wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-11, 13:58   #871
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a jest jakiś bb po którym się nie błyszczysz?
może podobne cery mamy...
w sumie nie licząc tego CC po którym buzie mam naprawdę suchą nawet w gorący dzień to sprawdza się jeszcze purederm 3in1 tylko ma zły kolor, fakt faktem że po kilku godzinach jaśnieje niesamowicie ale to nie mój kolor
Na razie mogę powiedzieć, że nie błyszczę się po Misshy PC, Skinfood Peach Sake i Purederm. Purederm jest dla mnie trochę za ciemny ale jest idealnie żółty więc mu wybaczam, przysypię go jasnym pudrem i nie jest źle
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:12   #872
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
za elemongiem nie przepadam, jakiś ciężki jest i strasznie się po nim świecę
Hm, jesteś chyba drugą osobą, która pisze, że po Elemongu cera się świeci, niedobrze A taki obiecujący się wydaje Mimo wszystko, wpisuję go na listę do wypróbowania, jak nadarzy się okazja
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:28   #873
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

trzeba samemu spróbować, najlepiej przyłączyć się do rozbiórki miałam dzisiaj baviphata i jak dla mnie na tą pogodę też już się nie nadaje wrócę do niego jesienią jutro znów się nim posmaruje bo foty zrobię, ale dziś po tylu godzinach umyłam buzie i nałożyłam CC Cream jedynie on daje radę, fakt że po misshy PC się nie świecę ale latem wolę coś lżejszej konsystencji tak w ogóle to CC polecam dla bladzioszków tylko nie jak ktoś ma więcej do ukrycia. CC jest u mnie najjaśniejszy, neutral,mleczny kolor,dla żółtków tez się nie nadaje raczej
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 16:10   #874
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Kurczę, teraz się napaliłam na Holikę Peach Girl 1 i Innisfree Natural Eco Cover 1 w pełnych wymiarach. Testowałam 1ml próbki i jak do teraz były to najlepsze bb z jakimi miałam styczność... Szkoda, że raczej z tych droższych. A jeszcze miałam sobie kupić pełen wymiar Orientala. A już mam w domu z 12 BB cream'ów. Szkoda, że mam tylko jedną twarz...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:08   #875
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dzisiaj zmieszałam Misshę z Dermacolem i Rimmelem i jestem oczarowana efektem Oczywiście Misshy było najwięcej (tak z 4/5). Mam gładką buzię, wszystko ukryte, nie świecę się, nic mi nie wchodzi w zmarszczki, no idealnie wręcz
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:22   #876
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Dzisiaj zmieszałam Misshę z Dermacolem i Rimmelem i jestem oczarowana efektem Oczywiście Misshy było najwięcej (tak z 4/5). Mam gładką buzię, wszystko ukryte, nie świecę się, nic mi nie wchodzi w zmarszczki, no idealnie wręcz
ja codziennie mieszam Misshę PC - na zmianę z Misshą Vita Matte lub dr Jartem SL
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 02:06   #877
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Ciężki i gęsty, dość tępy w nakładaniu. Po wsmarowaniu muszę czekać ok 5-1o minut, żeby nabrał ładnego koloru zbliżonego do mojego... ale i tak jasny jest za bardzo.

przydatna informacja


Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Kurczę, teraz się napaliłam na Holikę Peach Girl 1 i Innisfree Natural Eco Cover 1 w pełnych wymiarach. Testowałam 1ml próbki i jak do teraz były to najlepsze bb z jakimi miałam styczność... Szkoda, że raczej z tych droższych. A jeszcze miałam sobie kupić pełen wymiar Orientala. A już mam w domu z 12 BB cream'ów. Szkoda, że mam tylko jedną twarz...
tez tak codziennie mowie, bo jak poloze jeden, to chcialabym juz klasc nastepny bb
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 07:49   #878
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

zdjęcia baviphat magic girls whitening, na zbliżeniach jakby w róż wpadało patrze w lustro i tego różu nie widać, tak jak na swatchach jest to szary beż mi dużo podkładów/bb różowieje na twarzy ale baviphat nie zdjęcia robione w świetle dziennym przy oknie. Na dniach mogę jeszcze z elemongiem i CC Cream zrobić

dodam że wklepałam jedna cienką warstewkę i lekko przypudrowałam, dlatego krycie nie jest powalające, ale spokojnie można dać dwie warstwy, bo jest taki kremowy i łatwo wtapia się w skórę

