Essence cz. VI - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 14:26   #3601
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VI

Dimiti - ja też nie mogłam uwieżyć
Były AŻ dwie sztuki - leżały sobie takie zapraszające i bezbronne... Tylko tak jak mówiłam, ja mojego długo będę używać, więc nie kupuję na zapas. Nie mogę. Muszę się powstrzymać... muszę... :brzyda l:


coco_kicunia - fakt, ale byłby biznes Tyle, że nie mam konta na allegro więc w sumie nici z niecnego planu zbicia fortuny
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-11-12 o 14:32
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:36   #3602
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tez wzielam ten lakier zielony i pomarancze ale troche sie boje lakierow z limitowanek bo te wszystkie, ktore mam to sa troche kijowe:/
to zaszalalas za te 10zl
heh cos mi sie wydaje, ze te paletki sobie troche posiedza ladne kolorki maja, ale no....trzeba na czyms zaoszczedzic
Bo najlepsze podobno są stare sprawdzone sposoby. Chce sobie wzmocnić rzęsy(rycynowy) i podobno najlepiej działa. Śmieszna suma, 2 zł, zobaczymy
Maść z witaminą a, bo mi sie buźka przesuszyła, a nie chciało jechac mi sie do Rossmana, po ten polecany krem. Za duzo pokus, bo u nich tez nowa gazetka i tyyyyle promocji
A krem pod oczy, bo ostatnio zarywam nocki i trzeba coś zrobić z cieniami.
Mogę wam powiedzieć po testingach jak się to wszystko sprawuje, bo jak dobrze to na prawdę sie opłaca
Mam wrażenie, ze cienie i bibułki to jeszcze postoją na półce. Zreszta przeważnie tak jest w limitkach. Może uzbieram i kiedyś kupię, ale trzeba oszczędzać bo Święta idą i kolejne tomy sag książkowych mi wchodzi na rynek. W pierwsze cienie z turkusem oczywiście już ktoś wepchnął paluchy.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:46   #3603
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dimiti - ja też nie mogłam uwieżyć
Były AŻ dwie sztuki - leżały sobie takie zapraszające i bezbronne... Tylko tak jak mówiłam, ja mojego długo będę używać, więc nie kupuję na zapas. Nie mogę. Muszę się powstrzymać... muszę... :brzyda l:

coco_kicunia - fakt, ale byłby biznes Tyle, że nie mam konta na allegro więc w sumie nici z niecnego planu zbicia fortuny
heh no to podziwiam, ze sie jednak nie skusilas! ja nie wiem czy bym wytrzymala!
ale ja tez go mam i mimo, ze mi sie strasznie podoba to nie uzywam bo ten kolor mnie przeraza! boje sie, ze sobie zrobie krzywde a nie bedzie czasu na poprawe makijazu i jak ja pojde na uczelnie??

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Bo najlepsze podobno są stare sprawdzone sposoby. Chce sobie wzmocnić rzęsy(rycynowy) i podobno najlepiej działa. Śmieszna suma, 2 zł, zobaczymy
Maść z witaminą a, bo mi sie buźka przesuszyła, a nie chciało jechac mi sie do Rossmana, po ten polecany krem. Za duzo pokus, bo u nich tez nowa gazetka i tyyyyle promocji
A krem pod oczy, bo ostatnio zarywam nocki i trzeba coś zrobić z cieniami.
Mogę wam powiedzieć po testingach jak się to wszystko sprawuje, bo jak dobrze to na prawdę sie opłaca
Mam wrażenie, ze cienie i bibułki to jeszcze postoją na półce. Zreszta przeważnie tak jest w limitkach. Może uzbieram i kiedyś kupię, ale trzeba oszczędzać bo Święta idą i kolejne tomy sag książkowych mi wchodzi na rynek. W pierwsze cienie z turkusem oczywiście już ktoś wepchnął paluchy.
krem pod oczy bym kupila!
ale mam z ziaji i trzeba wykorzystac
co do rycyny to stosowalam 2 miesiace i u mnie nic nie pomogla...
do tego mialam czerwone oczy bo mi sie dostawala do oczek i zle widzialam:/ gdzies kiedys czytalam, ze jednak lekarze odradzaja uzywania rycyny bo podraznia bardzo oczy jak sie do nich dostaje- no, ale jak sie uzyje szczoteczki to nie ma problemu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:57   #3604
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no to podziwiam, ze sie jednak nie skusilas! ja nie wiem czy bym wytrzymala!
ale ja tez go mam i mimo, ze mi sie strasznie podoba to nie uzywam bo ten kolor mnie przeraza! boje sie, ze sobie zrobie krzywde a nie bedzie czasu na poprawe makijazu i jak ja pojde na uczelnie??


