Maestrobrush (pędzle Maestro) kto tam kupował i jakie są te pędzle? - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-14, 17:42   #661
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;24375725]A żeby nie było zbyt cukierkowo, teraz trochę krytyki
Obejrzałam twój filmik i szczerze mówiąc mogłaś jeszcze trochę poczekać, nie robić na szybkiego i bardziej dopracować. Opinie o niektórych pędzlach są tak lakoniczne i zdawkowe, że więcej można się o nich dowiedzieć ze strony producenta (chociażby o 230/do korektora)
Poza tym jakość głosu gdy ciebie widać i gdy nie, jest bardzo rozbieżna (na niekorzyść gdy cię widać). Ogląda się go z palcem 'na głośniku', co chwila robiąc głośniej i ściszając.
Pierwszy filmik jest nieporównywalnie lepszy!

Ale żeby nie było, że tylko krytykuję, to twoja opinia pomogła mi ostatecznie wybrać pędzel do różu [/QUOTE]
no popatrz a wiele osób uważa że ten jest lepszy dźwięk jest różny bo kręciłam różnym sprzętem, co do opinii-powiedziałam tyle ile mogłam na temat danego pędzla. Przede wszystkim zależało mi na dokładnym pokazaniu pędzli i na tym się skupiłam. Przy takiej ilości nie mogłam mówić elaboratu bo nie zmieściłabym się w czasie. Zresztą nie wiem czy zauważyłaś ale część tych pędzli opisałam już we wcześniejszym filmiku, tu pokazywałam po prostu inne rozmiary.
Uważam że film, jak na amatorski-jest dobrze dopracowany.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 19:15   #662
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Moje pędzle dziś dotarły, w gruncie rzeczy szybko poszło, 4 dni Dostałam nawet gratis w postaci zakrzywionego pędzelka do linera Jedno małe rozczarowanie jednak mnie spotkało- pędzel 497 dla mojej powieki jest zbyt ostry, drapie mi ją, dość nieprzyjemne uczucie, reszta- fenomenalna, z pewnością na tej szóstce się nie skończy. Cóż, "cierp ciało, jeśliś pięknym być chciało"
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 19:36   #663
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Stromanthe Pokaż wiadomość
Moje pędzle dziś dotarły, w gruncie rzeczy szybko poszło, 4 dni Dostałam nawet gratis w postaci zakrzywionego pędzelka do linera Jedno małe rozczarowanie jednak mnie spotkało- pędzel 497 dla mojej powieki jest zbyt ostry, drapie mi ją, dość nieprzyjemne uczucie, reszta- fenomenalna, z pewnością na tej szóstce się nie skończy. Cóż, "cierp ciało, jeśliś pięknym być chciało"
na początku to drapanie faktycznie jest średnio przyjemne ale po jakimś czasie skóra się przyzwyczai a szorstkie włosie fajnie rozciera cień np. 480 jest mięciutki, milutki ale słabo blenduje
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 00:59   #664
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
filmik gotowy


pojawi się po południu-zapraszam
Filmik obejrzany i jak zwykle jestem bardzo zadowolona Dzięki Aguś
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 12:51   #665
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no popatrz a wiele osób uważa że ten jest lepszy dźwięk jest różny bo kręciłam różnym sprzętem, co do opinii-powiedziałam tyle ile mogłam na temat danego pędzla. Przede wszystkim zależało mi na dokładnym pokazaniu pędzli i na tym się skupiłam. Przy takiej ilości nie mogłam mówić elaboratu bo nie zmieściłabym się w czasie. Zresztą nie wiem czy zauważyłaś ale część tych pędzli opisałam już we wcześniejszym filmiku, tu pokazywałam po prostu inne rozmiary.
Uważam że film, jak na amatorski-jest dobrze dopracowany.
Opinia zazwyczaj zależy od tego, co czego oczekuje po takim filmiku. Dla mnie był zbyt lakoniczny, bo oczekuję czysto subiektywnej opinii na temat produktu. Suche fakty odnośnie rozmiaru czy rodzaju włosia, to wyczytam ze strony internetowej. Dlatego twój pierwszy filmik nt. pędzli Maestro bardziej przypadł mi do gustu. A ten mnie nie usatysfakcjonował. Chociaż po mimice twarzy można sobie sporo dopowiedzieć
A może już nie wypada ci krytykować, bo twoje makijaże sukcesywnie pojawiają się na stronie Maestrobrush? (to oczywiście żart!)