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-03-16 o 14:09
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 10:21   #879
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

witam was serdecznie w związku z tym ,że niestety nie mam okazji przeczytać całości wątku chciałabym was prosić i polecenie jakiegoś kremu na wypryski ,niestety ostatnio mam ich coraz więcej i nie mogę sobie z nimi poradzić ,bardzo licze na waszą pomoc!!
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 10:32   #880
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
witam was serdecznie w związku z tym ,że niestety nie mam okazji przeczytać całości wątku chciałabym was prosić i polecenie jakiegoś kremu na wypryski ,niestety ostatnio mam ich coraz więcej i nie mogę sobie z nimi poradzić ,bardzo licze na waszą pomoc!!
Czemu spamujesz?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 10:36   #881
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
witam was serdecznie w związku z tym ,że niestety nie mam okazji przeczytać całości wątku chciałabym was prosić i polecenie jakiegoś kremu na wypryski ,niestety ostatnio mam ich coraz więcej i nie mogę sobie z nimi poradzić ,bardzo licze na waszą pomoc!!

co masz na myśli pisząc "jakiś krem na wypryski" na to to chyba pielęgnacja odpowiednia lub dermatolog skoro wyprysków jest coraz więcej bb kremy to są tak naprawdę podkłady o różnej konsystencji, kryciu i odcieniach a na pewno nie usuną Ci wyprysków. ciężko komus w ciemno jakiś bb polecić skoro często pasuje jeden z dwudziestu przetestowanych
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 10:42   #882
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
co masz na myśli pisząc "jakiś krem na wypryski" na to to chyba pielęgnacja odpowiednia lub dermatolog skoro wyprysków jest coraz więcej bb kremy to są tak naprawdę podkłady o różnej konsystencji, kryciu i odcieniach a na pewno nie usuną Ci wyprysków. ciężko komus w ciemno jakiś bb polecić skoro często pasuje jeden z dwudziestu przetestowanych

myślałam ,że bb cream to głównie kremy które mają lecznicze właściwości na trądzik
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 10:44   #883
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
zdjęcia baviphat magic girls whitening, na zbliżeniach jakby w róż wpadało patrze w lustro i tego różu nie widać, tak jak na swatchach jest to szary beż mi dużo podkładów/bb różowieje na twarzy ale baviphat nie zdjęcia robione w świetle dziennym przy oknie. Na dniach mogę jeszcze z elemongiem i CC Cream zrobić

dodam że wklepałam jedna cienką warstewkę i lekko przypudrowałam, dlatego krycie nie jest powalające, ale spokojnie można dać dwie warstwy, bo jest taki kremowy i łatwo wtapia się w skórę
Im więcej swatchy tym lepiej
Ten BB wygląda rzeczywiście na dość lekki, naturalny, podoba mi się. W ogóle masz ładną cerę, IMO nie potrzebujesz dużego krycia
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:11   #884
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Im więcej swatchy tym lepiej
Ten BB wygląda rzeczywiście na dość lekki, naturalny, podoba mi się. W ogóle masz ładną cerę, IMO nie potrzebujesz dużego krycia
chciałabym mieć ładną cerę nie jest najgorsza ale moja zmora to siatka rozszerzonych naczyń krwionośnych na prawie całych policzkach i nosie, mam bardzo, bardzo płytko unaczynioną skórę (bo cienie pod oczami to osobna historia)
i takie przysypane pudrem(transparentym jakimś) bb dość dobrze te naczynka ukrywają,ujednolicają:ehe m:
na gorące temperatury dobrze sprawdza się u mnie skin79 pink i właśnie iFiona CC
na jesień planuję zamówić misshę #13, teraz mam #21 i nie jest źle ale mogłaby być jaśniejsza
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:29   #885
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na jesień planuję zamówić misshę #13, teraz mam #21 i nie jest źle ale mogłaby być jaśniejsza

