Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-15, 08:52   #2701
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wzielam te south of france co sa po dolarze wiesz, ze ja niemydlana jestem wiec najwyzej bedzie do mycia rak
od 3 dni mam szczoteczke clarisonic mia2 i sama nie wiem co myslec buzia dobrze oszyczoczna i mega napieta, ale chyba naczynko na twarzy mi podraznia czy na watku sa jakies uzytkowniczki szczoteczek soniczynych? jak wrazenia po dluzszym uzywaniu?
?
nie widziałam
aaaa! te małe
i słusznie.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-04-15 o 08:53
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:01   #2702
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Donoszę, że stałam się dumną posiadaczką Betuleco i zaczynam testowanie. Anula - pytanie do Cię: czy rozcieńczasz ten kremik przed użyciem na skórę? Ja zamierzam dawkować też wewnętrznie, bo można. Zapłaciłam 69 zł, bo mieli to w sklepiku koło mnie
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:39   #2703
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Donoszę, że stałam się dumną posiadaczką Betuleco i zaczynam testowanie. Anula - pytanie do Cię: czy rozcieńczasz ten kremik przed użyciem na skórę? Ja zamierzam dawkować też wewnętrznie, bo można. Zapłaciłam 69 zł, bo mieli to w sklepiku koło mnie
brawo za nabytek
ja rozrabiam 20ml porcje, trzymam w białej, plastikowej buteleczce farmaceutycznej w łazience i zużywamy w przeciągu kilku dni.
trzeba dokładnie mieszać, w trakcie używania też, bo bardzo szybko się rozwarstwia.
tylko tak się zastanawiam, bo teraz są 2 preparaty - betuleco i ecobetula.
oba są do stosowania wewnętrznego?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 14:44   #2704
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
brawo za nabytek
ja rozrabiam 20ml porcje, trzymam w białej, plastikowej buteleczce farmaceutycznej w łazience i zużywamy w przeciągu kilku dni.
trzeba dokładnie mieszać, w trakcie używania też, bo bardzo szybko się rozwarstwia.
tylko tak się zastanawiam, bo teraz są 2 preparaty - betuleco i ecobetula.
oba są do stosowania wewnętrznego?
Od lat jako środek do wewnętrznego i zewnętrznego zastosowania służył Betuleco. Od prawie 10 lat, choć dopiero ostatnio głośno o nim się zrobiło. Ma lepszy skład, dlatego nie zamierzam kupować tego drugiego, reklamowanego jako wewnętrzny (mój kolega, który prowadzi zielarski sklep, tylko mnie w tym utwierdził).
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 14:56   #2705
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Od lat jako środek do wewnętrznego i zewnętrznego zastosowania służył Betuleco. Od prawie 10 lat, choć dopiero ostatnio głośno o nim się zrobiło. Ma lepszy skład, dlatego nie zamierzam kupować tego drugiego, reklamowanego jako wewnętrzny (mój kolega, który prowadzi zielarski sklep, tylko mnie w tym utwierdził).
no to super
bo widziałam, że są 2 i tak się zmartwiłam, żebyś sobie nic złego nie zrobiła
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 15:02   #2706
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no to super
bo widziałam, że są 2 i tak się zmartwiłam, żebyś sobie nic złego nie zrobiła
Kochana Ania...
Ja zanim coś kupię, to robię wnikliwy risercz Znalazłam forum, gdzie ludzie pisali o leczeniu nawet raka tym środkiem. Notabene byly to rozmowy z 2006 roku, a nam się wydaje, że to świeżynka Tylko zapomniałam zapytać kolegi prowadzącego ten sklep, czy doustnie też rozcieńczać. Polizałam palec i nawet dobre, słodkawo-winne Na ulotce w zasadzie tylko o wewnętrznym zastosowaniu i trochę o zewnętrznym, ale o rozcieńczaniu w tym celu nic mi się nie rzuciło i nie wiem. A i posmarowałam rankę nierozcieńczonym Jak testy, to testy.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 15:08   #2707
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kochana Ania...
Ja zanim coś kupię, to robię wnikliwy risercz Znalazłam forum, gdzie ludzie pisali o leczeniu nawet raka tym środkiem. Notabene byly to rozmowy z 2006 roku, a nam się wydaje, że to świeżynka Tylko zapomniałam zapytać kolegi prowadzącego ten sklep, czy doustnie też rozcieńczać. Polizałam palec i nawet dobre, słodkawo-winne Na ulotce w zasadzie tylko o wewnętrznym zastosowaniu i trochę o zewnętrznym, ale o rozcieńczaniu w tym celu nic mi się nie rzuciło i nie wiem. A i posmarowałam rankę nierozcieńczonym Jak testy, to testy.
o właściwościach leczniczych przy stosowaniu wewnętrznym też dużo dobrego czytałam
to uzywaj i dziel się wrażeniami może i ja przemyślę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 18:44   #2708
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Hej dziewczyny patrzcie jak trzeba być ostrożnym czytając kwc: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ing-serum.html (obydwa nicki zarejestrowane dzisiaj, tylko po jednej recenzji mają, wszystko staje się jasne wchodząc na profile, przypadek?)


