Wella Koleston Blondy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 17:08   #211
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez ellemelle Pokaż wiadomość
Do agatau88

Mam pytanie jakie masz naturalne włosy? I kładłaś farbę na jakiś już chłodny odcien czy lekko cieply?

Odrost mam taki jak na zdjęciu. Fryzjerka mowi ze to jest blond średni taki, nie bardzo ciemny. To największy odrost jaki wyhodowałam 2 lata temu i zostawiłam zdjecia na pamietke
Farbe kładę TYLKO na odrosty, nie przeciagam na całość. A że uzywam jej od kwietnia to kolor się trochę już zrównał bo farbowałam nią już 6 razy. Czasem robię z wodą 6%, czasem 9%. Nie wiem czemu tak fryzjerka mi robi. Chociaz z 9% jestem chyba bardziej zadowolona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8978.jpg (22,6 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8976.jpg (38,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8979.jpg (11,0 KB, 113 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:42   #212
ellemelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odrost mam taki jak na zdjęciu. Fryzjerka mowi ze to jest blond średni taki, nie bardzo ciemny. To największy odrost jaki wyhodowałam 2 lata temu i zostawiłam zdjecia na pamietke
Farbe kładę TYLKO na odrosty, nie przeciagam na całość. A że uzywam jej od kwietnia to kolor się trochę już zrównał bo farbowałam nią już 6 razy. Czasem robię z wodą 6%, czasem 9%. Nie wiem czemu tak fryzjerka mi robi. Chociaz z 9% jestem chyba bardziej zadowolona.
Dziękuję Ci za podpowiedź mój fryzjer też mi mówi,że mam średni blond więc chyba dam 9% na odrosty a na reszte 6%.Ciekawe co wyjdzie z tych eksperymentów może jak ładnie wyjdzie to sama się będę farbować..teraz nie mam wyjścia bo odrosty mam takie 3 miesięczne a najbliższy termin do fryzjera na koniec stycznia :/ Dzięki za fotki i odpowiedź.

P.s. masz bardzo ładne włosy Co prawda dla mnie za jasne,ale bardzo mi się podobaja
ellemelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 11:57   #213
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez ellemelle Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za podpowiedź mój fryzjer też mi mówi,że mam średni blond więc chyba dam 9% na odrosty a na reszte 6%.Ciekawe co wyjdzie z tych eksperymentów może jak ładnie wyjdzie to sama się będę farbować..teraz nie mam wyjścia bo odrosty mam takie 3 miesięczne a najbliższy termin do fryzjera na koniec stycznia :/ Dzięki za fotki i odpowiedź.

P.s. masz bardzo ładne włosy Co prawda dla mnie za jasne,ale bardzo mi się podobaja
Dziekuje bardzo i ciesze się ze mogłam pomoc
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:27   #214
Eseczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 87
Dot.: Wella Koleston Blondy

Mam zamiar 1 raz na poważnie farbować włosy, mój naturalny kolor to ciemny mysi blond, chciałabym otrzymać taki kolor jak w załączniku, w miarę naturalny ciemniejszy blond, żadnej platyny. Wcześniej farbowałam wlosy lorealem casting blond przy czym wyszła tylko ruda poświata. Jakiego odcienia i utleniacza powinnam użyć ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (20,5 KB, 116 załadowań)
Eseczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 08:58   #215
kiwikotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Wella Koleston Blondy

Spróbuj Londę 12/9 perłowy blond - ja miałam ten sam problem z rozjaśnianiem włosów i dopiero Londa wyeliminowała mi tą rudość, a włosy przybrały właśnie kolor jak na zdjęciu
kiwikotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:08   #216
Eseczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 87
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez kiwikotek Pokaż wiadomość
Spróbuj Londę 12/9 perłowy blond - ja miałam ten sam problem z rozjaśnianiem włosów i dopiero Londa wyeliminowała mi tą rudość, a włosy przybrały właśnie kolor jak na zdjęciu
Patrzyłam na zdjęcia tej farby, u więkości osób wychodzi dosyć jasno. W sobotę mam studniówkę i muszę coś do tego czasu znaleźć Poniżej zamieszczam zdjęcie z idealnym kolorem; może któraś z Was ma jeszcze pomysły?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 56904161.jpg (20,4 KB, 63 załadowań)
Eseczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:45   #217
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Wella Koleston Blondy

