Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 12:04   #5071
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Braunie1980 Pokaż wiadomość
ehh, kto mi powie jaki zrobilam błąd?!
Dziś nałożyłam na siwy w 60% odrost farbę goldwell 6NA + 6NP =pol na pol z 6% oksydantem. Ostatnio nalozyłam 6a z 4% i wyszly ciemne mocno, ale bez rudej poświaty.
6NA i 6 NP to mocno zimne kolory. DLaczego wyszedł mi mocno rudy odrost?? Nie można go nazwac nawet brązem rudym, bo wyszła rdza
Jeżeli ktoś wie, niech mi pliss wytlumaczy. Powinnam nakładać Piątki?
Po pierwsze kwestia wysokiego oksydantu, a po drugie o ile się orientuję w oznaczeniach Goldwella to "N" oznacza naturalny, więc masz oba kolory naturalne ,lekko pogłębione ziomnym kolorem, lepiej by było jakby było bez tego "N" czyli np. 6A + 6 MB
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:23   #5072
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Chciałabym się pozbyć rudej poświaty z mojego średniego brązu, myślałam o kolorach ASH (4 lub 5) SoColor z Matrixa, ale ktoś napisał, że wychodzą buro. Lepiej użyć ASH VIOLET 5AV? Kto używał tych odcieni? Mój naturalny kolor to zimny, ciemny brąz i jak najbardziej podobny bym chciała. A Może lepiej spróbować z wellą koleston, coś poradzicie?
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 17:01   #5073
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Braunie1980 Pokaż wiadomość
ehh, kto mi powie jaki zrobilam błąd?!
Dziś nałożyłam na siwy w 60% odrost farbę goldwell 6NA + 6NP =pol na pol z 6% oksydantem. Ostatnio nalozyłam 6a z 4% i wyszly ciemne mocno, ale bez rudej poświaty.
6NA i 6 NP to mocno zimne kolory. DLaczego wyszedł mi mocno rudy odrost?? Nie można go nazwac nawet brązem rudym, bo wyszła rdza
Jeżeli ktoś wie, niech mi pliss wytlumaczy. Powinnam nakładać Piątki?
Wklejałam kiedyś linki z instrukcjami jak robic goldwella ( w PDF-ie) i tam było o topchic i ta druga z goldwella- (nie pamiętam nazwy, bo mi się po prostu ta firma nie trzyma to się nie zagłębiam w nazwy), że odrost się robi jedną , a na długośc drugą i jedną na na 2% a drugą na 4% (nie wiem jak to się łączyło to się nie sugerujcie) Radzę przekopac wątek Myślę, że o to chodzi i w tym wypadku 6% za mocna i tylko do rozjaśniaczy

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-11-12 o 17:10
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:32   #5074
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Paleta jest z tych nowych farb, bez amoniaku.
Co do "szarego dla mężczyzn", no właśnie kompletnie nie wiem jak "ugryźć" ten kolor... Te oznaczenie... Nic z niego nie rozumiem...

Znalazłam teraz fajną fotę... Gdyby jakiś fryzjer wyczarował mi taki kolorystyczny zestaw na głowie to bym go dosłownie ozłociła!

taki kolor - jak te pasma, to kiedyś miałam - na rozjaśnionych fryzjer położył mi pigment - więc się cieszyłam nim może do 3 myć, a potem pozostało tylko wspomnienie i zdjęcia
patrag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 15:12   #5075
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Po pierwsze kwestia wysokiego oksydantu, a po drugie o ile się orientuję w oznaczeniach Goldwella to "N" oznacza naturalny, więc masz oba kolory naturalne ,lekko pogłębione ziomnym kolorem, lepiej by było jakby było bez tego "N" czyli np. 6A + 6 MB
hmm, to rzeczywiscie tlumaczy.. wzielam N , poniewaz chciałam pokryć siwki,
myślałam że N - naturalny nie jest ciepły sm w sobie i mi nie zaszkodzi... najgorsze ze mam siwy odrost - wszyscy polecjaa 6% oksydant na siwki,,, brak słów,, chyba zetne wlosy na krotko bo po myciu zostaja polamane wlosy na umuwalce, gdzie je susze, ehh, dzieki za sugestie

