¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-07-30, 18:35   #301
neilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: (Lublin)
Wiadomo¶ci: 32
GG do neilla
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

wow dziekuje za tak szybk± odpowiedz. wiem ¿e dokoloryzacja nie niszczy ale malowalam d³ugo w³osy i nie sa w najlepszej kondycji. Jeszcze raz dziêki !!!
__________________
Edyta Geppert - Jaka ró¿a taki cierñ <3

To, co bola³o znik³o ju¿
Mimo to ból. [...]
Mi³o¶æ durna, mi³o¶æ z³a
Nie ma w³adzy nade mn± .
neilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-30, 19:06   #302
polciia
Przyczajenie
 
Avatar polciia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubin
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez guest Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, mialam brazowo blond balejaz i postanowilam zrobic sobie na cale wlosy blond, z racji oszczednosci kupilam sobie farbe sama (Natea 111)i przy pomocy kolezanki ufarbowalam sobie wloski, niestety na samej gorze wyszly zolte!! okropnie to wyglada, postanowilam odczekac 2 tyg. i ponownie ( zeby nie mieszac) ta sama farba zrobic te zolte tylko i co,nic nie wzielo mi, nadal sa zolte a ja juz nie wiem co mam zrobic z nimi ?? boje sie ze jesli znowu w tym tygodniu sprobuje je farbowac to mi powypadaja czy nie znacie jakiejs metody na te zolte kudelki tak od zaraz .Za pomoc z gory bardzo wdzieczna !!!

Kup sobie szampon z marion To powinien pomoc troszeczke


http://www.marionkosmetyki.pl/oferta...h-i-blond.html
polciia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-31, 06:06   #303
pAti¦
Zakorzenienie
 
Avatar pAti¦
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 12 704
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

ja polecam p³ukankê Srebrzyk w takim szklanym s³oiczku. nie lubiê mêczyæ siê szamponami fioletowymi, a p³ukanka robi to samo co ma robiæ zdecydowanie lepiej i szybciej
__________________

pAti¦ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-01, 18:46   #304
neilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: (Lublin)
Wiadomo¶ci: 32
GG do neilla
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

to znowu ja... p³ukalam 4 razy jak narazie. Czy p³ukanka rozjasni mi jeszcze bardziej w³osy czy musze siegn±æ po farbe lub rozja¶niacz:/ ? Nie s± juz tak ¿ó³te jak by³y ale to nadal nie ten kolor który chce mieæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00337.jpg (86,6 KB, 249 za³adowañ)
__________________
Edyta Geppert - Jaka ró¿a taki cierñ <3

