Poważny Problem, wysypka... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-19, 16:58   #1
luzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33

Poważny Problem, wysypka... :(


Zacznę od tego,że Od połowy sierpnia, na małych wargach sromowych wyszła mi wsypka, coś Ala gęsiej skórki jest to białe jest to na zwenętrznej stronie w tym dołku to, stosowałam na to climotozolum, Tridem, pimuforcot, vritazolin, tabletki heviran, maść herepex, globulki Gyno-pervyl 150, tabletki na florę bakteryjną , teraz inovag globlki dopochwowe..... wysypka nie schodzi, czasem mnie tam piecze, ale jako tako ona nie jest uciążliwa... coraz bardziej się schiz uje co to może być... za dużo na internecie czytam... tam jakieś kłykciny, tu Kiła.. w czasie gdy miałam te wysypkę oddawałam krew, więc choroby typu. kiła odpadają, bo zacznijmy od tego,że mam jednego partnera seksualnego, któremu nic nie dolega... więc nie mam już na to siły... byłam u chyba 4 czy 5 lekarzy ginekologów, jedni mówią, bym się tym nie martwiła... itd. jedni coś zapisują... ale gdyby to wyglądało na kiłę po wysypce to Ginekolog by chyba o tym mi powiedział prawda? już po prostu odbija mi, bo wcześniej tego nie miałam, nie wiem z skąd się wzięło...naprawdę już głowa mnie od tego ...myślenia boli. miał ktoś takie problemy ?? proszę o pomoc....
luzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 17:05   #2
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Poważny Problem, wysypka... :(

A może to zwyczajne potówki? --'
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 17:18   #3
luzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33
Dot.: Poważny Problem, wysypka... :(

potówki na waginie czyt. na mniejszych wargach od zewnętrznej strony? da się jakoś tego pozbyć ??
luzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 10:03   #4
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Poważny Problem, wysypka... :(

Bez obejrzenia to nie da sie poradzić. te leki to Twoja inwencja czy pomysły lekarzy?
Skoro nie przechodzi to może warto by zrobić preparat albo pobrać wymaz aby zawęzić krąg 'podejrzanych'.
Kiła to to na pewno nie jest
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 10:27   #5
luzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33
Dot.: Poważny Problem, wysypka... :(

Cytat:
Napisane przez fankapsychiatrii Pokaż wiadomość
Bez obejrzenia to nie da sie poradzić. te leki to Twoja inwencja czy pomysły lekarzy?
Skoro nie przechodzi to może warto by zrobić preparat albo pobrać wymaz aby zawęzić krąg 'podejrzanych'.
Kiła to to na pewno nie jest


pomysły lekarzy bo byłam już chyba u 4... jeden dał mi na opryszczke brałam 10 dni tabletki smarowałam herpexem nie pomogło nic, jeden to olał... a drugi... maści na grzybice i globulki, jeden partner dbanie o higiene, to ani się nie powiększa ani nie zmniejsza... tylko mam pieczenie ... biore teraz inovag....eehhh
luzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 13:34   #6
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Poważny Problem, wysypka... :(

dziwna sprawa. jakby to była alergia to by pimafucort pomógł, jak wirus to raczej heviran też <myśli> chyba rzeczywiście nie ma co kombinować i leczyć w ciemno tylko zrobić wymaz
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 13:43   #7
luzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33
Dot.: Poważny Problem, wysypka... :(

sama już nie wiem to jest dołujące, bo jesteśmy zaręczeni, on nie chodzi nigdzie na bok, ja jestem wierna, więc nie wiem z skąd mam to świnstwo już poprostu głowa mnie od tego boli... naprawdę, płakać mi się już chce.... boje się, że od tych problemów z tym wszystkim i on się ode mnie odsunie
luzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 22:53   #8
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Poważny Problem, wysypka... :(

nie nakręcaj się - zrób badania.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 18:15   #9
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Dot.: Poważny Problem, wysypka... :(

Cytat:
Napisane przez luzi Pokaż wiadomość
sama już nie wiem to jest dołujące, bo jesteśmy zaręczeni, on nie chodzi nigdzie na bok, ja jestem wierna, więc nie wiem z skąd mam to świnstwo już poprostu głowa mnie od tego boli... naprawdę, płakać mi się już chce.... boje się, że od tych problemów z tym wszystkim i on się ode mnie odsunie
A co mają powiedzieć ludzie co naprawdę maja dużo na głowie? No właśnie.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

moze to prosaki?

Edytowane przez syrena_
Czas edycji: 2012-10-21 o 18:18
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 15:29   #10
luzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33
Dot.: Poważny Problem, wysypka... :(

Byłam u innego ginegologa, powiedział,że to nie jest opryszczka, ale dalej mi przepisał Heviran drugie opakowanie... zrobił mi cytologie, to takie małe krosteczki koloru białego na wargach sromowych.... tak się przejmowałam bo mam 22 lata, ale uspokoił mnie trochę, że to żadna opryszczka, ale oprócz tego Heviranu przepisał mi maść hascofungin, przestało mnie pięknąć, chciałam się zapytać w środku jak rozchyle wargi sromowe to też mam takie grudki, to jest chyba normalnie w sumie to do końca nie umie opisać, gdybym nie pokazała tego sama to by mnie olał... bo nawet tego nie zauważył... mam 22 lata mam ost. rok studiów planuje ślub i dzieci dlatego tak się tym wszystkim przejmuje, biorę tabletki anty oc-35, wcześniej był daylette, i duphaston.... miałam w wieku 18 lat laparoskopie na prawym w tym roku leczyłam lewy jajnik dlatego mi tak odwalało, i się tak strasznie boje... bo mi zależy na zdrowym malutkim cudem, dziewczyny też mi dodawałyście mi otuchy dzięki wam ... mam nadzieje,że wszystko się ułoży może ta wysypka jest na jakimś hmm w sensie podłóżu hormonalnym, bo przestałąm brać te daylette i po tym mi to wyszło, chłopak się ode mnie niczym nie zaraża więc już eeh.. teraz mam oc-35 i to co zapisał i czekam na wynik cytologi, ale chyba powinno być już ok !
luzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.