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Wklejałam kiedyś linki z instrukcjami jak robic goldwella ( w PDF-ie) i tam było o topchic i ta druga z goldwella- (nie pamiętam nazwy, bo mi się po prostu ta firma nie trzyma to się nie zagłębiam w nazwy), że odrost się robi jedną , a na długośc drugą i jedną na na 2% a drugą na 4% (nie wiem jak to się łączyło to się nie sugerujcie) Radzę przekopac wątek Myślę, że o to chodzi i w tym wypadku 6% za mocna i tylko do rozjaśniaczy
super, dzieki!!
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:00   #5076
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
naprawdę po Joico 6A masz rude włosy? u mnie ta farba wyszła najlepiej ze wszystkich, na początku włosy były pięknie szare. jestem półtora miesiąca po farbowaniu i nadal kolor jest niezły, wypłukał się troszkę, ale jak do tej pory - ta farba wyszła u mnie najlepiej

chcę podpytać - nadal podtrzymujesz dobrą jakość tej farby?
Cena wysoka, ale opis, że niby tak nie niszczy włosów... czy ktoś jeszcze używał?
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 23:50   #5077
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
chcę podpytać - nadal podtrzymujesz dobrą jakość tej farby?
Cena wysoka, ale opis, że niby tak nie niszczy włosów... czy ktoś jeszcze używał?
farbowałam nią tylko raz, stan włosów rewelacyjny, ale jestem na etapie poszukiwania koloru "szarej myszki"
__________________



Edytowane przez endorfina123
Czas edycji: 2010-11-13 o 23:52 Powód: poprawka
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 11:04   #5078
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Po pierwsze kwestia wysokiego oksydantu, a po drugie o ile się orientuję w oznaczeniach Goldwella to "N" oznacza naturalny, więc masz oba kolory naturalne ,lekko pogłębione ziomnym kolorem, lepiej by było jakby było bez tego "N" czyli np. 6A + 6 MB
Viki, a czemu w sumie 6 MB?
Po myciach włosów błyszczą się, ale rzeczywiście spod spodu przenika w swietle rdzawy. Jeżeli chodzi o odrost rdzawy, chce go pokryc nast razem - w koncu siwki farbuje co 2 tyg. Ściska
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 13:38   #5079
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Braunie1980 Pokaż wiadomość
hmm, to rzeczywiscie tlumaczy.. wzielam N , poniewaz chciałam pokryć siwki,
myślałam że N - naturalny nie jest ciepły sm w sobie i mi nie zaszkodzi... najgorsze ze mam siwy odrost - wszyscy polecjaa 6% oksydant na siwki,,, brak słów,, chyba zetne wlosy na krotko bo po myciu zostaja polamane wlosy na umuwalce, gdzie je susze, ehh, dzieki za sugestie
hmm no N na pewno jest bardziej ciepły niż zimny, aczkolwiek nie powinien być jakoś porażająco rudy jednak przy naturalnej skłoności do rudzenia na oksy 6% może wychodzić rudo
A włoski lepiej pokuruj trochę skoro są w kiepskim stanie
Cytat:
Napisane przez Braunie1980 Pokaż wiadomość
Viki, a czemu w sumie 6 MB?
Bo to nefrytowy = zielony = zimny oczywiście to był przykład równie dobrze mogłoby być samo 6A
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:16   #5080
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
farbowałam nią tylko raz, stan włosów rewelacyjny, ale jestem na etapie poszukiwania koloru "szarej myszki"
dziękuję za odp
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 13:08   #5081
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witajcie
Przez ostatnie dwa lata farbowałam sie drogeryjną Palette w kolorze nugat. Jak widać na zdjęciu po lewej stronie dorobiłam się "pięknej" wypłukanej rudości (Co prawda nie jest aż tak intensywna jak na zdjęciu które było robione w słoneczny dzien ale jednak to rudawy)
Absolutnie mam juz dość ciepłych kolorów więc postanowiłam poszukać czegoś w chłodnej tonacji. No i znalazłam marijel. Wstępnie zdecydowałam się na 7.1 albo 7.11, lub mieszankę ich obu.
I teraz mam pytanie. Jak myślicie - czy te kolory nie wyjdą za ciemne na włosach, i czy w ogóle wyjdą jak na próbniku? Nie chciałabym mieć ciemnobrazowych włosów tylko takie właśnie jak na próbniku. I ilu procentowego oksydantu powinnam uzyć? 3 czy 6%?
assantea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 20:18   #5082
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny,

