Brak miesiaczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 15:37   #1
KKKJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2

Brak miesiaczki


witam..
Mam problem i nadzieje, ze mi ktos pomoze.
Miesiaczka spoznia mi sie juz 9 dni. Kupilam sobie test ciązowy i wydzedl negatywnie(ze nie jestem w ciazy). Nie wiem co robic.. Mam 39 lat. moze to problem wieku, ale nie sadze. Jesli jest ktos w stanie mi pomoc to czekam cierpliwie. krystyna26063@o2.pl
KKKJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:37   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Brak miesiaczki

Cytat:
Napisane przez KKKJ Pokaż wiadomość
witam..
Mam problem i nadzieje, ze mi ktos pomoze.
Miesiaczka spoznia mi sie juz 9 dni. Kupilam sobie test ciązowy i wydzedl negatywnie(ze nie jestem w ciazy). Nie wiem co robic.. Mam 39 lat. moze to problem wieku, ale nie sadze. Jesli jest ktos w stanie mi pomoc to czekam cierpliwie. krystyna26063@o2.pl
Podejrzewam, że ginekolog.

Może to od jakiegos stresu? Leków?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 17:01   #3
vicky42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 267
Dot.: Brak miesiaczki

Być może to spowodowane jest wcześniejszą menopauzom? osobiście znam kobiety , które w 40 latach mają menopauzę. Ale również może być inna tego przyczyna , 9 dni to jeszcze nie koniec świata poczekaj jeszcze troszkę jak się nie pojawi to dopiero w tedy pójdź do lekarza. Pozdrawiam

Edytowane przez vicky42
Czas edycji: 2010-03-29 o 17:02
vicky42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 17:02   #4
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Brak miesiaczki

jest na to cudowny sposób: ginekolog
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:49   #5
franuska66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 64
Dot.: Brak miesiaczki

może to wynikać ze stresu, albo może niedawno byłaś chora ... powodów może być wiele ... a nie masz jakiś oznak że okres się zbliża ? jesli nie to najlepiej do ginekologa
franuska66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:49   #6
Ewolin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 74
Dot.: Brak miesiaczki

To ja pozwolę sobie podpiąć się do wątku. Mam mały problem, cykle mam regularne - 29-30 dniowe, a tu nagle w tym miesiącu okres spóźnia mi się już 5 dzień. Nigdy wcześniej tak nie miałam, jedynie po odstawieniu tabletek anty, co miało miejsce w maju zeszłego roku. Nie współzyłam od tamtego czasu, nie wydaje mi się żebym była w ciąży (chyba że podczas pieszczot "coś się przeniosło", ale zawsze uważamy). Tak na wszelki wypadek zrobiłam test wczoraj po południu, 4 dzień po dacie spodziewanej miesiączki i był negatywny. Jutro rano zrobię jeszcze jeden.
Chora byłam w zeszłym miesiącu, brałam antybiotyki, ale okres dostałam normalnie, więc to raczej wpływu nie ma. 23.03 byłam na jeden dzień w górach, więc możnaby to podciągnąc pod "zmianę klimatu", tyle że mieszkam na śląsku i w beskidy jedzie się ode mnie godzinkę. W zeszłym miesiącu męczyła mnie lekka infekcja, ale po okresie samo przeszła, wspomagane lactovaginalem, więc to też nie to. Jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że od kilku dni byłam zabiegana i piłam bardzo mało wody, czy to może mieć jakiś wpływ? Dodam że nic nie wskazuje na to że okres miałby w najbliższym czasie nadejść...
Ewolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 18:03   #7
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Brak miesiaczki

to sie moze zdarzyc, przeciez nie jestesmy szajcarskimi zegarkami. stres, choroba, zmiana klimatu dieta ma wplyw na wystapienie okresu.

kilka dni opoznienia to odrazu histeria - bo jestem w ciazy. a jesli nie mialabyscie chlopakow? przeciez nie pomyslicie sobie - ciaza tylko jakies zaburzenia, albo - tak wyszlo

poczekaj troche, jesli okres sie nie pojawi to udaj sie do lekarza.

mnie sie okres nie pojawial kilka dni, dostalam go 10 dni od poprzedniego, nastepny przeciagnal sie dalej ( I 35, II 44/45 i potem III 47 dzien i ani widu ani slychu, ) udalam sie do lekarza i okazalo sie ze mam torbiel. dostalam luteine na wywolanie
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 20:08   #8
franuska66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 64
Dot.: Brak miesiaczki

Cytat:
Napisane przez Ewolin Pokaż wiadomość
To ja pozwolę sobie podpiąć się do wątku. Mam mały problem, cykle mam regularne - 29-30 dniowe, a tu nagle w tym miesiącu okres spóźnia mi się już 5 dzień. Nigdy wcześniej tak nie miałam, jedynie po odstawieniu tabletek anty, co miało miejsce w maju zeszłego roku. Nie współzyłam od tamtego czasu, nie wydaje mi się żebym była w ciąży (chyba że podczas pieszczot "coś się przeniosło", ale zawsze uważamy). Tak na wszelki wypadek zrobiłam test wczoraj po południu, 4 dzień po dacie spodziewanej miesiączki i był negatywny. Jutro rano zrobię jeszcze jeden.
Chora byłam w zeszłym miesiącu, brałam antybiotyki, ale okres dostałam normalnie, więc to raczej wpływu nie ma. 23.03 byłam na jeden dzień w górach, więc możnaby to podciągnąc pod "zmianę klimatu", tyle że mieszkam na śląsku i w beskidy jedzie się ode mnie godzinkę. W zeszłym miesiącu męczyła mnie lekka infekcja, ale po okresie samo przeszła, wspomagane lactovaginalem, więc to też nie to. Jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że od kilku dni byłam zabiegana i piłam bardzo mało wody, czy to może mieć jakiś wpływ? Dodam że nic nie wskazuje na to że okres miałby w najbliższym czasie nadejść...
sugeruje poczekać .... 5dni to jeszcze spoko ... jeśli sytuacja będzie się utrzymywać do lekarza, nie ma innej opcji
franuska66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.