krem pod oczy bym kupila!
ale mam z ziaji i trzeba wykorzystac
co do rycyny to stosowalam 2 miesiace i u mnie nic nie pomogla...
do tego mialam czerwone oczy bo mi sie dostawala do oczek i zle widzialam:/ gdzies kiedys czytalam, ze jednak lekarze odradzaja uzywania rycyny bo podraznia bardzo oczy jak sie do nich dostaje- no, ale jak sie uzyje szczoteczki to nie ma problemu
Krem pod oczy kosztował 4-5 zł. To jest ten ze świetlikiem i babka lancetowatą, w okrągłym pojemniczku. Jest jeszcze w tubce, ale wole w pojemniczku, bo potem do czegos mi sie przydaje
Zobaczymy. Podobno pomaga. Do babki lancetowatej mam duży sentyment, ponieważ piłam z niej herbatki w dzieciństwie. Bardzo mi pomogła i super smakowała
A teraz zaparzyłam sobie karmelkowa herbatę i podziwiam zakupy



Zastanawiałyście sie kiedyś jakby zachowywała sie wazelina jako baza pod cienie? Taki szalony pomysł mi przyszedł do głowy
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2010-11-12 o 15:00
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 15:00   #3605
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Krem pod oczy kosztował 4-5 zł. To jest ten ze świetlikiem i babka lancetowatą, w okrągłym pojemniczku. Jest jeszcze w tubce, ale wole w pojemniczku, bo potem do czegos mi sie przydaje
Zobaczymy. Podobno pomaga. Do babki lancetowatej mam duży sentyment, ponieważ piłam z niej herbatki w dzieciństwie. Bardzo mi pomogła i super smakowała
A teraz zaparzyłam sobie karmelkowa herbatę i podziwiam zakupy
z czego masz te herbatke karmelkowa??? ja tez chce!
to jak skoncze ten kremik to pojde po ten do apteki
mam jeszcze ten roll-on z garniera taki zielony, siostra mi kupila, ale ja len jestem i nawet tego mi sie uzywac nie chce
uzyje korektora z essence i juz nic nie widac!

c hyba nie bardzo by sie nadala tlusta jest to pewnie zaraz by sie cienie zrolowaly
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-11-12 o 15:01
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 15:11   #3606
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Widzę,że zachwalacie rozświetlacz.

Muszę iść do Natury obejrzeć RtP.
Powinno już być.
Czy te eyelinery nie są podobne kolorami z serii Sun Club?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 15:26   #3607
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
z czego masz te herbatke karmelkowa??? ja tez chce!
to jak skoncze ten kremik to pojde po ten do apteki
mam jeszcze ten roll-on z garniera taki zielony, siostra mi kupila, ale ja len jestem i nawet tego mi sie uzywac nie chce
uzyje korektora z essence i juz nic nie widac!

