Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-02-14, 21:48   #4441
kass_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

¦ledzê ten w±tek ju¿ d³u¿szy czas i postanowi³am siê odezwaæ. Mam ten sam problem, co wiêkszo¶æ z was tutaj, mianowicie ³ysiejê Wszystkie wyniki mam w normie, hormony super (idealna norma wg lekarzy), PCOS nie mam, tarczyca super, a jednak ³ysiejê.
Mam do was takie pytanie w zwi±zku z tym, czy ³ysienie androgenowe dotyczy tak¿e potylicy? Czy przy takim ³ysieniu mo¿na straciæ wszystkie w³osy? Ostatnio jeden dermatolog zdiagnozowa³ u mnie ³ysienie androgenowe, przy czym powiedzia³, ¿e takie ³ysienie nigdy nie dotyczy potylicy(¿e tam pozostaj± w³osy gêste i nie wypadaj±), a ja na potylicy te¿ mam okropnie przerzedzone w³osy, wiêc jak to w koncu jest? Powiedzia³am mu, ¿e potylicê mam przerzedzon± to tylko zrobi³ wielkie oczy i nic nie powiedzia³. £apiê siê ostatniej nadziei, ¿e to mo¿e jednak nie jest ³ysienie androgenowe. Przedzia³ek co prawda przerzedzony, ale zakol nie mam w ogóle, zaro¶niête s± totalnie.
Heeelp
kass_6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-15, 09:27   #4442
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomo¶ci: 339
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja biorê od wrze¶nia 100. Potas powinnam mieæ przy tym do¶æ wysoki tymczasem mam doln± granicê. Gdzie¶ ucieka, nie wiadomo gdzie... ;/ Na w³osy co¶ trochê dzia³a ale nie wiem czy to spironol czy hormony tarczycy. Sza³u nie ma, jednak jaka¶ tam poprawa jest.
W sprawie potasu siê nie wypowiem bo siê nie znam ogólnie mnie tylko ostrzega³a, ¿e mo¿e wzrosn±æ ale nie musi wiec skoro Tobie nie wzrasta to nie jest z³y objaw. Z³y to jest gdy jest za wysoki przy Spironolu.

Jak dzia³a Spironol na w³osy ciezko mi powiedzieæ...bo jak widzisz biorê rok a i tak zacze³y wypadaæ... ale moze wypada³by wiecej gdyby nie spironol??? a moze 100 to juz za ma³o ??

