Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-24, 20:09   #4621
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A próbowałyście pixie?Ja mam próbki i u mnie na twarzy najjaśniejsze kolory takie jak Ellette 0 czy Breena 0 wyglądają całkiem fajnie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:22   #4622
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja nie próbowałam niczego Dotychczas uważałam, że wszelkie próby nałożenia sypkiego podkładu skończą się tym, że cały proszek ze mnie odpadnie
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:37   #4623
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź ; myślę właśnie o Chausie oraz Bengal, ewentualnie Siamese? Wzięłabym chętnie sample 0 i 1; a o Lily Lolo też czytam i to druga marka, która mnie zainteresowała A zaczęło się tak niewinnie, obejrzałam dzisiaj filmik callmeblondieee, w którym mówi o BareMinerals i zakręciło mnie na minerały
Siamese miałam. To bardziej neutralny beż. Nie ma mocno różowych pigmentów, aczkolwiek ciepły na pewno nie jest
Z Lily Lolo dla bladzioszków to raczej porcelain tylko.

Pixie nie próbowałam... Szał minerałowy mi minął i jakoś nie czułam potrzeby zamawiania Pixie.
Ogólnie z minerałów miałam EDM, Coastal Scents, Sweetscents, Bare Minerals, TBS, Lumiere, Lucy Minerals, Meow, Lily Lolo, Blusche i jeszcze kilka jakichś niszowych (Morgana, Sobe Botanicals itp.) i żaden nie przekonał mnie do tego, by z nim zostać na dłużej...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 21:46   #4624
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Pixie ma fajne kolory, ja miałam raz kolor tak zimny, że był dla mnie aż za zimny Co się zdarza raz na milion lat

Dziewczyny, a jaki kolor szminki byście poleciły zimnej brunetce? Bo nigdy nie używałam szminek, teraz chciałabym zacząć, ale nie wiem, jaki kolor wziąć na początek Wiem, że dobrze by leżały na mnie maliny czy czerwienie, ale się boję
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 22:12   #4625
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Czy macie doświadczenie z minerałami Meow? Przekopuję się przez wątek na Mineralnym i szukam czegoś dla cery jasnej, ale bez żółtych podtonów. Mam kilka typów, czekam tylko na wspólne zamówienie
Ja jak tylko dorwalam mineraly - jakis roktemu - tak jestem im mozna powiedziec wierna - choc czasem ciagnie mnie w strone tradycyjnych fliudow i ciagle "czegos" tam szukam. Niestety nie znalazlam "idealu" (no moze poza Bobbi Brown, ktory zatrzymala mnie na dluzej - nie mniej jednak wole mineralki). Acha - mam rozne firmy ale moim ulubionym jest wlasnie Meow - konkretnie Chartreux Pampered 0
Ostatnio eksperymentuje z nakladaniem ich rozowym jajkiem i calkiem to fajnie wychodzi. tyle tylko, ze trzeba sie mam wrazenie wiecej namachac.
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 00:54   #4626
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Pixie ma fajne kolory, ja miałam raz kolor tak zimny, że był dla mnie aż za zimny Co się zdarza raz na milion lat

Dziewczyny, a jaki kolor szminki byście poleciły zimnej brunetce? Bo nigdy nie używałam szminek, teraz chciałabym zacząć, ale nie wiem, jaki kolor wziąć na początek Wiem, że dobrze by leżały na mnie maliny czy czerwienie, ale się boję
Chyba mamy ten sam typ urody Ja właśnie jestem zwolenniczką malin i czerwieni. Dobrze mi pasuje też bardzo ciemny brąz i bardzo ciemny fiolet, wyglądam wtedy jak topielica, ale ja uwielbiam ten efekt Ale skoro nie maliny, to podejrzewam, ze za ciemnymi szminkami też niespecjalnie przepadasz. To może jakaś liliowa pomadka, coś w stylu jasnofioletowych kwiatów bzu? Nie kontrastuje z cerą, ale ją wydobywa
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 14:15   #4627
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja obecnie używam jedynie minerałów, z drobnymi zdradami w kierunku cieni i pomadek
Moje ulubione to Meow (używam Korat 1, czasami 2) formuła FF, Lumiere neutrale i goldeny formuła VV i cashmere, Pixie - cudna nowa formuła Complection Perfector, zdecydowanie lżejsza od Cover de Luxe - tu ciągle testuję, ale chyba jednak jestem Ayperi 0/1 lub Tinkerbell 1.

