Jak rozgrzac faceta?? :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 20:12   #1
lara152
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 287

Jak rozgrzac faceta?? :))


Witam dziewczyny. Mysle, ze takie watek nie istnial wczesniej...

Mianowicie, chcialam Was prosic o podzielenie sie Waszymi doswiadczeniami )

Jak go rozgrzac? W strefie intymnej, uczuciowej, emocjonalnej...? Zeby zaczal dzialac, zeby znowu zaczal 'gonic kroliczka' , zeby wzbudzic w nim moze odrobine zazdrosci, zebysmy rzucali sie (sobie na siebie) xd ??


Macie takie pomysly?? Moze jakies niewinne zagrywki?? Jakies tajemnicze teksty??


Chcialabym troche 'podniecic' moj zwiazek xd


Pozdrawiam ;*
lara152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:26   #2
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

powiedz mu że nie nosisz bielizny i zakładaj zwiewne sukienki, spódnice- powinno to erotycznie podkręcić.
emocjonalnie hmm....sugestia ze ostatnio ktoś za tobą chodzi i ktoś sie o ciebie stara?? może podziała przez zazdrość;D
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:32   #3
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez lara152 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Mysle, ze takie watek nie istnial wczesniej...

Mianowicie, chcialam Was prosic o podzielenie sie Waszymi doswiadczeniami )

Jak go rozgrzac? W strefie intymnej, uczuciowej, emocjonalnej...? Zeby zaczal dzialac, zeby znowu zaczal 'gonic kroliczka' , zeby wzbudzic w nim moze odrobine zazdrosci, zebysmy rzucali sie (sobie na siebie) xd ??


Macie takie pomysly?? Moze jakies niewinne zagrywki?? Jakies tajemnicze teksty??


Chcialabym troche 'podniecic' moj zwiazek xd


Pozdrawiam ;*


albo zaproponuj mu trójkącik z inną kobietą
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:41   #4
eewciaaa2503
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 224
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez lara152 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Mysle, ze takie watek nie istnial wczesniej...

Mianowicie, chcialam Was prosic o podzielenie sie Waszymi doswiadczeniami )

Jak go rozgrzac? W strefie intymnej, uczuciowej, emocjonalnej...? Zeby zaczal dzialac, zeby znowu zaczal 'gonic kroliczka' , zeby wzbudzic w nim moze odrobine zazdrosci, zebysmy rzucali sie (sobie na siebie) xd ??


Macie takie pomysly?? Moze jakies niewinne zagrywki?? Jakies tajemnicze teksty??


Chcialabym troche 'podniecic' moj zwiazek xd


Pozdrawiam ;*
Ubierz sie w seksowna bielizne i szpilkii zrob striptiz taki jakiego jescze nigdy nie widzial... ajjj rozpala na 150%
Albo prowokuj gra wstepna.. i nie pozwol mu wejsc... taka prowokujaca nie osiagalna fajny patencik jescze jest z kostka lodu ale to mozesz poczytac w KAMASUTRZE
buziaki ;*
eewciaaa2503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 21:44   #5
CAPOMAN
Raczkowanie
 
Avatar CAPOMAN
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z lapka:)
Wiadomości: 216
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

tia tia...standardowe teksty(brak bielizny, szpilki,striptiz)


moja rada...bądź poprostu-bardziej-NIEDOSTĘPNA

to napewno zadziała na jego psychikę a co za tym idzie i czyny
CAPOMAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 22:41   #6
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))


Edytowane przez Monicoor
Czas edycji: 2012-06-08 o 22:07
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 19:47   #7
oceanica
Raczkowanie
 
Avatar oceanica
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 184
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Moj ex zawsze mowił ze szpilki sa złe na kregosłup, z pikantnych sms smial sie do łez ogolnie nas to strasznie cos takiego bawiło jedyne co go tak brało tak ze juz nie mial sił .. to olewanie go zdjac z siebie 5 razy raczki i sie podsunac, nie uciekac ale podraznic sie a jak biedny nie dostawał co mu trzeba było to potem rzucał sie na mniej jak dziki
oceanica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 21:12   #8
eewciaaa2503
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 224
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

zreszta... kazdy facet lubi co innego
eewciaaa2503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 21:30   #9
lara152
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 287
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Ajjjc dzieki dzieki;]


am problemz tym, ze on tak na mnie dziala, ze nie potrafie byc 'niedostepna'... ale chyba nad tym popracuje...

