba średnio. Bo czoło i nos mam bardzo tłuste, a policzki bardzo suche..
Na bardzo tłustej moźe być średnio..
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 13:33   #3467
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kosmetyki pomocy

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Co do bazy Nie jest powiedziane,że jest potrzebna pod każdy podkład. Zamiast baz można użyć kremu do twarzy,odpowiedniego dla typu cery. W Twoim przypadku może to być krem nawilżający co cery suchej i normalnej.
Co do podkładu to zależy też,na jaki koszt możesz sobie pozwolić. Bardzo fajny efekt dają kremy BB. Kryją słabiej ale wystarczająco wyrównują koloryt skóry i nawilżają cerę. Też mam piegi i parę niedoskonałości.
Krem BB z pewnością jest lżejszy niż podkład.
Ale jeśli zależy Ci na większym kryciu to polecam któryś z tych :Rimmel Lasting Finish bądź Maybelline New York Affinitone(koszt 20-30 zł,taki rozłam,bo dość często są promocje) a jeśli o coś tańszego,warty wypróbowania jest podkład matujący Soraya Studio Mat około 13 zł
Krem bb nie musi być lżejszy niź podkład. Duża zawartość silikonów i nawilżaczy w kremach bb sprawia że nie dla kaźdej cery będą " lekkie" mnie np masakrują, efekt cudny ale niestety wysypuje mnie po większości.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 23:42   #3468
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
podkład się wysusza

witam
z góry zaznaczam że nie jest to wina podkładku - używam Vichy Dermablend, gęsty i dość tłusty, jednak na mojej skórze po krótkim czasie daje się go zauważyć. Nie zespala się ze skórą tylko zbija sie w niewielkie grudki podobnie miałam przy innych podkladach. Czy mam przerzucać się na coraz to bardizej tluste podkłady czy problem tkwi gdzieś indziej ?
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 13:25   #3469
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Pytanie możliwe, że z serii głupich, ale jestem jeszcze błądząca w tych tematach. Podpowiedzcie mi czy są jakieś takie pudry do stosowania na podkład, ale nie bardzo matujące. Coś żeby fajnie wykończyło makijaż, a nie dawało mega matu? Wydaje mi się, że z pudrem mój makijaż dłużej się trzyma, ale stosowane dotychczas matujące podkreślają zmarszczki, suche skórki czy wągry. Będę wdzięczna za podpowiedzi
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 13:30   #3470
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Pytanie możliwe, że z serii głupich, ale jestem jeszcze błądząca w tych tematach. Podpowiedzcie mi czy są jakieś takie pudry do stosowania na podkład, ale nie bardzo matujące. Coś żeby fajnie wykończyło makijaż, a nie dawało mega matu? Wydaje mi się, że z pudrem mój makijaż dłużej się trzyma, ale stosowane dotychczas matujące podkreślają zmarszczki, suche skórki czy wągry. Będę wdzięczna za podpowiedzi
Próbowałaś Rimmel Stay Matte lub Bourjois Healthy balance puder?

Edytowane przez wiolusia00
Czas edycji: 2015-04-19 o 13:33
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 13:40   #3471
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Próbowałaś Rimmel Stay Matte lub Bourjois Healthy balance puder?
Właśnie ten Rimmel dał mi taki efekt. Nie potrzebuję matowienia, tylko nie wiem jak to nazwać - 'wykończenia'? Nie mam pojęcia czy coś takiego w ogóle istnieje... Jakiś puder (nie podkład!) nawilżający?
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 13:59   #3472
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Pytanie możliwe, że z serii głupich, ale jestem jeszcze błądząca w tych tematach. Podpowiedzcie mi czy są jakieś takie pudry do stosowania na podkład, ale nie bardzo matujące. Coś żeby fajnie wykończyło makijaż, a nie dawało mega matu? Wydaje mi się, że z pudrem mój makijaż dłużej się trzyma, ale stosowane dotychczas matujące podkreślają zmarszczki, suche skórki czy wągry. Będę wdzięczna za podpowiedzi
Mineralny mac , meteoryty Guerlain. Pryzmy Givenchy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 14:05   #3473
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

