Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 19:47   #4831
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
I jestem po fryzjerze nie żałuje robione miałam Goldwellem, zapłaciłam 75 z podcięciem i grzywką.
Zdjęcia troche przekłamują, ponieważ końce i od wewnatrz nie widać tak bardzo zółtych włosów.
Dziewczyny polecam Wam farby Goldwell są zdecydowanie lepsze niż np. Schwarzkopf proffesional, ale ta seria Blond Me jest dobra, natomiast ja nie miałam tak jaksnego blondu po niech jak po goldwellu.
jejku ślicznie Ci te włoski wyszły, właśnie taki kolor chciałabym mieć taki jak Ci wszedł na zdjęciu;*
cudnie

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia te odżywki w farbach palette mają podobny skład do masek i odżywek profesjonalnych schwarzkopfa z serii np. blondme. Są odpowiednio dobierane do odcienia włosków, seria zimny blond i ciepły oraz nawilżające i nadające połysk. Niestety cena troszkę duża ale możesz zerknąć np. na allegro i obejrzeć. Dla mnie ta seria to naprawdę rewelka.
ok, musiałabym poszukać dziękuję bardzo
czyli w tych farbach palette deluxe są dość dobre odżywki?? jeśli mogłabym Cię prosić to czy wkleiłabyś link do jednej z takich odżywek żebym wiedziała czego szukać?? byłabym wdzięczna;**
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 20:02   #4832
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: prosze Was o pomoc w doborze farby :)

Cytat:
Napisane przez paulynqa Pokaż wiadomość
witam wszystkie wizazanki
Otoz miesiac temu zrobilam pasemka , o ile to mozna nazwać pasemkami- załączam zdjęcie. Na poczatku nie bylo tak zle... teraz farba zaczyna schodzic ciemniec, pojawiaja sie odrosty nie mam zamiaru farbwac odrostow, chce zeby odrosły moje naturalne wlosy, tj ciemny blond prosze doradzcie jakich farb powinnam uzyc by nie bylo widac odrostow i by wlosy przybrały naturalny odcień brazu
myslalam nad garnierem 7 i nad joanna naturalny blond, załaczam zdjęcia, wlosy przed i po farbowaniu oraz zdj farb. prosze o pomoc
wydaje mi sie, ze te odcienie wyjda za ciemno

rozejrzyj sie za takimi:
http://www.partnersi.com.pl/dane/gal...ond%20(37).jpg
http://merlin.pl/Londa-Color-Emotion...5203134168.jpg
http://s2.alejka.pl/i2/p/30/06/004c44e345d94_0_b.jpg
http://static.uroda.com/img/gallery/...o2qgmjpd88.jpg ta moze wyjsc jasniej nic docelowy kolor, ale nie wiem czy farby wellatona wychodza duzo ciemniejsze

generanie lepiej nalozyc jasniejszy odcien. ten blond garniera zdaje sie wychodzi jak braz o ile dobrze pamietam chociaz moze akurat z twoich jasnych wlosow sie spluka po paru myciach i bedzie ok
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 20:23   #4833
paulynqa
Raczkowanie
 
Avatar paulynqa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 184
Dot.: prosze Was o pomoc w doborze farby :)

dziekitez czytalam,z e wychodzi ciemniejszy. ale chyba jednak zaryzykuje, musze cos zrobic z ta zółcia...
__________________

paulynqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 20:49   #4834
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: prosze Was o pomoc w doborze farby :)

Cytat:
Napisane przez paulynqa Pokaż wiadomość
dziekitez czytalam,z e wychodzi ciemniejszy. ale chyba jednak zaryzykuje, musze cos zrobic z ta zółcia...
podalam ci ciekawe warianty farb
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:14   #4835
paulynqa
Raczkowanie
 
