Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-12, 09:17   #1351
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1140576 3]zrób porównanie na policzku lub ręce, a nie w słoiczkach [/quote]
Porównanie też już robiłam
Tzn. Linen jest odrobinę bardziej neutralny w stosunku do olive (ale ta odrobina nie robi aż tak wielkiej różnicy-wiem tylko że im więcej żólci u mnie tym lepiej).
A tego goldena to w ogólne nie wiem czy jest sens otwierać czy oddać przyjaciółce (bo właśnie naocznie różnicy nie ma-żadnej). No chyba, że na mokro coś sie zmienia (tyle, że ja nie używam na mokro).
A może mam jakieś trefne próbki...
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 09:28   #1352
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dobrze, że idzie do mnie pełnowymiarowy podkład Fairly Summer, bo z przerażeniem przed chwilą stwierdziłam, że próbka jest już na wyczerpaniu czyli starczyła mi na mniej więcej 3tygodnie
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 09:59   #1353
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
martwa papuga

inc0rrect ja dzisiaj wypróbuje mojego buraka-wake up call, może róże mineralne nie są aż tak intensywne jak w opakowaniu. Skunksa niestety nie mam, ale cieszę się że angled brush dotarł więc zobaczymy czy się spiszę. Jeśli wyjdą mi jakieś sensowne zdjęcia to wkleję. Przekonam się jak to jest z tymi "ciemniakami"
A o jabuszku czytałam pozytywne opinie.
Z delikatnych mam soft toucha ale dla Ciebie, z tego co napisałaś, byłby pewnie zbyt jasny.


A ja już zgłupiałam, wszystkie odcienie wydają mi się takie same (jeśli chodzi o te olive fair czy golden fair, nawet linen jest podobny tylko ciut mniej żółty)

Dodam jeszcze, że to nie wina zdjęcia-naocznie też za bardzo nie dostrzegam różnicy... Także bladolice w sumie nie muszą się aż tak głowić nad doborem odcienia No chyba, że ja mam coś z oczami...

A jeszcze Viven ja na Tobie widzę trochę żółci?! (ostatnio wszędzie ją widzę) Między Fair Neutral a Fairy Light Neutral jest dość duża różnica w jasności. Bynajmniej ja tak to widzę, dla mnie Fairly Light był dużo za ciemny. A czego niemineralnego używasz? bo w sumie ciężko ocenić Twoją "jasność"
poprosze zdjęcie wake up na skórze i jak byś mogła efekt po jedej warstwie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:05   #1354
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1140603 1]dobrze, że idzie do mnie pełnowymiarowy podkład Fairly Summer, bo z przerażeniem przed chwilą stwierdziłam, że próbka jest już na wyczerpaniu czyli starczyła mi na mniej więcej 3tygodnie[/quote]U mnie próbki jakoś strasznie wydajne używam i końca nie widać
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:26   #1355
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
A ja już zgłupiałam, wszystkie odcienie wydają mi się takie same (jeśli chodzi o te olive fair czy golden fair, nawet linen jest podobny tylko ciut mniej żółty)

Dodam jeszcze, że to nie wina zdjęcia-naocznie też za bardzo nie dostrzegam różnicy... Także bladolice w sumie nie muszą się aż tak głowić nad doborem odcienia No chyba, że ja mam coś z oczami...
Mam to samo co Ty
Różnicy w opakowaniu praktycznie nie widzę (linen troche bardziej szarawy a OF żółty) a na twarzy to już w ogóle tak samo Ja mam OF, GF i Linen w formule Matte dodatkowo Linen też intensive i widzę tylko różnicę pomiędzy Linen matte a intensive- matte jest bardziej żółty.
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:26   #1356
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Donosze, ze działa juz upload na EDM! Wlasnie wklepalam moj filmik. Teraz tylko akceptacja przez admina i bedzie OK.

