Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 16:23   #271
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Odebrałam zamówienie z Lavery, pojechałam na do zadupie. Dostałam wszystko w ładnej torebce, ale niestety nie ma próbek, buu.
A tak w ogóle chciałam spytać. Czy helfy.pl wysyła wam próbki? Odbierałam u nich już 3 krotnie zamówienie sama i nigdy mi nic nie dali.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-04-05 o 16:24
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 16:54   #272
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

helfy nie wysyła próbek, mimo mojej prośby
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:46   #273
milon
Rozeznanie
 
Avatar milon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 518
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak wynika z opisów mydeł alep - że im wiecej laurie tym działanie bardziej lecznicze, ale wydaje mi sie też, że jednocześnie skłonność do wysuszenia skóry wzrasta. Jeśli będziesz pierwszy raz stosowac alep to może lepiej wybrać takie z zawartością 10-20% laurie, bo jednak różne osoby różnie reagują na laurie i niektórych potrafią alep wysuszać. Moim zdaniem (ale tylko moim) najbardziej uniwersalne jest mydło alep 16% to, ale wart też przyjrzec się temu i temu - są świetne
A czy to mydełko z czerwoną glinką zawiera jakieś grudki?
bo jeszcze przez jakiś będę musiała unikać takich rzeczy.

I jeszcze chciałam się zapytać czy taki kolagen z elastyną dla mojej mamy, który mogła by sobie dodawać do kremu jest dobrym pomysłem?
__________________



milon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 18:32   #274
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
I jeszcze chciałam się zapytać czy taki kolagen z elastyną dla mojej mamy, który mogła by sobie dodawać do kremu jest dobrym pomysłem?

Jak najbardziej

Anula, dzięki jeszcze raz

Korzystając z okazji składam Wszystkim Świąteczne Życzenia, Dużo Zdrówka, Pomarańczy, Spokojnych Świąt w Gronie Najbliższych, Mokrego Dyngusa i smacznego jajeczka Wielkanocnego
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 18:46   #275
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Odebrałam zamówienie z Lavery, pojechałam na do zadupie. Dostałam wszystko w ładnej torebce, ale niestety nie ma próbek, buu.
A tak w ogóle chciałam spytać. Czy helfy.pl wysyła wam próbki? Odbierałam u nich już 3 krotnie zamówienie sama i nigdy mi nic nie dali.
Kiszka.
Chcesz próbke podkładu lavey kolor ivory?

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
A czy to mydełko z czerwoną glinką zawiera jakieś grudki?
bo jeszcze przez jakiś będę musiała unikać takich rzeczy.

I jeszcze chciałam się zapytać czy taki kolagen z elastyną dla mojej mamy, który mogła by sobie dodawać do kremu jest dobrym pomysłem?
Mydełko nie ma grudek - dodana tam glinka jest miałka. Ja jej nie czułam wcale w używaniu, nie wiem na ile masz uwrażliwiona twarz, ale nie wydaje mi sie aby mogła ona podrazniać. Mydełko z czerwona glinką byłoby moim zdaniem bardzo dobrym wyborem na początek
Kolagen z elastyną oczywiście można do kremu tylko pilnuj zalecanego stężenia.


Pękając z zazdrości przez zachwyty Margoltki nad kremami Gaia złożyłam zamówienie
Po konsultacji z przemiłą Panią Anią kupiłam kremik oczyszczająco - kojący i zamierzam uzywac go razem z Młodą
Margoltka - wszystko co pisałas o Pani Ania to prawda przez wielkie P jest naprawde niesamowitą osobą!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-04-05 o 20:12
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:49   #276
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Jutro wyjezdzamy wiec Smacznego jajka, mokrego Dyngusa i slodkiego zajaca
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 07:36   #277
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Wesolych Swiat Dziewczyny


ps. orientujecie sie gdzie mozna dostac jeszcze ten krem pomijajac biolander, bo tu go nie ma juz od kilku miesiecy http://biolander.com/produkty/katego...ow-karite-bio/ ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 07:39   #278
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