Avatar paulynqa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 184
Dot.: prosze Was o pomoc w doborze farby :)

te kolorki chyba troche za jasne sa, z poczatku mysle byloby ok, pozniej w pomieszaniu z moimi po kilku myciach wyszłyby rude
poszukuje ciemnego blondu, ale ktory nie przyciemni tak bardzo jak ten garnier..własnie przeczytalam, ze niemaze czarne wlosy wychodza...
__________________

paulynqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:41   #4836
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny takie głupie pytanie. Na allegro zauważyłam folię aluminiową profesjonalną do balejażu i pasemek i zaczęłam się zastanawiać. Moja (była) fryzjerka używała zwykłej, sklepowej, jak do pieczenia. Mogło by to mieć wpływ na kondycję włosów? Nie wiem tylko czym różni się profesjonalna od tej sklepowej.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:58   #4837
cukiereczeq16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: anglia
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Czy ktos mi pomoze? Dziewczyny nie rozumiem moich wlosow. Farbowalam LORealem 03 Najjasniejszym Pop blondem odrost prawie czarny zrobil sie jasny (co prawda zoltawy) ale koncowki (ciemny blond) nie chca sie rozjasnic (mam prawie biale wlosy z ciemnymi koncowkami. Czy ktos ma pomysl co z tym zrobic?? Boje sie rozjasniacza.
z gory dziekuje
cukiereczeq16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 22:22   #4838
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
jejku ślicznie Ci te włoski wyszły, właśnie taki kolor chciałabym mieć taki jak Ci wszedł na zdjęciu;*
cudnie[COLOR="Silver"]
dziękuje
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 22:34   #4839
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez cukiereczeq16 Pokaż wiadomość
Czy ktos mi pomoze? Dziewczyny nie rozumiem moich wlosow. Farbowalam LORealem 03 Najjasniejszym Pop blondem odrost prawie czarny zrobil sie jasny (co prawda zoltawy) ale koncowki (ciemny blond) nie chca sie rozjasnic (mam prawie biale wlosy z ciemnymi koncowkami. Czy ktos ma pomysl co z tym zrobic?? Boje sie rozjasniacza.
z gory dziekuje
a farbowalas na naturalnych ciemnych blond wlosach ? bo jesli tak tak, to zwykle powinno sie nalozyc na wlosy gdzies moze z 2-3 cm od nasady. dopiero jak juz farba lapie na tych wlosach to wtedy powinno sie polozyc reszte farby na nasade wlosow. a jesli mialas wczesniej farbowane na jakis ciemniejszy odcien to niestety normalne, ze to ciezko zwykla farba lub sklepowym rozjasniaczem zlapac. wtedy dobrze uzyc dekoloryzatora , badz rozjasniacza fryzjerskiego.
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 00:29   #4840
cukiereczeq16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: anglia
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez natasha325 Pokaż wiadomość
a farbowalas na naturalnych ciemnych blond wlosach ? bo jesli tak tak, to zwykle powinno sie nalozyc na wlosy gdzies moze z 2-3 cm od nasady. dopiero jak juz farba lapie na tych wlosach to wtedy powinno sie polozyc reszte farby na nasade wlosow. a jesli mialas wczesniej farbowane na jakis ciemniejszy odcien to niestety normalne, ze to ciezko zwykla farba lub sklepowym rozjasniaczem zlapac. wtedy dobrze uzyc dekoloryzatora , badz rozjasniacza fryzjerskiego.
Naturalne mam brazowe mysie ale jestem po dekoloryzacji z czarnych takze niestety moje wlosy sie duzo juz nacierpialy. Mam nierowny kolor bo wiadomo na koncowkach sa pozostalosci po ciemnych farbach;[ ale skoro ciemne odrosty sie rozjasniaja ..to chyba te rudawe tym bardziej powinny?? nie wiem przyznam bez bicia ze jestem nowa w tym temacie bo pierwszy raz sie odwazylam byc blondynka i widze ze to nie takie latwe i przyjemne ale nie poddam sie bez walki tylko chcialabym ocalic co nieco na glowie
cukiereczeq16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 07:40   #4841
anioolek20
Raczkowanie
 
Avatar anioolek20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez natasha325 Pokaż wiadomość
a moze sprobowalabys najpierw rozjasniaczem zeby je rozjasnic a pozniej robic odrosty jakas rozjasniajaca farbka z platynowym odcieniem ?

a nie mozna odrazu położyc farby bez tego rozjasniacza? i zaczac od odrostow a pozniej przeciagnac na te zółte? tylko jaka farba złapie mi moj odrost (to jakis ciemny blond albo braz ... sama nie wiem)? nie wiem co kupic
anioolek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 08:37   #4842
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

