Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-06, 23:48   #4141
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiskoza_Pe Pokaż wiadomość
Korzystałam z Gruponu. 4 zabiegi w cenie jednego wg ceny regularnej. Nie ma opcji, by jeden był skuteczniejszy niż 4 (nawet zrobione na szybko i niestarannie).
Zatem uważam, że warto jeśli zniżka jest naprawdę duża.

Zwróciłabym uwagę na to, czy nie jest to jakiś ratujący się Gruponem salon. Bezpieczeństwo i komfort najważniejsze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzuciła mi się oferta za 50zl za mała partie,medical expert w krakowie. Bardzo podejrzanie tanio, a z drugiej strony 50zl można zaryzykować. ..
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 23:54   #4142
Wiskoza_Pe
Przyczajenie
 
Avatar Wiskoza_Pe
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Rzuciła mi się oferta za 50zl za mała partie,medical expert w krakowie. Bardzo podejrzanie tanio, a z drugiej strony 50zl można zaryzykować. ..

Pewnie bym spróbowała. Nie wiem tylko co to mała partia. Wąsik? Pewnie najlepiej byłoby spróbować z pachami. Łatwo efekty zobaczyć.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiskoza_Pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 09:45   #4143
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiskoza_Pe Pokaż wiadomość
Pewnie bym spróbowała. Nie wiem tylko co to mała partia. Wąsik? Pewnie najlepiej byłoby spróbować z pachami. Łatwo efekty zobaczyć.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pachy mam zrobione, rece mnie kusza

"górna warga, broda, policzki, baki, skronie, uszy, szyja, kark, pachy, brodawki piersiowe, ramiona, przedramiona, dłonie, brzuch, linia biała, pośladki, przestrzeń międzybrwiowa, stopy, kolana, bikini podstawowe, "
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 11:30   #4144
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Możecie podać link do strony dystrybutora ls, gdzie mozna sprawdzic konkretny salon?
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 18:32   #4145
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Możecie podać link do strony dystrybutora ls, gdzie mozna sprawdzic konkretny salon?
http://www.coherent.com.pl/lightshee...owa,s-133.html
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 14:46   #4146
bim bam bom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, które polecały Studio Laser w Warszawie - która miejscówka najlepsza?
bim bam bom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 16:49   #4147
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez bim bam bom Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które polecały Studio Laser w Warszawie - która miejscówka najlepsza?
Ja byłam na Jerozolimskich. Nie wypadły mi wszystkie włosy
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 22:01   #4148
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No, ja już po 5 zabiegu na bikini głębokie i pachy i jestem dobrej myśli.
Myślę tak sobie, że jeszcze jeden i będzie koniec.
Na razie nie umawiałam się na 6 zabiegi, ale chyba pójdę na nie tak końcem grudnia.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 11:15   #4149
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja po 2 zabiegu, pachy i bikini. Minal miesiac.

Na pachach wypadlo z 70%, jestem pozytywnie zaskoczona, bo niby ten trzeci zabieg jest taki spektakularny w efektach.
Na bikini mniej - ale.wciaz wypadaja. Ogolilam sie wczoraj i zobaczymy, ile poodrasta, ale czuje i widze ogromna roznice jesli chodzi o szpare posladkowa i wargi sromowe. Pasek do pepka na brzuchu nie ma 90 % wloskow ( w ramach bikini mi robia ).