mac mineralize skinfinish natural
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 14:21   #3474
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mineralny mac , meteoryty Guerlain. Pryzmy Givenchy
Meteoryty nie są rozświetlające? Bo takie produkty odpadają...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 15:12   #3475
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Pytanie możliwe, że z serii głupich, ale jestem jeszcze błądząca w tych tematach. Podpowiedzcie mi czy są jakieś takie pudry do stosowania na podkład, ale nie bardzo matujące. Coś żeby fajnie wykończyło makijaż, a nie dawało mega matu? Wydaje mi się, że z pudrem mój makijaż dłużej się trzyma, ale stosowane dotychczas matujące podkreślają zmarszczki, suche skórki czy wągry. Będę wdzięczna za podpowiedzi
Efekt satynowy daje puder prasowany Avon Luxe. Bardzo ładnie wygląda na twarzy. Nie robi płaskiego matu, tylko ożywia twarz.

MAC Skinfinish jest moim zdaniem mocno matujący.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 15:12   #3476
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Właśnie ten Rimmel dał mi taki efekt. Nie potrzebuję matowienia, tylko nie wiem jak to nazwać - 'wykończenia'? Nie mam pojęcia czy coś takiego w ogóle istnieje... Jakiś puder (nie podkład!) nawilżający?
A ten puder z Bourjois Healthy Balance probowalas? On jak dla mnie nie matuje ani trochę
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 15:15   #3477
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Meteoryty nie są rozświetlające? Bo takie produkty odpadają...
We większości są rozświetlające ale prasowańce bywają tylko rozjaśniające. Mają satynowe wykończenie. Nie widzę rozświetlenia
Mineralny mac natomiast jest po prostu satynowym pudrem. Zero drobinek , nic z tych rzeczy. Lekko utrwala makijaż ale nie daje matu. Swój mam na wykończeniu i z pewnością kupię go ponownie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 16:36   #3478
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
mac mineralize skinfinish natural
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Efekt satynowy daje puder prasowany Avon Luxe. Bardzo ładnie wygląda na twarzy. Nie robi płaskiego matu, tylko ożywia twarz.

MAC Skinfinish jest moim zdaniem mocno matujący.
Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A ten puder z Bourjois Healthy Balance probowalas? On jak dla mnie nie matuje ani trochę
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
We większości są rozświetlające ale prasowańce bywają tylko rozjaśniające. Mają satynowe wykończenie. Nie widzę rozświetlenia
Mineralny mac natomiast jest po prostu satynowym pudrem. Zero drobinek , nic z tych rzeczy. Lekko utrwala makijaż ale nie daje matu. Swój mam na wykończeniu i z pewnością kupię go ponownie.
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi Teraz przyjdzie to testować, mam nadzieję, że trafię na ideał
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 18:11   #3479
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: kosmetyki pomocy

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Krem bb nie musi być lżejszy niź podkład. Duża zawartość silikonów i nawilżaczy w kremach bb sprawia że nie dla kaźdej cery będą " lekkie" mnie np masakrują, efekt cudny ale niestety wysypuje mnie po większości.

No niestety nie nie wymyślono jeszcze jednego produktu,który pasowałby do każdej z nas
Ale warto czytać skłąd
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 22:10   #3480
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny kupiłam ten loreal True match i powiem wam że w sumie jestem w szoku bo pierwszy raz musze używać pod podklad kremu nawilzajacego.. mam skórę mieszana ale ten podkład naprawdę długo się utrzymuje i matuje i właśnie podkreśla suche skórki. Pomimo że mi się wydawało ze nie mam nigdzie suchych skórek to jednak ten podkład gdzieś je tam wydobył i z nawilżającym kremem naprawdę dobrze się komponuje.
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.