Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-08, 16:22   #3661
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Więc tak...

Ewcia no strasznie żółte ci wyszły włosy po tym wellatonie Mnie by się nie podobało. A jaki kolor byś chciała mieć, daj jakieś foty aktorek itp. żebym wiedziała na jakim kolorze ci zależy.

Agusia nikt nie wyłysiał ani nie zmasakrował sobie włosów, to taka propaganda Jeśli wziąć pod uwagę że gdy zmywa się kolor to zaczynamy kombinować płukankami, szamponami, kolejnymi farbami, tonerami itp. to palette na pewno gorszego siana nam nie zrobi niż cały szereg tej chemii... A jakie ty masz włoski? Gdzie mogę zobaczyć i jaki odrost?

Kachula nie martw się powinno ci wyjść to 218. Tylko ty niedawno jeszcze czymś farbowałaś, ja bym zaczekała na twoim miejscu z miesiąc, 3 tyg. myła ten kolor przeciwłupieżcą żeby go sprać jak najmocniej żeby kolory ze sobą nie zreagowały... no i jak na twoje włoski żeby efekt był spoko to minimum 2 farby bo wyjdzie znów tęcza... No i odrost kładziesz na 30min., a potem na resztę i jeszcze 20 min. tak żebyś 50 min. trzymała. Powinno wyjść wtedy dobrze.

Adzio weź pod uwagę że sam rozjaśniacz w zależności od podatności włosów może ci dać z czarnych słomkowy blond przy odpowiedniej technice trzymania.
Farba ci tego nie da, nawet z rozjaśniaczem. No i nie wierzcie w tą ilość tonów na palette...
Farba z wodą 9% daje 2-3 tony -nie 4!
a z 12% 3-5 tonów- nie 6!

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-08 o 16:27
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:23   #3662
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No to widać ze warto exerymentowac.Super wyszło ja tam wogole nie widzę gdzie był odrost.Naprawdę podziwiam.A o ile tonów rozjaśnia ten wellaton ?Powinno pisać na pudelku ale w necie nigdzie nie znalazłam? Masz może jeszcze to pudło?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-08 o 16:26
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:30   #3663
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wiecie co Z ciekawości popatrzyłam w necie o ile tonów rozjaśnia rozjaśniacz przykładowy z Joanny.No i jeden z nich to od5-6 tonów.A ta farbka z palette od 4-6.Wiedz niech mi ktoś teraz to wytłumaczy.To prawie jak rozjaśniacz.A wiadomo co jest po rozjaśniaczach.Masakra jakaś.
ja robiłam już i rozjaśniaczem i palettą rozjaśniającą - i była duuuża różnica. Nie wiem, dlaczego tak jest, że wg. opisu podobnie niby rozjaśniają, ale jednak paletta nie jest aż tak mocna i żrąca. Ja kiedyś przez 3 lata jak nie więcej jej używałam i miałam włosy i to długie i w całkiem dobrej kondycji. Rozjaśniacza joanny 5-6 tonów użyłam 2 razy i z włosów do łopatek - zostały do brody. Nigdy nigdy nigdy rozjaśniacz!!!!

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Adzi07- już patrzyłam wcześniej na pudło, bo też byłam ciekawa, rozjaśnia do 4 tonów. Chyba jednak jest dość mocna, bo loreal excellence 03 też niby do 4 tonów a zrobił mi rudo-żółte odrosty. Po tej są super - delikatnie słomkowo-platynowe jakby, pomimo, że trzymałam tylko 30 min. Podejrzewam, że jakbym siedziała 50 min - to by była platyna. Mi się strasznie ciężko włosy rozjaśniają, nawet rozjaśniaczem joanny długo. 12/1 spisała się super jak dla mnie. I w w ogóle same plusy, nie śmierdzi, nie szczypie i fajna konsystencja, nie spływa. Nie wiem, jakby się spisała na całych włosach, ale to sprawdzę następnym razem.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:34   #3664
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