SonyaSmith Dziękuje Ci bardzo za wyczerpująca odpowiedz. Bardzo mi pomogłaś ale się jeszcze zastanawiam bo ty mam swój naturalny kolor swoich włosów bardzo bardzo jasny a ja na odwrót i się tak zastanawiam czy ta9.1 garniera poradzi sobie z moimi odrostami które się już pojawiły i są to ciemny blond.Nie chciała bym aby się odróżniały od reszty bo właśnie w szczególności po to tez przyciemniam ,bo mam dosyć walki z tym ciągłym rozjaśnianiem ich i to prawie bez rezultatów takich które by mnie usatysfakcjonowały w 100%.No nic będę myśleć.Dziękuje jeszcze raz

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez cukiereczeq16 Pokaż wiadomość
Naturalne mam brazowe mysie ale jestem po dekoloryzacji z czarnych takze niestety moje wlosy sie duzo juz nacierpialy. Mam nierowny kolor bo wiadomo na koncowkach sa pozostalosci po ciemnych farbach;[ ale skoro ciemne odrosty sie rozjasniaja ..to chyba te rudawe tym bardziej powinny?? nie wiem przyznam bez bicia ze jestem nowa w tym temacie bo pierwszy raz sie odwazylam byc blondynka i widze ze to nie takie latwe i przyjemne ale nie poddam sie bez walki tylko chcialabym ocalic co nieco na glowie
Pamiętam moje postanowienie będę jaśniutką blondynka.Po prawie dwóch latach działania na własna rękę i przetestowania chyba wszystkich farbek sklepowych mam dość i teraz przyciemniam je.Fakt faktem nie za dużo ale ta ciągła walka z odrostami które są ciężkie do rozjaśnienia.Mam nadzieje,ze Twoje włosy się lepiej rozjaśniają to będzie Ci lżej.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:19   #4843
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez cukiereczeq16 Pokaż wiadomość
Naturalne mam brazowe mysie ale jestem po dekoloryzacji z czarnych takze niestety moje wlosy sie duzo juz nacierpialy. Mam nierowny kolor bo wiadomo na koncowkach sa pozostalosci po ciemnych farbach;[ ale skoro ciemne odrosty sie rozjasniaja ..to chyba te rudawe tym bardziej powinny?? nie wiem przyznam bez bicia ze jestem nowa w tym temacie bo pierwszy raz sie odwazylam byc blondynka i widze ze to nie takie latwe i przyjemne ale nie poddam sie bez walki tylko chcialabym ocalic co nieco na glowie
a to normalne ze po dekoloryzacji ciezko troche zlapac na koncowkach.. bo jednak skoro farbowalas sie na ciemnie odcienie to wiadomo, kilka razy tam farba byla nakladana a na czubku glowy dekoloryzator szybciej sobie poradzil z usunieciem pogmentu. dlatego mysle ze mozesz sprobowac rozjasniaczem fryzjerskim poniewaz on ma inne wlasciwosci niz zwykly rozjasniacz ze sklepu, wybiela a nie robi zoltego odcienia. polozysz na chwile na tych spodach, potem podetniesz sobie koncoweczki dla odzywienia i mysle ze powinno byc ladnie ja wlasnie chcialam raz kupic taki rozjasniacz fryzjerski w sklepie fryzjerskim ale niestety ten proszek to jest w duzych ilosciach, do salonow fryzjerskich. ale widzialam na allegro male saszetki.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anioolek20 Pokaż wiadomość
a nie mozna odrazu położyc farby bez tego rozjasniacza? i zaczac od odrostow a pozniej przeciagnac na te zółte? tylko jaka farba złapie mi moj odrost (to jakis ciemny blond albo braz ... sama nie wiem)? nie wiem co kupic
wlasnie mojej kolezance farbowalam wlosy i wygladaly tak samo jak u Ciebie. ciemne odrosty i takie jakby sredni blond pofarbowane wczesniej odrosty. farba na takich juz rozjasnianych nie lapie tylko nadaje wtedy tylko ten odcien a lapie na naturalnych, wiem to po sobie, po ciagle denerwowalo mnie to, ze spody lapie na ciemno i przy kolejnym farbowaniu nalozylam na nie i to wgl nie lapalo... dlatego jak juz wczesniej kolezance podpowiedzialam dobrze byloby sprobowac fryzjerskiego rozjasniacza, bo szybko dziala i wybiela, a nie jak zwykle sklepowe rozjasniacze, ktore robia zolty kolor. pozniej mozesz sobie plukac plukanka w celu uzyskania platynowego odcienia.
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:40   #4844
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A mi się wczoraj udało leciutko przyciemnić włoski, hurra!!! Z poziomu 10 wskoczyłam na 9. I wreszcie mam beżowe, takie jak chciałam. Są nadal jasne ale jednocześnie o wiele bardziej naturalne!! Aha, robiłam farbą: Garnier Nutrisse bardzo jasny beżowy blond.
Włosy nie pokryły się idealnie, wciąż prześwitują gdzieniegdzie białawe pasemka ale to nic, wygląda naturalniej. Aha tylko trochę się zdziwiłam że kolor wyszedł jakiś taki popielaty, myślałam że będzie cieplejszy?? A tu taka niespodzianka, ale tak sobie myślę że to zejdzie po paru myciach i pozostanie prawdziwy "biszkoptowy" blond. Jak wrócę do domu z pracy to postaram się zrobić kilka fotek ))