Ogólnie to nigdy nie wypada³y mi w³osy, po prostu jak przyklejone, moze po myciu i w czasie ³±cznie 10! ale jesieni± zesz³ego roku mia³am pierwszy wysyp...i nie wiem czy usta³o samoistnie czy zbiega³o sie z braniem Spironolu...
Teraz znów jesieñ i od 2 miesiecy lec± jak oszala³e... moja lekarka w sumie bez zadnych badan krwi etc...spojrzala tylko przez kamerê i mowi - ³ysienie androgenowe... da³a mi standardowe alopexyl.
Sama we w³asnym zakresie idê zrobic badania krwi bo jej diagnoza wyda³a mi sie dosc beztroska i ciagle sie ³udzê ze to moze nie to....
Ale prawda jest ze i moja mama i babcia ³ysienie androgenowe maja wiec raczej w diagnozie niestety dla mnie sie nie pomyli³a
Aranel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:44   #4443
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 2 609
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Mam do Was pytanie dziewczyny - jak siê czeszecie przy ³ysieniu androgenowym? Bo ja ju¿ nie mam pomys³u... ¦cinaæ? Nie ¶cinaæ? We wszystkim wygl±dam ¼le, bo te parê w³osków w ka¿dej kombinacji daje dramat...
drazetkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:10   #4444
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez drazetkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Mam do Was pytanie dziewczyny - jak siê czeszecie przy ³ysieniu androgenowym? Bo ja ju¿ nie mam pomys³u... ¦cinaæ? Nie ¶cinaæ? We wszystkim wygl±dam ¼le, bo te parê w³osków w ka¿dej kombinacji daje dramat...
Ja robiê przedzia³ek na boku g³owy, bo to ¶rodek mam najmocniej przerzedzony. Wi±¿ê te¿ kucyka z w³osami zaczesanymi do ty³u bez przedzia³ka. Jak mam jakie¶ wa¿niejsze wyj¶cie i zale¿y mi, ¿eby w³osy wygl±da³y lepiej to posypujê je HRS i lakierujê. Czasem lekko tapirujê, ¿eby optycznie by³o ich wiêcej.
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:45   #4445
rurka_z_kremem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Ja w koñcu zdecydowa³am siê na minoksydyl (Aloplexy 5%). 4 miesi±c i nie widzê sza³u, co najwy¿ej kilka ma³ych w³osów przy czole. ECH.
Do tego nowa diagnoza, witaj niedoczynno¶ci tarczycy!
rurka_z_kremem jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-16, 07:35   #4446
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez susse Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robiê przedzia³ek na boku g³owy, bo to ¶rodek mam najmocniej przerzedzony. Wi±¿ê te¿ kucyka z w³osami zaczesanymi do ty³u bez przedzia³ka. Jak mam jakie¶ wa¿niejsze wyj¶cie i zale¿y mi, ¿eby w³osy wygl±da³y lepiej to posypujê je HRS i lakierujê. Czasem lekko tapirujê, ¿eby optycznie by³o ich wiêcej.
Susse, kupi³a¶ szampon Loxon? Jakie wra¿enia
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-16, 08:34   #4447
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 2 609
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez susse Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robiê przedzia³ek na boku g³owy, bo to ¶rodek mam najmocniej przerzedzony. Wi±¿ê te¿ kucyka z w³osami zaczesanymi do ty³u bez przedzia³ka. Jak mam jakie¶ wa¿niejsze wyj¶cie i zale¿y mi, ¿eby w³osy wygl±da³y lepiej to posypujê je HRS i lakierujê. Czasem lekko tapirujê, ¿eby optycznie by³o ich wiêcej.
Ja w³a¶nie ostatnio na kucyka nie mogê patrzeæ, bez przedzia³ka nie mogê siê uczesaæ, bo przód mam mega przerzedzony.... ale bojê siê, ¿e jak zetnê to bêdzie jeszcze dramatyczniej to wygl±daæ :/
drazetkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 09:22   #4448
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Susse, kupi³a¶ szampon Loxon? Jakie wra¿enia
Nie kupi³am, kupi³am ostatecznie Alpecin C1. Znalaz³am sk³ad szamponu Loxon:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, (ocamidopropyl Betaine, PEG-12 Dimethicone, Propanediol, Panthenol, Decyl Glucoside, Betaine, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Arginine, Lactic Acid, Glycine Soja Germ Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Scutellaria Bakalensis Root Extract, Biosaccharide Gum-1, Zinc PCA, Polyquaternium-44, Polyquaternium-7, Decyl Alcohol, Glucose, Citric Acid, Coco-Glucoside, Glycerin, Glycol Distearate, Pantolactone, Cocamidopropyl Betainamide MEA Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Cl 42090, Cl 60730.

Cytat:
Napisane przez drazetkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w³a¶nie ostatnio na kucyka nie mogê patrzeæ, bez przedzia³ka nie mogê siê uczesaæ, bo przód mam mega przerzedzony.... ale bojê siê, ¿e jak zetnê to bêdzie jeszcze dramatyczniej to wygl±daæ :/
Ja ostatnio czêsto noszê kucyka, bo od listopada nie farbujê w³osów i jak siê tak uczeszê to mniej widaæ odrosty
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-16, 17:31   #4449
rurka_z_kremem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

U mnie króluj± lekkie fryzury spinane wsuwkami, zawijas z boku, co¶ a la kucyk w donucie (ale na zwyk³ej gumce, bo donuta bym nie objê³a w³osami) albo francuz z koñcówk± zawiniêt± do ¶rodka, ¿eby nie by³o widaæ jaki ten warkoczyk malutki

