Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-31, 23:47   #2041
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Zapuzczam te naturalki, nie farbuję już z 3 miesiące a odrostów nie widać... Albo są takie ciemne i zgrane z farbą albo nie wiem co sie dzieje ; o Bo przecież BARDZO o włoski dbam : (
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Bandana
kocham!
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
i tak trzymac



ja mam podobnie
moze tez kwestia stylu...

przy okazji daje fotki mojego warkocza
naturalki jakies ciemne sa
ale i tak mi sie podobaja..
kocham x 100! nie dość, że równiutki i gładziutki (nie to co u mnie -wszystko wszędzie wyłazi) to jeszcze super taki dwukolorowy wygląda pięknie (teraz się będę wstydzić swoje warkocze wstawiać więcej )
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 08:49   #2042
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

czesc
jak się macie? u średnio... wczoraj ciotka mi powiedziała, że lepiej mi w blondzie niż w ciemnych... ehh... nie ma to jak motywacja
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 09:22   #2043
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
i tak trzymac



ja mam podobnie
moze tez kwestia stylu...

przy okazji daje fotki mojego warkocza
naturalki jakies ciemne sa
ale i tak mi sie podobaja..
fajnie to wygląda, taki jasny ten środek i po bokach te naturalne bardzo oryginalnie

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
czesc
jak się macie? u średnio... wczoraj ciotka mi powiedziała, że lepiej mi w blondzie niż w ciemnych... ehh... nie ma to jak motywacja
mi tam też tak mówili, żebym lepiej przefarbowała, bo mi lepiej by było albo w ciemniejszych albo w jaśniejszych niż moje... i co a później wszystko na odwrót, że przecież tak ładnie mi było w moim naturalnym kolorze :|
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 09:22   #2044
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
nie dość, że równiutki i gładziutki (nie to co u mnie -wszystko wszędzie wyłazi) to jeszcze super taki dwukolorowy wygląda pięknie (teraz się będę wstydzić swoje warkocze wstawiać więcej )
A ja wstawie mojego - wiem jest okropny, krzywy i nieporadny, ale co tam Za Chiny nie umiem zrobic sobie sama fajnej fryzury bo mi zaraz rece wiedna A wstawiam nie zeby sie pochwalic tylko zeby ukazac roznice w odcieniach. Niedlugo bedzie 5 miesiecy od niefarbowania.
Ja Was podziwiam, ze sobie umiecie tak ladnie zrobic wloski - Kat - ja sobie nie moge nawet wyobrazic, jak Ty zdolalas tego podwojnego zrobic!!!! Ja mam tez strasznie sliskie wlosy, moze dlatego wszystko mi sie tak rozjezdza ? Wrrrrr...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM2679.jpg (103,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2687.jpg (136,8 KB, 39 załadowań)
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 10:09   #2045
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
A ja wstawie mojego - wiem jest okropny, krzywy i nieporadny, ale co tam Za Chiny nie umiem zrobic sobie sama fajnej fryzury bo mi zaraz rece wiedna A wstawiam nie zeby sie pochwalic tylko zeby ukazac roznice w odcieniach. Niedlugo bedzie 5 miesiecy od niefarbowania.
Ja Was podziwiam, ze sobie umiecie tak ladnie zrobic wloski - Kat - ja sobie nie moge nawet wyobrazic, jak Ty zdolalas tego podwojnego zrobic!!!! Ja mam tez strasznie sliskie wlosy, moze dlatego wszystko mi sie tak rozjezdza ? Wrrrrr...
Śliczny !! Ja to w ogóle nie potrafię nic zrobić na tych moich włosach, oprócz tradycyjnego kucyka
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 10:36   #2046
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej piękne !
Nie wiem jak będę dzisiaj funkcjonowała. Trochę za bardzo sobie poświętowałam wczoraj.. i tak mi źle
Moje włosy na tym stracą niesamowicie...bo nie zrobie dzisiaj nic! tylko je umyje. Na nic więcej siły mi nie starczy niestety
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 11:11   #2047
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dzieki dziewczyny
ja sie calkiem niedawno nauczylam robic cos wiecej niz kitka i zwykly warkocz
wszystko kwestia wprawy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
czesc
jak się macie? u średnio... wczoraj ciotka mi powiedziała, że lepiej mi w blondzie niż w ciemnych... ehh... nie ma to jak motywacja
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
mi tam też tak mówili, żebym lepiej przefarbowała, bo mi lepiej by było albo w ciemniejszych albo w jaśniejszych niż moje... i co a później wszystko na odwrót, że przecież tak ładnie mi było w moim naturalnym kolorze :|
akurat rodzinie to nigdy nie dogodzisz