Jak sądzicie, czy lepiej pofarbować włosy (w przypadku Goldwella) farbą TopChic z 3% wodą czy Colorance - wyczytałam, że Colorance to koloryzacja półtrwała. Zależy mi na tym, aby farba po jakimś czasie zeszła.
Wracam do swojego naturalnego koloru, mam już spore odrosty ale nie mogę już patrzeć na jaśniejsze końce.
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:59   #5083
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ok, poddaje sie. Wlosow nie farbuje od lipca. nie mam sil do nich, nie wiem juz czego uzyc zeby wyzbyc sie rudoscni,bordo czy czego tam. sil mi brak
ostatnio robilam kolestonem 6/71+6/01+mix 0/28zielony+ 0/88 niebieski
mialam rude od 3umycia po farbowaniu a teraz to juz masakra, nie farbuje bo juz nie wiem co polozyc. PRzerabialam Matrixa, Loreal ciemny wychodzil, Koleston jest za mocny a i tak rudy jest.
mysle nad farbami Joico, Lipas, ale nie wiem jakie kolory dobrac, zeby zniwelowac ta rudosc. Wiem, ze kazda sie meczy z tym dojsciem do popielatego zimnego brazu, ale ja gorszego koloru to dawno na glowie nie mialam nie wiem w co zainwestowac...
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-11-16 o 22:00
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 23:30   #5084
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
ok, poddaje sie. Wlosow nie farbuje od lipca. nie mam sil do nich, nie wiem juz czego uzyc zeby wyzbyc sie rudoscni,bordo czy czego tam. sil mi brak
ostatnio robilam kolestonem 6/71+6/01+mix 0/28zielony+ 0/88 niebieski
mialam rude od 3umycia po farbowaniu a teraz to juz masakra, nie farbuje bo juz nie wiem co polozyc. PRzerabialam Matrixa, Loreal ciemny wychodzil, Koleston jest za mocny a i tak rudy jest.
mysle nad farbami Joico, Lipas, ale nie wiem jakie kolory dobrac, zeby zniwelowac ta rudosc. Wiem, ze kazda sie meczy z tym dojsciem do popielatego zimnego brazu, ale ja gorszego koloru to dawno na glowie nie mialam nie wiem w co zainwestowac...
samym popielem nic nie zdziałasz, masz zdecydowanie czerwone włosy, więc musisz szukać czegoś z zielenią.