blond bunny A ja mam problem z moim odrostem ,bo nie mogę go rozjaśniacz był już wellaton 12/1 były loreal mocne,garniery superrozjasniajace i dalej jest taki sam pomimo trzymania ponad godzinę i powtarzanie farbowania co dwa tyg.odrost zawsze zostaje rudawo-żółty.Czy na takie żółtki mogę położyć 100 naturals blond.Bo chyba ciut delikatniejsza od tych XXL-ów jest.Czy nie wyjdzie mi kurczak skoro już odrosty traktowałam farbami? Bo przy rozjaśniaczu tak by się stało.Co sadzisz?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:36   #3665
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

do spinnerette

ja do safiry nie mam przekonania, bo widziałam kiedyś u dziewczyny kurczakowe włosy po niej, wydaje mi się, że po wellatonie możesz mieć żółte włosy. Wg. mnie Twój wyjściowy kolor jest ciut za ciemny do tej farby i jasnego blondu nie uzyskasz. Skoro 111 sobie nie poradził, a jest farbą rozjaśniającą - to nie sądzę, żeby wellaton coś zdziałał.

Edytowane przez femme13
Czas edycji: 2010-03-08 o 16:37
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:37   #3666
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

femme13Mojej mamie popaliła końcówki po trzecim traktowaniu całych włosów.Ale za pierwszym razem nie powinno się nic stać.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:41   #3667
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Adzi07- ja po xxl miałam takie jakbym użyła joannę. Siano wielkie jednym słowem, ale dałam wtedy na całe włosy, bo chciałam rozjaśnić. Ja bym na Twoim miejscu się przekonała do jakiejś palette np. tej 100 - ale tylko na odrost i uważaj, żeby nie pomalować włosów już rozjaśnianych. Nic nie powinno się stać. Najwyżej się przesuszą, ale odżywki w ruch i będzie dobrze.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 16:44   #3668
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
Adzi07- ja po xxl miałam takie jakbym użyła joannę. Siano wielkie jednym słowem, ale dałam wtedy na całe włosy, bo chciałam rozjaśnić. Ja bym na Twoim miejscu się przekonała do jakiejś palette np. tej 100 - ale tylko na odrost i uważaj, żeby nie pomalować włosów już rozjaśnianych. Nic nie powinno się stać. Najwyżej się przesuszą, ale odżywki w ruch i będzie dobrze.
Ale obawiam się tego odrostu nie traktowanego rozjaśniaczem lecz farbami.Ze wyjdzie żółtko ,bo jednak juz jest naruszony włos innym pigmentem.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:56   #3669
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ale obawiam się tego odrostu nie traktowanego rozjaśniaczem lecz farbami.Ze wyjdzie żółtko ,bo jednak juz jest naruszony włos innym pigmentem.
kurcze, no to już nie wiem, co Ci radzić, ale zawsze możesz później położyć 9/1 - jest ciemniejsza, więc ewentualne żółtko przykryje. Ja tak robiłam zawsze z tym moim vikingiem (to 9/1 ale preference). On zawsze niwelował mi żółty i rudy, ale nie rozjaśniał odrostów za dobrze.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:58   #3670
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kachula nie martw się powinno ci wyjść to 218. Tylko ty niedawno jeszcze czymś farbowałaś, ja bym zaczekała na twoim miejscu z miesiąc, 3 tyg. myła ten kolor przeciwłupieżcą żeby go sprać jak najmocniej żeby kolory ze sobą nie zreagowały... no i jak na twoje włoski żeby efekt był spoko to minimum 2 farby bo wyjdzie znów tęcza... No i odrost kładziesz na 30min., a potem na resztę i jeszcze 20 min. tak żebyś 50 min. trzymała. Powinno wyjść wtedy dobrze.
Dzieki Ja farbowałam palette c12. A co do tęczy to będzie na pewno bo mam jeszcze balejaż z rozjaśniacza na głowie jakoś tak chyba z 5cm od skóry głowy. A od stycznia kładłam 3 razy farbę a palette c12 jest tą trzecią.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:00   #3671
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
kurcze, no to już nie wiem, co Ci radzić, ale zawsze możesz później położyć 9/1 - jest ciemniejsza, więc ewentualne żółtko przykryje. Ja tak robiłam zawsze z tym moim vikingiem (to 9/1 ale preference). On zawsze niwelował mi żółty i rudy, ale nie rozjaśniał odrostów za dobrze.
No zobaczę jeszcze mam trochę czasu.Ale dziękuje Ci bardzo.Ciesze się ,ze Tobie włoski świetnie wyszły.Teraz to musisz to opatentować
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 17:02   #3672
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Blond bunny zapomniałam wcześniej dodać, że moje włosy naturalne to ciemny blond ale już takie ciemniejsze od farbowań.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:04   #3673
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Adzio no jak ty masz już taką feerię barw to różnie może być... Ale ja bym zrobiła tak- zaczekaj jakieś min. 2-3 tyg. żebyś miała znów odrost naturalny. Potem możesz położyć 100 na odrost leciutko przeciągając na ten zażółcony odrost. Trzymaj minimum 55min. i kontroluj kolor, mimo niebieskiej farby odrost masz mieć słomkowy dopiero zmywaj.

