Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 12:57   #511
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Phadwao, North - super , rewelacyjne efekty
dziękuję
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:53   #512
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez reziolki Pokaż wiadomość
northwestpassage świetnie wyglądasz! Ja też się zakochałam w minerałach.

phdwao pięknie ci w minerałkach, bez nich zresztą też.
dziekuje reziolki

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Po prostu wyczułam Może to przez Nireyne i wspólną sympatię do niej, a może po prostu Twoje zainteresowanie tematem minerałów w moich makijażach W każdym bądź razie cieszę się, że dałaś się namówić.
Tylko nie jestem pewna, czy nadal będziesz mi dziękować za kilka tygodni, kiedy zerkniesz na rosnący stos próbek i zamówień minieralnych Ale co tam, ja mam na kogo zrzucać winę za swój nowy nałóg (nie będę paluchem pokazywać, ale i tak te osoby wiedzą, o kim mówię ), więc Ty też możesz
Czekam na kolejne relacje ze znajomości z minerałami.
ps. a co do pędzla, to podziwiam kreatywność
no włacha, juz myśle o kolejnej porcji próbek bo tym razem trafiłam na jeden jako tako dobry kolor podkładu, a reszta przyda się jak troche się opale
ps. a potem rachuneczek wystawie...juz wie ten kto powinien wiedziec

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Phadwao, North - super , rewelacyjne efekty
dziekuje Nais
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 23:22   #513
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

northwestpassage - efekt piękny cudownie !! A to oko ...
Patrze z zazdrością ...
Do mnie przyszły dziś EDM-ki i wygląda na to że nie trafiłam z żadnym kolorem ale próbuję dalej... nawracam się
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 15:24   #514
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
northwestpassage - efekt piękny cudownie !! A to oko ...
Patrze z zazdrością ...
Do mnie przyszły dziś EDM-ki i wygląda na to że nie trafiłam z żadnym kolorem ale próbuję dalej... nawracam się
dziękuje Ci pięknie , nawracaj się nawracaj, ja wiem że już nie zdradze minerałków, tylko muszę cóś zrobić ze świeceniem buzi, bo po 6 godzinach to skóra błyszczy się prawie jak bombka na choince
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 15:38   #515
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

sama nie wierzę, że to robię, czyli pokazuję się bez makijażu, ale raz kozie śmierć.. Zobaczycie, jak wyglądam, zanim się umaluję Bardziej wrażliwe osoby proszę o nieoglądanie zdjęć Nie odpowiadam za ewentualne koszmary nocne spowodowane oglądaniem mnie w wersji no makeup ...

Do makijażu użyłam:
Twarz:
- kwas hialuronowy z ZSK
- jako primer krzemionka z Coastal Scets
- podkład Everyday Minerals Golden light w formule o glo
- jako wykończenie Everyday Minerals Start To Finish Rice Sunlight
- jako bronzer Everyday Minerals Natural Reflections Medium Bronzer
- jako róż Everyday Minerals Back to School
- rozświetlacz (niewidoczny na fotce) Everyday Minerals Sparkle Beige
Oczy:
-
Everyday Minerals Sparkle Beige na powiece plus korektor Bisque oraz cień brązowy z paletki CS 28 Neutral
- brwi Everyday Minerals Medium Brown
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1.jpg (65,3 KB, 2564 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-2.jpg (56,6 KB, 1769 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porownanie.jpg (46,4 KB, 1970 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-28 o 15:44
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 15:52   #516
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

cathy .. nie będę orginalna, ale muszę to powiedzieć.. jesteś piękna
Bez makijażu też... ! a w makijażu.. cudownie
Nawet trudno coś powiedzieć, żeby się nie powtarzać.. ale takie zdjęcia są prawdziwą inspiracją
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 15:56   #517
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

teraz widze ze jestes ton jasniejsza ode mnie, ostatnie zdjecie jest swietne- wyglada jak po obrobce PS, a to obrobka na zywo mineralami hehe
Bardzo lubie taki naturalny look
PS naprawdę ładnie te brwi wyglądają

