Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-14, 18:25   #1111
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Zniżki dla wizażystów są rzeczą wiadomą.
Makijaż jest gratis zazwyczaj za dokonane zakupy i zazwyczaj muszą one wynosić min.150zł.
Kwota pieniężna za zakup za dana kwotę?
O zniżkach w Joy'u nic mi nie wiadomo więc się nie wypowiem, natomiast w kwietniowym Twoim Stylu i Grazii jest kupon, dzięki któremu za dokonane zakupy w dniach 6-7.04 dostaniemy prezent - zazwyczaj jest to miniatura tuszu.
w TS "prezentem" nazywają makijaż właśnie, jest doprecyzowane "6-7 kwietnia. Prezent - makijaż o wartości 150zł przy zakupach w sklepach MAC"...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:30   #1112
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Muffinka_27 Pokaż wiadomość
dziewczyny a wiecie coś może o zniżkach do MACa ?
oprócz tych dla wizażystek ponieważ trzeba czekać na akceptację
a ja chcę zrobić 1-dniowy wypad do warszawy.

:pro si:
Cytat:
Napisane przez Muffinka_27 Pokaż wiadomość
a właśnie muszę Cię zaskoczyć bo daje
np. dla wizażystów 20% (ale trzeba nieć dyplom/certyfikat) i czekać na zatwierdzenie
poza tym widziałam ostatnio w Joy'u chyba 20% ale się na to nie załapie bo są do wykorzystania 17-18 marca chyba. dodatkowo gdzieś widziałam makijaż gratis a gdzie indziej jakąś kwotę pieniężną przy zakupie za daną kwotę.

Jednak mnie interesuje zniżka w granicach 15% w górę
na koniec marca lub kwiecień. Może jednak ktoś coś wie ?
No to jak wiesz lepiej, to po co pytasz
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:54   #1113
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Zniżki dla wizażystów są rzeczą wiadomą.
Makijaż jest gratis zazwyczaj za dokonane zakupy i zazwyczaj muszą one wynosić min.150zł.
Kwota pieniężna za zakup za dana kwotę?
O zniżkach w Joy'u nic mi nie wiadomo więc się nie wypowiem, natomiast w kwietniowym Twoim Stylu i Grazii jest kupon, dzięki któremu za dokonane zakupy w dniach 6-7.04 dostaniemy prezent - zazwyczaj jest to miniatura tuszu.
Jak to jest, że zostawiłam tam ostatnio prawie 4 razy tyle, a zaproszenia na makijaż nigdy na oczy jeszcze nie zobaczyłam...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 20:02   #1114
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Jak to jest, że zostawiłam tam ostatnio prawie 4 razy tyle, a zaproszenia na makijaż nigdy na oczy jeszcze nie zobaczyłam...
pasmal pisała o tym, że jeśli już oferują coś takiego jak makijaż gratis (np właśnie przy okazji jakichś akcji promocyjnych) to wtedy jest on za zakupy 150zł...

Kiedyś makijaże w MACu za wydanie jakiejś konkretnej kwoty były normą.. teraz nie dość, że gratisów nie dają (nigdy nie dawali) to jeszcze kupony na makijaże zniknęły.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 20:16   #1115
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pasmal pisała o tym, że jeśli już oferują coś takiego jak makijaż gratis (np właśnie przy okazji jakichś akcji promocyjnych) to wtedy jest on za zakupy 150zł...

Kiedyś makijaże w MACu za wydanie jakiejś konkretnej kwoty były normą.. teraz nie dość, że gratisów nie dają (nigdy nie dawali) to jeszcze kupony na makijaże zniknęły.
No właśnie rozmawiałam o tych kupnach makijażowych ostatnio z Panią z maca w Złotych.. ja zawsze dostawałam takie kupony, ale musiałam się o nie upominać (btw nie każdy o tym wiedział a dziewczyny tam pracujące nie kwapiły się aby informować o takim przywileju klientów).. mhm nawet mam 2 niewykorzystane do dziś) .dawniej było tak, że taki kupon dostawało się jeśli jednorazowo kupowałam co najmniej 3 produkty, teraz jak zapytałam o te kupony to usłyszałam, że kupony są nieważne i że mogą zrobić mi taki makijaż, w dniu zakupu minimum 3 produktów - nie można się już umawiać na konkretny dzień, itp. W sumie nie dziwię się, bo każdy 3mał taki kupon na Sylwestra, itp okazje i później była masakra w MACu, ludzie faktycznie wykłócali się, że mają kupony i że chcą makijaż.
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 20:18   #1116
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pasmal pisała o tym, że jeśli już oferują coś takiego jak makijaż gratis (np właśnie przy okazji jakichś akcji promocyjnych) to wtedy jest on za zakupy 150zł...