Snprince, no mnie tez na tyle starcza próbka. Kurcze a teraz zostałam z MEDIUM neutral Beige i nie wiem czy go zmieszac z np.. Serecite z buff'd? albo finishing dustem??? nie wiem czy to da rozjasnienie.. a jestem troche w podbramkowej sytuacji.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:28   #1357
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

najdelikatniejszy róż edm to chyba soft touch- nie się nim skrzywdzić.
natomiast dla mnie linen, golden fair i olive fair różnią się kolosalnie...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 10:33   #1358
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
najdelikatniejszy róż edm to chyba soft touch- nie się nim skrzywdzić.
natomiast dla mnie linen, golden fair i olive fair różnią się kolosalnie...
Na pewno jesteś bardziej wprawna niż ja
Soft touch porafi skrzywdzić jak się ma do d**y pędzel Oby szybko skunksik i angled doleciały...
A robiąc testy paskowe na policzku i później nakładając na twarz na dane partie wszystkich 3 odcieni to różnicy nie widziałam. Zauważyłam chociaż, że ja to mam taką dziwną twarz bo wiele odcieni EDM do mnie pasuje i oceniam tylko po ilości żółci
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:37   #1359
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Wlaśnie nad soft touch myślałam, chyba go zamówie, najwyżej nie będzie pasował do mojej urody, zobaczymy.

teraz się głowie i szukam tego skunksa na KWC i nie mogę załapać który to http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty tu są wszystkie pędzle EDM, może ktoś pomoże?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:41   #1360
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Incorrect - on chyba jeszcze nie jest zgłoszony, bądź oceniony.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:44   #1361
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
najdelikatniejszy róż edm to chyba soft touch- nie się nim skrzywdzić.
natomiast dla mnie linen, golden fair i olive fair różnią się kolosalnie...
No dla mnie tez się różnią...olive fair i yellow fair są wprawdzie podobne ale się różnią tonem - jasnością chyba nie. Linen wg mnie juz jest kompletnie inny - beżowy z nutka szarości i ciemniejszy.
być może to kwestia formuł - mnie się wydaje że najwyraźniejsze różnice są pomiędzy intensive (ja właśnmie o takich się wypowiadam)
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 10:46   #1362
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Wlaśnie nad soft touch myślałam, chyba go zamówie, najwyżej nie będzie pasował do mojej urody, zobaczymy.

teraz się głowie i szukam tego skunksa na KWC i nie mogę załapać który to http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty tu są wszystkie pędzle EDM, może ktoś pomoże?
jeszcze go nie ma, ale pewnie lada dzien sie pojawi
Dziewczyny musza go dobrze przetestowac, wyprac i poddać wszelkim wymaganym zadaniom
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:50   #1363
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

skunksy były zamawiane przez nas 24.02 jak tylko je rzucili, więc dopiero dochodzą- stąd brak ocen.
Ja osobiście jestem zachwycona- do tego stopnia że codziennie nakładam kapkę różu na policzki a wcześniej tylko na "wyjścia".
Nie miałam nigdy innego pędzla tego typu, więc nie wiem jak wypada na tle innych; na pewno aplikacja różu jest subtelniejsza niż LH kabuki.
Aha, oglądałam pędzel sephory dual fiber i hm, przy skunksie wygląda jak wyleniały, szorstki skunks. Mówie o tym z serii z jasnymi rączkami.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:54   #1364
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

To nic dziwnego, że nie mogę znaleść ;]

ale nie potrzebuję już ocen KWC, skoro go tak zachwalacie i Ty rozwielitka tak go zachwalasz to myślę, śmiało mogę dzisiaj go zamawiać
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:58   #1365
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Rozwielitko - a czy są jakieś różnice w nakładaniu primera/pudru LHK a Skunksem, czy nie ma żadnych? Nie wiem, który wybrać w razie zamówienia
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:01   #1366
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

edit
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:04   #1367
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Rozwielitko - a czy są jakieś różnice w nakładaniu primera/pudru LHK a Skunksem, czy nie ma żadnych? Nie wiem, który wybrać w razie zamówienia
skunks przede wszytskim nakłada bardzo cienką warstwę- to jest jedyna różnica. więc wedle potrzeb, jeśli chcesz lekkiej warstweki primera skunksik będzie lepszy, ale większe znaczenie ma to przy różach.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:07   #1368
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
skunks przede wszytskim nakłada bardzo cienką warstwę- to jest jedyna różnica. więc wedle potrzeb, jeśli chcesz lekkiej warstweki primera skunksik będzie lepszy, ale większe znaczenie ma to przy różach.
Dziękuję
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:25   #1369
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
A jeszcze Viven ja na Tobie widzę trochę żółci?! (ostatnio wszędzie ją widzę) Między Fair Neutral a Fairy Light Neutral jest dość duża różnica w jasności. Bynajmniej ja tak to widzę, dla mnie Fairly Light był dużo za ciemny. A czego niemineralnego używasz? bo w sumie ciężko ocenić Twoją "jasność"
Trochę żółci, trochę różu - to na pewno, czasem i oliwkę bym znalazła, jakoś tak się nie umiem określić.

