Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-10, 10:10   #3511
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ale mam humor beznadziejny..

Fajna promocja jest w tic tac, każda paka daje 5 zł, nawet ta mała za niecałe 2 zł.


O, z tymi tic tacami to ciekawe, muszę poszukać.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ojoj na pewno szybko się wykuruje [COLOR="Silver"]
Oby Dziękuję

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów, ja jak długo ( kilka godzin ) nie wchodzę na kompa to zaraz gdzieś tam przez telefon choć na chwilkę

(...)

To coś Ty w nocy robiła, że tak powiem hmmm w nocy to się śpi
Ja też na szybko przez telefon wchodzę Zawsze się boję, że zaczniecie tu znowu pędzić

Koleżanka mnie zmotywowała, żebyśmy pobiegły na tramwaj. Tyle, że nie wiedziałam o progu zwalniającym pod jej blokiem. Dowiedziałam się, jak już zahaczyłam o niego stopą Nawet się nie przewróciłam, tylko potknęłam i walnęłam w krawędź stopy. Póki leżę z nogą w górze jest ok, ale chodzenie nie uśmiecha mi się ani trochę.
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 10:20   #3512
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;53059560]Koleżanka mnie zmotywowała, żebyśmy pobiegły na tramwaj. Tyle, że nie wiedziałam o progu zwalniającym pod jej blokiem. Dowiedziałam się, jak już zahaczyłam o niego stopą Nawet się nie przewróciłam, tylko potknęłam i walnęłam w krawędź stopy. Póki leżę z nogą w górze jest ok, ale chodzenie nie uśmiecha mi się ani trochę.[/QUOTE]

Zdrówka w takim razie! W Łodzi nikt już nie biegnie do tramwaju i autobusu i dużo osób przerzuciło się na rowery, bo i tak nie ma gwarancji, że podróż komunikacją miejską potrwa krócej niż rowerem, a nawet pieszo. Mają skończyć trasę tramwajową W-Z do końca października. Nawet Rada Miejsca uchwaliła dni 31 października i 1 listopada dniami bezpłatnych przejazdów MPK.

No ale za to mamy od dzisiaj w Łodzi LIGHT MOVE FESTIVAL. Kto jeszcze nie widział, niech żałuje
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-10 o 11:08
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 11:15   #3513
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Hej dziewczyny czy jest obecnie jakaś zniżka do D ? Nawet 10 % się przyda . Ktoś coś ??
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 11:15   #3514
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;53058800]
Bardzo ładne buty
[/QUOTE]

Dzięki w środę będę w ZARZE i sobie je na pewno kupię

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hej to prawda ja się uzależniłam od tego forum jak tu nie wchodzę pół dnia to jestem jak narkoman na głodzie
hah ja mam tak samo super się Was czyta i ciągle przybywa nowych chciejstw ja sobie znalazłam nowe chciejstwo, chce sobie kupić gorset wyszczuplający talię, którego używa kim k., ale czekam na jakiś rabat 20% bo cena powala
http://www.whatsawaist.com/collections/all
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 11:21   #3515
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy jest obecnie jakaś zniżka do D ? Nawet 10 % się przyda . Ktoś coś ??
10% bez kwoty minimalnej - 099OPPL
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 11:22   #3516
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

No ładnie dziewczyny, więcej denkujecie, to wnet więcej zamówień się posypie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ale mam dziś denkowy dzień

Rano wykończyłam lakier do włosów i mini krem BB, a teraz żel pod prysznic ( tego mi akurat szkoda, bo to ten pachnący mango z Rosska ), balsam do ciała zapachowy CK Beauty ( w końcu ), balsam Biodermy Atoderm Intensiv, mydełko w kostce i mini maseczkę Sisley czarna róża

A propos Sisleya - myślałam, że za taką kasę będzie chociaż lepiej pachniała, jakoś nie czuć tego "luksusu"
Zadowolona byłaś z tego balsamu? Jeżeli używałaś LRP Lipikar AP+, to jest lepszy od niego?

