Blaski i cienie macierzyństwa w UK - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 10:35   #4981
Diari
Rozeznanie
 
Avatar Diari
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez zQoBasia Pokaż wiadomość
jest uczolony na mleko soje i gluten
jakie miał objawy uczulenia na gluten?
__________________
Tomasz 04.07.2010
Diari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:39   #4982
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Dziewczyny potrzebuje wysłać formularz o to 500 f dla małej SSMG ale zeby to wysłać trzeba otrzymywac ten wtc i ctc którys z tych. Ja ten formularz wysłałam 1,5 tyg temu i facet nam powiedział ze niby sie kwalifikujemy do obu czy wtc i ctc. Teraz pytanie czy oni przysyłaja jakies pismo ze dostalismy oba dofinansowania czy trzeba dzwonic ??? bo w tym SSMG trzeba zakreslic czy sie je pobiera i nie wiem czy zakreslic czy czekac na odp od nich - czasu mam nie duzo bo jeszcze miesiac jak nie zdaze to kaska mi przepadnie .



Blonde zrobiłam ta fasolke wyszła pyszna



I mam jeszcze takie pytanko



Bo zmieniłam małej mleko z Cow&gate na APTAMI to comfort widze ze na to mleko poszła bo juz brzuszek nie boli kupiłam jej do tego ten GRIPE WATER i gazy tez znikneło ( tzn jeszcze purka ale juz nie tyle i nie płacze przy tym) HURA !!!!

Tylko mam problem taki ze ten Aptamil jest rzadszy niz ten cow &gate comfort i mała sie nie najada. Je mi co 2 godziny, płacze wkładajac sobie raczki do buzi i ledwo te dwie godziny wytrzymuje. Nie wiem co robic bo sie boje przejsc na kolejne mleko z Aptamila bo jak znowu wroci problem brzuszkowy ?? Dzis mi poszła spac o 2 w nocy bo nie mogla zasnac z głodu az jej dałam ten cow& gate i usneła bo jest gestrzy. Orientujecie sie czy np moge jej mieszac dwa rózne rodzaje Aptamilu czyli np Aptamil comfort z łyżeczka Aptamilu np first milk albo dla głodnych ???
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek

Edytowane przez Sysunia_d
Czas edycji: 2011-01-19 o 11:47
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:41   #4983
ewi83
Zadomowienie
 
Avatar ewi83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 1 669
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Hej!

Sysunia ja ci niestety nie pomoge, bo ja cycowa jestem

Dziewczyny wczoraj po raz pierwszy dostalam miesiaczke Jezuuuu tak fajnie bylo bez Caly dzien wczoraj bylam taka podminowana, myslalam ze to poprostu z niewyspania, ale to poprostu wrocily humorki przed TYlko ze ja narazie mam takie male plamienia- wczesniej tzn przed ciaza poczatki byly dosc obfite, wiec nie wiem czy takie plamienia to normalne JAk bylo u was?
__________________
02 maj 2009- slub

21 maja 2010- Nikolas Filip
06 kwiecien 2013- Anton Leon
ewi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:45   #4984
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez ewi83 Pokaż wiadomość
Hej!

Sysunia ja ci niestety nie pomoge, bo ja cycowa jestem

Dziewczyny wczoraj po raz pierwszy dostalam miesiaczke Jezuuuu tak fajnie bylo bez Caly dzien wczoraj bylam taka podminowana, myslalam ze to poprostu z niewyspania, ale to poprostu wrocily humorki przed TYlko ze ja narazie mam takie male plamienia- wczesniej tzn przed ciaza poczatki byly dosc obfite, wiec nie wiem czy takie plamienia to normalne JAk bylo u was?
To ja jestem na czasie bo u mnie właśnie sie kończy okres pierwszy po porodzie. Ja nie miałam plamienia dostałam okres normalnie tylko ze był bardzo ale to bardzo obfity przez pierwsze dwa dni az sie wystraszyłam bo jak juz wczesniej pisałam nigdy takich jaj nie miałam




Może ktos inny mi pomoze
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:48   #4985
Diari
Rozeznanie
 
