Ziaja antyperspirant Bloker - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 17:11   #61
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Cytat:
Napisane przez Lolaa87 Pokaż wiadomość
Mnie swędzi tylko troszeczkę i tylko przez 1-2h więc nie jest źle. Może za grubo smarujesz?
Właśnie nie wydaje mi się,żeby było za grubo.Kiedyś tak nie miałam,dopiero przy ostatnich smarowaniach i to po jakimś czasie zaczyna się mocne swędzenie
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:08   #62
kinga0204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

sam bloker jest naprawdę dobry,mimo iż troszkę się klei....a pozatym zauważyłam,że zmieniono opakowanie???dlaczego?te jest beznadziejnee,to już nie to samo ;(

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Właśnie nie wydaje mi się,żeby było za grubo.Kiedyś tak nie miałam,dopiero przy ostatnich smarowaniach i to po jakimś czasie zaczyna się mocne swędzenie


również miałam zachodzące zmiany na skórze po użyciu tego antyperspirantu...straszn y swąd....;/

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy miałyście tak po blokerze,że po posmarowaniu zaczyna się straszne swędzenie? Jakiś czas go nie używałam, teraz chciałam do niego wrócić,ale co posmaruję nim pachy to potem się budzę w nocy,bo tak swędzi


niestety też nie mogę go używać bo strasznie swędzi....;/

a tak wogóle widzieliście nowe opakowanie antyperspirantu???okropne ,beznadziejne....nie pasuje mi jakoś;/
kinga0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:56   #63
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Nic o tym nie wiem, jak teraz wygląda opakowanie?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:58   #64
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Również zakupiłam już hohoho dawno temu, ze 2 miesiące Bardzo wydajny, etiaxil był taki maleńki, a do tego zawsze mi się wydawało, że jest go w opakowaniu może 1/4. Nie mogłam spać, tak szczypało i swędziało. Przy blokerze to nie ma miejsca, klei się, bo klei, jestem skłonna mu to wybaczyć w zamian za efekty. Likwiduje pocenie. Nie używam regularnie, tylko w niedzielę wieczorem, i to mi wystarcza. Albo w przeddzień ważnego wydarzenia. Jeśli przez tydzień, dwa lub więce nie wychodzę, to nie używam ;p Nie pocę się za bardzo "naturalnie", bez niego. Rano zmywam pod prysznicem, i pryskam delikatnie jakimś dezodorantem, tylko dla zapachu
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 19:08   #65
Hellewise
Przyczajenie
 
Avatar Hellewise
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Bloker kupiłam po przeczytaniu waszych komentarzy i nie zawiodłam się.

Wydatek znikomy, ale efekt! Mnie nic nie gryzł ani nie szczypał, nawet konsystencja spoko ( tylko trochę denerwował mnie czas wchłaniania). Postępowałam zgodnie ze wskazaniami na ulotce, używam go od tygodnia ale polecam każdemu. To cudownie mieć suche paszki i nie musieć się niczym krępować
Hellewise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 14:23   #66
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 756
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

bloker to cudo, co prawda swędzi ale tylko przez kilka pierwszych użyć, później już light
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Phil Bosmans


JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 08:50   #67
mss mss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

mam strasznie podrażnione pachy ... w związku z tym mam pytanie czy te podrażnienia, piekąca czerwona skóra jest za każdym razem, gdy się użyje blokera? czy może po jakimś czasie (jakim?) już nic nie się nie odczuwa, jak przy zwykłych antyperspirantach?
mss mss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 15:10   #68
Asianiunka
Przyczajenie
 
Avatar Asianiunka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Polecam ten produkt,ja stosuję go raz na jakiś czas,na noc z pocztku troszkę szczypie i swędzi,ale to można mu wybaczyć,bo efekt jest super.
Nie mam większych problemów z poceniem,nie wiem jak sprawdzi się u osób z większą potliwością,ale warto spróbować.
Kupiłam go w aptece.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Może stosowałaś na skórę świeżo wydepilowaną,ja używam go na noc i mnie nie podrażnia,ale z początku przy pierszych 3 aplikacjach szczypało,swędziało.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Może stosowałaś na wydwpilowane pachy,tak nie wolno,skóra też musi być sucha i czysta,ja używam na noc i nie mam podrażnień,ale przy pierszych trzech aplikacjach szczypało.
__________________
Asianiunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 22:16   #69
niekrzak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Bloker zakupiłam dziś w naturze(widziałam tez w rossmanie)
Właśnie jakies 6 minut nałożyłam go na umyte pachy.
Nie wiem czy to ma szczypac po godzinie czy od razu ,ale jak od razu to moge powiedziec ze narazie nic nie czuje oprocz lekkiego swedzenia co jakies 40 s na jedna pache.. czyli narazie wszystko przebiega po mojej mysli

dodam ze mam bardzo wrazliwe pachy i nie jeden raz mialam zapalenia gruczolow... wiec troche sie obawiam tego specyfikuu no ale zobaczymy..

