Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-12, 19:14   #2911
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
puder bambusowy?! omg! brzmi drogo.
Na nogi polecam dobry depilator. Też miałam taki bezsznadziejny problem. Codziennie goloara, inaczej nie dało rady... Wosku nie cierpiałam. Kupiłam depilator, taki za stówkę, ale na necie znajdziesz za 60 zł. - nie jest świetny... ale nogi mam śliczne :P efekt w moim przypadku - to jakiś tydzień... Najgorsze jest to, że trzeba czekać aż włochy odrosną ;] - inaczej depilator ich nie wychwyci. Myślałam nad depilacją laserową, ale koszt jest dla mnie zbyt wysoki.

Bibułki matujące - może spróbuj na początek perfecty. Nie stosowałam, ale podobno są ok
Strasznie drogi - 9,80zł http://biochemiaurody.com/sklep/powder-bamboo.html

Kupiłam depilator, ale nie odważyłam się użyć :P. Zresztą teraz lato to jak mam czekać aż odrosną nie będę przecież z dywanem na nogach chodzić :P. Poza tym mnie irytują jednodniowe odrosty, a co dopiero jakbym 'zapuściła'...
Myślę, że jak weźmiesz pod uwagę, że laser kilka razy w ciągu życia, a baterie do depilatora musisz ciągle kupować czy tam ładować prądem, za który płacisz to laser wychodzi taniej . Tylko że nie każdy może mieć usuwane włosy laserem i ja nie mogę .

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Mnie po depilatorze i paście cukrowej strasznie włosy wrastają A od maszynki mam okropne przebarwienia pod pachami, nie mam pojęcia, co z tym zrobić, wyglądają jak niewydepilowane albo brudne
Ja już nie wiem co mam robić, a każdy włosek mnie tak denerwuje . A nie chce mi się codziennie golić!

Cytat:
Napisane przez TheNepeta Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy już to się gdzieś pojawiło w gąszczu tych postów - nie sposób tego ogarnąć. Moje patenty, czyli to, co teraz przychodzi mi do głowy:
  • jeśli smarujesz twarz kremem /masuj lub wklepuj/, nie zapomnij o szyi, podłużne ruchy dłonią i poklepywanie podbródka napina skórę, pozwala uniknąć fałdek i 'trzyma szyję w ryzach'
  • poranną toaletę zaczynaj od zimnego prysznica nakierowanego na biust - piersi dłużej zachowują młody wygląd
  • szczoteczką do zębów, nawet z odrobiną pasty możesz wymasować i wygładzić usta, nadając im naturalny czerwony odcień,
  • na noc balsam do ust Tisane lub miód
  • pokruszona łupina orzecha włoskiego, rozgnieciona truskawka, poziomka, malina czy jagoda + jogurt naturalny to dobry peeling/maseczka
  • bóle żołądka czy menstruacyjne - połóż w tych miejscach kota
  • zdrowe włosy to włosy myte co dwa dni, za dużo odżywek, masek czy w ciągu dnia pianek i lakierów to dla włosów katastrofa
  • spękane pięty smaruj na noc kremem z gliceryną i zakładaj skarpetki
  • dla zachowania higieny nie trzymaj golarki pod prysznicem czy na wannie, ale w suchym miejscu
  • wszelkie wypryski, zaskórniki czy rozszerzone naczynka, jeśli pojawiają się okresowo, są oznaką przemęczenia, nadmiaru stresu lub nietolerancji na używki /też słodycze, kawa i przyprawy/ - staraj się ich w miarę możliwości unikać
  • na podkrążone czy zaczerwienione oczy najlepszy wywar z herbaty lub rumianku
  • dla zmęczonych, opuchniętych nóg zbawieniem będzie proszek Gehwol rozpuszczany w wodzie
Ależ mnie tym rozbawiłaś . Niestety nie mam kota, bo chyba jestem uczulona , a kocham te zwierzaczki!
To niestety bywa oznaką bycia kobietą, bo naturalne jest to, że w danym czasie cyklu ma się wypryski (zazwyczaj przed okresem, ale niektóre dziewczyny mają w czasie lub po; jednak zawsze jest to ten sam okres cyklu :P). Chętnie bym odstawiła okres :P jednak się nie da :P (pomińmy wszelkie tabletki anty, ciąże i tym podobne rozwiązania :P. ).
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
pod pachami - jest beznadziejnie ;p co prawda nie mam takich problemów jak TY, ale koleżanki mają i faktycznie - jest to niefajne... nie mam żadnej rady..
Co do wrastających włosków - stosujesz wcześniej peeling? to bardzo pomaga, nawet eliminuje problem
A mnie te peelingi nawet chyba nic nie dają :/. Aczkolwiek akurat na nogach nie mam tego problemu.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Peeling, krem z mocznikiem... I nic Tak bym chciała mieć ładne pachy
Ja też :/.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Nie jest wcale drogi Na BU kosztuje 12,90 za zestaw złożony z pudru bambusowego i pudru z jedwabiem, które należy zmieszać i stosować na twarz.
Też mam go na swojej liście, ale narazie kończę własnoręcznie robiony puder z zielonej glinki, skrobii i cynamonu, przy czym męczę jeszcze prasowańca z Sephory.
A ja golę nogi na odżywkę do włosów i są super gładkie po niej. Nie mam też żadnych podrażnień. Nigdy nie używałam pianek do golenia, zawsze płyn lub żel do kąpieli albo płyn do higieny intymnej, maszynka i heja.
Z bibułek matujących używałam jedynie taniutkich Wibo za parę złotych, ale są strasznie słabe. Ściągają sebum, ale dają chwilowy efekt.
Lepszy taki puder mieszany babmbus + jedwab niż sam bambus? Proszę o szybką odpowiedź, bo chcę zamówić .

To nikt nie przetestował dobrych bibułek matujących?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:20   #2912
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

winyl, no, masakra jest z tym "zapuszczaniem", ja jak mam delikatnego jeża, to od razu, myk do łazienki i golę :P tak samo jest mi ciężko dotrwać do momentu masochistycznego ;] golenia depilatorem. Ale warto kijowe też są czerwone krosty... ale smaruję sudocremem i na następny dzień nogi są pięknie wydepilowane
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:24   #2913
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Strasznie drogi - 9,80zł http://biochemiaurody.com/sklep/powder-bamboo.html

Kupiłam depilator, ale nie odważyłam się użyć :P. Zresztą teraz lato to jak mam czekać aż odrosną nie będę przecież z dywanem na nogach chodzić :P. Poza tym mnie irytują jednodniowe odrosty, a co dopiero jakbym 'zapuściła'...
Myślę, że jak weźmiesz pod uwagę, że laser kilka razy w ciągu życia, a baterie do depilatora musisz ciągle kupować czy tam ładować prądem, za który płacisz to laser wychodzi taniej . Tylko że nie każdy może mieć usuwane włosy laserem i ja nie mogę .