Powiem Ci sczerze(bo się juz trochę zamy), że zastanawialam sie czy się nie krygujesz z tym "straszeniem i niiedorobkami makijazowymi" niby...i doszłam do wnosku, że Ty naprawdę tak myślisz chociaż pod Twoimi zdjęciami wypisywane są tony komplementów i to przez kobietki=>więc albo masz kompleksy albo jestes taka skromna. Ale do rzeczy: nie narzekaj, bo bedziemy Cię ochrzaniac, tylko ciesz się w końcu z ładnego wyglądu. I umiejętności też. ja w kazdym razie dzieci bym Twoimi zdjeciami nie wystraszyla. Moze napisz sobie na lustrze jestem piękna lb coś w tym stylu. No. Ktos Ci to musiał napisać.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 16:01   #518
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

cathy, masz piękną cerę! A minerały dają twarz z okładki!!!!
pastereczka ma racje, czerwoną szminką na lustrze "jestem piękna"!!!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:09   #519
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
cathy .. nie będę orginalna, ale muszę to powiedzieć.. jesteś piękna
Bez makijażu też... ! a w makijażu.. cudownie
Nawet trudno coś powiedzieć, żeby się nie powtarzać.. ale takie zdjęcia są prawdziwą inspiracją
Dziękuję Ci bardzo... Naprawdę Chociaż ja tam swoje wiem
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
teraz widze ze jestes ton jasniejsza ode mnie, ostatnie zdjecie jest swietne- wyglada jak po obrobce PS, a to obrobka na zywo mineralami hehe
Bardzo lubie taki naturalny look
PS naprawdę ładnie te brwi wyglądają

Powiem Ci sczerze(bo się juz trochę zamy), że zastanawialam sie czy się nie krygujesz z tym "straszeniem i niiedorobkami makijazowymi" niby...i doszłam do wnosku, że Ty naprawdę tak myślisz chociaż pod Twoimi zdjęciami wypisywane są tony komplementów i to przez kobietki=>więc albo masz kompleksy albo jestes taka skromna. Ale do rzeczy: nie narzekaj, bo bedziemy Cię ochrzaniac, tylko ciesz się w końcu z ładnego wyglądu. I umiejętności też. ja w kazdym razie dzieci bym Twoimi zdjeciami nie wystraszyla. Moze napisz sobie na lustrze jestem piękna lb coś w tym stylu. No. Ktos Ci to musiał napisać.
Ojej...
No to po kolei
- też mi się wydawało, że jednak jestem nieco jaśniejsza niż Ty, ale jako iż bazowałam tylko na tym, czego Ty używasz, to pewności nie miałam
- obróbki PS na fotkach nie lubię, bo wtedy moim zdaniem mija się z celem pokazywanie takich zdjęć.. PS z każdego zdjęcia może wyczarować idealne okładkowe zdjęcie, więc to żadna sztuka. Cieszę się, że udało mi się osiągnąć zbliżony efekt bez wspomagania się PS- em
A co do tego, co napisałaś.. Eh, nie zawsze wierzę w to, co słyszę i czytam. Pewnie to ma dużo wspólnego z tym, ze pracowałam dawno, dawno, baaaardzo dawno temu jako fotomodelka (właściwie to był pomysł mojego TŻ na walkę z moimi kompleksami- wręcz zaciągnął mnie na sesję, a potem jakoś poleciało ) i naoglądałam się tyle pięknych dziewczyn, naprawdę pięknych, że sama zrezygnowałam z tego zajęcia, bo uznałam, że gdzie mi tam się pchać ..
Mam taki typ urody, jaki mam i chyba już się z tym pogodziłam, choć nadal czasami zazdrość mnie dopada, jak oglądam dziewczyny tu, albo na MM. I pisanie na lustrze nic tu nie pomoże... Ale to nie tak, że chowam się przed światem, żeby ludzi nie straszyć. Chyba w jakim stopniu już siebie zaakceptowałam na zasadzie, jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma
Ale dziękuję Ci bardzo za te miłe słowa I postaram się nie narzekać.. Aż tak bardzo

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
cathy, masz piękną cerę! A minerały dają twarz z okładki!!!!
pastereczka ma racje, czerwoną szminką na lustrze "jestem piękna"!!!
Po moim pięknym nowym lustrze w nowej łazience (czy ja już się wam chwaliłam, że znalazłam nowe mieszkanie?
Dziękuję Ci bardzo
A "twarz jak z okładki" (hmmm... ) to nie moja zasługa, tylko minerałów i wyjątkowego wręcz polubienia się mojej cery z podkładami EDM ( i jak na razie, tylko z nimi)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-28 o 16:11
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:14   #520
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cathy pięknie jak zwykle bardzo romantycznie uwierz w swoje piękno i ciesz się nim, bo wiele kobiet marzy by wyglądac jak Ty!
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:26   #521
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cathy narzekaczko Masz śliczną urodę, taką właśnie romantyczną, a minerałki bardzo Ci pasują. Ja wiem, że to tak trudno w siebie uwierzyć, ale to nie prawda, że my każdej piszemy, jaka to ona piękna. Zauważyłam, że peany na cześć urody otrzymują tylko te nietuzinkowe. Więc choćby z tego powodu uwierz na słowo- jesteś niezwykła.