Jak widać jestem ziemista z podtonem żółtawym Jakkolwiek to brzmi

Nie sprawdziły mi się Lily Lolo (choć pokładałam w nich ogromną nadzieję), AWGM, Blusche, Lucy Minerals.

Poza mineralnymi podkładami uwielbiam cienie, a zwłaszcza róże -tu głównei faworyci to Lily Lolo, Meow, Lumiere, AWGM.
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 15:50   #4628
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Pixie ma fajne kolory, ja miałam raz kolor tak zimny, że był dla mnie aż za zimny Co się zdarza raz na milion lat

Dziewczyny, a jaki kolor szminki byście poleciły zimnej brunetce? Bo nigdy nie używałam szminek, teraz chciałabym zacząć, ale nie wiem, jaki kolor wziąć na początek Wiem, że dobrze by leżały na mnie maliny czy czerwienie, ale się boję
A może na początek jakaś wiśniowa błyszczyko-szminka albo lip tint? Ja jestem absolutnie zafascynowana tym, jak ucharakteryzowali Liv Tyler we Władcy Pierścieni (a w zasadzie w Drużynie Pierścienia). Kurczę, miała na sobie tonę tapety, a wyglądała tak naturalnie i świeżo
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 16:08   #4629
kawopijka
Raczkowanie
 
Avatar kawopijka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 227
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dzisiaj sprawdzałam na sobie 2 podkłady. Revlon CS Buff i Ivory i Loreal True Match n1. O revlonie mogę zapomnieć. Buff jest BARDZO za ciemny i Ivory też, z tym, że w tym przypadku upaćkana tym wyglądałam jak prosiaczek. Za różowy. Jednak, chyba skuszę się na loreala Ładny żółciutki odcień i łądnie mi się w skórę wtopił. I pomyśleć, że chciałam revlona na allegro w ciemno zamówić. W co ja bym się wpakowała?
__________________
Zwariowałaś? Zachowaj trochę szaleństw na
menopauzę!


— Woody Allen
kawopijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 17:30   #4630
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Chyba mamy ten sam typ urody Ja właśnie jestem zwolenniczką malin i czerwieni. Dobrze mi pasuje też bardzo ciemny brąz i bardzo ciemny fiolet, wyglądam wtedy jak topielica, ale ja uwielbiam ten efekt Ale skoro nie maliny, to podejrzewam, ze za ciemnymi szminkami też niespecjalnie przepadasz. To może jakaś liliowa pomadka, coś w stylu jasnofioletowych kwiatów bzu? Nie kontrastuje z cerą, ale ją wydobywa
ja próbowałam usta posmarować fioletowym cieniem i w sumie też był efekt topielicy Na początku dziwnie, ale potem się przyzwyczaiłam... ale w sumie nie wiem czy bym w tym wieku wyszła tak do ludzi Chociaż zrobiłam sobie kilka zdj i całkiem ok jest
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 20:21   #4631
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Czerwona szminka jednak najpiękniej wygląda przy bladej cerze. Niby wiem to od dawna, ale widząc taki makijaż wciąż na nowo się zakochuję

http://lula.pl/lula/56,111761,105332...l_Wood,,2.html

Czy wiecie może, w którą pomadkę mam celować, żeby uzyskać taką czerwień ?
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 23:30   #4632
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Pixie ma fajne kolory, ja miałam raz kolor tak zimny, że był dla mnie aż za zimny Co się zdarza raz na milion lat