Przy okazji zobaczcie jakie ładne produkty Bielenda zaserwowała, zwłaszcza serum. Chyba się skuszę

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-i-dekolt.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...placie-3d.html

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-04-15 o 18:50
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:52   #2709
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny patrzcie jak trzeba być ostrożnym czytając kwc: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ing-serum.html (obydwa nicki zarejestrowane dzisiaj, tylko po jednej recenzji mają, wszystko staje się jasne wchodząc na profile, przypadek?)


Przy okazji zobaczcie jakie ładne produkty Bielenda zaserwowała, zwłaszcza serum. Chyba się skuszę

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-i-dekolt.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...placie-3d.html
Zgłaszałaś te recenzje do moderacji?

Czyli składy ładne, ale chyba nie do końca naturalne?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 20:00   #2710
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Zgłaszałaś te recenzje do moderacji?

Czyli składy ładne, ale chyba nie do końca naturalne?
Tak zgłosiłam. Czekam na odzew.

Końcowkę składów mogliby sobie darowac to fakt, ale nie są to też najgorsze z możliwych substancje, dlatego zwróciłam na nie uwagę, tym bardziej, że nareszcie nie ma glikoli przynajmniej teoretycznie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 22:18   #2711
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny patrzcie jak trzeba być ostrożnym czytając kwc: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ing-serum.html (obydwa nicki zarejestrowane dzisiaj, tylko po jednej recenzji mają, wszystko staje się jasne wchodząc na profile, przypadek?)


Przy okazji zobaczcie jakie ładne produkty Bielenda zaserwowała, zwłaszcza serum. Chyba się skuszę

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-i-dekolt.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...placie-3d.html
Idą do mnie próbki, jestem bardzo ciekawa tego serum i cieszę się, że będę mogła przekonać się na włąsnej skórze jakie jest
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 22:19   #2712
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Zgodnie z obietnicą wrzucam zdjęcie moich ostatnich, a nawet i przedostatnich zdobyczy z TK Maxx-a; mydełka z firmy Creation's Garden: miętowo-eukaliptusowe i trawa cytrynowa, a na nim naklejony (przeze mnie ) żelowy, dekoracyjny motyw jajeczka w trawie nawiązujący już do świątecznej atmosfery wraz z życzeniami wspaniałych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych

Korah, miałam jedynie próbkę balsamu myjącego Sylveco, więc trudno mi stwierdzić, czy będzie przyspieszał przetłuszcz, tym bardziej, że i tak myję włosy codziennie rano, niemniej jednak- bardzo fajny produkt; dla włosów suchych będzie na pewno bardziej odżywczy, niż szampon

