czerwone kropki na nogach:( - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-22, 12:49   #151
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez emilki Pokaż wiadomość
sluchajcie mam problem...

strasznie swedzi mnie skora na nogach i to tak ze drapie sie bez opamietania...

uzywam balsamow nawilzajacych... nie mam skory wrazliwej...

moze ktoras z was miala podobny problem
a ciągle tak masz, czy tylko czasem? bo ja (siostra też) mam tak zawsze tydzień po depilacji depilatorem, jak te włoski zaczynają się przebijać przez skórę, wścieklizny można dostać
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 10:15   #152
miss_rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Różowe łydki :(

Scarlett, nie masz racji "dziwie sie ze sama na to nie wpadlas" - niezbyt to mile. Sama odkad pamietam mam ten problem. Plamki pojawiajace sie na rekach i nogach, sine kolana w biale kropki gdy dluzej postoje bez ruchu i troche mniej widoczne gdy siedze. To prawda, ze to ma zwiazek z krazeniem, ale niestety regularne cwiczenia nia sa na to lekiem - owszem, moga troche pomoc, poprawiaja ogolne samopoczucie i kondycje, ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze problemu bialych kropek nie rozwiaza. Jestem bardzo aktywna fizycznie - 3 razy w tyg. cwicze intensywna joge, jezdze na rowerze, plywam, cwicze troche tez w domu. Biale kropki wciaz mialam, w koncu spytalam o to moja lekarke. Wyjasnila mi, ze mozg tak rozporzadza krazeniem, ze gdy jest zbyt slabe, fokusuje on swoja uwage na te partie ciala, ktore sa w organizmie najwazniejsze, czyli np. serce, pluca... Wowczas konczyny moga zostac nieco 'zaniedbane'. Dostalam recepte na lek "polfirin". Na ulotce o wskazaniach jest napisane: przewlekle niedokrwienie konczyn dolnych/ zaburzenia krazenia mozgowego. Biore go dopiero 4 dzien i juz widze poprawe. Kropki co prawda zupelnie nie znikly, ale nie mam juz sinych kolan - roznice widac golym okiem! Polecam wszystkim, ktorzy maja ten problem - idzcie do lekarza - recepty nie szukajcie na forum!
miss_rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 10:19   #153
miss_rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Różowe łydki :(

przepraszam, nazwa leku to 'POLFILIN'. pzdr
miss_rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 11:01   #154
scarlett_1
Rozeznanie
 
Avatar scarlett_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 505
Dot.: Różowe łydki :(

Cytat:
Napisane przez miss_rusalka Pokaż wiadomość
Scarlett, nie masz racji "dziwie sie ze sama na to nie wpadlas" - niezbyt to mile. Sama odkad pamietam mam ten problem. Plamki pojawiajace sie na rekach i nogach, sine kolana w biale kropki gdy dluzej postoje bez ruchu i troche mniej widoczne gdy siedze. To prawda, ze to ma zwiazek z krazeniem, ale niestety regularne cwiczenia nia sa na to lekiem - owszem, moga troche pomoc, poprawiaja ogolne samopoczucie i kondycje, ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze problemu bialych kropek nie rozwiaza. Jestem bardzo aktywna fizycznie - 3 razy w tyg. cwicze intensywna joge, jezdze na rowerze, plywam, cwicze troche tez w domu. Biale kropki wciaz mialam, w koncu spytalam o to moja lekarke. Wyjasnila mi, ze mozg tak rozporzadza krazeniem, ze gdy jest zbyt slabe, fokusuje on swoja uwage na te partie ciala, ktore sa w organizmie najwazniejsze, czyli np. serce, pluca... Wowczas konczyny moga zostac nieco 'zaniedbane'. Dostalam recepte na lek "polfirin". Na ulotce o wskazaniach jest napisane: przewlekle niedokrwienie konczyn dolnych/ zaburzenia krazenia mozgowego. Biore go dopiero 4 dzien i juz widze poprawe. Kropki co prawda zupelnie nie znikly, ale nie mam juz sinych kolan - roznice widac golym okiem! Polecam wszystkim, ktorzy maja ten problem - idzcie do lekarza - recepty nie szukajcie na forum!
miłe,niemiłe-trudno,life is brutal.taka prawda.juz dawno dziewczyna powinna na to wpasc
__________________

scarlett_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 20:03   #155
miss_rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Różowe łydki :(

ok scarlett, wiem, ze sie troche rozpisalam, nie kazdemu chce sie czytac takie dlugie posty, chyba, ze kogos to interesuje, moze dlatego nie wiesz o czym gledzilam. Otóż napisalam, ze cwiczenia ĆWICZENIA FIZYCZNE NIE ROZWIAZUJA TEGO PROBLEMU (na pewno wiele innych tak) co wiem z wlasnego doswiadczenia, wiec nie wyciagaj tak pochopnie wniosków. pzdr
miss_rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 21:26   #156
scarlett_1
Rozeznanie
 