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
A ja wstawie mojego - wiem jest okropny, krzywy i nieporadny, ale co tam Za Chiny nie umiem zrobic sobie sama fajnej fryzury bo mi zaraz rece wiedna A wstawiam nie zeby sie pochwalic tylko zeby ukazac roznice w odcieniach. Niedlugo bedzie 5 miesiecy od niefarbowania.
Ja Was podziwiam, ze sobie umiecie tak ladnie zrobic wloski - Kat - ja sobie nie moge nawet wyobrazic, jak Ty zdolalas tego podwojnego zrobic!!!! Ja mam tez strasznie sliskie wlosy, moze dlatego wszystko mi sie tak rozjezdza ? Wrrrrr...
nie masz duzej roznicy w odcieniach
ja powinnam zaczac uzywac plukanki zeby troszke ochlodzic farbowance
patrzylam dzis na henne venity, ale sie boje klasc cokolwiek na moje wlosy
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 11:36   #2048
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
nie masz duzej roznicy w odcieniach
ja powinnam zaczac uzywac plukanki zeby troszke ochlodzic farbowance
patrzylam dzis na henne venity, ale sie boje klasc cokolwiek na moje wlosy
Wiesz co, jak na fakt, ze farbowalam przed zapuszczaniem naturalek na "kolor identyczny z moim" (zapewnienie sprzedawcy) to jednak roznica spora jest... Czyli znowu potwierdza sie teoria, ze zadna farba, plukanka, henna i cuda wianki nie nada wlosom naturalnej barwy. Moze byc zblizona, ale zawsze wyplucze sie na rudawo i zawsze bedzie inaczej. U mnie na zdjeciu tego tak nie widac bo lampa blyskowa przeklamuje, ale farbowance sa naprawde szpetnie miedziane . Moze uda mi sie pstryknac zdjecie w sloncu to pokaze.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 11:44   #2049
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja powinnam zaczac uzywac plukanki zeby troszke ochlodzic farbowance
Jakiej używasz płukanki zeby ochłodzić farbowańce?
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 12:07   #2050
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Tyle tu pięknych warkoczy, że nawet ja, która nigdy nie dawała sobie zaplatać włosów, zdecydowałam się Trochę już zniszczony niedzielnym odpoczywaniem w łóżku ale ogólna koncepcja widoczna..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (22,0 KB, 66 załadowań)
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 12:41   #2051
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

juz mi przeszło! odkurzyłam swoje doczepiane włosy, wiecie, miałam zeszłej wiosny jakims cudem kolor farby podobny do mojego (chyba garnier 8.1), nie wiem, jak mi sie udalo uzyskac identyczny kolor jak moich naturalek, no ale nie o tym... spieral sie ,a doczepiane dluuugie wlosy (taki ogon) lezaly sobie w szafie

i oto dzisiaj sie przekonalam, ze... to prawie identyczny kolor jak moich natualek! (wtedy naturalnych nie mialam, tylko farbowane)! taaaaaak sie ciesze!!!

nawet nie wiecie, jak mnie zmotywowalo!!!:jupi : WIEM,że chce miec dłuuugie naturalne wlosy! tak sie przeglądałam i przeglądałam w lustrze - normalnie cud miod, i szarosci nie ma

NIE FARBOWAĆ!!!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 13:09   #2052
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
A ja wstawie mojego - wiem jest okropny, krzywy i nieporadny, ale co tam Za Chiny nie umiem zrobic sobie sama fajnej fryzury bo mi zaraz rece wiedna A wstawiam nie zeby sie pochwalic tylko zeby ukazac roznice w odcieniach. Niedlugo bedzie 5 miesiecy od niefarbowania.
Ja Was podziwiam, ze sobie umiecie tak ladnie zrobic wloski - Kat - ja sobie nie moge nawet wyobrazic, jak Ty zdolalas tego podwojnego zrobic!!!! Ja mam tez strasznie sliskie wlosy, moze dlatego wszystko mi sie tak rozjezdza ? Wrrrrr...
No coś jest dobry!
Dziś znowu ma m podwójnego nawet lepszy wyszedł
Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Tyle tu pięknych warkoczy, że nawet ja, która nigdy nie dawała sobie zaplatać włosów, zdecydowałam się Trochę już zniszczony niedzielnym odpoczywaniem w łóżku ale ogólna koncepcja widoczna..
super

