Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 20:50   #1801
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kurtyzana Pokaż wiadomość
trochę nie ogarniam, jak to możliwe, że Twoje włosy tak szybko łapią hennę.
Ja też nie ogarniam... właśnie wyschly mi po półgodzinnym glossie i mam na głowie marchewkę... Taki intensywny kolor wyszedł... Nie wiem, czy mi się spodoba, w świetle dziennym na pewno kolor będzie jeszcze bardziej intensywny

Ale jak farbowałam chemią to też farby dawały na moich włosach intensywniejszy efekt, podbitego i pogłębionego- ciemniejszego niż wg opakowania, koloru... Brąz wychodził mi po farbowaniu średnim blondem, czerń- po farbowaniu średnim brązem...

A jakiej henny używasz? Ja mam z Mazideł.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 23:47   #1802
iza133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Re: Farbowanie włosów henną, pomocy! :D

hej .Moja Mama uzywa henny do wlosow juz odkad pamietam.Moze jakies 10 lat lub wiecej.NIE WIDZIALAM PIEKNIEJSZYCH WLOSOW.jak byla u kosmetyczki to wszystkie panie ogladaly jej wlosy i sie nadziwic nie mogly.grube.Blyszczace.zm ywa sie rowno z jej wlosow.Zazdroscilam jej wlosow.nie bede wiecej farbowac zadnymi tam lorealami itp ale czekam az odrosna i farbuje henna.wystarczy spojrzec na hinduski jakie maja piekne wlosy.Kolezanka z Indii mowi ze u nich sie tylko henne stosuje.Nie ktore tutaj kobiety pytaja czy lepiej uzyc farby chemicznej...nie komentujechemia chemia chemia.a wlosy po latach robia sie jak mop.pozdrawiam
iza133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:47   #1803
kurtyzana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 282
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Ja też nie ogarniam... właśnie wyschly mi po półgodzinnym glossie i mam na głowie marchewkę... Taki intensywny kolor wyszedł... Nie wiem, czy mi się spodoba, w świetle dziennym na pewno kolor będzie jeszcze bardziej intensywny

Ale jak farbowałam chemią to też farby dawały na moich włosach intensywniejszy efekt, podbitego i pogłębionego- ciemniejszego niż wg opakowania, koloru... Brąz wychodził mi po farbowaniu średnim blondem, czerń- po farbowaniu średnim brązem...

A jakiej henny używasz? Ja mam z Mazideł.
ja też używam henny z Mazideł.

iza133- Twoja mama farbuje henną na intensywny rudy kolor, czy może tylko delikatnie przyrudza? w chwili przeczytania Twojego postu roztoczyła się przede mną wizja posiadania pięknych, rudych, lśniących włosów i zastanawiam się, czy zostawić swoje rudoblond kłaki, czy może farbować na intensywny rudy kolor... wcierając wcierki, nie farbując chemią, nie stosując suszarki, prostownicy, będę miała za 10 lat włosy jak roszpunka. wystarczy tylko poczekać te kilka lat... to takie proste, a zarazem takie męczące..
__________________
postanowienia noworoczne:
=>dbam o włosy i paznokcie
=>czesciowy Vitarianizm
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie


drozdze od 24.01.11



wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683

Edytowane przez kurtyzana
Czas edycji: 2010-03-12 o 12:52
kurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 16:57   #1804
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasia93b Pokaż wiadomość
Mnie jak koleżance u góry , sipa noir wychodziła na ciemny brąz. na bank nie wyjdzie ci czarny
Kochane, jak będę miała chwilę wolnego to wstawię wam zdjęcia z mojej studniówki i zobaczycie,że były czarne kupiłam brązową sipe i wymieszałam pół na pół z czarną. Wyszedł ciemny brąz
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 01:03   #1805
iza133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

iza133- Twoja mama farbuje henną na intensywny rudy kolor, czy może tylko delikatnie przyrudza? w chwili przeczytania Twojego postu roztoczyła się przede mną wizja posiadania pięknych, rudych, lśniących włosów i zastanawiam się, czy zostawić swoje rudoblond kłaki, czy może farbować na intensywny rudy kolor... wcierając wcierki, nie farbując chemią, nie stosując suszarki, prostownicy, będę miała za 10 lat włosy jak roszpunka. wystarczy tylko poczekać te kilka lat... to takie proste, a zarazem takie męczące.. [/QUOTE]



