Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 21:04   #2551
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
...
Misianku ja miałam książkowy przykład wypadaniu stresowego, dokładnie 3 miesiące po mocno traumatycznym dla mnie wydarzeniu zaczęły lecieć hurtem. Włosami miałam zaslane wszystko. Wypadło mi dobrze ponad polowe.
Niestety stres jest dalej, inny, może mnniej intensywny, ale ciągły a włosy mi nie lecą wypada mi dosłownie po kilka sztuk. I wciąż rosną nowe.

I stałe farbuje, bom stara i siwa
Ale wciąż coś w wcieram, pije siemie , olej z pestek dyni, skrzyp, pokrzywe, czasami drozdze. Muszę jeszcze zacząć sie lepiej odżywiać
ano, czyli tak jak u mnie - właśnie o to mi chodziło, że zwaliłam wypadanie na stres, ale jakoś mimo tego że nie minął, czasem jest tylko mniejszy (albi się przyzwyczajam), to jak zaczęłam właśnie z tą wcierką jakos ten objaw stresu odszedł (tfu, tfu), choć inne pozostały

coś znaczy ta wcierka czy inne drożdże daje, nawet w niesprzyjających okolicznościach

ja niestety sobie nawet nie obiecuję poprawy diety, to chyba u mnie zadanie niewykonalne

ja też farbuję, ale teraz tylko odrosty i farbami bez amoniaku, może i to ciut pomaga (znaczy ten brak amoniaku)

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Podziwiam Was dziewczyny, ja drożdży spróbowałam raz i zakończyło się to, ekhm, dużym niepowodzeniem Siemienia też nie przełknę, głównie przez tę galaretowatą konsystencję, którą ma po zaparzeniu.
powiedzmy otwarcie - glut i tyle
niestety, ale dwie konsytencje u mnie nie mają czego szukać - glut i papka, never
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:13   #2552
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
niekoniecznie tańszego,szukam czegoś baardzo bardzo dobrego...najlepszego widziałam na tutorialu czarny z LimeCrime...fajnie wyglądał i się cieniował,ale wiecie pomacać na żywca to jest inaczej...a miałyście może cos RBR? ja mam od nich kilka satyn,ale zasanawiam się nad zmacaniem czarnego matu.

Jeżeli chodzi o konsystencjie i nieosypywanie lubie E.Lauder...nie wiem czy maja obecnie cos megaczarnego.
a patrzyłaś tutaj kolor noir ?
http://delfinakardas.blogspot.com/20...wkady-dia.html
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2013-07-25 o 21:23
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:18   #2553
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a patrzyłaś tutaj kolor noir ?
...
nie przepadam za Mapa'mi
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:19   #2554
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

powiedzmy otwarcie - glut i tyle
niestety, ale dwie konsytencje u mnie nie mają czego szukać - glut i papka, never
Glut z jabłuszkiem i natką jest nawet znośny

Jamsik nawet nie wiedziałam o twoich zdrowotnych problemach! Tak to jest odciąć się od neta
Mam nadzeję, ze już dobrze jest

Na schudnięcie polecam dietę South Beach. Skuteczna diablica, ale jak ja marzę o owocach!!! Królestwo za arbuza, albo melona!!! Czereśnią też bym nie pogardziła

I agrestem...

