Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 21:24   #2641
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Astray może gdybyś go roztarła kolor nie byłby taki ciemny albo zmieszaj go z białym LRP.Musisz być wyjątkowo biadolica bo jasna Bioderma nie ma wogóle koloru.Ja miałam ciemną i mieszałam ja z białą i było super.Miałam też próbkę tego fluidu LRP i jak dla mnie do marchewki mu daleko ale każdy ma inny odcień skóry i inne oczekiwania.Mnie nie zadowolił bo nic nie kryje a na tym mi zależało
moze tak byc ,ze jak się rozetrze to kolor będzie w miarę ok ja tez jestem blada,w tamtym roku miałam Biodermę Ar i dawała leciutki kolorek ,a tego barwionego Antka będe miala próbkę to przetestuję na własnym bladym licu
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:30   #2642
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Meczy mnie ciągle sprawa z nowymi avenkami i parsolem, ale znalazłam artykuł, w którym jest napisane, że parsol to tylko jeden z filtrów, a jeśli w kremie jest tez tinosorb, to zapewnia on dosateczną ochronę, nawet jeśli ten nieszczęśny parsol zostanie zdestabilizowany przez podkład. Czy w związku z tym mogę używac nowej avenki i sie malować?? Wiem, że ochrona będzie słabsza, ale chyba lepsza niz w przypadku kremu bez tinosrbu, prawda?

Link do artykułu, może kogoś zainteresuje http://forum.28dni.pl/discussion/797/filtry-sloneczne/
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:32   #2643
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Meczy mnie ciągle sprawa z nowymi avenkami i parsolem, ale znalazłam artykuł, w którym jest napisane, że parsol to tylko jeden z filtrów, a jeśli w kremie jest tez tinosorb, to zapewnia on dosateczną ochronę, nawet jeśli ten nieszczęśny parsol zostanie zdestabilizowany przez podkład. Czy w związku z tym mogę używac nowej avenki i sie malować?? Wiem, że ochrona będzie słabsza, ale chyba lepsza niz w przypadku kremu bez tinosrbu, prawda?

Link do artykułu, może kogoś zainteresuje http://forum.28dni.pl/discussion/797/filtry-sloneczne/
Polecam tutaj lekture n/t destabilizacji Parsolu oraz jego stabilizatorow
KLIK!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:48   #2644
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
dziewczyny wszystkie filtry traca swoje wlasciwosci po okolo 3 miesiacach,prawda? Te mineralne tez?
A nie ma podanej daty ważności na Twoim filtrze?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 22:03   #2645
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