hey dziewczyny dołączam do was..
1 raz będę farbowała wellą nie wiem jeszcze jaki odcień myslałam coś w 12 może 12/89

naturalny mysi brąz
obecnie jasny nie wiem jak to określić chłodny perłowy blond

NIe interesuje mnie efekt jasnego blondu ale zależy mi na tym by załapało mi w końcu odrosty póki co alfaparf sobie nie poradził bo wyszło żółtko...

wstawiam zdjęcia swoich włosków
1 to obecny kolor ale złe światło to była noc farbowane( alfa) były ponad miesiąc temu a zdjęcie tydz temu robione tona lakieru itd..pozostałe to mój kolor wcześniejszy przed alfaparf.

chciałabym coś w tym stylu mogą być ciemniejsze nawet byłby w końcu złapały mi odrosty;] a nie chcę męczyć ich póki co 12% bo i tak są dość poniszczone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010083.jpg (153,1 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080078.jpg (79,0 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1617.jpg (86,9 KB, 122 załadowań)
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!

Edytowane przez niunka112
Czas edycji: 2012-01-09 o 20:59
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 11:29   #218
basienka00
Raczkowanie
 
Avatar basienka00
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nakło Śląskie
Wiadomości: 118
Dot.: Wella Koleston Blondy

Dziewczyny, a używała któraś z Was odcienia 7 00 ? Bo pisze, że jest to średni naturalny blond, ja mam teraz blond na poziomie 8, odcień ciepły i chciałam delikatnie przyciemnić, jak myślicie wyjdzie bardzo ciemno? I zastanawiam się czy nie wyjdzie czasem zielono... pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wella-Koleston-Perfect-7-00-mittelblond-natur-60-ml.jpg (11,5 KB, 22 załadowań)
basienka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 11:51   #219
INNKA32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Wella Koleston Blondy

witam

Edytowane przez INNKA32
Czas edycji: 2012-01-16 o 13:46
INNKA32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 12:41   #220
INNKA32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Wella Koleston Blondy

Witam dziewczyny jestem nowa mam pyatnie,jestem po dekoloryzacji z czerwonych wloskow i teraz mam jasno rude chcialabym nalozyc na to koleston 8/1 tylko niewiem ktora wode wybrac 9 czy 12% chcialabym miec jasniejsze,tylko boje sie zeby niewyszly pod zielen
INNKA32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 08:01   #221
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez INNKA32 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny jestem nowa mam pyatnie,jestem po dekoloryzacji z czerwonych wloskow i teraz mam jasno rude chcialabym nalozyc na to koleston 8/1 tylko niewiem ktora wode wybrac 9 czy 12% chcialabym miec jasniejsze,tylko boje sie zeby niewyszly pod zielen
Masz na głowie po dekoloryzacji jasny rudy i chcesz położyć odcień popielaty?? Moim zdaniem na 99% wyjdzie Ci zieleń lub coś w tym stylu. Powinnaś na razie nałożyć naturę 8/0 i zdecydowanie woda 6% lub 9%, zależy jakie masz jasne te wlosy itd. Ja bym dała 6%. 12% zdecydowanie nie.
A może lepiej idź do fryzjera?
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 08:40   #222
INNKA32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Wella Koleston Blondy

DZieki za odpowiedzpokombinuje z tym naturalnym 8 moze cos wyjdzie,juz nieraz schodzilam z ciemnych kolorkow tylko ze uzywalam do tego zwyklego rozjasniacza a nie dekoloryzatora,najlepiej zawsze przed zrobic probe gdzies podspodem zeby niebylo widac jakby niewyszlopozdrawiam
INNKA32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 11:54   #223
INNKA32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Wella Koleston Blondy