W załączniku zdjęcie farby którą robiłam. Przypominam, że kładłam ją na mocno rozjaśnione włosy + żółtawy odrost który do końca się nie chciał rozjaśnić - ta farba wszystko ładnie wyrównała
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:40   #4845
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

natasha rozjaśniacz fryzjerski rozjasnia tak samo przez żółty do bieli, bo kolejne stadia rozjaśniania opierają się na barwach pomarańćzowy, jasny pomaranczowy, żółty, bananowy czyli jasny żółty i wreszcie biel. Profesjonalnie zwykle nie robi sie rozjasniaczem bieli tylko zostawia włosy w stadium bananowym i nakłąda toner, zeby nie zniszczyc włosów.

opakowanie 500g pasty platinum z loreala to koszt ok 80zł. Do tego nalezy jeszce dokupic wode 6,9 lub 12% - im nizsza, tym dłuzej trzeba trzymac. No i rózowa pasta jest do włosów delikatnych a niebieska do mocnych, grubych, ciezko sie rozjasniających.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:52   #4846
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
A mi się wczoraj udało leciutko przyciemnić włoski, hurra!!! Z poziomu 10 wskoczyłam na 9. I wreszcie mam beżowe, takie jak chciałam. Są nadal jasne ale jednocześnie o wiele bardziej naturalne!! Aha, robiłam farbą: Garnier Nutrisse bardzo jasny beżowy blond.
Włosy nie pokryły się idealnie, wciąż prześwitują gdzieniegdzie białawe pasemka ale to nic, wygląda naturalniej. Aha tylko trochę się zdziwiłam że kolor wyszedł jakiś taki popielaty, myślałam że będzie cieplejszy?? A tu taka niespodzianka, ale tak sobie myślę że to zejdzie po paru myciach i pozostanie prawdziwy "biszkoptowy" blond. Jak wrócę do domu z pracy to postaram się zrobić kilka fotek ))

W załączniku zdjęcie farby którą robiłam. Przypominam, że kładłam ją na mocno rozjaśnione włosy + żółtawy odrost który do końca się nie chciał rozjaśnić - ta farba wszystko ładnie wyrównała
No moja droga to mnie zaskoczyłaś.Ale bardzo,ale to bardzo ciesze się,ze ci się udało i nie ukrywam,ze czekam z utęsknieniem aż wrócisz z pracy No widzisz a tyle się na gdybałyśmy hehe.Fajnie ciesze się.A ja chyba w sobotę się za to wezmę.Pozdrawiam i miłego dnia
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:05   #4847
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No moja droga to mnie zaskoczyłaś.Ale bardzo,ale to bardzo ciesze się,ze ci się udało i nie ukrywam,ze czekam z utęsknieniem aż wrócisz z pracy No widzisz a tyle się na gdybałyśmy hehe.Fajnie ciesze się.A ja chyba w sobotę się za to wezmę.Pozdrawiam i miłego dnia