aj mojej misshy #23 nie moge sie doczekac
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:36   #886
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
chciałabym mieć ładną cerę nie jest najgorsza ale moja zmora to siatka rozszerzonych naczyń krwionośnych na prawie całych policzkach i nosie, mam bardzo, bardzo płytko unaczynioną skórę (bo cienie pod oczami to osobna historia)
:
ech ja na twarzy to mam wszystko chyba... i naczynka, i pryszcze (coraz rzadziej), rozszerzone pory, wągry, zmarszczki pod oczami, przebarwienia... mam wymieniać dalej?

Oj BB mam 4 pełne wymiary i nawet dałam pozwolenie mojej mamie na używanie, bo sama tego nie wykończę, zwłaszcza, że co chwile nowe z rozbiórek zamawiam próbeczki i pełne tubeczki z ebay =[
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:37   #887
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

missha jest super i procentowo największej ilości osób pasuje
ja podchodziłam z rezerwą ale od pierwszego użycia bardzo mi się spodobała
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:49   #888
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
missha jest super i procentowo największej ilości osób pasuje
ja podchodziłam z rezerwą ale od pierwszego użycia bardzo mi się spodobała
To u mnie zupełnie na odwrót Podchodziłam z wielkimi nadziejami i entuzjazmem a okazała się zupełna klapa
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:56   #889
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
To u mnie zupełnie na odwrót Podchodziłam z wielkimi nadziejami i entuzjazmem a okazała się zupełna klapa
U mnie też jesteśmy jakieś inne
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 14:08   #890
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

CC krem na buzi, wklejam zdjęcia żeby zaprezentować kolor, bladolice mogą go wziąć pod uwagę

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-04-26 o 15:05
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:00   #891
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
ech ja na twarzy to mam wszystko chyba... i naczynka, i pryszcze (coraz rzadziej), rozszerzone pory, wągry, zmarszczki pod oczami, przebarwienia... mam wymieniać dalej?

Oj BB mam 4 pełne wymiary i nawet dałam pozwolenie mojej mamie na używanie, bo sama tego nie wykończę, zwłaszcza, że co chwile nowe z rozbiórek zamawiam próbeczki i pełne tubeczki z ebay =[

biedactwo.....
jak ja sie ciesze, ze tego wszystkiego mi natura oszczedzila....nigdy nie mialam praszczy...nawet nie pamietam jak to sie nazywa ...a tradzik mlodzienczy

z wiekiem mam na nosie pory...i lekko zaczerwienione policzki....ale wyglada to jak rumieniec


Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
To u mnie zupełnie na odwrót Podchodziłam z wielkimi nadziejami i entuzjazmem a okazała się zupełna klapa

ciekawe jak bedzie u mnie


Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
CC krem na buzi, wklejam zdjęcia żeby zaprezentować kolor, bladolice mogą go wziąć pod uwagę
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:38   #892
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

U mnie to jest trądzik po młodzieńczy chyba w końcu mam już 21 lat. =] Ale cóż na szczęście krostki są coraz rzadziej co mnie bardzo cieszy=]

Hmm CC ładnie wygląda na buźce... ale chyba za blady dla mnie =[
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:59   #893
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
U mnie to jest trądzik po młodzieńczy chyba w końcu mam już 21 lat. =] Ale cóż na szczęście krostki są coraz rzadziej co mnie bardzo cieszy=]

Hmm CC ładnie wygląda na buźce... ale chyba za blady dla mnie =[


reila...ze tak zapytam...co to za ostrzezenie u ciebie?
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 17:01   #894
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja tez mam ostrzeżenie, bo na Targowisku w wątku z dokładkami wpisałam, że założyłam nowy wątek (oczywiście z nowymi produktami),a nie wypisałam produktów. Musiałam coś przeoczyć w regulaminie, a po prostu często widziałam, że ktoś wpisywał cały wątek. Zostało to potraktowane jako offtopic. Za to kilka dni później został zmieniony regulamin i można już dodawać wątki jako newsy. Fajnie, bo przynajmniej nikt już się nie pomyli. Całe szczęście moje punkty karne są czasowe .