To, co bola³o znik³o ju¿
Mimo to ból. [...]
Mi³o¶æ durna, mi³o¶æ z³a
Nie ma w³adzy nade mn± .
neilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-13, 09:16   #305
Rewolwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Dziewczyny pomocy .Niech kto¶ kompetentny i maj±cy wiedzê i do¶wiadczenie w tym temacie mi pomo¿e. W sobotê zafarbowa³a mój ciemny blond Palette-skandynwaski blond . Oczywiscie wysz³a jajecznica. Có¿ by³am przygotowana. W niedzielê kupi³am Loreal -bardzo jasny per³owy blond . Trzyma³am 30 minut. Ju¿siê cieszy³am moim ch³odnym blondem ,a tu dupa. Kurczak jak by³ tak jest ; / Farba nie z³apa³a moich w³osów. I sama nie wiem co teraz pocz±æ. 3 dzieñ pod rz±d w³osów farbowaæ nie bêdê. Boje siê,ze je spalê,zniszczê ;/ A szampon niweluj±cy ¿ó³æ z joanny ma³o daje. W ogóle nie widzê efektów. Tak¿e dziewczyny dorad¼cie cos :C
Rewolwer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-13, 11:02   #306
wilczku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Mam aktualnie wielki problem na g³owie i mam nadziejê, ¿e bêdzie mi kto¶ umia³ pomóc w¶ród Wiza¿anek. Naturalne w³osy mam na poziomie 7, kilka miesiêcy temu rozja¶ni³am je normaln± farb± Alfaparf 9,13 z 9% utleniaczem i o dziwo mi chwyci³o ja¶niej - tak ¿e mia³am te w³osy na 8, mo¿e 9 poziomie. Wszystko by³oby ok, gdyby nie ten rudawy odcieñ, który mi w ostateczno¶ci wyszed³. Wybra³am siê wtedy do fryzjerki, ona mi sch³odzi³a kolor, doda³a lekkie refleksy i wszystko na parê dni by³o w porz±dku, po czym kolor zacz±³ siê wyp³ukiwaæ i znów wygl±da³o to, tak jak wcze¶niej. Obecnie nie wiem co robiæ i tak ju¿ od d³u¿szego czasu. Mêczê siê teraz z 5cm odrostem i nie wiem co dalej robiæ. Rozwa¿a³am ju¿ nawet br±zy, ale podejrzewam, ¿e nie bêdzie mi w nich ³adnie. Dlatego usi³ujê dalej eksperymentowaæ z blondem i udaæ siê do fryzjera, ale zdecydowanie tañszego, tylko teraz kwestia pozostaje taka, ¿e nie wiem, o co go wtedy poprosiæ, gdy¿ moim marzeniem jest posiadania blondu na poziomie 9 w tonacji popielatej i robienie sobie samemu w domu odrostów co miesi±c. No a póki co sprawa wygl±da tak, ¿e mam w³osy w niejednorodnym ¿ó³tawym kolorze, du¿e, ciemniejsze odrosty, plus jeszcze te refleksy. Tak wiêc bardzo prosi³abym o poradê, jak delikatnie rozja¶niæ moje w³osy do mojego upragnionego koloru i przy okazji nadaæ im popielaty refleks, no i na jaki zabieg siê teraz zdecydowaæ u najbli¿szej wizyty u fryzjera. Delikatny baleja¿, rozja¶nianie odrostu?? Nie wiem. Proszê pomó¿cie mi!!!
wilczku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-13, 11:39   #307
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez wilczku Poka¿ wiadomo¶æ
Mam aktualnie wielki problem na g³owie i mam nadziejê, ¿e bêdzie mi kto¶ umia³ pomóc w¶ród Wiza¿anek. Naturalne w³osy mam na poziomie 7, kilka miesiêcy temu rozja¶ni³am je normaln± farb± Alfaparf 9,13 z 9% utleniaczem i o dziwo mi chwyci³o ja¶niej - tak ¿e mia³am te w³osy na 8, mo¿e 9 poziomie. Wszystko by³oby ok, gdyby nie ten rudawy odcieñ, który mi w ostateczno¶ci wyszed³. Wybra³am siê wtedy do fryzjerki, ona mi sch³odzi³a kolor, doda³a lekkie refleksy i wszystko na parê dni by³o w porz±dku, po czym kolor zacz±³ siê wyp³ukiwaæ i znów wygl±da³o to, tak jak wcze¶niej. Obecnie nie wiem co robiæ i tak ju¿ od d³u¿szego czasu. Mêczê siê teraz z 5cm odrostem i nie wiem co dalej robiæ. Rozwa¿a³am ju¿ nawet br±zy, ale podejrzewam, ¿e nie bêdzie mi w nich ³adnie. Dlatego usi³ujê dalej eksperymentowaæ z blondem i udaæ siê do fryzjera, ale zdecydowanie tañszego, tylko teraz kwestia pozostaje taka, ¿e nie wiem, o co go wtedy poprosiæ, gdy¿ moim marzeniem jest posiadania blondu na poziomie 9 w tonacji popielatej i robienie sobie samemu w domu odrostów co miesi±c. No a póki co sprawa wygl±da tak, ¿e mam w³osy w niejednorodnym ¿ó³tawym kolorze, du¿e, ciemniejsze odrosty, plus jeszcze te refleksy. Tak wiêc bardzo prosi³abym o poradê, jak delikatnie rozja¶niæ moje w³osy do mojego upragnionego koloru i przy okazji nadaæ im popielaty refleks, no i na jaki zabieg siê teraz zdecydowaæ u najbli¿szej wizyty u fryzjera. Delikatny baleja¿, rozja¶nianie odrostu?? Nie wiem. Proszê pomó¿cie mi!!!
baleja¿u nie radzê, ja te¿ mia³am podobny problem tylko schodzi³am z rudego, na takim jasnym juz wyp³ukanym rudym fryzjerka zrobi³a mi baleja¿, to wygl±da³o fajnie bo nie mia³am jeszcze odrostu ciemny blond, kiedy sie pojawi³ znowu posz³am na baleja¿ i wtedy mia³am ju¿ têczê na g³owie koncówki ¿ó³te odrost ja¶niejszy, posz³am to innej fryzjerki na farbowanie ton w ton z wod± 1,5% zmiesza³a dwie farby popielaty i per³owy blond i wysz³o fajnie, za miesi±c jak pojawi± siê odrosty pójdê ju¿ robic ca³o¶æ tym per³owym blondem mam nadziejê, ¿e w koncu dojdê do wymarzonego kolorku
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 18:32   #308
Vioolett
Przyczajenie
 