Avatar Diari
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Orientujecie sie czy np moge jej mieszac dwa rózne rodzaje Aptamilu czyli np Aptamil comfort z łyżeczka Aptamilu np first milk albo dla głodnych ???
Ja mieszałam tylko wtedy gdy przechodziłam z jednego na drugie, nie wiem czy można tak na stałe mieszać.
Tomek jak był głodny to dawałam mu Aptamil dla głodnych dzieci.
__________________
Tomasz 04.07.2010
Diari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:17   #4986
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez ewi83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj po raz pierwszy dostalam miesiaczke Jezuuuu tak fajnie bylo bez Caly dzien wczoraj bylam taka podminowana, myslalam ze to poprostu z niewyspania, ale to poprostu wrocily humorki przed TYlko ze ja narazie mam takie male plamienia- wczesniej tzn przed ciaza poczatki byly dosc obfite, wiec nie wiem czy takie plamienia to normalne JAk bylo u was?
Ja pierwszą @ dostałam w Boże Narodzenie Ze dwa dni miałam takie lekkie plamienia, ale się nie zorientowałam że to to Bo byłam przeziębiona i z nosa mi też ze dwa razy krew poszła. A potem jak się rozkręciła to była taka normalna jak przed ciążą, trwała u mnie z 7 dni. I też mi było fajnie bez-wcale za nią nie tęskniłam
Teraz mi się następna zbliża-już mnie wszystko boli, ale jeszcze jej nie widać...

Sprawdzamy bilety do PL na koniec maja i powrót na początku czerwca. Ceny takie sobie, no ale w końcu lecimy na roczek Dorotki, więc nie będziemy żałować kasy
Najgorsze jest to, że wszystkie powroty są teraz późnym wieczorem, tzn. w Glasgow bylibyśmy ok 23 a jeszcze do Edynburga trzeba dojechać... chyba będziemy musieli znaleźć jakąś życzliwą duszę, która po nas przyjedzie
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:22   #4987
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

bylismy wczoraj w szpitalu na emergency.. niestety dostalam plamien.. bol brzucha mialam juz od dwoch dni ale myslalam ze to normalne, bo macica sie powieksza.. Dopiero te plamienia mnie przerazily a pozniej doszly bole w krzyzu. Zrobili test ciazowy ktory nadal jest pozytywny, na usg musze czekac do piatku bo nie bylo wolnych terminow.. czekanie mnie wykonczy ale dalej mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze..
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 13:31   #4988
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
bylismy wczoraj w szpitalu na emergency.. niestety dostalam plamien.. bol brzucha mialam juz od dwoch dni ale myslalam ze to normalne, bo macica sie powieksza.. Dopiero te plamienia mnie przerazily a pozniej doszly bole w krzyzu. Zrobili test ciazowy ktory nadal jest pozytywny, na usg musze czekac do piatku bo nie bylo wolnych terminow.. czekanie mnie wykonczy ale dalej mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze..
Czytam ten watek od dawna, teraz napisze tylko zbey moze cie podniesc na duchu.
W 12-13 tygodniu ciazy zaczelam plamic i pojechalam na emergency. Pielegniarka zrobila test i sprawdzila czy szyjka zamknieta. (oczywiscie zero lekow itp.) Na drugi dzien mialam usg i bylo ok. Dzis jestem w 31 tyg ciazy i wszystko ok. Plamienia sie zdarzaja wiec nie martw sie wszystko bedzie ok. Ja po tym tydzien do pracy nie szlam zeby sie oszczedzac, wiec tobie tez radze.
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:06   #4989
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje wysłać formularz o to 500 f dla małej SSMG ale zeby to wysłać trzeba otrzymywac ten wtc i ctc którys z tych.
To nie jest tylko do 3 miesiecy od porodu ? cos sie zmienilo

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
bylismy wczoraj w szpitalu na emergency.. niestety dostalam plamien.. bol brzucha mialam juz od dwoch dni ale myslalam ze to normalne, bo macica sie powieksza.. Dopiero te plamienia mnie przerazily a pozniej doszly bole w krzyzu. Zrobili test ciazowy ktory nadal jest pozytywny, na usg musze czekac do piatku bo nie bylo wolnych terminow.. czekanie mnie wykonczy ale dalej mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze..
trzymam kciuki ,zeby wszystko bylo ok.

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Plamienia sie zdarzaja wiec nie martw sie wszystko bedzie ok. Ja po tym tydzien do pracy nie szlam zeby sie oszczedzac, wiec tobie tez radze.
tez mialam plamienia w pierwszej ciazy, tylko ze w okolicach 30 tyg.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:38   #4990
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
bylismy wczoraj w szpitalu na emergency.. niestety dostalam plamien.. bol brzucha mialam juz od dwoch dni ale myslalam ze to normalne, bo macica sie powieksza.. Dopiero te plamienia mnie przerazily a pozniej doszly bole w krzyzu. Zrobili test ciazowy ktory nadal jest pozytywny, na usg musze czekac do piatku bo nie bylo wolnych terminow.. czekanie mnie wykonczy ale dalej mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze..
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:48   #4991
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
bylismy wczoraj w szpitalu na emergency.. niestety dostalam plamien.. bol brzucha mialam juz od dwoch dni ale myslalam ze to normalne, bo macica sie powieksza.. Dopiero te plamienia mnie przerazily a pozniej doszly bole w krzyzu. Zrobili test ciazowy ktory nadal jest pozytywny, na usg musze czekac do piatku bo nie bylo wolnych terminow.. czekanie mnie wykonczy ale dalej mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze..
Nie przejmuj sięJa też plamiłam w ciąży a urodziłam zdrowego synka Wszystko będzie dobrze