Dziewczyny, a jaki kolor szminki byście poleciły zimnej brunetce? Bo nigdy nie używałam szminek, teraz chciałabym zacząć, ale nie wiem, jaki kolor wziąć na początek Wiem, że dobrze by leżały na mnie maliny czy czerwienie, ale się boję
A może jasne róże? Czy też się boisz? IMO brunetka o jasnej skórze to jedyny typ, który może pozwolić sobie na słodki róż na ustach, nie wyglądając przy tym tandetnie lub wulgarnie. Przykładowo Dior Addict 578, lub L'oreal Color Riche Serum 101 albo, w wersji złamanej brzoskwinią, L'oreal Shine Gelee (o ile to jeszcze produkują?), kolor 104. Wg mnie bardzo twarzowy jest też kolor z Avonu, z serii Colordisiac- Can't Resist Coral, używam go ostatnio w ilościach ponadprzeciętnych. Ten odcień ma w ogóle sporo zwolenniczek bez względu na typ urody
Ja świetnie się czuję w ciemnych różach/fuksji i gorąco Ci polecam spróbować taki kolor Naprawdę baaardzo sexy Faza na czerwienie jest na razie za mną, mam jedną typową czerwień (no dobra, trzy, ale nieużywane ), którą lubię nosić.

Mam też lip paint z Oriflame w kolorze czerwonym, ale jest zbyt ciepły, czekam jeszcze na kolor różowy, upatrując w nim pewną nadzieję
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.

Edytowane przez Lukrecja_Borgia
Czas edycji: 2011-10-25 o 23:34
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 00:14   #4633
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;30145729]ja próbowałam usta posmarować fioletowym cieniem i w sumie też był efekt topielicy Na początku dziwnie, ale potem się przyzwyczaiłam... ale w sumie nie wiem czy bym w tym wieku wyszła tak do ludzi Chociaż zrobiłam sobie kilka zdj i całkiem ok jest [/QUOTE]

Ja miałam kiedyś taką ciemnofioletową szminkę zakupioną w niemieckim sklepie, ale już dawno się skończyła. Obecnie szukam czegoś podobnego w polskich drogeriach. Może w piątek w ramach poprawiania sobie nastroju wybiorę się na małe zakupy. Muszę tylko znaleźć jakąś sporą drogerię, żeby mieć dużo produktów do testowania

Też poszukuję takiej czerwieni jak ta z Luli. Wiem, ze kiedyś podobna była dostępna w ofercie Diora, ale na razie nie stać mnie na taką ekstrawagancję.

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

PS Dzisiaj siedząc na wykładzie, z którego będę jednak miała przepis, obserwowałam swoje ręce i dekolt i stwierdziłam, że mam najbledsze ręce na roku i zeszła z nich cała opalenizna. Po prostu są białe. Teraz jeszcze muszę się jej pozbyć z nóg. Ale jestem dumna ze swojej bladości
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:41   #4634
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mam próbkę tego podkładu Orfilame, najjaśniejszy kolor jest ciemniejszy od Lumene Natural Code matującego i wpada w róż. Także dla mnie kaszana. Niestety, nie mam jak zrobić swatcha.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 18:11   #4635
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Różowa baza:
http://retailtherapy.onsugar.com/NEW...ation-15563872
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 00:18   #4636
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Piękna
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:06   #4637
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Świetna linia. Baza też niczego sobie.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 18:51   #4638
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A może na początek jakaś wiśniowa błyszczyko-szminka albo lip tint? Ja jestem absolutnie zafascynowana tym, jak ucharakteryzowali Liv Tyler we Władcy Pierścieni (a w zasadzie w Drużynie Pierścienia). Kurczę, miała na sobie tonę tapety, a wyglądała tak naturalnie i świeżo
oj tak - ja tez uwielbiam takie lip tint'y - teraz chyba max faktor ma taką szminkę w kolorze burgunda
ja chyba nie mam jeszcze odwagi na taki kolor
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 01:05   #4639
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Używałyście pudru fiksującego z Essence, który ponadto matowi twarz? On jest biały, tak przynajmniej wygląda na zdjęciach w sieci, wiele osób pisze, że bieli.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 07:16   #4640
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Nie, ponieważ nie widziałam go w szafie Essence Podobno to tańszy zamiennik pudru fixującego z Art Deco.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 09:13   #4641
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cześć Dziewczyny!
Mam pytanie, a właściwie prośbę. Poszukuję dobrego podkładu, ale z każdym jest coś nie tak.
Obecnie używam Bourjois Healthy mix odcień 51. Bardzo jasny, a w zimie jeszcze troszkę odcina mi się od twarzy. Ogólnie to jego kolor nie jest ani różowy, ani żółty, lecz beżowy. Chociaż w zimie mam wrażenie, że przy mojej bladej twarzy wygląda za różowo.