codo bielizny toczesto nie nosze xd

a jego esemes brzmi 'zaraz u cibie bd. sciagaj majki xd'

prowokator z niego xd


dzieki raz jeszcze
lara152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:44   #10
alu
Raczkowanie
 
Avatar alu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 171
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
emocjonalnie hmm....sugestia ze ostatnio ktoś za tobą chodzi i ktoś sie o ciebie stara?? może podziała przez zazdrość;D

Tak mu powiedz, będzie to świetny początek końca waszego związku. Jesli po kilku miesiącach bycia z jakąs osobą, usłyszałbym ze ktoś za nią chodzi, a ona tego nie ucięła - a jesli ucięła i on nadal chodzi to koles będzie miał problemy, jednak ze jesli ona tego nie ucięła to znak ze prędzej czy poźniej powie mi, że juz mnie nie kocha to sorry ale bye bye. Od tego momentu zaczyna się wszystko psuć, i wytwarza sie jakas sztuczna niezdrowa atmosfera, pełna jakis dziwnych podejrzeń..... Chcesz sobie "polepszyć" to tak mu powiedz, wywołaj tą "zazdrość".

Wywołać zazdrość...... taaa, bawcie sie czyimiś uczuciami bawcie...... zal
alu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 18:33   #11
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez alu Pokaż wiadomość
Tak mu powiedz, będzie to świetny początek końca waszego związku. Jesli po kilku miesiącach bycia z jakąs osobą, usłyszałbym ze ktoś za nią chodzi, a ona tego nie ucięła - a jesli ucięła i on nadal chodzi to koles będzie miał problemy, jednak ze jesli ona tego nie ucięła to znak ze prędzej czy poźniej powie mi, że juz mnie nie kocha to sorry ale bye bye. Od tego momentu zaczyna się wszystko psuć, i wytwarza sie jakas sztuczna niezdrowa atmosfera, pełna jakis dziwnych podejrzeń..... Chcesz sobie "polepszyć" to tak mu powiedz, wywołaj tą "zazdrość".

Wywołać zazdrość...... taaa, bawcie sie czyimiś uczuciami bawcie...... zal
dorośnij, a może na dobry początek przestań wyładowywać swoje frustracje? w ogóle nie zrozumiałeś o co chodziło...
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 18:41   #12
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez alu Pokaż wiadomość
Tak mu powiedz, będzie to świetny początek końca waszego związku. Jesli po kilku miesiącach bycia z jakąs osobą, usłyszałbym ze ktoś za nią chodzi, a ona tego nie ucięła - a jesli ucięła i on nadal chodzi to koles będzie miał problemy, jednak ze jesli ona tego nie ucięła to znak ze prędzej czy poźniej powie mi, że juz mnie nie kocha to sorry ale bye bye. Od tego momentu zaczyna się wszystko psuć, i wytwarza sie jakas sztuczna niezdrowa atmosfera, pełna jakis dziwnych podejrzeń..... Chcesz sobie "polepszyć" to tak mu powiedz, wywołaj tą "zazdrość".

Wywołać zazdrość...... taaa, bawcie sie czyimiś uczuciami bawcie...... zal
chyba nie rozumiesz o co chodzi tekst w stylu "dostałam smsa od jakiegoś chłopaka" to chyba nie jest początek końca?!

Ja o smsach od wielbicieli mówię Tżtowi, a im odpisuję,że mam chłopaka i tyle.
Dzieki takim smsom Tż wie,że jestem atrakcyjna i że nie ma mnie na zawsze, dlatego musi się starać- obie strony związku muszą.

Jak się ma zaufanie do partnera to takie smsy czy to,że ktoś jest zainteresowany naszym partnerem nie psują związku.

A co do rad typu:brak bielizny,szpilki itp. ktoś napisał,że oklepane...może i oklepane ale skuteczne w stu procentach, moim zdaniem.
A udawanie niedostępnej na przykład na mojego Tżta nie działa tak wiec każdy jest inny.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 20:49   #13
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez lara152 Pokaż wiadomość
Ajjjc dzieki dzieki;]
a jego esemes brzmi 'zaraz u cibie bd. sciagaj majki xd'

prowokator z niego xd
ja bym z takiego smsa miała beke, albo bym sie obraziła...

