Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 21:09   #4471
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad kupnem Revlona Colorstay. I tylko nie wiem, czy wziąć do tłustej czy do suchej, ale to najmniejszy problem Wiele z Was mówiło, że jest różowy, ale boję się, że będzie w nim jednak trochę żółci i że będę wyglądać jak z żółtaczką Póki co każdy płynny był dla mnie za żółty.

I chyba żaliłam się, że Aivile 0 Pixie jest za ciemny i za różowy? Wiecie co? Ja go po prostu za dużo nakładałam Spróbowałam dać dużo mniej i krycie było takie samo (czyli zakrył wszystko poza świeżymi niezagojonymi wulkanami), a kolor ładnie się stopił ze skórą Oczywiście się zwarzył, ale przechodzę wylinkę, więc to normalne
broń boże od colorstaya w butelce piękny, jasny biały podkład a na twarzy ciemna masakra po chwili, ciemnieje błyskawicznie, i spływa, w dodatku ta aplikacja palcami jest masakryczna, za dużo podkładu się wylewa wszystko się brudzi, zrobiliby tam pompke i jeden problem byłby z głowy.


Ja także mam czerwono fioletowe ręce i w dodatku zawsze zime, niekiedy nawet tż po mnie krzyczy jak go dotykam, że mu zimno.

dziewczyny gdzie kupię dermacola ? w aptece, drogerii czy gdzie ? o najlepiej gdyby jakaś krakowianka szepneła gdzie kupuje
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett


Edytowane przez black-bubu
Czas edycji: 2010-05-10 o 21:13
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:12   #4472
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja swoimi zimnymi łapami zawsze straszę koleżanki
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:24   #4473
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, żeby mi się coś zbierało w zmarszczkach Jako primera używam pudru bambusowego, ale przymierzam się do kupna do wykończeniowego Pixie, bo dziewczyny na forum bardzo go zachwalają.
Hmm, zostało mi 3 próbeczki, które odrzuciłam na wstępie, więc mogę Ci je odstąpić Breena2, Aubrey1 i Fayette1.
może dlatego, że po prostu nie masz zmarszczek?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:53   #4474
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
broń boże od colorstaya w butelce piękny, jasny biały podkład a na twarzy ciemna masakra po chwili, ciemnieje błyskawicznie, i spływa, w dodatku ta aplikacja palcami jest masakryczna, za dużo podkładu się wylewa wszystko się brudzi, zrobiliby tam pompke i jeden problem byłby z głowy.


Ja także mam czerwono fioletowe ręce i w dodatku zawsze zime, niekiedy nawet tż po mnie krzyczy jak go dotykam, że mu zimno.

dziewczyny gdzie kupię dermacola ? w aptece, drogerii czy gdzie ? o najlepiej gdyby jakaś krakowianka szepneła gdzie kupuje
Naprawdę?
A obie formuły tak mają, czy tylko ta do skóry tłustej?
Kurczę, tak się napaliłam na ten podkład
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:58   #4475
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie kupię dermacola ? w aptece, drogerii czy gdzie ? o najlepiej gdyby jakaś krakowianka szepneła gdzie kupuje
Ja kupiłąm w takiej 'beznazwowej' drogerii na Długiej (idąc od Rynku po lewej stronie, tak w 1/3 ulicy). Ponoć też można dostać w innej 'beznazwowej' drogerii pod przejściem podziemnym przed Galerią Krakowską.
Kiedyś był też dostępny w takim gabinecie kosmetycznym na Ruczaju, na Lipińskiego zdaje się, ale nie wiem jak teraz.

P.S. A ja akurat Revlon Colorstay bardzo lubię
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 22:28   #4476
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
broń boże od colorstaya w butelce piękny, jasny biały podkład a na twarzy ciemna masakra po chwili, ciemnieje błyskawicznie, i spływa, w dodatku ta aplikacja palcami jest masakryczna, za dużo podkładu się wylewa wszystko się brudzi, zrobiliby tam pompke i jeden problem byłby z głowy.