Zapanowała moda na dobierane
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 13:56   #2053
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja dzis probowalam zrobic kokardke z wlosow
ale jednak na swiezych wlosach bylo trudno



---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Tak wlasnie patrze na moje koncowki i sa porozdwajane
ale tylko i wylacznie te wlosy od spodu...
juz nie wiem jak mam je chronic przed otarciami itd...
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 14:06   #2054
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziewczyny - super, ze tu tyle inspiracji jest - koki na skarpetce, dobierance Pomaga mi to przetrwac chwile zwatpienia - gdyby nie Wy, to pewnie dawno juz bym pofarbowala.
Wlasnie mam podwojnego dobieranca ala Kat - wyszedl zygzakowaty bo zle zrobilam przedzialek ale pomysl na elegancka fryzurke jest superowy. Bede probowac dalej i kiedys na pewno wyjdzie idealnie.
Dziewczyny - dacie wiare, ze ja nadal chodze z moim przerosnietym skosnym bobem! Mialam isc juz dawno do fryzjera, zeby mi wyrownal dlugosc, ale jakos mi nie po drodze. Dlatego chodze w kucyku i innych fryzurach - glupio sie pokazac z taka bezksztaltna fryzura
Jak wam mija Prima Aprilis? Mnie nikt nie nabral ani ja nikogo - chyba sie starzeje !

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość


Tak wlasnie patrze na moje koncowki i sa porozdwajane
ale tylko i wylacznie te wlosy od spodu...
juz nie wiem jak mam je chronic przed otarciami itd...
Z mojego doswiadczenia - podcinanie co 3 miesiace Ale u zaufanego fryzjera a nie takiego co mysli ze podcinanie = uciac 10 cm. Tylko koncowki - gora 1 cm. No i zabezpieczanie tych koncowek - np po myciu odrobina kokosu.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 14:08   #2055
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
(teraz się będę wstydzić swoje warkocze wstawiać więcej )
jeszcze zapomnialam wczesniej napisac
zebys wstawiala swoje fryzurki jak najbardziej
dzieki temu wiem ze jak zetne wloski na boba to tez bede mogla z nimi cos pokombinowac
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 14:10   #2056
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mnie też nikt nie nabrał ani ja nikogo.... jedynie pogoda sobie jaja robi - teraz słońce świeci, a jeszcze jakieś 15min temu waliło śniegiem jakby środek zimy był


a jeśli idzie o inspiracje włosowe to http://www.youtube.com/watch?v=iKubj...2&feature=plcp (ta sama dziewczyna pokazuje, co Tygrryska wrzucała) fajna fryzurka jak ktoś chce ukryc brzydkie farbowance niby fryzurka "do pracy", ale na jakieś inne wyjscie też mysle ok
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 15:55   #2057
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Ja dzis probowalam zrobic kokardke z wlosow
ale jednak na swiezych wlosach bylo trudno



---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Tak wlasnie patrze na moje koncowki i sa porozdwajane
ale tylko i wylacznie te wlosy od spodu...
juz nie wiem jak mam je chronic przed otarciami itd...
ja mam za krótkie włosy, ale te kokardy są mega!

a kokosa próbowałaś?
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - super, ze tu tyle inspiracji jest - koki na skarpetce, dobierance Pomaga mi to przetrwac chwile zwatpienia - gdyby nie Wy, to pewnie dawno juz bym pofarbowala.
Wlasnie mam podwojnego dobieranca ala Kat - wyszedl zygzakowaty bo zle zrobilam przedzialek ale pomysl na elegancka fryzurke jest superowy. Bede probowac dalej i kiedys na pewno wyjdzie idealnie.
Dziewczyny - dacie wiare, ze ja nadal chodze z moim przerosnietym skosnym bobem! Mialam isc juz dawno do fryzjera, zeby mi wyrownal dlugosc, ale jakos mi nie po drodze. Dlatego chodze w kucyku i innych fryzurach - glupio sie pokazac z taka bezksztaltna fryzura
Jak wam mija Prima Aprilis? Mnie nikt nie nabral ani ja nikogo - chyba sie starzeje !