Od dawna w ogóle nie używam podkładu jako takiego, ino Biodermy Sebium tonującego w wersji jasnej, która jest dla mnie ciut za ciemna i ciut za pomarańczowa.

Ostatni podkład jaki miałam to Lasting Performance kolor 100 Fair i 101 Ivory, które mieszałam w różnych konfiguracjach, ogólnie pamiętam je jako nazbyt różowe.

A przedostatnio jakiś Rimmel Recover, zdaje się też Ivory (ten był chyba minimalnie pomarańczowy, ale nie jakoś upierdliwie, przestałam używać przez drobinki, więc nie pamiętam)

Przed nim chyba Wonder Finish Maybelline - też Ivory, też za pomarańczowy, też nieznacznie.

Pamiętam City Matt - też najjaśniejszy jakiś, ale nie kojarzę wrażeń, skoro go skończyłam, to chyba nie było źle.

Ogólnie wszelkie podkłady, których używałam, kiedy jeszcze ich używałam były w wersjach najjaśniejszych.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 11:38   #1370
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Rozwielitko - a czy są jakieś różnice w nakładaniu primera/pudru LHK a Skunksem, czy nie ma żadnych? Nie wiem, który wybrać w razie zamówienia
Bardzo duża różnica jest dla osób filtrujących się. Pędzlem typu skunks można nałożyć primer tek delikatnie, że filtra się nie zetrze. Mi z LHK taka sztuka nie wychodzi. Więc dla mnie duo fiber są świetne i do primerów i do różów, aha i do pudrów wykańczających też.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:50   #1371
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Bardzo duża różnica jest dla osób filtrujących się. Pędzlem typu skunks można nałożyć primer tek delikatnie, że filtra się nie zetrze. Mi z LHK taka sztuka nie wychodzi. Więc dla mnie duo fiber są świetne i do primerów i do różów, aha i do pudrów wykańczających też.
o
bardzo mądrze frantic mówisz.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:32   #1372
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Przyszła moja paczucha z 4.03, z flattym Powtórzę panującą ogólnie opinię, ale te pędzle są naprawdę taaakie milusie!! Ja się filtruję i z nakładaniem primera LHK bez ścierania problemów nie mam, ale to pewnie dlatego, że ja nienawykla do wcierania jestem. Za to z flattym miałam dziś problemy, bo jakoś tak grubo nakłada podkład, choć krycie świetne. Powiedzcie mi, ile proszku ja mam wysypywać, żeby nie robić 1-2 grubych warstw, tylko 2-3 cieńsze? Bo ja jakaś przytępiona jestem.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:34   #1373
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Mam to samo co Ty
Różnicy w opakowaniu praktycznie nie widzę (linen troche bardziej szarawy a OF żółty) a na twarzy to już w ogóle tak samo Ja mam OF, GF i Linen w formule Matte dodatkowo Linen też intensive i widzę tylko różnicę pomiędzy Linen matte a intensive- matte jest bardziej żółty.
Widocznie jesteśmy jakieś dziwne Mi jeszcze wybór utrudnia szyja, która po środku jest blado-szaro-żółta a po bokach już tylko blado żółta Zależy pod jakim kątem spojrzę-raz się podkład stapia raz nie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
poprosze zdjęcie wake up na skórze i jak byś mogła efekt po jedej warstwie
Proszę oto zdjęcia. Bardzo kiepskie ale lepsze jakoś nie potrafią wyjść Dla porównania inne odcienie...Więcej róży nie posiadam...
A co do tej jednej warstwy to już zależy od pędzla. Mój Angled się suszy więc nakładałam takim zwykłym do oczu (stąd taki efekt) Choć wcześniej nałożyłam sobie na policzki Violaceous z Lumiere i mi się zrobiła mega plama Jakos nie mam talentu do róży...kusicie skunksem ale kasy brak... A pierwszy w kolejce LHK.
Cytat:
Napisane przez Vivien Pokaż wiadomość
Trochę żółci, trochę różu - to na pewno, czasem i oliwkę bym znalazła, jakoś tak się nie umiem określić.