Kobieta odwalila kawal dokladnej i dobrej pracy, nie to, co pierwsza. Na reszte zabiegow pojde do niej. Jesli moja opinia sie nie zmieni - bede wam polecac wlasnie ten poznanski salon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 12:22   #4150
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

PACHY - tydzień ponad po zabiegu 5 - Ja siedzę w domu i nie golę pach, tylko jak myje się codziennie, to tam gąbką przetrę i wypadają i nie golę ich, bo chce zobaczyć jak wypadają.
Po bikini głębokim 3 dni - powoli odrasta, ale też nie golę, tylko jadę z gąbką, podczas kąpieli i widzę jak znikają, czyli wypadają.
Zobaczymy co to będzie. Mam nadzieję, że te partie będą mniej problemowe, niż nieszczęsne łydki. ;/
Na razie nie umawiam się na 6 zabiegi. Poczekam do grudnia i wtedy zobaczę co się będzie działo w tych partiach.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 14:49   #4151
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja tez czekam do grudnia gdybym miala plabowo isc niedlugo to laserowaliby mi puste placki i te same wlosy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 14:52   #4152
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Ja tez czekam do grudnia gdybym miala plabowo isc niedlugo to laserowaliby mi puste placki i te same wlosy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dokładnie. A tak sobie odczekam trochę więcej czasu, zobaczę tak w połowie grudnia ile mi to tam jeszcze zostało itd i wtedy sobie najwyżej pójdę - końcem grudnia.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 14:55   #4153
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
No dokładnie. A tak sobie odczekam trochę więcej czasu, zobaczę tak w połowie grudnia ile mi to tam jeszcze zostało itd i wtedy sobie najwyżej pójdę - końcem grudnia.
Ja czekam sukcesywnie az poziom zarosniecia bedzie maksymalny tylko dreczy mnie to, ze to cholerstwo bolalo strasznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 15:44   #4154
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Ja czekam sukcesywnie az poziom zarosniecia bedzie maksymalny tylko dreczy mnie to, ze to cholerstwo bolalo strasznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie jeszcze co nieco przy bikini boli od soboty. ;/
A skończył mi się wczoraj rano Alantan i niczym nie smaruje.
Ale po 17 jadę do apteki i sobie kupię i nasmaruje, bo choooolera jasna...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 23:02   #4155
Elzbieta25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czesc ja takze mam ten sam problem z jasnymi wloskami i szukam rozwiazania mam nadzieje ze ktos nam pomoze z jasnymi wloskami blond gdyz aparatury ida do przodu wiec jasny blond to tez jest kolor. Blagam by wynaleziono aparature na jasny blond wloskow..
Elzbieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 09:14   #4156
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze co nieco przy bikini boli od soboty. ;/
A skończył mi się wczoraj rano Alantan i niczym nie smaruje.
Ale po 17 jadę do apteki i sobie kupię i nasmaruje, bo choooolera jasna...
Smaruj czymkolwiek! U mnie najczesciej to masc cynkowa (nie ma golenia bez podraznien, nigdy.) I lagodzacy balsam syna I olejki. Czesto olejki mam fiola na ich punkcie, na cale cialo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 12:38   #4157
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Question Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Pytanko do laserowych speców:
Czy zwykła witaminka A (np. http://sklepswanson.pl/witamina-a-10000iu-250kaps/) jest przeciwwskazaniem dla depilacji laserowej

Pytanko do speców od dermatologii: czy taka witaminka cokolwiek da jeśli chodzi o stan skóry (trądzik) (że niby retinol)
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 12:18   #4158
Narith
Raczkowanie
 
Avatar Narith
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny Na wiosnę miałam dwa zabiegi na bikini laserem Soprano ICE Alma Lasers. Teraz zamierzam wybrać się na zabieg, w listopadzie albo może grudniu. Czy po tak długiej przerwie będą jakieś efekty, czy tak naprawdę moje poprzednie dwa zabiegi są "zmarnowane"?
Narith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 12:26   #4159
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Narith Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Na wiosnę miałam dwa zabiegi na bikini laserem Soprano ICE Alma Lasers. Teraz zamierzam wybrać się na zabieg, w listopadzie albo może grudniu. Czy po tak długiej przerwie będą jakieś efekty, czy tak naprawdę moje poprzednie dwa zabiegi są "zmarnowane"?
A miałaś po nich jakieś efekty?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-16, 12:49   #4160
Narith
Raczkowanie
 
