Próbowałyście Natural&Easy Schwarzkopf-a??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-15, 21:49   #1
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Exclamation

Próbowałyście Natural&Easy Schwarzkopf-a???


Zacznę od tego, że jestem typową "zimą". Farbuję włosy dość długo i zawsze na ciemny brąz (w rezultacie zawsze wychodził czarny ). Ostatnie farbowanie zaszalałam na ciemny fiolet i teraz te odrosty (jakieś 4 cm), wyglądają...beznadziejnie . Marzy mi się jakiś ładny brąz i pomyślałam o tych nowych farbach Natural&Easy Schwarzkopfa. Tyle, że dla tak ciemnych włosów nie ma tam wyboru i znowu musiałabym mieć czarne. No a jeśli inne farby, to jakie polecacie? Słyszałam, że "zima" powinna mieć "zimny brąz", ale co to oznacza? Jakie dokładnie to są brązy? Dodam tylko, że jestem gotowa na długi proces zmiany i nie wchodzi w grę żadna dekoloryzacja, ani nic w tym stylu. No to czekam . Piszcie co tam kombinowałyście z kolorkami i może coś się dla mnie znajdzie
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 22:21   #2
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Próbowałyście Natural&Easy Schwarzkopf-a???

witaj z tego co rozumiem, masz te 4 cm naturalnych odrostów a reszta włosów ogółem przypomina czarny kolor? i jeszcze że nie chcesz tej czerni pogłębiać? bo jeśli tak, a dekoloryzacja odpada, to może być ciężko.. zwyczajnie - jakikolwiek jaśniejszy brąz - ładnie pokryje odrosty, a co było czarne - czarnym pozostanie. przerabiałam niestety na sobie pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 22:06   #3
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Próbowałyście Natural&Easy Schwarzkopf-a???

Tzn. te odrosty 4 cm to już te z fioletem (okropność ), naturalnych jeszcze nie ma. A fiolet już teraz jest dosyć jasny i liczę, że brąz to pokryje bez problemu. Reszta włosów (niestety ), czarna i nie mam najmniejszego zamiaru tego pogłębiać. No i właśnie tak mam zamiar robić: ścinać stopniowo te czarne, a odrosty już farbować na ładniusi brązik. Tylko pytanie jaki??? Co z tymi "zimnymi" czy tam "chłodnymi" brązami? Wiesz coś na ten temat? Pozdrawiam i życzę jeszcze WESOŁEGO ALLELUJA .
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 22:43   #4
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Próbowałyście Natural&Easy Schwarzkopf-a???

no w takim przypadku to ja mało mogę pomóc ja z czarnymi włosami walczę poprzez pasemka, co mnie będzie kosztowało niestety sporo pieniędzy i jeszcze więcej nerwów, ale żal mi tak długich włósów.. zaś co do ładnego chłodnego brązu.. tutaj nie pomogę bo ja takiej farby nie znalazlam albo było to coś rudawe, albo czarne. nie wiem dlaczego nie znalazłam nie rudej i nie czarnej farby pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 21:01   #5
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Próbowałyście Natural&Easy Schwarzkopf-a???

W takim razie i tak dziękuję za odpowiedzi i chyba założe osobny wątek o tych brązach. Może dowiem się coś więcej...
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:17   #6
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: Próbowałyście Natural&Easy Schwarzkopf-a???

A ja chciałabym wiedzieć coś więcej na temat tych farb. Czy faktycznie wychodzi taki trówymiarowy efekt? Naturalny? Ładny? Uzywał go Ktos?
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:43   #7
tyskar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 40
Dot.: Próbowałyście Natural&Easy Schwarzkopf-a???

ja probowalam tej farby (blondu) w sumie to nie jestem zbyt bardzo zadowolona...nie ma oczekiwanych efektow...kolor dobrze mi nie chwycil..ale wiadomo kazdy ma inne wlosy i na kazdym moze wyjsc inaczej..to jest tylko moja opinia...ale za to jest do tej farby dolaczona super odzywaka po koloryzacji
tyskar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 11:55   #8
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Próbowałyście Natural&Easy Schwarzkopf-a???

Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond. Od zeszlego roku farbuje na braz. Ostatni raz farbowalam przed feriami bodajze Wella i nie bylam zadowolona z efektu, kolor wyszedl za ciemny. Tydzien temu zdecydowalam sie kupic Natural&Easy Schwarzkopf'a kolor Ciemny satynowy blond czy jakos tak <chcialam rozjasnic troche wlosy> i jestem bardzo zadowolona. Kupilam 2 farby bo mam dosc dlugie wlosy. Kolor jest rownomierny, wlosy rzeczywiscie jasniejsze ale wciaz brazowe. Do farby daja wtubce odzywke, ktora jest super, po niej mialam i nadal mam lsniace miekkie i galdkie wlosy. Zawsze po farbowaniu troche mi ich wypadalo a teraz nic. Poza tym aplikacja bardzo latwa. Kupowalam farby w geancie i przy okazji dostalam 10 bransoletek w promocji Wydaje mi sie ze moge polecic Wam ta farbe. Ja jestem bardzo zadowolona z jej efektow Pozdrawiam
shacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:57   #9
mambaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Próbowałyście Natural&Easy Schwarzkopf-a???

odradzam farbowanie z jasnych wlosow na bardzo ciemy bo jasne wlosy sa pozbawione (czerwonych pigmentow)nalezy jes farbowac stopniowo inaczej kolor sie bardzo szybko zmywa albo wychodzi calkowicie inny ja sie tak zalatwilam i czesto zmienialm z ciemnego na jasny strasznie zaczely mi wypadac wlosy i sie kruszyc musialm je duzo obciac byly szorstkie nie dalo sie ich rozczesac to byla masakra teraz mam po ciemnym beznadziejny kolor sa jasne i ciemne i popielate ale juz jest lepiej z wlosami sa troche mocniejsze..

chciala bym teraz pomalowac na jakis taki ciemniejszy kolor ale nie za ciemny

i co byscie mi dziewczynki polecily na delikatne wlosy ?
mambaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.