Avatar Vioolett
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cze¶æ dziewczyny, mam podobny problem!

Rozja¶nia³am kilka dni temu w³osy rozja¶niaczem syossa, potem z my¶l±, ¿e t± okropn± ¿ó³æ pokryje mi jaka¶ farba, malowa³am w³osy Loreal Recital Preferance Viking 9.1 i nic... s± trochê ja¶niejsze, ale wci±¿ okrutnie ¿ó³te!
Za³±czam zdjêcia, na których widaæ kolor, który chcê osi±gn±æ.
Dodam, ¿e p³uka³am ju dwa razy w³osy fioletow± p³ukank±. Bez efektów.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 8075106148_74357701f5.jpg (27,5 KB, 167 za³adowañ)
__________________
You've got a heart as loud as lion
So why let your voice be tamed?

Edytowane przez Vioolett
Czas edycji: 2012-11-01 o 18:34
Vioolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-23, 13:41   #309
Asiaczek1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 46
GG do Asiaczek1985
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

witajcie Wiza¿anki.
Ja równie¿ zaliczy³am wtopê kurczakow±.
Mam ciemne w³osy, od dawna rozja¶niane rozja¶niaczem - baleja¿. Teraz praktycznie ju¿ ca³e mam jasne i wymy¶li³am, ¿e chcia³abym je ujednoliciæ i z jasnego blondu zrobiæ troszeczkê ciemniejszy.
Nic nie robiê sama, ze wszystkim chodzê do sprawdzonej fryzjerki. By³am u Niej wczoraj. Na odrost na³o¿y³a farbê z silniejsz± wod±, na resztê ze s³absz±. Efekt - odrost kurczakowy. Powiedzia³a, ¿e zaraz temu zaradzimy i na³o¿y³a farbê. W sumie wychodz±c od Niej by³am spokojna, bo kurczak znikn±³. Jednak T¯ stwierdzi³, ¿e jestem po prostu ruda i w ogóle nie pasuje mi to co mam na g³owie.
Faktycznie, w zale¿no¶ci od k±ta padania ¶wiat³a i w zale¿no¶ci sztuczne czy naturalne - moje w³osy to ciemny zimny blond - za ciemny lub rudawe odrosty. Tak czy siak efekt koñcowy bardzo mi siê nie podoba.
Nie wiem co z tym teraz zrobiæ, aby nie zniszczyæ w³osów. Dorad¼cie proszê. Szampon fioletowy, inny fryzjer? Ile odczekaæ przed kolenj± farb±?
Asiaczek1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-24, 17:40   #310
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 5 208
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez Asiaczek1985 Poka¿ wiadomo¶æ
witajcie Wiza¿anki.
Ja równie¿ zaliczy³am wtopê kurczakow±.
Mam ciemne w³osy, od dawna rozja¶niane rozja¶niaczem - baleja¿. Teraz praktycznie ju¿ ca³e mam jasne i wymy¶li³am, ¿e chcia³abym je ujednoliciæ i z jasnego blondu zrobiæ troszeczkê ciemniejszy.
Nic nie robiê sama, ze wszystkim chodzê do sprawdzonej fryzjerki. By³am u Niej wczoraj. Na odrost na³o¿y³a farbê z silniejsz± wod±, na resztê ze s³absz±. Efekt - odrost kurczakowy. Powiedzia³a, ¿e zaraz temu zaradzimy i na³o¿y³a farbê. W sumie wychodz±c od Niej by³am spokojna, bo kurczak znikn±³. Jednak T¯ stwierdzi³, ¿e jestem po prostu ruda i w ogóle nie pasuje mi to co mam na g³owie.
Faktycznie, w zale¿no¶ci od k±ta padania ¶wiat³a i w zale¿no¶ci sztuczne czy naturalne - moje w³osy to ciemny zimny blond - za ciemny lub rudawe odrosty. Tak czy siak efekt koñcowy bardzo mi siê nie podoba.
Nie wiem co z tym teraz zrobiæ, aby nie zniszczyæ w³osów. Dorad¼cie proszê. Szampon fioletowy, inny fryzjer? Ile odczekaæ przed kolenj± farb±?
Na pocz±tek spróbuj u¿yæ fioletowego szamponu. Kolejn± farbê k³ad³abym teraz w ostateczno¶ci. Ale ekspertk± nie jestem
lucciola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-22, 19:09   #311
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 2 175
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