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
No to za naszych, a ja jestem szczęśliwa, bo znalazłam takie buty jakich szukałam
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...2p2896537.html
szkoda tylko, że ZARA nigdy nie robi żadnych rabatów
Śliczne buty widzę, że z znowu wraca moda na miniaturowe obcasiki też muszę rozejrzeć się za jakimiś kozakami, a parę dni temu dopiero co kupiłam sztyblety z Lasockiego
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 11:23   #3517
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy jest obecnie jakaś zniżka do D ? Nawet 10 % się przyda . Ktoś coś ??
Bez limitu jest 001OPPL. A jak duże, to były wrzucane kody parę stron wcześniej.
Sprawdź też Payback, bo ostatnio były ekupony fajne.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 11:44   #3518
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzięki w środę będę w ZARZE i sobie je na pewno kupię



hah ja mam tak samo super się Was czyta i ciągle przybywa nowych chciejstw ja sobie znalazłam nowe chciejstwo, chce sobie kupić gorset wyszczuplający talię, którego używa kim k., ale czekam na jakiś rabat 20% bo cena powala
http://www.whatsawaist.com/collections/all
K.K. nie w moim guście. Ja cenię sobie klasyczny ideał piękna. Proporcja, harmonia i... promocja.
Nie mogłabym tak się katować i ściskać, może dlatego kupiłam sobie luźny kardigan a nie "seksowny" gorset. Mój facet na pewno przyzna, że dokonałam słusznego wyboru.
Pamiętam jak pocztą pantoflową doszły do mnie słuchy, że Mac Angel to "ponoć"(uwielbiam to słowo) ulubiona pomadka K.K. I tak jakoś odechciało mi się zakupu. Wciąż szukam ulubionych pomadek eterycznych blondynek.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

cosmetix dziękuję
Moja siostra też strasznie wybredna.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 11:54   #3519
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
10% bez kwoty minimalnej - 099OPPL
Dzięki wielkie, skorzystałam i zamówienie zrobiłam

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Bez limitu jest 001OPPL. A jak duże, to były wrzucane kody parę stron wcześniej.
Sprawdź też Payback, bo ostatnio były ekupony fajne.
Dzięki, kod się przydał
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 12:03   #3520
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
(...)
No ale za to mamy od dzisiaj w Łodzi LIGHT MOVE FESTIVAL. Kto jeszcze nie widział, niech żałuje
Tak, festiwal światła bardzo mi się podoba, polecam również . Dziś się wybieram drugi raz,ale tym razem ubiorę się cieplej, bo wczoraj mi zamarzała

W Superpharm można zdobyć kupon na serum wzmacniające Biovax za 1 gr przy przy zakupie dowolnej maski Biovax za 12,99 zł. Kupony pobierać można do 14.10, a wymieniać do 21.10. Info: http://www.wygrajserumbiovax.superpharm.pl/
Mnie się udało

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy jest obecnie jakaś zniżka do D ? Nawet 10 % się przyda . Ktoś coś ??
Widzę, że już zamówiłaś, ale może ktoś inny skorzysta. Kod do D. na -11% 093RSPL ważny do 31.01.2016.
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 12:25   #3521
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

A ja ze względu na chorobowe dzisiaj nie mam dnia kosmetycznego, tylko filmowy, porządkuję i czyszczę swoje dvd i ogarniam co powinnam dokupić, żeby mieć pełne serie (nie wspominając już o tym co po drodze wpadnie mi w oko). No już mam ponad 3tysie dvd i zero, ZERO miejsca Ech, mogłabym już z TŻem na ten dom uzbierać i mieć małą salkę kinową z filmami
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 12:26   #3522
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A ja ze względu na chorobowe dzisiaj nie mam dnia kosmetycznego, tylko filmowy, porządkuję i czyszczę swoje dvd i ogarniam co powinnam dokupić, żeby mieć pełne serie (nie wspominając już o tym co po drodze wpadnie mi w oko). No już mam ponad 3tysie dvd i zero, ZERO miejsca Ech, mogłabym już z TŻem na ten dom uzbierać i mieć małą salkę kinową z filmami
o mamo jak to wszystko obejrzec
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 12:30   #3523
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Ja marzyłam o biblioteczce z mężem mam sporo książek, ale brak mi miejsca, wiec chyba je któregoś dnia uwolnie. I pójdą w świat.