Kiedyś makijaże w MACu za wydanie jakiejś konkretnej kwoty były normą.. teraz nie dość, że gratisów nie dają (nigdy nie dawali) to jeszcze kupony na makijaże zniknęły.
A my co? Przebierami nóżkami przy każdej limitowanej kolekcji i nie potrafimy się powstrzymać przed kolejnymi zakupami .
Takie klientki jak my to prawdziwy skarb .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 20:29   #1117
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pasmal pisała o tym, że jeśli już oferują coś takiego jak makijaż gratis (np właśnie przy okazji jakichś akcji promocyjnych) to wtedy jest on za zakupy 150zł...

Kiedyś makijaże w MACu za wydanie jakiejś konkretnej kwoty były normą.. teraz nie dość, że gratisów nie dają (nigdy nie dawali) to jeszcze kupony na makijaże zniknęły.
Ja przy moich pierwszych zakupach w MACu 1,5 roku temu dostałam gratis próbkę Strobe Cream i odsypkę pigmentu Tan - i to by było na tyle z 'gratisów', o które się nie upominałam
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 20:58   #1118
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A my co? Przebierami nóżkami przy każdej limitowanej kolekcji i nie potrafimy się powstrzymać przed kolejnymi zakupami .
Takie klientki jak my to prawdziwy skarb .
dokładnie....
niestety, czasem się tego nie docenia
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja przy moich pierwszych zakupach w MACu 1,5 roku temu dostałam gratis próbkę Strobe Cream i odsypkę pigmentu Tan - i to by było na tyle z 'gratisów', o które się nie upominałam
no to musiałas mieć jakieś specjalne względy, mi sie zdarzało robić zakupy na kwoty ponad 1000zł i nie dostać nic albo dostać paczkę wipes'ów które nadają się najlepiej do czyszczenia glazury w łazience
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 21:03   #1119
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dokładnie....
niestety, czasem się tego nie docenia

no to musiałas mieć jakieś specjalne względy, mi sie zdarzało robić zakupy na kwoty ponad 1000zł i nie dostać nic albo dostać paczkę wipes'ów które nadają się najlepiej do czyszczenia glazury w łazience
Kasiu, nie wiem Byłam wtedy pierwszy raz w ogóle w salonie MACa (w ZT) i kupowałam 2 cienie pojedyncze z limitki Mac Me Over
W ogóle co to za kosmetyczna patologia, żeby pamiętać swoją pierwszą wizytę u nich i dokładne zakupy, jakie się wtedy poczyniło
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 21:12   #1120
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Kasiu, nie wiem Byłam wtedy pierwszy raz w ogóle w salonie MACa (w ZT) i kupowałam 2 cienie pojedyncze z limitki Mac Me Over
W ogóle co to za kosmetyczna patologia, żeby pamiętać swoją pierwszą wizytę u nich i dokładne zakupy, jakie się wtedy poczyniło
nie no, nie ma reguły. ale w "moim" MACu nie dostałam nigdy nic bez proszenia się... no właśnie oprócz tych chusteczek...
ja pamiętam kilka pierwszych wizyt, jak mi serce waliło ) zawsze była taka wielka podnieta teraz już mi to opadło
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 21:14   #1121
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Kasiu, nie wiem Byłam wtedy pierwszy raz w ogóle w salonie MACa (w ZT) i kupowałam 2 cienie pojedyncze z limitki Mac Me Over
W ogóle co to za kosmetyczna patologia, żeby pamiętać swoją pierwszą wizytę u nich i dokładne zakupy, jakie się wtedy poczyniło
Ale czemu patologia?
Ja też pamiętam - cień Parfait Amour i pędzelek 224 oraz 239, a potem się jeszcze wróciłam po szminkę Cherish na dokładkę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 21:19   #1122
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

a moje pierwsze zakupy też pamiętam: paint Bare Study, cienie Bisque, Plum Dressing, Mystery, plushglass Ample Pink, róż Pinch O' Peach
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 22:33   #1123
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale czemu patologia?
Ja też pamiętam - cień Parfait Amour i pędzelek 224 oraz 239, a potem się jeszcze wróciłam po szminkę Cherish na dokładkę
Ja także jako pierwszy cien kupilam Parfait Amour plus roz Style
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 22:35   #1124
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Muffinka_27 Pokaż wiadomość
a właśnie muszę Cię zaskoczyć bo daje
np. dla wizażystów 20% (ale trzeba nieć dyplom/certyfikat) i czekać na zatwierdzenie
poza tym widziałam ostatnio w Joy'u chyba 20% ale się na to nie załapie bo są do wykorzystania 17-18 marca chyba. dodatkowo gdzieś widziałam makijaż gratis a gdzie indziej jakąś kwotę pieniężną przy zakupie za daną kwotę.