Avatar Narith
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A miałaś po nich jakieś efekty?
Tak, po zabiegu włosy wypadały i przez pewien moment nie było ich wcale. Potem odrosły, ale nie wszystkie.
Nie wiem czemu, ale wydaje mi się że po drugim zabiegu włosów odrosło trochę więcej niż po pierwszym
Dodatkowo jestem blondynką i włosy nie są czarne, ciemnobrązowe, co trochę utrudnia sprawę - dlatego nie liczyłam na szybkie i piorunujące efekty.
Narith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 13:17   #4161
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Pytanko do laserowych speców:
Czy zwykła witaminka A (np. http://sklepswanson.pl/witamina-a-10000iu-250kaps/) jest przeciwwskazaniem dla depilacji laserowej

Pytanko do speców od dermatologii: czy taka witaminka cokolwiek da jeśli chodzi o stan skóry (trądzik) (że niby retinol)
Ad 1. Lepiej nie stosowac zadnej formy retinolu dodatkowo, po za dieta przy ekspozycji na promienie uv.

Ad. 2. Zalezy jaki to tradzik.
Jesli taki najpopularniejszy, tzw mlodzienczy ( przez acne vulgaris):
Doustnie to najleoiej zadbaj o diete i zewnetrznie dobrze dzialaj. Retinol w kremach, masciach ew. kroplach (rp, ale zadna apteka nie powinna robic klopotu ze sprzedaza) ladnie lagodzi objawy tradziku. Dodatkowo bym poradzila zadbac o ilosc hydroksykwasow w kosmetykach; alfa+beta. Lepiej wyjdzie niz w przypadku lykania retinolu.
(Twarzy nie laserujesz?)

Jesli to rozowaty (acne rosacea) to lec pd razu po kwas azelainowy (np skinoren rosacea, acnederm lub fajny preparat qcera - mniejsze stezenie azelainowego + alfahydroksykwas ladnir zluszczajacy, dzialaniem podobby do mlekowego) i zwyczajnie sie nie mecz. Sama mam rozwaty i wiem jak to @^^#&$**@ potrafi popsuc humor...




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:08   #4162
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Question Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dopytam jeszcze dla pewności:
retinoidy są przeciwwskazaniem do depilacji tylko w miejscu stosowania? Jak będę używał na plecy, to mogę pachy depilować?

ps. gdzie kupić atrederm bez recepty, bo wiecznie nie mam czasu żeby pójść do lekarza po zgodę...
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 20:08   #4163
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cos tam zawsze przez skore koze sie wchlonac, ale to nieznaczy procent, a nawet promil z takich ilosci, wiec nie powinno byc klopotu.

Pytaj w prywatnych aptekach wykaz sie przy farmaceucie wiedza na temat tego co stosujesz, ladnie wyjasnij ze dermatologa masz za miesiac bo np. Zachoroaal i odwolal wizyte a Ty nie przezyjesz tego czasu bez produktu... musisz byc wiarygodny, tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 23:44   #4164
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Talking Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

@Eluvtus byłem dzisiaj u rodzinnego po receptę:
-Dzień Dobry, kosmetyczka poleciła mi płyn na trądzik; mogę go sobie kupić?
-Tak
-Dziękuję
-Dziękuję
... i po krzyku
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 09:21   #4165
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
@Eluvtus byłem dzisiaj u rodzinnego po receptę:
-Dzień Dobry, kosmetyczka poleciła mi płyn na trądzik; mogę go sobie kupić?
-Tak
-Dziękuję
-Dziękuję
... i po krzyku
Lekarz juz za Ciebie ma swoje zyski, wiec...
Tego typu preparaty widze jak u mnie w aptece sa sprzedawane... jak pacjent wie co z czym i do czego, to sie sprzeda. Jak widac, ze niebardzo wie do czego jest i to taka fanaberia, to nie ma mowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 14:22   #4166
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Lekarz juz za Ciebie ma swoje zyski, wiec...
Bo ja wiem czy ma z tego jakikolwiek zysk. Lekarz z NFZu; nawet nie byłem zapisany, zapytałem się kogoś w kolejce czy mogę na minutę o coś zapytać, szybki dialog i w kolejnej przerwie pomiędzy kolejnymi pacjentami odebrałem repetkę na 4 buteleczki.