ale podobno filtr po otwarciu(dostaniu sie powietrza) ma waznosc tylko 3 miesiace. To nie jest kwestia daty waznosci. Czytalam kiedys artykul(bylo pytanie o kosmetyk z filtrem z poprzedniego roku ktory ma jeszcze aktualnadate waznosci)
The light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 22:09   #2646
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Tutaj troche o waznosci i okresie przydatnosci KLIK!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 22:13   #2647
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Polecam tutaj lekture n/t destabilizacji Parsolu oraz jego stabilizatorow
KLIK!
Dziękuję Doczytałam co nieco i tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że tinosorb M i S są bardzo skutecznymi filtrami, a parsol jedynie wzmacnia ich działanie. Nawet jeśli zostanie zdestabilizowany talkiem czy mika, to tinosorb dalej działa, może trochę słabiej, ale bez przesady, nie tracimy całej ochrony przeciwsłonecznej. W końcu do tej pory filtry avene zawierały tinosorby bez parsolu i było ok. Dzięki obecności parsolu można uzyć mniejszej dawki tinosorby, żeby uzyskac tę samą ochronę i to wszystko. Odetchnęłam z ulgą i dalej będę uzywac avenek pod makijaż. Myślę, że 50+ nawet nieco osłabiona i tak wystarczy
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 22:31   #2648
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Dziękuję Doczytałam co nieco i tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że tinosorb M i S są bardzo skutecznymi filtrami, a parsol jedynie wzmacnia ich działanie. Nawet jeśli zostanie zdestabilizowany talkiem czy mika, to tinosorb dalej działa, może trochę słabiej, ale bez przesady, nie tracimy całej ochrony przeciwsłonecznej. W końcu do tej pory filtry avene zawierały tinosorby bez parsolu i było ok. Dzięki obecności parsolu można uzyć mniejszej dawki tinosorby, żeby uzyskac tę samą ochronę i to wszystko. Odetchnęłam z ulgą i dalej będę uzywac avenek pod makijaż. Myślę, że 50+ nawet nieco osłabiona i tak wystarczy
Tinosorby to stabilizatory dla Parsolu-nie odwrotnie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 23:26   #2649
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Tinosorby to stabilizatory dla Parsolu-nie odwrotnie
To ja już nie rozumiem. W takim razie co wcześniej dawało ochronę w avenkach? Wydawało mi się, że tinosorby to filtry, a nie tylko stabilizatory, bo po co miałyby być w skaładzie kremów bez parsolu (czyli w starszej wersji avene)??
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 23:51   #2650
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
To ja już nie rozumiem. W takim razie co wcześniej dawało ochronę w avenkach? Wydawało mi się, że tinosorby to filtry, a nie tylko stabilizatory, bo po co miałyby być w skaładzie kremów bez parsolu (czyli w starszej wersji avene)??

Wczesniejsze sklady filtrow Avene byly oparte na Tinosorbach co wlasnie dawalo okazje do stosowania dowolnej kolorowki a teraz po zmianach kiedy dolozyli Parsol nie jest to takie jednoznaczne choc jak dla mnie to teraz staja sie dodatkowo stabilizatorem dla Parsolu.
Mam nadzieje,ze jasno sie wyrazilam choc wiem,ze jest to zakrecone.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 10:20   #2651
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wczesniejsze sklady filtrow Avene byly oparte na Tinosorbach co wlasnie dawalo okazje do stosowania dowolnej kolorowki a teraz po zmianach kiedy dolozyli Parsol nie jest to takie jednoznaczne choc jak dla mnie to teraz staja sie dodatkowo stabilizatorem dla Parsolu.
Mam nadzieje,ze jasno sie wyrazilam choc wiem,ze jest to zakrecone.
Chyba rozumiem. Teoretycznie teraz avenki dają lepszą ochronę, bo mają dodatkowy filtr w postaci parsolu, ale pod warunkiem, że się go nie destabilizuje makijażem. W praktyce dla malujących się jest gorzej, bo osłabia się działanie kremu, ale nie niweluje zupełnie ochrony. Tak mi się wydaje.
Dziękuję za cierpliwość
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 11:41   #2652
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Który spośród barwionych kremów z filtrem (krem, kompakt, obojętne) ma żółty odcień ?

Edit: Hexxano, zastanawiam się nad kupnem fluidu matującego Eucerin 50+, ale martwi mnie Alcohol Denat. w składzie. Myślisz, że będąc na tym miejscu mógłby poruszyć naczynka ? Bardziej mam na myśli rumień, głównie policzki. Bardzo proszę o wypowiedź

Aqua, Cyclomethicone, Octocrylene (UVB/UVA-II), Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane (Parsol 1789 - UVA), Methylpropanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine (Tinosorb S - UVA/UVB), Homosalate (UVB), Butyrospermum Parkii Butter, Polyamide-5, Lauroyl Lysine, Polymethylsilsesquioxane, Titanium Dioxide (UVB/UVA-II), Alcohol Denat., Ethylhexyl Salicylate (UVB), Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid (UVB), Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, VP/Hexadecene Copolymer, Trimethoxycaprylylsilane, Trisodium EDTA, BHT, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben.