Jednak mnie interesuje zniżka w granicach 15% w górę
na koniec marca lub kwiecień. Może jednak ktoś coś wie ?
nie zaskoczysz mnie, bo w MACu 'siedzę' już ponad 5 lat i wiem trochę na ten temat.. o zniżkach dla wizażystów sama wspomniałaś.. a pytałaś o inne.. zniżek procentowych nigdy w MACu nie było!

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No to jak wiesz lepiej, to po co pytasz
no właśnie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 01:19   #1125
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja bym była w sumie zainteresowana 1/3 albo 1/2 tych ciemnych, ale w o.o.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli ciemne mamy już "rozebrane" na 3 częsci wyszłoby po 35 zeta na osobę, bo pigment kosztuje 105 pln.

To teraz czekam na zgłoszenia do jasnych -lawendowego i pistacjowego, potzrebna 1 lub dwie osoby
Melduję, że dwa słoiczki ciemnych pigmentów mam odłożone w krakowskim MAC - u do drugiej połowy przyszłego tygodnia. Jasnych na razie nie rezerwowałam, ale nadal są dostępne.

Czyli na razie - panna mrau życzy sobie po 1/3 plus słoiczek, a Corii - zrzekniesz się opakowania, czy również pragniesz go i pożądasz bezgranicznie?
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 08:03   #1126
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dokładnie....
niestety, czasem się tego nie docenia
To prawda
Co najwyżej dostajemy cynk o przedsprzedaży i to z takim "wyprzedzeniem", że często nie mamy szans dotrzeć .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no to musiałas mieć jakieś specjalne względy, mi sie zdarzało robić zakupy na kwoty ponad 1000zł i nie dostać nic albo dostać paczkę wipes'ów które nadają się najlepiej do czyszczenia glazury w łazience
Ja też, oprócz kilkunastu zaproszeń na makijaż rozdawanych za starych czasów przed zmianą zasad (z których skorzystała raz jedyny moja siostra ), jedynie dostałam demakijażowe chusteczki. Do glazury ich jednak nie stosowałam , choć do demakijażu raczej bez przekonania (najbardziej lubiłam je wąchać ).

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Kasiu, nie wiem Byłam wtedy pierwszy raz w ogóle w salonie MACa (w ZT) i kupowałam 2 cienie pojedyncze z limitki Mac Me Over
W ogóle co to za kosmetyczna patologia, żeby pamiętać swoją pierwszą wizytę u nich i dokładne zakupy, jakie się wtedy poczyniło
W ramach tej patologii powiem, że doskonale pamiętam pierwszą wizytę - obsługiwała mnie Natalia i kupiłam tylko cień Pink Freeze i Knight Divine .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie no, nie ma reguły. ale w "moim" MACu nie dostałam nigdy nic bez proszenia się... no właśnie oprócz tych chusteczek...
ja pamiętam kilka pierwszych wizyt, jak mi serce waliło ) zawsze była taka wielka podnieta teraz już mi to opadło
Ja pamiętam sporo wizyt. I choć dziś to też już dla mnie nie taka podnieta, jak na początku, to jednak nadal jak tam się zjawiam to dostaję małpiego rozumu, zwłaszcza jak wchodzi jakaś długo wyczekiwana limitka, z której mam długą listę muszmieciów - ten dreszczyk emocji - załapię się na coś czy nie, jest bezcenny .

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nie zaskoczysz mnie, bo w MACu 'siedzę' już ponad 5 lat i wiem trochę na ten temat.. o zniżkach dla wizażystów sama wspomniałaś.. a pytałaś o inne.. zniżek procentowych nigdy w MACu nie było!

no właśnie
No po prostu zostałyśmy doedukowane w tym zakresie jak nic .

