Prawo jądro urosło ( nie wiedziałem gdzie wstawić temat ) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-20, 14:46   #1
Tomek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 41

Prawo jądro urosło ( nie wiedziałem gdzie wstawić temat )


Witam mam pewien problem który mnie zaniepokoił. Otóż wiem , że wiele facetów ma , że jedno jądro jest większe od drugiego i sam tak całe życie miałem oraz wiele czytałem , że t'o normalne lecz moje prawe jądro jest 2x większe od lewego jest po prostu " potężne " normalnie lewe jajko mogę złapać jest nie duże i ob koło ma luz to znaczy jest luźno w mosznie a prawe jest duże nie ma luzu w mosznie jest twarde w dotyku boli ( czasem odczuwam leciutki ból jego ale to prawie w ogóle ) i nie ma luzu w mosznie w sensie , że coś jakby do jadra dołączone jest i połączone z ciałem tam dalej w sensie w głąb zamiast sobie swobodnie być w mosznie jak lewe jądro. Do lekarza idę w poniedziałek prywatnie.... boje się , że to rak ale generalnie super się czuje , nie chudne nie zaobserwowałem żadnych złych objawów...co to może być bo czytając internet o tym raku załamany jestem : (
Tomek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 21:25   #2
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Prawo jądro urosło ( nie wiedziałem gdzie wstawić temat )

Dawno to zauwazyles ? Bardzo dobrze, ze umowiles sie do lekarza, nie stresuj sie. Fakt, ze najczesciej, gdy jadro jedno dosc szybko "rosni" to rak, ale nie martw sie, bo moze wyjsc cos innego.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 22:03   #3
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Prawo jądro urosło ( nie wiedziałem gdzie wstawić temat )

To mogą być na przykład żylaki powrózka (ale oczywiście nie muszą). Na razie się nie stresuj. Czekaj spokojnie na wizytę.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 22:12   #4
Tomek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 41
Dot.: Prawo jądro urosło ( nie wiedziałem gdzie wstawić temat )

Widzę , że niestety każdy mówi o raku ale czytałem w internecie też o przepuklinie mosznowej a wiele też na to wskazuje bo coś łączy się z moim jądrem a taka przepuklina wypełnia moszne + spuchnięte przed jajkiem ( ja tak mam ) . Po prostu jelito cofa się itp...czytałem..i , że to może być przepukllina mosznowa i w tedy jądro też się powiększa .


Wolę o raku nie mysleć bo mam 23 lata oby to była przepukliuna., Dodam , że też podnoszę sporo cieżarów ( ćwiczę na siłowni ) .
Tomek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 22:31   #5
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Prawo jądro urosło ( nie wiedziałem gdzie wstawić temat )

Cytat:
Napisane przez Tomek1990 Pokaż wiadomość

Wolę o raku nie mysleć bo mam 23 lata oby to była przepukliuna., Dodam , że też podnoszę sporo cieżarów ( ćwiczę na siłowni ) .
Nie stresuj sie, bo to moze byc wszystko lekarz Cie zbada, zrobi dokladne badania (krew itp). Bierzesz moze jakies papki na tej silowni ?
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 22:41   #6
Tomek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 41
Dot.: Prawo jądro urosło ( nie wiedziałem gdzie wstawić temat )

No nie mam zamiaru się stresować

Generalnie mam 3 możliwości rak jądra , wodniak jądra i przepuklina mosznowa ale najwyraźniej to wskazuję na wodniaka jądra oglądałem galerie też jądro wielkie no i podobnie mam wielkie + obok opuchnięte i oby to było to bo nie jest groźne a tylko operacja i gitara.

Trenuje na siłowni sporo żelastwa przerzucam ale nie biorę sterydów i nigdy nie brałem. Dość zdrowo się odżywiam + biorę jedynie witaminy olimp , omega 3 + zdrowe tłuszcze , wit.C i magnez taka zdrowotna suplemetnacja
Tomek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 22:49   #7
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Prawo jądro urosło ( nie wiedziałem gdzie wstawić temat )

Cytat:
Napisane przez Tomek1990 Pokaż wiadomość
Trenuje na siłowni sporo żelastwa przerzucam ale nie biorę sterydów i nigdy nie brałem. Dość zdrowo się odżywiam + biorę jedynie witaminy olimp , omega 3 + zdrowe tłuszcze , wit.C i magnez taka zdrowotna suplemetnacja
A no to raczej nie to jest wina, bo czasami miesniacy z silowni najedza sie nie wiadomo czego i problem maja do konca zycia. Jednak widze, ze jestes z gatunku ludzi, ktory podchodza do tego z glowa ;d.
Daj znac co tam Ci lekarz powiedzial ;p.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 23:00   #8
Tomek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 41
Dot.: Prawo jądro urosło ( nie wiedziałem gdzie wstawić temat )

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
A no to raczej nie to jest wina, bo czasami miesniacy z silowni najedza sie nie wiadomo czego i problem maja do konca zycia. Jednak widze, ze jestes z gatunku ludzi, ktory podchodza do tego z glowa ;d.
Daj znac co tam Ci lekarz powiedzial ;p.

wiesz dla mnie brać sterydy to tylko w przypadku zawodowców którzy dzięki temu zarabiają na życie ( zawody , strongman , trójbój siłowy itp... ) . Branie sterydów tak dla siebie by mieć kilka CM większa łapę mija się z celem naprawdę. Jeszcze najgorsze jak widzę tych co pojęcia o diecie nie mają ani o zasadach odżywiania funkcji poszczególnych rzeczy w organizmie typu białko , węglowodany , tłuszcze i w ogóle a biorą się za sterydy to ręce opadają. Biorą nic im to często nie daje a jak daję to na chwilę , żeby później to szybko stracić bo diety nie ma " easy come easy go " ale to już ich sprawa. Ja nigdy nie wezmę chcę mieć dzieci , żyć zdrowo .


No i mam nadzieję , że będzie wszystko dobrze. I dam znać co wyszło : *
Tomek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 11:14   #9
Tomek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 41
Dot.: Prawo jądro urosło ( nie wiedziałem gdzie wstawić temat )

Cześć to ja Tomek co pisałem o tym prawym jądrze , ze powiększone. Miałem operacje już jestem po . Leże sobie w domu na zwolnieniu do końca kwietnia Był to wodniak , także już wszystko ok
Tomek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 13:05   #10
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Prawo jądro urosło ( nie wiedziałem gdzie wstawić temat )

Cytat:
Napisane przez Tomek1990 Pokaż wiadomość
Cześć to ja Tomek co pisałem o tym prawym jądrze , ze powiększone. Miałem operacje już jestem po . Leże sobie w domu na zwolnieniu do końca kwietnia Był to wodniak , także już wszystko ok
Ciesze sie ;d. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-08 14:05:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.