albo poziomkami!
Byłam dziś na grzybach i tyle poziomek dookoła była, a ja nic.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:26   #2555
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie przepadam za Mapa'mi
rozumiem
ja mam czarny tylko z paletek Urban Decay Naked 2, Basic i Smoked
dla mnie są mega czarne, ale czy rozcierane nie będą szarawe - chyba tak zależy ile będziesz dokładać
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:35   #2556
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
rozumiem
ja mam czarny tylko z paletek Urban Decay Naked 2, Basic i Smoked
dla mnie są mega czarne, ale czy rozcierane nie będą szarawe - chyba tak zależy ile będziesz dokładać
...
mam 3 paletki z UD,i wszystkie czarne z nich sie mega sypią,są takie jakby..sypkie bez grubszego pigmentu,nie wiem jak to opisac ,mm jakas paletke limitke Diora..Rock..cos tam i czarny jest podobnu do UD.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:50   #2557
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mam 3 paletki z UD,i wszystkie czarne z nich sie mega sypią,są takie jakby..sypkie bez grubszego pigmentu,nie wiem jak to opisac ,mm jakas paletke limitke Diora..Rock..cos tam i czarny jest podobnu do UD.
ja ostatnio zupełnie z UD się nie mogę dogadać...
ciężka sprawa, a na filmkach z YT nie ma jakiejś fajnej czerni?

u candy znalazłam
http://candykiller.pl/smok-z-uzyciem-cieni-lily-lolo/
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2013-07-25 o 21:55
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 22:13   #2558
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

James, nie wiem czy interesuje Cię zrobienie czegoś własnoręcznie, ale ja ze swojej strony polecam wcierkę z kozieradki. Stosowałam ją ja i moja mama i w ciągu miesiąca podrosły mi włosy o około 3cm, a mojej mamie aż o 4cm. Gdzie standardowo bez wspomagaczy moje włosy rosną tylko 1-1,5cm. Po miesiącu pojawiło się też dużo baby hair, mniej włosów wypada. Właściwie nie jest to trudne do zrobienia, zalewasz nasiona wrzątkiem, czekasz aż wystygnie i gotowe.
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 22:55   #2559
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41952812]Chcialabym skierowac rozmowe na tory wlosowe. KWC i standardowy wizazowy "dryl" w kwestii wlosow znam. Chcialam jednak zapytac, czy macie swoje hity w kwestii zapobiegania wypadaniu wlosow i przyspieszenia porostu.

Za porady w kwestii olejowania dziekuje. Dla moich wlosow nie ma nic gorszego. Wypadaja od tego jeszcze bardziej.

Wczoraj scielam wlosy, ale jednak chce miec troche dluzsze .[/QUOTE]

Witaj James, witajcie dziewczyny.
Dla mnie najskuteczniejsza byla wcierka z utartej świeżej czarnej rzepy, troche ostry zapaszek ma, ale za to działa. Scierasz, wyciskasz sok, albo przez sokowirówkę, ja ścierałam oraz szampon z dużą zawartością żelu aloesowego, conajmniej 30%. Trzeba potrzymac na włosach trochę, a potem umyc. Włosy robią się troche sztywne. Efekty? Po urodzeniu dziecka /dawno /koleżanka miała wyłysiałe placki i łyse zakola jak u faceta, po niecalych 2 tyg wcierek / 3 razy w tygodniu/ widac było już gęsty meszek. Mi pomogła rzepa po zapaleniu łojotokowym pare lat temu, gdzie tez mi mocno włosy przerzedziło. Ostatnio natomiast po kolejnym nawrocie choroby, włosy zagęściły mi sie i rosna jak zwariowane po szamponie LR, ma 35% żelu aloesowego, więc myslę że można tez spróbowac albo samym zelem aloesowym, albo nawet kawałek liscia z doniczki uciąc, rozpołowic i tym środkiem wcierac.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 00:46   #2560
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

Jamsik nawet nie wiedziałam o twoich zdrowotnych problemach! Tak to jest odciąć się od neta
Mam nadzeję, ze już dobrze jest
Tak sobie. Na razie jednak jeszcze zyje, wiec nie narzekam .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Na schudnięcie polecam dietę South Beach. Skuteczna diablica, ale jak ja marzę o owocach!!! Królestwo za arbuza, albo melona!!! Czereśnią też bym nie pogardziła

I agrestem...

albo poziomkami!
Byłam dziś na grzybach i tyle poziomek dookoła była, a ja nic.
Dziekuje, to nie dla mnie. Ja nie wytrzymam na takie diecie. Raz, ze umre na niej z glodu. Dwa, ze nawet jeslibym cudem wytrwala to bedzie pozniej jojo. Chce trwale zmienic swoje nawyki zywieniowe. Wlasnie dlatego staram sie pracowac nad swoja dieta, jako trwalym sposobem zywienia, a nie dieta odchudzajaca na chwile.