jestem po Goldwellu, 6A, jutro w dziennym świetle zobaczę jak efekt, bo farbowałam się pod wieczór. to, co na chwilę obecną mogę powiedzieć - po raz kolejny jestem zadowolona, bo poziom 6 wychodzi naprawdę jasno.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 23:34   #5085
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 145
GG do Lynn25
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny oszalałam na punkcie tego kolorku...wiem,że to jakiś popielaty bądź perłowy i wiem,że byłoby mi w nim dobrze tylko jakimi farbkami go osiągnąć???? proszę baaaaaaaaaaaaaaaardzo o pomoc
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 07:02   #5086
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
ok, poddaje sie. Wlosow nie farbuje od lipca. nie mam sil do nich, nie wiem juz czego uzyc zeby wyzbyc sie rudoscni,bordo czy czego tam. sil mi brak
ostatnio robilam kolestonem 6/71+6/01+mix 0/28zielony+ 0/88 niebieski
mialam rude od 3umycia po farbowaniu a teraz to juz masakra, nie farbuje bo juz nie wiem co polozyc. PRzerabialam Matrixa, Loreal ciemny wychodzil, Koleston jest za mocny a i tak rudy jest.
mysle nad farbami Joico, Lipas, ale nie wiem jakie kolory dobrac, zeby zniwelowac ta rudosc. Wiem, ze kazda sie meczy z tym dojsciem do popielatego zimnego brazu, ale ja gorszego koloru to dawno na glowie nie mialam nie wiem w co zainwestowac...
Mówiłyśmy już, że w Koleston 7 po kropce czy kresce to brązowy, czyli ma barwnik czerwony (?).
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 07:50   #5087
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade_23 , zamówiłaś ten szary z allwaves? daj znać koniecznie, bo przymierzam się do kupna farby
patrag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:14   #5088
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Goldwell Colorance 5 MB pół na pół z AA Mix po dwóch tygodniach od farobwania. Chyba pozostanę przy tej kombinacji
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:02   #5089
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 145
GG do Lynn25
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

przymierzam się do zafarbowania włosków i chcę użyć jednej z dwóch kombinacji (farby goldwell topchic)
- 7 MB + mix Perłowy (p)
- 7 SB + mix Perłowy (p)
Uważacie,że fajny będzie efekt? której kombinacji lepiej użyć? w jakich proporcjach i z jaką wodą ?
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 11:20   #5090
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Pokaż wiadomość
Goldwell Colorance 5 MB pół na pół z AA Mix po dwóch tygodniach od farobwania. Chyba pozostanę przy tej kombinacji
świetny kolor
Cytat:
Napisane przez Lynn25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny oszalałam na punkcie tego kolorku...wiem,że to jakiś popielaty bądź perłowy i wiem,że byłoby mi w nim dobrze tylko jakimi farbkami go osiągnąć???? proszę baaaaaaaaaaaaaaaardzo o pomoc
Cytat:
Napisane przez Lynn25 Pokaż wiadomość
przymierzam się do zafarbowania włosków i chcę użyć jednej z dwóch kombinacji (farby goldwell topchic)
- 7 MB + mix Perłowy (p)
- 7 SB + mix Perłowy (p)
Uważacie,że fajny będzie efekt? której kombinacji lepiej użyć? w jakich proporcjach i z jaką wodą ?
Nie wiemy co masz w tej chwili na głowie więc jak mamy Ci pomóc? a laska na zdjęciu moim zdnaiem ma włosy farbowane dużą ilością szarego pigmentu
Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Mówiłyśmy już, że w Koleston 7 po kropce czy kresce to brązowy, czyli ma barwnik czerwony (?).
Chyba nie tylko czerwony, ale mieszankę ciepłych przynajmniej mi nic tak mocno czerwonego jak caate nie wychodziło
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:51   #5091
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 145
GG do Lynn25
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Obecnie jestem na etapie schodzenia z dość ciemnego brązu gęstymi cienkimi pasemkami...są one koloru powiedzmy ciemny blond i wyszła mi jakaś żółć na głowie widoczna w świetle dziennym... Chcę właśnie finalnie uzyskać kolorek tj na załączonych zdjęciach Oli Szwed...i tak kombinuje... nie wiem czy lepiej użyć mixa Perłowego czy A (popielatego)
__________________
Tomorrow is always another day!

Edytowane przez Lynn25
Czas edycji: 2010-11-17 o 11:54
Lynn25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:29   #5092
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Mówiłyśmy już, że w Koleston 7 po kropce czy kresce to brązowy, czyli ma barwnik czerwony (?).
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
samym popielem nic nie zdziałasz, masz zdecydowanie czerwone włosy, więc musisz szukać czegoś z zielenią.

jestem po Goldwellu, 6A, jutro w dziennym świetle zobaczę jak efekt, bo farbowałam się pod wieczór. to, co na chwilę obecną mogę powiedzieć - po raz kolejny jestem zadowolona, bo poziom 6 wychodzi naprawdę jasno.
dlatego, dodalam mix zielony i niebieski, myslalam ze to wystarczy...