MOJA MAMA UZYWA HENNY W PROSZKU VENITY.ZADNEJ RUDOSCI.MIESZA BRAZ I CZARNA WISNIE.WYCHODZI CIEMNY TYLE ZE POD SLONCE JEST ODBLASK CIEMNEJ WISNI.PIEKNE. MI TEZ SIE NIE CHCE KOMBINOWAC Z TYMI MAZIDŁAMI..SZUKAC PO NECIE. ITP ITD...NIE UFALABYM HENNIE GDYBY NIE MAMA.A JESTEM PRZEKONANA ZE NAWET JELSI TROSZKE NISZCZY WLOSY TO PO MAMIE TEGO WOGOLE NIE WIDAC...A JESTEM PEWNA ZE FARBY CHEMICZNE SA 30 RAZY GORSZE.WYSTARCZY SPOJRZEC NA WLOSY KOBIET KTORE FARBUJA X LAT.TAK JAK MOJA KOLEZANKA...KIEDYS PIEKNE GESTE WLOSY...A PO 10 LATACH CIENKIE WŁOSIĘTA..PROSTOWNICA,FAR BA..ITP..I MA EFEKT.POZDRAWIAM**

Edytowane przez iza133
Czas edycji: 2010-03-13 o 01:05
iza133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:09   #1806
iza133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

hej dziewczyny mam jeszcze pytanko.. od nie dawna ciagle obija mi sie o uszy info o mazidłach.Moja Mama uzywa henny formy Venity w proszku ale jej sie rowno farba zmywa z wlosow..Slyszalam jednak ze mazidła sa moze i zdrowsze ale ze ponoc nie schodzi kolor rowno a sa odrosty.czy to prawda.zniechecilo mnie to.ja po przygodzie z kolorem czarnym na glowie i cudownymi odrostami jestem przeciwniczka farb chemicznych.DlaTEGO chcialam siegnac po henne...ale moj jedyny warunek to zeby schodzila rowno ii zadnych odrostow! ***********

Edytowane przez iza133
Czas edycji: 2010-03-19 o 00:52
iza133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 22:38   #1807
milka1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 203
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

hej dziewczyny
zamierzam ufarbowac wlosy henna ale mam taki problem bo mam juz chyba wszystkie siwe :-( tzn mam teraz ufarbowane na jakis ciemny brąz ale wiem ze za 2 tyg bedzie juz spory odrost glownie skladajacy sie z siwych wlosow(tylko przy skorze bo na reszcie wlsoow farba mocno sie trzyma). chce ufarbowac henna ale boje sie ze te siwe wyjda rude te ciemne nic sie nie zmienia i bedzie mega kontrast. wybralam taka mieszanke. co myslicie?
http://www.helfy.pl/naturalna-henna-...farba-roslinna
milka1976 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 02:18   #1808
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Radze wszystkim dziewczyna zeby zastanowily sie 3 razy zanim ufarbuja wlosy henna - taka w proszku czesto niewymywa sie nigdy! I wtedy albo paraduje sie z odrostami przez dlugie miesiace albo obcina wlosy na chlopaka

Henna jest jak narkotyk

Moje przygody z henna zaczely sie od farby Venity - zaraz po farbowaniu wlosy intesywnie czerowne po ok. tygodniu moj naturalny sredni blondy z bladym rudym polsyskiem, wlosy zrobily mi sie jakies troche sianowate.
Podejscie 2: henna w proszku. Efekty super: piekna gleboka rudosc o jakiej marzylam. Farbowalam rowinierz egipska henna zakupiona na allegro - wlosy wychodza po niej raczej wisniowe niz plomienno rude.

