Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 15:05   #1621
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Ciebie
Leżę
BTW, potraktuj to jak dobry omen

Amyz
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 15:10   #1622
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Syfora chyba oszalała z tym Snapchatem i spotkaniami z blogerkami czy kto to tam jest Powinni zainwestować czas i pieniądze w przeszkolenie pracowników, usuwanie purchaw ze sklepów i wprowadzanie nowości... Ja tam czułam się nieswojo jak -40% na markę własną i było pełno gimbazy w S... Do czego oni zmierzają?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1466258838933.jpg (107,7 KB, 55 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 15:15   #1623
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Ciebie
<3 Od dzisiaj będę się do Ciebie tak zwracać
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 15:17   #1624
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Leżę
BTW, potraktuj to jak dobry omen

Amyz
Z dopiskiem prio
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 15:17   #1625
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Ciebie
zapisałam sobie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 15:19   #1626
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
<3 Od dzisiaj będę się do Ciebie tak zwracać


---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
zapisałam sobie
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 15:20   #1627
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Chyba przejdę na minimalizm Mam jakiś kryzys - nie mogę już patrzeć na kosmetyki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 15:21   #1628
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chyba przejdę na minimalizm Mam jakiś kryzys - nie mogę już patrzeć na kosmetyki
Popatrz na anakondy
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 15:29   #1629
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Popatrz na anakondy
O, pani... Jak wyjadę do tej Panamy na miesiąc, to będzie się działo
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 15:30   #1630
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
O, pani... Jak wyjadę do tej Panamy na miesiąc, to będzie się działo
Pojechałabym z Toba
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 15:36   #1631
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pojechałabym z Toba
Zapraszam to 30.06 widzimy się na Okęciu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 15:40   #1632
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dziewczyny Wam też wchodzą dwa zestaw z clarinsa do zamówienia? ? Mam w koszyku zam. Za 290zl i mam dwa zestawy ....
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 15:54   #1633
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Stylizacje pokazuje na swoim kanale wszystko - makijaże (takie codzienne, nie żadne glam), pielęgnację, zakupy, ma drugi kanał z fryzurami i trzeci razem z mężem(!), na który wrzucają vlogi
bardziej prywatności sprzedać się nie dało

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Dlatego jestem zdziwiona, bo ta dziewczyna celuje głównie w publiczność z gimnazjum/liceum, pokazuje w filmach co dostała od firm kosmetycznych i chińską odzież. Nie rozumiem tego wyboru S. chcieli dzieci przyciągnąć do S.
Inwestycja w przyszłość?
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
W SCC jest jakaś zamalowana ale dobrze, niech idą dalej tą drogą to przestanę u nich kupować. Tak jak Tous, kupowałam, lubiłam, ale jak widzę ich reklamy z blogerkami i celebrytozami w stylu Muchy to ja wysiadam.
Oj, Zmalowana jest wg mnie akurat jak najbardziej na miejscu, jest tegoroczną Mistrzynią Polski w makijażu, jedzie na mistrzostwa świata, więc siedzi w tym zawodowo

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chyba przejdę na minimalizm Mam jakiś kryzys - nie mogę już patrzeć na kosmetyki
Prześpij się, przejdzie Ci ale wiesz , kosmetyki mają wiele dziedzin : włosy, paznokcie, pielęgnacja ciała, zapachy
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 16:33   #1634
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wam też wchodzą dwa zestaw z clarinsa do zamówienia? ? Mam w koszyku zam. Za 290zl i mam dwa zestawy ....
Zrobiłam symulację. Też mam 2 zestawy. Ciekawe co zostanie po potwierdzeniu zamówienia. Sprawdzać póki co nie będę, bo na chwilę obecną nie planuję zakupów.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 16:43   #1635
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Mam dzis na sobie aniola cukrowego tego z 2014. Utrzymuje sie bardzo przyzwoicie na mnie. Sam zapach jak dla mnie cudny . Zbieram teraz monety na klasycznego angela albo aliena. Jeszcze nie zdecydowalam na ktorego
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 16:59   #1636
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Z dopiskiem prio
Na cito

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
bardziej prywatności sprzedać się nie dało


Inwestycja w przyszłość?