c hyba nie bardzo by sie nadala tlusta jest to pewnie zaraz by sie cienie zrolowaly
Z wazelina masz rację.To głupi pomysł. Tak to jest jak człowiek ma dużo do roboty, a mu się nie chce, to wymyśla jakieś chore rzeczy.
Herbatkę mam z Rossmana. Tzn robiona dla Rossmana przez frimę King's Crown. Ja w promocji płaciłam 3,50 zł za 25 torebek.Jeszcze mam bananowo-wiśniową
Opis jej jest dokładnie : Rooibos śmietana karmel. Napar z czerwonokrzewu, z aromatem śmietanowo-karmelowym.
Jest boska, głownie napisy na niej są po Niemiecku. Fajnie zobrazowany karmel w bitej śmietanie
Boska!Serdecznie polecam.Smakowo dobra, a aromat.
Od kiedy jestem na diecie wspomagam się takimi rzeczami, żeby zastąpić sobie słodycze
Takie herbatki i aromaty do kominka z podgrzewaczami nadają się idealnie. Dziś herbata karmelkowa i aromat o zapachu czekolada z kawą
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2010-11-12 o 15:33
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 15:36   #3608
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Z wazelina masz rację.To głupi pomysł. Tak to jest jak człowiek ma dużo do roboty, a mu się nie chce, to wymyśla jakieś chore rzeczy.
Herbatkę mam z Rossmana. Tzn robiona dla Rossmana przez frimę King's Crown. Ja w promocji płaciłam 3,50 zł za 25 torebek.Jeszcze mam bananowo-wiśniową
Opis jej jest dokładnie : Rooibos śmietana karmel. Napar z czerwonokrzewu, z aromatem śmietanowo-karmelowym.
Jest boska, głownie napisy na niej są po Niemiecku. Fajnie zobrazowany karmel w bitej śmietanie
Boska!Serdecznie polecam.Smakowo dobra, a aromat.
Od kiedy jestem na diecie wspomagam się takimi rzeczami, żeby zastąpić sobie słodycze
Takie herbatki i aromaty do kominka z podgrzewaczami nadają się idealnie. Dziś herbata karmelkowa i aromat o zapachu czekolada z kawą
Mam tę samą herbatkę a do tego jeszcze truskawka z wanilią i owoce leśne Mniam
Ja jak byłam n a diecie to się wspomagałam owocową gumą do żucia i zieloną herbatą (jak piję zieloną herbatę to mi się nie chce słodyczy)
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 15:50   #3609
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VI

Przyznać się, która kupiła wszystkie shimmery z RtP w Galerii Łódzkiej w przeciągu godziny? Przyszłam, obmacałam -było 5. Poszłam na kawę,wróciłam żeby kupić-było 0...
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 16:12   #3610
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Mam tę samą herbatkę a do tego jeszcze truskawka z wanilią i owoce leśne Mniam
Ja jak byłam n a diecie to się wspomagałam owocową gumą do żucia i zieloną herbatą (jak piję zieloną herbatę to mi się nie chce słodyczy)
Truskawkę średnio lubię, ale opcja ze śmietana kusi
Zielonej herbaty nie lubię, ale kupiłam wersję z grejpfrutem i jest pyszna
Az tak mnie nie ciągnie, ale czasem kusi

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Przyznać się, która kupiła wszystkie shimmery z RtP w Galerii Łódzkiej w przeciągu godziny? Przyszłam, obmacałam -było 5. Poszłam na kawę,wróciłam żeby kupić-było 0...
Nie ja. Z ręką na sercu Nie byłam dziś w centrum. Ale jak będziesz miała chwilkę czasu, to na Plantowej były dziś jeszcze 4
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 16:15   #3611
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Przyznać się, która kupiła wszystkie shimmery z RtP w Galerii Łódzkiej w przeciągu godziny? Przyszłam, obmacałam -było 5. Poszłam na kawę,wróciłam żeby kupić-było 0...