Odradzam ¶cinanie! Krótkie w³osy = niemo¿no¶æ spiêcia i zakrycia prze¶witów ewentualn± d³ugo¶ci± Wiatr wieje i pokazuje wszystkie ubytki, oprzesz siê o fotel w autobusie i kimniesz na chwilê i od razu masz gniazdo wyle¿ane. Nie mówiê o czapce, która o tej porze roku okazuje siê jeszcze niezbêdna.
rurka_z_kremem jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-16, 21:04   #4450
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez rurka_z_kremem Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie króluj± lekkie fryzury spinane wsuwkami, zawijas z boku, co¶ a la kucyk w donucie (ale na zwyk³ej gumce, bo donuta bym nie objê³a w³osami) albo francuz z koñcówk± zawiniêt± do ¶rodka, ¿eby nie by³o widaæ jaki ten warkoczyk malutki

Odradzam ¶cinanie! Krótkie w³osy = niemo¿no¶æ spiêcia i zakrycia prze¶witów ewentualn± d³ugo¶ci± Wiatr wieje i pokazuje wszystkie ubytki, oprzesz siê o fotel w autobusie i kimniesz na chwilê i od razu masz gniazdo wyle¿ane. Nie mówiê o czapce, która o tej porze roku okazuje siê jeszcze niezbêdna.
Te¿ nie polecam obcinania w³osów. Jak raz skróci³am to mia³am wra¿enie, ¿e mam jeszcze mniej w³osów. Z drugiej strony krótsze w³osy s± l¿ejsze...
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:25   #4451
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 2 609
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

dziêkujê za wszelkie porady po odstawieniu hormonów mam w³osow± masakrê jeszcze wiêksz±, w marcu umówiona wizyta u endokrynologa...
drazetkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 01:07   #4452
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 5 296
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Czy wypadaly komus wlosy po placencie mil mil? Uzylam 3 ampulki i zrezygnowalam, bo zauwazylam, ze wlosy mi bardziej wypadaja. Sek w tym, ze nalozylo sie kilka potencjalnych czynnikow i sama nie wiem, co zrobic.

Jak rowniez, 2.5 tygodnia temu odstawilam Yasmin. Kiedy bede mogla odetchnac z ulga, jesli wlosy mi nie zaczna leciec? Poki co wszystko bez zmian.
__________________
...
enn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-19, 18:16   #4453
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 2 609
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