aurario, możesz napisać jak robisz serum z wit C olejowe

poużywałam filtru JMO i bardzo mi się podoba - nie zostawia tłustego filmu, makijaż się trzyma idealnie, jestem na tak
muszę tylko coś dobrać pod niego bo trochę za mało nawilżoną mam buzię i skórę pod oczami i właśnie o czymś z wit c myślę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 08:14   #279
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
aurario, możesz napisać jak robisz serum z wit C olejowe

poużywałam filtru JMO i bardzo mi się podoba - nie zostawia tłustego filmu, makijaż się trzyma idealnie, jestem na tak
muszę tylko coś dobrać pod niego bo trochę za mało nawilżoną mam buzię i skórę pod oczami i właśnie o czymś z wit c myślę
Przestańcie kusić tym filtrem

Ja mam próbeczki serum z wit.c JMO i jestem zachwycona szkoda, że takie drogie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 08:19   #280
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Weołych Świąt, mnóstwo radości i miłości, udanych spotkań rodzinnych, bezpiecznych wyjazdów i powrotów (i punktualnych pociągów ), uśmiechniętych zająców i smacznych jaj z wolnego wybiegu! I koniecznie tradycyjnie mokrego dyngusa

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Przestańcie kusić tym filtrem

Ja mam próbeczki serum z wit.c JMO i jestem zachwycona szkoda, że takie drogie
A co jmo robi takiego, czego nie robią inne sera z witC?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 08:45   #281
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------


A co jmo robi takiego, czego nie robią inne sera z witC?
Nie wiemmiałam tylko wcześniej samorobione serum z juvitu i też fajne było ale JMO bardziej rozjaśnił skórę, ograniczył występowanie nieprzyjaciół i przebarwienia znikają.. mam w planach inne sera, żeby sprawdzić jak będą działały na moją skórę
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 08:51   #282
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Pękając z zazdrości przez zachwyty Margoltki nad kremami Gaia złożyłam zamówienie
Po konsultacji z przemiłą Panią Anią kupiłam kremik oczyszczająco - kojący i zamierzam uzywac go razem z Młodą
Margoltka - wszystko co pisałas o Pani Ania to prawda przez wielkie P jest naprawde niesamowitą osobą!
To ja chyba też zamówię chociaż tak wstępnie myślałam,żeby się z warszawiankami zmówić, coby taniej wyszło no i lepszy imperatyw zakupowy
Ale jak widzę Anula nie kombinuje, Anula zamawia
Swoją drogą Anula zazdroszczę, że możesz kupować sobie kremy na spółę z nastolatką
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 09:05   #283
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Nie wiemmiałam tylko wcześniej samorobione serum z juvitu i też fajne było ale JMO bardziej rozjaśnił skórę, ograniczył występowanie nieprzyjaciół i przebarwienia znikają.. mam w planach inne sera, żeby sprawdzić jak będą działały na moją skórę
Rozumiem myślałam, że masz może porównanie ja mam teraz serum z e-naturalne, fajne, ale klei sie bardzo i świeci mocno, pod makijaz odpada.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To ja chyba też zamówię chociaż tak wstępnie myślałam,żeby się z warszawiankami zmówić, coby taniej wyszło no i lepszy imperatyw zakupowy
Ale jak widzę Anula nie kombinuje, Anula zamawia
Swoją drogą Anula zazdroszczę, że możesz kupować sobie kremy na spółę z nastolatką
czego człowiek nie zrobi, żeby sie odmłodzić - nawet krem na spółę z nastolatką sobie fundnie
Małgosiu nie ma sensu zawiązywac spółek zakupowych jeśli chodzi o gaia, bo wysyłka standardowa jest darmowa jak chcesz priorytetową to dopłacasz.
Tak więc...... nie kombinuj - zamawiaj!
A jak mi sie spodoba kremik to mam zamiar po jego skończeniu poprosić Panią Anie o zrobienie kremiku dla Młodej na te jej naczynka

