Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 18:12   #1801
Myszka 78
Przyczajenie
 
Avatar Myszka 78
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witam
chciałbym sie zapytać, czy na forum jest ktoś kto korzystał z usług salonu w Bydgoszczy przy ul. 11 listopada
http://bfsalon.pl/zmieniamy-wyglad/depilacja-laserowa
nie mogę znaleźć informacji nt. opinii o tym salonie, ani doświadczenia osoby wykonującej zabieg, a nie ukrywam, że ceny sa bardzo, bardzo konkurencyjne

mają tam laser Asclepion Mediostar XT model lasera diodowego o mocy 500W ( laser diodowy wysokoenergetyczny!) gęstości energii do 100J oraz długości impulsu do 500ms z tego co się zorientowałam jest on porównywany z najczęściej polecanym laserem Light Sheere... czy ktoś mógłby coś powiedzieć o Mediostar?
Myszka 78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:50   #1802
haszkal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
www.studiourodyprestiz.pl

chodzę tam na zabiegi, przemiła obsługa, sporo zniżek i rabatów i co najważniejsze - zabiegi wykonywane są najnowszym Light Sheer Duetem - jest to jedyny salon na pomorzu mający ten laser a ceny za zabieg są praktycznie takie same jak te robione diodowym

ja również korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. jestem po 2óch zabiegach bikini i pachy i juz prawie nie mam wlosków
haszkal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 21:44   #1803
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam Dziewczyny.

Bardo proszę, polećcie mi jakiś salon w Krakowie. Przeglądam to forum intensywnie, ale do tej pory w oczy rzuciła mi się jedynie Łódź, Gdańsk i Poznań.

Tylko proszę, nie odsyłajcie mnie do wyszukiwarki bo jestem już tak zdesperowana, że aż mi się chce płakać Mam problem z wrastającymi włoskami - na które nie działa NIC, moje nogi wyglądają odrażająco (a ja mam mega doła) i bardzo chciałam spróbować depilacji laserowej, bo wyczytałam na innym forum, że to jedyny ratunek.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc w tej kwestii - możecie pisać na prywatnym, jeśli nie chcecie zaśmiecać forum.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 23:02   #1804
migimig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _papaya_ Pokaż wiadomość
Ja jestem w trakcie poszukiwan gabinetu z laserem Light Sheer Duet na terenie Śląska, ale na razie nic nie znalazłam.. W Dermedzie w Katowicach mają Light Sheer ET, SC. Czy ten laser będzie miał taką samą skuteczność jak Duet? Nie chce stracić tyle kasy i nie mieć efektów Wszyscy polecają ten Duet a w moich rejonach go brak?? ehhh.
Duet jest też w Rybniku jeśli bardzo zalezy Ci na takim laserze
migimig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 06:36   #1805
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

to na moje oko są zabiegi ale fotodepilacji, która według pewnych opinii może narobić więcej szkód niż dóbr.. ale nie chcę złorzeczyć bo osobiście nie korzystałam a dużo z kolei naczytałam się że jest skuteczna ..


Cytat:
Napisane przez Myszka 78 Pokaż wiadomość
witam
chciałbym sie zapytać, czy na forum jest ktoś kto korzystał z usług salonu w Bydgoszczy przy ul. 11 listopada
http://bfsalon.pl/zmieniamy-wyglad/depilacja-laserowa
nie mogę znaleźć informacji nt. opinii o tym salonie, ani doświadczenia osoby wykonującej zabieg, a nie ukrywam, że ceny sa bardzo, bardzo konkurencyjne

mają tam laser Asclepion Mediostar XT model lasera diodowego o mocy 500W ( laser diodowy wysokoenergetyczny!) gęstości energii do 100J oraz długości impulsu do 500ms z tego co się zorientowałam jest on porównywany z najczęściej polecanym laserem Light Sheere... czy ktoś mógłby coś powiedzieć o Mediostar?
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:20   #1806
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

niemożliwe żeby w Krakowie nie bylo jeszcze tego laseru Lightsheer duet! pisałam Wam ze przedstawiciel producenta w Pl odpisali ze pojawi się w listopadzie i ze powinny być informacje ale ja przeszukuje codziennie internet i nic, co to za salon ktory sie zareklamować nie potrafi..
myslalam żeby zrobic jeden zabieg na tym zwyklym Lightsheer i ew. drugi zabieg mozna by bylo na tym nowym..
ale znalazłam gabinet w Krk gdzie płaci się raz, tj ok 3500 za nogi i bikini i masz zapewnione tyle zabiegów ile będzie potrzeba żeby osiągnąć oczekiwany efekt, Pani mówi ze trzeba się umówić na spotkanie tam zobaczą czy włosy się kwalifikują(ciemne włosy jasna cera) i czy podejmuja sie wtedy za ta cene wykonują zabiegi czy potrzeba 4- 6 czy 8.. ja sie licze z 6 min wiec cena kusząca..
tylko pytanie czy jeśli salon okaże się slaby- np niewykwalifikowany personel czy warto ryzykować te3500 tys,
nie pytalam tez w przez jaki okres czasu ważny jest pakiet.. bo chyba nie przez 5 lat
znajac moje szczescie zapisze sie na ten pakiet zaplace a dzien pozniej pojawia sie reklamy nowego laseru:/
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:37   #1807
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