Cytat:
Napisane przez alu Pokaż wiadomość
Tak mu powiedz, będzie to świetny początek końca waszego związku. Jesli po kilku miesiącach bycia z jakąs osobą, usłyszałbym ze ktoś za nią chodzi, a ona tego nie ucięła - a jesli ucięła i on nadal chodzi to koles będzie miał problemy, jednak ze jesli ona tego nie ucięła to znak ze prędzej czy poźniej powie mi, że juz mnie nie kocha to sorry ale bye bye. Od tego momentu zaczyna się wszystko psuć, i wytwarza sie jakas sztuczna niezdrowa atmosfera, pełna jakis dziwnych podejrzeń..... Chcesz sobie "polepszyć" to tak mu powiedz, wywołaj tą "zazdrość".

Wywołać zazdrość...... taaa, bawcie sie czyimiś uczuciami bawcie...... zal
A ja sie z tym zgadzam, ja rozumiem ze jakiś koleś zarywa typiare a ona ma chłopaka i powie o tym swojemu TŻ, ale ściemnianie zeby wywołaś emocje moim zdaniem jest mega nie w porządku i w życiu bym nie zrobiła czgeoś takiego osobie na której mi zalezy
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 12:02   #14
lara152
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 287
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
ja bym z takiego smsa miała beke, albo bym sie obraziła...



A ja sie z tym zgadzam, ja rozumiem ze jakiś koleś zarywa typiare a ona ma chłopaka i powie o tym swojemu TŻ, ale ściemnianie zeby wywołaś emocje moim zdaniem jest mega nie w porządku i w życiu bym nie zrobiła czgeoś takiego osobie na której mi zalezy

ojjj on to pisze to zartow


ja sie z tym zgadzam ale w polowie...

jesli robiloby sie takie cos z umiarem i w dobrych intencjach uzywajac do tego takiego specyficznego spojrzenia, to czemu nie...
lara152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 12:25   #15
kaska6969
Raczkowanie
 
Avatar kaska6969
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rodem z Warmii :)
Wiadomości: 271
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Ja to z moim ex pisaliśmy sobie czasami taki pikantne smsy od rana...typu 'mam na ciebie ochotę' , 'co ci będę robila jak się spotkamy' to często działało Albo jak już byłam u niego to gdy on się do mnie 'dobierał' ja udawałam cnotke i często u ciekałam po pokoju albo całym mieszkaniu. Czasami też tak nie z gruchy zaczęłam się bawić w lekarza i pytałam się czy 'mojemu pacjentowi nic nie dolega' i 'badałam' go dokładnie To go strasznie podniecało. Rówinież też lubił dla odmiany jak to ja od drzwi bez słów 'rzucałam' się na niego....a co do zazdrości czasami próbowałam ją wywołać w nim...bo to zwykle ja musiałam być zazdrosna. I w sumie jak widział,że np rozmawiam z kims obcym w pubie to odrazu podchodził i jak ja to mówiłam 'zaznaczał swoj teren'....chciał pokazać 'to moja kobieta' ale ja tego nie lubiłam bo nie mogłam normalnie z chłopakiem obcym pogadać...

No a szpilki i seksowna bielizna jak najbardziej wskazane bo zawsze działają...tylko trzeba pamiętać : wszystko z umiarem
__________________
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą...

Edytowane przez kaska6969
Czas edycji: 2008-06-07 o 12:27 Powód: dopisek ;)
kaska6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 01:23   #16
ammbuziaczek
Raczkowanie
 
Avatar ammbuziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Jesteśmy w takiej fazie związku, że nawet słowo CHODŻ działa jak płachta na byka
ammbuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 11:16   #17
lara152
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 287
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

kaska6969 swietne pomysly)

my tez piszemy sobie pikantnie... albo rozmawiamy w nocy przez telefon, chociaz wtedy to golownie on na mnie bardziej dziala niz ja na niego xd

chociaz jego wtedy tez bierze xd



noooo my w ogole z roznymi slowami mamy glupie skojarzenia xdd
my sie zawsze czegos glupiego doszukujemy xd
lara152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 12:12   #18
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