Ja spodziewałam się jednego, ty skupiłaś się na czym innym, stąd różnica zdań. I tyle

Ale żeby nie było, że neguję twój wkład w oświecanie niepewnych. Absolutnie nie! - chwała ci za czas poświęcony i zaangażowanie

Edytowane przez 8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Czas edycji: 2011-01-15 o 12:55
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 13:09   #666
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;24390897]Opinia zazwyczaj zależy od tego, co czego oczekuje po takim filmiku. Dla mnie był zbyt lakoniczny, bo oczekuję czysto subiektywnej opinii na temat produktu. Suche fakty odnośnie rozmiaru czy rodzaju włosia, to wyczytam ze strony internetowej. Dlatego twój pierwszy filmik nt. pędzli Maestro bardziej przypadł mi do gustu. A ten mnie nie usatysfakcjonował. Chociaż po mimice twarzy można sobie sporo dopowiedzieć
A może już nie wypada ci krytykować, bo twoje makijaże sukcesywnie pojawiają się na stronie Maestrobrush? (to oczywiście żart!)

Ja spodziewałam się jednego, ty skupiłaś się na czym innym, stąd różnica zdań. I tyle

Ale żeby nie było, że neguję twój wkład w oświecanie niepewnych. Absolutnie nie! - chwała ci za czas poświęcony i zaangażowanie [/QUOTE]nie bardzo Cię rozumiem
Chcesz subiektywnej opinii, przecież przedstawiałam ją razem ze zdjęciami na moim blogu, po co więc powtarzać to wszystko od nowa na filmie?

dziękuję Madziu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 15:25   #667
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Dziewczyny czy pod tym adresem podanym na stronie maestro można osobiście wybrać się i kupić pędzle czy można je tylko kupić przez ich stronę ?
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 15:53   #668
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Ja uważam, że filmiki bardzo profesjonalne - pokazane porównanie rozmiarów itd. a opinie to każdy może mieć inną.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 14:26   #669
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Dziś znowu listonosz przeszedł obojętnie obok mojego domu. Wpłaciłam 10go stycznia i jestem trochę wkurzona na maestro, bo obiecali że wyślą dzień po wpłacie
W ramach zemsty kupie pędzel do różu gdzie indziej
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 15:02   #670
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy pod tym adresem podanym na stronie maestro można osobiście wybrać się i kupić pędzle czy można je tylko kupić przez ich stronę ?
Coś mi się kojarzy, że dziewczyny mówiły, że można. Ale najlepiej chyba zadzwonić i dopytać

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Aga - dzięki za filmik - super
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 08:04   #671
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Czy któraś z was posiada może pędzelki do zdobienia paznokci?
Na stronie znalazłam dwa: jeden z włosia syntetycznego (złoty nylon), drugi z naturalnego (czerwona kuna). Niestety nie ma informacji o rozmiarach pędzelków
Ktoś coś przybliży? Jakieś opinie?

Seria 6015:
http://www.maestrobrush.pl/index.php...mart&Itemid=29

Seria 7015
http://www.maestrobrush.pl/index.php...mart&Itemid=29
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 09:26   #672
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Pędzle Maestro są robione ręcznie i oni się nie wyrabiają po prostu - dlatego tak długo się czeka na ich pędzle
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 13:29   #673
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Dziś dostałam pędzle.Dostalam gratis pędzelek 780 do kresek-już wiem,ze się go pozbędę.
Paczka szła 5 dni w tym był weekend.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 15:35   #674
kamilka2010
Raczkowanie
 
Avatar kamilka2010
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dziś dostałam pędzle.Dostalam gratis pędzelek 780 do kresek-już wiem,ze się go pozbędę.
Paczka szła 5 dni w tym był weekend.
Hej możesz mi coś więcej napisać o tym pędzlu do kresek bo właśnie zastanawiam się nad kupnem właśnie tego pędzelka i niewiem czy warto
__________________
kamilka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:52   #675
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez kamilka2010 Pokaż wiadomość
Hej możesz mi coś więcej napisać o tym pędzlu do kresek bo właśnie zastanawiam się nad kupnem właśnie tego pędzelka i niewiem czy warto
Aga mówiła o nim na swoim kanale na YT.
Ja go będę miala w ręku dopiero za 2 tyg.jak do mnie przyleci.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 21:56   #676
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dziś dostałam pędzle.Dostalam gratis pędzelek 780 do kresek-już wiem,ze się go pozbędę.
Paczka szła 5 dni w tym był weekend.
A jakie złożyłaś zamówienie, że dostałaś gratis? Ja czekałam 11 dni, zamówiłam 7 pędzli za 150 i nie dostałam gratisu, chlip.