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------


Z mojego doswiadczenia - podcinanie co 3 miesiace Ale u zaufanego fryzjera a nie takiego co mysli ze podcinanie = uciac 10 cm. Tylko koncowki - gora 1 cm. No i zabezpieczanie tych koncowek - np po myciu odrobina kokosu.
Dawaj zdjęcia hehe, zrobię sobie autoreklamę z lenistwa -zdjęcia mojegodzisiejszego dobierańca są na blogu (link w podpisie) -już mi się nie chce drugi raz ich wstawiać, wlaczac lapka etc. a z telefonu sie chyba nie da
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
jeszcze zapomnialam wczesniej napisac
zebys wstawiala swoje fryzurki jak najbardziej
dzieki temu wiem ze jak zetne wloski na boba to tez bede mogla z nimi cos pokombinowac
nie ma sprawy, ale ja póki co umiem tylko koka na skarpetęm kopułkę z kokiem i dobierańce -na razie niczym więcej nie zaskoczę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-04-01 o 15:57
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 16:53   #2058
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

czuję się trochę wykluczona z dyskusji z powodu moich włosów - krótkich, ale już przecież niemalże naturalnych. ale to nic, dzięki temu wątkowi udało mi się i ciągle udaje wytrwać także nie jest źle! oby tylko nie dać się zwieść szatańskim pokusom i nie farbować... ale jak widzę swój błyszczący, piękny brąz to myślę sobie, że farbowanie byłoby zbrodnią
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 16:56   #2059
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
czuję się trochę wykluczona z dyskusji z powodu moich włosów - krótkich, ale już przecież niemalże naturalnych. ale to nic, dzięki temu wątkowi udało mi się i ciągle udaje wytrwać także nie jest źle! oby tylko nie dać się zwieść szatańskim pokusom i nie farbować... ale jak widzę swój błyszczący, piękny brąz to myślę sobie, że farbowanie byłoby zbrodnią
nie czuj się, też jestem krótkowłosa
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 17:16   #2060
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 717
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ależ piekne warocze tutaj sie dzieją!


Wstawiam zdjęcia "odrostu" i całych włosów (te konce nie sa takie ciemne, tak pada światło ) z ktorych farba juz w duzej części sie wypłukała.. tak jak mowila fryz, że do 20 myc, a juz prawie 30 jest, no zobaczymy co bedzie dalej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3057.jpg (15,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3023.jpg (13,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3066.jpg (12,2 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2012-04-01 o 17:23
Symetria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 18:29   #2061
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

no nie nadążam za wami...gaduły . Makeup, Kaguyeczka tez mam krotkie wlosy i z zazdroscia patrze na te koki i warkocze............bo ja tak nie moge, ale za to mamy prawie 100% naturalek i mamy przewagę w tej kwestii, także jest ok. A co do moich siwych włosów już to olałam, a pomogla mi w tym ciocia, z ktora nie widziałam się pół roku. Na moj widok powiedziala: "masz ładne włosy, jaki kolor kładłas?" aż urosłam, bo ta ciotka zawsze krytykuje moje wlosy A w jakim szoku była jak jej powiedzialam ze to sama natura i dlatego też mam krotkie wlosy. Po za tym do rozmowy wtąciła sie moja młodsza o 4 lata kuzynka która nigdy się nie farbowała i tez podobno ma siwe włosy( wyrywa je....:/)
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 18:30   #2062
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
zrobię sobie autoreklamę z lenistwa -zdjęcia mojegodzisiejszego dobierańca są na blogu (link w podpisie)
bardzo fajna fryzura

i jaki ladny odrost juz
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 18:34   #2063
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Symetria u Ciebie nie ma praktyczne odrostów, ale jak sie przyjżeć to kolor masz bardzo zblizony do reszty i na bank nie bedzie ich widać, no może przy mocnym świetle. Zwłaszcza, że farba ma sie zmyc, to sie w koncu zmyje. Mi szamponetki to 6 myc trzymały przez piesiac albo dłużej, farby do 24 kilka miesiecy ale w koncu sie zmywaly, jednak sztuczny blask pozostawal na zawsze.Ale te różnice są zawsze tak ninimalne, że tylko właścicielka wlosów je widzi.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 20:28   #2064
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez tygrryska Pokaż wiadomość
bardzo fajna fryzura