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Tego typu preparaty widze jak u mnie w aptece sa sprzedawane... jak pacjent wie co z czym i do czego, to sie sprzeda. Jak widac, ze niebardzo wie do czego jest i to taka fanaberia, to nie ma mowy.
Też o tym słyszałem. Odwiedziłem z 10 aptek, ładnie się pytałem o atre i kremik z filtrem (że niby jak przy okazji kupuję krem z filtrem to wiem o co kaman) różne ściemy wciskałem ale nikt mi nie sprzedał :-(
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 15:41   #4167
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Bo ja wiem czy ma z tego jakikolwiek zysk. Lekarz z NFZu; nawet nie byłem zapisany, zapytałem się kogoś w kolejce czy mogę na minutę o coś zapytać, szybki dialog i w kolejnej przerwie pomiędzy kolejnymi pacjentami odebrałem repetkę na 4 buteleczki.

Też o tym słyszałem. Odwiedziłem z 10 aptek, ładnie się pytałem o atre i kremik z filtrem (że niby jak przy okazji kupuję krem z filtrem to wiem o co kaman) różne ściemy wciskałem ale nikt mi nie sprzedał :-(
To akurat mile ze strony lekarza.

Co do aptek, najczwsciej prywatne maja "swoje prawa". Sieciowki na wiele sie nie godza. Ale wszedzie moze byc roznie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 19:35   #4168
pieg0wata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, a jak maskujecie wąsik między depilacjami ?
Za 2 tygodnie mam mieć pierwszy zabieg Light Sheer Duet, mam jasną skórę, a bardzo ciemny wąsik. Kosmetyczka powiedziała, że przed zabiegiem nie mogę używać wosku ani nic podobnego- co jest oczywiste , jedynie mogę usuwać wąsik maszynką jednorazową.
Codziennie rano to dzielnie czynię, ale już dostaję szału
Chyba popadam w lekką paranoję, bo wydaje mi się, że widać te czarne punkciki (włoski pod skórą), mimo, że maluję się podkładem i w pracy co chwilę poprawiam korektorem (sezon przeziębieniowy, więc wycierając nos, ścieram podkład)
Czego używałyście będąc w takiej sytuacji?
pieg0wata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 16:27   #4169
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Zadalam juz kiedys to pytanie, ale czy korzystal ktos z uslug warszawskiego salonu i jest zadowolony i nie jest to Depiclinic?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 14:50   #4170
wiktors
Przyczajenie
 
Avatar wiktors
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Rotkohl ja ostatnio wykonywałam 2 zabieg usuwania włosów na nogach w Medestetis. I jestem bardzo zadowolona! Czytałam dużo na forum o różnych laserach itp. przeglądałam oferty wielu salonów w warszawie i w efekcie zdecydowałam sie na technologie Vectus. Z przeprowadzonego przze mnie wywiadu okazał się najlepszy.

Rzeczywiście widzę super efekt, mam czarne włosy które rosły w błyskawicznie a teraz jest ich dużo mniej (dopiero drugi zabieg). W ogółe dziewczyna która prowadziła zabieg chyba Marta kosmetolog, widać było że ma ogromna wiedzę o laserach i wyjaśniła mi czemu IPL który robiła moja koleżanka praktycznie w ogle nie zadział.
__________________
Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt
Już dziś wyruszaj ze mną tam
Zobaczysz jak, przywita pięknie nas
Warszawski dzień
wiktors jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.