No,nieeeeeeeee.
Znowu ktoś zacznie kręcić interes na allegro.
Niby nic w tym złego,ale niech ci ,,biznesmeni'' dadzą nam spokojnie kupić co chcemy,a nie tak wymiatać całą limitowankę.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 16:25   #3612
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Przyznać się, która kupiła wszystkie shimmery z RtP w Galerii Łódzkiej w przeciągu godziny? Przyszłam, obmacałam -było 5. Poszłam na kawę,wróciłam żeby kupić-było 0...
oj widzisz...teraz wyszlo, ze lepiej nie pic kawy
heh moze cala wycieczka szkolna sie wybrala do galerii?
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Z wazelina masz rację.To głupi pomysł. Tak to jest jak człowiek ma dużo do roboty, a mu się nie chce, to wymyśla jakieś chore rzeczy.
Herbatkę mam z Rossmana. Tzn robiona dla Rossmana przez frimę King's Crown. Ja w promocji płaciłam 3,50 zł za 25 torebek.Jeszcze mam bananowo-wiśniową
Opis jej jest dokładnie : Rooibos śmietana karmel. Napar z czerwonokrzewu, z aromatem śmietanowo-karmelowym.
Jest boska, głownie napisy na niej są po Niemiecku. Fajnie zobrazowany karmel w bitej śmietanie
Boska!Serdecznie polecam.Smakowo dobra, a aromat.
Od kiedy jestem na diecie wspomagam się takimi rzeczami, żeby zastąpić sobie słodycze
Takie herbatki i aromaty do kominka z podgrzewaczami nadają się idealnie. Dziś herbata karmelkowa i aromat o zapachu czekolada z kawą
UuuUu dzieki! z rooibos mialam chyba kiedys jakas- waniliowa chyba i pomaranczowa? ale nie pamietam dobrze trzeba bedzie isc po tego karmelka bom tez na diecie
od razu kupie bananowo-wisniowa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 16:29   #3613
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Truskawkę średnio lubię, ale opcja ze śmietana kusi
Zielonej herbaty nie lubię, ale kupiłam wersję z grejpfrutem i jest pyszna
Az tak mnie nie ciągnie, ale czasem kusi

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------


Nie ja. Z ręką na sercu Nie byłam dziś w centrum. Ale jak będziesz miała chwilkę czasu, to na Plantowej były dziś jeszcze 4
E , to za daleko, nie warto

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
No,nieeeeeeeee.
Znowu ktoś zacznie kręcić interes na allegro.
Niby nic w tym złego,ale niech ci ,,biznesmeni'' dadzą nam spokojnie kupić co chcemy,a nie tak wymiatać całą limitowankę.
Noo. Najpierw jak zobaczyłam pustki to się zaczęłam śmiać,a potem takie zdziwienie, wymietli wszystkie rozświetlacze w godzinę, no nie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj widzisz...teraz wyszlo, ze lepiej nie pic kawy
heh moze cala wycieczka szkolna sie wybrala do galerii?

UuuUu dzieki! z rooibos mialam chyba kiedys jakas- waniliowa chyba i pomaranczowa? ale nie pamietam dobrze trzeba bedzie isc po tego karmelka bom tez na diecie
od razu kupie bananowo-wisniowa
Hehe, kawa była dobra
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 16:43   #3614
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj widzisz...teraz wyszlo, ze lepiej nie pic kawy
heh moze cala wycieczka szkolna sie wybrala do galerii?

UuuUu dzieki! z rooibos mialam chyba kiedys jakas- waniliowa chyba i pomaranczowa? ale nie pamietam dobrze trzeba bedzie isc po tego karmelka bom tez na diecie
od razu kupie bananowo-wisniowa
Musze wypijać 2 litry dziennie. Co stwarza mały problem.Więc robię herbatki w Jumbo kubku i popijam
Jakoś idzie, ale kibelek ciągle w przelocie.
Łączmy się w dietetycznym bólu
Najlepsze jest to, ze od kiedy mam manię kupowania herbat to coraz więcej gości się zjawia i pije herbatkę Cwaniaki.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 17:10   #3615
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Essence cz. VI

Mam w końcu rozświetlacz RTP Poza tym nic innego z limitki mi się nie podobało. Oprócz tego wzięłam błyszczyk XXXL Nudes 03 nude kiss
Zakochałam się w kolorach lakierów Sensique Sensual Colours
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 17:12   #3616
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Musze wypijać 2 litry dziennie. Co stwarza mały problem.Więc robię herbatki w Jumbo kubku i popijam
Jakoś idzie, ale kibelek ciągle w przelocie.
Łączmy się w dietetycznym bólu
Najlepsze jest to, ze od kiedy mam manię kupowania herbat to coraz więcej gości się zjawia i pije herbatkę Cwaniaki.
Znam ten ból. Ja mam ostatnio fazę picia zielonej herbaty z filiżanki więc wypijam jej hektolitry (bo filiżanka jest mała i ciągle sobie dolewam) i w związku z tym biegam cały dzień z góry na dół jak nie do WC to do kuchni po dolewkę

