REDUCE 15 mg :):) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 12:57   #601
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Ja zamierzam zamowic od tadeusza nalepy. czy ktos zamawial od niego?
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:27   #602
hanna87aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

ja- polecam
hanna87aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 07:08   #603
gulia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 30
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Gosia odezwij się!
gulia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 07:53   #604
hanna87aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

hej ja zamowilam z dwuch zrodel u jednego pana cop juz kiedys zamawialam ale ma przestuj w reduce wiec zamowilam 30 szt sibu... a u drugiego pana reduce 30 szt bo mial ostatnie wiec czekam na przesylki i dam znac co i jak. ogolnie po 30 szt redu - 5 kg. i w zwiazku z czekaniem na nastepne tab przez 2 tyg = 1 kg ale sobie pozwolilam i to baaardzo. pozdr
hanna87aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 16:44   #605
gosia343434
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Hej Gulia u mnie oki nie widzę na wadze żebym chudła i dalej jest 69 ale wszyscy mówią że jestem mniejsza i żebym nie marudziła więc nie stresuję się i od dziś ograniczam jedzenie bo ostatnio to już się tak opychałam że szok i nic mi nie przybyło,szukam po necie czegoś mądrego i nic nie ma na te kilogramy Gulia a co u Ciebie ja od czwartku będę w domku sama to będzie więcej czasu żeby popisać i brać się za siebie pozdrawiam Cię serdecznie i resztę bywających tu też
gosia343434 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 08:30   #606
hanna87aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

hej czekam dzisiaj na przesylke od nijakiego O L I W I E R A- mam nadzieje ze4 bedzie ok- pan od ktorego zamawialam ostatnio sie nie odzywa zbytnio, zamowilam co prawda od niego ale nie potwierdzil wyslania przesylki jak to sie ma w zwyczaju i teraz jestem zielona najwyzej przyjdado mnie dwie i wtedy chyba sie zastrzele bo to juz spro kasy bedzie. moj cel bedzie osiagniety za 8 kg.

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2013-10-08 o 12:20
hanna87aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 15:40   #607
gulia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 30
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

na mnie Gosiu działało fajnie początkowo-wziełam juz 100 i serce mi zaczęło dokuczać-musiałam przestać .zresztą ja jem jakieś śladowe ilości a tyję cały czas-obecnie 68,5 a było juz 60 po dukanie.chętnie za jakiś czas spróbuje czegos innego ale reduce dało mi popalić-hemoroidy i ta suchosć w ustach na początku,najpierw bezsennosc a potem zmęczenie.a na konieć dostałam takiego bicia serducha ze się wystraszyłam.teraz muszę tylko pozbyc się bo mnie ciagnie dalej a nie będę w tej chwili ryzykowała.dam sobie odpocząć chwilę a potem możemy spróbować cos razem.odezwij sie na gg-chyba ci podawałam-a jak nie to ci podam jak już będziesz sama w domu.ja siedzę tu wieczorkami także po 21 łatwo mnie złapać-choc zawsze jestem "niewidoczna".pa.
gulia07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 17:32   #608
barsawia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 37
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Na miłość boską czy tego wątku nikt nie moderuje. Przecież czytać to mogą młode dziewczyny które mogą sobie zrobić okropną krzywdę. Nie mówiąc o jawnym łamaniu prawa,

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Na miłość boską czy tego wątku nikt nie moderuje. Przecież te tabletki mogą zrobić krzywdę, poza tym jest tu jawnie łamane prawo. Kobiety ogarnijcie się. Ruszcie tyłki na trening, zadbajcie o dobrą dietę a efekty przyjdą z czasem.
barsawia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:01   #609
lenka8080
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 5
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