sto razy bardziej mnie szczypalo po uzyciu normalnego dezodorantu ; //

,za 3 tyg bede po obozie i napizse jak wszysko przebiegalo i czy polecam !

ojj zaczyna troche bardziej swedziec...
niekrzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:39   #70
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Dziewczyny, ja również skusiłam się na zakup blokera ziaji, ponieważ miałam problemy z nadmierną potliwością przede wszystkim pod pachami. Niestety męczył mnie jeszcze inny problem - może to głupio zabrzmi ale cały czas od 2 lat swędziały mnie pachy. A jak zastosowałam po raz pierwszy bloker Ziaja to myślałam, że zedrę sobie skórę paznokciami! Nawet po zmyciu blokera pachy mnie paliły. I już wiem dlaczego! Miałam zbyt przesuszoną skórę pach - wystarczyła kilkudniowa kuracja kremem silnie natłuszczającym i mój codzienny problem świądu zniknął a pieczenie po ziaji już się nigdy nie pojawiło. Od czasu do czasu nałożę krem natłuszczający jeszcze raz i jest ok (Krem elo-baza dostępny w aptekach bez recepty)
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 22:35   #71
sonkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 9
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Hej!
Ja dowiedziałam się o blokerze od znajomych, więc postanowiłam również zakupić.Niestety nie przeczytałam instrukcji obsługi i stosowałam go po kąpieli rano.Efekt był taki, że mam wypaloną bluzkę pod pachami.
Mam nauczkę na przyszłość, że trzeba czytać zanim się coś użyje
Aczkolwiek po pocie ani śladu więc polecam
sonkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 00:27   #72
KiMi02
Raczkowanie
 
Avatar KiMi02
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 49
GG do KiMi02
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Witam!
Jestem właśnie w 3 dniu stosowania blokera, zastanawia mnie, to czy należy używać rano jakiegoś innego antyperspirantu? Boję się, że bloker mi nie pomoże i przy tych upałach się spocę.
Niestety mnie też swędzi po aplikacji. Za pierwszym razem było ok nic mnie nie swędziało dopiero za drugim razem zaczęło, a teraz mam ochotę drapać się pod paszkami, ale się powstrzymuję Jak często stosujecie w tygodniu blokera z ziaji?
__________________
Pozdrowionka
Kamilka
KiMi02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 12:02   #73
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

ziaja bloker to moj must have!
Stosuję go co 2 dni. Jednego dnia golę paszki to nie stosuję więc stosuję go na drugi dzień. I tak na zmianę
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 13:00   #74
Opsyche
Przyczajenie
 
Avatar Opsyche
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prowincja ;)
Wiadomości: 13
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Cytat:
Napisane przez KiMi02 Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem właśnie w 3 dniu stosowania blokera, zastanawia mnie, to czy należy używać rano jakiegoś innego antyperspirantu? Boję się, że bloker mi nie pomoże i przy tych upałach się spocę.
Niestety mnie też swędzi po aplikacji. Za pierwszym razem było ok nic mnie nie swędziało dopiero za drugim razem zaczęło, a teraz mam ochotę drapać się pod paszkami, ale się powstrzymuję Jak często stosujecie w tygodniu blokera z ziaji?
Hej!
Ja nie używam już rano antyperspirantu. Używam dezodorantu, który daje tylko zapach. Nawet przy tych upałach trzeciego dnia się nie pocę.
Używam Blokera zgodnie z instrukcją (co 3 dni), czasami nawet robię dłuższe przerwy - mimo tego dalej działa!
__________________
Potykając się można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.
Opsyche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 13:53   #75
martucha16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Cytat:
Napisane przez Katrinnnn Pokaż wiadomość
ziaja bloker to moj must have!
Stosuję go co 2 dni. Jednego dnia golę paszki to nie stosuję więc stosuję go na drugi dzień. I tak na zmianę
Robię dokładnie tak samo niestety jak zrobię dłuższą, 3-dniową przerwę w smarowaniu to zaczynają pojawiać się kropelki potu, ale sam bloker jest naprawdę świetny wolę go używać niż etiaxil, po którym mam bolące odparzenia
martucha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 21:12   #76
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

O matko dziś kupiłam i przed 10 minutami się posmarowałam - jak piecze, swędzi Ale cóż jeśli efekt będzie zadowolający to przecierpię
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 14:03   #77
e_Aga_
Raczkowanie
 
Avatar e_Aga_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 65
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