już ponad 2 tyg. po zabiegu, a ja nie widzę żadnych efektów! ;(
xox jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 11:02   #1808
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
już ponad 2 tyg. po zabiegu, a ja nie widzę żadnych efektów! ;(
próbowałaś wyciągać włoski które odrosły ? mi 10 dni po zabiegu połowa włosów na przedramionach wypadła w ten sposób
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 14:23   #1809
Kleo335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a mi dopiero po 3 tyg od zabiegu to poczekaj jeszcze bo ja tez myślałam ze efektów nie będzie.
Kleo335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 15:57   #1810
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez migimig Pokaż wiadomość
Duet jest też w Rybniku jeśli bardzo zalezy Ci na takim laserze
gdzie? poprosze adres na PW
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 23:44   #1811
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
gdzie? poprosze adres na PW
ja również !

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

moglabys napisac gdzie dokladnie w bielsku?
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 06:53   #1812
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dobra, a czy ktoś z Was wie czy gdzieś poza Lenis'em w Poznaniu jest jeszcze LS Duet? ... Lenis mnie nie interesuje... bo tam żadnych promocji ani pakietów nie ma niestety...
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 11:26   #1813
julia_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Sluchajcie dziewczyny a po co przeplacac za laser ktory na dodatek boli?
Mnie kolezanka namowila na depilacje IPLem taki nowy salon powstal w Lublinie
Silktouch noi jestem juz po dwoch zabiegach i wlsoki wypadaja elegancko.

A ceny calkiem inne....
julia_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 11:33   #1814
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
dobra, a czy ktoś z Was wie czy gdzieś poza Lenis'em w Poznaniu jest jeszcze LS Duet? ... Lenis mnie nie interesuje... bo tam żadnych promocji ani pakietów nie ma niestety...
tak ponawiam pytanie, zwlaszcza w okolicach Krakowa
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 11:41   #1815
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
dobra, a czy ktoś z Was wie czy gdzieś poza Lenis'em w Poznaniu jest jeszcze LS Duet? ... Lenis mnie nie interesuje... bo tam żadnych promocji ani pakietów nie ma niestety...

Na stronie Lenis jest wyraźnie napisane,że jest to jedyny laser tego typu w całej Wielkopolsce
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 11:53   #1816
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
dobra, a czy ktoś z Was wie czy gdzieś poza Lenis'em w Poznaniu jest jeszcze LS Duet? ... Lenis mnie nie interesuje... bo tam żadnych promocji ani pakietów nie ma niestety...

Zapytaj się może o jakieś rabaty! Np. Czy jak wykupisz 3 zabiegi od razu dadzą jakąś promocję.
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 15:03   #1817
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez klucha2217 Pokaż wiadomość
Zapytaj się może o jakieś rabaty! Np. Czy jak wykupisz 3 zabiegi od razu dadzą jakąś promocję.
Na stronie jest napisane,że po 5 zabiegu jest -40%. Są jeszcze rabaty na kolejne części ciała. Poza tym Lenis ma takie same ceny jak Studio Laser,które pracuje na starej generacji laserze Light Sheer. Absolutnie nie uważam,żeby ceny w Lenisie były wysokie,więc nie rozumiem dlaczego ajcilka ma jakieś "ale" do Lenis,bo albo chcemy zrobić tanio, albo chcemy zrobić na porządnym sprzęcie. Depilacja laserowa to nie jest tania zabawa, uważam,że jeżeli ktoś się na to decyduje to z pełną świadomością,że trochę pieniążków niestety wyda.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 15:27   #1818
asiulek25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 92
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Depilacja laserowa jest ostatnio chyba największym hitem. Osoby, które na to stać bez wahania decydują się na taki sposób usuwania zbędnego owłosienia ponieważ jest to metoda jak najbardziej sprawdzająca się. Przed zabiegiem depilacji koniecznie trzeba udać się do dermatologa, który oceni czy dana osoba nie ma żadnych przeciwwskazań. Na przykład zabiegu nie można wykonywać w przypadku, kiedy dana osoba ma zmiany skórne, liczne pieprzyki, przebarwienia, czy też wypryski, albo ranki. Zabiegu nie można wykonywać również, kiedy kobieta jest bezpośrednio po solarium lub też ma poparzoną skórę po opalaniu się na słońcu. Jeżeli interesuje was ten temat i chcecie dowiedzieć się więcej, to znalazłam przypadkiem właśnie ciekawą stronkę na ten temat, to jest taki blog tematyczny traktujący o sposobach depilacji, jak również szeroko opisany jest sposób depilacji laserowej. Oto link do tej stronki http://depilacjalaserowa.net.pl/2010...acja-laserowa/ Zainteresowanych odsyłam właśnie tam.
asiulek25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 10:12   #1819
Myszka 78
Przyczajenie
 