Ogólnie jestem trochę niepocieszona faktem, że status zamówienia na stronie nie ulega zmianie i że w kopercie są tylko zamówione pędzle. Przywykłam do jakiś ulotek, katalogów, listów typu dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, gratisów, no czegokolwiek
Ale co do jakości produktów to póki co naprawdę nie mam na co narzekać, zobaczmy jak przetrwają pierwsze pranie.
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 23:17   #677
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Ja dwa razy u nich zamawiałam i za każdym razem było to kilka pedzli ale graitsów nie bylo No ale pedzelki się sprawują super Znowu mam kilka upatrzonych ale chyba poczekam na targi w Poznaniu gdzie frima może będzie miala stanowisko i pooglądam dokładnie rozmiary moich wybrańców
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 00:15   #678
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Ja dwa razy u nich zamawiałam i za każdym razem było to kilka pedzli ale graitsów nie bylo No ale pedzelki się sprawują super Znowu mam kilka upatrzonych ale chyba poczekam na targi w Poznaniu gdzie frima może będzie miala stanowisko i pooglądam dokładnie rozmiary moich wybrańców
te targi w Poz mają być 3-4 kwietnia? nie wiem czy dobrze pamietam
Wiesz może ile będą brać za wstęp?? (i gdzie jest wejscie bo ostatnio na targach bylam chyba z 3 lata temu ;P)

Też chcialam tam wymacać sobie pare pedzli z maestro. wszystkie wasze recenzje są bardzo pomocne jednak nie ma to jak samemu zobaczyć, dopasować sobie rozmiar, bo przecież każda z nas ma inne kształty, rozmiary oczu i buziek także co jednemu odpowiada innemu zupełnie nie bedzie pasować
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 09:17   #679
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
te targi w Poz mają być 3-4 kwietnia? nie wiem czy dobrze pamietam
Wiesz może ile będą brać za wstęp?? (i gdzie jest wejscie bo ostatnio na targach bylam chyba z 3 lata temu ;P)

Też chcialam tam wymacać sobie pare pedzli z maestro. wszystkie wasze recenzje są bardzo pomocne jednak nie ma to jak samemu zobaczyć, dopasować sobie rozmiar, bo przecież każda z nas ma inne kształty, rozmiary oczu i buziek także co jednemu odpowiada innemu zupełnie nie bedzie pasować
2-3 Kwietnia co do cen biletów to jeszcze nic niewiem, jak bede znała to się odezwe Jedno wejście jest od strony Glogowskiej, drugie od Bukowskiej tyle co pamiętam Bo na targach byłam 6 lat temu
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 09:30   #680
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
A jakie złożyłaś zamówienie, że dostałaś gratis? Ja czekałam 11 dni, zamówiłam 7 pędzli za 150 i nie dostałam gratisu, chlip.

Ogólnie jestem trochę niepocieszona faktem, że status zamówienia na stronie nie ulega zmianie i że w kopercie są tylko zamówione pędzle. Przywykłam do jakiś ulotek, katalogów, listów typu dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, gratisów, no czegokolwiek
Ale co do jakości produktów to póki co naprawdę nie mam na co narzekać, zobaczmy jak przetrwają pierwsze pranie.
Też zaplaciłam 170zł.Może im się pomyliło i wżucili ten pędzelek.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 10:31   #681
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Mogliby chociaż dać instrukcję czyszczenia i przechowywania pędzli, no cokolwiek.
Same pędzle są świetnej jakości, ale co do kontaktu z klientem mam dużo zastrzeżeń. I szkoda że pędzle nie mają plastikowych 'kapturów', łatwiej by było je suszyć. Ech, nie ma ideałów
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 18:57   #682
niemadlamnienicku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Dziewczyny, chciałam Was zapytać, czy miałyście do czynienia z tym sprzedawcą na allegro? http://allegro.pl/pedzel-maestro-190...417762839.html chciałabym kupić właśnie ten pędzel do pudru i wychodzi trochę taniej niż ze strony maestro ale boję się, że może się to okazać podróbą albo nie wiem co tam jeszcze dlatego wolę się upewnić
niemadlamnienicku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 19:32   #683
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
2-3 Kwietnia co do cen biletów to jeszcze nic niewiem, jak bede znała to się odezwe Jedno wejście jest od strony Glogowskiej, drugie od Bukowskiej tyle co pamiętam Bo na targach byłam 6 lat temu
Jakie Targi dziewczyny? Będzie tam Maestro? Muszę sobie zapisać w kalendarzu i się wybrać - w końcu w Poznaniu mieszkam i na dodatek bardzo niedaleko terenów targowych
Ja też zamawiałam ostatnio (07.01.) na Maestro pędzelki i niestety przy tej przesyłce (dla mnie drugiej) nie było już żadnego gratisu (teoretycznie - ale o tym za chwilkę), natomiast była pomyłka i zamiast zamawianego pędzla 320 R.8 dostałam 310 w R.8. Trochę się zirytowałam, bo 310 w R.8 też zamawiałam więc zdublowany Napisałam do Maestro i bardzo szybko otrzymałam informację, że doślą mi 320, a ten 310 mam zatrzymać (czyli niechcąco gratis). No ale czekam już sobie tydzień na dosłanie a w skrzynce pustka - dziś napisałam maila przypominającego.
A pędzelki póki co sprawdzam na bieżąco i już widzę, że będzie potrzeba domawiania większych
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 10:49   #684
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Nie wiem jak to jest z tymi gratisami, ale ja zamawiałam tylko jeden pędzelek za dosłownie parę złotych i dostałam inny, drugi jako gratis..