Od dawna w ogóle nie używam podkładu jako takiego, ino Biodermy Sebium tonującego w wersji jasnej, która jest dla mnie ciut za ciemna i ciut za pomarańczowa.

Ostatni podkład jaki miałam to Lasting Performance kolor 100 Fair i 101 Ivory, które mieszałam w różnych konfiguracjach, ogólnie pamiętam je jako nazbyt różowe.

A przedostatnio jakiś Rimmel Recover, zdaje się też Ivory (ten był chyba minimalnie pomarańczowy, ale nie jakoś upierdliwie, przestałam używać przez drobinki, więc nie pamiętam)

Przed nim chyba Wonder Finish Maybelline - też Ivory, też za pomarańczowy, też nieznacznie.

Pamiętam City Matt - też najjaśniejszy jakiś, ale nie kojarzę wrażeń, skoro go skończyłam, to chyba nie było źle.

Ogólnie wszelkie podkłady, których używałam, kiedy jeszcze ich używałam były w wersjach najjaśniejszych.
Czyli można powiedzieć, że jesteś jasna Nie wiem jak ci doradzić...
Jeśli z rodziny Olive to Fair jest fajny, Light jest dość ciemny. Podobno Almondy są fajne i w miarę jasne, ale nie wiem bo nie miałam.
Z Buff ładny jest Linen (dla jednych ideał dla drugich szarak), Fairly Light Neutral jest zdecydowanie ciemniejszy i bardziej...szaro-brązowy?!
Z Beige mam sandy fair (bardzo jasny, jaśniejszy od Olive Fair i ma mniej żółci) i Sundkissed Fair toszkę bardziej ciemniejszy i różowy (ale mówimy tu o delikatnych tonach-kropla kropli różowości, taki beżyk)
Z Cool i Warm nic nie mam
Z Golden mam Goldem Fair, jak dla mnie prawie idendyczny jak Olive (ale na twarzy nie próbowałam).
Ja też zawsze używałam najjaśniejszych odcieni w kolorówce i jestem raczej żółtawa. Najlepiej pasują mi jasne żółcie (czyli Olive Fair) ujdzie też Linen.
Musisz pokombinować, zamówić, no i przetestować-wtedy się okaże co ci pasuje a co nie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7613.jpg (57,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7612.jpg (43,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7608.jpg (63,3 KB, 125 załadowań)
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:53   #1374
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziękuje za zdjęcia różu

ale mi to jakoś bardziej zamotało, wiem, że marudzę, ale jeszcze nie zamówiłam, to ma być moje ostatnie zamówienie w tym miesiącu dlatego chcę żeby było jakieś przemyślane.
a więc problem mam z różem, nie wiem czy Soft Touch, czy buraka jakiegoś brać np Wake Up.. nie wiem co mi pasuje poprostu(chyba nic )

może ktoś podpowie jednak? Bardzo bym prosiła, aa i cerę mam jasną, tylko podkład mi się skonczyl i tak siedzę w domu, ale używam jakiegoś jeszcze z wakacji dlatego te zdjęcie wygląda tak jak wygląda.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1236859919 (tylko ja będę brała matowy róż)

edit: moje zdjęcie nic nie wnosi do wątku
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-03-13 o 21:45
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:53   #1375
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Przyszły moje próbeczki Wiedziałam, że one są w mini słoiczkach, ale i tak jestem na na nowo zachwycona. Fajne, eleganckie, poręczne Róż czy cień w formie sampla spokojnie starczy na długo
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:59   #1376
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A myslalam, ze tylko ja mam problem z nalozeniem pudru na filtr przy pomocy LHK. Pedzel jest gesty i doslownie zbiera mi filtr z twarzy gdy chce nalozyc na niego sypanca, mimo iz wczesniej zagruntowalam filtr hauszka, Musialam sie przerzucic na pedzel Sephory, bo jest mniej zwarty. LHK genialnie naklada puder na "zwykly" krem, zero efektu maki ale na filtrze to masakra, zaraz byl oblepiony