Avatar scarlett_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 505
Dot.: Różowe łydki :(

Cytat:
Napisane przez miss_rusalka Pokaż wiadomość
ok scarlett, wiem, ze sie troche rozpisalam, nie kazdemu chce sie czytac takie dlugie posty, chyba, ze kogos to interesuje, moze dlatego nie wiesz o czym gledzilam. Otóż napisalam, ze cwiczenia ĆWICZENIA FIZYCZNE NIE ROZWIAZUJA TEGO PROBLEMU (na pewno wiele innych tak) co wiem z wlasnego doswiadczenia, wiec nie wyciagaj tak pochopnie wniosków. pzdr
hehe widze że moje posty choć krótkie też są nieczytane.o co innego chodzi w puencie tego co napisałam.zresztą nieważne.ani ty ani ja niewidziałyśmy łydek autorki postu na żywo więc możemy sobie ględzić
__________________

scarlett_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 07:03   #157
Nodi-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: rzeszow
Wiadomości: 12
Dot.: Różowe łydki :(

Widze ze temat znowu ruszył;]
Załącze (jak mi sie uda :| ) zdjęcie tych nieszczęsnych klydek tylko ze to jest kawałek zwykłego zdjecia, zdjęcie samych łydek zrobie moze dzisiaj to będziej lepiej widoczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg łuydui.JPG (59,0 KB, 215 załadowań)
Nodi-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 11:26   #158
hawajanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Różowe łydki :(


Edytowane przez hawajanka
Czas edycji: 2008-02-09 o 18:43
hawajanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 03:57   #159
miss_rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Różowe łydki :(

Niestety nie jestem do konca doinformowana. Lekarka zaleciła mi brac ten lek 1 raz dziennie rano, zapomnialam się dowiedziec przez jaki czas, bo szczerze mowiac bylam u niej w innej sprawie, a o tym napomknełam przy okazji. Mysle ze chyba warto zebys sama spytala swojego lekarza czy Ci to poleca (polfilin tak czy inaczej jest na recepte) i jak ew. powinnas go przyjmowac. Sama w pewnej mierze jestem przeciwniczka lekow i troche sie obawiam regularnego przyjmowania leku, ktory w koncu nie dla mnie nieodzowny, bo jakos do tej pory zylam z tymi rozowymi lydkami pzdr
miss_rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 12:57   #160
hawajanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Różowe łydki :(

]

Edytowane przez hawajanka
Czas edycji: 2008-02-09 o 18:42
hawajanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 15:56   #161
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Krostki na nogach!

Nie chciałam zakładać nowego wątku tak więc podłączam się pod ten z moim problemem. Mianowicie nie wiem dlaczego i skąd ale mam w okolicy - zgięcie pośladków i z pare cm nizej troszke czerwonych krostek. I tylko w tym miejscu. Nie sa to krostki ropne ani zadne wypryski tylko takie czerwone kropeczki i co dziwne tylko w tym mieijscu bo gdzie indziej jest juz gladko. Wygląda to jakbym podrazniala skore od golenia ale staram sie tam delikatnie golić tak wiec nie wiem skad to moze sie brac. Co to moze byc?? peelinguje sie regularnie ale krostki i tak sie pojawiają
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 18:04   #162
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Cool Dot.: Krostki na nogach!

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Nie chciałam zakładać nowego wątku tak więc podłączam się pod ten z moim problemem. Mianowicie nie wiem dlaczego i skąd ale mam w okolicy - zgięcie pośladków i z pare cm nizej troszke czerwonych krostek. I tylko w tym miejscu. Nie sa to krostki ropne ani zadne wypryski tylko takie czerwone kropeczki i co dziwne tylko w tym mieijscu bo gdzie indziej jest juz gladko. Wygląda to jakbym podrazniala skore od golenia ale staram sie tam delikatnie golić tak wiec nie wiem skad to moze sie brac. Co to moze byc?? peelinguje sie regularnie ale krostki i tak sie pojawiają
Ja mam coś takiego w zgięciach po wewnętrznej stronie ud i myślę, że jest to podrażnienie wywołane przez bieliznę, golenie i upały...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 20:36   #163
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Krostki na nogach!