Raczej nie gromadze rzeczy. A ubrania przed każdym sezonem sortuje.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 12:41   #3524
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o mamo jak to wszystko obejrzec
Problem polega na tym, że ja to już wszystko obejrzałam Co prawda pracuję w stacji informacyjnej, no ale docelowo moim marzeniem jest być krytykiem filmowym, mieć coś na kształt programu Za drzwiami Actors Studio i ogólnie propagować filmy w PL - takie też mniej znane, które nie zawsze mają szansę pojawiać się w sieciówkach. No i jak tylko dostanę po naprawie swojego prywatnego kompa to na pewno zakładam bloga filmowego, to 1 krok ku celowi, a nuż komuś moje wypociny się spodobają

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja marzyłam o biblioteczce z mężem mam sporo książek, ale brak mi miejsca, wiec chyba je któregoś dnia uwolnie. I pójdą w świat.

Raczej nie gromadze rzeczy. A ubrania przed każdym sezonem sortuje.
Książki mam przeważnie gromadzone w domu rodziców i co jakiś czas kilka sobie zabieram i czytam i znowu zabieram i czytam.


A listę uaktualniam na bieżąco, bo przy filmach jak idę do sklepu to już się nie orientuję, co w domu na pewno posiadam, a tak to lecę z listą na wyprzedaże, np. ostatnio za 150 zeta dorwałam a ze 22 filmy - w Kauflandzie, Biedrze i na lokalnym bazarku w moim rodzinnym mieście gdzie sprzedawane są po prostu filmy, których nikt z gazetami nie kupił. I większość z nich to wersje z książeczkami. Z chęcią bym się dowiedziała gdzie teraz w Wawie są takie tanie sklepy z filmami, przed remontem Centralnego to pamiętam, że ze 3 takie sklepiki w przejściu podziemnym były. Zresztą, na mnie to jak na idiotkę patrzą w sklepach jak z listą filmów przylatuję

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-10-10 o 12:48
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 12:46   #3525
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzięki w środę będę w ZARZE i sobie je na pewno kupię



hah ja mam tak samo super się Was czyta i ciągle przybywa nowych chciejstw ja sobie znalazłam nowe chciejstwo, chce sobie kupić gorset wyszczuplający talię, którego używa kim k., ale czekam na jakiś rabat 20% bo cena powala
http://www.whatsawaist.com/collections/all
O matyldo Te majtasy z wycietym tyłkiem są zabójcze
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 12:55   #3526
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzięki w środę będę w ZARZE i sobie je na pewno kupię



hah ja mam tak samo super się Was czyta i ciągle przybywa nowych chciejstw ja sobie znalazłam nowe chciejstwo, chce sobie kupić gorset wyszczuplający talię, którego używa kim k., ale czekam na jakiś rabat 20% bo cena powala
http://www.whatsawaist.com/collections/all
Ciekawa jestem czy taki gorset rzeczywiscie dziala. Kilka lat temu szukalam gorsetu wyszczuplajacego talie i dziewczyny na forach pisaly mi, ze efekty sa krotkotrwale i trzeba byloby sie sciskac przez przynajmniej pol dnia codziennie. Wydaje mi sie, ze taka talia jak KK jest nie do osiagniecia bez skalpela ;P
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 12:59   #3527
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja marzyłam o biblioteczce z mężem mam sporo książek, ale brak mi miejsca, wiec chyba je któregoś dnia uwolnie. I pójdą w świat.

Raczej nie gromadze rzeczy. A ubrania przed każdym sezonem sortuje.
Mam tak samo, odkąd się wyprowadziłam od rodziców nic nie zbieram
Również marzyłam o biblioteczce - niestety sama, mój tż nie czyta...
Więc tylko część zostawiłam, reszta poleciała w świat...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 13:43   #3528
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Pokażę Wam nowe hybrydki, po wymianie kolorków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-10-10 14.38.52.jpg (349,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-10-10 14.37.17.jpg (73,7 KB, 45 załadowań)
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 14:03   #3529
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A ja ze względu na chorobowe dzisiaj nie mam dnia kosmetycznego, tylko filmowy, porządkuję i czyszczę swoje dvd i ogarniam co powinnam dokupić, żeby mieć pełne serie (nie wspominając już o tym co po drodze wpadnie mi w oko). No już mam ponad 3tysie dvd i zero, ZERO miejsca Ech, mogłabym już z TŻem na ten dom uzbierać i mieć małą salkę kinową z filmami
Ile?
My nie mamy żadnego filmu na dvd, jak coś chcemy oglądnać to przez neta.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 14:28   #3530
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ile?
My nie mamy żadnego filmu na dvd, jak coś chcemy oglądnać to przez neta.
Nieco ponad 3 tysie Miałabym więcej, no ale wcześniej chodzę do kina, widzę coś w tv i staram się wybierać takie filmy, do których wracam, a nie takie co bez celu będą się kurzyć Ale serio 95% z tych filmów to przeceny, wyprzedaże, kupione z kodami rabatowymi, całymi seriami lub prezenty, mało kupiłam filmów w pełnej cenie takiej z Empiku W Empiku wymieniam tylko PB lub korzystam jak się już trafi kod rabatowy łączący się jeszcze z jakąś przeceną/czy z promo 3za2 i w dodatku z darmową wysyłką


