7 europejskie spotkania taneczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 13:13   #1
taniec92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3

7 europejskie spotkania taneczne


– Pamiętasz jak to się zaczęło?
- Śpiewałem serenady pod Twoim oknem...
- A skąd! Po raz pierwszy spotkaliśmy się na balu u księcia Franciszka Józefa. Pamiętasz? To był mój pierwszy bal. Przyszłam z rodzicami, jak na porządną panienkę przystało.
- Tak, a ja stałem jak słup soli na drugim krańcu sali i patrzyłem na Ciebie... Byłaś taka piękna! Ale tańczyłaś z innymi kawalerami.
- Pamiętam. Zaprosiłeś mnie wtedy do tańca. Podeptałeś mi całe stopy!!
- Obraziłaś się i już więcej nie zatańczyłaś ze mną, chociaż Cię prosiłem. Wolałaś innych. A potem odeszłaś z rodzicami i nie widziałem Cię kilka lat.
- Tak. Tak było. Te serenady śpiewałeś mi pod oknem siedem lat później..
- Widzisz? Gdybym wtedy umiał tańczyć, nie stracilibyśmy tych kilku lat...

Jeśli nie chcesz żałować kiedyś, tak jak teraz żałuje Twój pradziadek w niebie, powinieneś zapisać się na warsztaty doskonalące Twój... warsztat. Już w Biblii powiedziano, że talenty trzeba rozwijać i rozmnażać, i grzechem jest zmarnować je. Ale wszyscy dobrze wiemy, że żaden talent nie rozwinie się prawidłowo sam. Potrzebuje dobrego nauczyciela, takiego, który nie tylko każe czytać książki, ale i sam pokaże jak to wszystko powinno wyglądać. Zwłaszcza, jeśli rozwinąć ma się talent taneczny.

Egurrola Dance Studio i Fundacja „Świat Tańca” organizują w tym roku siódmą edycję Europejskich Spotkań Tanecznych. Jest to impreza adresowana do około dwóch tysięcy osób, które chciałyby doskonalić swój warsztat taneczny, jak i do tych, którzy chcieliby tancerzami zostać. W rolę nauczycieli wcieli się dwudziestu sześciu słynnych choreografów, a wśród nich:
  • Marty Kudelka z USA - choreograf Justina Timberlaka, Janet Jackson, Mariah Carey, Jennifer Lopez, Pink, Mandy Moore
  • Stephan Reynolds z USA - solista i choreograf Cirque de Soleil, tancerz występujący z Whitney Houston, Christiną Aguilerą i Usher’em,
  • Marco Da Silva z Niemiec - tancerz i choreograf Kylie Minogue, Mariah Carey, Geri Halliwell
  • Andrzej Ziemski z Polski - solista Baletu Maurice’a Bejarta, i Rolanda Petit,
  • Geneviéve Dorion-Coupal z Kanady - choreograf Cirque de Soleil, Celine Dion i Garou.
Będzie również Katarzyna Kizior, Viet Dang, Caterina Felicioni, Gabriel Francisco, David Hernandez Sanchez, Jonathan Huor, Piotr Jagielski, Federica Naclerio, Mariusz Olszewski, Regina Schweizer, Thierry Thorane Verger – nauczyciele i choreografowie polskich edycji “You Can Dance – Po prostu tańcz!”.
Europejskie Spotkania Taneczne to świetna okazja, aby dobrze się zabawić, a jednocześnie podszlifować swoją umiejętność tańca. W tym roku organizatorzy pomyśleli naprawdę o wszystkich: na warsztaty mogą zapisać się zarówno amatorzy, jak i wyrafinowani tancerze. Po raz pierwszy odbędą się także warsztaty masters skierowane do zawodowych tancerzy. Kursy mają przystępną cenę, a możemy liczyć także na rabat, jeśli zapiszemy się na więcej niż jeden.
Europejskie Spotkania Taneczne to największe i najbardziej prestiżowe warsztaty taneczne w Polsce. Siódma edycja tej imprezy zorganizowana będzie między 17 a 30 sierpnia 2009 roku w Warszawie w Egurrola Dance Studio. Zgłoszenia na www.warsztaty.com.pl.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!
Z roku na rok warsztaty cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Są bardzo znane tancerzom i choreografom. Jest coraz więcej nauczycieli, kursów. Oferta jest naprawdę bogata. Warto się wybrać i samemu zobaczyć jak to jest.

Więcej informacji:
Tel.: 022 824 02 01, 601 20 20 20
warsztaty@taniec.com.pl
www.warsztaty.com.pl
taniec92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.