Ja także mam czerwono fioletowe ręce i w dodatku zawsze zime, niekiedy nawet tż po mnie krzyczy jak go dotykam, że mu zimno.

dziewczyny gdzie kupię dermacola ? w aptece, drogerii czy gdzie ? o najlepiej gdyby jakaś krakowianka szepneła gdzie kupuje
Jak już pisała natrix można kupić na Długiej, a ja potwierdzam, że jest w malej drogerii w podziemnym przejściu koło galerii Krakowskiej, bo kupowałam jakieś dwa tygodnie temu
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 22:30   #4477
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość

P.S. A ja akurat Revlon Colorstay bardzo lubię
To w takim razie może po prostu jego zachowanie zależy od tego, na co się go nałoży Używasz tego do tłustej czy do suchej?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 22:43   #4478
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja swoimi zimnymi łapami zawsze straszę koleżanki
Ja dodatkowo straszę rodzinę i TŻ, który mówi na mnie "mój wampirek", "mój zombiaczek" albo "mój truposzek"
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 22:47   #4479
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
To w takim razie może po prostu jego zachowanie zależy od tego, na co się go nałoży Używasz tego do tłustej czy do suchej?
Ja się wtrącę, bo choć Revlon Colorstay Buff był dla mnie za ciemny, a Ivory zdecydowanie za różowy (ja ciepła jestem dosyć wyraźnie), to jeśli chodzi o właściwości uważam go za bardzo dobry podkład. Używałam do cery tłustej, bo mam tendencję do przetłuszczania się nosa i brody, ale mimo to moim polikom też służył, nie zapychał mnie, przy niewielkiej ilości nie robił maski, cudownie krył i przede wszystkim - był ekstra trwały! Minusy to mocny zapach i ta dupiana butelka jak u acetonowego zmywacza, ale to dla mnie mniej istotne. Strasznie boleję, że nie mają jakiegoś koloru typu porcelain....
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 22:49   #4480
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Jak już pisała natrix można kupić na Długiej, a ja potwierdzam, że jest w malej drogerii w podziemnym przejściu koło galerii Krakowskiej, bo kupowałam jakieś dwa tygodnie temu


Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
To w takim razie może po prostu jego zachowanie zależy od tego, na co się go nałoży Używasz tego do tłustej czy do suchej?
Stosuję wersję do cery tłustej. I że tak to ujmę, nakładam go na nic. Nie używam wcześniej żadnego kremu (jakoś nigdy się tego nie nauczyłam). Czasem przypudrowuję zwykłym pudrem Carroll Constance. Jestem zadowolona z jego właściwości i trwałości. U mnie na twarzy nie ciemnieje. Ale wiem, że niektórzy narzekają, że np. konsystencja jest zbyt gęsta.
Może faktycznie zależy co się da (albo czego się nie da) pod spód. Albo od cery po prostu
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 23:03   #4481
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Ja się wtrącę, bo choć Revlon Colorstay Buff był dla mnie za ciemny, a Ivory zdecydowanie za różowy (ja ciepła jestem dosyć wyraźnie), to jeśli chodzi o właściwości uważam go za bardzo dobry podkład. Używałam do cery tłustej, bo mam tendencję do przetłuszczania się nosa i brody, ale mimo to moim polikom też służył, nie zapychał mnie, przy niewielkiej ilości nie robił maski, cudownie krył i przede wszystkim - był ekstra trwały! Minusy to mocny zapach i ta dupiana butelka jak u acetonowego zmywacza, ale to dla mnie mniej istotne. Strasznie boleję, że nie mają jakiegoś koloru typu porcelain....
Dla mnie to super, że jest różowy, bo ja potrzebuję wybitnie świnkowych podkładów Jak jakiś ma chociaż trochę żółtego odcienia, to robi mi się żółtaczka na twarzy. Wyjątkiem jest EDM Ivory, ale on po kilku godzinach też robił mi się żółty

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Stosuję wersję do cery tłustej. I że tak to ujmę, nakładam go na nic. Nie używam wcześniej żadnego kremu (jakoś nigdy się tego nie nauczyłam). Czasem przypudrowuję zwykłym pudrem Carroll Constance. Jestem zadowolona z jego właściwości i trwałości. U mnie na twarzy nie ciemnieje. Ale wiem, że niektórzy narzekają, że np. konsystencja jest zbyt gęsta.
Może faktycznie zależy co się da (albo czego się nie da) pod spód. Albo od cery po prostu
To ja jednak wezmę tego Revlona. Jutro z rana zamówię, bo brat mi musi zrobić przelew, a dzisiaj stwierdził, że mu się nie chce i idzie spać
Mnie gęsta konsystencja nie przeszkadza, bo i tak zamierzam wklepywać, nigdy nie rozcierałam podkładów, bo zawsze robiłam smugi.
Mam nadzieję, że nie zciemnieje nałożony na filtr 50+
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 23:15   #4482
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dla mnie to super, że jest różowy, bo ja potrzebuję wybitnie świnkowych podkładów

Mam nadzieję, że nie zciemnieje nałożony na filtr 50+
Różowy to on rzeczywiście jest (mam na myśli Ivory), potwierdzam

I racja, mówię, że na nic go nie nakładam, ale w zeszłe lato faktycznie nanosiłam go na filtr. U mnie nie zmieniało to właściwości podkładu
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 00:06   #4483
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Naprawdę?
A obie formuły tak mają, czy tylko ta do skóry tłustej?
Kurczę, tak się napaliłam na ten podkład

ja używałam tego do tłustej, ale właśnie mój egzemplarz to jakis niewypał, kryje owszem dobrze, ale to ciemnienie mnie wkurzało, o dziwo mój bardziej ciemnieje na filtrach niż bez nich.