A własnie - Margoltka Ty tez płaciłas pp na gaia?
Bo ja byłam troszke zaskoczona, że jest to jedyna dostępna forma płatności..... Akurat mam pp, więc nie było problemu, ale sporo osób może być zaskoczone.
A może jest możliwość dokonania zapłaty w inny sposób? Ja o to nie pytałam, bo nie było takiej potrzeby, ale może reszta zainteresowana
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-04-06 o 09:14
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 09:46   #284
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Kilka njusów z rana.
Wczoraj mamie wywaliłam przeterminowane kosmetyki. Jeżeli nie chce naturalnych to chociaż chciałam te przeterminowane wywalić. Masakra, ile ich było. !!! Nie lubię wywalać kosmetyków, no ale też nie pozwolę używać kosmetyków z 2010 roku. Już wiem po kim mam brak dbania o siebie.
I tu rodzi się moje pytanie. Moja mama ma niedługo urodziny (46), co mogłabym jej kupić, a raczej dokupić to takiego bardziej emocjonalnego prezentu od siebie? Tak aby było na jej wiek + aby to zużyła? Mamie najszybciej schodzą szampony i odżywki, bo wali tego na dwie dłonie, ale z drugiej strony marudzi, że po mojej odżywce nic się nie da rozczesać i ona chemię woli.
Njus trzeci. Ostatnio ojciec, mama, przyjaciółka, kolega - wszyscy mi mówię, że śmierdzę. W sensie nie od brudu, ale od kosmetyków, które używam. Nie podoba się hydrolat oczarowy, tonik z YR, olejek z drzewa herbacianego, nowy zapach szamponu z Lavery też nie, mydło marsylskie też nie, krem do rąk i paznokci z Sanoflore też nie, o pastylkach Gal nie wspomnę itd. itd. itd.

Anula, ten podkład w numerze 2 wysłała mi Korah już. Na razie szukam pędzla, bo minerałki mocno mnie zainteresowały. Jak byłam ostatnio w domu, to na koniec rozmazałam wszystkie te krechy, co sobie zrobiłam i siedziałam tak do wieczora i byłam zdziwiona, bo nie czułam, że coś mam. Pamiętam, że jak kiedyś dawno temu miałam raz krem tonujący czy co to było, to najbardziej mnie wkurzało, że czuję go na twarzy cały czas.

A po herbatce z bratka nadal mnie wywala. Ech... Margoltko, ile ty piłaś swoje herbatki nim przestało cię wywalać i skóra się z toksyn oczyściła? Możesz podać jeszcze raz, które pijesz? Sprawdzę sobie ich skład (w sensie jakie zioła tam są) i może coś dokupię.

Ach... i chciałam jeszcze dodać, że pomimo, iż wczoraj nie dostałam próbek to i tak byłam zadowolona. Pani przywitała mnie w oknie, machając i serdecznie zapraszając. Było to miłe, takie hm... rodzinne, jakby mnie babcia wołała.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-04-06 o 09:51
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 09:47   #285
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A własnie - Margoltka Ty tez płaciłas pp na gaia?
Bo ja byłam troszke zaskoczona, że jest to jedyna dostępna forma płatności..... Akurat mam pp, więc nie było problemu, ale sporo osób może być zaskoczone.
A może jest możliwość dokonania zapłaty w inny sposób? Ja o to nie pytałam, bo nie było takiej potrzeby, ale może reszta zainteresowana
No właśnie ja jestem zainteresowana
A możecie napisać ile taki kremik kosztuje po całości? Czy to niedyskretne z mojej strony pytanie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:11   #286
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Ostatnio robiłam serum olejowe tak:
na 9 ml wybranego oleju dodałam 1 ml olejowej witC i kilka kropelek E ale te mozna odpuścić (niektóre cery zapycha) i to wszystko Bardzo łatwe i komfortowe i w robieniu i w stosowaniu .
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:23   #287
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Wesołych świąt Kochane
Anulka umyłam dziś włosy JMO miód i hibiskus, nałożyłam odzywkę rozmaryn i mięta i mam włosy jak jedwab, cudowne! Dziękuję bardzo
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:23   #288
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Wesołego kurczaka dziewczyny!!