Jadzia Jadzia
, krem do stóp bardzo ładnie pachnie, a jaki będzie w działaniu, to napiszę za jakiś czas, bo planuję podkradać go tż
Effa_j, ja też niemydlana jestem, ale spodobało mi się to jasnobeżowe- pięknie pachnie, dobrze doczyszcza i ma delikatną pianę (które to dokładnie?), natomiast ciemnobeżowe i czarne czekają na swoją kolej
Testowałam już też szampon i odżywkę Broo- pachną trochę mniej cytrusowo, niż Innersense, ale bardzo przyjemnie- szampon dobrze domył olej już za pierwszym razem, a odżywka nadała objętości

A teraz wiadomość dla entuzjastek wanilii- krem do ciała 100% Pure pachnie wanilią w czystej postaci - mam próbkę od Sylwiusaka i używam jej do rąk- pięknie nawilża dłonie i skórki , natomiast ich myjadło pod prysznic, które mam od Promolci ma bardziej waniliowo-orzechowy zapach, jest dość rzadkie, ale bardzo przyjemne w użyciu Nie posmarowałam się specjalnie dziś balsamem do ciała i mam wrażenie, że skóra jednak dopomina się o więcej nawilżenia, tzn. jest lekko ściągnięta

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-04-15 o 23:53
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 22:45   #2713
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Idą do mnie próbki, jestem bardzo ciekawa tego serum i cieszę się, że będę mogła przekonać się na włąsnej skórze jakie jest
To jestem bardzo ciekawa, jak u Ciebie zadziała, bo przyznam szczerze, że ja jestem nim bardzo rozczarowana. Po pierwszym użyciu byłam nawet zadowolona, z każdym kolejnym było jednak coraz gorzej, miałam go już dosyć. Bardzo lubię się z takimi żelowymi formułami, to chyba pierwszy zawód, w dodatku ta cena...

Szczerze mówiąc od początku miałam mieszane uczucia co do tej marki, chyba dlatego, że tak głośno krzyczy od początku a to zagranie z marketingiem szeptanym nie jest ich pierwszym, bo już się raz "przedstawiali" na wątku o kosmetykach naturalnych Szczerze mnie odstraszają takie akcje.

Ciekawe też, jak inne produkty, ale Beeets pisała, że nie za bardzo, chyba tylko ten olejek myjący jej się podobał.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46052393]Zgodnie z obietnicą wrzucam zdjęcie moich ostatnich, a nawet i przedostatnich zdobyczy z TK Maxx-a; mydełka z firmy Creation's Garden- miętowo eukaliptusowe i trawa cytrynowa, a na niej naklejony (przeze mnie) żelowy, dekoracyjny motyw jajeczka w trawie nawiązujący już do świątecznej atmosfery wraz z życzeniami wspaniałych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych

Korah, miałam jedynie próbkę balsamu myjącego Sylveco, więc trudno mi stwierdzić, czy będzie przyspieszał przetłuszcz, tym bardziej, że i tak myję włosy codziennie rano, niemniej jednak- bardzo fajny produkt; dla włosów suchych będzie na pewno bardziej odżywczy, niż szampon
[/QUOTE]

Alleluja

Dzięki, już sama nie wiem, czego moje włosy potrzebują, kiedyś były bardziej suche i lubiły mocno odżywcze szampony, ale doprowadziłam je naturalną pielęgnacją do bardzo dobrej formy, na całej długości są mocne i nie zniszczone i już dawno nie podcinałam, bo po prostu końcówki są w super stanie, ale zauważyłam, że włosy coraz mniej się lubią z szamponami dla suchowców, przetłuszczają, kiedyś nie miałam takich problemów. Chyba mi znormalniały
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 22:58   #2714
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To jestem bardzo ciekawa, jak u Ciebie zadziała, bo przyznam szczerze, że ja jestem nim bardzo rozczarowana. Po pierwszym użyciu byłam nawet zadowolona, z każdym kolejnym było jednak coraz gorzej, miałam go już dosyć. Bardzo lubię się z takimi żelowymi formułami, to chyba pierwszy zawód, w dodatku ta cena...