A ja niestety jestem z chłopakiem już długo i mam dość jego zachowania jakbyśmy byli po ślubie i po co on ma sie starać skoro i tak mnie nie straci. Moge mówić o różnych wielbicielach, albo że mam tego dość, albo cokolwiek to i tak nic nie daje :/

Ehh jak to zrobić żeby się "obudził" ? HELP!
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 07:55   #19
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez alu Pokaż wiadomość
Tak mu powiedz, będzie to świetny początek końca waszego związku. Jesli po kilku miesiącach bycia z jakąs osobą, usłyszałbym ze ktoś za nią chodzi, a ona tego nie ucięła - a jesli ucięła i on nadal chodzi to koles będzie miał problemy, jednak ze jesli ona tego nie ucięła to znak ze prędzej czy poźniej powie mi, że juz mnie nie kocha to sorry ale bye bye. Od tego momentu zaczyna się wszystko psuć, i wytwarza sie jakas sztuczna niezdrowa atmosfera, pełna jakis dziwnych podejrzeń..... Chcesz sobie "polepszyć" to tak mu powiedz, wywołaj tą "zazdrość".

Wywołać zazdrość...... taaa, bawcie sie czyimiś uczuciami bawcie...... zal
oo ktos tu ma komleksy
zdrowa dawka zazdrosci każdemu się przyda, no chyba że masz lepsza taktykę np. latanie za facetem, gwatantuję ci że nie ucieknie!!
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 07:59   #20
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez ammbuziaczek Pokaż wiadomość
Jesteśmy w takiej fazie związku, że nawet słowo CHODŻ działa jak płachta na byka
skromność
chyba na każdego faceta słowo chodź działa jak płachta na byka jeśli go kreci jego partnerka,nieważne czy są ze sobą w pierwsze czy w dziesiątej fazie związku.
Ja pikantne smsy praktykuję odkąd poznałam Tżta do tego pikantne mmsy
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 09:24   #21
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))


Edytowane przez Monicoor
Czas edycji: 2012-06-08 o 22:07
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 16:21   #22
lara152
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 287
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez szarlotka88 Pokaż wiadomość
A ja niestety jestem z chłopakiem już długo i mam dość jego zachowania jakbyśmy byli po ślubie i po co on ma sie starać skoro i tak mnie nie straci. Moge mówić o różnych wielbicielach, albo że mam tego dość, albo cokolwiek to i tak nic nie daje :/

Ehh jak to zrobić żeby się "obudził" ? HELP!

Hmm powazna sprawa... Moze lekko go 'olej' (nie zrozum mnie zle).
Nie odpisuj od razu na smsy, badz troche niedostepna, no i chyba najwazniejsze - nie poswiecaj mu kazdej wolnej chwili. Bo facet nie moze wiedziec ze cokolwiek by nie zrobil, Ty bd na kazde jego skiniecie...
Mozesz byc tez czasem zamyslona... Tak ot, parzec na drzewo i myslec... Byc troche niedostepna. Jesli jest spostrzegawczy, zauwazy ze cos jest nie tak.

A moze po prostu mu powiedz, ze zle sie czujesz. Wydaje Ci sie, ze on ma wrazenie, ze Cie juz ma, a to nie prawda. Bo kazda kobieta lubi byc zdobywana...

Chyba sie nie myle? Ktora z nas nie lubi byc zdobywana...? Cos pieknego ;]


poowdzenia
lara152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:50   #23
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

O tak... każda z nas lubi być zdobywana.

Rozmowy już próbowałam i nic to nie dało, jak już to krótkotrwałą poprawę.

Może spróbuję z tą niedostępnością. Pomocna będzie trwająca sesja na uczelni

Dzięki, zobaczymy co będzie. Mam nadzieję, że Królewicz z bajki się obudzi.