Z tymi filmami to mam tak jak z perfumami, chodzę, macam je, mówię do nich, no choroba totalna
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 14:41   #3531
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Pokażę Wam nowe hybrydki, po wymianie kolorków
Ale śliczne też chciałabym takie.

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A ja ze względu na chorobowe dzisiaj nie mam dnia kosmetycznego, tylko filmowy, porządkuję i czyszczę swoje dvd i ogarniam co powinnam dokupić, żeby mieć pełne serie (nie wspominając już o tym co po drodze wpadnie mi w oko). No już mam ponad 3tysie dvd i zero, ZERO miejsca Ech, mogłabym już z TŻem na ten dom uzbierać i mieć małą salkę kinową z filmami
A ja właśnie pozbyłam się mojej kolekcji DVD. To już technologia przeszłości, no chyba że kolekcjonujesz zafoliowane, specjalne edycje (pierwsze wydania, Blu-ray). Okazało się nawet, że miałam parę unikatów, bo lubiłam kino konesera i klasykę i miałam różne kolekcje tematyczne, ale przez to, że je rzeczywiście obejrzałam i nie były zafoliowane, to straciły na wartości.

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja marzyłam o biblioteczce z mężem mam sporo książek, ale brak mi miejsca, wiec chyba je któregoś dnia uwolnie. I pójdą w świat.

Raczej nie gromadze rzeczy. A ubrania przed każdym sezonem sortuje.
Książek to jeszcze trudniej się pozbyć niż filmów DVD. No chyba, że oddając za darmo do biblioteki.
Część bibliotek w ramach projektu obywatelskiego ubiega się o dofinansowanie na zakup książek. Tyle, że jak do nich zadzwoniłam, to odpowiedzieli mi, że potrzebują typowe czytadła, beletrystykę, Harry Pottery, Greye i inne harlekiny ....coś dla starszych pań z dużą ilością wolnego czasu.

Najbardziej interesuje mnie jaki macie patent na pozbycie się ubrań- w moim kręgu oddawanie rodzinie czy znajomym nie wchodzi w grę. Może jakieś megapaki na allegro? Jakieś swap party?
Część ciuchów po siostrze wywiozłam do ośrodka opiekuńczego i schroniska dla bezdomnych kobiet, ale z resztą takich eleganckich naprawdę mam problem.
A wystawiać za darmo nie chcę, bo zgłaszają się różni cwaniacy, a nie osoby potrzebujące.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-10 o 15:14
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 15:23   #3532
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Oddalam dzisiaj cioci jedna paletke cieni (Sephorowych) i mam zamiar oddac jeszce jedna, druga zuzyc(widac denko juz w jednym odcieniu) i moge kupowac kolejna Otworzylam probke kremu Sisley, ale taka srednia, lepsza od Clinique, ale za taka kase mysle, ze dostane kilka innych kremow. Ale zly nie jest, bo twarz ladnie zmatowiona Malo nawilza, ale to nie krem typowo nawilzajacy, bo glownym jego celem jest ujedrnianie.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 15:33   #3533
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

A ja Wam powiem, że tylko co do muzyki to idę z duchem czasu, natomiast książki to nadal u mnie papier i druk, a filmy jednak na dvd. I tak, kupuję nie tylko nowości, ale też klasykę, czy kino z innych państw, edycje reżyserskie i kolekcjonerskie też. No ale niestety je otwieram i oglądam, chociaż bardzo staram się o nie dbać No ale może za kilkadziesiąt lat mi je ktoś kupi (do muzeum pewnie ) jak już będę stara i głucha i w ogóle do odstrzału