Oj, Zmalowana jest wg mnie akurat jak najbardziej na miejscu, jest tegoroczną Mistrzynią Polski w makijażu, jedzie na mistrzostwa świata, więc siedzi w tym zawodowo


Prześpij się, przejdzie Ci ale wiesz , kosmetyki mają wiele dziedzin : włosy, paznokcie, pielęgnacja ciała, zapachy
Nie wiem, możliwe. Wyszła moja ignorancja tematu gwiazd blogosfery albo vlogosfery? Tylko czy to nie ta, co reklamuje wszystko co dostaje w pełnym zachwycie?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 17:07   #1637
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Nie wiem, możliwe. Wyszła moja ignorancja tematu gwiazd blogosfery albo vlogosfery? Tylko czy to nie ta, co reklamuje wszystko co dostaje w pełnym zachwycie?
Nie wiem czy jest jakakolwiek, która nie ma choćby kilku naciąganych opinii na temat jakiegoś produktu nawet nie mówię, że podpłacanych, ale jak dostają coś za darmo i jest przyzwoite, to nie wezmą pod uwagę, że normalny człowiek musi wydać na dany produkt powiedzmy 200zł i trzeba przepuścić opinię przez cenzor: jest ok, ale czy warte aż tyle
Ja nie oglądam ich regularnie, czasem wchodzę na kanały z nudów/przed większym wyjściem i oglądam kilka tutoriali z inspiracjami info o jej wygranej mignęło mi kiedyś wśród jej filmików, ale trwał chyba z 20 minut, więc tylko wyguglałam czy wygrała
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 17:19   #1638
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Z dopiskiem prio
Lepiej weź na odbiór własny
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 17:27   #1639
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale cuda : love:

gratuluję wszystkim zakupów w D i S klask i:

a co do marnej obsługi w S i braku próbek to nadal mnie to dziwi chodzę często do S , zwiedziłam wszystkie w mieście i zawsze, ZAWSZE trafiam na miłą obsługę, próbki dostaję i na dodatek zwykle sami mi je proponują, albo odlewki albo gotowe właściwie to tylko raz czy dwa mi się zdażyło że konsultantka mnie lekko olewała i wyglądała jakby jej się spieszyło, przy kasie też mi wrzuciła coś na "chybił - trafił" ale to bylo zaraz przed świetami, ruch mieli wielki - rozumiem że dziewczyny mają dość. Jak się trafiał pusty tester to mnie przepraszały i proponowały coś innego. No nie wiem.... czy to tylko w krakowie taka obsługa jest?
EDIT: w D to mi sie dość często zdarzał brak próbek do zamówienia ale w S?
U mnie w Rzeszowie to samo, nawet do maleńkich zakupów dostaję próbkę. Do większych mnóstwo gratisów i próbek, a kiedyś robiłam zakupy na 120 zł i dostałam 7 próbek zapachów, pokazałam, które chcę przetestować i nie było problemu
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 17:37   #1640
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana .

Zapisałam się do rozbiórki na wspólnozakupowym i dziewczyna wpisała mnie na liste nickiem Wieczne Kutango aaaaaaaaaaaaaaaahahahahah ahahahahahahahaha
: hahaha: I to priorytetem!!! Zdecydowanie poprawił mi się humor

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że moja mama wczoraj robiła dżemor z truskawek i wyszedł pychaaaaa
Się wpraszam Właśnie też mam truskawy i chyba coś wymodzę z nimi

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejka

Dzieki Kochane mam zamiar dac dzis w palnik

Milego weekendu Wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Choćbyś była pijana, nie pozwól, by rozmazał Ci się tusz! Dobrej zabawy

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zestarzał się, to może i mu coś tam wyrosło.
Ja to z tych co na piękne oczy lecą,mimikę, mowę ciała, wyraz twarzy chociaż nie powiem, jak mało w spodniach, to akcje spadają -(chyba zatrułam się rybą).
Taki ze mnie gawędziarz, przecież Dorocińskiego mam w domu, to co się będę za innymi oglądać. Haha
Jak już wszystkie pokazują na jakich lecą to i ja pokażę A Never niech ocenia anakondy aka pytongi