ale kusicie tą Gaia mi się podoba kremik Koktajl Warzywny ma taki ładny kolor , ale obiecałam sobie że nie kubie nic do pielęgnacji buzi do puki nie zużyję świeżo zakupionych rzeczy
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:30   #289
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No właśnie ja jestem zainteresowana
A możecie napisać ile taki kremik kosztuje po całości? Czy to niedyskretne z mojej strony pytanie
Ja płaciłam 80 zł - cena jest na stronie, więc nie ma w tym pytaniu żadnej niedyskrecji
Jest 30 ml. Ale poniewaz to same oleje, bez wody i wypełniaczy, to myslę, że starczy na dużo dłużej niż 50ml zwykłego kremu. Martwie sie tylko czy uda nam sie go zuzyc w 3 miesiące, bo w takim czasie trzeba te kremiki wykorzystać.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wesołych świąt Kochane
Anulka umyłam dziś włosy JMO miód i hibiskus, nałożyłam odzywkę rozmaryn i mięta i mam włosy jak jedwab, cudowne! Dziękuję bardzo
cieszę się
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 10:41   #290
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Anula, zawsze jak nie dasz rady możesz zacząć używać na włosy aby zużyć na czas.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:52   #291
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula, zawsze jak nie dasz rady możesz zacząć używać na włosy aby zużyć na czas.
Tak, tylko wiesz..... nie wiem, czy nie będzie mi szkoda na włosy jak zauważę, że nie damy rady kremowi w 3 miesiące to raczej szyjki mocniej dopieścimy i dekoldziki , albo niech Młoda sobie cycki dopieszcza strasznie jestem ciekawa tego cuda!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:57   #292
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak, tylko wiesz..... nie wiem, czy nie będzie mi szkoda na włosy jak zauważę, że nie damy rady kremowi w 3 miesiące to raczej szyjki mocniej dopieścimy i dekoldziki , albo niech Młoda sobie cycki dopieszcza strasznie jestem ciekawa tego cuda!
Wygrałaś. Cycki ważna rzecz.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:01   #293
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
I tu rodzi się moje pytanie. Moja mama ma niedługo urodziny (46), co mogłabym jej kupić, a raczej dokupić to takiego bardziej emocjonalnego prezentu od siebie? Tak aby było na jej wiek + aby to zużyła? Mamie najszybciej schodzą szampony i odżywki, bo wali tego na dwie dłonie, ale z drugiej strony marudzi, że po mojej odżywce nic się nie da rozczesać i ona chemię woli.

Anula, ten podkład w numerze 2 wysłała mi Korah już. Na razie szukam pędzla, bo minerałki mocno mnie zainteresowały. Jak byłam ostatnio w domu, to na koniec rozmazałam wszystkie te krechy, co sobie zrobiłam i siedziałam tak do wieczora i byłam zdziwiona, bo nie czułam, że coś mam. Pamiętam, że jak kiedyś dawno temu miałam raz krem tonujący czy co to było, to najbardziej mnie wkurzało, że czuję go na twarzy cały czas.
Przecież nie musisz jej kupować kosmetyków, skoro tak trudno jej dogodzić i nie zużywa. Może coś innego, ale żeby było w temacie, to też ekologicznego Na helfy są np naturalne perfumy, albo jakies gadżety na prezenty, moze coś z organicznej bawełny, bambusa lub konopii, torebkę lub zestaw ręczników. Jeśli Twoja mama ma problemy z z ciężkością nóg, żylakami, puchnieciem to polecam ten krem: http://dbajozdrowie.bazarek.pl/opis/...a-obrzeki.html . Mnie on bardzo pomagał w ciąży na nogi właśnie, moja mama też jest zadowolona. Ładnie pachnie, bardzo delikatnie, dobrze się wchłania, jest 100% naturalny, przynosi ulgę, choć na pewno jak są większe problemy, to nie poradzi sobie.
Co do podkładu, który Ci wysłałam, to on jest płynny, nie potrzeba pędzla do niego
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:06   #294
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez sekretnywachlarz Pokaż wiadomość
wygrałaś. Cycki ważna rzecz. :d