Fakt, że we Fleszu jest kupon na 150 zł, ale jak się czyta ze zrozumieniem, to od razu wiadomo, że owe 150 zł to wartość kuponu na makijaż .

Btw - Martuś bardzo ładnie Ci w takim żywszym kolorku. Z tym że fakt, Betty u mnie też trochę wchodzi w linie i podkreśla skórki. Do niej to mus mieć idealnie wygładzone usta.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-03-15 o 08:10
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 08:13   #1127
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Melduję, że dwa słoiczki ciemnych pigmentów mam odłożone w krakowskim MAC - u do drugiej połowy przyszłego tygodnia. Jasnych na razie nie rezerwowałam, ale nadal są dostępne.

Czyli na razie - panna mrau życzy sobie po 1/3 plus słoiczek, a Corii - zrzekniesz się opakowania, czy również pragniesz go i pożądasz bezgranicznie?
No to super, Ty bys je musiała kupic i rozparcelować, jako że masz do MAC-a blizej ode mnie
Ooo Kochana, zrzuciłas na mnie sprawę organizycyjną, to słoiczek dla mnie
A co do jasnego, jak sie znajdzie jeszcze ktoś, to jeden słoiczek też zabieram

Dziewczyny żadna nei chce odsypek 2 jasnych pigmaków z Archie??Bo czas leci, wiecznie nie będą dostępnę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 09:04   #1128
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też, oprócz kilkunastu zaproszeń na makijaż rozdawanych za starych czasów przed zmianą zasad (z których skorzystała raz jedyny moja siostra ), jedynie dostałam demakijażowe chusteczki. Do glazury ich jednak nie stosowałam , choć do demakijażu raczej bez przekonania (najbardziej lubiłam je wąchać ).
chusteczki są świetne do czyszczenia palet cieniowych.. i wycierania słoczy w łapek.. zmywają wszystko

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No po prostu zostałyśmy doedukowane w tym zakresie jak nic .
czekałam na to całe życie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Btw - Martuś bardzo ładnie Ci w takim żywszym kolorku. Z tym że fakt, Betty u mnie też trochę wchodzi w linie i podkreśla skórki. Do niej to mus mieć idealnie wygładzone usta.
no właśnie ja nie wiem o co chodzi z tymi koralowcami.. u mnie wszystkie suche skórki podkreślają, niezależnie od wykończenia
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 09:15   #1129
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
chusteczki są świetne do czyszczenia palet cieniowych.. i wycierania słoczy w łapek.. zmywają wszystko


czekałam na to całe życie


no właśnie ja nie wiem o co chodzi z tymi koralowcami.. u mnie wszystkie suche skórki podkreślają, niezależnie od wykończenia
Chusteczki też głównie do łapek stosowałam, zwłaszcza jak intensywne kolorystycznie szminki słoczowałam (ale mi się zrymowało ).

Nie wiem o co chodzi, ale mam tak samo z tym typem kolorystycznym szminek .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 09:36   #1130
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie wiem o co chodzi, ale mam tak samo z tym typem kolorystycznym szminek .
Ja myślę, ze te kolory tak mają, bo mam taki sami problem z Betty Bright, Nicky I i miałm z Reel Sexy.
Może coś w pigmencie jest takiego, co powoduje takie skutki uboczne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 09:59   #1131
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no właśnie ja nie wiem o co chodzi z tymi koralowcami.. u mnie wszystkie suche skórki podkreślają, niezależnie od wykończenia
Ja się między innymi na BB nie zdecydowałam, bo moje usta 3/4 swojego istnienia spędzają w stanie 'skórkowym' niż gładkim bezskórkowym, więc albo bym wyglądała w niej dramatycznie źle albo w ogóle bym jej nie nosiła



Btw, znalazłam ostatnio u siebie odsypkę (1/3) pigmentu Blue Storm i mam na zbyciu - nie chce się ktoś może na coś wymienić?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:38   #1132
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja myślę, ze te kolory tak mają, bo mam taki sami problem z Betty Bright, Nicky I i miałm z Reel Sexy.
Może coś w pigmencie jest takiego, co powoduje takie skutki uboczne.
Może coś jest na rzeczy, bo podobnie mam z Sunny Seoul i Flamingo, aczkolwiek nie w takim natężeniu jak w Betty .
Więcej typowych "koralowców" nie mam , bo w sumie to nie dla mnie kolorystyka, chyba że na lato.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:43   #1133
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Może coś jest na rzeczy, bo podobnie mam z Sunny Seoul i Flamingo, aczkolwiek nie w takim natężeniu jak w Betty .
Więcej typowych "koralowców" nie mam , bo w sumie to nie dla mnie kolorystyka, chyba że na lato.
A szkoda, bo kolorki sliczne, prawda?
Ja na Betty mam taki sposob, ze nakladam jedna warstwe po czym ocieram usta o siebie lub palcem rozsmarowuje i wtedy nic sie nie dzieje zlego. Niestety kosztem intensywonosci koloru. Ale cos za cos, bo wole delikatniejszy kolor, niz intensywny z brzydkimi zwazeniami i podkreslonymi skorkami