Zostałabym przy tym podkładzie, ale dostałam w Douglasie próbkę Dior Forever kolor 10 Ivory, konsystencja super! Krycie - rewelacja. A trwałość - cały dzień. Ale w porównaniu z Healthy mix to Dior wpada mi już całkiem w różowy. Może któraś z Was mogłaby mi powiedzieć, do jakiej tonacji zalicza się odcień Ivory.

A może znacie jakieś inne dobre podkłady w żółtej kolorystyce, dodam, że bardzo jasne.

Pozdrawiam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 10:15   #4642
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Witajcie
Mam bardzo jasną cerę i ciemnobrązowe włosy (jestem jesienią) i szukam pasującego do mojego typu urody koloru szminki - najlepiej jasnego. Możecie coś polecić ?
Palala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 10:58   #4643
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Mam pytanie, a właściwie prośbę. Poszukuję dobrego podkładu, ale z każdym jest coś nie tak.
Obecnie używam Bourjois Healthy mix odcień 51. Bardzo jasny, a w zimie jeszcze troszkę odcina mi się od twarzy. Ogólnie to jego kolor nie jest ani różowy, ani żółty, lecz beżowy. Chociaż w zimie mam wrażenie, że przy mojej bladej twarzy wygląda za różowo.

Zostałabym przy tym podkładzie, ale dostałam w Douglasie próbkę Dior Forever kolor 10 Ivory, konsystencja super! Krycie - rewelacja. A trwałość - cały dzień. Ale w porównaniu z Healthy mix to Dior wpada mi już całkiem w różowy. Może któraś z Was mogłaby mi powiedzieć, do jakiej tonacji zalicza się odcień Ivory.

A może znacie jakieś inne dobre podkłady w żółtej kolorystyce, dodam, że bardzo jasne.

Pozdrawiam
Każdy producent sam sobie określa kolorystykę i nazewnictwo (czasami absurdalnie; np. kość słoniowa podkładu AA czyli ivory, które jest koszmarnie ciemne). Tak więc nie ma sensu przywiązywać uwagi do nazwy koloru, bo u każdego producenta oznacza on coś innego. W Revlonie CS ivory jest chłodne, z kolei u Armaniego - ciepłe.

Jeśli chodzi o jasne i żółte podkłady to z tańszych np. Inglot AMC LW100, Coastal Scents Undercover HD ST-02, L'Oreal True Match W1, Revlon CS Buff tudzież Revlon Photoready Vanilla ... Wśród droższych masz zdecydowanie większy wybór np, Armani Lasting i Luminous Silk, 02, YSL Teint Resist/Radiance 01 ivory oraz 02 blond, Chanel Perfection Lumiere 10 beige, MUFE HD Invisible Cover Foundation 117, NARS Sheer Glow/ Sheer Matte Foundation Siberia, czy podkłady MAC-a...
Tutaj masz wątek o jasnych podkładach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4282&page=149 oraz siatkę podkładów: www.temptalia.com/foundation-matrix
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 11:17   #4644
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Każdy producent sam sobie określa kolorystykę i nazewnictwo (czasami absurdalnie; np. kość słoniowa podkładu AA czyli ivory, które jest koszmarnie ciemne). Tak więc nie ma sensu przywiązywać uwagi do nazwy koloru, bo u każdego producenta oznacza on coś innego. W Revlonie CS ivory jest chłodne, z kolei u Armaniego - ciepłe.