No i co z tego, że mogą czytać ??? Widzę, że już nigdzie nie możemy porozmawiać o swoich problemach.
Tutaj nikt nikogo nie namawia do odchudzania ani diet. Jest to zwykła babska pogawędka. Po za tym bardzo ciężko jest dostać te tabletki. A młode dziewczyny niech się wezmą za sport i diety. Bo my kobiety po porodach po dwójce dzieci i pozostałościach po ciąży możemy pomarzyć, żeby znaleźć czas na to by ćwiczyć i katować się bezskutecznymi dietami u nas to tylko : praca, dom , dzieci i nic innego nam nie pozostało tylko tabletki, gdyby nie one to byśmy wyglądały jak zaniedbane kury domowe.
A Ty Barsawia skoro jesteś temu przeciwna to nie wypowiadaj się tutaj.
i pozdrawiam.
lenka8080 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:39   #610
gulia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 30
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Jeśli czytałaś nasz wątek to zauważ ze każda z nas pisze o szkodliwości tabletek.Podrugie ja tabletki te miałam przepisane od dietetyka ale w między czasie zostały wycofane z krajowego rynku.Dodam też ze pracuję fizycznie przez 8 godzin a potem przez kolejne 8 latam po domu,sprzątam,gotuję itd.Jeśli znajdę 10 minut o 23 dla siebie to jedyny luksus na jaki mogę sobie pozwolić.Jem około 800 kcal a tyję a nie chudnę ale co mozesz wiedzieć o moim odżywianiu?Ja nie jestem w stanie jeść 5 posiłków dziennie o tej samej porze i w pracy nie mam przerwy na herbatkę-także zanim skrytykujesz to pomyśl że tu nie logują się panienki ważące 52 kg i chcące schudnąć ale ludzie z problemami o których ty pewnie nie wiesz za wiele!
gulia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 08:48   #611
barsawia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 37
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Tyjesz bo jesz 800kcal, a to się nijak ma do odchudzania. Zablokowałaś swój organizm przez niską podaż kalorii. Trzeba go zmotywować do odchudzania.
Długa droga do wyjścia na prostą - ale da się to zrobić - Ty chcesz na skróty, bez męczenia się tego się nie da zrobić. Mąż pracuje że nie możesz się wyrwać na godzinę i poćwiczyć - kwestia ułożenia sobie życia?

To dla mnie jest usilne tłumaczenie swoich słabości + beznadziejna dieta + zupełny brak wiedzy na temat organizmu ludzkiego. Nie trzeba jeść 5 posiłków aby schudnąć.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez lenka8080 Pokaż wiadomość
No i co z tego, że mogą czytać ??? Widzę, że już nigdzie nie możemy porozmawiać o swoich problemach.
Tutaj nikt nikogo nie namawia do odchudzania ani diet. Jest to zwykła babska pogawędka. Po za tym bardzo ciężko jest dostać te tabletki. A młode dziewczyny niech się wezmą za sport i diety. Bo my kobiety po porodach po dwójce dzieci i pozostałościach po ciąży możemy pomarzyć, żeby znaleźć czas na to by ćwiczyć i katować się bezskutecznymi dietami u nas to tylko : praca, dom , dzieci i nic innego nam nie pozostało tylko tabletki, gdyby nie one to byśmy wyglądały jak zaniedbane kury domowe.
A Ty Barsawia skoro jesteś temu przeciwna to nie wypowiadaj się tutaj.
i pozdrawiam.
Spotykam super laski na siłowni w wieku do 40 lat z dziećmi i po wielu ciążach. Kolejna wymówka do tego by mieć coś bez męczenia się " za darmo"