Dzięki też życzę miłego dnia!! Muszę ci powiedzieć że bałam się jak cholera, ale chodziłam koło tej farby od dawna no i w końcu się odważyłam... a co tam, pomyślałam raz kozie śmierć najwyżej jak mi się nie będzie podobało, to szampon przeciwłupieżowy pójdzie w ruch a następnym razem użyję jeszcze innego odcienia blondu i już... co prawda miałam zaczekać dłużej z tym farbowaniem ale już nie mogłam patrzeć na moje suche białe kłaki i żółtawe odrosty. Aha a tak nawiasem mówiąc to ludzie nie zauważyli zbytniej różnicy w kolorze moich włosów, poza tym że stwierdzili że są "spokojniejsze" i kolor jest ładnie wyrównany. I co to chodziło!

Kolor wyszedł, mogę powiedzieć, właściwie dokładnie tak jak na opakowaniu tylko z taką bardziej popielatą nutą która mam nadzieję wkrótce się wypłucze No nic zobaczę jak na zdjęciach będzie to wyglądało...

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-04-15 o 10:07
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:30   #4848
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny podczytuje was troszke

i ze jakos fryzjer daleko kupilam garniera 111 i potrzymalam jak radzilyscie dlugo. Odrost mialam spory w odcieniu ciemny blad a ciemny mysi... Pasemka ladnie wyszly bez siwosci i blekitow, tyle ze odrost to taki ciemny rudy blad- cos ala jasne stare zloto...

i teraz nie wiem czy jak za dwa tygodnie znow zrobie to odrost sie rozjasni czy nie? Farba naprawde fajna ,wlosy sa blyszczace i nie wysuszone, a ku mojemu zdziwieniu nie wychodzily... Farbowalam kiedys lorealem viking i po niej wlosy zrobily sie blyszczace ale szorstkie, sianowate i wylazily garsciami. Wiec garnier wypadl lepiej.
No wiec nie wiem co radzicie jeszcze raz , w maju ide do fryzjera wiec moze poczekac....

co ile farbujecie ? pytam z ciekawosci
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:31   #4849
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
natasha rozjaśniacz fryzjerski rozjasnia tak samo przez żółty do bieli, bo kolejne stadia rozjaśniania opierają się na barwach pomarańćzowy, jasny pomaranczowy, żółty, bananowy czyli jasny żółty i wreszcie biel. Profesjonalnie zwykle nie robi sie rozjasniaczem bieli tylko zostawia włosy w stadium bananowym i nakłąda toner, zeby nie zniszczyc włosów.

opakowanie 500g pasty platinum z loreala to koszt ok 80zł. Do tego nalezy jeszce dokupic wode 6,9 lub 12% - im nizsza, tym dłuzej trzeba trzymac. No i rózowa pasta jest do włosów delikatnych a niebieska do mocnych, grubych, ciezko sie rozjasniających.
ale jednak te profesjonalne rozjasniacze to maja od razu dekoloryzacje, ze mozna uzyc ja na wczesniej farbowanych wlosach, a niestety ten ze sklepu nic nie zrobic, tylko dodatkowow popali. ame mysle ze jednak podpytac sie fryzjera, moze cos doradzic. bo ja wlasnie zastanawialam sie, czy kupic taki profesjonalny rozjasniacz, aby zrobic pasemka mamie, a ona farbowala ostatnio srednim blondem. zseby chociaz sprobowac takie o dwa tony jasniejsze, aby zobaczyc, czy jej pasuja bo zawsze miala ciemne wlosy. jednak slyszalam, ze wlasnie ciezko zrobic pasemka na uprzednio farbowana farba z palette, trudniej jest rozjasnic.
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 11:16   #4850
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Najlepsze farby BLOND