Problem z henna zaczyna sie gdy mamy ochote zmienic kolor (a jak wiadomo kobieta zmienna jest ). Uciazliwe sa nie tylko odrosty. Jak powszechnie wiadomo wlosow farbowanych henna nie mozna farbowac chemicznie (na kazdej farbie, nawet na 'delikatnym' castingu widnieje takie ostzezenie).
Po odstawieniu henny na ok 2 miesiace kolor przyblakl jedynie odrobine za to wlosy staja sie szorstkie i niesforne (a z natury mam miekkie jak u dziecka) a im dluzszy czas tym wlosy staja sie coraz okropniejsze i nadchodzi moment krytyczny: farbowac dalej henna czy nie? Osobiscie mialam pare podejsc do odejscia od henny, pierwsze 3 razy poprostu nie moglam spojrzec w lustro: mysi blond odrosty plus rude niesforne klaki i nie moglam tego zniesc farbowalam dalej henna.
Teraz w koncu mi sie udalo i nie farbuje od roku , koncowki nadal inteswynie rude, nawet odrosty na ktorym henne trzymalam tylko 15 min nie wyblakly. Tak wiec mam odrosty 13 cm i rude przesuszone koncowki na ktore nie dzialaja zadne odzywki.

Tak wiec henne polecam jedynie zdecydowanym

Warto tez wspomniec ze za kazdym farbowaniem wlosy sa coraz ciemniejsze (na moich jasnych wlosach - pierwsze farbowanie marchewkowa rudosc, po 8 - bardzo gleboki burgund).
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 07:55   #1809
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milka1976 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
zamierzam ufarbowac wlosy henna ale mam taki problem bo mam juz chyba wszystkie siwe :-( tzn mam teraz ufarbowane na jakis ciemny brąz ale wiem ze za 2 tyg bedzie juz spory odrost glownie skladajacy sie z siwych wlosow(tylko przy skorze bo na reszcie wlsoow farba mocno sie trzyma). chce ufarbowac henna ale boje sie ze te siwe wyjda rude te ciemne nic sie nie zmienia i bedzie mega kontrast. wybralam taka mieszanke. co myslicie?
http://www.helfy.pl/naturalna-henna-...farba-roslinna
ja też się przymierzam właśnie do tej henny, ale zero odzewu tu na forum
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 08:19   #1810
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iza133 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam jeszcze pytanko.. od nie dawna ciagle obija mi sie o uszy info o mazidłach.Moja Mama uzywa henny formy Venity w proszku ale jej sie rowno farba zmywa z wlosow..Slyszalam jednak ze mazidła sa moze i zdrowsze ale ze ponoc nie schodzi kolor rowno a sa odrosty.czy to prawda.zniechecilo mnie to.ja po przygodzie z kolorem czarnym na glowie i cudownymi odrostami jestem przeciwniczka farb chemicznych.DlaTEGO chcialam siegnac po henne...ale moj jedyny warunek to zeby schodzila rowno ii zadnych odrostow!!! prosze odpiszcie.. a tak na marginesie to kto zna proporcje dokladne zeby uzyskac brąz z mazidel <nie rudy!!>. i czy jedyne miejsce sprzedajace te produkty to mazidla.com ???? ciekawe czy faktycznie to 100% naturalne produkty z pakistanu ta jak tam jest napisane...aha i jesli ktos uzywa SIPA henne w proszku to tez prosilabym o odpowiedz jak z tymi odrostami
jak uzyskać brąz jest na mazidłach napisane i zresztą było już wałkowane na forum ... a co do sipy jest średnia i nie licz ze za pierwszym farbowaniem którąkolwiek henna pokryjesz dobrze odrosty, trzeba powtórzyć hennowanie zeby były dobrze pokryte. I henna jamila czyli tą mazidłową można kupić też na jakiś zagranicznych stronach ale to też było juz pisane, wyszukiwarka nie gryzie ;]

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
ja też się przymierzam właśnie do tej henny, ale zero odzewu tu na forum
zero odzewu bo było juz o tym pisane ale po co czytać nie? lepiej kilka razy zadawać to samo pytanie
http://www.hennaforhair.com/freebook...nnaforhair.pdf
miłej lektury tu jest wszystko napisane
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 08:23   #1811
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy





zero odzewu bo było juz o tym pisane ale po co czytać nie? lepiej kilka razy zadawać to samo pytanie
http://www.hennaforhair.com/freebook...nnaforhair.pdf
miłej lektury tu jest wszystko napisane[/QUOTE]

heh, przepraszam, nie chciałam byc impertynencka. Przeczytałam to wszystko, przerobiłam sposoby farbowania henną mazidłową, sipa. Chodzi mi konkretnie o relacje z farbowania henną khadi z helfy.pl gdyż przymierzam siędo tej konkretnej. Ten wątek już na parę razy przewertowałam, poddałam się jedynie przy paru fragmentach, gdy dziewczyny rozwodziły się akurat na takie wątki, które mnie nie dotyczyły.