Pozdrawiam
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:24   #24
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Tak czytam o tych wszystkich sposobach jakie praktykujecie dziewczyny, albo polecacie do praktykowania żeby podnieść temperaturę w związku i nasunęło mi się pytanie: a co robią wasi faceci, żeby w was pożądanie rozbudzać i podtrzymywać ogień w związku. Czy oni też nie powinni się trochę postarać ? Czy to naprawdę zawsze jest tylko rola kobiety? A panowie co? Jak zwykle im się "należy"....
Ja myślę, że jeżeli tylko jedna strona w związku stara się różnymi trikami przykuć uwagę partnera wkłada dużo wysiłku żeby go podkręcać, to coś z tym związkiem chyba nie tak.
No i jak długo będzie się chciało paradować bez majtek? Zresztą każdy chwyt z czasem powszednieje.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:31   #25
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak czytam o tych wszystkich sposobach jakie praktykujecie dziewczyny, albo polecacie do praktykowania żeby podnieść temperaturę w związku i nasunęło mi się pytanie: a co robią wasi faceci, żeby w was pożądanie rozbudzać i podtrzymywać ogień w związku. Czy oni też nie powinni się trochę postarać ? Czy to naprawdę zawsze jest tylko rola kobiety? A panowie co? Jak zwykle im się "należy"....
Skąd wiesz,że się nie starają;-) wątek jest o kobietach ...w sensie jak rozbudzić swoją atrakcyjność by ciągle nie było tak samo...(jasne,że jak facet kocha to bedzie się atrakcyjnym nawet w dresie ale bez przesady...chyba jednak temperatura związku bedzie wyższa jeśli bedziemy się starać...druga strona też)

mój Tż się bardzo stara, czasem mam wrażenie,że bardziej ode mnie. póki co u nas żadna ze stron jakoś specjalnie się starać nie musi- ale od czasu do czasu nowa bielizna, kolacja romantyczna itp.to nigdy nie zaszkodzi.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:39   #26
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz,że się nie starają;-) wątek jest o kobietach ...w sensie jak rozbudzić swoją atrakcyjność by ciągle nie było tak samo...(jasne,że jak facet kocha to bedzie się atrakcyjnym nawet w dresie ale bez przesady...chyba jednak temperatura związku bedzie wyższa jeśli bedziemy się starać...druga strona też)

mój Tż się bardzo stara, czasem mam wrażenie,że bardziej ode mnie. póki co u nas żadna ze stron jakoś specjalnie się starać nie musi- ale od czasu do czasu nowa bielizna, kolacja romantyczna itp.to nigdy nie zaszkodzi.
Oczywiście, wasi faceci starają się ile wlezie. Ideały. To już mamy ustalone.
Ale....
Ale ja generalnie z moich obserwacji wnoszę, że jak tylko związek zaczyna przygasać to nikt inny jak kobieta zaczyna kombinować jakby go tu ożywić. Mało który facet ma tego typu refleksje. Mówię o długotrwałych związkach, oczywiście. I o "dzieciatych" też. Przykre, że to głównie kobiety zabiegają o uwagę w związku różnymi sztuczkami...A panowie cóż...kwiaty raz w roku albo rzadziej, zero romantyzmu, postrzeganie partnerki jak kolejnego mebla w domu, zaniedbanie...Ale oczekiwania wobec kobiet gigantyczne.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:45   #27
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Oczywiście, wasi faceci starają się ile wlezie. Ideały. To już mamy ustalone.
Ale....
Ale ja generalnie z moich obserwacji wnoszę, że jak tylko związek zaczyna przygasać to nikt inny jak kobieta zaczyna kombinować jakby go tu ożywić. Mało który facet ma tego typu refleksje. Mówię o długotrwałych związkach, oczywiście. I o "dzieciatych" też. Przykre, że to głównie kobiety zabiegają o uwagę w związku różnymi sztuczkami...A panowie cóż...kwiaty raz w roku albo rzadziej, zero romantyzmu, postrzeganie partnerki jak kolejnego mebla w domu...
ta ironia na początku nie była potrzebamój facet ideałem nie jest na szczęście ani romantykiem..bo romantyków nie lubię od kiedy to kwiaty są wyznacznikiem starania się w związku? może mam małe wymagania ale moim zdaniem się stara i do póki jest mi z nim dobrze do niczego wiecej mi nie potrzeba(w tym kwiatów)

coś w tym jest,że gdy związek przygasa to kobieta się stara i stosuje sztuczki. Ja raczej najpierw bym porozmawiała i zapytała czy coś z tego bedzie czy może się rozstajemy bo bycie z kimś na siłę dla samego bycia jest bez sensu...a wtedy każda sztuczka w stylu:nowa bielizna jest bardziej żałosna niż skuteczna.