mi po tabletkach zaczê³y wypadaæ po ok. 4 miesi±cach po odstawieniu
drazetkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-19, 18:51   #4454
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Je¶li jeszcze mnie kto¶ tu pamiêta, dla pokrzepienia wklejam zdjêcia po roku kuracji. W³osy przestaly byæ moim utrapieniem, choæ wiadomo chcia³oby sie wiêcej i wiêcej. Jest dobrze, myjê szamponem jaki mi w rêce wpadnie, nie u¿ywam od¿ywek, a rosn±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4550.jpg (110,7 KB, 181 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0400.jpg (127,7 KB, 194 za³adowañ)
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-19, 18:54   #4455
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Co do d³ugo¶ci w³osów to mi bardzo pomog³o obciêcie, pomog³o na psychikê. Mniej w³osów na ubraniach, poduszkach, to dzia³a³o jak balsam dla duszy. Wszyscy stwierdzili, ¿e w krótkich wygladam jeszcze m³odziej i mniej z nimi roboty ale ja ¶ciê³am tak zupe³nie na ch³opaka.
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-19, 21:33   #4456
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Gratulujê Jest kolosalna poprawa! Oby tak dalej.
Z tym obciêciem to siê zgadzam, choæ ja nie ¶ciê³am a¿ tyle. Jednak teraz, gdy nie widzê tych smêtnych, przerzedzonych pasm jest ³atwiej, nie my¶lê o nich
A powiedz, dalej Ci wyrastaj± nowe w³osy, czy ju¿ to siê ustatkowa³o i po prostu te, które s± to rosn± sobie dalej? Na jakim poziomie wypadanie?
Siempretalia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:46   #4457
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li jeszcze mnie kto¶ tu pamiêta, dla pokrzepienia wklejam zdjêcia po roku kuracji. W³osy przestaly byæ moim utrapieniem, choæ wiadomo chcia³oby sie wiêcej i wiêcej. Jest dobrze, myjê szamponem jaki mi w rêce wpadnie, nie u¿ywam od¿ywek, a rosn±
Antuanetta, super! Gratulacje!! Dalej stosujesz opisan± kuracjê? W jakiej dawce? Po jakim czasie nast±pi³a taka poprawa (zagêszczenie)?
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:59   #4458
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Antuanetta, super! Gratulacje!! Dalej stosujesz opisan± kuracjê? W jakiej dawce? Po jakim czasie nast±pi³a taka poprawa (zagêszczenie)?
Do pytañ podpinam siê i ja Jest rewelacyjnie Jejku, jakie piêkne masz w³osy, Antuanetta! Normalne w³osy! Marzê o takich )))
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:13   #4459
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 5 296
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez drazetkaa Poka¿ wiadomo¶æ
mi po tabletkach zaczê³y wypadaæ po ok. 4 miesi±cach po odstawieniu
Jestes pewna, ze to po tabletkach?
__________________
...
enn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 11:22   #4460
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li jeszcze mnie kto¶ tu pamiêta, dla pokrzepienia wklejam zdjêcia po roku kuracji. W³osy przestaly byæ moim utrapieniem, choæ wiadomo chcia³oby sie wiêcej i wiêcej. Jest dobrze, myjê szamponem jaki mi w rêce wpadnie, nie u¿ywam od¿ywek, a rosn±
Oczywi¶cie, ¿e pamiêta Masz piêkne w³osy Gratulujê i cieszê siê, ¿e znalaz³a¶ odpowiedni± kuracjê
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:06   #4461
kobiecaEve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Antuanetta gratulacje pieknie;-)mozesz przypomniec jaka to kuracja ,co stosujesz?
kobiecaEve jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-21, 09:07   #4462
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Kuracja nadal ta sama loxon, finasteryd 5 mg i antykoncepcja os³onowo.
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-21, 09:13   #4463
rurka_z_kremem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Antuanetta, wow, mega ró¿nica! Gratulacje!
Ciekawe czy sam Loxon móg³by przynie¶æ takie efekty.
rurka_z_kremem jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:08   #4464
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Antuanetta, wszyscy Ciê pamiêtamy. W³osy rewelacja. Ja siê nie odwa¿y³am braæ fina :-(
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:40   #4465
lulagula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Antuanetta jak d³ugo zamierzasz braæ fina ? Co ci powiedzia³a derma? O ile pamietam mia³a¶ mieæ wizyte w lutym.
W³osy piekne marze o takich. Czy twoje w³osy wyrastaja jednakowej grubo¶ci? czy wyrastaj± cieñsze niz mia³a¶?
lulagula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-22, 09:58   #4466
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka¿ wiadomo¶æ
Antuanetta, wszyscy Ciê pamiêtamy. W³osy rewelacja. Ja siê nie odwa¿y³am braæ fina :-(
Mnie te¿ lekarz proponowa³, ale póki co siê nie zdecydowa³am. W przysz³ym miesi±cu idê na mezoterapiê i nie ukrywam, ¿e pok³adam w niej du¿± nadziejê.

Antuanetta czy masz jakie¶ efekty uboczne?
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-22, 10:07   #4467
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez susse Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie te¿ lekarz proponowa³, ale póki co siê nie zdecydowa³am. W przysz³ym miesi±cu idê na mezoterapiê i nie ukrywam, ¿e pok³adam w niej du¿± nadziejê.

