Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 00:01   #2881
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny ja jutro namowie narzeczonego (bo on native speaker jest), zeby jeszcze sprawdzil ten list
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 06:14   #2882
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Siriel, Eirenn dziękuję za poprawki Broń boże się nie gniewam, bo sama o nie prosiłam Tłumaczenie wieczorem, po całym dniu zajęć i korepetycji sprawia, że mój mózg nie jest już tak kreatywny i twórczy jak być powinien;/ Ale, że obiecałam to potłumaczyłam

Cathy, Vril - nie ma za co zawsze do usług:P
Cathy mam podobnie, a nie mam czasu zabrać się za książki w oryginale, których mam maaaaaasę w domu:P
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 07:32   #2883
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

kolejny pędzel out of stock... foundation brush a właśnie miałam go teraz sobie brać
jak tak dalej pójdzie to nic im z pędzli nie zostanie
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 07:49   #2884
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
kolejny pędzel out of stock... foundation brush a właśnie miałam go teraz sobie brać
jak tak dalej pójdzie to nic im z pędzli nie zostanie
Może to ich kolejna strategia
Po nich (bynajmniej ostatnio ) można się wszystkiego spodziewać...
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:22   #2885
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Proszę o poradę, który odcień Buff Ivory będzie ciemniejszy - semi matte czy intensive? Zadowolę się nawet opisem słownym choć wizualnym nie pogardziłabym. Już dziękuję.

A swoją drogą, to EDM sobie w kulki leci z pędzlami. Chyba nie doczekam się dostępności Eye Shadow Brush .
levante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:11   #2886
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Proszę o poradę, który odcień Buff Ivory będzie ciemniejszy - semi matte czy intensive? Zadowolę się nawet opisem słownym choć wizualnym nie pogardziłabym. Już dziękuję.

A swoją drogą, to EDM sobie w kulki leci z pędzlami. Chyba nie doczekam się dostępności Eye Shadow Brush .
intensive, ale tylko w słoiczku i to nieznacznie. Na twarzy bez różnicy
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:27   #2887
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
intensive, ale tylko w słoiczku i to nieznacznie. Na twarzy bez różnicy
Dziękuję, bardzo mi pomogłaś .
levante jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 10:37   #2888
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Powróciłam do minerałów.

Zraziło mnie w nich to całe oczyszczanie twarzy - u mnie dłużej przebiegało niż jeden miesiąc. A co właściwie się teraz okazuje to chyba nie wina minerałów była tylko tych różnych baz które pod nie stosowałam. Ostatnio kiedy skończył mi się ukochany Max Factor, użyłam minerałów, ale bez kombinowania - jak wcześniej. Bez filtra, bez kremu, bez udziwnień. Trzymało się cały dzień w pracy. 8 godzin! Jestem mega zdziwiona! Nie spłynął. Nałożyłam na sucho, pędzlem, na wszelki wypadek wzięłam do pracy wszystkie minerały aby zrobić poprawki. Może jedna by się pod koniec przydała, ale i tak buzia wyglądała bardzo sympatycznie. Co prawda zaświeciła się, i to nielekko, ale chusteczka higieniczna pomogła (będę szukała innej metody, najlepiej wśród minerałów. (dryflo, puder bambus - u mnie nie działają)
Dlaczego ja porzuciłam wtedy minerały?! Z MF miałam co dzień problem, podkreślał suche skórki, nie znalazłam idealnego koloru.
Minerały to coś innego.
Od tygodnia używam ich, pięknie kryją przebarwienia i w końcu - nic mi po nich nie wyskakuje!
Widzę mnóstwo nowości. Już zaczynam pisać listę zachcianek.
Zbankrutuję. Ale co tam.