Idzie powoli, ale bez szalu. Co chwile grzesze. Jutro mam w planach pizze i Harry'ego Pottera. Pozniej bedzie juz lepiej, bo zrobie jakies normalne zakupy i do wtorku bede juz jesc grzecznie. Maja byc okropne upaly, wiec sie barykaduje z zapasami i nigdzie nie bede lazic .

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
James, nie wiem czy interesuje Cię zrobienie czegoś własnoręcznie, ale ja ze swojej strony polecam wcierkę z kozieradki. Stosowałam ją ja i moja mama i w ciągu miesiąca podrosły mi włosy o około 3cm, a mojej mamie aż o 4cm. Gdzie standardowo bez wspomagaczy moje włosy rosną tylko 1-1,5cm. Po miesiącu pojawiło się też dużo baby hair, mniej włosów wypada. Właściwie nie jest to trudne do zrobienia, zalewasz nasiona wrzątkiem, czekasz aż wystygnie i gotowe.
Kupilam kozieradke, probowalam sie psikac, ale ten smrod nie sprzyjal mej regularnosci .
Wow, 4 cm. Niezly wynik. Moje rosna okolo 1,5 cm-2 cm na miesiac. Tez chcialabym 4 cm .
Ech, moze zrobie kolejne podejscie do smrodku. Na razie chce jednak ruszyc z wcierkami. Juz mam wybrana pierwsza.

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Witaj James, witajcie dziewczyny.
Dla mnie najskuteczniejsza byla wcierka z utartej świeżej czarnej rzepy, troche ostry zapaszek ma, ale za to działa. Scierasz, wyciskasz sok, albo przez sokowirówkę, ja ścierałam oraz szampon z dużą zawartością żelu aloesowego, conajmniej 30%. Trzeba potrzymac na włosach trochę, a potem umyc. Włosy robią się troche sztywne. Efekty? Po urodzeniu dziecka /dawno /koleżanka miała wyłysiałe placki i łyse zakola jak u faceta, po niecalych 2 tyg wcierek / 3 razy w tygodniu/ widac było już gęsty meszek. Mi pomogła rzepa po zapaleniu łojotokowym pare lat temu, gdzie tez mi mocno włosy przerzedziło. Ostatnio natomiast po kolejnym nawrocie choroby, włosy zagęściły mi sie i rosna jak zwariowane po szamponie LR, ma 35% żelu aloesowego, więc myslę że można tez spróbowac albo samym zelem aloesowym, albo nawet kawałek liscia z doniczki uciąc, rozpołowic i tym środkiem wcierac.
Hej, ale Cie dawno nie widzialam tutaj . Wcierania aloesu probowalam. Nie byl to swiezy aloes jednak. Zero rezultatu. Co to za szampon LR, ktory tyle aloesu ma?

Rzepy sie troche boje i tego mrowienia. Zreszta przyznam, ze nigdy chyba rzepy w sklepie nie widzialam. Po czesci to pewnie dlatego, ze na dzial warzyw zagladam przypadkiem jak sie w sklepie zgubie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 06:28   #2561
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny, uciekam na wakacje nie piszcie za dużo i nie szalejcie na zakupach
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 06:42   #2562
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Odp: Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uciekam na wakacje nie piszcie za dużo i nie szalejcie na zakupach
Iliosku, udanych wakacji

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:22   #2563
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Co powiecie o tej bazie, używałyście ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ng-primer.html
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:06   #2564
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uciekam na wakacje nie piszcie za dużo i nie szalejcie na zakupach
Miłego wypoczynku, Iliosie!!!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:37   #2565
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny czy orientujecie się może czy w Krk poza Solvay'em, w którym ostatnio zamknęli Mario można gdzieś jeszcze dostać kosmetyki The Balm? W ogóle czy w Krk ostał się jakiś Marionnaud,czy to możliwe że na tak duże miasto to był jedyny sklep?
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:56   #2566
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uciekam na wakacje nie piszcie za dużo i nie szalejcie na zakupach
Udanego i pełnego pozytywnych wrażeń wypoczynku .

