Wella Koleston Blondy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 12:47   #61
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wella Koleston Blondy

Ja juz tego nie rozumiem piszecie ze farba nie rozjasnia farby i ze nie rozjasnia odrostow to czemu jest napisane ze farba rozjasnia o kilka tonow
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 13:43   #62
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Wella Koleston Blondy

Farba nie rozjaśnia farby ( może rozjaśnić naprawdę minimalnie, dosłownie o 1/4 tonu - ja w ten sposób przechodzę z poziomu 8 do 9 i pewnie zajmie mi to kilka miesięcy ). Natomiast naturalne włosy jak najbardziej, zależy to od wody, którą użyjesz. Dobrze napisała morelle, że na naturalne włosy trzeba użyć wody 9%, jeśli chcesz je rozjaśnić o np. 2 tony. Na rozjaśnione włosy wystarczy woda 6%. Chyba, że coś mylę, to dziewczyny mnie poprawią. U Ciebie włosy były rozjaśniane dekoloryzatorem ( i to z rudziejącego brązu ) i prawdopodobnie nierównomiernie ( bo tak z reguły jest ), wiem po sobie, że dopiero drugie, a nawet trzecie farbowanie ujednolica w miarę kolor i powoduje, że zółto-pomarańczowe paskudztwo znika.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 23:11   #63
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wella Koleston Blondy

Dziewczyny bardzo was prosze powiedzcie mi jak mam sie pozbyc tego rudzielca Jak widac kudly suche matowe, bez wyrazu
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 07:59   #64
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo was prosze powiedzcie mi jak mam sie pozbyc tego rudzielca Jak widac kudly suche matowe, bez wyrazu
Bardzo podoba mi się kolor, który masz na samym czubku, tuż przy skórze, czyli tam gdzie farba była kładziona na naturalne włosy.
Ja niestety Ci nie pomogę, bo nie wiem jak się pozbyć takiej rudości. Jedyne co mi przychodzi do głowy, jeśli nie chcesz ich już bardziej niszczyć to zafarbować na jakiś brąz i to z refleksem, który zgasi rudość. Ale to błędne koło, bo chcesz być blondynką
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:53   #65
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo was prosze powiedzcie mi jak mam sie pozbyc tego rudzielca Jak widac kudly suche matowe, bez wyrazu
Masz dwa wyjścia :
1) zafarbować ciemniejszym kolorem
2) zabarbować kolorem na tym samym poziomie z refleksem popielatym (najlepiej z pigmentem szarym i niebieskim :nr 8+1)

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

ja bym spróbowała mieszanki 8.1 + mixton 0.88
a co do kondycji włosów to zapraszam na podforum "pielęgnacja włosów"
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 12:34   #66
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Masz dwa wyjścia :
1) zafarbować ciemniejszym kolorem
2) zabarbować kolorem na tym samym poziomie z refleksem popielatym (najlepiej z pigmentem szarym i niebieskim :nr 8+1)

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

ja bym spróbowała mieszanki 8.1 + mixton 0.88
a co do kondycji włosów to zapraszam na podforum "pielęgnacja włosów"
Oj juz moje wlosy wiecej Kolestonu nie ujrza ... Przynajmniej w najblizszym czasie. Za bardzo niszcza wlosy A co do pielengnacji przed chwila zamowilam KERASTASE CIMENT ANTI-USURE Jak narazie chyba przystopuje z samodzielnym rozjasnianiem nie chce po raz kolejny podcinac wlosow bo nigdy ich nie zachoduje...
Ale dziekuje za pomoc
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 08:05   #67
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Oj juz moje wlosy wiecej Kolestonu nie ujrza ... Przynajmniej w najblizszym czasie. Za bardzo niszcza wlosy A co do pielengnacji przed chwila zamowilam KERASTASE CIMENT ANTI-USURE Jak narazie chyba przystopuje z samodzielnym rozjasnianiem nie chce po raz kolejny podcinac wlosow bo nigdy ich nie zachoduje...
Ale dziekuje za pomoc
Hmmm... mnie akurat Koleston nie niszczy włosów. Myślę, że bardziej zniszczyła Ci włosy dekoloryzacja. Ja jak robiłam dekoloryzację to mi fryzjerka nałożyła tylko touch na to ( bez amoniaku), bo powiedziała że włosy wykończy tradycyjne farbowanie. Farbuję kolestonem od 2 lat, od brązów - poziom 5 do blondu poziom 9 i naprawdę włosy się w ogóle nie zniszczyły. Teraz powinnaś kłaść jakieś bez amoniaku farbki, żeby nie dobijać włosków. A jak kolor u Ciebie? Zmieniłaś coś?
Jeśli chodzi o cement Kerastase też go używałam. Zużyłam 2x750 ml. Na początku działa super i powinien Ci pomóc. Potem jakby przestał na mnie działać. Teraz rewelacyjnie regeneruje mi włosy maska Sleek Line Stapiz lub Schwarzkopf Bonacure Repair Rescue.
Trzymam kciuki, żeby włoski szybko się zregenerowały.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 12:40   #68
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wella Koleston Blondy