Szczerze mówiąc od początku miałam mieszane uczucia co do tej marki, chyba dlatego, że tak głośno krzyczy od początku a to zagranie z marketingiem szeptanym nie jest ich pierwszym, bo już się raz "przedstawiali" na wątku o kosmetykach naturalnych Szczerze mnie odstraszają takie akcje.

Ciekawe też, jak inne produkty, ale Beeets pisała, że nie za bardzo, chyba tylko ten olejek myjący jej się podobał.



Alleluja

Dzięki, już sama nie wiem, czego moje włosy potrzebują, kiedyś były bardziej suche i lubiły mocno odżywcze szampony, ale doprowadziłam je naturalną pielęgnacją do bardzo dobrej formy, na całej długości są mocne i nie zniszczone i już dawno nie podcinałam, bo po prostu końcówki są w super stanie, ale zauważyłam, że włosy coraz mniej się lubią z szamponami dla suchowców, przetłuszczają, kiedyś nie miałam takich problemów. Chyba mi znormalniały
Dzięki
Ja miałam próbkę olejku myjącego od Beeets właśnie i wydał mi się strasznie tłusty- zostawiał na twarzy taką ciężką warstwę, niezbyt przyjemną i w niczym nie przypominał olejku myjącego z BU, który bardzo mi odpowiadał Dobrze więc, że mogłam go wcześniej przetestować, bo nosiłam się z zamiarem jego kupna i całe szczęście, że się wstrzymałam, bo teraz wiem, że na pewno nie byłabym zadowolona
Co do włosów jeszcze- moje są tłuste, a balsam fajnie na nie wpłynął, dlatego na pewno kiedyś go kupię

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-04-15 o 23:00
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 23:12   #2715
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46052751]Dzięki
Ja miałam próbkę olejku myjącego od Beeets właśnie i wydał mi się strasznie tłusty- zostawiał na twarzy taką ciężką warstwę, niezbyt przyjemną i w niczym nie przypominał olejku myjącego z BU, który bardzo mi odpowiadał Dobrze więc, że mogłam go wcześniej przetestować, bo nosiłam się z zamiarem jego kupna i całe szczęście, że się wstrzymałam, bo teraz wiem, że na pewno nie byłabym zadowolona
Co do włosów jeszcze- moje są tłuste, a balsam fajnie na nie wpłynął, dlatego na pewno kiedyś go kupię [/QUOTE]

Dobrze wiedzieć, ja miałam identyczne odczucia po Savonille kremie do demakijażu, ale on nie kosztuje aż tyle forsy. Bądź co bądź, ale taka cena chyba jednak zobowiązuje do czegoś więcej, niż kilka olejów w składzie, albo woda+proteina (zagęszczacz)+ha za 135 zł, ktoś tu kpi, albo ze mną coś nie halo? Naszej Beeets po prostu nie straszne takie tłuszcze, bo ona sucharek.

No to zabiłaś mi ćwieka już całkiem z tym balsamem
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 23:58   #2716
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, ja miałam identyczne odczucia po Savonille kremie do demakijażu, ale on nie kosztuje aż tyle forsy. Bądź co bądź, ale taka cena chyba jednak zobowiązuje do czegoś więcej, niż kilka olejów w składzie, albo woda+proteina (zagęszczacz)+ha za 135 zł, ktoś tu kpi, albo ze mną coś nie halo? Naszej Beeets po prostu nie straszne takie tłuszcze, bo ona sucharek.

No to zabiłaś mi ćwieka już całkiem z tym balsamem
U mnie przy umywalce stoi olejek arganowy Born To Bio i pianka myjąca Alverde z kwasami owocowymi, które mieszam ze sobą w dłoni i mam super myjadło, które usuwa nawet tusz do rzęs

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-04-15 o 23:59
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 09:12   #2717
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny patrzcie jak trzeba być ostrożnym czytając kwc: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ing-serum.html (obydwa nicki zarejestrowane dzisiaj, tylko po jednej recenzji mają, wszystko staje się jasne wchodząc na profile, przypadek?)