to ja wam pokażę co mam teraz na głowie odrost był z 2 cm, nałożony rozjąsniacz goldwell [platinum, rozjaśniły się do "bananowego" na to garnier 113 b.jasny beż.
2 pierwsze zdjęcia zaraz po farbowaniu z koncówkami poniszczonymi, 2 ostatnie zdjęcia już po podcięciu z 3cm u fryzjerki, jestem z efektu zadowolona, chociaż myślałam że beżowy bardziej będzie a tu mocno platynowe są, następnym razem chyba ten 89 jasny beż nałożę.
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:24   #4851
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Elunia jejku ja też tak chce!!! Ślicznie!!!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:32   #4852
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziękuję, jeszcze końce z 3 cm po balejagu takie troszeczkę ciemniejsze, ale efekt strasznie mi się podoba
następnym razem albo jasny bez nałożę, alboto słynne białe złoto. ale to z 6 tygodni teraz spokoju dla włosków i regeneracja
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:32   #4853
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Dzięki też życzę miłego dnia!! Muszę ci powiedzieć że bałam się jak cholera, ale chodziłam koło tej farby od dawna no i w końcu się odważyłam... a co tam, pomyślałam raz kozie śmierć najwyżej jak mi się nie będzie podobało, to szampon przeciwłupieżowy pójdzie w ruch a następnym razem użyję jeszcze innego odcienia blondu i już... co prawda miałam zaczekać dłużej z tym farbowaniem ale już nie mogłam patrzeć na moje suche białe kłaki i żółtawe odrosty. Aha a tak nawiasem mówiąc to ludzie nie zauważyli zbytniej różnicy w kolorze moich włosów, poza tym że stwierdzili że są "spokojniejsze" i kolor jest ładnie wyrównany. I co to chodziło!

Kolor wyszedł, mogę powiedzieć, właściwie dokładnie tak jak na opakowaniu tylko z taką bardziej popielatą nutą która mam nadzieję wkrótce się wypłucze No nic zobaczę jak na zdjęciach będzie to wyglądało...
No to fajnie.Ja pewnie tez będę trzęsła gatkami bo tez się obawiam.Mam do wyboru garnier color naturals 9.1 bardzo jasny popielaty blond i schwarzkopf natural&yasy 532.Trochę trudno stwierdzić jakiego jest poziomu ten natural&yasy bo w nazwie jest to perłowy jasny popielaty blond a numeracja to już sama nie wiem.No i obawiam się jeśli użyje garniera 9.1 to co się stanie z tymi moimi już powstałymi prawie 1-cm odrostami.Na opakowaniach tych dwóch farbek to mogę stwierdzić ze ta 532 jest ciemniejsza.Jak widać już drżę jak pomyśle o farbowaniu.A ty już miałaś swoje odrosty bo chyba masz takie jak ja.I jak chwyciły.Nie odróżniają się.Bo pisałaś,ze wszystko fajnie chwyciło.No nic a ja dalej gdybam.....Dodaje wam foto farbek poradźcie którą użyć.Wiem,wiem decyzja należy do mnie ale może macie jakieś sugestie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:36   #4854
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
to ja wam pokażę co mam teraz na głowie odrost był z 2 cm, nałożony rozjąsniacz goldwell [platinum, rozjaśniły się do "bananowego" na to garnier 113 b.jasny beż.
2 pierwsze zdjęcia zaraz po farbowaniu z koncówkami poniszczonymi, 2 ostatnie zdjęcia już po podcięciu z 3cm u fryzjerki, jestem z efektu zadowolona, chociaż myślałam że beżowy bardziej będzie a tu mocno platynowe są, następnym razem chyba ten 89 jasny beż nałożę.
No mi tez się u Ciebie bardzo podoba.Gratuluje.Jak widać własnymi silami tez można.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:37   #4855
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ładniutki kolorek i bardzo jasne wyszly, ale tak to wychodzi z rozjasniaza, inny efekt niz farby. podoba mi sie bardzo a mam pytanie do was, uzywacie jakichs plukanek ? czy wedlug was lepsza jest w postaci plynu, ze rozrabia sie z woda czy lepiej w szamponie ? bo z tego co slyszalam taki do plukania to mocniej trzyma, ze nie trzeba co kazde mycie jej uzywac. ja wlasnie kupialm w postaci szamponu, juz keidys go uzywalam i fajny efekt wychodzi, tylko jako ogolem szampon do mycia wlosow nie przepadam za nim, poniewaz jakies suche wlosy sa po nim...
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:43   #4856
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Adzio a probnik nie jest bardziej miarodajny?