Kropciu , przepraszam, poszperałam jeszcze raz i wpadło trochu twoich wypowiedzi o khadi, nie doczytałam ich wcześniej. A próbowałaś kiedyś zmieszac khadi ciemny brąz z khadi czarną żeby otrzymac głębszy odcień ciemnego brązu? Planowałam np rozrobic całą ciemny brąz i np połowę czarnej , a potem jużrozrobione je zmieszac i nałożyc. Co może wyjśc po takiej mieszance? Za dwa tygodnie okolo farbię;-) kolor wyjściowy- naturalny średni brąz
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html

Edytowane przez malamaluczka87
Czas edycji: 2010-03-14 o 10:00
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 08:55   #1812
sharnell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Witam miłośniczki henny
jakies 10 miesiecy temu wpadłam na ten wątek i zainspirowało mnie to do farbowania włosów henną. Zawsze lubiłam mieć wyrazisty kolor, a farby chemiczne + prostownica to zło ;p więc zakupiłam chnę ELD i dwa razy hennowałam. Włosy faktycznie wyglądały na zdrowsze, jednak kolor nie byl zbyt zadowalający bo mam naturalny średni brąz. Po pół roku od drugiego farbowania zrobiłam sobie czarne "pasemka" palettem (z czego de facto wyszla mi czarna grzywka) farba wzieła normalnie. miesiąc temu podkusiłam się o ultrafiolet schwarzkopfa. Po 9 miesiącach od henny przy farbowaniu ta farba mi po prostu spłyneła z włosów! Miałam fioletowe odrosty (bo tylko one chwyciły), czarną grzywkę i brązowe włosy, z rudawymi refleksami :P no i doszłam do wniosku ze jestem skazana na hennę, bo wlosy mam długie i wolnorosnące. marzy mi się jednak miedź, więc takie pytanie - czy któraś z was próbowała potraktować włosy rozjaśniaczem i przykryć to henną? wyjdzie mi coś z tego? Co z legendarną angielską zielenią?

wybaczcie ze sie tak rozpisalam, i czekam na odpowiedz od eksperymentujących

Edytowane przez sharnell
Czas edycji: 2010-03-14 o 09:12
sharnell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:43   #1813
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
jak uzyskać brąz jest na mazidłach napisane i zresztą było już wałkowane na forum ... a co do sipy jest średnia i nie licz ze za pierwszym farbowaniem którąkolwiek henna pokryjesz dobrze odrosty, trzeba powtórzyć hennowanie zeby były dobrze pokryte. I henna jamila czyli tą mazidłową można kupić też na jakiś zagranicznych stronach ale to też było juz pisane, wyszukiwarka nie gryzie ;]

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------



zero odzewu bo było juz o tym pisane ale po co czytać nie? lepiej kilka razy zadawać to samo pytanie
http://www.hennaforhair.com/freebook...nnaforhair.pdf
miłej lektury tu jest wszystko napisane
No właśnie w tym wątku znaczną część postów stanowią powtarzające się pytania o to samo ("Jaki kolor mi wyjdzie, gdy...", "czy mogę farbowac henną włosy blond/ciemne/ średnie i co wyjdzie?", "czy mogę farbować włosy po trwałej/rozjaśnianiu/farbowaniu i co mi wyjdzie...?" oraz "jak zmieszam hennę z indygo/amlą/itp. to co mi wyjdzie?") tudzież pytania o produkty konkretnych firmy (pośród których są i takie, które hennę mają głównie w nazwie, bo w składzie jest gdzieś tam het...).

Może dałoby się zrobić jeden zbiorczy post gdzieś na początku wątku (pierwszy post lub jakiś post gdzieś na poczatku podpięty), w którym znajdą się odpowiedzi na takie najbardziej podstawowe pytania (lub przynajmniej linki do nich).