Btw phdwao- na nowym avku wyglądasz niezwykle promiennie

Dziewczyny, jak oglądam Wasze przed/po, to wpadam w kompleksy
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 16:37   #522
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

cathy a czy ty wiesz ze ja przez ciebie wpadlam w te mineraly!!!!i dziekuje!!!!
wyglasz pieknie!!!!slcznie slicznie w tych mineralkach!!!!i pieknie podkreslone brwi
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:39   #523
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cathy - ślicznie wyglądasz i przed i po, i ja nie kłamie, to czysta prawda którą inne Wizażanki moga tylko potwierdzić masz piękną urode, buźka jak atłas, wierz mi niejedna kobitka marzy o takiej cerze (choćby ja - ale nie zazdroszczę, staram się, bo nie o to tu chodzi, zazdrość potrafi wyrządzić wiele zła przede wszystkim osobie która ma to uczucie w sobie, to destruktor który potrafi zniszczyć całe piękno charkteru )

ps. gratuluję nowego mieszkanaka
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:57   #524
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

dziewczyny, aż mi się głupio zrobiło, że ja tak narzekam na swoją cerę i wszystko, a przecież może rzeczywiście nie jest tak źle i wiem, że wiele dziewczyn ma cerę gorszą niż ja i większe trudności z jej wyleczeniem, więc chyba nie powinnam aż tak narzekać, tylko postarać się polubić siebie...

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Cathy pięknie jak zwykle bardzo romantycznie uwierz w swoje piękno i ciesz się nim, bo wiele kobiet marzy by wyglądac jak Ty!
Dziękuję Ci ... Postaram się bardziej przychylnym okiem na siebie spojrzeć, choć nie jest to wciąż dla mnie łatwe...
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cathy narzekaczko Masz śliczną urodę, taką właśnie romantyczną, a minerałki bardzo Ci pasują. Ja wiem, że to tak trudno w siebie uwierzyć, ale to nie prawda, że my każdej piszemy, jaka to ona piękna. Zauważyłam, że peany na cześć urody otrzymują tylko te nietuzinkowe. Więc choćby z tego powodu uwierz na słowo- jesteś niezwykła.

Btw phdwao- na nowym avku wyglądasz niezwykle promiennie

Dziewczyny, jak oglądam Wasze przed/po, to wpadam w kompleksy
Dziękuję ... Minerały to dla mnie odkrycie dekady (dzięki Frantic, która mnie tu wciągnęła i Pastereczce, która pomogła mi w tym świecie stawiac pierwsze kroki, za co im będę dozgonnie wdzięczna ) i dobrze się w nich czuję (co prawda na razie tylko EDM, ale to mi na razie wystarcza), więc cieszę się, że uważasz, że mi pasują
Nie wpadaj w kompleksy, tylko dawaj fotki.. Skoro ja się odważyłam, to znaczy, że można A na kompleksy nie ma nic lepszego niż dziewczyny z wizażu
Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
cathy a czy ty wiesz ze ja przez ciebie wpadlam w te mineraly!!!!i dziekuje!!!!
wyglasz pieknie!!!!slcznie slicznie w tych mineralkach!!!!i pieknie podkreslone brwi
Ooo.. nie wiedziałam Myślałam, że tylko northwestpassage mam na sumieniu Ale cieszę się, że mogłam być dla kogoś zachętą do spróbowania minerałów. Zwłaszcza, jeżeli wyglądają one tak dobrze, jak na Tobie
I dziękuję
Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Cathy - ślicznie wyglądasz i przed i po, i ja nie kłamie, to czysta prawda którą inne Wizażanki moga tylko potwierdzić masz piękną urode, buźka jak atłas, wierz mi niejedna kobitka marzy o takiej cerze (choćby ja - ale nie zazdroszczę, staram się, bo nie o to tu chodzi, zazdrość potrafi wyrządzić wiele zła przede wszystkim osobie która ma to uczucie w sobie, to destruktor który potrafi zniszczyć całe piękno charkteru )

