Aplefit vs pigułki anty... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 16:21   #1
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomości: 190

Aplefit vs pigułki anty...


Cześć dziewczyny, z góry przepraszam jeśli wątek w złym dziale (nie wiedziałam czy tu, czy inymnie - w razie czego proszę o przeniesienie).
Zamówiłam online tabletki Aplefit (zawierają płynny ocet jabłkowy) wspomagające przemianę materii. Czy któraś z Was je zażywała i wie, czy mają jakikolwiek wpływ na działanie tabletek antykoncepcyjnych? Nie chce robić z igły widły, jednak wolę się spytać, bo wcześniej nie brałam jakichkolwiek innych leków przy tabletkach.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
megustastu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 17:34   #2
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Aplefit vs pigułki anty...

Cytat:
Napisane przez megustastu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, z góry przepraszam jeśli wątek w złym dziale (nie wiedziałam czy tu, czy inymnie - w razie czego proszę o przeniesienie).
Zamówiłam online tabletki Aplefit (zawierają płynny ocet jabłkowy) wspomagające przemianę materii. Czy któraś z Was je zażywała i wie, czy mają jakikolwiek wpływ na działanie tabletek antykoncepcyjnych? Nie chce robić z igły widły, jednak wolę się spytać, bo wcześniej nie brałam jakichkolwiek innych leków przy tabletkach.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
Polecam www.google.pl - dobra strona, masa info. jak pogrzebiesz, znajdziesz skład i ulotkę aplefitu.
Ulotkę od anty zakładam, że czytałaś i wiesz jakie składniki wchodzą z nimi w interakcje. Wątek wizażowy o interakcjach tabletek z lekami zapewne też widziałaś.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.