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Pokaż wiadomość
Goldwell Colorance 5 MB pół na pół z AA Mix po dwóch tygodniach od farobwania. Chyba pozostanę przy tej kombinacji
zastanawiam sie, czy ta mieszanka by wyszla na moich wlosach tylko jasniejsza
bo nie wiem czego mam szukac, zieleni, popielu, na co postawic?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:34   #5093
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Pokaż wiadomość
Goldwell Colorance 5 MB pół na pół z AA Mix po dwóch tygodniach od farobwania. Chyba pozostanę przy tej kombinacji
Śliczny A co miałaś pod spodem? Mocno rudy?
Jakich szamponów/odżywek/masek/cudów na kiju używasz, żeby zachować kolor?
Wypłukuje się coś? Bo 5 wychodzi ciemno bardzo
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:38   #5094
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez patrag Pokaż wiadomość
shade_23 , zamówiłaś ten szary z allwaves? daj znać koniecznie, bo przymierzam się do kupna farby
Nie. Sprzedawca z Allegro napisał mi, że ten 0,1 to kolor wyłącznie dla mężczyzn... ale trochę mnie to "wystraszyło"... Choć nadal nie wiem czym niby ma się różnić od babskich farb?! Z drugiej strony skoro są szampony z podziałem "one i oni" to może jednak coś w tym jest?

Voodoodolly Ten kolor!!!!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:29   #5095
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

voodoodolly rowniez jestem ciekawa na jaki kolor kladlas i jaki byl pierwszy dzien po farbowaniu, duzo ciemniejszy?
piekny jest, zastanawiam sie czy mi by ladnie wyrownal kolor

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Gadmarka Wszystko zależy od wyjściowego koloru włosów!
Pogłębiony popiel jest faktycznie ciemniejszy.

A ja już zgłupiałam z tym COLORANCE! Serio... Co jest zimniejsze i bardziej srebrne?? AS czy SB? I jeszcze znalazłam paletę na której jest coś mega fajnego - NEUTRALIGHTS, ale co to i do czego służy????

Fot. 1 - moje dwa kolorki AS & SB
Fot. 2 - wszystkie zimne razem
Fot. 3 - kolorki NEUTRALIGHTS (patrzcie te kombinacje! Green-Ash, Blue-Ash, Violet-Ash, Ash-Ash! Brzmi bajkowo!)
Fot. 4 - Mixtony.
cofnelam sie wstecz i poczytalam troche, co juz bylo mowione
wzielabym 6MB, bo 5MB boje sie, ze ebdzie za ciemne, a 7MB za jasne. i jakis mix, ale jaki? VV, AA?
i teraz inne jezeli poloze colorance na 1,8% to wydluzyc czas farbowania? polozyc jakas czesc najpierw na te bordowe, czy odrazu leciec po calosci?
jak sie za to zabrac?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-11-17 o 21:30
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:03   #5096
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade jakas dziecwczyna chyba nawet wklejala zdjecia po tym dla mezczyzn a napewno uzywała..
wiem ze wypowiadała sie ze wysuszył
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:07   #5097
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
shade jakas dziecwczyna chyba nawet wklejala zdjecia po tym dla mezczyzn a napewno uzywała..
wiem ze wypowiadała sie ze wysuszył
Wiem.... Pamiętam... No nic, narazie się wstrzymam. Za tydzień będę robić FreeLimix 6,1 ale jednak na 3% bo po 6% miałam rudawy przedziałek... I dodam dużo mixa niebieskiego.
Za jakiś czas też może wrócę do Goldwella (choć na mnie nie zrobił wrażenia) ale może to też wina koloru. Miałam wtedy 7SB teraz wziełabym 5 z naturą lub też SB i mix zielono-popielaty
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:41   #5098
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Wiem.... Pamiętam... No nic, narazie się wstrzymam. Za tydzień będę robić FreeLimix 6,1 ale jednak na 3% bo po 6% miałam rudawy przedziałek... I dodam dużo mixa niebieskiego.
Za jakiś czas też może wrócę do Goldwella (choć na mnie nie zrobił wrażenia) ale może to też wina koloru. Miałam wtedy 7SB teraz wziełabym 5 z naturą lub też SB i mix zielono-popielaty
A ja bym zaryzykowała... Nie dopytywałaś na jakiej zasadzie jest tylko dla mężczyzn? Dawno była mowa o tym kolorze? Mam na myśli dziewczynę, która farbowała - przejrzałam ostatnich 10 stron i nie znalazłam.