Ja już nie wiem co mam robić, a każdy włosek mnie tak denerwuje . A nie chce mi się codziennie golić!


Ależ mnie tym rozbawiłaś . Niestety nie mam kota, bo chyba jestem uczulona , a kocham te zwierzaczki!
To niestety bywa oznaką bycia kobietą, bo naturalne jest to, że w danym czasie cyklu ma się wypryski (zazwyczaj przed okresem, ale niektóre dziewczyny mają w czasie lub po; jednak zawsze jest to ten sam okres cyklu :P). Chętnie bym odstawiła okres :P jednak się nie da :P (pomińmy wszelkie tabletki anty, ciąże i tym podobne rozwiązania :P. ).

A mnie te peelingi nawet chyba nic nie dają :/. Aczkolwiek akurat na nogach nie mam tego problemu.


Ja też :/.


Lepszy taki puder mieszany babmbus + jedwab niż sam bambus? Proszę o szybką odpowiedź, bo chcę zamówić .

To nikt nie przetestował dobrych bibułek matujących?
Ciężko mi udzielić odpowiedź, szczerze Ci powiem, że nie mam pojęcia
Może poczytaj opinie na temat tych pudrów i sama zdecyduj.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:34   #2914
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Zdecydowałam się narazie na bambusowy, najwyżej zamówię później jeszcze ten drugi . W ogóle trochę żałuję, że w takiej euforii na szybko kupuję, bo mogłabym trochę poczytać i więcej produktów kupić naraz i wtedy chyba za wysyłkę bym płaciła tylko raz. No, ale na przyszłość będę pamiętać .
Teraz się zabieram za EDM na allegro ... to chwilę potrwa .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:40   #2915
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Macie sprawdzonych sprzedawców na Allegro? Proszę o namiary
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:46   #2916
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja jak narazie znalazłam jedną osobę, która ma dwa pędzle i próbki wszystkich kolorów; więc ma to czego trzeba mi najbardziej i tam zamówię, zdam później relację . Tylko narazie się nie mogę na moje konto dostać :O. Miałam zapisane na komputerze hasło, a tu hasło nieprawidłowe :|. Na pewno zapisane było dobre i nie zmieniałam, może mi się ktoś włamał? :/ Czekam na maila z nowym hasłem i nie przychodzi ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 20:24   #2917
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość

Aaa ten sok aloesowy rozcieńczacie czy taki skoncentrowany używacie jak tonik ?
Ja piję nierozcieńczony, tak samo używam na twarz



Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
gad Dziękuje za rady. Ja staram się bardzo poważnie podchodzić do żywienia. Od 2 lat jem świadomie Mimo ze nie mam skłonności do anemii to od kiedy żywie się sama jem dużo buraków i piję pokrzywę (choć tę musiałam ograniczyć bo przyspieszała mi @) i przyjmuje sporo suplementów (wszystko konsultuje z lekarzem)
Mogłabyś powiedzieć coś więcej o świadomym jedzeniu?
Chciałabym zmienić swoje nawyki żywieniowe, niestety mam wstręt do warzyw :/ także generalnie za zdrowo się nie odżywiam :/


Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość

Masz jakiegos sprzedawce minerałków edm na allegro sprawdzonego ? i jak dobralas kolor bo to mnie martwi
Kupowałam za każdym razem u kogo innego. Jedna ze sprzedających na pewno miała nick gabi, może z jakimś dopiskiem jeszcze, w każdym razie na pewno pojawiło się słowo gabi.
W każdym razie jeszcze nie miałam żadnych problemów z zamówieniem jeśli chodzi o edm.

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
ja tez mam pytanie do Ag4, czy uzywalas jakichs rozswietlaczy z edm, jesli tak , to jakie mozesz polecic, i jak zaczynalas, zamawialas sample 1g< to w ogole wystarczy na wiecej niz jedno uzycie? czy moze pelnowymiarowe od razu? probowalas cieni? wybacz ten grad pytan

a moja motywacja do zmiany jest taka: wlasnie skonczylam 25 lat i chce stac sie mozliwie najlepsza wersja siebie samej, bo uwazam ze to jest najlepszy czas, poza tym im wiecej zainwestujemy w siebie teraz , tym lepiej bedziemy sie czuc pozniej nie ma nic bardziej pociagajacego niz naprawde zadbana kobieta, poza tym to baaaardzo poprawia samopoczucie,poczucie wlasnej wartości etc etc. Poza tym zainteresowalam sie bardzo, wlasciwie przez przypadek, suplementacja, zdrowym odzywianiem i naturalna kosmetyka, i daze do tego, zeby tryskac energia i cieszyc sie dlugo zdrowiem i dobrym samopoczuciemZamierzam sie rowniez zainteresowac nlp i technikami motywacyjnymi, kupic sobie jakies ksiazki na ten temat, niby bzdura, ale moj znajomy w tym siedzi i wyraznie widze, jak zmienilo sie jego podejscie do zycia i taki ogolny poziom entuzjazmu
Rozświetlaczy nie próbowałam (używam inglota), cieni też (także inglot, póki co. Przy okazji zamawiania podkładu wezmę jakieś cienie).
Jeśli chodzi o opakowania to zamówiłam sobie w małym słoiczku kilka odcieni, nie wiem ile to gr. Póxniej kupiłam pełnowymiarowe opakowanie. Było ok przez jakiś czas, ae później kolor mi ciemniał na twarzy. Kupiłam inny odcien, już na czuja. Też się spisywał przez pierwsze opakowanie, kupiam 2gie i zaczął ciemnieć :/ oddałam koleżance. Później zamówiłam prbki w takich małych woreczkach, one starczały mi na 3 razy nawet z tego co pamiętam. Minerałów nakładam na prawdę malutką ilość, także są wydajne. Dobrałam sobie kolorek i kupiłam pełnowymiarowe opakowanie. Byłam zachwycona, teraz już mi się konczy i widze że znowu kolor zaczyna mi ciemnieć/czerwienieć na twarzy :/ nie wiem co jest :/

Ja używam formuły intensive, czyli tej któa zapewnia największy stopień krycia.