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja kupiłąm w takiej 'beznazwowej' drogerii na Długiej (idąc od Rynku po lewej stronie, tak w 1/3 ulicy). Ponoć też można dostać w innej 'beznazwowej' drogerii pod przejściem podziemnym przed Galerią Krakowską.
Kiedyś był też dostępny w takim gabinecie kosmetycznym na Ruczaju, na Lipińskiego zdaje się, ale nie wiem jak teraz.

P.S. A ja akurat Revlon Colorstay bardzo lubię
Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Jak już pisała natrix można kupić na Długiej, a ja potwierdzam, że jest w malej drogerii w podziemnym przejściu koło galerii Krakowskiej, bo kupowałam jakieś dwa tygodnie temu
dziękuje bardzo dziewczyny przejdę się i kupię, poluję na niego już od dłuższego czasu
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 07:01   #4484
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Przylaczam sie
Jeszcze nigdy nie mialam takiej jasniutkiej cery jak mam teraz, i wszystko mi sie pieknie podoba ale no wlasnie ten podklad, strasznie trudno jest go dobrac, teraz jestem na etapie testowania, mam sporo probek i testuje co kilka dni inny, ale jak na razie jesli chodzi o srednia polke cenowa to tez wygrywa Revlon.

A co z cieniami pod oczami? Jak bylam 'opalona', tzn troche ciemniejsza :P to nie bylo ich az tak widac, natomiast teraz srasznie sie gryza z ta jasna cera i wygladam tak 'choro' a widuje mase dziewczyn ktore maja jasna buzie a jednak wygladaja tak swiezo
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 09:27   #4485
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Ja Ci dam na solarium, taką piękna buzkę chcesz spiec? Czekaj no...

Jakie dokladnie kolory testowalas? Ja uzywam cool fair i to jest taki "porcelanowy" odcien, dla mnie idealny. Nie zrazaj się do minerałów, bo naprawdę cuda potrafią czynić.
No przecież żartowałam z tym solarium bleh!

Co do moich odcieni... ja chyba zamówiłam zbyt ciemne, bo bałam się, że te jaśniejsze mogą być za jasne... ale problem też w tym, że ja potrzebuję czegoś neutralnego z lekkimi ciepłymi odcieniami... a z tych, które mam to albo żółć totalna, albo jakieś trupie...

No więc zamówiłam sobie:
Buff - Fairy Light Neutral
Buff - Beige neutral
Beige - Light Medium
Buff - Light neutral
Golden - Light
Beige - Sunkissed Fair

Wszystkie za ciemne... Ale jedno wiem, że najbardziej pasowałyby mi te w odcieniu Buff... Olive nie testowałam, a może byłyby całkiem ok...
No nic, zrobię za jakiś czas 2 podejście i wezmę o ton jaśniejsze

A propo pokładów! Wczoraj z ciekawości odwiedziłam Ives Rochera w Galerii Dominikańskiej, a tam tony walających się próbek podkładów dorwałam jakiś z numerkiem 100 (oczywiście najjaśniejsza 100 ze wszystkich innych 100) i zakosiłam 3 próbki... Z mojego porównania wynika, że jest jaśniejszy od Burżujków 51 i 71, więc zapowiada się chyba obiecująco...
A mowa tu o tym http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ie-do-cery.htm Jeśli macie chwilkę to szturmujcie Iver Rocher w Dominikańskiej Cena to około 56zł...

...i ładnie pachnie
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 09:40   #4486
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A propo pokładów! Wczoraj z ciekawości odwiedziłam Ives Rochera w Galerii Dominikańskiej, a tam tony walających się próbek podkładów dorwałam jakiś z numerkiem 100 (oczywiście najjaśniejsza 100 ze wszystkich innych 100) i zakosiłam 3 próbki... Z mojego porównania wynika, że jest jaśniejszy od Burżujków 51 i 71, więc zapowiada się chyba obiecująco...
A mowa tu o tym http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ie-do-cery.htm Jeśli macie chwilkę to szturmujcie Iver Rocher w Dominikańskiej Cena to około 56zł...