Dziewczyny czy orientuje się któraś z Was czy jest możliwość podgrzania mleka w samolocie bo biorę swoje ściągnięte mleko w butelce. Dzwoniłam do Wizzair ale oni nie wiedzieli

Byłam dziś na ważeniu. Mały waży 7,460

Miłego dnia
__________________


Edytowane przez 1985ewa
Czas edycji: 2011-01-19 o 14:49
1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 14:52   #4992
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez 1985ewa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy orientuje się któraś z Was czy jest możliwość podgrzania mleka w samolocie bo biorę swoje ściągnięte mleko w butelce. Dzwoniłam do Wizzair ale oni nie wiedzieli
Mi pani nalala wrzatku do pojemnika plastikowego i tam zrobilam ciepla kapiel butelce.
Podobnie kiedys w restauracji ze sloiczkiem. Powiedzili,ze nie moga włożyć do mikrofali, ale przyniesli pojemnik z wrzatkiem.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:43   #4993
Afryka28
Przyczajenie
 
Avatar Afryka28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Coventry/Bielsko-Biała
Wiadomości: 21
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cześć dziewczyny. Mam do Was prośbę o pomoc. Otóż moja przyjaciółka miała już kilka zatrucie ciążowe. Prawie nic nie je, więc chudnie zamiast przybierać na wadze, do tego teraz jeszcze złapała rotawirusa, przez którego schudła 10 kg. W szpitalu nie była gdyż uważa że jest okazem zdrowia, ponieważ cierpi na zaburzenia depresyjno - maniakalne, a jednym z objawów tej choroby jest właśnie przekonanie, że jest się idealnym, wszystko wie i robi najlepiej i również że jest się okazem zdrowia i nie myśli się o konsekwencjach, a na każdą uwagę, iż robi coś źle reaguje agresja. Moje pytania brzmią: Co jej i jej dziecku grozi po takiej utracie wagi (ok 17 kg) i tych zatruciach ciążowych? I czy możliwe jest aby naprawdę była zdrowa po takich "przejściach" ? Jest w 30 TC. Dodam też że połowę poprzedniej ciąży przeleżała w szpitalu w związku właśnie z tymi zatruciami ciążowymi, a ciąża zakończyła się cc ok 4 tyg przed terminem. Bardzo się nią i jej dzidziusiem martwię..
Afryka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:08   #4994
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
bylismy wczoraj w szpitalu na emergency.. niestety dostalam plamien.. bol brzucha mialam juz od dwoch dni ale myslalam ze to normalne, bo macica sie powieksza.. Dopiero te plamienia mnie przerazily a pozniej doszly bole w krzyzu. Zrobili test ciazowy ktory nadal jest pozytywny, na usg musze czekac do piatku bo nie bylo wolnych terminow.. czekanie mnie wykonczy ale dalej mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze..
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Cytat:
Napisane przez Afryka28 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam do Was prośbę o pomoc. Otóż moja przyjaciółka miała już kilka zatrucie ciążowe. Prawie nic nie je, więc chudnie zamiast przybierać na wadze, do tego teraz jeszcze złapała rotawirusa, przez którego schudła 10 kg. W szpitalu nie była gdyż uważa że jest okazem zdrowia, ponieważ cierpi na zaburzenia depresyjno - maniakalne, a jednym z objawów tej choroby jest właśnie przekonanie, że jest się idealnym, wszystko wie i robi najlepiej i również że jest się okazem zdrowia i nie myśli się o konsekwencjach, a na każdą uwagę, iż robi coś źle reaguje agresja. Moje pytania brzmią: Co jej i jej dziecku grozi po takiej utracie wagi (ok 17 kg) i tych zatruciach ciążowych? I czy możliwe jest aby naprawdę była zdrowa po takich "przejściach" ? Jest w 30 TC. Dodam też że połowę poprzedniej ciąży przeleżała w szpitalu w związku właśnie z tymi zatruciami ciążowymi, a ciąża zakończyła się cc ok 4 tyg przed terminem. Bardzo się nią i jej dzidziusiem martwię..
Nie wiem co masz na mysli pisząc zatrucie ciążowe. (bo mam wrażenie, że nie o zatruciu ciążowym).