Avatar Myszka 78
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
to na moje oko są zabiegi ale fotodepilacji, która według pewnych opinii może narobić więcej szkód niż dóbr.. ale nie chcę złorzeczyć bo osobiście nie korzystałam a dużo z kolei naczytałam się że jest skuteczna ..
no własnie ceny jak za fotoepilaję proponują, ale urządzenie to laser diodowy - tyle zdołałam sie zorientować na podstawie kilku artykułów i strony producenta (?)
czy nie ma nikogo kto mógłby sie wypowiedzić nt. skuteczności urządzenia wysokoenergetyczny niemieckiej firmy Asclepion Mediostar XT ( moc 500W gęstości energii do 100J oraz długości impulsu do 500ms )
Myszka 78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 10:58   #1820
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no i pojawił się w Krakowie LightSheer Duet, niestety chyba w najdroższym salonie w Krakowie:/
no i dziwi mnie ze piszą na stronie ze należy wykonać 3-4 zabiegów (z tego co czytałam to rzadko tyle częściej 6-8) i powtarzać zabieg co 2,5-3miesiace (nie za duży odstęp czasowy)?
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 11:10   #1821
nadia606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy ktoraś z was korzystała z usług Laser De-Lux w Bielsku?? Może któraś słyszała coś o tym salonie, może go ktoś polecić? jestem zdecydowana na delpilacje laserową, a w okolicach śląska tylko to na razie znalazłam. Prosze o pomoc
nadia606 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 14:50   #1822
karina1121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej dziewczyny! dzisiaj byłam pierwszy raz na depilacji całych nóg i pach laserem e-light (IPl+RF) , podobno jest najlepszy aktualnie wiec się zdecydowałam własnie na ten. Mam nadzieje ze bede zadowolona ale jedno mnie dzis zszokowało- okropny ból! przed wakacjami robiłam łydki light- sheerem ale zdecydowałam sie na zmiane lasera.. może dla efektu warto pocierpiec ale nie wybrazam sobie drugiego zabiegu pach
karina1121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:27   #1823
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja niedawno wróciłam z całkowitej depilacji bikini w STUDIO LASER w Wawie. Jak narazie jestem bardzo zadowolona, pani wykonująca zabieg bardzo miła itd. Niestety zabieg dość bolesny.. Miejscami nie bolało prawie nic, a niektóre miejsca to oj Teraz pozostaje mi mieć nadzieję, że efekty będą zadowajające
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:51   #1824
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

W Lenisie sa jakies promcje. Ja np mam znizke studencka 30% i wychodzi mi na bikini zamiast 400, 280zl. Jak dla mnie glupota byloby wybrac inny salon. Dzisiaj bylam na probie laserowej i konsultacji dermatologicznej. Bardzo mila atmosfera, polecam. Konsultacja jest w cenie zabiegu.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 21:16   #1825
ajpsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez nadia606 Pokaż wiadomość
Czy ktoraś z was korzystała z usług Laser De-Lux w Bielsku?? Może któraś słyszała coś o tym salonie, może go ktoś polecić? jestem zdecydowana na delpilacje laserową, a w okolicach śląska tylko to na razie znalazłam. Prosze o pomoc
ja byłąm w De-lux...niestety i nie polecam zabiegi robione sa bardzo niedokładnie i na małych mocach;/ tylko straciłam pieniądze. Na śląsku jest sporo Light Sheerów wiec życze Ci lepszego gabinetu, ja teraz chodze do Rybnika i jestem bardzo zadowolna chociaż mam blisko godzinę drogi. Pozdrawiam
ajpsz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:11   #1826
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajpsz Pokaż wiadomość
ja byłąm w De-lux...niestety i nie polecam zabiegi robione sa bardzo niedokładnie i na małych mocach;/ tylko straciłam pieniądze. Na śląsku jest sporo Light Sheerów wiec życze Ci lepszego gabinetu, ja teraz chodze do Rybnika i jestem bardzo zadowolna chociaż mam blisko godzinę drogi. Pozdrawiam
To ja stane w obronie De-lux, bo sama tam robilam bikini. I bylo robione dokladnie, 45 minut czasu na bikini, na moc nie narzekam. Zaczelam od 26 skonczylam na 34. Jestem po 4 zabiegach i zostalo 10% tego co bylo. Moze trafilas na zla obsluge akurat :/ Bo ja naprawde nie mam zastrzezen co do sposobu wykonania, no i te ceny. 255 za zabieg bikini ze znizka studencka, a od 4 zabiegu 127. Ja jezdzilam pociagiem z Katowic specjalnie tam
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 17:12   #1827
Sesa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
Im więcej czytam tym mniej wiem
Dzisiaj byłam na 1 zabiegu depilacji wąsa laser FOTONA Dualis XP Plus cokolwiek to znaczy...
Z jednej strony nad górną wargą jestem lekko przypieczona usłyszalam tylko ze z "5" musimy zejsc na "3"
Mniej bolalo i skora nie jest spalona.
Wlosy mam czarne i grube.
Siedza jak siedzialy,zgolone,wyglada to okropnie...
Kiedy jest szansa ze beda wychodzic?