I jaki ladny odrost juz
merci
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 21:33   #2065
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Współczuję z tymi grzybami, w ogóle jak odkryłaś, że coś takiego Ci się dzieje? Jakieś objawy, bolało Cię coś czy tak przypadkiem?
Skoro masz tak pozapychane i wszystko się słabo wchłania, to faktycznie włosy mogą Ci szybciej ruszyć, bo nie wszystkie minerały, witaminy etc. docierały tak jak powinny.
Nawet zdrowe osoby powinny wypijać czasami coś detoxującego lub po prostu zieloną herbatę żeby wspomóc trawienie a dzięki temu wnikanie składników aktywnych i tych witamin.
Mi ciężko znieść smak zielonej herbaty ale staram się ją wypić chociaż 2-3 razy w tyg. Życzę rychłego powrotu do zdrowia


Co do podkreślonego: Mmm... Już się nie mogę doczekać, aż ja się będę tak chwalić.

A ja siedzę z Sesą wmasowaną trochę w skalp i we włosy + warkocz.
Byłam, szukałam, kupiłam
Nie byłam pewna czy ją kupić, czy poszukać tańszej na rynku, ale pomyślałam - pazerny 2 razy traci, wiec mama mnie namówiła i mam.
Może to nie jest typowa ramoneska, ja się aż tak dokładnie nie znam, nie jestem jakąś fashionistką. Kupiłam ją w Reserved, były tylko 2 ostatnie w kolorze który mi odpowiadał i fasonie. Mój 36 i rozmiar 44.
Więc gdybym nie kupiła, to zapewne ktoś by to zrobił, ubiegając mnie gdybym tylko się wróciła
Postaram się porobić wszytkiemu zdjęcia i albo Wam tu wstawię albo w końcu zmotywuje się do prowadzenia bloga. Niby mi się chce niby lenia mam na robienie zdjęć itp.
Ale jak wpadnę znów w trans to jakoś notki pójdą
o grzybach dowiedziałam się po tym jak zrobiłam testy alergiczne aparatem mora, byłam w szoku jak pani, która robiła mi te testy pytała mnie czy np. jem dużo słodyczy itp patrząc na wyniki. a ja oczywiście jem je w ogromnych ilościach, ale teraz po świętach przez 2 miesiące rygorystyczna dieta..


jejku dziewczyny, jakie piękne warkocze zazdroszczę talentu, mi to czasem nawet kucyk wyjść nie chce
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 06:54   #2066
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Czesc dziewczyny!
strasznie mnie tu dlugo nie bylo i mam zaleglosci ale mam nadzieje ze zadrobie. nylam w polsce naszej pieknej i oczywiscie odwiedzilam rossmana i wyszlam z cala torba odzywek i szamponow;-P
jak sie maja wasze odrosciki? pewnie juz sporo urosly;-P moje mam wrazenie ze stanely w miejscu....
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 06:59   #2067
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
o grzybach dowiedziałam się po tym jak zrobiłam testy alergiczne aparatem mora, byłam w szoku jak pani, która robiła mi te testy pytała mnie czy np. jem dużo słodyczy itp patrząc na wyniki. a ja oczywiście jem je w ogromnych ilościach, ale teraz po świętach przez 2 miesiące rygorystyczna dieta..
Współczuję Ale na pocieszenie powiem Ci, że po dwóch-trzech tygodniach przyzwyczaisz się do braku słodyczy, a po dwóch miesiącach nawet nie będziesz miała na nie szczególnej ochoty Ja kiedyś nałogowo jadłam wszystko co słodkie. Później mnie wysypało na twarzy i przestałam jeść słodycze. Teraz ledwo jem całego Twixa naraz Ale od czasu do czasu mam ochotę na coś baaardzo słodkiego, tylko po małym kawałku jestem zasłodzona
Swoją drogą mam koleżankę, która nie lubi słodyczy i ich nie tknie ani ciasto, ani batonik, nawet nie słodzi kawy ani herbaty chociaż tego to nawet ja nie mogę zrozumieć