Zaczynam mieć chyba syndrom odstawienia od essence bo od rana mnie prześladuje myśl o odwiedzeniu szafy...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 17:34   #3617
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Znam ten ból. Ja mam ostatnio fazę picia zielonej herbaty z filiżanki więc wypijam jej hektolitry (bo filiżanka jest mała i ciągle sobie dolewam) i w związku z tym biegam cały dzień z góry na dół jak nie do WC to do kuchni po dolewkę

Zaczynam mieć chyba syndrom odstawienia od essence bo od rana mnie prześladuje myśl o odwiedzeniu szafy...
Na szczęście kuchnię i wc mam blisko,a le zawsze. Takie bieganie męczy i spalam tłuszczyk
UUU kochana, jesteś na detoksie Essence
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 17:37   #3618
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
E , to za daleko, nie warto

Noo. Najpierw jak zobaczyłam pustki to się zaczęłam śmiać,a potem takie zdziwienie, wymietli wszystkie rozświetlacze w godzinę, no nie

Hehe, kawa była dobra
to chociaz tyle dobrze bo przez nia ci rozswietlacze wykupili
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Musze wypijać 2 litry dziennie. Co stwarza mały problem.Więc robię herbatki w Jumbo kubku i popijam
Jakoś idzie, ale kibelek ciągle w przelocie.
Łączmy się w dietetycznym bólu
Najlepsze jest to, ze od kiedy mam manię kupowania herbat to coraz więcej gości się zjawia i pije herbatkę Cwaniaki.
2litry...omg....
jakbym miala blisko to tez bym cie odwiedzila!
a slodzisz cos te herbatki czy z cukru tez zrezygnowalas i tylko aromatem sie upajasz?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 17:41   #3619
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VI

Wiecie, ja sobie kupiłam drugi shimmerek, no ale wykupowanie całego standu to lekka przesada... Ale jestem przekonana, że to pójdzie na allegro...

Mam nieprzyjemne wrażenie, że to robi osoba/y czytająca wizaż i jak wypatrzy, że zachwycamy się jakimś kosmetykiem - szuu do drogerii wykupywać, trzymać i puszczać potem po 50 zł.

Traf chciał, że akurat shimerek RtP nie jest aż tak bombastycznie fantastyczny, bym miała za niego dawać 50 zł. Jest świetny, ale nie niezastąpiony.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 17:41   #3620
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to chociaz tyle dobrze bo przez nia ci rozswietlacze wykupili

2litry...omg....
jakbym miala blisko to tez bym cie odwiedzila!
a slodzisz cos te herbatki czy z cukru tez zrezygnowalas i tylko aromatem sie upajasz?
No właśnie, szczyt chamstwa
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 17:50   #3621
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Essence cz. VI

a w Vicach w Ostrowie z DW został 1 szary eyeliner, dużo cieni do powiek i lakierów, błyszczyki nie tknięte
a w Naturze z RtP został 1 shimmer, dwa lakiery fioletowe i brązowe, z jasnych lakierów chyba wszystkie, dużo bibułek i 4 cienie
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 17:55   #3622
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Przyznać się, która kupiła wszystkie shimmery z RtP w Galerii Łódzkiej w przeciągu godziny? Przyszłam, obmacałam -było 5. Poszłam na kawę,wróciłam żeby kupić-było 0...
Trza było braaać... Nie zastanawiać się

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Wiecie, ja sobie kupiłam drugi shimmerek, no ale wykupowanie całego standu to lekka przesada... Ale jestem przekonana, że to pójdzie na allegro...

Mam nieprzyjemne wrażenie, że to robi osoba/y czytająca wizaż i jak wypatrzy, że zachwycamy się jakimś kosmetykiem - szuu do drogerii wykupywać, trzymać i puszczać potem po 50 zł.