Przy okazji zobaczcie jakie ładne produkty Bielenda zaserwowała, zwłaszcza serum. Chyba się skuszę

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-i-dekolt.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...placie-3d.html
Bardzo fajne te nowosci, dzieki za zwrocenie uwagi
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 09:52   #2718
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

susabee, piękne zakupy

ja się dziś wybieram do tk maxx na obczajenie nowości oraz po krem różany dr organic do apteki. od dawna mam na niego ochotę, to co sobie będę żałować, w końcu święta idą
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 10:19   #2719
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Na iwos promocja kremów make me bio
orange energy za 40,50
beautiful face za 35,10
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 10:24   #2720
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46052967]U mnie przy umywalce stoi olejek arganowy Born To Bio i pianka myjąca Alverde z kwasami owocowymi, które mieszam ze sobą w dłoni i mam super myjadło, które usuwa nawet tusz do rzęs [/QUOTE]

Ja do demakijażu męczę ten micel so bio. Zauważyłam, że to przez to, że się kwasiłam podrażniał i wszystko inne też. Teraz ujdzie, bo przestałam się kwasić, za duże słońce było i nawet micel daje radę, aczkolwiek więcej się nie skuszę.

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Bardzo fajne te nowosci, dzieki za zwrocenie uwagi


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
susabee, piękne zakupy

ja się dziś wybieram do tk maxx na obczajenie nowości oraz po krem różany dr organic do apteki. od dawna mam na niego ochotę, to co sobie będę żałować, w końcu święta idą
A ja podjęłam decyzję o zakupie tego różanego dwufazowca AMB, którego mi próbkę sprezentowałaś. Bardzo mi podszedł. Jest na niego teraz promocja w mincie, tak tym mincie i nie wiem co robić, ale chyba poczekam, aż inny sklep zrobi promo
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 10:44   #2721
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
susabee, piękne zakupy

ja się dziś wybieram do tk maxx na obczajenie nowości oraz po krem różany dr organic do apteki. od dawna mam na niego ochotę, to co sobie będę żałować, w końcu święta idą
Dzięki- byłam w M1 w TK M i kompletnie nic nie było z naturalsów; kupiłam tylko bardzo praktyczną i ładną rozkładaną kosmetyczkę i jeszcze jeden koszyczek do kolekcji
Ta apteka w Galerii Krakowskiej to jest DOZ, ale przez neta nie mają Dr. Organic
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja do demakijażu męczę ten micel so bio. Zauważyłam, że to przez to, że się kwasiłam podrażniał i wszystko inne też. Teraz ujdzie, bo przestałam się kwasić, za duże słońce było i nawet micel daje radę, aczkolwiek więcej się nie skuszę
Ja mam teraz aloesowy, ale nie widzę specjalnej różnicy pomiędzy nim, a nagietkowym; dla mnie oba są fajne i mówiąc szczerze- nie miałam dotąd nic bardziej skutecznego i przyjemnego w używaniu , no może poza micelem do demakijażu oczu Coslys, ale ponieważ ja lubię używać tego typu produktów do całej twarzy, to dla mnie był bardzo niewydajny i trochę za drogi, jak na taką pojemność i jako produkt do stałej, codziennej pielęgnacji; ja jednak zużywam niemałe ilości miceli i po prostu lubię mieć ich pod dostatkiem

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-04-16 o 11:39
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:08   #2722
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46056741]Ja mam teraz aloesowy, ale nie widzę specjalnej różnicy pomiędzy nim, a nagietkowym; dla mnie oba są fajne i mówiąc szczerze- nie miałam dotąd nic bardziej skutecznego i przyjemnego w używaniu , no może poza micelem do demakijażu oczu Coslys, ale ponieważ ja lubię używać tego typu produktów do całej twarzy, to dla mnie był bardzo niewydajny i trochę za drogi, jak na taką pojemność jako produkt do stałej, codziennej pielęgnacji; ja jednak zużywam niemałe ilości miceli i po prostu lubię mieć ich pod dostatkiem [/QUOTE]