Hmm no teraz to juz sama niewiem z tego co czytalam to po dekoloryzacji powinno sie polozyc kolor jasniejszy od oczekiwanego po to by nie sciemnialy,ehh cos tam wyjdzie napewno
INNKA32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:37   #224
margolcia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez desperatkaa Pokaż wiadomość
Hej Pierwsze podstawowe pytanie silna farba czy słaba ? No i kolor.. pierwsze zdjęcie przedstawia moje eksperymenty ( fryzjer tez maczał w tym palce) mysi blond z brązowo złocistą górą (były to odrosty więc kolor się rózni od reszty) a drugie i trzecie zdjęcie to kolor który chciałabym uzyskać. Ktoś ma pomysły?
Załącznik 4316453
Załącznik 4316454
Załącznik 4316455
witaj, mnie tez bardzo interesuje taki kolor jak na obrazku umer 2 i 3 powiedz czy znalazłaś już może pasujący odcień z kolestonu? i jakie sa efekty)) pozdrawiam serdecznie
ps. jesli możesz to załącz zdjęcia

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

witaj, mnie tez bardzo interesuje taki kolor jak na obrazku umer 2 i 3 powiedz czy znalazłaś już może pasujący odcień z kolestonu? i jakie sa efekty)) pozdrawiam serdecznie
ps. jesli możesz to załącz zdjęcia
margolcia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:59   #225
margolcia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wella Koleston Blondy

WITAJCIE DZIEWCZYY! JESTEM NOWA A FORUM, GORĄCO POSZE WAS O POMOC W DOBRANIU ODCIENIU. CHIAŁAM SIE WAS ZAPYTAC JAKIEGO KOLORU UZYĆ ABY UZYSKAC TAKIE KOLORY??? z GÓRU DZIĘKUJE!!!

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=24914
LUB TAKI
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...mentid=4316454
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MIELCARZ.jpg (22,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BLONDI.jpg (34,0 KB, 57 załadowań)
margolcia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 21:56   #226
frida3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: Wella Koleston Blondy

Dopisuję się do grona "fanek " Kolestonu...
Uwielbiam tą farbę... Włoski są w super formie....a farbuję 12.89 z wodą 12% ( mój odrost na poziomie 5 - 6 blond)
Moje włoski mają piękny chłodny blond kolorek ..
Dziś zaszalałam i zrobiłam od wysokości ucha do góry z odrostem (całość) - 12.89 a od ucha w dół kilka pasemek grubości ok 2cm kolorem 8,0 ....i efekt końcowy mnie mile zaskoczył...
Już nie jednolity jaśniuteńki blond a lekko mieszany , naturalny dla mnie boski .....
frida3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 07:37   #227
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez frida3 Pokaż wiadomość
Dopisuję się do grona "fanek " Kolestonu...
Uwielbiam tą farbę... Włoski są w super formie....a farbuję 12.89 z wodą 12% ( mój odrost na poziomie 5 - 6 blond)
Moje włoski mają piękny chłodny blond kolorek ..
Dziś zaszalałam i zrobiłam od wysokości ucha do góry z odrostem (całość) - 12.89 a od ucha w dół kilka pasemek grubości ok 2cm kolorem 8,0 ....i efekt końcowy mnie mile zaskoczył...
Już nie jednolity jaśniuteńki blond a lekko mieszany , naturalny dla mnie boski .....
ciekawa jestem jak to wygląda. Pochwalisz się jakąś fotką?
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 22:05   #228
frida3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
ciekawa jestem jak to wygląda. Pochwalisz się jakąś fotką?
Pewnie ale daj mi max 4 dni bo teraz nie wiem jak się nazywam ... W sobotę ur synka i mam co robić
frida3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 17:53   #229
marcia_olek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez basienka00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a używała któraś z Was odcienia 7 00 ? Bo pisze, że jest to średni naturalny blond, ja mam teraz blond na poziomie 8, odcień ciepły i chciałam delikatnie przyciemnić, jak myślicie wyjdzie bardzo ciemno? I zastanawiam się czy nie wyjdzie czasem zielono... pomocy


Ja używałam 7/0 i 7/3 z wodą 1.9 i ładne wyszły pozdrawiam
marcia_olek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 00:20   #230
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Wella Koleston Blondy

Witam was dziewczyny,,
1 raz kupiłam 12/89 z 9% ale niestety odrost lekko żółtawy wcześniej w poście wstawiłam swoje zdjęcia zostało mi jeszcze farby więc kupię 12% na odrost i jestem ciekawa jak wyjdzie teraz bo nigdy 12% nie robiłam..

margolcia już dopasowałas kolor z kolestonu?> tez mi się te blondy poodbaja;]
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!

