Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-12, 14:02   #2131
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Chciałabym zobaczyć Wasze Macowe zbiory
ja ostatnio fociłam cienie w dużych paletach tylko i szminki załączam
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

To odważna byłaś kierująć się zdjęciami ze strony MAC , no i od razu na bogato poleciałaś .
Ja swoje też bym chciała zobaczyć - mam je poupychane w tylu miejscach, że już czasem nie pamiętam co i gdzie mam
Eeee, u mnie byłoby chyba ciężko objąć to jednym zdjęciem, chyba, że panoramicznym
a co poza tym była okazja chciałam wypróbować kilka różnych rzeczy, mając nadzieję, że pewnie okażą się lipne. Jak się skończyło każdy wie
Mam to samo z ilością - ciężko byłoby mi ogarnąć wszystko na raz
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie nawet nie staram, z macem nigdy mi to nei wychodzi
Za to z innymi markami przewaznie jakoś znośnie idzie
haha święte słowa. Mówię sobie: "ale w lipcu nie szaleję". A tu wishlista rośnie... \


btw. Miley nowa całkiem pode mnie zrobiona coś a'la Cyndi
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:15   #2132
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

haha święte słowa. Mówię sobie: "ale w lipcu nie szaleję". A tu wishlista rośnie... \


btw. Miley nowa całkiem pode mnie zrobiona coś a'la Cyndi
Co masz ciekawego na wishu?

Bardzom ciekawa nowej Miley, kiedy ona ma byc?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:25   #2133
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
oczywiście, że od kosmetyków inaczej bym tam nie wlazła, ale Pan MACówek był dopełnieniem tej fascynacji

w temacie Panów MACówków to w innnym salonie już mnie zdrzaźnił strasznie bo nie chciał mi wymienić opakowań na B2M
Ja znałam pana Adama z wrocławskiego salonu - bardzo był miły i pomocny, dobrze potrafił doradzić. Niestety wyniósł się z Wro, ponoć do W-wy. Mam nadzieję, że nie na niego trafiłaś, bo zburzłabyś mój jego obraz

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Też tak myślę - życie trzeba sobie przecież umilać
Nie musi być jedno zdjęcie - im więcej, tym lepiej
Oj, to by było wyzwanie . Nie dość, że musiałabym wszystko z licznych zakamarków powyciągać, to jeszcze musiałabym zarezerwować sobie sporo czasu w samotności, żeby mąż mnie nie nakrył, bo mnie do wariatkowa wyśle

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja bym chciała wprowadzić minimalizm w swojej szufladzie z kosmetykami, ale jakoś mi nie wychodzi i to głównie przez Maca
Też bym chciała . Niestety nie mam nawet złudzeń, że mi się taki minimalizm uda wprowadzić w życie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja ostatnio fociłam cienie w dużych paletach tylko i szminki załączam

a co poza tym była okazja chciałam wypróbować kilka różnych rzeczy, mając nadzieję, że pewnie okażą się lipne. Jak się skończyło każdy wie
Mam to samo z ilością - ciężko byłoby mi ogarnąć wszystko na raz

haha święte słowa. Mówię sobie: "ale w lipcu nie szaleję". A tu wishlista rośnie... \


btw. Miley nowa całkiem pode mnie zrobiona coś a'la Cyndi
Ej, nie ma załącznika
Na razie żadnej wishlisty nie mam, ale nie bardzo jestem zorientowana w nadchodzących kolekcjach, poza obecną dyskotekową, która w ogóle do mnie nie woła i Ellie G., z której na razie też nic mi w oko nie wpadło.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:46   #2134
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja znałam pana Adama z wrocławskiego salonu - bardzo był miły i pomocny, dobrze potrafił doradzić. Niestety wyniósł się z Wro, ponoć do W-wy. Mam nadzieję, że nie na niego trafiłaś, bo zburzłabyś mój jego obraz
nie, nie ten wredny Pan MACówek to w Stambule był, najpierw mnie przywitał mega wielkim uśmiechem a jak wspomniałam o B2M to coś tam sapnął pod nosem i już nie był taki miły

nie zaburzyłam Ci obrazu Pana Adasia
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:49   #2135
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
nie, nie ten wredny Pan MACówek to w Stambule był, najpierw mnie przywitał mega wielkim uśmiechem a jak wspomniałam o B2M to coś tam sapnął pod nosem i już nie był taki miły

nie zaburzyłam Ci obrazu Pana Adasia
A to sorry, nie skumałam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:50   #2136
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Corii co najmniej trzy cienie z ED, timechecka, pro longwear korektor, kredkę feline, długo by wymieniać