B]Hej Wizażystki

Mam pytanie dotyczące Ziaja, Anty - perspirant `Bloker` chce wiedzieć czy:
- swędzi tylko po nałożeniu czy jeszcze rano i w dzień
-ile się wchłania
-myślicie że 3 dni używania (np pon,wto,sro) wystarczą aby na następny dzień( czwartek) mieć suche pachy
-ile swędzi (2 h ??)
-jak stosować ile dni po depilacji
-czy rano można wykonać depilacje rano
Dziękuje i piszcie swoje uwagi bardzo mi sie przydadzą

Edytowane przez e_Aga_
Czas edycji: 2012-07-24 o 14:04
e_Aga_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 16:06   #78
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

używam juz od dawna i mimo tego, że jestem alergiczką i bardzo uważam na zawartośc kosmetyków, to ten akurat jest dla mnie idealny...nie szczypie...nie uczula...używam nawet zaraz po depilacji...jak widać nie ma reguły i wszystko trzeba na sobie wypróbowac
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 07:58   #79
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Cytat:
Napisane przez e_Aga_ Pokaż wiadomość
- swędzi tylko po nałożeniu czy jeszcze rano i w dzień
Mnie swędzi tylko po nałożeniu wieczorem. Rano nie swędzi, ale mam uczucie "ściągniętej" pachy. Jak przejadę palcami to czuję taką szorstkość blokera na skórze.

Cytat:
Napisane przez e_Aga_ Pokaż wiadomość
-ile się wchłania
U mnie się wchłania 10 min, a czasami pół godziny. Zależy od aktualnego stanu nawilżenia moich pach.

Cytat:
Napisane przez e_Aga_ Pokaż wiadomość
-myślicie że 3 dni używania (np pon,wto,sro) wystarczą aby na następny dzień( czwartek) mieć suche pachy
Myślę, że tak. Ale lepiej jest zastosować się do porad na opakowaniu, aby nie podrażnić nadmiernie skóry.

Cytat:
Napisane przez e_Aga_ Pokaż wiadomość
ile swędzi (2 h ??)
Długość swędzenia zależy w moim przypadku od nawilżenia skóry pod pachami. Między aplikacjami blokera, używam na noc kremu silnie natłuszczającego Elo-baza. Wtedy moje pachy praktycznie nie swędzą po aplikacji blokera. Jeżeli mam pachy mocno podrażnione i nie zastosuję Elo-baza to potrafi mnie swędzić nawet 2 h, mimo że się już wchłonął. Wtedy się nie męczę - zmywam go i nakladam elo-baza, a bloker aplikuję dopiero na drugi dzień.

Cytat:
Napisane przez e_Aga_ Pokaż wiadomość
-jak stosować ile dni po depilacji
Na drugi dzień już można spokojnie zastosować bloker.

Cytat:
Napisane przez e_Aga_ Pokaż wiadomość
-czy rano można wykonać depilacje rano
Tak.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 23:41   #80
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

dziewczyny, a czy któraś czuje swędzenie podczas dnia, nawet nie następnego dnia bezpośrednio po aplikacji? ewentualnie ostatnio pobolewają mnie węzły chłonne pod pachami, czy to może mieć związek z blokerem...?
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 07:47   #81
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy któraś czuje swędzenie podczas dnia, nawet nie następnego dnia bezpośrednio po aplikacji? ewentualnie ostatnio pobolewają mnie węzły chłonne pod pachami, czy to może mieć związek z blokerem...?
Mnie sie zdarza swędzenie w ciągu dnia, nawet kilka dni po odstawieniu blokera. Stosuję wtedy pod pachy krem intensywnie nawilżający do kupienia w aptekach - Elo-baza. I problem swędzenia mam z głowy.
Co do pobolewania węzłów chłonnych to nie zauważyłam tego problemu u siebie.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 22:38   #82
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

dobra, to po prostu będę nawilżać, a z tymi węzłami to może panikuję. no nic, dzięki
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 19:47   #83
Falbanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 11
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Ja kupiłam bloker jakies 2,3 tygodnie temu
pierwszy raz swędzialo, ale stwierdzilam ze poswiece sie dla dobra suchych pach ;p
na drugi dzien posmarowalam i myslalam ze umre, pol nocy nie spalam, tak mnie swedzialo ze myslalam ze wydrapie skore chociaz sie powstrzymywalam, ale dodatkowo palilo tak ze myslalam ze oszaleje, na nastepny dzien rano nie moglam ruszach rekami, a dotyk bluzki sprawial mi bol, pachy mialam cale czerwone, jakby poparzone, wiec trzeci dzien dalam sobie spokoj
kolejne dwa razy podjechalam do niego pare dni pozniej, nalozylam go ciupinke , bo stwierdzialam ze moze za obficie poprzednio popsmarowalam, niestety znowu to samo tzn. swedzenie i palenie bez efektu poparzenia wiec troche delikatniej
dzisiaj znowu go zastosowalam i nie dalam rady, zmylam po pol godzinie bo palilo tak ze plakac mi sie chcialo pachy znowu mam czerwone i nie moge ich dotknac:/
nie wiem czemu tak sie dzieje bo widzialam duzo pozytywnych opinii, a mam dosyc mokrych pach wiec swedzenie jestem w stanie przezyc ale to palenie sprawia bol ze plakac sie chce, a moje pachy nie sa jakies mega delikatne ....ale chyba jednak sobie daruje moze sprobuje jakiejs drozszej wersji blokera innej firmy,moze sprobuje z tym kremem nawilzajacym hmmm