klik
klik 2
klik3

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Publiczność jak publiczność, chciały zobaczyć swoją idolkę, to przyszły. Ale czy któraś z Was wie, czy ta blogerka jest chociaż makijażystką? Jakieś kursy czy coś? Widziałam kilka jej filmików i mnie nie porwały, ani jakość, ani technika Są też te eventy z Katosu i Maxineczką - one są akurat typowo urodowe i ich udział rozumiem
Też mi się wydaje, że pomalowana wolałabym zostać przez Katosu i Maxi, z RLM np. iść na piwo A z J. Starem zapić się i gadać a to o sprośnościach, a to o kosmetyxach A jeśli już by mnie miały kręcić takie eventy, to tylko z osobą, która umie malować zupełnie obce osoby, a nie tylko do perfekcji siebie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Syfora chyba oszalała z tym Snapchatem i spotkaniami z blogerkami czy kto to tam jest Powinni zainwestować czas i pieniądze w przeszkolenie pracowników, usuwanie purchaw ze sklepów i wprowadzanie nowości... Ja tam czułam się nieswojo jak -40% na markę własną i było pełno gimbazy w S... Do czego oni zmierzają?
Kocham już tego kto to napisał
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 17:46   #1641
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że pomalowana wolałabym zostać przez Katosu i Maxi, z RLM np. iść na piwo A z J. Starem zapić się i gadać a to o sprośnościach, a to o kosmetyxach A jeśli już by mnie miały kręcić takie eventy, to tylko z osobą, która umie malować zupełnie obce osoby, a nie tylko do perfekcji siebie
J. Stara się boję, jestem sceptycznie nastawiona do takich tworów
No właśnie poprzeglądałam filmiki tej Karoliny i nie nazwałabym tego perfekcyjnym makijażem jakieś takie niedoblendowane się trafiły, cera nie była wypielęgnowana idealnie (widziałam suche skórki ). Może i sympatyczna dziewczyna, ale sam makijaż nazwałabym przeciętnym Nie dostaje ode mnie nagrody złotego pędzla
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 17:54   #1642
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
J. Stara się boję, jestem sceptycznie nastawiona do takich tworów
No właśnie poprzeglądałam filmiki tej Karoliny i nie nazwałabym tego perfekcyjnym makijażem jakieś takie niedoblendowane się trafiły, cera nie była wypielęgnowana idealnie (widziałam suche skórki ). Może i sympatyczna dziewczyna, ale sam makijaż nazwałabym przeciętnym Nie dostaje ode mnie nagrody złotego pędzla
Ja wiem, ja bym ze Starem poszła na imprezę może, ale wolałabym, żeby kto inny mnie malował, bo takie osóbki jak on to zawsze za dużo na siebie nakładają i przerysowują już makijaż. Ja bym się nie czuła dobrze w takim czymś Ale jego szminę i rozświetlacz chcę
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 17:57   #1643
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie w Rzeszowie to samo, nawet do maleńkich zakupów dostaję próbkę. Do większych mnóstwo gratisów i próbek, a kiedyś robiłam zakupy na 120 zł i dostałam 7 próbek zapachów, pokazałam, które chcę przetestować i nie było problemu
Słowo klucz - w Rzeszowie. Tam, gdzie ludzie nie wydają dużo w S gratisy są, małe zakupy są nagradzane, a w Warszawie normalnie na szkoleniach mówią, że tutaj (tzn w stolicy) klientów nie trzeba nagradzać.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 18:10   #1644
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
:Piwo:
Boscy są.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 18:18   #1645
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

No ja też lubię ładnie zaznaczone mięśnie, czy figurę, ale jak już jest to za bardzo pakowane - te bicepsy, tricepsy, czwórcepsy i dziesięciocepsy to No a jak już facet nie jest dowcipny w czasem sarkastyczny sposób, jest nieoczytany i interesuje się tylko tym jak dzień przeżyć to od razu odrzucam. No i idąc za Never - jak anakonda nie ma 18cm i wzwyż i nie jest grubiutka tylko taka cienka jak parówka berlinka (przepraszam miłośników tego czegoś zwanego wędliną) to też out I mam skłonność do ludzi wysokich (sama mam tylko 158 cm :/) i do ludzi o artystycznych zawodach (niestety to akurat źle )

A rozmawiając już o S. w Wawie - byłam dzisiaj w 2 - w jednej chciałam kupić rzeczy za ok. 1500 zł przed rabatem - marek nie syforowych of course, od jednej pani dostałam 2 próbki (zresztą bardzo miłej, ale malującej dla marki tylko) i uwaga - tak jak mówiłam tak zrobiłam - dochodzę do kasy i przed daniem w ogóle czegokolwiek do skasowania pytam - czy otrzymam za zakupy gratisy - interesują mnie miniatury głównie, trochę próbek zapachowych, może coś odlewanego z testerów, co bym chciała jeszcze dokładniej zobaczyć. Na co otrzymałam zdziwione spojrzenie i wyjęto mi 2 próbki (nie nowości wśród marek). Uważam to za kpinę, patrząc na to jakie niekiedy tutaj na wątku dostajecie rzeczy do czasem tańszych łowów. Zostawiłam zakupy i podziękowałam. Żal mi było tylko tej pani pracującej dla konkretnej marki, że jednak nie wzięłam tych produktów, bo się starała. I jeszcze zdziw przy kasie, że śmiem odmawiać kupowania. Niech w tej S. zabiorą moje gratisy dla siebie i się nimi udławią!