Hej jak na razie nic nie zmienialam. Boje sie cokolwiek klasc bo nie wiem co z tego wyjdzie Wlosy mam okropnie suche, ale pracuje nad tym. Poczekam jeszcze miesiec i pojde do fryzjerki rozjasnic wloski, w tym czasie postaram sie je troszke odzywic. Jak myslisz czy pasemka to dobry pomysl na pozbycie sie tego koloru? Tak sobie kombinowalam, ze po rozjasnieniu chciala bym nalozyc farbe Loreal Richesse 9.31 Bardzo jasny bezowy blond Kiedys uzylam Richesse po rozjasnianiu i przyznam, ze ta farba poprawila stan wlosow po rozjasniaczu bylam z niej bardzo zadowolona

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2010-01-20 o 12:45
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 22:25   #69
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Wella Koleston Blondy

hejka
ja też mam doświadczenie malutkie z farbą koleston (12/11) z wodą 9%. kiedyś miałam czarne włosy po wieeeeelu zabiegach doszłam do blondu jasnego pewnie żółtego(ale co tam grunt,że już nie czarne).Gdy miałam już około 3 cm odrostów wybrałam się do fryzjera ,żeby nie męczyć już włosów rozjaśniaczem zdecydowałam się na w/w farbę a efekt.. : blond włosy i rude odrosty.rudo_żółte takie jak u osób rudych z natury(od urodzenia).nie wyglądało to rewelacyjnie...nałożono mi toner i wyszłam z salonu z całą rudą głową(co zobaczyłam w domu bo w salonie światło było takie ,że miałam wrażenie że mam na głowie blond w ciepłym odcieniu) niestety ale to był rudy i kilka osób to potwierdziło.rano położyłam srebrny pył i wyszedł zielony.myłam włosy kilka razy trochę się zmyło.zrobiłam sama dekoloryzację elgonem i pomogło trochę ,ale odrosty nadal rudawe.
mój naturalny kolor to ciemny blond i chyba nie mam wyjścia tylko nadal katować odrosty rozjaśniaczem.jeszcze czysta platyna palette mi ładnie kiedyś zrobiła odrosty,ale ta farba jest mocna i nie chwalą jej tu szczególnie...
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:47   #70
dooda88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Wella Koleston Blondy

Witam wszystkie! właśnie przeczytałam forum dot. kolestonu i zastanawiam się, czy któraś z Was używała odcienia 10/1 lub 10/16 ? Przy ostatnich dwóch wizytach fryzjerka pomalowała mi właśnie jednym z tych dwóch odcieni (nie pamiętam którym) na odrost i wyszedł piekny blond już nie męczę swoich włosów rozjaśniaczem
Stąd pytanie do Was, czy wiecie coś na temat tych odcieni lub macie jakieś doświadczenia na swojej głowie? dodam, że fryzjerka użyła wody 9% i trzymałam ok godziny (mam bardzo ciemny mysi blond).
Pozdrawiam
dooda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 17:37   #71
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez dooda88 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie! właśnie przeczytałam forum dot. kolestonu i zastanawiam się, czy któraś z Was używała odcienia 10/1 lub 10/16 ? Przy ostatnich dwóch wizytach fryzjerka pomalowała mi właśnie jednym z tych dwóch odcieni (nie pamiętam którym) na odrost i wyszedł piekny blond już nie męczę swoich włosów rozjaśniaczem
Stąd pytanie do Was, czy wiecie coś na temat tych odcieni lub macie jakieś doświadczenia na swojej głowie? dodam, że fryzjerka użyła wody 9% i trzymałam ok godziny (mam bardzo ciemny mysi blond).
Pozdrawiam