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Nie chciałam zakładać nowego wątku tak więc podłączam się pod ten z moim problemem. Mianowicie nie wiem dlaczego i skąd ale mam w okolicy - zgięcie pośladków i z pare cm nizej troszke czerwonych krostek. I tylko w tym miejscu. Nie sa to krostki ropne ani zadne wypryski tylko takie czerwone kropeczki i co dziwne tylko w tym mieijscu bo gdzie indziej jest juz gladko. Wygląda to jakbym podrazniala skore od golenia ale staram sie tam delikatnie golić tak wiec nie wiem skad to moze sie brac. Co to moze byc?? peelinguje sie regularnie ale krostki i tak sie pojawiają
musze Cię niestety zmartwic, to schorzenie nazywa sie potocznie "gesia skórką" i niestety nie da sie tego raczej do konca wyleczyc. sama to mam, pomagaja peelingi ostra gąbka, maści z mocznikiem, masc sudocrem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 09:16   #164
vanessa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 171
Dot.: Krostki na nogach!

ja tez mialam od czasu do czasu takie krostki i niewiele pomagalo. moze tylko troche peeling z soli, ale niekiedy to on mial odwrotny skutek. a teraz pojawily mi sie troche rozstepy i zaczelam je smarowac kremem na rozstepy i wiecie co....? zniknely krostki
wiec ja juz mam moj sposob na pupowe i nie tylko krostki
vanessa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 23:29   #165
martusia380
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 12
GG do martusia380
Dot.: Krostki na nogach!

Dzaga.Odezwij sie do mnie mam to samo,ide z tym do lekarza,dam Ci znac.moje gg 9076156 mail martaa380@wp.pl
martusia380 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 08:52   #166
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: Krostki na nogach!

Też takie coś miałam. Ale myśle że to przez te greckie 50 stopniowe upały Wróciłam i przeszło
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 13:13   #167
hawajanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Różowe łydki :(

;]

Edytowane przez hawajanka
Czas edycji: 2008-02-09 o 18:42
hawajanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 00:23   #168
wsypialniipoza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 35
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Pomocy!
Wczoraj moja Kobieta wygoliła swoją myszkę. Niestety, jak to zawsze po takiej operacji bywa, wyskoczyły jej te paskudne czerwone krostki, a ponieważ to są "tamte" okolice, więc ból jest jeszcze większy.
Próbowaliśmy juz maści Clotrimazolum, maści nagietkowej, wyparzania żyletki, balsamów, płynów po goleniu rozmaitej maści i płci... Nic nie działa.
Jakieś sugestie?
Może Pani Beata pomoże?
wsypialniipoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 00:32   #169
wsip
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Witam.
Jestem właścicielem i autorem bloga o adresie wsypialniipoza.blox.pl. Od wczoraj zanotowałem sporo wejść z tego serwisu, postanowiłem się więc zapoznać z powodem popularności bloga na forum. Niestety, ku mojemu zdziwieniu okazało się, że zawdzięczam to pewnej osobie o nicku "wsypialniipoza". Niezbyt rozumiem, jaki jest cel w kradzieży mojego nicka i podpisywania się adresem mojego bloga...

Oznajmiam, że nie mam nic wspólnego z osobą podpisującą się "wsypialniipoza", bardzo proszę administratorów o usunięcie/zablokowanie w/w konta. Jeśli ktoś otrzymał od tej osoby jakiekolwiek informacje, proszę ich nie łączyć z moją osobą, ani prowadzonym przeze mnie blogiem.

Z poważaniem,

Autor

PS: Przepraszam, jeśłi czytasz tę wiadomość po raz wtóry. Umieszczam ją we wszystkich wątkach, w których oszust brał udział.
wsip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 14:23   #170
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Dziewczyny podbijam wątek, bo lato się zbliża, a ja ciagle mam te okropne czerwone kropki. Dodam, że zmagam się ztym problemem od kilku lat Mam je na wewnętrznej stronie ud, czasem na kolanach i łydkach. I w sumie to nie ma znaczenia, czy ogolę nogi czy nie, one i tak zostają. Jeśli któraś a Was już się z tym uporała - to naprawdę będę bardzo wdzięczna o pomoc!!
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 19:08   #171
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: Krostki na nogach!