Edytowane przez niunka112
Czas edycji: 2012-01-20 o 00:24
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 23:00   #231
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Wella Koleston Blondy

potrzebuje waszej pomocy , bylam u fryzjera sciagnal kolor tak troche wyszly nijakie po prostu okropne mial nalozyc farbe w cieplym ciemnym bladzie z poswiata zlota, niestety nic mu nie wyszlo wlosy wygladaja jak po zdjeciu koloru siwych wogole mi nie pokrylo bylo to chyba 7.3 ale ja chce zimny sredni blad, mam kupiona z koleston perfect 7 pisze mittelblond pur jak to teraz naloze to co moze wyjsc i czy to pokryje siwe?
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 23:26   #232
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez INNKA32 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny jestem nowa mam pyatnie,jestem po dekoloryzacji z czerwonych wloskow i teraz mam jasno rude chcialabym nalozyc na to koleston 8/1 tylko niewiem ktora wode wybrac 9 czy 12% chcialabym miec jasniejsze,tylko boje sie zeby niewyszly pod zielen
nie wyjdzie zieleń, nie ma podstaw, rudy z popielem sie niwelują.

kup wode 9% i rozrób osobno w pojemniczku do 6% i zrób próbę na dwóch pasmach z 9 i 6, która Ci sie będzie bardziej podobała to kładź
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 10:57   #233
marcia_olek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez azusika Pokaż wiadomość
potrzebuje waszej pomocy , bylam u fryzjera sciagnal kolor tak troche wyszly nijakie po prostu okropne mial nalozyc farbe w cieplym ciemnym bladzie z poswiata zlota, niestety nic mu nie wyszlo wlosy wygladaja jak po zdjeciu koloru siwych wogole mi nie pokrylo bylo to chyba 7.3 ale ja chce zimny sredni blad, mam kupiona z koleston perfect 7 pisze mittelblond pur jak to teraz naloze to co moze wyjsc i czy to pokryje siwe?
a na jaki kolor Ci nakładał fryzjer? 7.3 to orzechowy,ja miałam ostatnio przyciemniane z 9 na 7 i uzylam 7.0 i 7.3 ale z wodą 1.9 super wyszlo, teraz mam juz odrost i planuje pomalowac na 7.03 albo 7.07 tylko mysle czy uzyc wody 1,9 czy 3.
U ciebie-zalezy jakie masz wlosy teraz, jak chcesz mieć 7.3 to to bedzie bardziej orzechowy mi wyszly prawie brązowe, lepiej uzyc 7/03 albo 7/07, chyba,ze chcesz bardziej widoczny kolor to 7.73 i na pewno nie woda 6 bo rozjasni, wybierz 1.9 albo 3 pozdrawiam
marcia_olek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:53   #234
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Wella Koleston Blondy

to za zainteresowanie juz myslalam ze nikt sie nie odezwie
przed zdjeciem pigmentu-tak to nazywa pan fryzjer czyli to co sciagnal,moim zdaniem nic troche wyblakly-mialam 7.7 i to bylo za czerwone dla mnie, ja jestem zimny typ i w tym kierunku uwazam powinnam isc zeby wygladac swierzo, no i polozyl mi te 7.3 masz racje to jest orzech z poswiata zlota, tylko ze siwe sa niepokryte i na dlugosci to wytrzymaly do pierwszego mycia i teraz tez nie ma nic moje wlosy to niestety 80% siwych farbuje co 3-tygodnie odrost ale tak mysle ze ja nie powinnam isc w kierunku cieplych kolorow tylko zimnych i w miare w srednim odcieniu zeby nie byly zbyt ciemne, ale u ciebie wyszedl ciemny braz a ja tego nie chce, moze jedynym ratunkiem to pojsc do fryzjera ktory potrafi sciagnac kolor i wtedy przejsc do 7.1??
mam suche krecone wlosy nie wiem jak one by to przezyly?
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 21:23   #235
sucre1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wella Koleston Blondy