Mozesz wrzucic jakas fotke?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 11:22   #72
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez dooda88 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie! właśnie przeczytałam forum dot. kolestonu i zastanawiam się, czy któraś z Was używała odcienia 10/1 lub 10/16 ? Przy ostatnich dwóch wizytach fryzjerka pomalowała mi właśnie jednym z tych dwóch odcieni (nie pamiętam którym) na odrost i wyszedł piekny blond już nie męczę swoich włosów rozjaśniaczem
Stąd pytanie do Was, czy wiecie coś na temat tych odcieni lub macie jakieś doświadczenia na swojej głowie? dodam, że fryzjerka użyła wody 9% i trzymałam ok godziny (mam bardzo ciemny mysi blond).
Pozdrawiam
Poproszę o fotkę tego pięknego odcienia
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 22:05   #73
dooda88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Wella Koleston Blondy

Pierwsze foto świeżo po pomalowaniu, drugie z lekkim już odrostem. Chyba nie widać rudości chociaż na niektórych zdjęciach, jak się załamuje światło to jest granica pomalowanego ciemniej odrostu.
Jak ktoś malował się odcieniami z 10 niech da znać który wybrać
dooda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 22:08   #74
dooda88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Wella Koleston Blondy

Teraz chyba prawidłowo załączyłam.
dooda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 23:43   #75
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: Wella Koleston Blondy

Kiedyś farbowałam odcieniem 12/89 ale nie rozjaśnił mi dobrze włosów, były złote, ale za to nie zniszczone NIC A NIC
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć moich makijaży !!!
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 10:13   #76
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez dooda88 Pokaż wiadomość
Pierwsze foto świeżo po pomalowaniu, drugie z lekkim już odrostem. Chyba nie widać rudości chociaż na niektórych zdjęciach, jak się załamuje światło to jest granica pomalowanego ciemniej odrostu.
Jak ktoś malował się odcieniami z 10 niech da znać który wybrać
ślicznie Ci wyszło choć troche chyba zżółkły na 2 zdjeciu to i tak są śliczne i generelnie chyba(na tyle ile widać) b.ładna z Ciebie kobieta
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 11:43   #77
dooda88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
ślicznie Ci wyszło choć troche chyba zżółkły na 2 zdjeciu to i tak są śliczne i generelnie chyba(na tyle ile widać) b.ładna z Ciebie kobieta
Dziękuję bardzo ale to prawda, że ta farba nie niszczy tak mocno włosów
dooda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 10:03   #78
werca18
Raczkowanie
 
Avatar werca18
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Dot.: Wella Koleston Blondy

Ja także używałam blondów z kolestonu, farbowałam naturalne włosy w kolorze ciepły ciemny blond, najpierw odcieniem 12/1-popielaty blond, nie byłam zadowolona z koloru, wyszedł żółtawy, u nasady lekko rudy, włosy po farbowaniu nie były błyszczące, ale zniszczone także nie były, stosowałam z 9% wodą. Farbowałam też odrosty odcieniem 12/11-podwójny popiel, b. jasny blond, ale także nie byłam zadowolona, stosowałam z wodą 12%. Po zmyciu farby kolor cudowny, odrost w kolorze b. jasny blond, taki jak chciałam. Ale po 3 dniach (i 2 myciach włosów) odrost zżółkł.
Być może jeśli ktoś ma włosy bardziej podatne na rozjaśnianie farbami, to będzie zadowolony.
Co ciekawe włosy ufarbowane tymi odcieniami farby pięknie prezentują się na zdjęciach- blondy na zdjęciach wyglądają na czyste, bez cienia żółci