Jeśli chodzi o jasne i żółte podkłady to z tańszych np. Inglot AMC LW100, Coastal Scents Undercover HD ST-02, L'Oreal True Match W1, Revlon CS Buff tudzież Revlon Photoready Vanilla ... Wśród droższych masz zdecydowanie większy wybór np, Armani Lasting i Luminous Silk, 02, YSL Teint Resist/Radiance 01 ivory oraz 02 blond, Chanel Perfection Lumiere 10 beige, MUFE HD Invisible Cover Foundation 117, NARS Sheer Glow/ Sheer Matte Foundation Siberia, czy podkłady MAC-a...
Tutaj masz wątek o jasnych podkładach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4282&page=149 oraz siatkę podkładów: www.temptalia.com/foundation-matrix
Dziękuję za tak obszerną informację
Zastanawiałam się nad podkładem MAC, bo zauważyłam, że mają duży wybór odcieni, ale w Douglasach w mojej miejscowości MAC'a nie dostanę...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 13:05   #4645
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Używałyście pudru fiksującego z Essence, który ponadto matowi twarz? On jest biały, tak przynajmniej wygląda na zdjęciach w sieci, wiele osób pisze, że bieli.
pudru essence też nie widziałam ale nie mam przekonania do tej firmy
jest też puder ryżowy biały/transparentny z Paese, będe się musiała o niego w swojej drogerii zapytać bo mam juz dość pseudo transparentnych koloryzowanych ciemniejących pudrów w kamieniu chcę coś w proszku i BEZ KOLORU
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 13:16   #4646
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
pudru essence też nie widziałam ale nie mam przekonania do tej firmy
jest też puder ryżowy biały/transparentny z Paese, będe się musiała o niego w swojej drogerii zapytać bo mam juz dość pseudo transparentnych koloryzowanych ciemniejących pudrów w kamieniu chcę coś w proszku i BEZ KOLORU
Właśnie ten puder ryżowy widziałam na stoisku PAESE. A właściwie jego brak. Bo było pudełeczko z pudrem a na nim nalepka: brak.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 17:01   #4647
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
pudru essence też nie widziałam ale nie mam przekonania do tej firmy
jest też puder ryżowy biały/transparentny z Paese, będe się musiała o niego w swojej drogerii zapytać bo mam juz dość pseudo transparentnych koloryzowanych ciemniejących pudrów w kamieniu chcę coś w proszku i BEZ KOLORU
Oj, też znam ten ból pt."puder transparentny robiący ze mnie albo solarę albo nosicielkę HCV;/" Moim zdaniem Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów powinien karać za nazywanie transparentnym czegoś, co nim nie jest, może wtedy oduczono by się praktyki wprowadzania klientów w błąd poprzez niestosowne nazewnictwo;/ Puder ryżowy mnie interesuje od pewnego czasu, ale nie wiedziałam, czy dostanę taki stacjonarnie, ale moja koleżanka ostatnio powiedziała, że takowy dostanę w Douglasie, ale muszę przygotować się na wydatek rzędu 300 zł. Poszukam tego Paese w swoich drogeriach Na pewno kosztuje mniej niż 100 zł. Na razie korzystam z mojego Constance Carroll
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 17:36   #4648
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

300 zł? Za taką kasę, to zrobisz sobie zapas na cały życie. Sobie, dzieciom i wnukom... Tutaj kupisz go za niecałe 11 zł: http://www.kolorowka.com/81,puder-ryzowy.html Ostatecznie jeśli masz młynek do kawy, to kupujesz ryż i go mielisz cyklami czyli kilka razy po parę minut...
Przypomniało mi się jak baba w Sephorze wciskała mi puder MUFE czy jakiś tam, a była to czysta krzemionka.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 18:04   #4649
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja to bardzo lubię puder bambusowy z jedwabiem z BU. Nakładam flat topem, dociskając mocno, potem omiatam pędzlem jakimś innym nadmiar i mam buzię matową cały dzień. i nie jest pomarańczowy, .
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 18:09   #4650
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

u mnie całodzienny mat nie byłby możliwy
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.