Antuanetta czy masz jakie¶ efekty uboczne?
Susse, napisz co¶ wiêcej. Jaki lekarz (specjalizacja), sam zaproponowa³ czy go naprowadzi³a¶ na temat?
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-22, 10:21   #4468
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga pó³noc
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Ja was podczytujê od dawna. Od jakiego¶ czasu jestem pogodzona z utrat± w³osów, bo kiedy¶ walczy³am jak wy (testowa³am min loxon). Kiedy bra³am tabletki anty to nie traci³am w³osów wcale, ale ¼le na mnie dzia³a³y po pewnym czasie i zrozumia³am, ¿e nie o to tu chodzi.
Szczerze to gratulujê ³±dnych w³osów Antuannetcie, ale... ja nie mam odwagi. Zdrowie jest dla mnie wa¿niejsze ni¿ w³osy, tak¿e wolê perukê ni¿ leki.
Wieszczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-22, 10:24   #4469
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Susse, napisz co¶ wiêcej. Jaki lekarz (specjalizacja), sam zaproponowa³ czy go naprowadzi³a¶ na temat?
Mój lekarz rodzinny, internista, do którego chodzê od lat. Powiedzia³am mu jaki mam problem, pokaza³am wyniki badañ a on powiedzia³ mi o finasterydzie. To by³o ju¿ dawno, oko³o 4-5 lat temu. Nigdy wcze¶niej nie s³ysza³am o tym specyfiku. Najlepiej stosowaæ go z antykoncepcj± hormonaln±, poniewa¿ finasteryd mo¿e wywo³aæ uszkodzenie p³odu. Ja co prawda nie mam dzieci i mam raczej znikome szanse na zaj¶cie w ci±¿ê, ale mam dopiero 28 lat i liczê na to, ¿e co¶ siê jeszcze zmieni. Czyta³am te¿, ¿e fin najlepsze efekty daje w po³±czeniu z minoksydylem. Jednak nie zdecydowa³am siê na tak± kuracjê, poniewa¿ uwa¿am, ¿e bardzo ingeruje w organizm a stosowanie minoksydylu w nieskoñczono¶æ mnie przera¿a

Edytowane przez susse
Czas edycji: 2016-02-22 o 10:26
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-22, 17:12   #4470
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez susse Poka¿ wiadomo¶æ
Mój lekarz rodzinny, internista, do którego chodzê od lat. Powiedzia³am mu jaki mam problem, pokaza³am wyniki badañ a on powiedzia³ mi o finasterydzie. To by³o ju¿ dawno, oko³o 4-5 lat temu. Nigdy wcze¶niej nie s³ysza³am o tym specyfiku. Najlepiej stosowaæ go z antykoncepcj± hormonaln±, poniewa¿ finasteryd mo¿e wywo³aæ uszkodzenie p³odu. Ja co prawda nie mam dzieci i mam raczej znikome szanse na zaj¶cie w ci±¿ê, ale mam dopiero 28 lat i liczê na to, ¿e co¶ siê jeszcze zmieni. Czyta³am te¿, ¿e fin najlepsze efekty daje w po³±czeniu z minoksydylem. Jednak nie zdecydowa³am siê na tak± kuracjê, poniewa¿ uwa¿am, ¿e bardzo ingeruje w organizm a stosowanie minoksydylu w nieskoñczono¶æ mnie przera¿a
susse, niestety wszystko sprowadza siê do do¿ywotniego za¿ywania. Fin równie¿. Ja siê bojê mimo i¿ podziwiam Antuanettê Biorê ten spironol, w³osków przybywa ale niekoniecznie od spironolu bo i hormony tarczycy zazywam i ¿elazo i biotebal i B12 i D3. Fin endo te¿ mi proponowa³a, ale odk³adam na pó¼niej, jako ostateczno¶æ. Mezoterapia mi nie bardzo pomog³a. Wyda³am ponad 4 tys. z³ a poprawa by³a na chwilê i niewielka. Warto jednak próbowaæ, ka¿dy reaguje inaczej.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.