Z uwagi na to że dawno mnie tutaj nie było przychodzę z zapytaniem o kolor podkładu w formule INTENSIVE nieco cieplejszy od Fawn.
Pomoże któraś Minerałoholiczka ?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-01-13 o 10:42
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 11:02   #2889
Setna
Raczkowanie
 
Avatar Setna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Witam wszystkich! Jestem nowa na wizażu i od razu moje pierwsze kroki skierowałam na ten wątek, gdyż jestem wielką fanką minerałów, głównie właśnie EDM aczkolwiek czasem w drodze poszukiwania ideału zdradzam je na rzecz innych np. Blusche czy Buff'd, których formuły są bardziej matujące, jednak nigdy nie znalazłam wśród nich odpowiedniego koloru, jakim w EDM jest Light Olive na zmiane z Buttered Tan. A korektor Mint to dla mnie mistrzostwo świata, nie wyobrażam sobie bez niego życia, jak i bez pędzlów zarówno kabuki jak i flat top.
Setna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 11:26   #2890
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Może to ich kolejna strategia
Po nich (bynajmniej ostatnio ) można się wszystkiego spodziewać...
pisząc pytanie o udostępnienie ponowne Springa.. zapytałam o dostępnosc niektórych pędzli, które od dłuższego czasu mnie kuszą -a niestety nie ma ich dostępnych na stronie :/
Po ich odpowiedzi wywnioskowałam, że niedługo mają być uaktalnione - i na szczescie bedą dostępne!
tylko kiedy...
Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 11:28   #2891
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Proszę o poradę, który odcień Buff Ivory będzie ciemniejszy - semi matte czy intensive? Zadowolę się nawet opisem słownym choć wizualnym nie pogardziłabym. Już dziękuję.

A swoją drogą, to EDM sobie w kulki leci z pędzlami. Chyba nie doczekam się dostępności Eye Shadow Brush .
Glupia ta ich polityka, bo ja sobie w koncu pedzel do oczu zamowilam z blusche...
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 11:29   #2892
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Setna witam
Moze wkleisz zdjecia swojego zbioru na watku albumowym\kolekcyjnym?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 12:50   #2893
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Wersja udoskonalona przez Eirenn i sprawdzona, przez moją mamę:

Hi, (raczej nie zaczyna się tak listu więc lepiej żeby było Dear Mrs Carina czy do kogo tam to adresujemy )

Actually, I am not sure how I should start this letter… I’ve got some questions but I do not know if you won't get offended by them. So perhaps I will do it in the other way. I'll just write how fantastic you are and why I think so and you will correct me if I will be wrong, ok? So:

1.As your customer I have the right to ask some questions (in my opinion everyone does, not only customers, but maybe I am wrong), right?

2.As your customer I can expect the answer because it’s just a sign of good manners to answer the asked questions, isn’t it?

3. As your client I am treatened by you seriously no matter how much money I spend (1$ or 100$) because the respect for a customer is one thing and thanks for the big shopping is the other, right? This rule is obvious, especially for such a big, fantastic, well-known company as EDM. Respect for all, right?

4. As your customer I can be sure, that you will do your best to help me (touch wood!) with any cosmetic problems (allergy etc.). I know I do not have to ask about it, especially because you are a cosmetic company and you have to be prepared for such situation, right? Of course I do not have to remind you about informing clients about any changes in chemical composition of your products, because it so obvious, especially for such an experienced, nice and responsible company like EDM, right?

5. As your client, I can expect understanding, kindness and patience in situations which I am worried about, like this presented above. I do not suspect you of any malice, ignoring or offending me as your service is based on politeness to client, right?

6. As your customer, person who can write and read as you see, I suppose you treat and perceive me as pretty intelligent person, as well as the rest of your clients. I cannot even imagine that you could possibly assume that we are sitting at our homes or work offices, not contacting each other, sharing experience, either good or bad. So how is it possible that you do not care about your clients and let them go away dissatisfied? You - a company based on internet and realizing how powerful it is? Do you really do not know, how much could one does, a dissatisfied client? I do not know the world of economy and trading but I know the world of internet and clear logic. It is obvious for me. I am sure it is also obvious for EDM, managed by so intelligent and likeable people, isn’t it?