Edytowane przez werca18
Czas edycji: 2010-02-10 o 10:05
werca18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 14:38   #79
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
a ktos farbowal moze odcieniami 9/1, 10/1 lub 11/1?
Ja właśnie zamierzam zrobić sobie włoski kolestonem 9/1 + oxydant 9%, zobaczymy co wyjdzie.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-05-11 o 15:39
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 16:51   #80
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Wella Koleston Blondy

już po farbowanku - jestem MEGA ZADOWOLONA z kolorku, ale fotki wkleję za kilka dni, bo mam fona w serwisie i odbieram dopiero 10 maja 2010.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-05-07 o 19:29
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 19:25   #81
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Wella Koleston Blondy

jutro wkleję fotki

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-06-16 o 09:33
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 15:36   #82
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Wella Koleston Blondy

Wella Koleston Perfect 9/1 - popielaty rozświetlony blond + 9% oxydant ;-)))). Włoski są jasne /mam rysę na aparacie, stąd takie niebieskie przełamanie gdzieś na środku, ale w rzeczywistości kolorek jest jaśniutki i jednolity na całych włoskach/. Jak dla mnie - super farbka ;-)))

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-05-11 o 19:21
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 09:30   #83
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Wella Koleston Blondy

Hej, u mnie Koleston dość szybko zżókł, czego żałuję, bo farbka dobrze kryje i jest trwała. Szkoda tylko, że blondy nie zostają blondami, tylko rudzieją...
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 13:03   #84
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Wella Koleston Blondy

Hej, czy ktoras moze wstawic zdjecie jak wychodzi kolor 9/03? z gory dziekuje
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 14:49   #85
ewelinakarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wella Koleston Blondy

dziewczyny,a gdyby zmieszac 10/16 z 12/89 przy wlosach na poziomie 7 moze wyjdzie jasny zimny blond???co o tym myslicie?
ewelinakarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 08:57   #86
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Wella Koleston Blondy

Ja też mam pytanie, może któraś się orientuje, czy można połączyć 8/1 z 8/38?? nie wyjdzie jakiś zielony kolorek czy coś. Chciałabym sam 8/1, ale nie chcę takiej szarej popieli na głowie, z kolei 8/38 jest mocno złoty, a ja chciałabym złotawy popiel.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 09:24   #87
gossia089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 245
GG do gossia089
Dot.: Wella Koleston Blondy

Czy któraś z was farbowała kolorkiem 8/03- jasny beżowy blond?
gossia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 20:40   #88
ojaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cześć, miałam farbowane włosy farbą Wella Koleston, zmieszane dwa kolory 10/16 i 10/8, (zaznaczam, że kolor włosów jasny brąz) po pierwszym farbowaniu były w bardzo dobrym stanie, lśniące, natomiast dwa tygodnie po drugim farbowaniu odrostów, nagle włosy zaczęły wypadać mi garściami... nigdy dotąd nie byly w tak złej kondycji..zaczęłam brać tabletki na wypadanie włosów, ale mam wrażenie, że w żaden sposób mi nie pomagają. i nie wiem czy to przez farbę czy też może przez porę roku, która osłabia włosy. któraś z Was spotkała sie z czyms takim po koloryzacji wlosow farba wella koleston ?
Pozdrawiam
ojaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 11:02   #89
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Wella Koleston Blondy

Witam Was Dzięwczęta!Właśnie jestem po nałożeniu farbki koleston 7.0 nakładałam na wymytą już mieszankę majirel 8.33/7.13 chciałam spróbować koleston po tym jka poczytałam pochwały o tym,że sie nie spłukuje tak szybko jak majirel ale kurcze jakos mi te kolory które uzyskuje od jakiegos czasu nie odpowiadają więc chciałabym je troszkę rozjaśnić i myślę o jakimś blondzie z kolestonu z poziomu 8 teraz mam na całości średni blond.Proszę o radę jak znajde chwilkę to wkleje zdjęcia z efektem
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 00:04   #90
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Wella Koleston Blondy

Hej. A ja mam pytanie o ten kolor 8.38 lub 9.38. Zależy mi na ciepłym blondzie jednak do mojej karnacji się on nie tak do końca nadaje bo mam włosy raczej zimnego szatyna i obecnie mam londe profsejonalna 8.0 i kolor jest za złoty do mojej karnacji. Brwi szare za bardzo rzucają się w oczy. Nie lubie całkowitych popieli, bo mnie postarzają także mam pytanie czy te co podałam będą ciepłe z nutką popielu?

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2010-12-20 o 00:06
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-26 17:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.