Mogę pomóc przy tworzeniu takiego postu (na ile potrafię, nie jestem ekspertem).
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 17:45   #1814
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość




zero odzewu bo było juz o tym pisane ale po co czytać nie? lepiej kilka razy zadawać to samo pytanie
http://www.hennaforhair.com/freebook...nnaforhair.pdf
miłej lektury tu jest wszystko napisane
heh, przepraszam, nie chciałam byc impertynencka. Przeczytałam to wszystko, przerobiłam sposoby farbowania henną mazidłową, sipa. Chodzi mi konkretnie o relacje z farbowania henną khadi z helfy.pl gdyż przymierzam siędo tej konkretnej. Ten wątek już na parę razy przewertowałam, poddałam się jedynie przy paru fragmentach, gdy dziewczyny rozwodziły się akurat na takie wątki, które mnie nie dotyczyły.

Kropciu , przepraszam, poszperałam jeszcze raz i wpadło trochu twoich wypowiedzi o khadi, nie doczytałam ich wcześniej. A próbowałaś kiedyś zmieszac khadi ciemny brąz z khadi czarną żeby otrzymac głębszy odcień ciemnego brązu? Planowałam np rozrobic całą ciemny brąz i np połowę czarnej , a potem jużrozrobione je zmieszac i nałożyc. Co może wyjśc po takiej mieszance? Za dwa tygodnie okolo farbię;-) kolor wyjściowy- naturalny średni brąz[/QUOTE]

tez myślałam o tym by je zmieszać by wyszedł intensywniejszy choc i tak jestem zdania że czarna nie wyjdzie czarna a ciemny brąz jak w przypadku sipy
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 17:58   #1815
Noiruisukii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

jak jest napisane balsam z ekstraktem z henny to normalne ze mi sprzedawca wciska ze TO NATURALNA CZYSTA HENNA PRZECIEŻ? a na moję nią nie jest. .. gdzie dostać taką naturaną BEZ dodatków barwników ITD. jak kiedyś dawno dawno temu używano?
Noiruisukii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 23:52   #1816
iza133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

no wyszukiwarka nie gryzie ale nie zmuszam tez nikogo zeby odpowiadal na moje pytania wiec bez tych uszczypliwosci) a co do odrostow to ja juz ICH NIE MAM.ponad 2 lata juz nie farbuje bo chcialam zeby cale odrosly a z tego co wiem to henna jest super na naturalnych wlosach

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Noiruisukii Pokaż wiadomość
jak jest napisane balsam z ekstraktem z henny to normalne ze mi sprzedawca wciska ze TO NATURALNA CZYSTA HENNA PRZECIEŻ? a na moję nią nie jest. .. gdzie dostać taką naturaną BEZ dodatków barwników ITD. jak kiedyś dawno dawno temu używano?


www.mazidla.com ...ale ostatnio odkrylam www.helfy.pl ---i dla mnie to jest to!!

Edytowane przez iza133
Czas edycji: 2010-03-15 o 23:51
iza133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 11:10   #1817
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iza133 Pokaż wiadomość
no wyszukiwarka nie gryzie ale nie zmuszam tez nikogo zeby odpowiadal na moje pytania wiec bez tych uszczypliwosci) a co do odrostow to ja juz ICH NIE MAM.ponad 2 lata juz nie farbuje bo chcialam zeby cale odrosly a z tego co wiem to henna jest super na naturalnych wlosach

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------




no skoro teraz podkreślasz że NIE MASZ ODROSTÓW to po co wcześniej pytałaś czy na nich załapie? ;/

piszesz też ze helfy dla Ciebie to jest "to" a próbowałaś chociaż tych produktów czy jak? bo nie wypowiadałaś się na ich temat wcześniej ...
I nie jestem uszczypliwa tylko wystarczy poczytać a nie zadawac takie same pytania irytuje to tylko użytkowników którzy się tu udzielaja i robią to jakby "na darmo" skoro ktoś wejdzie sobie i nie chce mu sie cofnąć o kilka stron tylko pyta ...
no i ameryki nie odkryłaś z tymi helfami bo każda z Nas która UWAŻNIE czytała wątek o nich wie ;]
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2010-03-16 o 11:11
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 11:54   #1818
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziewczęta, "przez was" mam ochotę na ELD ;] Na razie niestety poszłam do fryzjera zafarbować, bo Venita mnie nie zauroczyła
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 12:56   #1819
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, "przez was" mam ochotę na ELD ;] Na razie niestety poszłam do fryzjera zafarbować, bo Venita mnie nie zauroczyła
i jak po fryzjerze załapała farba normalnie ??
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 13:08   #1820
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Ja przez długi czas farbowałam włosy na czarno i teraz, po kilkukrotnym odbarwianiu, rozjaśnianiu etc. mam fioletową górę i miedzianą resztę (mam takiego dłuższego boba). Ostatnie farbowanie to szampon koloryzujący - ten fiolet właśnie - jakieś 3 tygodnie temu. Czy sądzicie, że ta -> http://g.radar.pl/rdr341/98b106dc00144b494894dffe henna mi wyjdzie? Sorry, że takie małe zdjęcie - chodzi mi o tą środkową, może ktoś miał?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 22:29   #1821
sharnell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