I just placed an order, and…I know you are busy, and do not have time for customers. Especially that reading letters is so exhausting, I can imagine. But on the other hand, I am spending my money in your shop, so you could spend some time on me. I understand that you have got this message of world, love, peace etc. but in fact, you are just a cosmetic company, aren’t you? Also the fact is that I am not sure why I am writing this letter… normally I would ask all these questions on your forum. Nowadays, every person know that discussions and requests online should be placed on forums. Any respected company has got a forum, especially internet companies… Have you got a forum?

Finally, something personal:
1. I dream about not having ambiguous feelings about you…
2. I dream about having my own company that would never receive a letter like this…
3. I hope that I am not wrong about you, and you realize the facts, and will repair your mistakes and listen to people…

Sincerely,
xyz


Mama powiedziała, że wyszły trochę takie flaki z olejem
ale właśnie o to chodziło żeby ten list nie był jakiś oficjalny i mi się podoba
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 14:22   #2894
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 14:50   #2895
skinner
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

dziewczyny pomóżcie zamowilam mnostwo probek i niby linen jest ok, ale ktory podklad jest od niego doslownie ciupinke jasniejszy? no, moze dwie ciupinki
skinner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:03   #2896
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez skinner Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie zamowilam mnostwo probek i niby linen jest ok, ale ktory podklad jest od niego doslownie ciupinke jasniejszy? no, moze dwie ciupinki
Moze ivory? Mam obydwa i ivory jest dla mnie minimalnie jasniejszy, a do tego nie ciemnieje mi tak na buzi po godzinie jak linen
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:14   #2897
skinner
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

probowalam cool fair i bylby fajny, ale jest rozowy i na twarzy by uszedl, bo pyszczek mam bardziej w roz, ale szyje blada idaca w zolty i w jaki sposob znalezc kompromis:/chyba sie skusze na ten ivory skoro jasniejszy
skinner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:24   #2898
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez skinner Pokaż wiadomość
probowalam cool fair i bylby fajny, ale jest rozowy i na twarzy by uszedl, bo pyszczek mam bardziej w roz, ale szyje blada idaca w zolty i w jaki sposob znalezc kompromis:/chyba sie skusze na ten ivory skoro jasniejszy
to moze golden fair albo fawn?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:27   #2899
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez skinner Pokaż wiadomość
probowalam cool fair i bylby fajny, ale jest rozowy i na twarzy by uszedl, bo pyszczek mam bardziej w roz, ale szyje blada idaca w zolty i w jaki sposob znalezc kompromis:/chyba sie skusze na ten ivory skoro jasniejszy
ivory też wpada w róż; jeśli szukasz czegoś jaśniejszego niż linen z lekkimi żółtymi tonami (w twarz się ładnie powinien wtopić i wyrówna ją z szyją) spróbuj golden fair albo olive fair
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 15:38   #2900
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Moze ivory? Mam obydwa i ivory jest dla mnie minimalnie jasniejszy, a do tego nie ciemnieje mi tak na buzi po godzinie jak linen
zamówiłas moze z lumiere fair golden?
ja narazie tylko gf i fawn z EDM, ale myslę o tym fg tylko 1 próbkę będe zamawiać?;/
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:08   #2901
skinner
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ivory też wpada w róż; jeśli szukasz czegoś jaśniejszego niż linen z lekkimi żółtymi tonami (w twarz się ładnie powinien wtopić i wyrówna ją z szyją) spróbuj golden fair albo olive fair
nigdy bym nie pomyslala, zeby czegos sprobowac z grupy golden albo olive
skinner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:17   #2902
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez skinner Pokaż wiadomość
probowalam cool fair i bylby fajny, ale jest rozowy i na twarzy by uszedl, bo pyszczek mam bardziej w roz, ale szyje blada idaca w zolty i w jaki sposob znalezc kompromis:/chyba sie skusze na ten ivory skoro jasniejszy
W takiej sytuacji tez polecam golden fair, bo olive fair do mnie leci i bede mogla cos wiecej na ten temat powiedzic za kilka dni. Myslalam, ze szukasz czegos jasniejszego od linen w tej samej tonacji, ale skoro szyja jest lekko zolta, zlotawa to napewno nie bierz ivory, bo nie bedzie pasowal.