Jeszcze podobne rzeczy jak z tymi koralowcami mialam z Lady Gaga I - taki jasniutki roz - niektore takie jasne roze rowniez sie brzydko ukladaja na ustach.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:53   #1134
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A szkoda, bo kolorki sliczne, prawda?
Ja na Betty mam taki sposob, ze nakladam jedna warstwe po czym ocieram usta o siebie lub palcem rozsmarowuje i wtedy nic sie nie dzieje zlego. Niestety kosztem intensywonosci koloru. Ale cos za cos, bo wole delikatniejszy kolor, niz intensywny z brzydkimi zwazeniami i podkreslonymi skorkami

Jeszcze podobne rzeczy jak z tymi koralowcami mialam z Lady Gaga I - taki jasniutki roz - niektore takie jasne roze rowniez sie brzydko ukladaja na ustach.
Ach, a jednak kupiłas Betty Bright?Coś mi mowiło, ze sie nie oprzesz
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:01   #1135
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ach, a jednak kupiłas Betty Bright?Coś mi mowiło, ze sie nie oprzesz
I zaluje, z w/w powodow, czyli jakis defekt tych kolorow.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 16:58   #1136
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, orientujecie się może ile jest kolorów kredek do brwi? I czy jest ich tylko jeden rodzaj? Jakiś czas temu słyszałam, że miała wejść jakaś nowa linia produktów do brwi, czy jest już ona dostępna?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 17:15   #1137
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się może ile jest kolorów kredek do brwi? I czy jest ich tylko jeden rodzaj? Jakiś czas temu słyszałam, że miała wejść jakaś nowa linia produktów do brwi, czy jest już ona dostępna?

Miała, ale nie weszła Ma wejsć dopiero w kwietniu
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 06:29   #1138
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
No właśnie rozmawiałam o tych kupnach makijażowych ostatnio z Panią z maca w Złotych.. ja zawsze dostawałam takie kupony, ale musiałam się o nie upominać (btw nie każdy o tym wiedział a dziewczyny tam pracujące nie kwapiły się aby informować o takim przywileju klientów).. mhm nawet mam 2 niewykorzystane do dziś) .dawniej było tak, że taki kupon dostawało się jeśli jednorazowo kupowałam co najmniej 3 produkty, teraz jak zapytałam o te kupony to usłyszałam, że kupony są nieważne i że mogą zrobić mi taki makijaż, w dniu zakupu minimum 3 produktów - nie można się już umawiać na konkretny dzień, itp. W sumie nie dziwię się, bo każdy 3mał taki kupon na Sylwestra, itp okazje i później była masakra w MACu, ludzie faktycznie wykłócali się, że mają kupony i że chcą makijaż.
Już chyba z 2 lata będą jak polityka darmowych makijaży się zmieniła. Kiedyś kupowało się 3 kosmetyki i można było umówić się na makijaż, a teraz odwrotnie. Najpierw umawiasz się na makijaż, płacisz 150 zł dostajesz woucher na 150 zł i w dniu wykonania makijażu lub kilka dni po możesz za ten woucher zakupić kosmetyki.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 13:26   #1139
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Kochani jakby ktoś chciał przygarnąć raz użyty (ofc czystym pędzlem) róż z Archie's Girls Betty - Cream Soda to pls o pw.
Na mnie wygląda podobnie do Legendary z Marylin, a swojej kolekcji róży chyba do końca życia nie zużyję
Ew. jeśli ktoś woli Legendary - też jest taka opcja
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:07   #1140
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Testowałam tą ulepszoną wersję Studio Fix Fluid i powiem, ze jest o niebo lepszy do "starego". Poprzedni mi się dosyć szybko swiecił i zapychał, a ten cały dzień jest w stanie prawie nienaruszonym i nie zapycha. Jestem w pozytywnym szoku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.