Tu muszę się zgodzić, jest to najlepiej oczyszczający micel, jaki kiedykolwiek miałam, nawet wobec nienaturalnych Mnie aż tak dużo go nie schodzi, właśnie dlatego, że tak dobrze oczyszcza, co nie zmienia faktu, ze tego typu produkty ogólnie szybko się kończą.
Tak myślałam, że są podobne, bo składy nie wiele się różnią. Pewnie zrobili tak, żeby ludzie mieli wybór, bo i nagietek i aloes potrafią uczulić.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:20   #2723
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tu muszę się zgodzić, jest to najlepiej oczyszczający micel, jaki kiedykolwiek miałam, nawet wobec nienaturalnych Mnie aż tak dużo go nie schodzi, właśnie dlatego, że tak dobrze oczyszcza, co nie zmienia faktu, ze tego typu produkty ogólnie szybko się kończą.
Tak myślałam, że są podobne, bo składy nie wiele się różnią. Pewnie zrobili tak, żeby ludzie mieli wybór, bo i nagietek i aloes potrafią uczulić.
No ta butla jest rzeczywiście imponująca i dzięki temu mam poczucie, że szybko mi go nie zabraknie, dlatego wcale go sobie nie żałuję, a ostatnio coś nie za bardzo mam potrzebę kupowania przez neta, więc nie chce mi się robić zamówienia wyłącznie z jego powodu, dlatego ta pojemność i wydajność bardzo mi pasuje, pomijając już jego inne, liczne zalety;- coś czuję, że on tak łatwo nie da się zdeklasować

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-04-16 o 11:41
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:40   #2724
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Co do serum marki na literę C, kolejny podstawiony nick założony dzisiaj wystawił recenzję z pieśnią pochwalną. To jest poniżej krytyki. Noor obiecała, że się tym zajmie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:48   #2725
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do serum marki na literę C, kolejny podstawiony nick założony dzisiaj wystawił recenzję z pieśnią pochwalną. To jest poniżej krytyki. Noor obiecała, że się tym zajmie.
Mam jeszcze próbkę kremu nawilżająco-ujędrniającego i aż mnie świerzbi, żeby go wypróbować, ale wychodzę teraz do pracy i nie będę ryzykować jakiegoś podrażnienia- może wieczorem

9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 12:45   #2726
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do serum marki na literę C, kolejny podstawiony nick założony dzisiaj wystawił recenzję z pieśnią pochwalną. To jest poniżej krytyki. Noor obiecała, że się tym zajmie.
Szkoda, ze uzywaja dziwnych "opcji promocyjnych". Czytalam ostatnio fajny wywiad z zalozycielkami tej firmy i calkiem ciekawe maja podejcie do tematu...
Jednak takie zachowania jakie przyuwazylas zniechecaja do firmy...
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 14:13   #2727
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

wracam z tk maxx, u mnie są mydełka plantilife bardzo dużo, ok. 20 sztuk. różne zapachy. z nowych zapachów to wanilia pomarańcza oraz wanilia kokos.

są tez inne mydełka naturalne w zestawach marki provence beauty. Ja mam ich jedno mydełka, ale jeszcze nieużywane. Te zestawy są pakowane po 3 sztuki za 19,99 zł. Ja za 1 płaciłam 19,99 zł, więc teraz się bardziej opłaca.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 15:48   #2728
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46057793]Mam jeszcze próbkę kremu nawilżająco-ujędrniającego i aż mnie świerzbi, żeby go wypróbować, ale wychodzę teraz do pracy i nie będę ryzykować jakiegoś podrażnienia- może wieczorem

[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Szkoda, ze uzywaja dziwnych "opcji promocyjnych". Czytalam ostatnio fajny wywiad z zalozycielkami tej firmy i calkiem ciekawe maja podejcie do tematu...
Jednak takie zachowania jakie przyuwazylas zniechecaja do firmy...