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
zamówiłas moze z lumiere fair golden?
ja narazie tylko gf i fawn z EDM, ale myslę o tym fg tylko 1 próbkę będe zamawiać?;/
Zamowilam fair golden FF i VV, jak tylko je dostane to porownam do goldenow z EDM
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:19   #2903
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

As your client I am treatened < treated

how much could one does, a dissatisfied client > one could do

you will correct me if I will be wrong > if I'm wrong
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:21   #2904
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
W takiej sytuacji tez polecam golden fair, bo olive fair do mnie leci i bede mogla cos wiecej na ten temat powiedzic za kilka dni. Myslalam, ze szukasz czegos jasniejszego od linen w tej samej tonacji, ale skoro szyja jest lekko zolta, zlotawa to napewno nie bierz ivory, bo nie bedzie pasowal.

Zamowilam fair golden FF i VV, jak tylko je dostane to porownam do goldenow z EDM
nad tymi samymi formułami bym się zastanawiała ja bym brała FF, ale dziewczyny chwalą VV

jak dolecą do Ciebie to wrzuc
ja gdzies wczesniej wrzuciłam Ci light golden itd..

bo po głębszym namysle stwierdzam, ze jak kosmetyki mineralne EDM kocham to z podkładami jest coś nie tak i podkłady lumiere lepiej pasują do mojej cery

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-01-13 o 16:23
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:27   #2905
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Zamowilam sobie Try Me Free z korektorami Light. Ale tak sie teraz zastanawiam (to moje pierwsze, zamowienie z probkami), czy MINT w tej formule wodnej sprawdzi sie do zakrywania pojedynczych czerwonych krostek, pryszczy etc.? Bo widzialam swatche na blogu Cathy i te wodne korektory jakies takie polyskujące są... Ktory Mint lepiej Wam się sprawdza jako pryszczo-ukrywacz ?

ps. juz nie moge sie doczekac przesylki
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:36   #2906
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
Zamowilam sobie Try Me Free z korektorami Light. Ale tak sie teraz zastanawiam (to moje pierwsze, zamowienie z probkami), czy MINT w tej formule wodnej sprawdzi sie do zakrywania pojedynczych czerwonych krostek, pryszczy etc.? Bo widzialam swatche na blogu Cathy i te wodne korektory jakies takie polyskujące są... Ktory Mint lepiej Wam się sprawdza jako pryszczo-ukrywacz ?

ps. juz nie moge sie doczekac przesylki
mint to raczej nie do niedokonałosci... mintem ukrywasz zaczerwienienia na twarzy a krostki itd to intensive fair/multi takisng albo clear z nawilżających
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:45   #2907
skinner
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

a czym sie rozni Mint od Sky Blue? chodzi mi o zastosowanie
skinner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:58   #2908
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Mają bardzo podobne zastosowanie, ponadto sky blue ochłodzi Ci róże,brązery, podkłądy które przybierają ciepłych tonów,pomarańczowieją etc.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:07   #2909
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Zielony korektor neutralizuje zaczerwienienia, a niebieski brazowe plamy, itp.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:18   #2910
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
3. I hope that I am not wrong about you, and you realize the facts, and will repair your mistakes and listen to people…
sorki ze sie wcinam ale mistakes to raczej nie repair dziwnie bardzo brzmi. correct prędzej. repair to mozna raczej jakis przedmiot



dziewczyny czy od dawna sa te cienie w try me free? bo dawno nie zagladalam, dzis patrze a tam nowe, zastanawiam sie jak dlugo beda (czyli tez od iedy mniej wiecej są )
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.