Przyz zatruciu ciążowym konieczna jest i opieka medyczna, nie nadzorowane moze prowadzić nawet do śmierci matki i dziecka.
Inna sprawa, że jesli cierpli na zaburzenia natury psychicznej i bierze leki w związku z tym, również powinna być pod kontrolą lekarza. Utrata wagi może się wiązać np z anemią.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:37   #4995
Afryka28
Przyczajenie
 
Avatar Afryka28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Coventry/Bielsko-Biała
Wiadomości: 21
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Mam na myśli dokładnie zatrucie ciążowe czyli gestozę. Po atakach leży w szpitalu ok 2 dni albo dostaje tylko jakieś lekarstwa i tyle. Jest w Norwegii, mieszka tam na stałe. Nie wiem jaka tam jest opieka lekarska.. Leków na swoje zaburzenia psychiczne nie bierze.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Wyczytałam, że przy zatruciach ciążowych się raczej tyje a nie chudnie, jednak jej waga ciągle spada. I jeszcze jedno pytanie - skoro jak wyczytałam zatrucie ciążowe jest wynikiem nadciśnienia, to czy nie powinno się stosować jakiejś diety przez resztę ciąży? Albo chociaż np unikać kofeiny? Czy dieta nie ma przy tej przypadłości znaczenia?
Afryka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:59   #4996
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Czy baby rice albo takie coś: http://www.hipp.co.uk/products/stage...pple-breakfast to to samo co nasze polskie kaszki?
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:20   #4997
zQoBasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Airdrie
Wiadomości: 14
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez Diari Pokaż wiadomość
jakie miał objawy uczulenia na gluten?

Praktycznie ciagle biegunke raz wieksza raz mniejsza ale caly czas mielismy po kilka kupek dziennie dopiero ok 3 tyg temu jak przeszlismy na scisla diete to nawet mielismy jednego bobka hehe i kupki sie unormowaly zupelnie inne sa.Czekamy na wyniki krwi w kierunku uczulenia na gluten zobaczymy co wyjdzie.
zQoBasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:43   #4998
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
bylismy wczoraj w szpitalu na emergency.. niestety dostalam plamien.. bol brzucha mialam juz od dwoch dni ale myslalam ze to normalne, bo macica sie powieksza.. Dopiero te plamienia mnie przerazily a pozniej doszly bole w krzyzu. Zrobili test ciazowy ktory nadal jest pozytywny, na usg musze czekac do piatku bo nie bylo wolnych terminow.. czekanie mnie wykonczy ale dalej mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze..

Kochana dbaj o siebie - napewno wszystko bedzie dobrze

Diari bede eksperymentowac
zakupiłam first milk i to dla głodnych w kartonikach i zobaczymy czy pojdzie na nie czy nie. Mam nadzieje ze nie bedzie problemów brzuszkowych

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
To nie jest tylko do 3 miesiecy od porodu ? cos sie zmienilo

Jest i ja własnie mam czas do 17 lutego

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985ewa Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sięJa też plamiłam w ciąży a urodziłam zdrowego synka Wszystko będzie dobrze

Dziewczyny czy orientuje się któraś z Was czy jest możliwość podgrzania mleka w samolocie bo biorę swoje ściągnięte mleko w butelce. Dzwoniłam do Wizzair ale oni nie wiedzieli

Byłam dziś na ważeniu. Mały waży 7,460

Miłego dnia
Aa pozwola ci wnieść na pokład takie mleko Jak to jest w tej kwestii Mozna mieć przygotowane mleko w butelce ?
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:52   #4999
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Cytat:
Napisane przez Afryka28 Pokaż wiadomość
Mam na myśli dokładnie zatrucie ciążowe czyli gestozę. Po atakach leży w szpitalu ok 2 dni albo dostaje tylko jakieś lekarstwa i tyle. Jest w Norwegii, mieszka tam na stałe. Nie wiem jaka tam jest opieka lekarska.. Leków na swoje zaburzenia psychiczne nie bierze.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Wyczytałam, że przy zatruciach ciążowych się raczej tyje a nie chudnie, jednak jej waga ciągle spada. I jeszcze jedno pytanie - skoro jak wyczytałam zatrucie ciążowe jest wynikiem nadciśnienia, to czy nie powinno się stosować jakiejś diety przez resztę ciąży? Albo chociaż np unikać kofeiny? Czy dieta nie ma przy tej przypadłości znaczenia?
Zatrucie ciążowe jest jedno. nasilenie, to inna sprawa.

Oczywiscie, że mając nadcisnienie nalezy unikac jego podwyzszania (czy przez stres czy picie kawy lub innych napojow z kofeiną).
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 18:56   #5000
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

dzieki dziewczyny. wierze ze wszystko bedzie dobrze, tylko to czekanie mnie dobija.. Narazie leze w lozku, nigdzie sie nie ruszam.

Sysunia z tego co ja wiem, to faktycznie mozna wziac mleko na poklad samolotu
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:57   #5001
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Blaski i cienie macierzyństwa w UK

Zapraszam do kolejnej części naszego wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post24486269

Tytuł jest taki, jak wymyśliła Ursull-bo na taki zdecydowała się większość dziewczyn

Już piszę do moda o zamknięcie tego wątku
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.