Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-23, 11:30   #1981
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

hej Dziewczyny. Który z rozświetlaczy daje najbardziej jednolity błysk? tak żeby mało było widocznych drobinek, a bardziej dawał poświatę na kościach policzkowych?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 12:41   #1982
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez monika9725 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny. Który z rozświetlaczy daje najbardziej jednolity błysk? tak żeby mało było widocznych drobinek, a bardziej dawał poświatę na kościach policzkowych?
może ten http://www.everydayminerals.com/stor...ick-me-up.html daje podobny efekt co wychwalany AOH https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...wietlajacy.htm

ok i mam porównanie róży składy teraz i kiedyś
mój salon fun z 03.2009
i sampel z teraz

stary: mica(ci 77019), titanium dioxide (ci 77891), iron oxide (ci 77491), ultramarines (ci 77007)

nowy: mica(ci 77019), lauroyl lysine,
may contrain: titanium dioxide (ci 77891), iron oxide (ci 77491, ci 77492, ci 77499), ultramarines (ci 77007)

troszkę się różnią a jako, że się kompletnie na tym nie znam nie wiem czy składy na lepsze czy gorsze się zmieniają
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 14:46   #1983
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Z Pixie kolor Breena1, Ayperi1 podobne są do Linena z EDM.
Sama używałam Linena i z Pixie chyba po wielu testach chyba wezmę Breena1 (a Breena0 jako korektor). Breena1 jest chyba kapkę ciemniejszy niż Linen, a Breena0 o kapkę jaśniejszy.
Ratujesz mnie Dziękuję za informację. Więc mieszając Breena1 z Breena0 wychodzi coś ala Linen intensive. A jak z kryciem?
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 14:54   #1984
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Ratujesz mnie Dziękuję za informację. Więc mieszając Breena1 z Breena0 wychodzi coś ala Linen intensive. A jak z kryciem?
Po rocznym używaniu EDM mam zamiar przerzucić się na Pixie, a potrzebuje bardzo dużego krycia. Pixie dużo lepiej mi się trzyma, EDM po połowie dnia znikało. Poza tym podkład wygladza mi nierówności.
(Jak będziesz brała próbki Pixie to polecam też wziąć Callista0,1 i Ayperi0,1)

Ale z róży, cieni EDM na pewno nie zrezygnuję (mam takie ilości w domu przecież )
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-05-23 o 14:56
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 15:42   #1985
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

EDM coś zmieniło na stronie i od razu przy każdym produkcie widac opis
Ale nie o tym miałam pisac
Zakochałam się w Pumpkin Pie... zamowilam go z ressuie pod wplywem emocji i chcialam oddac go na wymianke. Ale znalazlam probke, ktora dostalam od Cathy i uzylam 3 razy. Pumpkin Pie od razu wyladowal w moim kuferku i nikomu go nie oddam
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 15:45   #1986
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
EDM coś zmieniło na stronie i od razu przy każdym produkcie widac opis
Ale nie o tym miałam pisac
Zakochałam się w Pumpkin Pie... zamowilam go z ressuie pod wplywem emocji i chcialam oddac go na wymianke. Ale znalazlam probke, ktora dostalam od Cathy i uzylam 3 razy. Pumpkin Pie od razu wyladowal w moim kuferku i nikomu go nie oddam
ja mam tak z winter bronze zamówiłam dawno dawno w ressuie, ost użyłam i się zakochałam i odstawiłam mój ukochany vicki's
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2010-05-23 o 15:46
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 17:45   #1987
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

kurcze wszyscy tak tęsknią za snugglem a ja go nie lubię mogliby wprowadzić nowe róże, już mi się te kolory znudziły, bo mam wszystko czego potrzebuję
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 17:59   #1988
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

rMam nadzieję że szykują jakąś letnią kolekcje... i że będą nowe try me free i reissue party.

Co do składu podanego przez faa:
myślę że niestety LL jest takim zapychaczem którego używają zamiast składników które z powodzeniem stosowali przed wprowadzeniem LL.
To may contrain jest niezbyt dobrym prognostykiem bo tych mik może być 10% albo wcale...