ps. gratuluję nowego mieszkanaka
Dziękuję, dziękuję A co do zazdrości- masz rację, to paskudne uczucie. U mnie na szczęście zazdrość nie sprawia, że przeistaczam się we wredną, złośliwą babę, tylko raczej motywuje mnie do zmian
A z mieszkanka się wyjątkowo cieszę, bo te, które do tej pory wynajmowałam, nieźle dało mi w kość (nie tyle samo mieszkanie, co jego właściciel, który średnio raz na 2 miesiące informował mnie o podwyżce kosztów wynajmu, bo ja durna, w umowie nie zastrzegłam braku możliwości podwyżek bez nowej umowy).. Ale znalazłam inne, jeszcze fajniejsze ( a do tego tańsze) i na tym samym osiedlu, więc przeprowadzam się dosłownie 2 bloki dalej
Tak więc jak zniknę na kilka dni z wizażu, to nie dlatego, że Was opuściłam, tylko się po prostu przenosić będę (już za 3 dni )

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-28 o 17:04
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 17:00   #525
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość

Btw phdwao- na nowym avku wyglądasz niezwykle promiennie

Dziewczyny, jak oglądam Wasze przed/po, to wpadam w kompleksy
dziękuję bardzo
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 18:16   #526
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cathy-naleza Ci sie baty za to gadanie typu "nie przestraszcie sie"Wygladasz pieknie i po i przed (masz piekna cere bez niespodzianek i naprawde chciałabym tak wygladac bez makijazu)
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 18:20   #527
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, aż mi się głupio zrobiło, że ja tak narzekam na swoją cerę i wszystko, a przecież może rzeczywiście nie jest tak źle i wiem, że wiele dziewczyn ma cerę gorszą niż ja i większe trudności z jej wyleczeniem, więc chyba nie powinnam aż tak narzekać, tylko postarać się polubić siebie...
Cathy i powinno Ci być głupio, bo też się już czasem zastanawiałam czemu Ty tak o sobie źle piszesz? Masz naprawdę bardzo ładną cerę, pięknie się malujesz, masz piękne rysy twarzy i figurkę też masz niezłą. I tak się zastanawiałam kiedyś oglądając Twoje fotki na naszej klasie, czy Ty modelką nie byłaś - i widzę że byłam blisko. Ja rozumiem, że na Wizażu jest też sporo słodzenia, i trudno odróżnić prawdziwe komplementy od tych grzecznościowych ale uwierz, że Tobie naprawdę łatwo jest mówić prawdę, bo niczego Ci nie brakuje.
I pomyśl jeszcze, co czują osoby, które mają dużo gorszą cerę od Twojej i widzą, jak na nią narzekasz...
Należy Ci się tylko za takie gadanie.

I jak Ci piszemy że jesteś śliczna to podziękuj i obiecaj kolejne fotki, bez żadnego dodatkowego marudzenia, o!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 22:03   #528
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cathy przepięknie nie będę oryginalna, ale cóż ....najbardziej lubię takie naturalne, delikatne makijaże. Cudownie

....i faktycznie powinnaś oberwać za narzekanie na swoją cerę !
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 23:11   #529
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

no to mi się dostało


Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Cathy-naleza Ci sie baty za to gadanie typu "nie przestraszcie sie"Wygladasz pieknie i po i przed (masz piekna cere bez niespodzianek i naprawde chciałabym tak wygladac bez makijazu)
Moja cera uwielbia niespodzianki (zwłaszcza przedokresowe), choć akurat dzisiaj ma lepszy humor
Bardzo Ci dziękuję i przyjmuję baty, bo chyba rzeczywiście trochę nietaktem jest narzekanie na moją cerę aż tak bardzo
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy i powinno Ci być głupio, bo też się już czasem zastanawiałam czemu Ty tak o sobie źle piszesz? Masz naprawdę bardzo ładną cerę, pięknie się malujesz, masz piękne rysy twarzy i figurkę też masz niezłą. I tak się zastanawiałam kiedyś oglądając Twoje fotki na naszej klasie, czy Ty modelką nie byłaś - i widzę że byłam blisko. Ja rozumiem, że na Wizażu jest też sporo słodzenia, i trudno odróżnić prawdziwe komplementy od tych grzecznościowych ale uwierz, że Tobie naprawdę łatwo jest mówić prawdę, bo niczego Ci nie brakuje.
I pomyśl jeszcze, co czują osoby, które mają dużo gorszą cerę od Twojej i widzą, jak na nią narzekasz...
Należy Ci się tylko za takie gadanie.