Traf chciał, że akurat shimerek RtP nie jest aż tak bombastycznie fantastyczny, bym miała za niego dawać 50 zł. Jest świetny, ale nie niezastąpiony.
Dlatego pisałam, że rozświetlacz mi się wcale nie podoba i nie potrzebuję go. I Wy też się przyznajcie publicznie, że go nie potrzebujecie, bo wcale Wam się nie podoba, jest koszmarny i te drobiny brokatu..... *

* Bo licho nie śpi i nas podczytuje
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:02   #3623
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Essence cz. VI

Właśnie pomalowałam sobie paznokcie lakierem RtP my little orchid. Dołączam się do zachwytów nad tym kolorem! Cudowny fiolet! Daje piękne metaliczne wykończenie. Na początku planowałam kupić większość lakierów, ale na szczęście skończyło się tylko na jednym (zaoszczędzę na kolejną limitowankę ).
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:09   #3624
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomości: 8 131
Dot.: Essence cz. VI

dziewczyny wiecie może czy w Bielsku Białej, na Sarnim Stoku w Douglasie są też rozświetlacze i czy stoi tam szafa catrice?
__________________
wioolusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:11   #3625
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to chociaz tyle dobrze bo przez nia ci rozswietlacze wykupili

2litry...omg....
jakbym miala blisko to tez bym cie odwiedzila!
a slodzisz cos te herbatki czy z cukru tez zrezygnowalas i tylko aromatem sie upajasz?
Ale tak to jest. Ja mam tylko jeden rozświetlacz, bo jest go dużo i nie wiem kiedy wyczerpię. Znajc życie, po drodze będą też inne shimmerki.
Szkoda, ze tak daleko mieszkasz.Bardzo chętnie bym poplotkowała przy herbatce
Cukier całkowicie wyeliminowałam. Zamiast cukru - słodzik, ale też nie w jakiś dużych ilościach. Nie mogłabym pic niesłodzonej kawy czy herbaty.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:18   #3626
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Na szczęście kuchnię i wc mam blisko,a le zawsze. Takie bieganie męczy i spalam tłuszczyk
UUU kochana, jesteś na detoksie Essence
No ja właśnie się cieszę, że mam daleko i to piętro niżej więc na schodkach tłuszczyk

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to chociaz tyle dobrze bo przez nia ci rozswietlacze wykupili

2litry...omg....
jakbym miala blisko to tez bym cie odwiedzila!
a slodzisz cos te herbatki czy z cukru tez zrezygnowalas i tylko aromatem sie upajasz?
I ja też bym wpadła bo jestem wielką fanką herbat smakowych

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Wiecie, ja sobie kupiłam drugi shimmerek, no ale wykupowanie całego standu to lekka przesada... Ale jestem przekonana, że to pójdzie na allegro...

Mam nieprzyjemne wrażenie, że to robi osoba/y czytająca wizaż i jak wypatrzy, że zachwycamy się jakimś kosmetykiem - szuu do drogerii wykupywać, trzymać i puszczać potem po 50 zł.

Traf chciał, że akurat shimerek RtP nie jest aż tak bombastycznie fantastyczny, bym miała za niego dawać 50 zł. Jest świetny, ale nie niezastąpiony.
Też mam takie wrażenie. W sumie to tylko jedna osoba sprzedaje na allegro tak dużo kosmetyków essence

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ale tak to jest. Ja mam tylko jeden rozświetlacz, bo jest go dużo i nie wiem kiedy wyczerpię. Znajc życie, po drodze będą też inne shimmerki.
Szkoda, ze tak daleko mieszkasz.Bardzo chętnie bym poplotkowała przy herbatce
Cukier całkowicie wyeliminowałam. Zamiast cukru - słodzik, ale też nie w jakiś dużych ilościach. Nie mogłabym pic niesłodzonej kawy czy herbaty.
Już w Fairytale będzie shimmer więc nie ma co świrować

Ja też początkowo używałam słodzika ale nienawidzę tego jego chemicznego smaku i w końcu całkowicie zrezygnowałam. Teraz w domu nie słodzę nic - chociaż czasami dodaję miodu do herbaty a na mieście słodzę tylko kawę w Coffe Heaven i to tylko brązowym cukrem
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:19   #3627
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Wiecie, ja sobie kupiłam drugi shimmerek, no ale wykupowanie całego standu to lekka przesada... Ale jestem przekonana, że to pójdzie na allegro...