hej, kupiłam 3 kolory welli koleston : 10/16 10/8 i 11/1 (i wodę 12%)
i myślałam sobie zeby je połączyć? moje włosy są na poziomie 5 odrost, natomiast reszta b.jasna, problem polega na tym ze mam strasznie dużo ciepla we włosach i wychodzą przeważnie żółtawe.... ktoś ma pomysł? a znowóż nie chcę mieć strasznie jasnych włosów - jasny blond ale bez przesadyzmu ;-) help me please.....
nie stosowałam jeszcze welli więc nie mam doświadczenia w firmie.
sucre1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 21:29   #236
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Wella Koleston Blondy

ja stosowalam 10/16, a nature mam gdzies na poziomie 7, robilam z oxy 9% i wyszło tak
http://lightblondhair.blogspot.com/2...1016-oraz.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 21:45   #237
sucre1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja stosowalam 10/16, a nature mam gdzies na poziomie 7, robilam z oxy 9% i wyszło tak
http://lightblondhair.blogspot.com/2...1016-oraz.html
ładny kolor, bardzo jasny, tylko istotne jest jaką naturę masz, bardzo ciepłą? ja taką mam...
sucre1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 08:45   #238
marcia_olek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez azusika Pokaż wiadomość
to za zainteresowanie juz myslalam ze nikt sie nie odezwie
przed zdjeciem pigmentu-tak to nazywa pan fryzjer czyli to co sciagnal,moim zdaniem nic troche wyblakly-mialam 7.7 i to bylo za czerwone dla mnie, ja jestem zimny typ i w tym kierunku uwazam powinnam isc zeby wygladac swierzo, no i polozyl mi te 7.3 masz racje to jest orzech z poswiata zlota, tylko ze siwe sa niepokryte i na dlugosci to wytrzymaly do pierwszego mycia i teraz tez nie ma nic moje wlosy to niestety 80% siwych farbuje co 3-tygodnie odrost ale tak mysle ze ja nie powinnam isc w kierunku cieplych kolorow tylko zimnych i w miare w srednim odcieniu zeby nie byly zbyt ciemne, ale u ciebie wyszedl ciemny braz a ja tego nie chce, moze jedynym ratunkiem to pojsc do fryzjera ktory potrafi sciagnac kolor i wtedy przejsc do 7.1??
mam suche krecone wlosy nie wiem jak one by to przezyly?

no to może idz do fryzjera jak sie boisz...ja teraz kupilam 7/07 i wode 3% bo 6 to mi moze pomarancz zrobic boje sie, od kiedy zrobilam kurs to nie chodze do fryzjera bo kto by mial taki gruby portfel? tez malowalam kiedys na poziomie 9, 10 ale za bardzo mi sie wlosy zniszczyly bo odrost mam na poziomie 7 i musialam malowac raz na miesiac,a teraz sobie maluje raz na 3,5-4 m-ca. Wlosy sa zdrowsze, nie są takie posiepane końcówki jak kiedyś.
Powodzenia, pozdrawiam
marcia_olek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 15:19   #239
sucre1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wella Koleston Blondy

przetestowałam wszystkie kolory na pasmach i są rude, choroba już miałam nadzieję, ale nie spodziewałam się tego ze praktycznie wszystkie w takiej samej tonacji wyjdą.
sucre1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 15:26   #240
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez sucre1 Pokaż wiadomość
przetestowałam wszystkie kolory na pasmach i są rude, choroba już miałam nadzieję, ale nie spodziewałam się tego ze praktycznie wszystkie w takiej samej tonacji wyjdą.
ja mam niby chlodna nature, ale jednak lubi wybic mi lekko na zolto...
w kazdym badz razie zalowalam, ze nie wzielam czegos z poziomu 12 z woda 9%.
Moze powinnas wyprobowac np 12/89 z 9%, 12%?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-26 17:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.