Wasze zdrowie wasze życie, ale nie podpowiadajcie takich rozwiązań szerszej gawiedzi. Powodzenia.
barsawia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 23:10   #612
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Czy tabletki z sibutraminą dzialaja już od pierwszej kapsułki czy na przyklad dopiero po tygodniu stosowania? jak to było u Was?
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 10:05   #613
gulia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 30
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Barsawia widzę ze Ty lepsza od dietetyka jesteś!Ja przed rozpoczęciem diety chodziłam do poradni chorób metabolicznych i cos na temat mojego organizmu i chudnięcia wiem. A odnośnie mojego męża to tak pracuje i my nie mamy instytucji babcia"więc zmieniamy sie zmianami.I ja mam troszkę wiecej niż 40 lat... i jeśli Ty mając te lata po całym dniu biegania,sprzątania i stania za ladą w sklepie miałabyś ochotę i czas na siłownię to pełna podziwu jestem!A tu nikt nie reklamuje prochów tylko mówi o ich szkodliwosći jak najbardziej ale doradza też tym co juz ten krok maja za sobą.Poczytaj od początku to zrozumiesz a dla relaksu mam propozycje-znajdź jakąś zapracowaną mamę której brak czasu na to aby usiąśc na 5 minut i moze zaopiekuj sie jej gromadką dzieci aby mogła sie zrelaksować,potem idź na 8 godzin popracuj fizycznie a o 22 na siłownię-według mnie trzeba ci będzie dać coś na pobudzenie energii bo padniesz na twarz po pierwszym dniu a nie dla jednej z nas to szara codzienność.powodzenia!

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

kikiki ja pierwsze odczucia słuchości w ustach miałam po chyba 3-5 dniach i to sama z bezsennośćią natomiast z chudnięciem to różnie bywa-każdy organizm jest inny i nie ma co od razu spodziewac sie szybkich efektów

Edytowane przez gulia07
Czas edycji: 2013-10-15 o 10:02
gulia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 11:46   #614
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

regulamin

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2013-10-15 o 11:52
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 13:21   #615
lenka8080
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 5
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

W końcu Gulia07 wytłumaczyłaś jej jak krowie na rowie.
Brak słów dla takich doradców.
Mój mąż jest za granicą, ja pracuję fizycznie na 3 zmiany i do tego mam dwoje dzieci.
Także nie mam czasu na sporty. A R to moja jedyna już nadzieja bo diety nie działają.

Edytowane przez lenka8080
Czas edycji: 2013-10-15 o 13:25
lenka8080 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 13:47   #616
Heart_Stoned
Przyczajenie
 
Avatar Heart_Stoned
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Hej

Założyłam konto specjalnie dla tego wątku. Czytam wizaż już od dłuzszego czasu ale teraz dopiero się odważyłam...

Moja historia z odchudzaniem jest długa i nie będę Was zamęczać tym, generalnie chodzi o to, że przy wzroście 161 ważę 86 kilo tragedia. Brałam juz WSZYSTKIE suplementy dostępne w Aptekach, Rossmanach i innych. Za każdym razem bez skutku. Myślę, że jedynym rozwiazaniem jest zakup czegoś co w końcu odmieni moje zycie.

W internecie jest pełno ogłoszeń o Meridii, Zelixie, Reduce ... tylko jak wybrac, żeby nie zostac nabitym w butelke?

Pomóżcie!
Heart_Stoned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 06:50   #617
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Zgadzam się z Heart, mi tez pomózcie wybrać bezpieczny produkt !
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 18:38   #618
patrycjaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 79
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

regulamin

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2013-10-16 o 19:04
patrycjaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 16:15   #619
Anunia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

hej dziewczyny
mozecie podpowiedziec jak wyglada oryginalny slimex czy zolte czy pomaranczowe kapsulki? pozdrawiam
Anunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 11:10   #620
kikierra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Hej Dziewczyny
Podajcie mi namiary na P. Nalepę na pw Miałam je gdzieś, ale niestety przeinstalowywałam kompa i wywaliłam przypadkiem... :/ A jest to naprawdę sprawdzony sprzedawca od kilku lat...
kikierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 19:40   #621
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

ze względu na to, że na wątku rzadko kiedy pojawiają się treści merytoryczne a większość postów to prośby o namiary na sprzedających lub informacje, że ktoś takie dane może podać - wątek zostaje zamknięty

jeżeli w przyszłości znajdą się osoby, które będą chciały dzielić się rzeczywistym (!) doświadczeniem związanym z preparatem, swoimi zmaganiami ze zbędnymi kilogramami- jest taka możliwość
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.