Dziel sę z nami swoimi nowymi odkryciami/patentami

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
mi też bardzo podoba się podejście i plany koleżanki gad - jak Ty się znasz na tych wszystkich specyfikach! Kupiłam aloes! Był w aptece, litr za 22 zł. I tą szczoteczkę polecaną przez gada, z rossmana ))
Ale tanio! To prywatna apetka czy jakaś sieciowa?



Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A polecacie jakieś bibułki matujące?
Ja aktualnie używam Shiseido ( to się jakoś tak pisze ). Nie wiem czy są dostępne w PL. Generalnie są ok

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość

W ogóle zajrzałam do swojej listy i jest strasznie krótka
* maski ziołowe Herbapolu
* mocznik
* olej jojoba - ale nie pamiętam do czego któraś z Was może mi przypomnieć do czego on służy?
* olej kokosowy
* puder bambusowy
* spirulina

Aha, planowałam też zacząć stosować OCM, ale ciągle nie mogę się zebrać...
padłam też tak czasami mam
Wydaje mi się, że na włosy, ale nie ejstem pewna.
Też chcę go kupić

o i mocznik muszę zamówić! TYlko jakoś nie mogę się zebrać do zamówienia z mazideł. Przyzyczaiłam się do BU.


Ja się chyba nie przekonam do mycia olejami. Jakoś nie mam do tego przekonania, no i dużo z tym zachodu.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 21:16   #2918
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Obiecalam wiec ... Oto moje panetny kosmetyczno-pielegnacyjne (codzienne)
Posta musiałam podzielić na 2 części bo się niemieści Część drugą wsawie jutro. Obiecuje

Pod tekstami na fioletowo są ukryte linki do KWC


Cera - mieszana z dużą sklonnoscia do zaskórników, kiedyś (1,5 roku temu) miala duze sklonność do prycholi. Szybko sie opalam ale mam sklonnosc do przebarwien slonecznych
Cialo - jestem raczej duza niz mala i wcale niechce nosic rozmiaru sm. No ale ogromna tez nie jestem, tu i uwdzie mam trochą więcej. Od roku chudne bez większego wysiłku około 3 kg na miesiąc (dowiedziałam się że mam niedoczynność tarczycy i biorę na nią leki). Mialam niewielki celulit ale poradzilam sobie z nim. Skóre na ciel mam cienka i widac mi zylki
Wlosy - dosc czesto (raz na 2-3 miesiace) farbuje wlosy samodzielnie. Z natury sa sklonne do przytluszczania, niezbyt geste i suche. Obecnie wygladaja ladnie i sa czerwone
Poza tym - Mam genetyczna sklonnosc do szybkiego starzenia sie (patrze na mame i siostry 32 i 30 letnie) Bedac juz dorosla przechodzilam ospe wieczna i zostaly mi po niej blizny na piersiach i twarzy
Mam 22 lata.

Codziennnie

Poranna pielegnacja
zaraz po przebudzeniu (jeszcze w pizamce) spryskuje twarz woda termalna avene a nastepnie delikatnie osuszam twarz papierowym recznikiem kuchennym. Polecam ten zabieg szczególnie tym dziewczyna które budza sie tak jak ja z opuchnieta twarza. Ja przechowuje wode w lodówce.
prysznic pod prysznicem myje zeby (używam past organicznych bo inne nawet przeznaczone dla wrażliwców mnie megaśnie podrażniają), cialko zelem (obecni testuje po kolei wszystike Bentlay Organic ale najbardziej lubie Detoxifying Bodywash wlasnie od nich lub Adidas ten różowy) i reka (wszelkie myjki mnie obrzydzaja, no chyba ze nowe ale musialabym kupywac 14 gabek tygodniowo) a bobra Lactacydem. Twarz myje pianka z Bootsa Po umyciu (jeszcze mokra) wcieram w siebie oliwke w zelu Kocham jej zapach. Lekko osuszam sie recznikiem i ubieram szlafroczek (by wciagna reszte wody)
pielegnacja wlasciwa Przecieram twarz Łagodzący tonik do twarzy LRP. Absolutnie genialny tonik. Odczekuje kilka minut i przystepuje do kremowania
Wersja letnia
- pod oczy Garnier roll on lub Nivea Visage, Aqua Sensation Nie rozumie dlaczego ten drugi ma takie słabe oceny na KWC Ja go uwielbiem. Oba kremy-żele przechowuje w lodówce
- twarz - filtr Anthelios XL La Roche Posay SPF 50+. Wiem ze na KWC (który jest dla mnie zawsze waznym zródlem informacji o kosmetyku ale nie wyroczna) ma opinnie bardzo rózne ale ja jestem z niego bardzo zadowolona. To czy chroni mnie przed fotostarzeniem dowiem sie za pare(nascie) lat ale dzisiaj wiem ze prawie calkowicie chroni mnie przed opalaniem, matuje mnie i nie zapycha.
- usta nawilzam niezastapiona pomadka nivea classic
- pod pachę i piersiami smyram się kulką Sanex dla wrażliwych pach która bardzo ładnie pachnie i dobrze mnie chroni (nie pocę się za bardzo, nie ma sensu bym inwestowała w coś aptecznego)
- przed wyjsciem z domu samruje dlonie i przedramiona kremem do rak Neutrogena spf15

Wersja zimowa
- twarz - filtr 15 spf Vichy Aqualia Thermal UV Pardzo go lubie. Pewnie uzywalabym go caly rok gdyby mial wiekszy spf. Swietnie nawilza, nie zapych, ma bardzo praktyczne opakowanie i jest bardzo wydajny Jedyny minus to fakt ze swiece sie po nim dosc intensywnie.
- usta nawilzam niezastapiona pomadka nivea classic
- przed wyjsciem z domu smaruje dlonie kremem Neutrogena silnie skoncentrowanym bezzapachowym. Małe opakowanie tego kremu zawsze mam w torebce

makijaz.
- baza pod makijaz gosh. dla mnie to jeden z niewielu kosmetyków z kategori "makijaz'' bez jakiego nie umie sie obyc. Uwielbiam bo: matuje, wygladza, trzyma makijaz caly dzien, cienie na niej nie roluja sie a ich barwy sa o wiele intensywniejsze niz na samej skórze. Dostrzegam w nim jednak wade: po aplikacji trzeba poczekac piec minut zanim nalozy sie podklad/puder/cien bo cala baza sie zroluje a fluid bedzie sie po nim slizgal
- rozswietlacz/rózowy cien/ korektor rozswietlajacy. Sa mi one bardzo potrzebne bo moje oczy zawsze wygladaja na zmeczone, mam siniaki pod oczami i czesto opuchnieta górna powieke. Dodatkowo "naturalnie" okolice oczu mam ciemniejsze niz reszta twarzy. Jasny cien czy tez rozswietlacz w wewnetrznym konciku pieknie "otwiera" mi oko.
- nie bede sie dlugo rozpisywac o makijazu bo i nie ma o czym (stawiam na pielegnacje) Maluje sie (na codzien dosc delikatnie: tusz, puder/podklad, bronzer/róz, wyzej wymienione rozswietlacze, pomadka) i lubie to robic ale nie znam kosmetyków niezastapionych dla mnie