Ale są też chwilowe kryzysy w związkach:stres, spadek, kłopoty prywatne...wtedy jeden z partnerów się odsuwa i czasem warto się postarać a nie w imie zasady "skoro on się nie stara to ja też nie bede" spisać związek na straty.

Może kobiety zazwyczaj biorą sprawy w swoje ręce bo wcześniej zauważają problemy i są bardziej emocjonalne...nie chcę generalizować ale coś w tym jest chyba.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 23:03   #28
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ta ironia na początku nie była potrzeba
To nie była ironia. Chciałam tylko od razu podarować nam występy w stylu "ooo przepraszam, mój TZ jest cudny, wspaniały i absolutnie bez wad oraz cały czas myśli o tym jak mnie zdobywać i zadowalać na wszystkie możliwe sposoby".

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
od kiedy to kwiaty są wyznacznikiem starania się w związku? może mam małe wymagania ale moim zdaniem się stara i do póki jest mi z nim dobrze do niczego wiecej mi nie potrzeba(w tym kwiatów)
Kwiaty to był przykład.


Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ale są też chwilowe kryzysy w związkach:stres, spadek, kłopoty prywatne...wtedy jeden z partnerów się odsuwa i czasem warto się postarać a nie w imie zasady "skoro on się nie stara to ja też nie bede" spisać związek na straty.
Noo to nie są powody żeby spisywać związek na straty. Jak są kłopoty to trzeba je wspólnie rozwiązywać.

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Może kobiety zazwyczaj biorą sprawy w swoje ręce bo wcześniej zauważają problemy i są bardziej emocjonalne...nie chcę generalizować ale coś w tym jest chyba.
To raczej przesadna, bo zwykle nieodwzajemniona dbałość o dobre samopoczucie swojego pana. A on cóż...wystarczy, że jest...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 23:13   #29
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Moim zdaniem popadasz w skrajności...znam wiele związków gdzie dziewczyny/ moje koleżanki kupią sobie jakąś sexy bieliznę ...czy to coś wielkiego? po prostu chcą się podobać nic w tym złego. To nie jest dbałość o samopoczucie "swojego pana" tylko chęć bycia atrakcyjną i urozmajcenia- to się robi zarówno dla siebie jak i dla partnera a nie tylko dla niego.

To chyba naturalne,że gdy wkrada się monotnonia to chce się coś urozmaicić... i nie chodzi o dogadzanie parterowi ale o lepsze samopoczucie obu stron.
A faceci zazwyczaj zabierają do kina, robią niespodzianki-Tż robi mi striptiz, masaż albo inne rzeczy o których nie wypada pisać.
Moim zdaniem wszystko jest ok kiedy, każda ze stron się stara na swój sposób i chyba nie warto się zastanawiać czemu kobiety starają się tak a mężczyźni inaczej...

Są związki gdzie kobieta lata jak głupia a facet tylko siedzi w fotelu...no ale za przeproszeniem to już jej problem,że nie widzi co jest grane.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 23:22   #30
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem popadasz w skrajności...znam wiele związków gdzie dziewczyny/ moje koleżanki kupią sobie jakąś sexy bieliznę ...czy to coś wielkiego? po prostu chcą się podobać nic w tym złego. To nie jest dbałość o samopoczucie "swojego pana" tylko chęć bycia atrakcyjną i urozmajcenia- to się robi zarówno dla siebie jak i dla partnera a nie tylko dla niego.

To chyba naturalne,że gdy wkrada się monotnonia to chce się coś urozmaicić... i nie chodzi o dogadzanie parterowi ale o lepsze samopoczucie obu stron.
A faceci zazwyczaj zabierają do kina, robią niespodzianki-Tż robi mi striptiz, masaż albo inne rzeczy o których nie wypada pisać.
Moim zdaniem wszystko jest ok kiedy, każda ze stron się stara na swój sposób i chyba nie warto się zastanawiać czemu kobiety starają się tak a mężczyźni inaczej...

Są związki gdzie kobieta lata jak głupia a facet tylko siedzi w fotelu...no ale za przeproszeniem to już jej problem,że nie widzi co jest grane.
dokładnie.

dodam jeszcze od siebie, ze to moze w nas siedzi, wiadomo-kobiety przez wieki były traktowane tak ze to one dla facetów a nie faceci dla nich.
__________________
biegnę przed siebie nie patrząc na to, że mogę się przewrócić.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.