Słuchajcie, mam doła Przez to, że 5 tygodni temu ścięłam te 10-12cm włosów, a teraz wyobrażam sobie, jakie miałabym już długie a z drugiej strony najchętniej ścięłabym się na krótko, żeby mieć już tylko naturalki. I jak być tu mądrą skoro chodzą za mną dwie całkowicie przeciwne opcje? Najlepiej nic nie robić

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
pewnie juz sporo urosly;-P moje mam wrazenie ze stanely w miejscu....
Mam identycznie Na dodatek włosy trochę mi wypadają przez (kolejny w tym roku) antybiotyk, który brałam ponad 2 tygodnie temu Muszę chyba z powrotem używać szamponu Seboradin, bo przerzuciłam się teraz na Saponics. Chociaż chciałam spróbować Alterry
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 07:11   #2068
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Współczuję Ale na pocieszenie powiem Ci, że po dwóch-trzech tygodniach przyzwyczaisz się do braku słodyczy, a po dwóch miesiącach nawet nie będziesz miała na nie szczególnej ochoty Ja kiedyś nałogowo jadłam wszystko co słodkie. Później mnie wysypało na twarzy i przestałam jeść słodycze. Teraz ledwo jem całego Twixa naraz Ale od czasu do czasu mam ochotę na coś baaardzo słodkiego, tylko po małym kawałku jestem zasłodzona
Swoją drogą mam koleżankę, która nie lubi słodyczy i ich nie tknie ani ciasto, ani batonik, nawet nie słodzi kawy ani herbaty chociaż tego to nawet ja nie mogę zrozumieć

Słuchajcie, mam doła Przez to, że 5 tygodni temu ścięłam te 10-12cm włosów, a teraz wyobrażam sobie, jakie miałabym już długie a z drugiej strony najchętniej ścięłabym się na krótko, żeby mieć już tylko naturalki. I jak być tu mądrą skoro chodzą za mną dwie całkowicie przeciwne opcje? Najlepiej nic nie robić

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------



Mam identycznie Na dodatek włosy trochę mi wypadają przez (kolejny w tym roku) antybiotyk, który brałam ponad 2 tygodnie temu Muszę chyba z powrotem używać szamponu Seboradin, bo przerzuciłam się teraz na Saponics. Chociaż chciałam spróbować Alterry
mi radical zatrzymal wypadanie wlosow, a strasznie mi lecialy po ciazy;-( a alterre tez bede probowac; kupilam serie z granatem i taka zielona co kat mi polecila;-) do tego isane z olejkiem.
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:59   #2069
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
( a alterre tez bede probowac; kupilam serie z granatem i taka zielona co kat mi polecila;-)
No właśnie ja się waham pomiędzy tymi dwoma.
Z Alterry miałam (mam) do tej pory tylko odżywkę i maskę z granatem Ale słyszałam o tej zielonej serii, może będzie dobra hmm..
Mam też problem co kupić koleżance na urodziny. Używa szamponu tylko Biały jeleń i chciała jakąś naturalną odżywkę, nie obciążającą i nie przetłuszczającą. Najlepiej jakby ta odżywka była w postaci mgiełki A ja chciałam jej kupić po prostu Alterrę i do tego Joaśkę Naturię, a tak to muszę poszukać czegoś. Chyba, że któraś z Was mi podpowie Może ta odżywka z Timotei z tej serii organic??
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 09:00   #2070
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam doła Przez to, że 5 tygodni temu ścięłam te 10-12cm włosów, a teraz wyobrażam sobie, jakie miałabym już długie a z drugiej strony najchętniej ścięłabym się na krótko, żeby mieć już tylko naturalki. I jak być tu mądrą skoro chodzą za mną dwie całkowicie przeciwne opcje? Najlepiej nic nie robić
jak najbardziej to rozumiem
ja w lutym scielam sporo, czasami mi brak dlugosci (jak chce zrobic sobie warkocz glownie ), a przy tym planuje kolejne wieksze ciecie (takie do okolicy ramion) i za rok chcialabym miec boba (juz naturalnego)
wez tu zrozum kobiete
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.