Wchodzę do 2 - przede mną w kasie dwójka zagraniczniaków nabiła zakupy na 2 tysie - dostali ledwie coś odlewanego do słoiczków i to też niedużo, po 2 stronie starsza babka kupiła po zrabatowaniu rzeczy za 900 - dostała jedną miniaturkę rzeczy kompletnie dla niej niedostosowanej (dla młódki znaczy się). I jeszcze ta biedna babcia pytała, czy ją może wziąć za darmo. Odpowiedziałam, że owszem i że powinna znacznie więcej. Na co ona, że jej głupio prosić zawsze.

I jak to zobaczyłam i ten szał, by dać od siebie - NIC, a wklepać ludziom do koszyków wszystko, to mnie zemdliło i wyszłam. Jadę za tydzień do Krakowa lub Bydgoszczy (tutaj polecanych S.). Mam nadzieję, że tam zostanę obsłużona jak człowiek. Bo w Wawie nikogo chyba prócz celebryty nie uważa się za godnego. A i podejrzewam, że znajdą się takie, co i będą się śmiały, że oszukały celebsa na próbaski

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-06-18 o 18:34
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 18:20   #1646
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Jak już wszystkie pokazują na jakich lecą to i ja pokażę A Never niech ocenia anakondy aka pytongi

klik
klik 2
klik3
Brałabym, zresztą kogo ja bym nie brała

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No ja też lubię ładnie zaznaczone mięśnie, czy figurę, ale jak już jest to za bardzo pakowane - te bicepsy, tricepsy, czwórcepsy i dziesięciocepsy to No a jak już facet nie jest dowcipny w czasem sarkastyczny sposób, jest nieoczytany i interesuje się tylko tym jak dzień przeżyć to od razu odrzucam. No i idąc za Never - jak anakonda nie ma 18cm i wzwyż i nie jest grubiutka tylko taka cienka jak parówka berlinka (przepraszam miłośników tego czegoś zwanego wędliną) to też out
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 18:40   #1647
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Po pierwsze: Nie wiem kto to J. Star, to ktoś z Gry o tron???
No a dalej to już nie numeruję, tylko lecę na żywca.

Sądzę, że wielce krzywdzące jest umniejszanie umiejętności samouków. Panuje przekonanie, że ktoś z dyplomem będzie bardziej kompetentny niż ktoś bez dyplomu. A różnie to bywa. Talent i pasja obronią się same, bez względu czy będzie się można dyplomem oprawionym w ramkę pochwalić czy nie.

Xandrine M.
Ciekawe typy, lekko abstrakcyjne.

Baletnica
Ja tam wolę wędkę, rybę na drogę i dobre miejsce połowu, a nie tam jakąś kiełbasę wyborczą.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Twoje towarzystwo w ogóle mnie nie męczy
Nie wiem dlaczego, może poprzez te uprzejmości, przypomniał mi się dowcip
Hrabina puściła bąka w towarzystwie hrabiego mówiąc: wolałabym, żeby się to nie rozeszło, na co on: jestem innego zdania.
Czy jakoś tak


Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość

wpisałam sobie w google co to stulejka, bo nawet nie wiedziałam i teraz widzę, że dobrze, że nie miałam nigdy okazji się przekonać co to
Leje za stu.
W Bravo mieli problem ze stulejką, ale nie doczytałam CO TO.
Taka niedoedukowana jestem, a boję się wejść. Znowu jakiś wirusów nałapię.

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Maluchy pogodzone, starsza całuje młodszą i przy okazji zabiera jej wszystkie zabawki
Mam nadzieje, że u Twojej też ok wszystko
Haha, spryciula.
Dziękuje, nie jest najgorzej. Mamy duży problem z bólem brzuszka i kolkami. Poza tym Mała jak Korwin "tylko w prawo", dlatego układać ją trzeba przez jakiś czas na lewo. A tak poza tym to ok. Urocza jest.

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Może mają nadzieję, że dzieci, które w sumie często mają sporo kasy dzadzą się traktować na zasadzie "zostaw kasę i wyjdź"
No i dziciaki będą zachwycone z murzyńskich próbek podkładów :P

Każdy dzieciak kiedyś urośnie.