Kachula ale to nic że odrost masz pociemniały od farb, każda z nas już tak ma. Odrost może ci wyjść jak mówiłam o ton ciemniej jak reszta, ale jak co miesiąc będziesz przeciągać kolor wg ulotki na kilka minut będzie się wyrównywał i zawsze będzie 1cm ciemniejszy przy skórze.
Bo inaczej to tylko rozjaśniacz co miesiąc na odrost, a potem wybrana farba z dokupioną osobno wodą 3-6%, ale nie wiem czy warto...

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-08 o 17:11
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:24   #3674
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Blond bynny Mi tez nie przeszkadza inny kolor odrostu przy samej skórze bo i tak szybko wychodzi mi mój naturalny i nie raz łaziłam jak popapraniec z dużym odrostem. Na razie chcę tylko rudy zlikwidować najbardziej bo taki mi zrobiła fryzjerka z naturalnego odrostu a zapłaciłam kupę kasy za farbowanie na blond u niej a mogłam to samo uzyskać w domu, ech...
Dziękuję za rady. Farbować będę tuż przed świętami. Nie za wcześnie?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:29   #3675
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
dziewczyny - mój eksperyment z wellatonem 12/1 na odrostach i lorealem viking na reszcie. Zdecydowanie lepiej jak było, pomimo, że na odroście trzymalam tylko 30 min, a powinnam ok. 50 min co najmniej. odrost w rzeczywistości aż tak bardzo się nie różni, no i przede wszytkim nie jest już rudy

Femme a masz może jakąś fotkę z Vikingiem na głowie, ale z trochę dalszej odległości i w świetle dziennym??
Bo ja się zastanawiam nad tą farbką, na innym forum wyczytałam że ona genialnie wyrównuje kolor między żółtymi odrostami a resztą włosów, a ja wcale nie chcę rozjaśniać tych nieszczęsnych odrostów do platyny, tylko dążę raczej do takiego beżowego blondziku... myślałam też nawet żeby walnąć na to wszystko Hollywood i zobaczyć co z tego wyjdzie hmmmm....
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:40   #3676
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

blond bunny ja jakoś dużo odcieni to nie mam na włosach.po prostu chce zrezygnować z rozjaśniaczy.I tak się stało ale odrost urósł już dwa cm i próbowałam go zamalować farbkami bez wstępnego rozjaśniania i dlatego w stosunku do reszty jet żółto- rody bo farby sa chyba za słabe.Możesz zerknąć na fotki jak to wygląda.(odrost trzy razy malowany lorealem str.109 post pierwszy) A te pierwsze po loreal 10.21 jeszcze z mniejszym odrostem (str.80)
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-08 o 17:51
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:49   #3677
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=blond bunny;17723565]Więc tak...