I jak Ci piszemy że jesteś śliczna to podziękuj i obiecaj kolejne fotki, bez żadnego dodatkowego marudzenia, o!
Ałć
Ale zgodzę się z tym co napisałaś o miłych komentarzach. Ja już tak mam, że gdy czytam takie słowa (na swoj temat), to zastanawiam się, czy to nie jest typowe wizażowe słodzenie. Choć wiem, że okrutne i szczere również potraficie być, więc od dzisiaj przyjmuję, że jeżeli uda mi się zasłużyć na miłe słówko, to znaczy, że nie jest źle
A o tych osobach, które mają gorszą cerę niż moja, to faktycznie pomyślałam zbyt późno no i oczywiście zrobiło mi się głupio
Tak więc chciałam przeprosić te, które mogły się poczuć urażone moimi narzekaniami.. Nie miałam na myśli nic złego
I obiecuję poprawę Fotki na pewno będą, bo nic tak nie leczy kompleksów jak wizaż, a poza tym ja tak kocham minerały, że muszę się nimi chwalić

Ps. a zdjęcia na nk to sprzed kilku lat (pół roku po urodzeniu dziecka ). Dzisiaj moja figura wygląda... hmm... nieco gorzej

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Cathy przepięknie nie będę oryginalna, ale cóż ....najbardziej lubię takie naturalne, delikatne makijaże. Cudownie

....i faktycznie powinnaś oberwać za narzekanie na swoją cerę !
Już nie będę.. Obiecuję No, może troszkę, czasami, coby w samozachwyt nie wpaść
Bardzo Ci dziękuję
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 00:41   #530
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
sama nie wierzę, że to robię, czyli pokazuję się bez makijażu, ale raz kozie śmierć.. Zobaczycie, jak wyglądam, zanim się umaluję Bardziej wrażliwe osoby proszę o nieoglądanie zdjęć Nie odpowiadam za ewentualne koszmary nocne spowodowane oglądaniem mnie w wersji no makeup ...

Do makijażu użyłam:
Twarz:
- kwas hialuronowy z ZSK
- jako primer krzemionka z Coastal Scets
- podkład Everyday Minerals Golden light w formule o glo
- jako wykończenie Everyday Minerals Start To Finish Rice Sunlight
- jako bronzer Everyday Minerals Natural Reflections Medium Bronzer
- jako róż Everyday Minerals Back to School
- rozświetlacz (niewidoczny na fotce) Everyday Minerals Sparkle Beige
Oczy:
-
Everyday Minerals Sparkle Beige na powiece plus korektor Bisque oraz cień brązowy z paletki CS 28 Neutral
- brwi Everyday Minerals Medium Brown

Dziewczyny napisały już chyba wszystko i ja podpisuję się pod tym , wyglądasz ślicznie!
Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłam Cię na MM pomyślałam wow!!! (nie kłamię!) co za cera i śliczna dziewczyna! Proszę ciesz się tym! Bardzo chciałabym mieć taką cere, a jak patrze na to ostatnie zdjęcie i Twój policzek Boże oddałabym wszystko za taką gładkość!!!!
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 00:48   #531
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

