do Grażynki :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-03, 22:48   #1
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480

do Grażynki :))


Chciałam zapytać jaki jest najlepszy sposób na powrót do nayturalnego koloru włosów? Od pewnego czasu wszelkiego rodzaju farby czy szampony koloryzujące (nawet tzw. szamponetki) powodują u mnie silne uczulenie
Zastanawiam się nad powrotem do naturalnego koloru włosów. Kilka lat temu też powzięłam takie postanowienie i twardo przez 1,5 roku zapuszczałam "swoje" włosy stopniowo ścinając te farbowane Jak łatwo sie domyślić nie wyglądałam najpiękniej (swoją drogą to się dziwię skąd znalazłam w sobie tyle uporu i silnej woli ). Po jakimś czasie oczywiście znów mnie diabli podkusili i zaczęłam farbować (durna )
Teraz raczej nie zdecyduję się na taki sposób powrotu do naturalnego koloru, bo nie chce ludzi straszyć...
Kiedyś słyszałam, że można powrócić do swojego koloru za pomocą balejażu, dla mnie byłoby to idealne rozwiązanie ze względu na tą alergię. Czy rzeczywiście istnieje taki sposób, jak to zrobić i co Ty Grażynko o tym sądzisz???
P.S Dodam jeszcze, ze aktualnie mam włosy farbowane na miedziany ciemny blond, a mój kolor naturalny to też ciemny blond - taki raczej ciepły (ze złotawymi refleksami), ale u nasady taki bardziej popielaty (przynajmniej takie mam teraz odrosty)
Z góry dzięki za odpowiedź
A Wy Dziewczynki jak macie jakieś doświadczenia w tej kwestii to również czekam na relacje
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-04, 17:43   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: do Grażynki :))


da sie zmienic kolor balejazem, folia przy folii, fryzjerka musi tylko dobrac kolor
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.