Olka fakt zapomniałam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11253927_1020761451318815_838902041255419939_o.jpg (106,5 KB, 52 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:55   #2137
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Corii co najmniej trzy cienie z ED, timechecka, pro longwear korektor, kredkę feline, długo by wymieniać

Olka fakt zapomniałam!
Ale piękności
Jeszcze bardziej zachwyca mnie porządek, w jakim je masz .
Ja nawet nie mam czasu, żeby wydepotować kilka cieni i przerzucić je do nowozakupionej paletki .

O właśnie przypomniałaś mi o Timechecku . Feline kiedyś w D. upolowałam - jest cudowna.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 15:01   #2138
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja znałam pana Adama z wrocławskiego salonu - bardzo był miły i pomocny, dobrze potrafił doradzić. Niestety wyniósł się z Wro, ponoć do W-wy. Mam nadzieję, że nie na niego trafiłaś, bo zburzłabyś mój jego obraz
Nie przesadzę, jak powiem, ze Adam był sprawca mojego macoholizmu znaczy nei on sam, ale makijaz zrobiony mi przez niego
Nawet często go widuję - bo czesto bywa w Katowicach, skorzystałam i malował mnie znowu kilka razy
Z tego co widziałam na ig, niedawno wrócił z Miami

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Corii co najmniej trzy cienie z ED, timechecka, pro longwear korektor, kredkę feline, długo by wymieniać

Olka fakt zapomniałam!
Eeee, spoko , to nie ejst tak duzo, myślałam, chyba ze do wymieniania wiecej niz podałas
Feline mam juz drugą chyba, a tzrecia w zapasie czeka

Jak ja lubie ogladac fotki z macowymi dobrociami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 16:05   #2139
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie przesadzę, jak powiem, ze Adam był sprawca mojego macoholizmu znaczy nei on sam, ale makijaz zrobiony mi przez niego
Nawet często go widuję - bo czesto bywa w Katowicach, skorzystałam i malował mnie znowu kilka razy
Z tego co widziałam na ig, niedawno wrócił z Miami
Tak właśnie mi się wydawało, że Adam tu znany . Z drugiej strony patrzcie, jaki ten świat mały .
Miami, fiu fiu, fajnie
Mógłby wrócić do Wrocka, pewnie częściej kupowałabym stacjonarnie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 16:15   #2140
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak właśnie mi się wydawało, że Adam tu znany . Z drugiej strony patrzcie, jaki ten świat mały .
Miami, fiu fiu, fajnie
Mógłby wrócić do Wrocka, pewnie częściej kupowałabym stacjonarnie
No ciekawam, czy wiecej osób go kojarzy on tak szybko zmeinia look, ze nie nadążam, raz go nie poznałam

No fajnie miał, tez bym przeciw Miami nic nie miała

Raczej chyba nie wróci, bo generalnie pasuje mu ponoc aktualne stanowisko.Ale we Wrocu też powinien czasem byc, bo móiwł, ze czesto jeździ po macach po polsce
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 16:18   #2141
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ciekawam, czy wiecej osób go kojarzy on tak szybko zmeinia look, ze nie nadążam, raz go nie poznałam

No fajnie miał, tez bym przeciw Miami nic nie miała

Raczej chyba nie wróci, bo generalnie pasuje mu ponoc aktualne stanowisko.Ale we Wrocu też powinien czasem byc, bo móiwł, ze czesto jeździ po macach po polsce
Odkąd odszedł parę lat temu to nie niego nie trafiłam, ale fakt, że odkąd jest internetowy sklep, to dość rzadko bywam .
Ja pewnie też bym go nie poznała teraz, a na insta nie mam konta, więc nie wiem nawet, jak aktualnie wygląda
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 16:22   #2142
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ale piękności
Jeszcze bardziej zachwyca mnie porządek, w jakim je masz .
Ja nawet nie mam czasu, żeby wydepotować kilka cieni i przerzucić je do nowozakupionej paletki .