pielegnacja popoludniowa.
demakijaz
- oczy - plyn do demakijazu oczu Rimmel. Absolutnie mi wystarcza. Dokladnie i delikatnie usuwa tusz i cienie. Próbowalam wielu innych (przewaznie o wiele drozszych) i zaden mnie nie zachwycil na tyle bym chciala go uzywac mimo dosc wysokiej ceny
- twarz oczyszczam mleczkiem do skóry wrazliwej Aubrey Organics. Moim zdaniem geniusz. Naturalny, swietnie uwówa makijaz (wrazie kryzwysu z tuszem tez sobie radzi), ma kremowa konsystencje, nie podraznia, lekko nawilza i pozostawia uczucie czystosci.
- przecieram twarz tonikiem Tonik odnawiajacy L'Oreal Dermo-Expertise. Pierwszy raz kupilam go bo byla na niego promocja a jego poprzednik sie skonczyl (a ja nie mialam pomyslu na inny). Polubilismy sie. Pieknie rozjasnia, ujednolica koloryt, nawilza i ladnie pachnie. Jest tez bardzo wydajny
- nakładam na twarz Oil free Moisturiser do cery wrażliwej marki Botanics. (jest to marka dostępna niestety w Bootsie ewentualnie na ebayu) Kocham ten kremik Pięknie nawilża, koi i wygładza. Nie zapycha porów ! Dodatkowym atutem jak dla mnie jest to produkt naturalny na bazie woskownicy europejskiej (pomaleńku mam zamiar wyeliminować wszelką możliwą chemie z kosmetyków). Gdyby wracała do PL to bym chyba z 3 na zapas kupiła.

Czasami moja pielegnacja popoludniowa kończy sie w tym miejscu ale przewaznie stosuje o tej porze maseczki, peelingi itp.(wtedy nie nakładam kremu ) TZa nie ma w domu (wraca 4 godziny po mnie) wiec wypoczywam i dbam o siebie. No czasami obiad zrobie, poprasuje itp O w/w zabiegach w dziela "kilka razy w tygodniu" w następnym poście

pielegnacja wieczorna
- biore prysznic taka sama procedura i kosmetyki jak rano z tym ze gole wloski pod pachami itd i nie smaruje sie oliwka
- myje wlosy - obecnie uzywam szamponów Odzywczy szampon z dzika róza Aubrey Organics i Alpacin C1 koferinowy stymulujacy porost wlosów (naprawde dobrze sie spisuje, dziala jak na etykiecie pisza ale wlosy po nim sa nieprzyjemne w dotyku gdy nie zmkną łusek odżywką). Absolutnym hitem w mojej pielegnacji wlosów jest Australian Organics Szampon do wlosów suchych, zniszczonych farbowaniem i innymi zabiegami. W skladzie ma oleje z rozmarynu, cytryny, miety pieprzowej i 6 prowitamin . Nie zawiera parabenów, barwników i syntetycznych zapachów. Polecam ogromnie. Mialam problem go dostac ale od wczoraj znowu go mam Moje włosy go kochają, są po nim miękkie, gładnie i takie hmm sypkie.
- odzywiam wloski - obecnie John Frida do wlosów czerwonych i Tresemme Conditioner z witamina E Tresemme Conditioner z witamina E Tą drugą bardzo lubie. Dobrze nawilza, nie obciaza i ulatwia rozczesywanie. .Kupilam ja w grudniu w promocj w wielki opakowaniu i i starczy mi pewnie jeszcze na kilka miesiecy . Pierwszej nie oceniam bo znam ja dopiero od trzech tygodni. Waznym elementem w pielegnacji wlosów jest (tak doradzaila mi fryzjerka) mycie wlosów w cieplej (nie goracej!) a plukanie ich zimna woda. Zimna woda zamyka luski wlosa.
- pielegnacja wlasciwa twarzy. Przecieram twarz tonikiem łagodzacym LRP. Czekam chwile. Na cala twarz nakladam Effaclar K Polecam go dziewczyna walczacym z zaskórnikami i innymi grudkami podskórnymi. Na wizazu jest o nim watek Poczytajcie Effaclar K Nakładam od poniedziałku do czwartku. Od piątku do niedzieli na noc nakładam Oil free Moisturiser No. I jak juz mam twarz nakremowana to pod oczy i okolice ust wmasowuje olejek Rio Rose mosqueta Geniusz Pozwole sobie nizej opisac jak mi pomógla na blizny po ospie. Czasami dstawiam go na kilka dni i wtedy nakładam Nivea Aqua Sensation
- balsamowanie ciala Nie mam ulubionego balsamu... znaczy sie chyba mam ich zbyt wiele. Przetestowala rózne i zauwazylam ze nie wazna jest pólka cenowa a systematycznosc i umiejetnosc stosowania. Niektórzy ulubiency Dove Pro Age troszeczke tlusci ale swietnie odzywia, uwielbiam go za to jak wygładza moje szorstkie uda i ramiona L'Oreal Body Expertise Nutrilift naprawde ujedrnia (nawet mój brzuch), TBS malinowe maslo do ciala nawilza... no powiedzy "nie spektakularnie" ale pachnie przeslicznie, mój TZ polizal jak mu dalam powachac próbke na dloni bo mysal ze to jogurt , Massage Lotion for Stretch Marks jest to balsam do skóry z rozstepami. Pomaga Moje dziadygi zrobily sie praktycznie niewidiczne.