s± takie szampony fioletowe, po których blondy nie ¿ó³kn± ;D
lusia2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 14:20   #312
girl_95
Przyczajenie
 
Avatar girl_95
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

co mam zrobiæ?
mialam ciemno rude, zdekoloryzowalam i wyszly mi rudo zó³te a chce zrobiæ siê na blond pofarbowalam loreal exellence creme jasny natualny blond co niby rozjasnia nawet o 3 tony a prawie nie widaæ roznicy ...
i teraz dalej mam troche rozja¶niaæ lorealem? czy zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±?czy co ..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 15 (1).jpg (47,5 KB, 61 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0652.jpg (60,4 KB, 47 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0642.jpg (84,5 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 13 (2).jpg (84,1 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (102,9 KB, 33 za³adowañ)
girl_95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 10:41   #313
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez girl_95 Poka¿ wiadomo¶æ
co mam zrobiæ?
mialam ciemno rude, zdekoloryzowalam i wyszly mi rudo zó³te a chce zrobiæ siê na blond pofarbowalam loreal exellence creme jasny natualny blond co niby rozjasnia nawet o 3 tony a prawie nie widaæ roznicy ...
i teraz dalej mam troche rozja¶niaæ lorealem? czy zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±?czy co ..
K±piel rozja¶niaj±c±, farba Ci tego nie rozja¶ni, co najwy¿ej na ¿o³ty.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 13:59   #314
girl_95
Przyczajenie
 
Avatar girl_95
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

spróbuje dzisiaj zrobiæ, a p³ukanka co¶ w moim przypadku da?
girl_95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 15:09   #315
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez girl_95 Poka¿ wiadomo¶æ
spróbuje dzisiaj zrobiæ, a p³ukanka co¶ w moim przypadku da?
Sch³odzi i tyle
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 18:30   #316
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Dok³adnie. Choæ w miejscach bardziej pomarañczowych mo¿e nie chwyciæ, przynajmniej w moim przypadku tak by³o.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 20:41   #317
girl_95
Przyczajenie
 
Avatar girl_95
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

rozjasnilam troche w³osy, dalej s± zó³te no ale ja¶niejsze. kupilam loreala preference 9.13 i mam do tej farby dodaæ 6 % wode czy nie ?
girl_95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 20:44   #318
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez girl_95 Poka¿ wiadomo¶æ
rozjasnilam troche w³osy, dalej s± zó³te no ale ja¶niejsze. kupilam loreala preference 9.13 i mam do tej farby dodaæ 6 % wode czy nie ?
Ja bym da³a 6, a po¼niej ewentualnie p³ukanka, jakby dalej by³y zo³tawe.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 20:57   #319
girl_95
Przyczajenie
 