a jednak nikt mi nie pomoże =(
sharnell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 22:34   #1822
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Nie pomoże, bo to już było. Czytałam posta o tym, że dziewczyna rozjaśniła włosy i położyła na to hennę. Szukam go właśnie.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=919

hasło użyte w wyszukiwarce: rozjaśniacz.
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2010-03-16 o 22:39
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 22:38   #1823
iza133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
no skoro teraz podkreślasz że NIE MASZ ODROSTÓW to po co wcześniej pytałaś czy na nich załapie? ;/

piszesz też ze helfy dla Ciebie to jest "to" a próbowałaś chociaż tych produktów czy jak? bo nie wypowiadałaś się na ich temat wcześniej ...
I nie jestem uszczypliwa tylko wystarczy poczytać a nie zadawac takie same pytania irytuje to tylko użytkowników którzy się tu udzielaja i robią to jakby "na darmo" skoro ktoś wejdzie sobie i nie chce mu sie cofnąć o kilka stron tylko pyta ...
no i ameryki nie odkryłaś z tymi helfami bo każda z Nas która UWAŻNIE czytała wątek o nich wie ;]
"ja po przygodzie z kolorem czarnym na glowie i cudownymi odrostami jestem przeciwniczka farb chemicznych.DlaTEGO chcialam siegnac po henne." tak napisalam wczwsniej co do odrostow.w zadnym miejscu nie napisalam ze te odrosty mam teraz tylko ze "PO PRZYGODZIE z odrostami.." wiec warto doczytac.

co do helfy to wystarczy ze widzialam skladniki jakie posiadaja ich farby.i napisalam ze DLA MNIE TO JEST TO.mowie wiec za siebie kazdy ma dowolny wybor.I nikt jakos nie wyraza zdenerwowania z powodu tego ze powtorzyly sie juz te pyt wczesniej.pozatym naprawde nie kaze i bron Boze nie zmuszam nikogo to udzielania sie jak to napisalas " za darmo" .Tutaj kazdy moze pisac dowolne pytania opinie itd.to jest forum.wiec koniec i kropka.prosze tego nie komentowac.

a teraz do rzeczy..dzisiaj odbylam dluga rozmowe z Pania od HELFY.wszytsko mi ladnie wyjasnila.i doradzila.wiec polecam kontakt z nimimnie przekonali,tym bardziej ze po przeczyczytaniu skladnikow tych farb wiem ze sa to jedynie skladniki naturalne w 100%. kto pyta nie błądzi
iza133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 06:47   #1824
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
heh, przepraszam, nie chciałam byc impertynencka. Przeczytałam to wszystko, przerobiłam sposoby farbowania henną mazidłową, sipa. Chodzi mi konkretnie o relacje z farbowania henną khadi z helfy.pl gdyż przymierzam siędo tej konkretnej. Ten wątek już na parę razy przewertowałam, poddałam się jedynie przy paru fragmentach, gdy dziewczyny rozwodziły się akurat na takie wątki, które mnie nie dotyczyły.