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2010-04-24 o 11:48
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:35   #2653
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
moze tak byc ,ze jak się rozetrze to kolor będzie w miarę ok ja tez jestem blada,w tamtym roku miałam Biodermę Ar i dawała leciutki kolorek ,a tego barwionego Antka będe miala próbkę to przetestuję na własnym bladym licu

Czy piszesz o tym filtrze: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-50-UVA-33.htm ?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:49   #2654
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
tak jest ta nawet moja recenzja ,ale chyba musze ją edytować bo filtr troszkę się rolował i jednak dawał taki blask troszkę ,ale nie bielił przynajmniej z racji delikatnego zabarwienia .no i jak pisałam w recenzji ma alkohol i trosze oczy drażnił ...no i jest go tylko 30ml
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:12   #2655
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Który spośród barwionych kremów z filtrem (krem, kompakt, obojętne) ma żółty odcień ?

Edit: Hexxano, zastanawiam się nad kupnem fluidu matującego Eucerin 50+, ale martwi mnie Alcohol Denat. w składzie. Myślisz, że będąc na tym miejscu mógłby poruszyć naczynka ? Bardziej mam na myśli rumień, głównie policzki. Bardzo proszę o wypowiedź

Aqua, Cyclomethicone, Octocrylene (UVB/UVA-II), Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane (Parsol 1789 - UVA), Methylpropanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine (Tinosorb S - UVA/UVB), Homosalate (UVB), Butyrospermum Parkii Butter, Polyamide-5, Lauroyl Lysine, Polymethylsilsesquioxane, Titanium Dioxide (UVB/UVA-II), Alcohol Denat., Ethylhexyl Salicylate (UVB), Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid (UVB), Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, VP/Hexadecene Copolymer, Trimethoxycaprylylsilane, Trisodium EDTA, BHT, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben.
Monik,patrzac na sklad i umiejscowienie tego skadnika wydaje mi sie,ze bedzie on zneutralizowany i nie powinien wyrzadzic szkody dla obszarow naczynkowych badz samych naczynek.

Lenko nie ma za co
Mam nadzieje,ze spasuje Ci Avenka-sama jeszcze nie testowalam nowych wersji.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:17   #2656
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny, a jak się ma Avene krem SPF 50 filtr mineralny do cery wrażliwej do swojego tradycyjnego odpowiednika Avene SPF 50+ ? Zastanawiam się też czy taki podkład jak Avene SPF 50 -skóra alergiczna - ma sens, czy lepiej używać krem/emulsje/mleczka z filtrem pod podkład ?
Mam cerę wrażliwą na 'chemię' i boję się że tradycyjny Avene to większy 'hardcore' niż Avene dla wrażliwców...tylko czy ten dla wrażliwców jest równie efektywny jak tradycyjny???
Będę wdzięczna za wskazówki
askaou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:27   #2657
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Po zrobieniu fotki roztałam oczywiście, i nic sie nie polepszylo.
Na zdjęciu poniżej po kolei: barwiony antek, bioderma spf50+ fluid kolorowy, bioderma AR, i ostatnio zwykle białe mleczko avene. Jak widać antek podobny do biodermy ( nie tej Ar tylko tej zwykłej, ciemniejszej, ) tylko IMHO bardziej pomarańczowy.Moze to komus pomoże (znowu mi kolory szare wyszły, ale mniej więcej widać różnicę w odcieniach mam nadzieję)
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 16:28   #2658
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