Avatar girl_95
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

okay dziêki

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

a wla¶nie.. preference skoro jest farb± rozja¶niaj±c± to nie ma wody ?
czy cos
girl_95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 21:03   #320
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez girl_95 Poka¿ wiadomo¶æ
okay dziêki

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

a wla¶nie.. preference skoro jest farb± rozja¶niaj±c± to nie ma wody ?
czy cos
Ma wodê. Farby rozja¶niaj±ce maj± wodê 9%.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 21:08   #321
girl_95
Przyczajenie
 
Avatar girl_95
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

to mam dodaæ oxydant? czy nie
girl_95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 21:18   #322
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez girl_95 Poka¿ wiadomo¶æ
to mam dodaæ oxydant? czy nie
Musisz. Oxydant to ta woda/mleczko do³±czone do farby. Loreal ma oxy 6, wiêc spokojnie mo¿esz u¿yæ tego, ktory do³±czyli do farby.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 21:48   #323
girl_95
Przyczajenie
 
Avatar girl_95
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

do³aczone ? nic nie zauwazy³am chyba ¿e to z tym wywo³aczem jest .
ale tak czy inaczej mam swój oxydant to go chyba wymieszam z lorealem
girl_95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-01, 09:18   #324
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez girl_95 Poka¿ wiadomo¶æ
do³aczone ? nic nie zauwazy³am chyba ¿e to z tym wywo³aczem jest .
ale tak czy inaczej mam swój oxydant to go chyba wymieszam z lorealem
Musi byæ do³±czone, bo farbê zawsze miesza siê z oxydantem, sama farba nie pofarbuje w³osow, a dopiero ta mieszanka.
http://3.bp.blogspot.com/-_lGcidrxcJ...penhague-1.jpg

oxydant to nr 2
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-19, 10:41   #325
sandraanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 1
¯ó³te w³osy

Hej

Nie wiem co mnie podkusi³o, ale postawi³am samodzielnie rozja¶niæ wcze¶niej farbowane w³osy. Wiem, ¿e o nieodpowiedzialne, ale chyba ka¿da z Nas musi tak± g³upotê w swoim ¿yciu pope³niæ Mój naturalny kolor to ciemny br±z, w³osy pofarbowa³am jakie¶ dwa miesi±ce temu równie¿ na ciemny br±z, ale o nieco innym odcieniu. Wczoraj u¿y³am GARNIER Color Sensation Krem dekoloryzuj±cy i w³osy wysz³y od bardzo jasnych na odrostach po marchewkowe na d³ugo¶ci, dzisiaj postanowi³am je dodatkowo rozja¶niæ Intensywnym Rozja¶niaczem z Joanny i w³osy mam w kolorze kurczakowej ¿ó³ci,pomieszanej z pomarañczem Jak± farb± mog³abym zniwelowaæ ten kolor, aby uzyskaæ ³adny blond? Czy jest na to jaka¶ szansa?

Edytowane przez sandraanna
Czas edycji: 2013-10-30 o 18:37
sandraanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-13, 21:26   #326
Blond_Magdziula
Przyczajenie
 
Avatar Blond_Magdziula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2
Exclamation Ratunku, mam ¿ó³te w³osy.

Od zawsze mia³am problemy z farbowaniem w³osów. Jakiego koloru z palety blond bym nie u¿y³a to zawsze wychodz± mniej lub bardziej ¿ó³te. Tylko nieliczne fryzjerki s± w stanie uzyskaæ zimny odcieñ blondu. Problem jednak w tym, ¿e nie jestem w stanie tak czêsto korzystaæ z fryzjera jak bym tego chcia³a (widz±c siê w lustrze) g³ównie ze wzglêdów finansowych. Pani Sylwia która zajmuje siê moimi w³osami "zapienia mi w³osy" czym¶ co sprawia i¿ nie s± takie ¿ó³te.Chcia³abym zakupic owo pieni±ce siê cudo ale nie wiem co to jest.
Czy jestem w stanie, w domu, uzyskaæ zimny kolor? Co powinnam kupiæ?
Blond_Magdziula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-20, 13:14   #327
Blond_Magdziula
Przyczajenie
 