Lezac juz w łózku smaruje stopy i dlonie kremem do rak i paznokci Neutrogena. Mam kilka kremów do rąk ale tego najbardziej lubie. Mój TZ tez go uzywa namietnie i jest zadowolony Nauczyłam się też spać w rękawiczkach bawełnianych. Polecam


Ag4 Swiadome jedzenie... długa historia Nie jem po prostu niczego co nie jest potrzebne mojemu organizmowi (np Cola) i zastanawiam się czy dany produkt powinnam zjeść teraz czy lepiej zastąpić go czymś innym. Niektórych rzeczy nie powinno się mieszać itd. Może zadaj jakieś pytanie bo nie wiem o czym napisać.
Jeśli tylko chcesz uda Ci się zmienić nawyki żywieniowe Ja mając naście lat (no tak do 20) byłam fanką bułek słodki, pepsi i frytem grubo obsypanych solą. Po odstwaieniu takich świństw wrócił mi węch i smak (np potrafie wyczuć chemiczny posmak chipsów których nota bene nie jadłam już rok)
__________________
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 00:50   #2919
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A więc z racji iż dużo w moim życiu się działo ostatnimi czasy (matura, stresy przedwynikowe, wyniki, niedostanie się na UWr oraz UE) oraz pozmienia w ciągu najbliższego czasu (od 1 września przeprowadzka do Wro, studia zaoczne, matura za rok ..) postanowiłam zmienić coś w swoim życiu. Całe wakacje (najgorsze póki co ..) przesiedziałam w domu, oprócz tygodnia spędzonego w górach, nic nie robiąc. Jestem totalnie ospała, leniwa, strasznie zmęczona codziennie, mimo długiego snu oraz słaba. Nigdy taka nie byłam. Wszystko to zasługa siedzenia w domu, długie godziny przed kompem (wzrok zaczyna siadać, mimo że miałam zawsze sokoli) brak ruchu jakiegokolwiek, słodycze, chipsy i ogólne obżeranie się. I tak muszę mieć dobrą przemianę materii mimo wszystko bo mnie przytyłam. Ale za to nabawiłam się ohydnego cellulitu, moja skóra straciła jędrność, pojawiły się rozstępy, cera jest w stanie opłakanym, organizm się już naprawdę buntuje (po wejściu na 2 piętro bolą mnie płuca i ogólnie zadyszka). Przed studniówką ostro się wzięłam za siebie. Nie miałam cellulitu za dużo, skóra była świetna w ogóle figurę miałam wymarzoną. Po studniówce znowu przerwałam, ale później biegałam i też było ok. A to, co stało się teraz to MASAKRA jakaś.
Wraz ze zmianami w moim życiu postanawiam zmienić coś ze sobą. Ogarnąć się i uporać z niedostaniem się na studia, oraz ogarnąć swoje ciało.

Moje dotychczasowe patenty to:
CODZIENNIE:
- prysznic 2x dziennie i szorowanie ciała syrenką
- 2 x dziennie balsam garniera (żółty ujędrniający)
- codziennie wieczorem gdy już leżę w łóżku wykonuje masaż piersi wraz z serum z Eveline Total Push Up
- codzienne przecieranie twarzy tonikiem z cytryny (usuwa zaskórniki)
- po każdym myciu ciała wcieranie oliwki z Johnsona
- rano używam kremu Vichy Aqualia Antiox, wieczorem zawsze używam kremów od dermatologa. Teraz wszystkie się pokończyły dlatego też idę do niego w przyszłym tyg.
- 2 x dziennie myję twarz żelem Vichy Normaderm
- kiedyś brałam codziennie FACE OK i buzia była 100x lepsza

CO DWA DNI:
- myję włosy i używam odżywki (w tej chwili jest to Pantene Intesywna Regeneracja, wróciłam do niego bo jest bardzo dobry)
- używam serum bez spłukiwania ziołowo-witaminowe z Radicala
- używam jedwabiu z Wax'a
- myję buzię mydłem siarkowym
- wybielam zęby Białą Perłą
- moczę stopy w wodzie z dodatkiem soli, robię peeling i nakładam krem zmiękczający na noc

2 RAZY W TYGODNIU
- robię "mój" peeling, czyli: oliwa z oliwek + kilka kropel z cytryny + cukier/ lub skrócona wersja cukier + żel pod prysznic

MUSZĘ WYPRÓBOWAĆ:
- puder bambusowy
- effaklar k
- olej kokosowy
- sok z aloesu (jutro biegnę kupić!)
- olej rycynowy na rzęsy
- eliminować kosmetyki, w których składzie jest alkohol
- maseczkę i tonik aspirynowy

ORAZ
- zacznę ćwiczyć Brazilian Butt Lift (tak, w końcu się zmobilizuję ..)
- powiem NIE! chipsom
- ograniczę spożywanie tłustych, mocno przyprawionych potraw
- będę pić dużo wody .. i jeszcze więcej

A wg mnie najlepszym patentem jest spędzanie jak najwięcej czasu z bliskimi osobami, dużo śmiechu i miłych sytuacji w życiu. Kobieta szczęśliwsza = kobieta piękniejsza.
(oj gratuluję i dziękuję wszystkim, którzy dotrwali do końca)
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:13   #2920
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
pielegnacja wlasciwa Przecieram twarz Łagodzący tonik do twarzy LRP. Absolutnie genialny tonik. Odczekuje kilka minut i przystepuje do kremowania
Miałam ten tonik już jakiś czas temu i kurcze, na mnie w ogóle nie działal. Poza przyjemnym zapachem nic ciekawego mi nie zaoferował. Na szczęście i krzywdy nie zrobił.


Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
makijaz.
- baza pod makijaz gosh.
Używam jej od jakiegoś miesiąca (może dwóch, ten czas tak leci) i też jestem z niej zadowolona Na pewno będę kuypować kolejne opakowania. Nakładam jej bardzo niewiele, więc wystarczy mi na jakiś czas
Tylko najgorszy ten czas na wchłonięcie, rano mi się spieszy,
muszę wstawać teraz 20 minut wcześniej niż zwykle, bo właśnie musi mi się wchłonąć baza, korekor inglota pod oczy, filtr
choć przyznaję bez bicia, że ostatnio się nie filtruję bioderma zaczęła źle wpływać na moją cerę także odstawiłam póki co.

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Lezac juz w łózku smaruje stopy i dlonie kremem do rak i paznokci Neutrogena. Mam kilka kremów do rąk ale tego najbardziej lubie. Mój TZ tez go uzywa namietnie i jest zadowolony Nauczyłam się też spać w rękawiczkach bawełnianych. Polecam
Próbowałam się zmusić do spania w rękawiczkach ale za gorąco mi było :/

[QUOTE=Amira_;21337010]

Ag4 Swiadome jedzenie... długa historia Nie jem po prostu niczego co nie jest potrzebne mojemu organizmowi (np Cola) i zastanawiam się czy dany produkt powinnam zjeść teraz czy lepiej zastąpić go czymś innym. Niektórych rzeczy nie powinno się mieszać itd. Może zadaj jakieś pytanie bo nie wiem o czym napisać.
Jeśli tylko chcesz uda Ci się zmienić nawyki żywieniowe Ja mając naście lat (no tak do 20) byłam fanką bułek słodki, pepsi i frytem grubo obsypanych solą. Po odstwaieniu takich świństw wrócił mi węch i smak (np potrafie wyczuć chemiczny posmak chipsów których nota bene nie jadłam już rok
Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość

pielegnacja wlasciwa Przecieram twarz Łagodzący tonik do twarzy LRP. Absolutnie genialny tonik. Odczekuje kilka minut i przystepuje do kremowania

makijaz.
- baza pod makijaz gosh.