Może wiecie, gdzie w Gdańsku sprzedają farby profesjonalne nieprofesjonalistom?
patrag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:51   #5099
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Śliczny A co miałaś pod spodem? Mocno rudy?
Jakich szamponów/odżywek/masek/cudów na kiju używasz, żeby zachować kolor?
Wypłukuje się coś? Bo 5 wychodzi ciemno bardzo
Cieszę się, że kolor przypadł Wam do gustu. Jak dla mnie to najlepszy kolor jaki do tej pory miałam, prawie nie różni się od mojego naturalnego. Po wielu poszukiwaniach udało się - ufff :P

Jeżeli chodzi o kolor wyjściowy -rok temu zrobiłam sobie rudy na głowie i od tej pory staram się wrócić do koloru naturalnego. W załączeniu zdjęcie z lipca tego roku - jak widać paskudna rudość, źle się czułam w tym kolorze. Na to w sierpniu nałożyłam 7SB, ale za dużo to nie dało. Potem w październiku walnęłam 6A plus odrobina AA Mix (tak ok 1,5 cm pasek), ale po tygodniu rudości wylazły. No i teraz 5MB pół na pół z szarym mixem. Na początku kolor jest dość ciemny, mi wypłukał się przy pierwszym i drugim myciu, teraz ciągle jest taki sam (myję włosy co 2 dni). Używam serii Alterny Caviar, ona nie ma syfów typu parabeny, sls i bóg wie co, i nie wypłukuje koloru. I to chyba wszystko
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:33   #5100
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Pokaż wiadomość
Cieszę się, że kolor przypadł Wam do gustu. Jak dla mnie to najlepszy kolor jaki do tej pory miałam, prawie nie różni się od mojego naturalnego. Po wielu poszukiwaniach udało się - ufff :P

Jeżeli chodzi o kolor wyjściowy -rok temu zrobiłam sobie rudy na głowie i od tej pory staram się wrócić do koloru naturalnego. W załączeniu zdjęcie z lipca tego roku - jak widać paskudna rudość, źle się czułam w tym kolorze. Na to w sierpniu nałożyłam 7SB, ale za dużo to nie dało. Potem w październiku walnęłam 6A plus odrobina AA Mix (tak ok 1,5 cm pasek), ale po tygodniu rudości wylazły. No i teraz 5MB pół na pół z szarym mixem. Na początku kolor jest dość ciemny, mi wypłukał się przy pierwszym i drugim myciu, teraz ciągle jest taki sam (myję włosy co 2 dni). Używam serii Alterny Caviar, ona nie ma syfów typu parabeny, sls i bóg wie co, i nie wypłukuje koloru. I to chyba wszystko
dziekuje za szczegolowa odpowiedz
fajniie, ze pokzalas zdjecie przed. Dlatego ja siee zdecyduje na 6MB, tylko nie wiem jaki mix i gdzie je dostac, bo na all nie widze.
a powiedz mi jeszcze, jak dlugo trrzymalas farbe? nakladalas na odrost, czy calosc? przepraszam za tyle pytan
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.