Ja w przyszłym tygodniu też wybieram się na wakacje i już doczekać się nie mogę. Na razie za to jestem przeziębiona i gile mi z nosa lecą tak, że nie nadążam z chusteczkami .

Po lekturze ostanich postów stwierdzam, że chyba zacznę przeszukiwać lokalne drogerie w celu zaopatrzenia się we wcierkę Jantar - może coś pomoże . Na ręcznie robione mikstury z rzepy czy kozieradki raczej się nie porywam, bo mi się nie chce .
A co do wypadania włosów - u mnie tak naprawdę włosy przestały wypadać tylko w jednym momencie - kiedy parę lat wstecz fryzjerka opitoliła mi wbrew mojej woli włosy tak, że nie mogłam ich związać (za krótkie były). Taką mam teorię, że włosom nie służy częste ich spinanie, zwłaszcza mocne ściąganie gumką, co u mnie jest na porządku dziennym .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 15:47   #2567
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...de-chanel.html czy ta baza jest nadal w sprzedaży?
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 16:22   #2568
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Co powiecie o tej bazie, używałyście ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ng-primer.html
Kiedys byl szal na nia na Truskawkowym. Dziewczyny narzekaly, ze przyspiesza swiecenie a ten "glow" po zaszpachlowaniu podkladem znika. Ogolem, nie warta tych pieniedzy.

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...de-chanel.html czy ta baza jest nadal w sprzedaży?
Jest.

--------------------------------------------
Ma ktoras z Was ten czyscik lub cos o nim slyszala? Recenzje lekko powalajace ma.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 18:28   #2569
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Udanego i pełnego pozytywnych wrażeń wypoczynku .

Ja w przyszłym tygodniu też wybieram się na wakacje i już doczekać się nie mogę. Na razie za to jestem przeziębiona i gile mi z nosa lecą tak, że nie nadążam z chusteczkami .

...
oby Ci gile się skończyły przed wakacjami
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 18:28   #2570
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41969138]Kiedys byl szal na nia na Truskawkowym. Dziewczyny narzekaly, ze przyspiesza swiecenie a ten "glow" po zaszpachlowaniu podkladem znika. Ogolem, nie warta tych pieniedzy.



Jest.

--------------------------------------------
Ma ktoras z Was ten czyscik lub cos o nim slyszala? Recenzje lekko powalajace ma.[/QUOTE]

Serdeczne dzięki!
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 20:17   #2571
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
oby Ci gile się skończyły przed wakacjami
Dziękuję
Na razie jest wprawdzie gorzej, bo właśnie dostałam gorączki, ale do wyjazdu na pewno się wykuruję.

Misianku ja też, zawsze i tak w ogóle, trzymam kciuki - za wszystko .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 20:25   #2572
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję
Na razie jest wprawdzie gorzej, bo właśnie dostałam gorączki, ale do wyjazdu na pewno się wykuruję.

Misianku ja też, zawsze i tak w ogóle, trzymam kciuki - za wszystko .
temperatura podwyższona = organizm się broni, więc po przesileniu, może być właśnie lepiej

a kciuki dziękuję, chyba zaczynam czuć ich działanie (tfu, tfu, odpukać), aczkolwiek w sposób poniekąd zaskakujący
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 11:09   #2573
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41941330]
Pan grzecznie zaczekal az skonczylam z Toba rozmawiac i suszyl wlosy dalej .[/QUOTE]




Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
Dziewczyny,jaki byscie mi poleciły megaczarny cien,nie rozcierający się do szarości...i co najważniejsze nie osypujący się...moze nawet nieco żelowaty w konsystencji>?
A Bobbi Brown?? ja uwielbiam ich cienie z tym, że akurat mam granaty i szarości, ale skoro te są super to czerń taka być musi


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41952812]Chcialabym skierowac rozmowe na tory wlosowe. KWC i standardowy wizazowy "dryl" w kwestii wlosow znam. Chcialam jednak zapytac, czy macie swoje hity w kwestii zapobiegania wypadaniu wlosow i przyspieszenia porostu.