cathy - ja sie nie obrazam ja mysle, ze to zupelnie normalne przejmowac sie swoja cera, czesto przy sie wyolbrzymia swoje problemy ale nie ma co sie porownywac z innymi!
ja nie wiem....ale jak kogos poznaje to zwykle zupelnie nie zwracam uwagi co sie dzieje na jego twarzy, rumien, cienie, tradzik, dopiero po jakims czasie sie "to" widzi,... to z reguly my sami jestesmy dla siebie surowsi. dlatego wcale mnie nie dziwi to, ze sie sobie ponarzekasz
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:30   #532
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Dziewczyny, ja nie moge czytac o tych kompleksach rzekomo po ogladaniu zdjec w tym watku. Przeciez wszystkie jestecie, tfu! jestesmy piekne, kazda na swoj sposob, mi sie najbardziej w tych zdjeciach podoba wlasnie ta roznorodnosc, jakie odmienne od siebie typy urody reprezentujemy, po co sie dolowac, ze jedna ma fajniejsza cere a druga dluzsze rzesy? po to jest ten watek, zeby sie pochwalic swoja sliczna - a tak - cera po mineralkach, swoja wlasna niepowtarzalna twarza. Nie chce juz slyszec o zadnych kompleksach! rzeklam ;-)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:40   #533
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja nie moge czytac o tych kompleksach rzekomo po ogladaniu zdjec w tym watku. Przeciez wszystkie jestecie, tfu! jestesmy piekne, kazda na swoj sposob, mi sie najbardziej w tych zdjeciach podoba wlasnie ta roznorodnosc, jakie odmienne od siebie typy urody reprezentujemy, po co sie dolowac, ze jedna ma fajniejsza cere a druga dluzsze rzesy? po to jest ten watek, zeby sie pochwalic swoja sliczna - a tak - cera po mineralkach, swoja wlasna niepowtarzalna twarza. Nie chce juz slyszec o zadnych kompleksach! rzeklam ;-)
Ja właśnie identycznie myślę. Każda z nas jest piękna, ale każda jest również oryginalna. Różnimy się i to jest najważniejsze. Nikt nie jest idealny, ale trzeba dostrzegać to co w nas jest piękne, a nie martwić się drobiazgami. Kobiety uznawane za najpiękniejsze to przede wszystkim urody ciekawe czymś się wyróżniające
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 16:40   #534
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

pilnie sledze ten watek i jestem pelna podziwu dla waszych makijazy i tego, jak pieknie zmieniaja one wyglad skory w tak naturalny sposob
Wkoncu zdecydowalam sie wrzucic swoje fotki, coprawda narazie raczej nie odwaze sie wkleic zdjec calej twarzy, ale mysle, ze roznice i tak widac 'golym okiem' ;P
Nie wszystkie kosmetyki, ktorych uzylam sa mineralami, ale glownie chodzilo mi o zobrazowanie tego, jak prezentuje sie podklad
Kosmetyki, ktorych uzylam to:
tonik 'Nivea Visage Young'
krem 'Nivea Soft'
zielony korektor 'Gosh'
jasny korektor 'Inglot'
Lily Lolo 'Finishing Powder Flawless Matte' (uzyty w niwielkiej ilosci pod i na podklad)
podklad to mieszanka mineralow: Barefaced Beauty 'Angelic' + korektor Lily Lolo 'Nude' + podklad Lily Lolo 'In the buff'
rozswietlacz 'Stardust' Lily Lolo
kulki roswietlajace Avon
roz prasowany Revlon 'Berry Rich'
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0399.jpg (11,5 KB, 1516 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0405.jpg (12,7 KB, 1502 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0474.jpg (14,8 KB, 2044 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0475.jpg (12,3 KB, 2195 załadowań)
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2009-03-29 o 16:51 Powód: zmniejszenie zdjec
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 16:59   #535
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
pilnie sledze ten watek i jestem pelna podziwu dla waszych makijazy i tego, jak pieknie zmieniaja one wyglad skory w tak naturalny sposob
Wkoncu zdecydowalam sie wrzucic swoje fotki, coprawda narazie raczej nie odwaze sie wkleic zdjec calej twarzy, ale mysle, ze roznice i tak widac 'golym okiem' ;P
Nie wszystkie kosmetyki, ktorych uzylam sa mineralami, ale glownie chodzilo mi o zobrazowanie tego, jak prezentuje sie podklad
Kosmetyki, ktorych uzylam to:
tonik 'Nivea Visage Young'
krem 'Nivea Soft'
zielony korektor 'Gosh'
jasny korektor 'Inglot'
Lily Lolo 'Finishing Powder Flawless Matte' (uzyty w niwielkiej ilosci pod i na podklad)
podklad to mieszanka mineralow: Barefaced Beauty 'Angelic' + korektor Lily Lolo 'Nude' + podklad Lily Lolo 'In the buff'
rozswietlacz 'Stardust' Lily Lolo
kulki roswietlajace Avon
roz prasowany Revlon 'Berry Rich'
Swietnie to ukryłas. Nie wiem jaka zasługa jest korektora Inglota, a jaka minerałów w kryciu, ale wygląda naprawde dobrze i nie widać, ze masz jakies problemy
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 17:17   #536
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Anyolek, swietne zdjecia! A probowalas korektorow mineralnych? (musialam )
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 17:27   #537
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