Lezac juz w łózku smaruje stopy i dlonie kremem do rak i paznokci Neutrogena. Mam kilka kremów do rąk ale tego najbardziej lubie. Mój TZ tez go uzywa namietnie i jest zadowolony Nauczyłam się też spać w rękawiczkach bawełnianych. Polecam


Ag4 Swiadome jedzenie... długa historia Nie jem po prostu niczego co nie jest potrzebne mojemu organizmowi (np Cola) i zastanawiam się czy dany produkt powinnam zjeść teraz czy lepiej zastąpić go czymś innym. Niektórych rzeczy nie powinno się mieszać itd. Może zadaj jakieś pytanie bo nie wiem o czym napisać.
Jeśli tylko chcesz uda Ci się zmienić nawyki żywieniowe Ja mając naście lat (no tak do 20) byłam fanką bułek słodki, pepsi i frytem grubo obsypanych solą. Po odstwaieniu takich świństw wrócił mi węch i smak (np potrafie wyczuć chemiczny posmak chipsów których nota bene nie jadłam już rok)

Właściwie sama nie wiem o co chciałabym zapytać Tak ogólnie chciałam się dowiedziec jak np. wygląda Twoje menu, co jesz
Ja z napojów gazowanych też zrezygnowałam (tż pije litrami co i mnie sie udzielało), ograniczyłam fast foody, co jakiś czas sobie pozwolę, ale generalnie unikam. o i chisów też nie jem!
Z tym, że u mnie problem jest taki że ja prawie warzyw nie jem :/ Muszę się przemóc w końcu, no ale nie smakują mi i koniec :/ od dzieciaka jestem strasznym niejadkiem. Zawsze byłam wręcz wychodzona. Rodzice mieli niezłą przeprawę ze mną. Dopiero jak już dojrzałam to z wiekiem trochę ciała przybyło i w końcu mam ładną figurę. Choć kilka kg jeszcze bym chętnie przygarnęła.


Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
A więc z racji iż dużo w moim życiu się działo ostatnimi czasy (matura, stresy przedwynikowe, wyniki, niedostanie się na UWr oraz UE) oraz pozmienia w ciągu najbliższego czasu (od 1 września przeprowadzka do Wro, studia zaoczne, matura za rok ..) postanowiłam zmienić coś w swoim życiu. Całe wakacje (najgorsze póki co ..) przesiedziałam w domu, oprócz tygodnia spędzonego w górach, nic nie robiąc. Jestem totalnie ospała, leniwa, strasznie zmęczona codziennie, mimo długiego snu oraz słaba. Nigdy taka nie byłam. Wszystko to zasługa siedzenia w domu, długie godziny przed kompem (wzrok zaczyna siadać, mimo że miałam zawsze sokoli) brak ruchu jakiegokolwiek, słodycze, chipsy i ogólne obżeranie się. I tak muszę mieć dobrą przemianę materii mimo wszystko bo mnie przytyłam. Ale za to nabawiłam się ohydnego cellulitu, moja skóra straciła jędrność, pojawiły się rozstępy, cera jest w stanie opłakanym, organizm się już naprawdę buntuje (po wejściu na 2 piętro bolą mnie płuca i ogólnie zadyszka). Przed studniówką ostro się wzięłam za siebie. Nie miałam cellulitu za dużo, skóra była świetna w ogóle figurę miałam wymarzoną. Po studniówce znowu przerwałam, ale później biegałam i też było ok. A to, co stało się teraz to MASAKRA jakaś.
Wraz ze zmianami w moim życiu postanawiam zmienić coś ze sobą. Ogarnąć się i uporać z niedostaniem się na studia, oraz ogarnąć swoje ciało.




Ja tez ostatnio zaczęłam się wiecej ruszać. Codziennie staram się robić 30 przysiadów (z czasem coraz więcej). Póki jest pogoda to jeżdzę na rowerze, skaczę na skakance na tarasie.
Bo tj pisałam wyżej jestem szczupła, ale prowadzę raczej siedządzy tryb życia ( 8ha w pracy przy komputerze, po powrocie do domu czesto drugie tyle:/ albo przy ksiązkach ) co odbija sie na mojej sylwetce i kondycji. Na udach już wdzięczy mi się cellulit. Dlatego uwskuteczniam kąpiele z syrenką oraz więcej się ruszam.




Zrobiłam żel lniany. ale babrania się z tym. Nie mogłam cholerstwa odcedzić. I tak kilka ziarek przeleciało mi do kubka. Gluty miałam w całej kuchni, nie wiem jak sie rozprzestrzeniły. Nie miałam czasu użyć dziś rano, tzn chciałam, ale nie kontynuowałam dzieła bo cięzko mi było się pozbyć tych glutów a spieszyłam sie na autobus. Szybciej było użyć lakieru.
Spróbuję dzis wieczorem i jutro rano się z tym pobawić. Jeśli nie będzie na 5 to więcej nie robię bo dużo babraniny z tym.