O właśnie przypomniałaś mi o Timechecku . Feline kiedyś w D. upolowałam - jest cudowna.
Możecie mi wrzucić link/fotkę do tego Timechecka? Nie mogę go znaleźć na stronie -_-
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 16:25   #2143
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ale piękności
Jeszcze bardziej zachwyca mnie porządek, w jakim je masz .
Ja nawet nie mam czasu, żeby wydepotować kilka cieni i przerzucić je do nowozakupionej paletki .

O właśnie przypomniałaś mi o Timechecku . Feline kiedyś w D. upolowałam - jest cudowna.
oj Olu, uwierz mi porządek to jedno, czego w kosmetykach nie mam. W cieniach przeważają ustawienia kolorami bo inaczej mogłabym się pogubić
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Eeee, spoko , to nie ejst tak duzo, myślałam, chyba ze do wymieniania wiecej niz podałas
Feline mam juz drugą chyba, a tzrecia w zapasie czeka

Jak ja lubie ogladac fotki z macowymi dobrociami
no to przykłady ale w sumie aż tak źle nie jest chyba faktycznie
a feline trwała? Chciałabym coś, co będę mogła nałożyć i ładnie rozetrzeć w dymka
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 16:28   #2144
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Możecie mi wrzucić link/fotkę do tego Timechecka? Nie mogę go znaleźć na stronie -_-
http://www.maccosmetics.pl/product/1...ion/index.tmpl

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no to przykłady ale w sumie aż tak źle nie jest chyba faktycznie
a feline trwała? Chciałabym coś, co będę mogła nałożyć i ładnie rozetrzeć w dymka
No nie jest tak źle

Na górnej powiece trwała, fajnie się ja rozciera , jako baza na powiekę tez super, ale na linii wodnej to krótko mi sie trzyma. Ale na niej to mało co mi wytrzymuje dłuzej niż pare godzin
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 16:37   #2145
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
To którą czerwoną pomadę jako pierwszą myślicie? Russian Red, Ruby Woo, czy MAC Red?
Ja się pozbyłam Ruby Woo, bo uznałam, że to wykończenie Retro Matte jest jednak dla mnie zbyt "tępe". Obecnie szukam jakiejś neutralno-chłodnej, ale raczej przytłumionej czerwieni. Fajnie, jakby była matowa, ale nie aż tak jak RW.

Piszecie o Feline - muszę poszukać mojej, bo gdzieś mi chyba przepadła Rzadko jej używałam w sumie, bo ona dość miękka i mazista, a poza tym już dawno nie miałam potrzeby mocniej podkreślić oczu. Ale teraz, po waszych postach, natchnęło mnie, żeby jej użyć jutro na wieczór.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na górnej powiece trwała, fajnie się ja rozciera , jako baza na powiekę tez super, ale na linii wodnej to krótko mi sie trzyma. Ale na niej to mało co mi wytrzymuje dłuzej niż pare godzin
Ja na linię wodną użyłam jej raz - na górnej powiece. Niestety ta kredka jest tak miękka, że po kilku chwilach "odbiła mi się" również na dolnej linii wodnej. Dla mnie to raczej kredka do rozcierania na powiece, niż do linii wodnych. No ale może u kogoś się utrzymuje również "wewnątrz" oka.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 18:37   #2146
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też bym chciała . Niestety nie mam nawet złudzeń, że mi się taki minimalizm uda wprowadzić w życie

Ej, nie ma załącznika
Na razie żadnej wishlisty nie mam, ale nie bardzo jestem zorientowana w nadchodzących kolekcjach, poza obecną dyskotekową, która w ogóle do mnie nie woła i Ellie G., z której na razie też nic mi w oko nie wpadło.
Całkowity minimalizm u mnie też jest nie do osiągnięcia Lubię mieć wybór, wolę raczej rozsądne kupowanie tego, w czym na pewno mi dobrze i czego na pewno będę używać