Avatar Blond_Magdziula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Wielkie dziêki za wszystkie rady. U¿ywam szamponów do siwych w³osów. S± najczê¶ciej filetowe, czasami niebieskie ale niestety nie zdejmuj± ¿ó³ci na tyle ile bym chcia³a. Pomagaj± gdy mam super kolor wprost z salonu fryzjerskiego, który po paru myciach nieco z¿ó³knie.
.
A ja desperacko, w warunkach domowych chcia³abym uzyskaæ, na ca³ej g³owie jeden kolor.
Farbowanie kosmetykami ogólno dostêpnymi w zimnych kolorach ma dwojaki efekt. Odrosty i wcze¶niej farbowany fragment w³osów jest ¿ó³tawy. Reszta za¶ siwa. Dramat.
Blond_Magdziula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-20, 15:13   #328
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez Blond_Magdziula Poka¿ wiadomo¶æ
Wielkie dziêki za wszystkie rady. U¿ywam szamponów do siwych w³osów. S± najczê¶ciej filetowe, czasami niebieskie ale niestety nie zdejmuj± ¿ó³ci na tyle ile bym chcia³a. Pomagaj± gdy mam super kolor wprost z salonu fryzjerskiego, który po paru myciach nieco z¿ó³knie.
.
A ja desperacko, w warunkach domowych chcia³abym uzyskaæ, na ca³ej g³owie jeden kolor.
Farbowanie kosmetykami ogólno dostêpnymi w zimnych kolorach ma dwojaki efekt. Odrosty i wcze¶niej farbowany fragment w³osów jest ¿ó³tawy. Reszta za¶ siwa. Dramat.
Trzymaj je na w³osach d³u¿ej ja mia³am balsamy w³asnie niebieskie albo fioletowe, trzyma³am pó³ godziny i mia³am srebrne w³osy
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-23, 17:40   #329
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Ja po dlugisz poszukiwania i probach, pozbywam sie zoltego blondu szamponetkami "Delii" - Ksiazycowy blond, jak dla mnie sa numerem jeden!!, oprocz tego szampon i odzywka Joanny ,te "fioletowe", a wlosy zawsze farbuje farba Delii , ksiazycowym blondem, to jedyna farba do wlosow blond, ktora nie jest zolta, przynajmniej na moich wlosach, jedyna nadajaca lekko popielaty odcien, po niej nakladam szamponetke z tej samej firmy i o tej samej nazwie i nie ma problemu z zolcia
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-14, 09:40   #330
Monia_K84
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez Blond_Magdziula Poka¿ wiadomo¶æ
Wielkie dziêki za wszystkie rady. U¿ywam szamponów do siwych w³osów. S± najczê¶ciej filetowe, czasami niebieskie ale niestety nie zdejmuj± ¿ó³ci na tyle ile bym chcia³a. Pomagaj± gdy mam super kolor wprost z salonu fryzjerskiego, który po paru myciach nieco z¿ó³knie.
.
A ja desperacko, w warunkach domowych chcia³abym uzyskaæ, na ca³ej g³owie jeden kolor.
Farbowanie kosmetykami ogólno dostêpnymi w zimnych kolorach ma dwojaki efekt. Odrosty i wcze¶niej farbowany fragment w³osów jest ¿ó³tawy. Reszta za¶ siwa. Dramat.
Nie wiem, czy jeszcze Ci siê ta informacja przyda, bo od posta minê³o ju¿ trochê czasu, ale na ¿ó³ty blond polecam maseczkê profesjonalnej firmy (ciach). Szampony i p³ukanki niweluj±ce ¿ó³ty odcieñ niestety dodatkowo przesuszaj± i tak ju¿ suche po rozja¶nianiu w³osy, a ta maseczka przykrywa ¿ó³ty odcieñ i dodatkowo nawil¿a w³osy. Zastosowa³am dwa razy i ju¿ jest ró¿nica W³osy s± fajne, miêciutkie w dotyku

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-08-31 o 10:48
Monia_K84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 07:58:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.