Koleżanka mi dziś powiedziała, że mam ostatnio bardzo ładne, gładkie włosy i że fajnie mi sie kręcą (nowość w moim przypadku, zawsze miałam proste, ew konce wywinięte na wszystkie strony). To dopiero motywacja do dalszej pracy
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:29   #2921
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ag4, a co robisz z włosami, że są takie piękne? moje są okropne, jeśli macie jakąś receptę na wysuszone niby loki, to błagam, pomocy
(czyżby olej kokosowy )

Pytałaś gdzie kupiłam aloes - mamy taką aptekę Tanie Leki ;p no i akurat wczoraj mieli w promo ;d pół litra za 22 zł, cały litr też za 22 zł ;p
Wczoraj się nacierałam aloesem, dzisiaj rano też - re we lac ja
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 09:51   #2922
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość

Aha, planowałam też zacząć stosować OCM, ale ciągle nie mogę się zebrać...
Ja wczoraj pierwszy raz zastosowałam
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:08   #2923
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Ag4, a co robisz z włosami, że są takie piękne? moje są okropne, jeśli macie jakąś receptę na wysuszone niby loki, to błagam, pomocy
(czyżby olej kokosowy )
Ja szczerze mówiac nie zauważyłam, żeby były ładniejsze Może jestem, zbyt krytyczna w stosunku do siebie.
Oleju kokoswego użyłam dopiero 1 raz także nie sądzę żeby był sprawcą (choć przyznaję, że jest świetny). Uzywam ostatnio tylko ziołozywch szamponów (wcześniej miałam seboradin, aktualnie fitomed) lub BD, 1-2 razy w tygodniu kładę naftę, raz w tygodniu olejek himalaya. Jesli chodzi o odżywkę to aktualnie Lorys z proteinami mlecznymi oraz wykańczam joanny z apreczki babuni (d/s) ze skrzypu jeśli dobrze pamiętam. Czasami nakładam na końce żel palomy (już przeterminowyany niestety, także używam tylko na włosy), żel hiauluronowy z BU, serum z apteczki babuni joanny, jedwab biosil (wiem że ma alk, ale mama mi kupiła go na prawdę dużo także po mału zużywam), jedwab waxa.
W skalp wcieram joanne rzepę, która mi się skończyła wczoraj, ale przeałam do butelki po niej lotion seboradin bo ma fajny aplikator i wygodnie się nakłada.
To chyba tyle póki co

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Pytałaś gdzie kupiłam aloes - mamy taką aptekę Tanie Leki ;p no i akurat wczoraj mieli w promo ;d pół litra za 22 zł, cały litr też za 22 zł ;p
Wczoraj się nacierałam aloesem, dzisiaj rano też - re we lac ja
Super okazja,
szkoda że u mnie nie ma takiej apteki
od 2 dni nie używam kremu do twarzy tylko rano i wieczorem smaruję aloesem. Nie zauważyłam żeby buzia sie jakoś specjalnie przesuszyła przez to dziś jednak trochę nawilżem, olejem tamanu albo skwalanem, choć muszę uważać bo jestem przed @ także buzia jest bardziej podatna na wszystkie niespodzianki :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:16   #2924
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

duużo tego stosujesz. Chociaż gdybym wypisała wszystkie swoje procesy, jeśli chodzi o pielęgnacje włosów, pewnie wyszłoby podobnie Też stosuję, te kosmetyki, co Ty. Zamiast rzepy z joanny, stosowałam radical - fantastyczna sprawa, co ciekawe faktycznie zaczęły mi po nim rosnąć włosy O_O

ok, w takim razie, koniecznie muszę się zaopatrzyć w olej kokosowy... i ten himalaya. Zbankrutuję w końcu ;p
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:54   #2925
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
duużo tego stosujesz. Chociaż gdybym wypisała wszystkie swoje procesy, jeśli chodzi o pielęgnacje włosów, pewnie wyszłoby podobnie Też stosuję, te kosmetyki, co Ty. Zamiast rzepy z joanny, stosowałam radical - fantastyczna sprawa, co ciekawe faktycznie zaczęły mi po nim rosnąć włosy O_O

ok, w takim razie, koniecznie muszę się zaopatrzyć w olej kokosowy... i ten himalaya. Zbankrutuję w końcu ;p
Radical zamierzam wypróbować

Zapomniałam jeszcze napisać o osławionej glorii masce i emulsji ale to każda szanująca się wizażanka pewnie ma
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:49   #2926
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

gloria - of korz ;D chociaż nie mogę jej teraz nigdzie dostać, bo drogeria z której zawsze ją miałam - zakończyła współpracę z ich dostawcą.
Ale i tak była na moje włosy przeciętna... / działała jak te odżywki za 5 dych i więcej.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:55   #2927
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
gloria - of korz ;D chociaż nie mogę jej teraz nigdzie dostać, bo drogeria z której zawsze ją miałam - zakończyła współpracę z ich dostawcą.
Ale i tak była na moje włosy przeciętna... / działała jak te odżywki za 5 dych i więcej.
Ja emulsję jak i maskę kupuję w Auchan
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 11:56   #2928
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A który konkretnie ten Radical? Podacie link do KWC?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 12:12   #2929
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ost-wlosow.htm

Takie jak dla mnie - absolutna rewelacja, stosowałam kilka miesięcy temu, włosy poważnie zaczęły mi rosnąć :P wzmocniły się, przestały wypadać. Niedługo znowu będę stosowała )
tylko tam jest napisane, że kosztuję 25 zł. Ja nigdzie nie znalazłam taniej niż 38. więc raczej nie nastawiaj się na cenę 25 pln ;p
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 13:50   #2930
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja piję nierozcieńczony, tak samo używam na twarz





Mogłabyś powiedzieć coś więcej o świadomym jedzeniu?
Chciałabym zmienić swoje nawyki żywieniowe, niestety mam wstręt do warzyw :/ także generalnie za zdrowo się nie odżywiam :/




Kupowałam za każdym razem u kogo innego. Jedna ze sprzedających na pewno miała nick gabi, może z jakimś dopiskiem jeszcze, w każdym razie na pewno pojawiło się słowo gabi.
W każdym razie jeszcze nie miałam żadnych problemów z zamówieniem jeśli chodzi o edm.



Rozświetlaczy nie próbowałam (używam inglota), cieni też (także inglot, póki co. Przy okazji zamawiania podkładu wezmę jakieś cienie).
Jeśli chodzi o opakowania to zamówiłam sobie w małym słoiczku kilka odcieni, nie wiem ile to gr. Póxniej kupiłam pełnowymiarowe opakowanie. Było ok przez jakiś czas, ae później kolor mi ciemniał na twarzy. Kupiłam inny odcien, już na czuja. Też się spisywał przez pierwsze opakowanie, kupiam 2gie i zaczął ciemnieć :/ oddałam koleżance. Później zamówiłam prbki w takich małych woreczkach, one starczały mi na 3 razy nawet z tego co pamiętam. Minerałów nakładam na prawdę malutką ilość, także są wydajne. Dobrałam sobie kolorek i kupiłam pełnowymiarowe opakowanie. Byłam zachwycona, teraz już mi się konczy i widze że znowu kolor zaczyna mi ciemnieć/czerwienieć na twarzy :/ nie wiem co jest :/

Ja używam formuły intensive, czyli tej któa zapewnia największy stopień krycia.