Jakie szczęście że większość rzeczy mam bez LL...

Pisałam do nich czy byłaby możliwość zrobienia custom made foundation - fawn semi matte sprzed roku, uwielbiam go i staram się używać rzadko - zostało mi pół biga

Oczywiście mnie olali, mogliby chociaż napisać krótkie : NO.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 18:11   #1989
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

mam nowe opakowanie podkładu. zauważyłam, że muszę go używać o wiele (!) więcej by osiągnąć krycie jak przy odrobince z poprzedniego. możliwe, że to wina tego LL?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 20:37   #1990
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
kurcze wszyscy tak tęsknią za snugglem a ja go nie lubię mogliby wprowadzić nowe róże, już mi się te kolory znudziły, bo mam wszystko czego potrzebuję
tez za nim nie przepadam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 06:53   #1991
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Juz od paru dni flat top jest niedostepny
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 08:46   #1992
vipek
Zadomowienie
 
Avatar vipek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: w domku;)
Wiadomości: 1 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
mam nowe opakowanie podkładu. zauważyłam, że muszę go używać o wiele (!) więcej by osiągnąć krycie jak przy odrobince z poprzedniego. możliwe, że to wina tego LL?
Moim zdaniem jak najbardziej może to być wina tego LL.
Skoro go dodają (i pewnie nie mało) to na takie samo wagowo opakowanie przypada mniej proszku niż kiedyś. Czyli nakładając taką ilość jak kiedyś masz mniej proszku na twarzy więc i krycie jest mniejsze.
__________________
Brzuszek rośnie ale coś powoli....
vipek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:45   #1993
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Juz od paru dni flat top jest niedostepny
i pewnie bedzie trzeba ok miesiąc poczekać
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 12:06   #1994
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
i pewnie bedzie trzeba ok miesiąc poczekać
a juz mialam zamowic kilka pedzelkow na raz zeby bylo taniej a tu jeszcze musze czekac
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:01   #1995
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witajcie, dwa dni temu zamówiłam na allegro podkład mineralny Everyday Minerals w kolorze Fairly Light oraz dwie próbki również z tej serii w kolorach: Medium oraz Medium Beige Neutral. Zamówiłam także trzy odcienie różu, korektor oraz pędzel Flat Top. Nieświadoma istnienia tego wątku nie zapytałam Was o radę dot odcienia podkładu i teraz sama nie wiem czy dobrze zrobiłam wybierając powyższe.. Jak myślicie, czy któryś z tych odcieni nada się do mojej cery? Zależy mi aby chociaż jeden z odcieni był dobrze dobrany, bo za dwa tygodnie wybieram się na wesele i pewnie nie zdąże już nic domówić..
Dziękuję z góry za radę i załączam fragment mojej buzi Załącznik 3133437
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:45   #1996
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny Wy tak narzekacie na LL w minerałach EDM a ja ten składnik wielbie przynajmniej tak mi sie wydaje Zauważyłam to na przykładzie róży do policzków. Żaden który mam nie trzyma mi się dłużej niż 3-4godz po nałożeniu a tu nagle Pumpkin Pie siedzi na swoim miejscu od rana do momentu demakijaży szybko sprawdziłam składy i te który uparcie schodzą z moich policzków mają stary skład, a pumpkinek ma nowy więc I Love LL
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:26   #1997
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Po rocznym używaniu EDM mam zamiar przerzucić się na Pixie, a potrzebuje bardzo dużego krycia. Pixie dużo lepiej mi się trzyma, EDM po połowie dnia znikało. Poza tym podkład wygladza mi nierówności.
(Jak będziesz brała próbki Pixie to polecam też wziąć Callista0,1 i Ayperi0,1)