Mam tez problem z nakladaniem rozu przy pomocy Angled'a, sciera mi korektor i podklad mineralny z polikow, jest za gesty i za bardzo zbity. Z jednej strony to zaleta, bo roz wyglada swietnie nalozny nim ale co z tego, jesli akurat zdarzy sie niespodzianka na poliku, zakamufluje ja sobie dosc udanie, a potem pedzel mi to wszystko zbiera
Tez tak macie?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 13:05   #1377
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Dziękuje za zdjęcia różu

ale mi to jakoś bardziej zamotało, wiem, że marudzę, ale jeszcze nie zamówiłam, to ma być moje ostatnie zamówienie w tym miesiącu dlatego chcę żeby było jakieś przemyślane.
a więc problem mam z różem, nie wiem czy Soft Touch, czy buraka jakiegoś brać np Wake Up.. nie wiem co mi pasuje poprostu(chyba nic )

może ktoś podpowie jednak? Bardzo bym prosiła, aa i cerę mam jasną, tylko podkład mi się skonczyl i tak siedzę w domu, ale używam jakiegoś jeszcze z wakacji dlatego te zdjęcie wygląda tak jak wygląda.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1236859919 (tylko ja będę brała matowy róż)
Ależ proszę
Wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać i kiedy używać tego różu. Jeśli na dzień to proponowałabym właśnie coś w guście Soft Touch (na zdjęciu wyszedł bardzo blado ale na twarzy ładnie ją ożywia). Na wieczór lepiej będzie się pewnie spisywał ciemniejszy. Co to Wake Up Call to troche mnie przeraził, w dodatku te drobinki są jak dla mnie bardzo widoczne
Sądząc po zdjęciu (btw. ładnie wyglądasz) napewno będzie pasłował ci i jasny i ciemny róż. Pozostaje tylko kwestia koloru, pory dnia (choc niektórzy i w dzień lubią mocne policzki) no i pędzla (bo skunksem to podobno wszystko da się wyczarować, nawet z buraka)
Poszukam jakiegoś zdjęca z Soft Touch na policzkach i wkleję.

EDIT: wkleiłam Jedno z lampą, drugie bez. Daje taki subtelny efekt.

Vril ja wprawdzie Angleda mam od 2 dni ale też coś ciężko mi idzie nakładanie. Poza tym trochę mnie "drapie" (ale to może przez problemy z cerą). Podładu mi nie zmywa ale korektor już tak - szczególnie, że mam niespodzianki na policzku. Skunksik pewnie byłby lepszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7580s.jpg (60,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7589g.jpg (36,3 KB, 79 załadowań)
__________________
White Lies - Bigger Than Us

Edytowane przez yaminishi
Czas edycji: 2009-03-12 o 13:14
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 13:13   #1378
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

inc0rrect delikatne sa tez Best Friends i Weekend Getaway

cos mi fotki nie wychodza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roze.jpg (40,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roze2.jpg (20,1 KB, 89 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-03-12 o 13:18
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 14:53   #1379
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Aguś
Miękkie i miłe są wszystkie pędzle EM, ale w funkcjonalności (podkład) nic nie przebije flat topa. Mniemam, że nauka nie będzie trudna.
Aniu, masz rację, nauka jest prosta jak ... hm.. drut
Bardzo przyjemnie nakłada się podkład Flat Topem. Zauważyłam tylko jedną rzecz. Po kilku minutach kolory na mojej buzi dość znacznie ciemnieją i mam wrażenie, że mam bardziej podkreślone pory Muszę spróbować chyba innej formuły, może coś to zmieni?
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:11   #1380
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Kurcze a ja jestem coraz bardziej niezadowolona z EDM.. dzis na filtrze po prostu MASAKRA! a dalam filtrowi sie wchlonac, z reszta malo go nalozylam..
To co przedstawia fota to juz po godzinie tak bylo nie wiem co mam robic.. nie wiem.. a od poniedzialku do pracy. Do szpitala to i tak jade autem, przeslizne sie miedzy ludzmi.. ale z pracy mnie za taki ryjek wyrzucą

Na bank jest to tez wina tego ze juz Izotek działa i strasznie mi sie łuszczy skóra, nie mniej.. na policzkach [gdzie rowniez sie łuszcze zauwazalnie ] efekt filtr, primer [joppa finishing silk] + edm + znow joppa = cudo! naprawde rewelka.. zas na nosie Tragedia przez duze "T".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090204.jpg (42,2 KB, 135 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.