To co dziewczyny robimy konkurs i zgadujemy jakie makówki Endżi uwieczniła na focie???
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 18:47   #1648
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No ja też lubię ładnie zaznaczone mięśnie, czy figurę, ale jak już jest to za bardzo pakowane - te bicepsy, tricepsy, czwórcepsy i dziesięciocepsy to No a jak już facet nie jest dowcipny w czasem sarkastyczny sposób, jest nieoczytany i interesuje się tylko tym jak dzień przeżyć to od razu odrzucam. No i idąc za Never - jak anakonda nie ma 18cm i wzwyż i nie jest grubiutka tylko taka cienka jak parówka berlinka (przepraszam miłośników tego czegoś zwanego wędliną) to też out I mam skłonność do ludzi wysokich (sama mam tylko 158 cm :/) i do ludzi o artystycznych zawodach (niestety to akurat źle )

A rozmawiając już o S. w Wawie - byłam dzisiaj w 2 - w jednej chciałam kupić rzeczy za ok. 1500 zł przed rabatem - marek nie syforowych of course, od jednej pani dostałam 2 próbki (zresztą bardzo miłej, ale malującej dla marki tylko) i uwaga - tak jak mówiłam tak zrobiłam - dochodzę do kasy i przed daniem w ogóle czegokolwiek do skasowania pytam - czy otrzymam za zakupy gratisy - interesują mnie miniatury głównie, trochę próbek zapachowych, może coś odlewanego z testerów, co bym chciała jeszcze dokładniej zobaczyć. Na co otrzymałam zdziwione spojrzenie i wyjęto mi 2 próbki (nie nowości wśród marek). Uważam to za kpinę, patrząc na to jakie niekiedy tutaj na wątku dostajecie rzeczy do czasem tańszych łowów. Zostawiłam zakupy i podziękowałam. Żal mi było tylko tej pani pracującej dla konkretnej marki, że jednak nie wzięłam tych produktów, bo się starała. I jeszcze zdziw przy kasie, że śmiem odmawiać kupowania. Niech w tej S. zabiorą moje gratisy dla siebie i się nimi udławią!

Wchodzę do 2 - przede mną w kasie dwójka zagraniczniaków nabiła zakupy na 2 tysie - dostali ledwie coś odlewanego do słoiczków i to też niedużo, po 2 stronie starsza babka kupiła po zrabatowaniu rzeczy za 900 - dostała jedną miniaturkę rzeczy kompletnie dla niej niedostosowanej (dla młódki znaczy się). I jeszcze ta biedna babcia pytała, czy ją może wziąć za darmo. Odpowiedziałam, że owszem i że powinna znacznie więcej. Na co ona, że jej głupio prosić zawsze.

I jak to zobaczyłam i ten szał, by dać od siebie - NIC, a wklepać ludziom do koszyków wszystko, to mnie zemdliło i wyszłam. Jadę za tydzień do Krakowa lub Bydgoszczy (tutaj polecanych S.). Mam nadzieję, że tam zostanę obsłużona jak człowiek. Bo w Wawie nikogo chyba prócz celebryty nie uważa się za godnego. A i podejrzewam, że znajdą się takie, co i będą się śmiały, że oszukały celebsa na próbaski
W której S byłaś?

Halo, halo - dziewczyny... Jak widać ja wcale nie zmyślam To nie tylko ja jestem postrzelonym pingwinem i przesadzam, że jednak różnica między obsługa w S w stolicy, a gdzie indziej jest diametralna

A co do 18cm... Kiedy mam mierzyć?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 18:50   #1649
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Jak już wszystkie pokazują na jakich lecą to i ja pokażę A Never niech ocenia anakondy aka pytongi

klik
klik 2
klik3
Dla mnie trochę za mroczni ja wolę takich:

Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 18:52   #1650
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Po pierwsze: Nie wiem kto to J. Star, to ktoś z Gry o tron???
No a dalej to już nie numeruję, tylko lecę na żywca.

Sądzę, że wielce krzywdzące jest umniejszanie umiejętności samouków. Panuje przekonanie, że ktoś z dyplomem będzie bardziej kompetentny niż ktoś bez dyplomu. A różnie to bywa. Talent i pasja obronią się same, bez względu czy będzie się można dyplomem oprawionym w ramkę pochwalić czy nie.

Xandrine M.
Ciekawe typy, lekko abstrakcyjne.
Czemu abstrakcyjne?

https://www.youtube.com/user/jeffreestar/videos

Dla mnie miernikiem są po prostu zdolności plastyczne i chęć poszerzania wiedzy - obojętnie czy z dyplomem czy niet. Ale czasem niestety jest tak, że bloger umie pomalować perfekcyjnie tylko siebie, a gdy przychodzi do popracowania nad urodą innej osoby to Nie bez powodu te blogerki mało pokazują jak kogoś malują innego niż siebie A z chęcią bym zobaczyła takie filmiki jak malują inne typy urody - wtedy by wyszło kto ma umiejętności już takie pro level
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 19:38:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.