...i ładnie pachnie
Mam go, faktycznie dość przyjemny jasny odcień, ale słabo kryje i nie jest zbyt trwały. Ot taki koloryzator Mimo to, YR mnie zaskoczył, bo zawsze miał ciemne odcienie, a tu proszę, jest coś, czego mogę użyć
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 10:50   #4487
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hmmmm jak j abym chciała, żeby u nas było wszystko to czego nie ma... choćby takich firm jak maybelline, zobaczcie ciekawa jestem co to za cudo...
http://crazy4mac.onsugar.com/Review-...-Cream-6272883

http://lotuspalace.blogspot.com/2008...arison-iv.html

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2010-05-11 o 10:54
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:06   #4488
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Mam go, faktycznie dość przyjemny jasny odcień, ale słabo kryje i nie jest zbyt trwały. Ot taki koloryzator Mimo to, YR mnie zaskoczył, bo zawsze miał ciemne odcienie, a tu proszę, jest coś, czego mogę użyć
Przed chwilą wypróbowałam i mój entuzjazm się skończył. Odcień faktycznie jasny, ale dla mnie za żółty i za ciemny odrobinę...
Już powoli tracę siły na te podkłady

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
hmmmm jak j abym chciała, żeby u nas było wszystko to czego nie ma... choćby takich firm jak maybelline, zobaczcie ciekawa jestem co to za cudo...
http://crazy4mac.onsugar.com/Review-...-Cream-6272883

http://lotuspalace.blogspot.com/2008...arison-iv.html
Polska to w ogóle jest daleko za murzynami

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-05-11 o 11:07
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:08   #4489
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Polska to w ogóle jest daleko za murzynami
Nie tylko pod względem nowości kosmetycznych, ale też pod względem koloru skóry - niektóre murzynki nie są tak ciemne jak Polki
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 12:30   #4490
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

jyyli potwierdzam

Właśnie doszłam do wniosku, że idealny dla mnie odcień w EDM to zbliżony do koloru korektora Multi Intense...
Czy któraś z Was aż tak mocno orientuje się w kolorach, żeby mi odpowiedni podsunąć?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:22   #4491
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wydaje mi się, że Buff-Ivory, Buff-Fair neutral, może Linen, ale on to już pod żółty bardziej podchodzi.
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:09   #4492
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja swoimi zimnymi łapami zawsze straszę koleżanki
ja też, zwłaszcza te zmarzluchy (co przy 20 stponiach chodzą w swetrach i płaszczach), kładę im je na karku

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
może dlatego, że po prostu nie masz zmarszczek?
albo się nie uśmiechasz

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
A co z cieniami pod oczami? Jak bylam 'opalona', tzn troche ciemniejsza :P to nie bylo ich az tak widac, natomiast teraz srasznie sie gryza z ta jasna cera i wygladam tak 'choro' a widuje mase dziewczyn ktore maja jasna buzie a jednak wygladaja tak swiezo
jedyne co mogę poradzić, to nawet się nie męcz z szukaniem kremu czy innego specyfiku, który je usunie, bo co najwyżej chwilowo je lekko rozjaśni. Używałam różnych, w cenach 4-70 złotych i w końcu poszłam do dermatologa, który powiedział, że skóra jest tam cieńsza i płycej unaczyniona. Pozostaje korektor
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:54   #4493
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Jeśli mowa o podkładzie AMC, to ja go miałam i on faktycznie robił takie dziwne 'dziurki' na twarzy, ale tylko, gdy kładłam go na mocno matujący krem - Normaderm Vichy. Także z kremu zrezygnowałam (bo i wysuszał, i w ogóle był jakiś bleee) i na tych bardziej gęstych kremach, jak Dermedic czy Ziaja oliwkowa wyglądał normalnie
Właził Ci w pory na Normadermie? U mnie nic takiego się nie dzieje, a używam albo tego normalnego z pompką, albo ProMat.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 08:32   #4494
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Fotki z wesela Makijaż trochę za mocny, ale jednak wieczorowy, a foto spod kościoła z lekka nienaturalne wyszło
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 08:46   #4495
_Jagosza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Fotki z wesela Makijaż trochę za mocny, ale jednak wieczorowy, a foto spod kościoła z lekka nienaturalne wyszło
Świetnie wyglądałaś... i super szminka
_Jagosza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:04   #4496
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ślicznie elianko,piękna sukienka
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:06   #4497
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ślicznie wyglądałaś
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:27   #4498
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

elianka super tak z pazurem! Ino do flamenco!
I ta Twoja buźka... taka jasna
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:08   #4499
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

elianka- ślicznie wyglądałaś. blada hiszpanka ole! patrzcie co znalazłam ^^ http://www.iwoman.pl/na-serio/inews/...,0,611472.html
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:55   #4500
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Elianko - ślicznie wyglądałaśno i bardzo ładna sukienka
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.