Ewcia no strasznie żółte ci wyszły włosy po tym wellatonie Mnie by się nie podobało. A jaki kolor byś chciała mieć, daj jakieś foty aktorek itp. żebym wiedziała na jakim kolorze ci zależy.

wiesz nie bardzo potrafię znaleźć kolorek włosków w internecie jakie mi sie podobają:/
na pewno nie chciałabym jakichś o ciepłym odcieniu, raczej chyba chłodnawym, ale nie platyna
to co bys tera radziła??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:55   #3678
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Femme a masz może jakąś fotkę z Vikingiem na głowie, ale z trochę dalszej odległości i w świetle dziennym??
Bo ja się zastanawiam nad tą farbką, na innym forum wyczytałam że ona genialnie wyrównuje kolor między żółtymi odrostami a resztą włosów, a ja wcale nie chcę rozjaśniać tych nieszczęsnych odrostów do platyny, tylko dążę raczej do takiego beżowego blondziku... myślałam też nawet żeby walnąć na to wszystko Hollywood i zobaczyć co z tego wyjdzie hmmmm....
A jak tak przymiarka do 89 nutris garniera? Bedzie coś z tego czy szukasz czegoś innego?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:58   #3679
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Majirrel - 10,13
wklejałam w tamtym dziale o tej farbie wklejam i tu, ale musze ją zmienić, bo jest za droga..

Edytowane przez Sophe
Czas edycji: 2010-03-23 o 18:45
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 18:05   #3680
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia z palette to mogłyby ci wyjść chłodne lub neutralne:
-intensive color creme A10 rozświetlony popielaty blond,
-intensive color creme cool blond C12 mroźny blond,
-deluxe 218 popielaty blond,
-naturals 219 popielaty blond.
Najlepiej jakbyś będąc w rossmannie obejrzała sobie paletę kolorów bo na pudełkach zawsze inaczej to wygląda i wybierz kolor który najbardziej ci się podoba tylko pamiętaj że na twoje włoski też trzeba minimum 2 farby aby był efekt.

Kachula myślę że przed świętami już spokojnie możesz zmieniać kolor, a póki co szampon przeciwłupieżowy na co dzień
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:20   #3681
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Femme a masz może jakąś fotkę z Vikingiem na głowie, ale z trochę dalszej odległości i w świetle dziennym??
Bo ja się zastanawiam nad tą farbką, na innym forum wyczytałam że ona genialnie wyrównuje kolor między żółtymi odrostami a resztą włosów, a ja wcale nie chcę rozjaśniać tych nieszczęsnych odrostów do platyny, tylko dążę raczej do takiego beżowego blondziku... myślałam też nawet żeby walnąć na to wszystko Hollywood i zobaczyć co z tego wyjdzie hmmmm....
wklejam wcześniejszego vikinga po tygodniu od farbowania. Tak, jak chciałaś z większej odległości. Jutro zrobię fotkę na zewnątrz, w świetle dziennym.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:24   #3682
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

bardzo ładnie
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:30   #3683
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

do Chocolate77- mogę Ci jeszcze powiedzieć, że jak się wypłukuje to właśnie do beżowego blondu i równomiernie.

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
bardzo ładnie
jeśli to do mnie, to bardzo dziękuję
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:35   #3684
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

i też przyjemnie
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:39   #3685
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A znacie jakieś ładne farby naturalny blond? Marzy mi się kolorek jak na zdjęciu, ale większość naturalnych wychodzi żółta Chyba wypróbuję jakiś naturalny blond z Kolestona następnym razem... Zastanawiam sie jeszcze nad tym Elgonem:
http://elgon.pl/platynowy-blond-p-177.html