a jakie masz minerałki?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:55   #295
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przecież nie musisz jej kupować kosmetyków, skoro tak trudno jej dogodzić i nie zużywa. Może coś innego, ale żeby było w temacie, to też ekologicznego Na helfy są np naturalne perfumy, albo jakies gadżety na prezenty, moze coś z organicznej bawełny, bambusa lub konopii, torebkę lub zestaw ręczników. Jeśli Twoja mama ma problemy z z ciężkością nóg, żylakami, puchnieciem to polecam ten krem: http://dbajozdrowie.bazarek.pl/opis/...a-obrzeki.html . Mnie on bardzo pomagał w ciąży na nogi właśnie, moja mama też jest zadowolona. Ładnie pachnie, bardzo delikatnie, dobrze się wchłania, jest 100% naturalny, przynosi ulgę, choć na pewno jak są większe problemy, to nie poradzi sobie.
Co do podkładu, który Ci wysłałam, to on jest płynny, nie potrzeba pędzla do niego
To na nogi to się przyda, bo ona ma właśnie lekkie żylaki (po mamie).
Ten płynny wiem, wiem że wystarczą palce. ^^

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

a jakie masz minerałki?
Różne, ale po konsultajci z Margoltką i Melyą raczej wszystkie odcienie są za jasne. No może poza Blondie, która jest całkiem całkiem tylko troszkę w pomarańcz wpada. No, ale krechy to krechy, nie wiadomo jakby ta Blondie wyglądała po rozłożeniu na całą twarz.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 12:35   #296
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dziewczyny, jak kusicie tym filtrem JMO A stosujecie pod niego krem? (bo już wiem, że p4w tak ). Kupiłam ostatnio krem Sanoflore i nie chciałabym go odstawiać.

Poza tym, z okazji Świąt, złego humoru, końca Postu zrobiłam zamówienie na matique
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 12:39   #297
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Poza tym, z okazji Świąt, złego humoru, końca Postu zrobiłam zamówienie na matique
Czemu zły humor? Pochwal się, co zamówiłaś.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 12:58   #298
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

SekretnyWachlarz kiedyś jak robiłam sobie kurację bratkową to zauważyłam że b.duży wpływ ma to co jem tzn. kiedy tylko pozwoliłam sobie na coś tłustego czy czekoladowo- słodkiego to od razu miałam wysyp

auraria boski przepis idealny dla mnie - prościej się nie da, a ja mam dwie lewe ręce do kręcenia własnych wyrobów

Przyszły dziś moje dwie paczuszki ze szczotkami Olivia Garden
i zajączek z Odżywką JMO i płynem do naczyń i płynem do czyszczenia kuchni Bentley Organic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6851.jpg (112,9 KB, 62 załadowań)
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 12:59   #299
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Czemu zły humor? Pochwal się, co zamówiłaś.
po raz któryś w tym roku stwierdzam, że nie mam szans zrozumieć płci przeciwnej, poza tym moja początkowo dobrze zapowiadająca się znajomość chyba jest bez przyszłości :P

zamówiłam żel pod prysznic BorntoBio (miałam Alterrę jagodową i pachniała mi jak jakiś syrop , w ogóle się z nią nie polubiłam), szampon Kuyomaye, oliwkę Madary, mydełko GoodKarma i tonik z Lavery
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 13:53   #300
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Nie wiem co mnie wczoraj podkusilo żeby polozyc na twarz przetarta tonikiem pha 6% maseczke alterra orchidea. Jeden ogień był! Masakra. Na szczescie przez noc zbladlo ale buzka nadal jest podrazniona i lekko szczypie .
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.