Ja swoją wish mam, ale nie jakąś dużą chyba
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Corii co najmniej trzy cienie z ED, timechecka, pro longwear korektor, kredkę feline, długo by wymieniać


Ja nie używam kredek na linię wodną. Każda mi włazi pod soczewki i nie jest to zbyt przyjemne.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-06-12 o 18:39
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 19:08   #2147
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oj, to by było wyzwanie . Nie dość, że musiałabym wszystko z licznych zakamarków powyciągać, to jeszcze musiałabym zarezerwować sobie sporo czasu w samotności, żeby mąż mnie nie nakrył, bo mnie do wariatkowa wyśle
Haha, dobre ja mojemu ostatnio nie powiedziałam o kilku rzeczach, jakie kupiłam, nie wiem, czy zauważył, że je mam, czy nie, ale nawet jeśli tak, to nic nie powiedział
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 19:24   #2148
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Haha, dobre ja mojemu ostatnio nie powiedziałam o kilku rzeczach, jakie kupiłam, nie wiem, czy zauważył, że je mam, czy nie, ale nawet jeśli tak, to nic nie powiedział
Oni nie widzą takich rzeczy, naprawdę Sama byłam zdziwiona. Mój kompletnie nie zauważa, jak np. wychodzę z różową pomadką na ustach, a wracam z nude, bo testowałam coś w MACu ;-) Tylko czerwień zwraca Jego uwagę i zawsze wtedy żartuje, że wyglądam jak zdzira

A już nowe zakupy kosmetyczne są dla Niego kompletnie niewidzialne Tzn. gdyby zerknął na wyciąg z mojego konta, pewnie by "coś" (duże COŚ) zauważył, ale żeby fizyczne egzemplarze z łowów wyławiał to w życiu
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 19:31   #2149
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Oni nie widzą takich rzeczy, naprawdę Sama byłam zdziwiona. Mój kompletnie nie zauważa, jak np. wychodzę z różową pomadką na ustach, a wracam z nude, bo testowałam coś w MACu ;-) Tylko czerwień zwraca Jego uwagę i zawsze wtedy żartuje, że wyglądam jak zdzira

A już nowe zakupy kosmetyczne są dla Niego kompletnie niewidzialne Tzn. gdyby zerknął na wyciąg z mojego konta, pewnie by "coś" (duże COŚ) zauważył, ale żeby fizyczne egzemplarze z łowów wyławiał to w życiu
U mnie to jest trochę inaczej, bo przeważnie zakupy przychodzą pocztą, jedynie jak coś z Debenhamsa zamawiam, to już się scwaniłam i robię Click & Collect i wtedy mam na następny dzień do odebrania w sklepie, a że sklep mam 5 kroków od mojego miejsca pracy to tak mi lepiej, niż czekać na dostawę do domu jakieś 4 dni
Dla mojego tak kompletnie niewidzialne nie są, on wie mniej więcej, co mam, chociaż tylko takie jakieś fikuśne opakowania widzi, na przykład ostatnio udało mi się kupić od dziewczyny róż Kelly Osbourne z zeszłorocznej kolekcji i róż Hipness z Wash & Dry to zauważył, bo te opakowania takie inne, ale jakbym wyjechała z tymi normalnymi czarnymi to pewnie by nie zwrócił uwagi
No i pomadki, te moje MACowe razem z Chanelowymi, Diorowymi, Shiseido i kilkoma innymi mam w takim akrylowym standzie w widocznym miejscu na toaletce , ostatnio dokupiłam Lickable z MAC, "wymieniłam" ją na jedną z Shiseido i też nie zauważył, że "nabojów" jest więcej
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-06-12 o 19:32
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 19:38   #2150
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
U mnie to jest trochę inaczej, bo przeważnie zakupy przychodzą pocztą, jedynie jak coś z Debenhamsa zamawiam, to już się scwaniłam i robię Click & Collect i wtedy mam na następny dzień do odebrania w sklepie, a że sklep mam 5 kroków od mojego miejsca pracy to tak mi lepiej, niż czekać na dostawę do domu jakieś 4 dni
Dla mojego tak kompletnie niewidzialne nie są, on wie mniej więcej, co mam, chociaż tylko takie jakieś fikuśne opakowania widzi, na przykład ostatnio udało mi się kupić od dziewczyny róż Kelly Osbourne z zeszłorocznej kolekcji i róż Hipness z Wash & Dry to zauważył, bo te opakowania takie inne, ale jakbym wyjechała z tymi normalnymi czarnymi to pewnie by nie zwrócił uwagi
No i pomadki, te moje MACowe razem z Chanelowymi, Diorowymi, Shiseido i kilkoma innymi mam w takim akrylowym standzie w widocznym miejscu na toaletce , ostatnio dokupiłam Lickable z MAC, "wymieniłam" ją na jedną z Shiseido i też nie zauważył, że "nabojów" jest więcej
No zakupy przychodzące pocztą to i mój odnotowuje i komentuje Ale ogólnie się nie wtrąca za specjalnie Natomiast w życiu nie zapomnę Jego wyrazu twarzy, gdy zobaczył leżącą na łóżku pomadkę Guerlain Rouge G, którą zamierzałam wziąć do torebki (a która, przyznajmy, trochę wygląda jak statek kosmiczny). Tak popatrzył, popatrzył, a potem spytał "Coooo too jest?....". I nie czekając na odpowiedź, otworzył ją, a wtedy wyskoczyło mu lusterko Do końca życia nie zapomnę wyrazu Jego twarzy, stan iście przedzawałowy i maksymalny szok wypisane na licu
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 19:40   #2151
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Haha, dobre ja mojemu ostatnio nie powiedziałam o kilku rzeczach, jakie kupiłam, nie wiem, czy zauważył, że je mam, czy nie, ale nawet jeśli tak, to nic nie powiedział
To nawet nie chodzi o jego gderanie, że wszystkiego mam za dużo, bo za często nie gdera, a jeśli nawet, to i tak mam to gdzieś, ale jakby zobaczył mnie wyciągającą wszystko i robiącą zdjęcia, to kaftan na bank by mi zafundował .
Czasem jak mnie widzi malującą rękę kilkoma szminkami (robię np. słocze żeby tu wrzucić), to się stuka w czoło .