Wracając do BB, ostatnio testowałam Innisfree natural eco cover i się nim tak zachwycałam, a jednak po kilku dniach dochodzę do wniosku, że
a/zapycha
b/wysusza
c/nie trzyma się na kremie nawilżającym.

A szkoda, bo kolor rozjaśniał się tak pięknie, że wyglądałam jakbym niczego na buzi nie miała. Do tego wykończenie to idealny mat! I jako jedyny z BB się nie kleił po wchłonięciu! Buzia była satynowa, jak po matującym podkładzie.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-06-12 o 17:04
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 17:09   #895
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Skad zamawiacie bb creamy?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 17:17   #896
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Skad zamawiacie bb creamy?
Z eBay.
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 17:19   #897
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
myślałam ,że bb cream to głównie kremy które mają lecznicze właściwości na trądzik
Niee. Większość jest nawilżająca, wybielająca, odzmarszczająca... Tylko niektóre obiecują być do cer trądzikowych, co nie zmienia faktu, że one nie leczą trądziku (nie widziałam takiej obietnicy producenta na żadnym, chociaż być może któryś to obiecuje). A jeśli rzeczywiście znajdziesz krem, którego producent obieca, że pomoże z trądzikiem to ten krem i tak Ci nie pomoże ani nie wyleczy, bo to bardziej chwyt marketingowy. Stężenie "dobrych" składników w kremie BB jest tak niewielkie, że nie ma szans, żeby Twoja skóra jakoś bardzo je odczuła. My BB traktujemy bardziej jak podkład... Przynajmniej większość nie wysusza.
A trądzik to choroba i należy ją leczyć dermatologicznie lub działać mocniej na własną rękę (jeśli ktoś się na tym zna).
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 18:28   #898
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
I jako jedyny z BB się nie kleił po wchłonięciu! Buzia była satynowa, jak po matującym podkładzie.
No wlasnie mialam pisac czy tylko ja tak mam czy wy tez, ogolnie tych bb nie nosze jak wychodze do ludzi bo wiadomo jak juz wczesniej pokazywalam fotki nie moj kolor i wygladam w nich na chora wiec czekam na nastepne probki, ale jako ze na codzien siedze w domu to sobie je klade na buzie zeby wykonczyc te probeczki i normalnie buzia jest taka lepiaca po tych bb creamach ze bez pudru to chyba bym pozostawiala wszedzie te kremosy i troche mnie to denerwuje :/

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-06-12 o 18:30
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 18:35   #899
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja tam i tak pudruję się z reguły, więc mi lepkość nie przeszkadza. To taka ich cecha firmowa
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 18:38   #900
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ja tez mam ostrzeżenie, bo na Targowisku w wątku z dokładkami wpisałam, że założyłam nowy wątek (oczywiście z nowymi produktami),a nie wypisałam produktów. Musiałam coś przeoczyć w regulaminie, a po prostu często widziałam, że ktoś wpisywał cały wątek. Zostało to potraktowane jako offtopic. Za to kilka dni później został zmieniony regulamin i można już dodawać wątki jako newsy. Fajnie, bo przynajmniej nikt już się nie pomyli. Całe szczęście moje punkty karne są czasowe .






Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Skad zamawiacie bb creamy?
ebay

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Z eBay.




Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
No wlasnie mialam pisac czy tylko ja tak mam czy wy tez, ogolnie tych bb nie nosze jak wychodze do ludzi bo wiadomo jak juz wczesniej pokazywalam fotki nie moj kolor i wygladam w nich na chora wiec czekam na nastepne probki, ale jako ze na codzien siedze w domu to sobie je klade na buzie zeby wykonczyc te probeczki i normalnie buzia jest taka lepiaca po tych bb creamach ze bez pudru to chyba bym pozostawiala wszedzie te kremosy i troche mnie to denerwuje :/

a moze za duzo nakladacie??
ja nakladam doslownie jedna pompke (taki groszek) i to wklepuje....wiec ta mala ilosc mi wchlania i jest ok. Nie lepie sie, ale i tak pudruje bo lubie
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.