Za porady w kwestii olejowania dziekuje. Dla moich wlosow nie ma nic gorszego. Wypadaja od tego jeszcze bardziej.

Wczoraj scielam wlosy, ale jednak chce miec troche dluzsze .[/QUOTE]

Ja pijam drożdże, na zmianę z pokrzywą, ale ja lubię różne świństwa pijać

Wcieram kozieradkę i ona nie tylko zagęszcza i łagodzi, ale u mnie odbija włosy od skóry głowy, niestety zapach to normalnie rosół ulatnia się po kilku chwilach, ale moment wcierania jest dużą męska przygodą po m-cu się przyzwyczaiłam i wcieram któryś m-c z kolei, rosną dużo szybciej. Ale też olejuję, więc pewnie to proces łączony.

No i pestki z dyni polecam, minimum garść dziennie plus kubek zielonej herbaty i sama zobaczysz szybko efekty z tym, że to stosuję od jesieni do wiosny
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 12:05   #2574
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Mnie na wypadanie włosów pomógł Ha-Pantoten Optimum. Po ok. 2 tygodniach stosowania wypada mi 30-40% mniej włosów
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 12:01   #2575
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Wróciłam z wakacji (smutecek) - dziewczyny pokujta się do Czarnogóry Chorwacja Chorwacją, ale Montenegro to jest to

ps. serio kozieradka tak przyspiesza wzrost włosów? kurcze, może warto sie z tym smrodem przemęczyć
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 12:24   #2576
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny, jaki kolorowy tusz YSL wziąć do zielonych oczu

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ps. serio kozieradka tak przyspiesza wzrost włosów? kurcze, może warto sie z tym smrodem przemęczyć
U mnie kozieradka powodowała szybsze przetłuszczanie i dostałam łupieżu

Na porost świetny jest suplement Solgar'u - skóra, włosy, paznokcie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 16:29   #2577
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

widziała juz któraś szampony batiste w marionaud? zastanawia mnie jakie wersje są dostępne w tych małych 50ml opakowaniach.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki kolorowy tusz YSL wziąć do zielonych oczu



U mnie kozieradka powodowała szybsze przetłuszczanie i dostałam łupieżu

Na porost świetny jest suplement Solgar'u - skóra, włosy, paznokcie
dziwne bo kozierdka powinna zapobiegać powstawaniu łupieżu, mam nawet olejek przeciwłupieżowy kozieradka z gorczycą
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 17:35   #2578
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki kolorowy tusz YSL wziąć do zielonych oczu
Sliwke albo burgund
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 17:49   #2579
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Wróciłam z wakacji (smutecek) - dziewczyny pokujta się do Czarnogóry Chorwacja Chorwacją, ale Montenegro to jest to

ps. serio kozieradka tak przyspiesza wzrost włosów? kurcze, może warto sie z tym smrodem przemęczyć
Potwierdzam a byłaś w Durmitorze?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:48   #2580
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Wróciłam z wakacji (smutecek) - dziewczyny pokujta się do Czarnogóry Chorwacja Chorwacją, ale Montenegro to jest to

ps. serio kozieradka tak przyspiesza wzrost włosów? kurcze, może warto sie z tym smrodem przemęczyć
Ale Ci zazdroszczę...moje marzenie. Niestety w tym roku przymusowe wakacje w domu z moim małym pacjentem.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sliwke albo burgund
Dobra rada
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.