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez niemadlamnienicku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam Was zapytać, czy miałyście do czynienia z tym sprzedawcą na allegro? http://allegro.pl/pedzel-maestro-190...417762839.html chciałabym kupić właśnie ten pędzel do pudru i wychodzi trochę taniej niż ze strony maestro ale boję się, że może się to okazać podróbą albo nie wiem co tam jeszcze dlatego wolę się upewnić
Nie sądzę, żeby ktoś podrabiał te pędzle
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 11:41   #685
niemadlamnienicku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

dzięki za odpowiedź no z tym podrabianiem też mi się wydaje mało prawdopodobne, ale jeszcze nigdy nie zapłaciłam tyle za jeden pędzel dlatego mam jakieś takie obawy a czy mogłybyście mi dziewczyny powiedzieć, jak to jest naprawdę z tą miękkością tych pędzli maestro? w recenzjach na YT dziewczyny mówily, że są bardzo miękkie i miłe dla skóry twarzy, jednak jak spojrzałam na kwc, to tam opinie nie są już tak pochlebne (ciągle chodzi mi o ten pędzel 190). Mam teraz pędzel do pudru mary macom i jest po prostu jak papier ścierny chciałabym mieć duży i miękki pędzel do pudru - czy ten 190 się sprawdzi?
pozdrawiam
niemadlamnienicku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 12:49   #686
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

190 napewno nie jest jak papier ścierny, nic nie drapie, nie jest nieprzyjemny w użyciu, ale stawia pewny mały opór na twarzy, ja bardziej miękkiego pędzla nie miałam, ale fakt jest taki że mało miałam pędzli do pudru, ale czuję że bardziej miękkie też są...
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:23   #687
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

a może 180? czy on też ma takie samo włosie jak 190?
ja się zastanawiam poważnie nad hakuro H50 do pudru, a co, tańszy i ponoć świetny
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:56   #688
niemadlamnienicku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

kurcze no i mam dylemat teraz czy kupować czy nie ponoć te Hakuro bardzo ciężko dostać... nie lubie tego mojego niezdecydowania
niemadlamnienicku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:34   #689
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez niemadlamnienicku Pokaż wiadomość
kurcze no i mam dylemat teraz czy kupować czy nie ponoć te Hakuro bardzo ciężko dostać... nie lubie tego mojego niezdecydowania
Pędzelki Hakuro będą dopiero dostępne kolo marca także jeszcze troszke czasu
H50 jest bardziej miękki od 190 - posiadam oba pędzelki ale Hakuro jest flat topem i niewiem jak się nakłada nim puder Ja uwielbiam duże, puchate pędzlki jak 190 czy 180

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
a może 180? czy on też ma takie samo włosie jak 190?
ja się zastanawiam poważnie nad hakuro H50 do pudru, a co, tańszy i ponoć świetny
Zarówno 180 jak i 190 są wykonane z tego samego włosia Ja mam 190 i jest duży, puchaty taki super pędzel do pudru ale pod względem miękkości mogłby być jeszcze bardziej miękki H50 jest bardziej miękki od 190 ale jest to flat top narazie nie dostępny. No chyba że ktoś chce płacić za niego kolosalne sumy - pojedyńcze aukcje na allegro nie od producenta
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:50   #690
niemadlamnienicku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Pędzelki Hakuro będą dopiero dostępne kolo marca także jeszcze troszke czasu
H50 jest bardziej miękki od 190 - posiadam oba pędzelki ale Hakuro jest flat topem i niewiem jak się nakłada nim puder Ja uwielbiam duże, puchate pędzlki jak 190 czy 180


Zarówno 180 jak i 190 są wykonane z tego samego włosia Ja mam 190 i jest duży, puchaty taki super pędzel do pudru ale pod względem miękkości mogłby być jeszcze bardziej miękki H50 jest bardziej miękki od 190 ale jest to flat top narazie nie dostępny. No chyba że ktoś chce płacić za niego kolosalne sumy - pojedyńcze aukcje na allegro nie od producenta
no właśnie ja mam flat top z EDM, jest bardzo miękki, ale źle mi się nim nakłada puder bo jest bardzo mały no i do tego właśnie płaski mi się marzy taki - jak to opisujesz - "duży puchacz" chyba się skuszę na ten 190, już raczej nie trafię na większego drapacza od mary macom
niemadlamnienicku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 10:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.