Acnemycin - krótkie pytanie o żel i trądzik ogólnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-10, 21:35   #1
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594

Acnemycin - krótkie pytanie o żel i trądzik ogólnie


Co do Acnemycinu (przeszukałam archiwum, odpowiedzi nie znalazłam) - dostałam na niego receptę, kupiłam. Pytanie mam w związku z tym (bo na dzień mam stosować), czy nakłada się go pod/na krem do twarzy czy zamiast kremu? to raz.
Dwa - trądzik ogólnie. Przepraszam, ale po prostu nie mam kompletnie czasu na dokładne przeglądnięcie forum więc proszę o kilka rad/odpowiedzi:
1. Czy używał ktoś Differinu (żel) i jak się to wszystko potoczyło?
2. Co do mycia twarzy oraz jaki krem polecacie do używania podczas kuracji dermatologicznej (na dzień Acnemycin, co drugą noc Differin na przemian z maseczką robioną w aptece, przemywać 2 razy dziennie spirytusem [nie pamiętam jakim] też robionym w aptece, doustnie antybiotyk Tetralysal)?
3. Jak sobie radzić ze ściągnięciem/wysuszeniem/podrażnieniem skóry przy kuracji maściami/żelami?
4. Jakie znacie ziołowe/domowe sposoby/diety na wspomożenie kuracji?

Wiem, jestem okropna i powinnam poszukać, ale naprawdę nie mam czasu, wybaczcie jestem kompletnie zdesperowana, a znam Wizażanki na tyle, że wiem, że znają świetne sposoby. Nie proszę już nawet o to, żebyście się rozpisywały, ale chociaż krótkie hasła- nazwy, linki, cokolwiek, proszę!
Dziękuję z góry.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.