Mam nieprzyjemne wrażenie, że to robi osoba/y czytająca wizaż i jak wypatrzy, że zachwycamy się jakimś kosmetykiem - szuu do drogerii wykupywać, trzymać i puszczać potem po 50 zł.

Traf chciał, że akurat shimerek RtP nie jest aż tak bombastycznie fantastyczny, bym miała za niego dawać 50 zł. Jest świetny, ale nie niezastąpiony.
ehm no z rozem z CaH tak bylo, ale na KWC on ma takie opinie, ze wiesz...kazdy chce wyprobowac a kolor byl malo zachecajacy to pewnie wszyscy sie zaczeli za nim uganiac dopiero po tych ocenach dziewczyn...
za 50zl tez bym go nie kupila przebolalabym to, ze go nie mam

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
No właśnie, szczyt chamstwa


Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Trza było braaać... Nie zastanawiać się

Dlatego pisałam, że rozświetlacz mi się wcale nie podoba i nie potrzebuję go. I Wy też się przyznajcie publicznie, że go nie potrzebujecie, bo wcale Wam się nie podoba, jest koszmarny i te drobiny brokatu..... *

* Bo licho nie śpi i nas podczytuje

no paskudny jest! brokat lata po calej twarzy i nawet oczy i rzesy atakuje! dzisiaj mnie tak wlasnie rzesy bola z tego przemeczenia tyle brokatu na nich bylo, ze biedne opadly...

Cytat:
Napisane przez Sudden Trouble Pokaż wiadomość
Właśnie pomalowałam sobie paznokcie lakierem RtP my little orchid. Dołączam się do zachwytów nad tym kolorem! Cudowny fiolet! Daje piękne metaliczne wykończenie. Na początku planowałam kupić większość lakierów, ale na szczęście skończyło się tylko na jednym (zaoszczędzę na kolejną limitowankę ).
ej no! nie kus!
ja wzielam dwa i nie mam ochoty sie wracac jeszcze po fiolet!

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ale tak to jest. Ja mam tylko jeden rozświetlacz, bo jest go dużo i nie wiem kiedy wyczerpię. Znajc życie, po drodze będą też inne shimmerki.
Szkoda, ze tak daleko mieszkasz.Bardzo chętnie bym poplotkowała przy herbatce
Cukier całkowicie wyeliminowałam. Zamiast cukru - słodzik, ale też nie w jakiś dużych ilościach. Nie mogłabym pic niesłodzonej kawy czy herbaty.
hym to chyba wole cukier od slodziku- jakis ten smak mi sie dziwny wydaje
no niestety zostaje nam plotkowanie na watku z kubkiem herbaty w rece!
essence na pewno jeszcze wypusci niejednego pieknego shimmera zanim zuzyjemy tego wiec nie ma co kupowac na zapas a co jakis czas w limitowankach daja bardzo podobne puderki wiec akurat moze sie trafic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:31   #3628
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
No ja właśnie się cieszę, że mam daleko i to piętro niżej więc na schodkach tłuszczyk



I ja też bym wpadła bo jestem wielką fanką herbat smakowych



Też mam takie wrażenie. W sumie to tylko jedna osoba sprzedaje na allegro tak dużo kosmetyków essence

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------



Już w Fairytale będzie shimmer więc nie ma co świrować

Ja też początkowo używałam słodzika ale nienawidzę tego jego chemicznego smaku i w końcu całkowicie zrezygnowałam. Teraz w domu nie słodzę nic - chociaż czasami dodaję miodu do herbaty a na mieście słodzę tylko kawę w Coffe Heaven i to tylko brązowym cukrem
Rozumiem, że spotkanie Essence u mnie
OOOO, nio tak. Shimmerek z Fairytale
Ja też nie lubiłam chemicznego posmaku słodzika, ale ten co teraz uzywam jest jakby lepszy. Nie wiem od czego to zależy.
Tez bym "miodziła", ale niestety nie mogę
mmmmmm... kawa z Coffe Heaven i jestem w niebie
Tamten słodzik tez mi nawet smakuje. Nie czuć go w kawie, a jest słodko