Noor odpisała na wątku o usuwaniu recenzji (nie tylko ja zgłosiłam tą akcję), że niestety ma związane ręce i nie mogą usunąć ich, bo nie ma dowodów, że te osoby coś łączy, ale będą bacznie obserwowane. Ja to pozostawię bez komentarza biorąc pod uwagę jak często usuwane są recenzje uczciwe z błahych powodów.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
wracam z tk maxx, u mnie są mydełka plantilife bardzo dużo, ok. 20 sztuk. różne zapachy. z nowych zapachów to wanilia pomarańcza oraz wanilia kokos.

są tez inne mydełka naturalne w zestawach marki provence beauty. Ja mam ich jedno mydełka, ale jeszcze nieużywane. Te zestawy są pakowane po 3 sztuki za 19,99 zł. Ja za 1 płaciłam 19,99 zł, więc teraz się bardziej opłaca.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 16:07   #2729
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Noor odpisała na wątku o usuwaniu recenzji (nie tylko ja zgłosiłam tą akcję), że niestety ma związane ręce i nie mogą usunąć ich, bo nie ma dowodów, że te osoby coś łączy, ale będą bacznie obserwowane. Ja to pozostawię bez komentarza biorąc pod uwagę jak często usuwane są recenzje uczciwe z błahych powodów.
\
Jeżeli mają różne IP to póki co nic nie może zrobić moderacja, przecież nie ma zapisu, że nowy użytkownik nie może wystawić recenzji
Ale faktycznie wygląda to podejrzanie.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 08:39   #2730
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46052393]


Effa_j, ja też niemydlana jestem, ale spodobało mi się to jasnobeżowe- pięknie pachnie, dobrze doczyszcza i ma delikatną pianę (które to dokładnie?), natomiast ciemnobeżowe i czarne czekają na swoją kolej
Testowałam już też szampon i odżywkę Broo- pachną trochę mniej cytrusowo, niż Innersense, ale bardzo przyjemnie- szampon dobrze domył olej już za pierwszym razem, a odżywka nadała objętości

A teraz wiadomość dla entuzjastek wanilii- krem do ciała 100% Pure pachnie wanilią w czystej postaci - mam próbkę od Sylwiusaka i używam jej do rąk- pięknie nawilża dłonie i skórki , [/QUOTE]
mydelko to dr woods http://www.iherb.com/Dr-Woods-Raw-Sh...7&sr=null&ic=1
Ja tez polubilam sie z Broo z Shine on JMO lub lotionem Innersense calkiem dobrze sie dogaduja, to ostatnio moje ulubione zestawy. Dobrze na moich wlosach sprawdza sie tez maska z glinka biala i ryzowym ekstraktem polozona na skalp ladnie unosi wlosy u nasady
Ktory to krem waniliowy??? ja jestem maniaczka wanilii
a oto moje ostatnie nabytki:
domowe recepty wspominana wczesniej maska z glinka i ryzem
bania agafii ryzowy peeling do twarzy - mocny zdzierak sie zapowiada
oraz szampon bania agafii ziolowa nalewka z lopianem i dziurawcem oraz milionem innych ekstraktow
szczoteczka mia2 ostatnie moje chciejstwo dorwane w sephorze
ksiazka zamien chemie na jedzenie, goraco polecam zmienia podejscie do jedzenia mimo iz od dluzszego czasu zdrowo to i tak uwazam ksiazke za wartosciowa. Dla dziewczyn posiadajacych chorujace dzieci jest to doskonaly przyklad jak zmiana sposobu zywienia przyczynia sie do poprawy zdrowia pociech
I ostatnie zdj na poprawe humoru, sklad mleczka kokosowego wywolal u mnie atak nieopanowanego smiechu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (30,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (27,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (25,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (24,8 KB, 37 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.