A co do ciuchów - ja akurat część po schudnięciu mogłam oddać mamie, za to jakieś inne to albo właśnie wymiany albo jakieś party. Czasem też robię małą garażową wyprzedaż i życzę sobie jakieś małe kwoty za ubrania i wtedy puszczam info po koleżankach, ale spoza pracy, sąsiadkach - choć gdzieś czytałam, że takie akcje ponoć są nielegalne, bo się podatku nie odprowadza, ale czy to prawda to nie wiem. No i Alle, no ale to ciężko schodzi i ludzie chcą za 1zł najlepiej i jak podasz im dokładne wymiary, zmierzysz, zrobisz zdjęcia, to i tak znajdą się osoby, co im coś nie pasi, albo poplamią celowo ciuch i zakładają od razu spór.

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-10-10 o 15:41
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 15:38   #3534
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość

Najbardziej interesuje mnie jaki macie patent na pozbycie się ubrań- w moim kręgu oddawanie rodzinie czy znajomym nie wchodzi w grę. Może jakieś megapaki na allegro? Jakieś swap party?
Część ciuchów po siostrze wywiozłam do ośrodka opiekuńczego i schroniska dla bezdomnych kobiet, ale z resztą takich eleganckich naprawdę mam problem.
A wystawiać za darmo nie chcę, bo zgłaszają się różni cwaniacy, a nie osoby potrzebujące.
Jak masz gdzie je przetrzymać to podczas trwania szlachetnej paczki warto przekazać je koordynatorowi. Zostaną dobrze rozdysponowane.

Ja zawsze miałam komu przekazac, a w ostateczności gdy już nie ma chętnych to wrzucam do kontenera.
Nigdy nie sprzedawałam swoich ubrań.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 15:41   #3535
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

Zadowolona byłaś z tego balsamu? Jeżeli używałaś LRP Lipikar AP+, to jest lepszy od niego?
Nie bardzo, strasznie się lepi i nie wchłania do końca, zostaje taki tłusty film na skórze i niby nie pachnie ale ja czuję takie mdłe mydło. Plus jest taki, że nie podrażnia nawet wydepilowanej skóry . On raczej natłuszcza a nie nawilża skórę

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Pokażę Wam nowe hybrydki, po wymianie kolorków
śliczne

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że tylko co do muzyki to idę z duchem czasu, natomiast książki to nadal u mnie papier i druk, a filmy jednak na dvd. I tak, kupuję nie tylko nowości, ale też klasykę, czy kino z innych państw, edycje reżyserskie i kolekcjonerskie też. No ale niestety je otwieram i oglądam, chociaż bardzo staram się o nie dbać No ale może za kilkadziesiąt lat mi je ktoś kupi (do muzeum pewnie ) jak już będę stara i głucha i w ogóle do odstrzału
Mam to samo, nigdy nie nauczę się czytać książki na czytnikach itp. Dla mnie książka to papier, druk i ten zapach nowej książki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 15:48   #3536
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A co do ciuchów - ja akurat część po schudnięciu mogłam oddać mamie, za to jakieś inne to albo właśnie wymiany albo jakieś party. Czasem też robię małą garażową wyprzedaż i życzę sobie jakieś małe kwoty za ubrania i wtedy puszczam info po koleżankach, ale spoza pracy, sąsiadkach - choć gdzieś czytałam, że takie akcje ponoć są nielegalne, bo się podatku nie odprowadza, ale czy to prawda to nie wiem. No i Alle, no ale to ciężko schodzi i ludzie chcą za 1zł najlepiej i jak podasz im dokładne wymiary, zmierzysz, zrobisz zdjęcia, to i tak znajdą się osoby, co im coś nie pasi, albo poplamią celowo ciuch i zakładają od razu spór.
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Jak masz gdzie je przetrzymać to podczas trwania szlachetnej paczki warto przekazać je koordynatorowi. Zostaną dobrze rozdysponowane.

Ja zawsze miałam komu przekazac, a w ostateczności gdy już nie ma chętnych to wrzucam do kontenera.
Nigdy nie sprzedawałam swoich ubrań.
Dzięki dziewczyny za opinie, jak wygląda sytuacja.
Wiesz, jest nawet taki wątek na wizażu o Szlachetnej Paczce. Nawet mi się nie chce tego komentować.
Nie chcę, żeby to zabrzmiało zarozumiale, ale dobroczynność nie jest mi obca.
Do kontenera na pewno nie wrzucę. Te firmy, do których należą te kontenery, odprowadzają chyba tylko 2% na Caritas. To już lepiej wystawić ciuszki obok takiego kontenera. Potrzebujący odwiedzają śmietniki.