może się komuś przyda informacja z nowej avenki emulsji co do dawkowania - 7 pompnięc zalecają na twarz łącznie z szyją dla osiągnięcia deklarowanej ochrony (u mnie skóra przyjmuje max 3, ale na samej twarzy, bez szyi)
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 16:47   #2659
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ok, więc dzisiaj pierwszy raz Soraya 45 Jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie nałożyłam chyba odpowiedniej dawki (dałam coś koło 1 ml na twarz. A właśnie, ile powinno iść na twarz, a ile na szyję wg tych nowszych badań?) ale krem dosyć ładnie się wchłonął. Pozostawił na skórze film, ale nie przyklejały mi się włosy ani nic z tych rzeczy. Nie było białej poświaty...Ładnie zmatowił się pudrem w strefie T (czy wszystkie filtry firmy Soraya nie ulegają destabilizacji?), policzków nawet nie matowałam, nie straszyły. Ogólnie jakoś bezproblemowo mi to poszło A byłam przygotowana na wiele złych rzeczy.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 18:40   #2660
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja dziś dorwałam w końcu we wrocku w arkadach próbkę LRP fluid barwiony, jutro próbuję!!! Nie mieli za to Lieraca, ale na półeczce stały filtry za 79.90 gr, narazie nie kupiłam
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 19:51   #2661
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
A ja dziś dorwałam w końcu we wrocku w arkadach próbkę LRP fluid barwiony, jutro próbuję!!! Nie mieli za to Lieraca, ale na półeczce stały filtry za 79.90 gr, narazie nie kupiłam
pstryyyyyyknij fotkę
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 20:29   #2662
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
pstryyyyyyknij fotkę
Dobra Ale jutro za dnia Dam dwa poliki dla porównania, z białym i z ciemnym.... tylko uprzedzam mam trudną cerę, więc widoki nie będą za fajne
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 00:20   #2663
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Moge prosic o fotke tego filtra badz link na kwc - nei umialam znalezc.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 00:23   #2664
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
Moge prosic o fotke tego filtra badz link na kwc - nei umialam znalezc.
Przesunelam Twoj post do watku,ktory jest bardziej na temat gdzie zadalas pytanie i podeslalam linka
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 00:37   #2665
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przesunelam Twoj post do watku,ktory jest bardziej na temat gdzie zadalas pytanie i podeslalam linka
Hexx, może z powodu późnej godziny ja już nie kontaktuje za dobrze - ale podpięłaś to pytanie o filtr BD pod Ocenę pielęgnacji kwasami....
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 01:31   #2666
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Hexx, może z powodu późnej godziny ja już nie kontaktuje za dobrze - ale podpięłaś to pytanie o filtr BD pod Ocenę pielęgnacji kwasami....

Ineso bo tak mialo byc,autorka postu sama za bardzo chyba nie wie jaka droge ma obrac w pielegnacji stad przesuniecie do-Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

pod same filtry nie pasowalo mi za bardzo tematycznie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 09:38   #2667
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Monik ja mam ten Eucerin i popękane naczynka i nie widzę żeby mi krzywdy robił

aaaania ja wiem ze każdy ma inna cerę i kolor ale jeśli ktoś nie rozetrze kremu koloryzującego albo tonujacego to zawsze bedzie intensywniejszy kolor.
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-04-25 o 09:41
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 09:54   #2668
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Monik ja mam ten Eucerin i popękane naczynka i nie widzę żeby mi krzywdy robił
Właśnie coraz bardziej się nastawiam na to, że to będzie mój filtr na lato
Bo nic innego mnie nie zachwyciło po wczorajszym przewertowaniu stron z filtrami

SzatAnka71A, czy kolor tego filtra wpada w żółć, jest to widozne na twarzy, czy raczej nie koloryzuje ? Byłoby pięknie, gdybyś pokusiła się na choć malutką fotkę z kawałkiem szyi i twarzy Ogólnie, jesteś z niego zadowolona ?
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:20   #2669
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziś chyba jednak nie dam rady wrzucić fotek, ale na bank jak tylko będzie mozliwość, zrobię to, bo sam jestem ciekawa. Narazie kapke fluidu barwionego LPR dałam na dłoń i rozsmarowałam wtopił się. Zobaczymy jak na buzi, ale to potem
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:24   #2670
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

czemu te wszystkie barwione fluidy z filtrami są tak strasznie ciemne? Mam probkę z Biodermy i jest ona brązowo-pomarańczowa. Tak, że nawet moja mocno opalona mama mówi, że byłaby dla niej za ciemna...
Pewnie nie ma żadnego barwionego w kolorze ivory, co?
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.