Przykladowo loreal ma na opakowaniach bardzo jasne kolory a wychodza ciemniej, bo zmienili szate i podrasowali opakowanie...
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:52   #4857
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez natasha325 Pokaż wiadomość
ładniutki kolorek i bardzo jasne wyszly, ale tak to wychodzi z rozjasniaza, inny efekt niz farby. podoba mi sie bardzo a mam pytanie do was, uzywacie jakichs plukanek ? czy wedlug was lepsza jest w postaci plynu, ze rozrabia sie z woda czy lepiej w szamponie ? bo z tego co slyszalam taki do plukania to mocniej trzyma, ze nie trzeba co kazde mycie jej uzywac. ja wlasnie kupialm w postaci szamponu, juz keidys go uzywalam i fajny efekt wychodzi, tylko jako ogolem szampon do mycia wlosow nie przepadam za nim, poniewaz jakies suche wlosy sa po nim...
No właśnie ostatnio włosy mi pociemniały (a może mi się wydawało) i znowu zaczęłam myć Joanną filetową i włosy to miałam jakby mnie piorun strzelił! Nigdy takich nie miałam po niej! Wczoraj nawet po Joannę nie sięgnęłam i użyłam płukanki (delia srebrna) i dziś włosy mam ładne i jaśniejsze co najważniejsze Żadnego siana.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:54   #4858
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Adzio a probnik nie jest bardziej miarodajny?

Przykładowo loreal ma na opakowaniach bardzo jasne kolory a wychodza ciemniej, bo zmienili szate i podrasowali opakowanie...
No wiesz ja używalnym również loreala i to wielu i np.exellence ma w próbniku dożo ciemniejsze kolory a wychodzą jaśniutkie.A w próbniku to ten 9.1 był szary a 522 był szary połączony z perlą.Wiedz czarna magia.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:54   #4859
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez natasha325 Pokaż wiadomość
ale jednak te profesjonalne rozjasniacze to maja od razu dekoloryzacje, ze mozna uzyc ja na wczesniej farbowanych wlosach, a niestety ten ze sklepu nic nie zrobic, tylko dodatkowow popali. ame mysle ze jednak podpytac sie fryzjera, moze cos doradzic. bo ja wlasnie zastanawialam sie, czy kupic taki profesjonalny rozjasniacz, aby zrobic pasemka mamie, a ona farbowala ostatnio srednim blondem. zseby chociaz sprobowac takie o dwa tony jasniejsze, aby zobaczyc, czy jej pasuja bo zawsze miala ciemne wlosy. jednak slyszalam, ze wlasnie ciezko zrobic pasemka na uprzednio farbowana farba z palette, trudniej jest rozjasnic.
zgadzam się, rozjaśniacze drogeryjne nie mają takiej mocy, jak profesjonalne, ale stadia rozjaśniania sa te same. Drogeryjny nieraz trzeba nałozyc i ze 3-4 razy, by uzyskac platynowy blond z ciemnego a profesjonalny tylko raz i to nieraz tylko na 20 minut.

palleta jest metaliczna, wiec trudno się ją wyzera, ale profesjonalny na pewno da rade i mniej zniszczy. Ja dekoloryzaowałam sie z palette ciemny brąz, który wyglądał jak granatowa czerń, ale nie rozjaśniaczem tylko dekoloryzatorem, choc wiem, ze platinum loreala używają fryzjerzy tez do dekoloryzacji, i mam jasny blond, więc da się Przy średnim blondzie wystarczy dobra farba rozjaśniająca.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:54   #4860
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: prosze Was o pomoc w doborze farby :)

ja wlasnie farbowalam kolezance ciemnym blondem z palette color naturals. to ladny kolor wyszedl, niby braz niby cienmy blond, z jasniejszymi refleksami, wygladalo jak naturalne wlosy. i zrownalo nawet z cienym odrostem. moze sprobuj na poczatek sredni blond ? kolezance szybko zaczely sie na koncach zmywac ale nie ma rudy, wlasnie ladny kolorek byl. ja wlasnie probowalam przyciemnic jakos zeby dojsc do naturalnych czyli taki popilaty jasny blond, ale nie moge znalezc takeigo odcienia, ktory na jasnych blond wlosach przyciemnilby na jakis popielaty odcien.
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.