Ale chętnie pozbyłabym się paru eleganckich ubrań, które mi zostały. Jednak na szafa.pl czy innych tego typu serwisach nic się nie dzieje.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-11 o 07:30
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 15:52   #3537
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Właśnie wróciłam z zakupów, oczywiście no musiałam wejść do Sephory, bo przecież Vipy do jutra, ale kupiłam tylko peeling do ust pomarańczowy Pat&Rub, z próbek Pani dała mi jakiś zapach Paco Rabbane XS i sama pytała czy mi coś zrobić żebym mogła sobie przetestować no to wzięłam serum pod oczy Estee Lauder z serii ANR ( akurat bardzo lubię to serum do twarzy ). Uświadomiła mnie też, że od listopada we wrocławskiej Renomie ma być cała szafa Too Faced i też podkład Born this way.

Oczywiście jak zawsze popłynęłam w Intimissimi, nie potrafię tam nic nie kupić taka moja słabość, a pól szafy mam jeszcze bielizny z metkami No ale każdy ma swoją Golgotę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 15:54   #3538
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wiesz, jest nawet taki wątek na wizażu o Szlachetnej Paczce. Nawet mi się nie chce tego komentować.
Nie chcę, żeby to zabrzmiało zarozumiale, ale dobroczynność nie jest mi obca.
Do kontenera na pewno nie wrzucę. Te firmy, do których należą te kontenery, odprowadzają chyba tylko 2% na Caritas. To już lepiej wystawić ciuszki obok takiego kontenera. Potrzebujący odwiedzają śmietniki.

Ale chętnie pozbyłabym się paru eleganckich ubrań, które mi zostały. Jednak na szafa.pl czy innych tego typu serwisach nic się nie dzieje.
Znajdę ten wątek, zaintrygowalas mnie :-D
Na Facebooku jest cała masa grup gdzie ludzie sprzedają ubrania, najlepiej chyba szukać takiej ze swojej okolicy.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 15:54   #3539
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oczywiście jak zawsze popłynęłam w Intimissimi, nie potrafię tam nic nie kupić taka moja słabość, a pól szafy mam jeszcze bielizny z metkami No ale każdy ma swoją Golgotę
Oj tak
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 16:06   #3540
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opinie, jak wygląda sytuacja.
Wiesz, jest nawet taki wątek na wizażu o Szlachetnej Paczce. Nawet mi się nie chce tego komentować.
Nie chcę, żeby to zabrzmiało zarozumiale, ale dobroczynność nie jest mi obca.
Do kontenera na pewno nie wrzucę. Te firmy, do których należą te kontenery, odprowadzają chyba tylko 2% na Caritas. To już lepiej wystawić ciuszki obok takiego kontenera. Potrzebujący odwiedzają śmietniki.

Ale chętnie pozbyłabym się paru eleganckich ubrań, które mi zostały. Jednak na szafa.pl czy innych tego typu serwisach nic się nie dzieje.
Swego czasu śledziłam ten wątek

Też mam problem z ciuchami, na all i szafie od dawna nic się nie dzieje, jak oddawałam rodzinie to zaczęli potem przesmradzać ( a zawsze dawałam świeżo wyprane, wyprasowane ) albo musiałam wysłuchiwać ile ja to wydaję na tak drogie ubrania , kilka razy oddałam do domu samotnej matki ale ostatnio siostry stwierdziły, że mają już tego za dużo i wolą środki chemiczne, higieniczne i pieniądze. Swego czasu wrzucałam też do kontenerów, ale potem widziałam jak cyganie sobie wyciągają i sprzedają na targowisku
Nie wiem co z nimi robić, a znowu muszę posprzątać w szafie, więc pewnie będzie karton do wydania


Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Znajdę ten wątek, zaintrygowalas mnie :-D
Na Facebooku jest cała masa grup gdzie ludzie sprzedają ubrania, najlepiej chyba szukać takiej ze swojej okolicy.
Szkoda, że ja nie-fejsbukowa

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Oj tak
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 11:39:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.