No właśnie ja też mam ten problem Tyle że moje krostki są juz od paru lat i wyskazkują niezależnie od depilacji Pomocy!!!
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 15:13   #172
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Ja tez mam od kilku lat te kropki, po goleniu maszynka wyskakuja mi nowe ale po paru dniach schodza. Zaczelam sie golic maszynka wilkinson z 4 ostrzami, potem posypuje nogi zasypka dla dzieci i widze ze nie pojawiaja sie nowe kropki. Tylko co zrobic zeby znikly stare?
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 11:03   #173
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez Orbitkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy chodzi Wam o takie kropeczki na nogach w miejscach gdzie rosną włosy? Bo ja mam właśnie w tych miejscach.Niezależnie czego uzyje, depilatora,wosku, maszynki czy nawet pęsetą wyrwę z cebulką, one i tak zostają nawet jak nóżki są gładkie. To tak jakby było widać tą dziurkę po włosku... :/ A włoskow duzo, więc dziurek też.. Peelingi nie pomagaja.. nawilżanie tez..
Nie wiem jak zacząć więc zacznę tradycyjnie: Pomocy.

Mam dokładnie coś takiego jak napisała Orbitkaa oraz te takie wypukłe z przodu obu łydek. Na te drugie spróbuję użyć zalecanego Alantanu, ale co z tymi pierwszymi?...

Bo to są dokładnie takie... zaczerwienione dziurki po włoskach. Po wszystkich włoskach. Rok temu goliłam jeszcze nogi depilatorem, potem przerzuciłam się golarkę i do tej pory to samo. Na dodatek fakt trochę dobijający, bo po golarce włoski odrastają już po dniu;/

Jakieś rady?... Proooszę... Przecież wiadomo ile dla kobiety znaczą piękne nogi
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 12:25   #174
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Ktos wczesniej pisal ze te kropki to po depilatorze, ale cos mi sie wydaje ze niekoniecznie. Kilka moich znajomych tez ma te kropki, a nigdy nie wyrywaly wloskow. Wiec zastanawiam sie skad to sie ulicha bierze?!
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:35   #175
meteorites
Raczkowanie
 
Avatar meteorites
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 218
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

już w jakiś wątku o depilacji pisałam, że mnie na wszelakie kropeczki czy to po wosku, maszynce depilatorze pomaga zwykły antyperspirant Nivea w sztyfcie albo Dry albo ten z wyciągiem z pereł. wszystko znika w mgnieniu oka.

nie wiem czy to dobra metoda, ale w moim przypadku cholernie skuteczna
meteorites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 20:10   #176
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez meteorites Pokaż wiadomość
już w jakiś wątku o depilacji pisałam, że mnie na wszelakie kropeczki czy to po wosku, maszynce depilatorze pomaga zwykły antyperspirant Nivea w sztyfcie albo Dry albo ten z wyciągiem z pereł. wszystko znika w mgnieniu oka.

nie wiem czy to dobra metoda, ale w moim przypadku cholernie skuteczna
oO Naprawdę?
Oho, a pomyśleć, że ja porzuciłam Niveę dla AA...
Ale na wszystkie kropki? Bo ja na moich nogach wyróżniam dwa rodzaje - te wypukłe czerwone i te małe dziurki po włoskach... ;P
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 20:27   #177
meteorites
Raczkowanie
 
Avatar meteorites
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 218
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez k_ota Pokaż wiadomość
oO Naprawdę?
Oho, a pomyśleć, że ja porzuciłam Niveę dla AA...
Ale na wszystkie kropki? Bo ja na moich nogach wyróżniam dwa rodzaje - te wypukłe czerwone i te małe dziurki po włoskach... ;P
po prostu jadę sztyftem po całych nogach a co do kropeczek to nie prowadzę żadnego podziału, ale patrząc na ten, który Ty podałaś to wnioskuję, że mam tzw. "małe dziurki po włoskach"

po prostu sztyft Nivea super niweluje u mnie wszelkie zaczerwienienia
i podrażnienia po goleniu/depilacji - używam go oczywiście do pach i właśnie do nóg oraz strefy bikini
meteorites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:53   #178
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

to chyba nie zostaje mi nic innego jak lecieć po Niveę w sztyfcie^^ - jak pomoże to na pewno zdam relacje... ^^
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 13:20   #179
marvel84
Przyczajenie
 
Avatar marvel84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Z niecierpliwością czekam na relację! Mam niestety ten sam problem... czasem te czerwone kropeczki są mniej widoczne, a czasem bardziej, ale zawsze są. Zauważyłam, że jak się nogi dłużej trzyma w górze, to potem ich prawie nie widać, więc może to jednak coś związanego z naczynkami krwionośnymi?
marvel84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 15:33   #180
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Meteorites- a czy ten sztyft pozbywa sie tych kropeczek, czy tylko je tuszuje? Bo ja wyprobowalam taki kremik na odparzenia pupci u dzieci i on zawiera talk, przezco tuszuje mi te kropki, ale nie usowa kropeczek na stale. Po umyciu nog znow je widac
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 13:08:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.