Ale z róży, cieni EDM na pewno nie zrezygnuję (mam takie ilości w domu przecież )
Ja również jestem rok na EDM i niestety moja cera wymaga mocnego krycia.. Mam sporo niedoskonałości. Skoro tak zachwalasz trwałość Pixie to muszę się skusić Powiedz mi proszę gdzie zamawiasz próbki tudzież pełnowymiarowe produkty? Byłam na ich stronie, polska firma, ale nic mi się nie wyświetlało. Nie mam za bardzo czasu na śledzenie forum, doczytałam się tylko, że dziewczyny zamawiały z Allegro, przy czym nie wiadomo czy Pani nie zalało.. Jak mogę znaleźć minerałki tej firmy i jak wygląda skład? Nie są nafaszerowane jakimiś ulepszaczami jak nowe EDM?
Przepraszam, że tak Cię zarzuciłam pytaniami. Dziękuję i pozdrawiam
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:31   #1998
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wy tak narzekacie na LL w minerałach EDM a ja ten składnik wielbie przynajmniej tak mi sie wydaje Zauważyłam to na przykładzie róży do policzków. Żaden który mam nie trzyma mi się dłużej niż 3-4godz po nałożeniu a tu nagle Pumpkin Pie siedzi na swoim miejscu od rana do momentu demakijaży szybko sprawdziłam składy i te który uparcie schodzą z moich policzków mają stary skład, a pumpkinek ma nowy więc I Love LL
szczęściara Bo LL rzeczywiście na plus zmienia i konsystencję i trwałość.. Gdyby tylko po nim mi kaszka na policzkach nie wyskakiwała, to pewnie tak samo jak Ty bym o LL pisała
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:33   #1999
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Ja również jestem rok na EDM i niestety moja cera wymaga mocnego krycia.. Mam sporo niedoskonałości. Skoro tak zachwalasz trwałość Pixie to muszę się skusić Powiedz mi proszę gdzie zamawiasz próbki tudzież pełnowymiarowe produkty? Byłam na ich stronie, polska firma, ale nic mi się nie wyświetlało. Nie mam za bardzo czasu na śledzenie forum, doczytałam się tylko, że dziewczyny zamawiały z Allegro, przy czym nie wiadomo czy Pani nie zalało.. Jak mogę znaleźć minerałki tej firmy i jak wygląda skład? Nie są nafaszerowane jakimiś ulepszaczami jak nowe EDM?
Przepraszam, że tak Cię zarzuciłam pytaniami. Dziękuję i pozdrawiam
Kosmetyki Pixie będą za parę dni dostępne na allegro, obejrzyj sobie TU stare aukcje, gdzie przeczytasz składy itp. Proszę
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 16:36   #2000
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

piszecie o lauroyl lysine ? dopiero teraz to doczytalam na opakowaniu a ze ze starego opakowania starŁ sie skŁad to nie mialam jak porownać , nie jestem na bierząco przyznaje sie , a czy ten skladnik moze wywoŁywać u mnie na brodzie takie malutkie krostki , wlasnie jakby kaszka ? uzywam od miesiace tego nowego opakowania podkladu edm
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 18:22   #2001
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

a ja znowu po cichu liczę, ze pod koniec tygodnia bedzie reissue
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 18:31   #2002
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
szczęściara Bo LL rzeczywiście na plus zmienia i konsystencję i trwałość.. Gdyby tylko po nim mi kaszka na policzkach nie wyskakiwała, to pewnie tak samo jak Ty bym o LL pisała
noo fuksiara ze mnie, że akurat mi podpasowało
Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a ja znowu po cichu liczę, ze pod koniec tygodnia bedzie reissue
ja teeeeeż

W ogóle mam nowy patent na wadliwe pudełeczka EDM od razu to co używam przesypuję co pudełeczek z CS (w których się zakochałam tych z osłonkami na dziurki... i już ubolewam, że tylko 4 szt wzięłam)
Ps. Cathy kończy mi się Kiss of Sun i oczywiście pamiętam, że byłaś chętna na pudełeczko
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:45   #2003
Babushka
Raczkowanie
 