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Oni nie widzą takich rzeczy, naprawdę Sama byłam zdziwiona. Mój kompletnie nie zauważa, jak np. wychodzę z różową pomadką na ustach, a wracam z nude, bo testowałam coś w MACu ;-) Tylko czerwień zwraca Jego uwagę i zawsze wtedy żartuje, że wyglądam jak zdzira

A już nowe zakupy kosmetyczne są dla Niego kompletnie niewidzialne Tzn. gdyby zerknął na wyciąg z mojego konta, pewnie by "coś" (duże COŚ) zauważył, ale żeby fizyczne egzemplarze z łowów wyławiał to w życiu
Ale Cię podsumował .

Mój mąż rozróżnia mój makijaż jedynie w kategoriach ciemne oczy/ciemne usta - to i tak nieźle .

Co do moich zakupów to pewnie, że się nie połapie, że jakiś przykładowo róż jest nowy, niestety widzi, że wszystkiego przybywa, bo z szafek i szuflad się coraz więcej wysypuje .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 19:51   #2152
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No zakupy przychodzące pocztą to i mój odnotowuje i komentuje Ale ogólnie się nie wtrąca za specjalnie Natomiast w życiu nie zapomnę Jego wyrazu twarzy, gdy zobaczył leżącą na łóżku pomadkę Guerlain Rouge G, którą zamierzałam wziąć do torebki (a która, przyznajmy, trochę wygląda jak statek kosmiczny). Tak popatrzył, popatrzył, a potem spytał "Coooo too jest?....". I nie czekając na odpowiedź, otworzył ją, a wtedy wyskoczyło mu lusterko Do końca życia nie zapomnę wyrazu Jego twarzy, stan iście przedzawałowy i maksymalny szok wypisane na licu
Dlatego właśnie najlepiej Click&Collect kupować, czego oczy nie widzą, wiadomo
Mój na Rouge G mówi że to są pomadki w trumienkach, mam takie dwie i też bardzo go ciekawiło opakowanie i jak to jest zrobione, tak samo było z tuszem Noir G, spodobały mu się te opakowania
Jak się maluję i On jest w pokoju to nie zwraca uwagi, co ja tam mam ciekawego, ale chyba też tak średnio interesuje Go na co to i po co. Ale wie, że mam tego sporo, chociaż nie wie, że będę miała więcej