Kropciu , przepraszam, poszperałam jeszcze raz i wpadło trochu twoich wypowiedzi o khadi, nie doczytałam ich wcześniej. A próbowałaś kiedyś zmieszac khadi ciemny brąz z khadi czarną żeby otrzymac głębszy odcień ciemnego brązu? Planowałam np rozrobic całą ciemny brąz i np połowę czarnej , a potem jużrozrobione je zmieszac i nałożyc. Co może wyjśc po takiej mieszance? Za dwa tygodnie okolo farbię;-) kolor wyjściowy- naturalny średni brąz
tez myślałam o tym by je zmieszać by wyszedł intensywniejszy choc i tak jestem zdania że czarna nie wyjdzie czarna a ciemny brąz jak w przypadku sipy[/QUOTE]

odpuściłam hennę khadi z helfy i zamowiłam właśnie z mazidel...robię mieszankę 1 częsc henna +3 części indygo + trochu amly => i mam nadzieję na śliczny bardzo ciemny brąz;D Dam znac po farbieniu jak poszło. A powiedzcie mi- wy odmierzanie ilośc tych papek na oko, czy macie jakieś miarki?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:21   #1825
alita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Chyba spróbuję z tym mahoniem z Sipy - moje włosy to ciemny blond, właściwie szatyn, do tego jasna cera. Kasztan może być za ciemny.
Boqui - Dzięki za pomoc!

Edytowane przez alita1
Czas edycji: 2010-03-17 o 09:23
alita1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:47   #1826
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sharnell Pokaż wiadomość
Witam miłośniczki henny
jakies 10 miesiecy temu wpadłam na ten wątek i zainspirowało mnie to do farbowania włosów henną. Zawsze lubiłam mieć wyrazisty kolor, a farby chemiczne + prostownica to zło ;p więc zakupiłam chnę ELD i dwa razy hennowałam. Włosy faktycznie wyglądały na zdrowsze, jednak kolor nie byl zbyt zadowalający bo mam naturalny średni brąz. Po pół roku od drugiego farbowania zrobiłam sobie czarne "pasemka" palettem (z czego de facto wyszla mi czarna grzywka) farba wzieła normalnie. miesiąc temu podkusiłam się o ultrafiolet schwarzkopfa. Po 9 miesiącach od henny przy farbowaniu ta farba mi po prostu spłyneła z włosów! Miałam fioletowe odrosty (bo tylko one chwyciły), czarną grzywkę i brązowe włosy, z rudawymi refleksami :P no i doszłam do wniosku ze jestem skazana na hennę, bo wlosy mam długie i wolnorosnące. marzy mi się jednak miedź, więc takie pytanie - czy któraś z was próbowała potraktować włosy rozjaśniaczem i przykryć to henną? wyjdzie mi coś z tego? Co z legendarną angielską zielenią?

wybaczcie ze sie tak rozpisalam, i czekam na odpowiedz od eksperymentujących
Mój kolor włosów [multikolor/wielokolor] jest bardzo podobny do Twojego. Teraz, tak jak Ty, myślę o rdzawej hennie i mam ten sam problem... :d.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
. A powiedzcie mi- wy odmierzanie ilośc tych papek na oko, czy macie jakieś miarki?
raczej na oko :d
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 10:24   #1827
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
i jak po fryzjerze załapała farba normalnie ??
Tak Ale Venita całkowicie zeszła po tygodniu (to już przesada... chyba szamponetka lepiej trzyma )
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 10:27   #1828
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Tak Ale Venita całkowicie zeszła po tygodniu (to już przesada... chyba szamponetka lepiej trzyma )
teraz gdy już jestem po kilku użyciach venity widzę ze lepiej się trzyma już nie tydz a 2,5 hehe no i trzymam ją ciut dłużej niż zalecają
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 10:32   #1829
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
teraz gdy już jestem po kilku użyciach venity widzę ze lepiej się trzyma już nie tydz a 2,5 hehe no i trzymam ją ciut dłużej niż zalecają
czyli ile? ja dzisiaj idę po hennę z venity, chociaż nadal trochę się boję, że wyjdą zielone
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 11:25   #1830
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
teraz gdy już jestem po kilku użyciach venity widzę ze lepiej się trzyma już nie tydz a 2,5 hehe no i trzymam ją ciut dłużej niż zalecają
ja trzymałam z godzinę niezbyt mi sie kolor pobobal ani wlosy po niej.... jakies takie bardziej szorstkie.
Wiecie, jak wychodzi ELD chna? i braz? bo te dwa mnie interesuja. Teraz po fryzjerze mam ladny intensywny rudy, venita taki nie wyszedl
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.