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2010-03-08 o 18:43
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:46   #3686
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
A znacie jakieś ładne farby naturalny blond? Marzy mi się kolorek jak na zdjęciu, ale większość naturalnych wychodzi żółta Chyba wypróbuję jakiś naturalny blond z Kolestona następnym razem... Zastanawiam sie jeszcze nad tym Elgonem:
http://elgon.pl/platynowy-blond-p-177.html
ja miałam robioną wellą koleston przez fryzjerkę, jakimś złocistym blondem, wyszło ładnie ale bardzo szybko kolor się wypłukał..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:47   #3687
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzi07 trzymam różnie, zazwyczaj patrzę jak bierze, ale na pewno dłużej niż w ulotce. Kiedyś trzymałam 1godz.15min., później już tylko 55min. najczęściej to zapominałam że trzymam farbę ale na pewno trzeba dłużej trzymać niż każe ulotka bo 45min. to zdecydowanie za krótko i wtedy jeszcze są przeraźliwie rude a muszą mieć czas wyjaśnieć. Zapewniam że od dłuższego trzymania nic złego się nie dzieje.
OKi a teraz naprawdę głupie pytanie: jak poznać że farba bierze? Ostatnio jak trzymałam na tym moim odroście (co prawda 30min) przyglądałam się co jakiś czas ale pod białą warstwą farby niewiele było widać. To pierwszy raz samodzielnego farbowania był
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:05   #3688
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

lourose no bez żartów Jak masz farbę na włosach i mija już czas który zaleca producent, to lekko zdrapujesz farbę pazurkiem z pasemka grzywki i widzisz jaki ma kolor...powinien być pastelowo blond. jak już ci odpowiada odcień to zmywasz tylko pamiętaj że będzie ton ciemniej niż wygląda z białą farbą ale też w ciągu kilku dni jeszcze wyjaśnieje więc nie ma co od razu przesądzać że kolor nie wyszedł.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:07   #3689
scarlet rose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Nie mam zbytnio doświadczenia i farby Ci nie polecę ale sądzę że kolor który jest na zdjęciu jest chłodny.Myślę że jak najjaśniejszą musisz wybrać.Bardzo dużo dobrych opini ma loreal czy garnier. Nie wiemy też jaki jet Twój naturalny kolor czy też jakie masz aktualnie włosy (farbowane)?
Żuć okiem na kolor superedzi ma bardzo podobny kolor który chcesz osiągnąć (zob.poniżej Twojego postu są zdjęcia jej).Poczytaj jaką farbką farbowała.
Sądzę żebyś szukał w popielatych kolorach,perłowych.
Wiem że z Loreal Recital Preference STOCKHOLM wychodzi właśnie taki kolorek chłodny.Jedna z wizażanek też nim farbowała włosy (chocolate).Poszukaj na pewno coś tu wyczytasz
kate12345, dziękuję za odezwę. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, obecnie pofarbowany na dość jasny blond.
Poszperam jeszcze na forum, popatrzę na kolorki Wizażanek o których wspomniałaś i obejrzę odcienie z serii Loreala Recital Preference .
Gdyby któraś z Was miała jeszcze jakieś propozycje co do tej farby to chętnie 'posłucham'.
scarlet rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:29   #3690
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A jak tak przymiarka do 89 nutris garniera? Bedzie coś z tego czy szukasz czegoś innego?

Tak, do niego też się przymierzam
Zastanawiam się między: Garnier bardzo jasny beżowy blond, właśnie ten 89, potem Garnier 101 (chyba) - b.b. jasny beżowy blond, Loreal Viking i Loreal Hollywood Mam jeszcze czas około 2-3 tygodni aż pojawi się odrost i wtedy walnę na łeb którąś z tych farbek... no chyba, że w międzyczasie jeszcze coś innego mi wpadnie do głowy???
Bo kombinowałam jeszcze, żeby na sam odrost położyć Garnier 111 obojętnie z której serii Nutrisse Naturals albo Belle Color... hmmm sama już nie wiem zobaczymy

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
wklejam wcześniejszego vikinga po tygodniu od farbowania. Tak, jak chciałaś z większej odległości. Jutro zrobię fotkę na zewnątrz, w świetle dziennym.

Ojej dzięki serdeczne!!! Kurczę ładny ten Viking...

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
do Chocolate77- mogę Ci jeszcze powiedzieć, że jak się wypłukuje to właśnie do beżowego blondu i równomiernie.

Wow, to dla mnie byłby idealny... chyba go wypróbuję, a co tam... najwyżej jak wyjdzie za szary, to pewnie się zmyje, przynajmniej mam taką nadzieję Wypróbuję najpierw na jednym pasemku, tak dla pewności
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.