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ehm no z rozem z CaH tak bylo, ale na KWC on ma takie opinie, ze wiesz...kazdy chce wyprobowac a kolor byl malo zachecajacy to pewnie wszyscy sie zaczeli za nim uganiac dopiero po tych ocenach dziewczyn...
za 50zl tez bym go nie kupila przebolalabym to, ze go nie mam




no paskudny jest! brokat lata po calej twarzy i nawet oczy i rzesy atakuje! dzisiaj mnie tak wlasnie rzesy bola z tego przemeczenia tyle brokatu na nich bylo, ze biedne opadly...

ej no! nie kus!
ja wzielam dwa i nie mam ochoty sie wracac jeszcze po fiolet!


hym to chyba wole cukier od slodziku- jakis ten smak mi sie dziwny wydaje
no niestety zostaje nam plotkowanie na watku z kubkiem herbaty w rece!
essence na pewno jeszcze wypusci niejednego pieknego shimmera zanim zuzyjemy tego wiec nie ma co kupowac na zapas a co jakis czas w limitowankach daja bardzo podobne puderki wiec akurat moze sie trafic
Wyobraziłam sobie rzęsy wywrócone w drugą stronę
Szkoda, że tylko przez wizaż. Ja teraz mam bananowo-wiśniową
Może kiedyś się zgadamy i uda nam się zrobić jakiś wypad
To ja będę okropna, niedobra i wstrętna. Zgadzam się w 100%, fiolet jest boski
Tak, tak, kusze wszystkich.


Shimmer jest wstrętny okropny i badziewny. Wieko lata, produkt sie kruszy, schodzi z twarzy. Nie można nim zrobić nic konkretnego, bo się osypuje. Całe ciuchy mam w tym badziewiu
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:46   #3629
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

no paskudny jest! brokat lata po calej twarzy i nawet oczy i rzesy atakuje! dzisiaj mnie tak wlasnie rzesy bola z tego przemeczenia tyle brokatu na nich bylo, ze biedne opadly....

Zgadzam się! A na twarz bez podkładu to nawet go nie próbujcie stosować! Poliki strasznie cierpią i twarz taka jakaś dziwna... Jakby szynkowa bombka



Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Rozumiem, że spotkanie Essence u mnie
OOOO, nio tak. Shimmerek z Fairytale
Ja też nie lubiłam chemicznego posmaku słodzika, ale ten co teraz uzywam jest jakby lepszy. Nie wiem od czego to zależy.
Tez bym "miodziła", ale niestety nie mogę
mmmmmm... kawa z Coffe Heaven i jestem w niebie
Tamten słodzik tez mi nawet smakuje. Nie czuć go w kawie, a jest słodko

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



Wyobraziłam sobie rzęsy wywrócone w drugą stronę
Szkoda, że tylko przez wizaż. Ja teraz mam bananowo-wiśniową
Może kiedyś się zgadamy i uda nam się zrobić jakiś wypad
To ja będę okropna, niedobra i wstrętna. Zgadzam się w 100%, fiolet jest boski
Tak, tak, kusze wszystkich.


Shimmer jest wstrętny okropny i badziewny. Wieko lata, produkt sie kruszy, schodzi z twarzy. Nie można nim zrobić nic konkretnego, bo się osypuje. Całe ciuchy mam w tym badziewiu
Najpierw u Ciebie a potem idziemy na polowanie essence i do CH na kawkę
Ja też sobie wyobraziłam te rzęsy - takie jakby po użyciu zalotki tylko odwrotnie
Jam mam teraz zieloną z malinami i płatkami chabrów

Mój shimmer się za to nie chce otwierać a potem zamykać. On najwyraźniej nie chce żeby go używać
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:46   #3630
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. VI

Miałam nie brać rozświetlacza RtP, bo mam stos rozświetlaczy. I będąc w Krk nie miałam pokus, bo zanim się do DN wybrałam, nie było już ani jednego
Ale pojechałam do rodzinnego miasta. Były. I moja słaba silna wola zrobiła ze mną, co chciała. Poza nim kupiłam jeszcze zielony eyeliner
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.