Za msc mam miec powtorke.
Sesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 20:06   #1828
karina1121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Sesa Pokaż wiadomość
Witam
Im więcej czytam tym mniej wiem
Dzisiaj byłam na 1 zabiegu depilacji wąsa laser FOTONA Dualis XP Plus cokolwiek to znaczy...
Z jednej strony nad górną wargą jestem lekko przypieczona usłyszalam tylko ze z "5" musimy zejsc na "3"
Mniej bolalo i skora nie jest spalona.
Wlosy mam czarne i grube.
Siedza jak siedzialy,zgolone,wyglada to okropnie...
Kiedy jest szansa ze beda wychodzic?

Za msc mam miec powtorke.
Sesa, niestety włoski wychodzą dopiero po ok 2 tygodniach, nie znam tego lasera albo nazwa jest tak zagmatwana a chodzi o jakiś powszechnie znany przed wakacjami robiłam łydki LightSheerem i bardzo długo mi wychodziły ale pewnie dlatego że ciągle je goliłam i poźniej zostały takie króciutkie, wyglądały jak ciemne kropeczki uwięzione w skórze, już więcej nie urosły.. systematyczny peeling, czasem dosyć mocny i już ich nie mam ale troszkę mnie to denerwowało.. wczoraj miałam całe nogi już innym laserem (IPL+RF) bo chce usunąc też te jasne włoski ale jestem załamana bo Pani chciała osiągnąć dobry efekt, ja się zgodziłam na dużą moc, boooolało.... mam ślady poparzeń, nie mogę patrzeć na to;/
karina1121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 22:45   #1829
ajpsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Mulen Pokaż wiadomość
To ja stane w obronie De-lux, bo sama tam robilam bikini. I bylo robione dokladnie, 45 minut czasu na bikini, na moc nie narzekam. Zaczelam od 26 skonczylam na 34. Jestem po 4 zabiegach i zostalo 10% tego co bylo. Moze trafilas na zla obsluge akurat :/ Bo ja naprawde nie mam zastrzezen co do sposobu wykonania, no i te ceny. 255 za zabieg bikini ze znizka studencka, a od 4 zabiegu 127. Ja jezdzilam pociagiem z Katowic specjalnie tam
ja w de lux byłam zadowolona tylko z pierwszego zabiegu który faktycznie był zrobiony rewelacyjnie, niestety potem Pani kosmetolog która wykonywała mi zabieg juz nie pracowała i zabiegi tez już nie były tak dokładne;/ teraz zabiegi mam wykonywane na mocy 38-40 i jestem po 4 zabiegach na pachy minęły 4 miesiące od ostatniego a ja nie mam dalej żadnych włosków a o to przecież chodzi
ajpsz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 22:55   #1830
migimig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Fotona i IPL+ RF ojjj aż jestem ciekawa jakie będziecie mieć po tych urządzeniach efekty bo ja jeszcze żadnych pozytywnych opinii nie słyszałam. Znam kilka osób które robiły sobie zabiegi Fotoną w Rybniku i są załamane wyrzuconymi w błoto pieniędzmi bo nawet po kilku zabiegach nie widać różnicy ale może tym razem bedzie inaczej, z niecierpliwością czekam na ocenę a co do IPL + RF to nie wiem jak inne dziewczyny ale uważam że te urządzenia nie radza sobie nawet z jasnymi włoskami
migimig jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.