Edytowane przez Falbanaa
Czas edycji: 2012-11-07 o 19:50
Falbanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 10:28   #84
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Dziś w nocy użyłam blokera pierwszy raz.
Specjalnie odczekałam prawie 2 dni od depilacji.
Posmarowałam mało na niepodrażnioną skórę.
I chyba z 10 razy w nocy się budziłam, tak mnie piekło Co najgorsze, dalej mnie piecze, a jak dotknę skóry, to czuję taki ból, jakbym tam miała jakieś oparzenia albo otarcia, czy to normalne?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 14:21   #85
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dziś w nocy użyłam blokera pierwszy raz.
Specjalnie odczekałam prawie 2 dni od depilacji.
Posmarowałam mało na niepodrażnioną skórę.
I chyba z 10 razy w nocy się budziłam, tak mnie piekło Co najgorsze, dalej mnie piecze, a jak dotknę skóry, to czuję taki ból, jakbym tam miała jakieś oparzenia albo otarcia, czy to normalne?
Jest to normalne po tym blokerze, ale ogólnie jest to efekt uboczny. Musiałaś mieć mocno wysuszoną skórę dotychczas stosowanymi antyperspirantami. Polecam nałożyć ten krem natłuszczający do czasu zniknięcia objawów - powinien pomóc.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 14:35   #86
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Jest to normalne po tym blokerze, ale ogólnie jest to efekt uboczny. Musiałaś mieć mocno wysuszoną skórę dotychczas stosowanymi antyperspirantami. Polecam nałożyć ten krem natłuszczający do czasu zniknięcia objawów - powinien pomóc.
Dziękuję za odpowiedź
Już się bałam, że coś jest nie tak, do tej pory stosowałam Lady Speed Stick i Adidasa w sprayu oraz kulkę Isany, nie sądziłam, że to aż tak wysusza skórę.
Jakoś się przemęczę chyba, skoro to taki skutek uboczny, chociaż prawdę mówiąc, cały czas mnie trochę piecze, mimo, że od aplikacji minęło jakieś 15-16h
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 14:38   #87
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Już się bałam, że coś jest nie tak, do tej pory stosowałam Lady Speed Stick i Adidasa w sprayu oraz kulkę Isany, nie sądziłam, że to aż tak wysusza skórę.
Jakoś się przemęczę chyba, skoro to taki skutek uboczny, chociaż prawdę mówiąc, cały czas mnie trochę piecze, mimo, że od aplikacji minęło jakieś 15-16h
Lady Speed Stick bardzo wysusza ja nie mogę go też stosować, bo od razu mam pieczenie pod pachami. Jeżeli nie chcesz inwestować w kremik to spróbuj nałożyć coś łagodzącego podrażnienia. Może rumianek, jakiś kremik dla dzieci coś żebyś nie cierpiała...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 14:57   #88
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Lady Speed Stick bardzo wysusza ja nie mogę go też stosować, bo od razu mam pieczenie pod pachami. Jeżeli nie chcesz inwestować w kremik to spróbuj nałożyć coś łagodzącego podrażnienia. Może rumianek, jakiś kremik dla dzieci coś żebyś nie cierpiała...
Co prawda LSS używałam rzadko, bo miał nieładny duszący zapach i jak dla mnie wcale nie był skuteczny , żałowałam, że go kupiłam, złapałam go tak "na szybko".
Myślisz, że smarowanie kremem pomoże? Przed chwilą się przeglądałam przed lustrem i mam zaczerwienioną skórę, jakby była dość mocno podrażniona.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 15:13   #89
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Co prawda LSS używałam rzadko, bo miał nieładny duszący zapach i jak dla mnie wcale nie był skuteczny , żałowałam, że go kupiłam, złapałam go tak "na szybko".
Myślisz, że smarowanie kremem pomoże? Przed chwilą się przeglądałam przed lustrem i mam zaczerwienioną skórę, jakby była dość mocno podrażniona.
Mnie pomaga tym elo-baza
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 15:37   #90
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Mnie pomaga tym elo-baza
Dziękuję Ci bardzo
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-19 10:21:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.