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To nawet nie chodzi o jego gderanie, że wszystkiego mam za dużo, bo za często nie gdera, a jeśli nawet, to i tak mam to gdzieś, ale jakby zobaczył mnie wyciągającą wszystko i robiącą zdjęcia, to kaftan na bank by mi zafundował .
Czasem jak mnie widzi malującą rękę kilkoma szminkami (robię np. słocze żeby tu wrzucić), to się stuka w czoło .


Ale Cię podsumował .

Mój mąż rozróżnia mój makijaż jedynie w kategoriach ciemne oczy/ciemne usta - to i tak nieźle .

Co do moich zakupów to pewnie, że się nie połapie, że jakiś przykładowo róż jest nowy, niestety widzi, że wszystkiego przybywa, bo z szafek i szuflad się coraz więcej wysypuje .
Wiesz, u nas jest inaczej, bo mój zbiera Jordany (buty) i kupuje ciuchy takich niszowych marek odzieżowych, które też kosztują sporo $$$, więc ja nawet jak coś kupię (dajmy na to pomadkę z MAC) to ona nie jest warta nawet 1/10 ceny jednej pary tych butów, dlatego czuję się trochę rozgrzeszona On może mieć kilkanaście par takich bucików, a ja kilkadziesiąt(kilkaset już chyba) opakowań z różnymi kosmetykami
Mój chyba zauważa tylko, że mam makijaż albo że go nie mam, mniej więcej też wie, co się gdzie nakłada, ale nie wie, ile aktualnie mam podkładów, czy pomadek razem itp.

Po kryjomu musisz dla mnie te zdjęcia zrobić, tak, żeby uniknąć kaftana
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 20:08   #2153
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dobra, może kiedyś się zmobilizuję, ale nie będzie to prędko
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 20:10   #2154
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dobra, może kiedyś się zmobilizuję, ale nie będzie to prędko
Zawsze możesz to jakoś na kategorie podzielić, albo jakoś tak randomowo pokazywać Będę czekać na te fotki
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 20:17   #2155
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Zawsze możesz to jakoś na kategorie podzielić, albo jakoś tak randomowo pokazywać Będę czekać na te fotki
Dobra
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 20:18   #2156
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dobra
tylko nie zapomnij o pomadeczkach, żebym się mogła poślinić
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 20:21   #2157
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
tylko nie zapomnij o pomadeczkach, żebym się mogła poślinić
Ej, ale żeby nie wyszło, że będzie jedynie rozczarowanie, a dla mnie wstyd, że nic takiego specjalnego nie mam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 20:23   #2158
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ej, ale żeby nie wyszło, że będzie jedynie rozczarowanie, a dla mnie wstyd, że nic takiego specjalnego nie mam .
Tu nie chodzi o "specjalne" rzeczy, tutaj chodzi o kolekcję, ja uwielbiam oglądać cudze kolekcje, nie ważne, czy małe, czy duże, chociaż te drugie bardziej, bo wiadomo - jest więcej do oglądania
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 20:41   #2159
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Mnie by się nie chciało robić zdjęć macowych precjozów zresztą nie czuje takowej potrzeby, póki siedzą grzecznie w szufladzie upchane, to i wrazenie fajne, ze duzo tego nie ma
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 21:13   #2160
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi o "specjalne" rzeczy, tutaj chodzi o kolekcję, ja uwielbiam oglądać cudze kolekcje, nie ważne, czy małe, czy duże, chociaż te drugie bardziej, bo wiadomo - jest więcej do oglądania
Ja też lubię oglądać cudze zbiory, więc Ty też musisz wrzucić

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie by się nie chciało robić zdjęć macowych precjozów zresztą nie czuje takowej potrzeby, póki siedzą grzecznie w szufladzie upchane, to i wrazenie fajne, ze duzo tego nie ma
Mnie też się nie chce, i to z podobnych względów, ale co tam - może się zmobilizuję chociaż jak chodzi o szminki
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.