adasiadu i pranie:
dzieki
Zabawe z mineralami zaczelam dopiero jakies trzy tygodnie temu, w sumie przetestowalam dopiero dwie firmy (wlasnie Barefaced Beauty i Lily Lolo), teraz czekam na swoje pierwsze 'powazne' zamowienia z EDM i Joppa
Mam probki korektorow z Lily Lolo ('Nude', 'Blush Away' i 'Blondie'), ale mnie nie zachwycily Jak na wymagania mojej cery daja zbyt male krycie
Zaznacze tez, ze wymieszalam sobie korektor 'Nude' z podkladem 'In the buff'- odcien podkladu byl dla mnie zbyt ciemny, a wymieszany z jasnonapigmentowanym korektorem wyglada duzo lepiej
Ale napewno nie przestane szukac, niech no tylko dotra do mnie kolejne zamowienia
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2009-03-29 o 17:31 Powód: dopisek
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 18:02   #538
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny napisały już chyba wszystko i ja podpisuję się pod tym , wyglądasz ślicznie!
Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłam Cię na MM pomyślałam wow!!! (nie kłamię!) co za cera i śliczna dziewczyna! Proszę ciesz się tym! Bardzo chciałabym mieć taką cere, a jak patrze na to ostatnie zdjęcie i Twój policzek Boże oddałabym wszystko za taką gładkość!!!!
ojej.. zdecydowanie poprawiłas mi mój dzisiejszy kiepski nastrój Bardzo, bardzo Ci dziękuję
Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
cathy - ja sie nie obrazam ja mysle, ze to zupelnie normalne przejmowac sie swoja cera, czesto przy sie wyolbrzymia swoje problemy ale nie ma co sie porownywac z innymi!
ja nie wiem....ale jak kogos poznaje to zwykle zupelnie nie zwracam uwagi co sie dzieje na jego twarzy, rumien, cienie, tradzik, dopiero po jakims czasie sie "to" widzi,... to z reguly my sami jestesmy dla siebie surowsi. dlatego wcale mnie nie dziwi to, ze sie sobie ponarzekasz
Obiecałam, że będę mniej narzekać, ale zgadzam się, że często mam tak, że chyba wyolbrzymiam swoje problemy.. Dzięki kochanym dziewczynom z wizażu można jednak nabrać większej pewności siebie i przekonać, iż to tylko nasze zbyt surowe spojrzenie na siebie
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja nie moge czytac o tych kompleksach rzekomo po ogladaniu zdjec w tym watku. Przeciez wszystkie jestecie, tfu! jestesmy piekne, kazda na swoj sposob, mi sie najbardziej w tych zdjeciach podoba wlasnie ta roznorodnosc, jakie odmienne od siebie typy urody reprezentujemy, po co sie dolowac, ze jedna ma fajniejsza cere a druga dluzsze rzesy? po to jest ten watek, zeby sie pochwalic swoja sliczna - a tak - cera po mineralkach, swoja wlasna niepowtarzalna twarza. Nie chce juz slyszec o zadnych kompleksach! rzeklam ;-)
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja właśnie identycznie myślę. Każda z nas jest piękna, ale każda jest również oryginalna. Różnimy się i to jest najważniejsze. Nikt nie jest idealny, ale trzeba dostrzegać to co w nas jest piękne, a nie martwić się drobiazgami. Kobiety uznawane za najpiękniejsze to przede wszystkim urody ciekawe czymś się wyróżniające
Dziewczyny, macie rację- wszystkie jesteście piękne ! (no dobra, niech będzie- jesteśmy
) Każda z nas ma coś w sobie, co powinna podkreślać, zamiast przejmować się drobiazgami, których pewnie i tak poza nami nie dostrzega.

Anyolek - Piękny efekt udało Ci się uzyskać, chociaż jako zagorzała fanka minerałów wolałabym, aby ten efekt był tylko i wyłącznie dzięki minerałom i korektory Inglota oraz Gosha nie pojawily się na tej liście Mam nadzieję, że niebawem znajdziesz swój mineralny korektor
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 18:09   #539
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Anyolek - Piękny efekt udało Ci się uzyskać, chociaż jako zagorzała fanka minerałów wolałabym, aby ten efekt był tylko i wyłącznie dzięki minerałom
cathy- uwierz mi, ze ja tez bym wolala Kiedy tylko odkryje 'swoj jedyny' korektor, wszystkie inne pojda w zapomnienie
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 18:15   #540
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

cathy, anyolek - ślicznie!!!!!!
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.