Avatar Babushka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
piszecie o lauroyl lysine ? dopiero teraz to doczytalam na opakowaniu a ze ze starego opakowania starŁ sie skŁad to nie mialam jak porownać , nie jestem na bierząco przyznaje sie , a czy ten skladnik moze wywoŁywać u mnie na brodzie takie malutkie krostki , wlasnie jakby kaszka ? uzywam od miesiace tego nowego opakowania podkladu edm
Ja tez z trwoga czytam posty o tych dziwnych wypryskach po LL. U mnie cigle co jakis czas cos sie dzieje na skorze, ale dopiero od niedawa szukam winowajcow. Jak sie okaze, ze LL tez sie moze do tego przyczyniac to Oby nie bo faktycznie konsystencja jest fajna i szkoda byloby sie pozbywac tych podkladow.
Babushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:30   #2004
m_iva27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witajcie, od dłuższego czasu śledzę ten wątek, wypróbowałam już trochę próbek ale niestety nie mogę trafić z odcieniem. Na razie najlepszy jest Light Neutral z Buff, ale troszeczkę za ciemny. Mam formułę intensive i zastanawiam się czy matte będzie jaśniejsza/ciemniejsza?gdzieś czytałam że różnią się kolorem. Może zamówić Linen, ale patrząc na zdjęcia cathy wydaje się być bardzo jasny.Ostatnio używałam Bourjois 10 Hour 73 Beige Clair i isadorę Hydralight 61 Classic beige, oba były właściwie idealne - tzn. na szyi nie było różnicy, twarz mam ciut ciemniejszą z kolei Lasting Performance 102 jasnością nawet pasowała ale był różowy, 105 odcień dobry ale za ciemny... L'oreal infalible golden beige nawet dobry choć mógłby być odrobinę jaśniejszy i ciut mniej żółty.Mogłabym tak wymieniać długo, bo ostatnie dwa miesiące spędziłam na szukaniu idealnego podkładu i wypróbowałam mnóstwo fluidów, aż w końcu trafiłam na wasze forum i zamierzam zostać wierna minerałom
No i jeszcze jedno - nie przepadam za zielonym korektorem, czy sunlight jest równie dobry do maskowania naczynek i przebarwień?
m_iva27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 09:59   #2005
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Przypominam, ze to watek o Everyday Minerals, a nie Pixie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 10:40   #2006
Dagmara1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 44
Smile Everyday Minerals VS Bare Minerals

proponuje ring z najbardziej (chyba) znanymi markami mineralnymi. Może ktoraś z Was używala kosmetyków z obydwu firm i może cos na ten temat powiedzieć?
Dagmara1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 11:15   #2007
oleska87
Przyczajenie
 
Avatar oleska87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej
mam pytanko. potrzebuje jakiegoś dobrego korektora pod oczy. kiedyś planowałam kupić morninga ale nie ma go już dostępnego na stronie. dlatego waham się pomiędzy Freshem i sunlightem... co byście proponowały??
z góry dzięki
oleska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 11:18   #2008
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez oleska87 Pokaż wiadomość
Hej
mam pytanko. potrzebuje jakiegoś dobrego korektora pod oczy. kiedyś planowałam kupić morninga ale nie ma go już dostępnego na stronie. dlatego waham się pomiędzy Freshem i sunlightem... co byście proponowały??
z góry dzięki
pod oczy to sunlight
ale aj osobiscie go nie lubię

w EDM kiedys były bibulki matujące?
fajne? jak sie ich uzywa? pamietaci ile kosztowały?
bo widzę, ze Pastereczka ma na all
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 11:25   #2009
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
pod oczy to sunlight
ale aj osobiscie go nie lubię

w EDM kiedys były bibulki matujące?
fajne? jak sie ich uzywa? pamietaci ile kosztowały?
bo widzę, ze Pastereczka ma na all
były
używa się jak każdych bibułek
jak ktoś lubi takie rzeczy, to te z EDM calkiem przyzwoite są.. u mnie leżą jeszcze ze 3 opakowania (ale lato idzie, więc może się przydadzą )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 11:36   #2010
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
były
używa się jak każdych bibułek
jak ktoś lubi takie rzeczy, to te z EDM calkiem przyzwoite są.. u mnie leżą jeszcze ze 3 opakowania (ale lato idzie, więc może się przydadzą )
ja nigdy nie uzywałam bibułek ale moze wypadłoby spróbować
a pamiętacie jaka była wtedy cena tych bibułek?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.