Dziel sę z nami swoimi nowymi odkryciami/patentami



Ale tanio! To prywatna apetka czy jakaś sieciowa?





Ja aktualnie używam Shiseido ( to się jakoś tak pisze ). Nie wiem czy są dostępne w PL. Generalnie są ok



padłam też tak czasami mam
Wydaje mi się, że na włosy, ale nie ejstem pewna.
Też chcę go kupić

o i mocznik muszę zamówić! TYlko jakoś nie mogę się zebrać do zamówienia z mazideł. Przyzyczaiłam się do BU.


Ja się chyba nie przekonam do mycia olejami. Jakoś nie mam do tego przekonania, no i dużo z tym zachodu.
Czemu minerały ciemnieją?

Też mi się wydaje, że na włosy, ale nadal nie mam pewności

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Radical zamierzam wypróbować

Zapomniałam jeszcze napisać o osławionej glorii masce i emulsji ale to każda szanująca się wizażanka pewnie ma
Ups, a ja jeszcze nigdy Glorii nie używałam, bo nigdzie jej nie mogę znaleźć Nie ma u mnie Auchana.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 14:02   #2931
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Miałam ten tonik już jakiś czas temu i kurcze, na mnie w ogóle nie działal. Poza przyjemnym zapachem nic ciekawego mi nie zaoferował. Na szczęście i krzywdy nie zrobił.




Używam jej od jakiegoś miesiąca (może dwóch, ten czas tak leci) i też jestem z niej zadowolona Na pewno będę kuypować kolejne opakowania. Nakładam jej bardzo niewiele, więc wystarczy mi na jakiś czas
Tylko najgorszy ten czas na wchłonięcie, rano mi się spieszy,
muszę wstawać teraz 20 minut wcześniej niż zwykle, bo właśnie musi mi się wchłonąć baza, korekor inglota pod oczy, filtr
choć przyznaję bez bicia, że ostatnio się nie filtruję bioderma zaczęła źle wpływać na moją cerę także odstawiłam póki co.



Próbowałam się zmusić do spania w rękawiczkach ale za gorąco mi było :/
Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość

Ag4 Swiadome jedzenie... długa historia Nie jem po prostu niczego co nie jest potrzebne mojemu organizmowi (np Cola) i zastanawiam się czy dany produkt powinnam zjeść teraz czy lepiej zastąpić go czymś innym. Niektórych rzeczy nie powinno się mieszać itd. Może zadaj jakieś pytanie bo nie wiem o czym napisać.
Jeśli tylko chcesz uda Ci się zmienić nawyki żywieniowe Ja mając naście lat (no tak do 20) byłam fanką bułek słodki, pepsi i frytem grubo obsypanych solą. Po odstwaieniu takich świństw wrócił mi węch i smak (np potrafie wyczuć chemiczny posmak chipsów których nota bene nie jadłam już rok



Właściwie sama nie wiem o co chciałabym zapytać Tak ogólnie chciałam się dowiedziec jak np. wygląda Twoje menu, co jesz
Ja z napojów gazowanych też zrezygnowałam (tż pije litrami co i mnie sie udzielało), ograniczyłam fast foody, co jakiś czas sobie pozwolę, ale generalnie unikam. o i chisów też nie jem!
Z tym, że u mnie problem jest taki że ja prawie warzyw nie jem :/ Muszę się przemóc w końcu, no ale nie smakują mi i koniec :/ od dzieciaka jestem strasznym niejadkiem. Zawsze byłam wręcz wychodzona. Rodzice mieli niezłą przeprawę ze mną. Dopiero jak już dojrzałam to z wiekiem trochę ciała przybyło i w końcu mam ładną figurę. Choć kilka kg jeszcze bym chętnie przygarnęła.


[/FONT]

Na mnie LPR działa Używam drugie opakowanie już i nachwalić się nie mogę.

No tak na tą baze z gosh trzeba czekać. Niestety ale moim zdaniem warto.

Co do spania w rękawiczkach to owszem było mi gorąco ale przywykłam z resztą jak zobaczyłam poprawę stanu dłoni to momentalnie je pokochałam.

Co jem ? Wszystko co dobre i zdrowe Np dziś na śniadanie zjadłam dużą pomarańcze (jejuśku jak pyszna była, pewnie dlatego że ostatnia) i 3 łyżki organicznych płatków kukurydzianych zalanych połową szklanki mleka ryżowego. Po przyjściu z pracy zjadłam kanapkę (chleb gluten free) z pomidorem, sałatą cebulą i czoskiem (smaka na czosnek miałam ) Teraz siedzę wcinam orzeszki macedońskie i popijam je sokiem warzywnym zrobionym przez TZa
Na obiad (na18.00) dziś robie dla siebie krokiety z nadzieniem z soczewicy a dla TZ z soczewicy i żółtego sera. Do krokietów, zamiast surówki, dodam kapustę kiszoną. Na kolacje (21.00) zjem kuskus na słodko (1 mandarynka, pół bananba, jedno kiwi i kuskus zalać gorącym mlekiem ryżowym i odczekać 10 minut, pycha ) a TZ bułki słodkie (mojego wypieku) z masłem i dżemem śliwkowym. Między posiłkami wcinam śliwki kandyzowane

Nie lubisz warzyw taaaa A co lubisz ? Może jakieś przyprawy zabiłyby smak wstrętnej marchewy ? Ja np nie lubie brokułów (sam zapach gotujących się na parze powoduje u mnie mdłości) ale posypane przyprawami z dodatkiem jajka na miękko chętnie wtrząchne.
Jeśli chcesz przytyć (zdrowo przytyć) to ja polecam orzechy, miód, wszelkie ziarenka (dyna, słonecznik), duuużo białka i posiłki co 2 godziny. W tamtym roku mieszkała u mnie koleżakna i ja ją upasłam właśnie na takiej diecie. Przybrała 7 kg w dwa miesiące



Wczoraj trafiłam na bichemie urody eeeee ja chce serum z AHA Bardzo tanio wychodzi a jak działa podobnie to eh Muszę poszukać takiego sklepu w UK.
__________________
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 15:36   #2932
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Wow, takie zdrowe rzeczy, a aż ślinka cieknie .
Ja właśnie jestem w trakcie zmieniania sposobu odżywiania . Tylko że ja kocham warzywa i owoce
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 15:53   #2933
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Winyl zaciekawiłas mnie dlaczego nie mozesz miec usunietych wloskow laserem? czy to jakies "zastrzeżenia" zdrowotne czy z innych wzgledów ?
Chciałabym sie zdecydowac na laser na bikini i zastanawiam sie jakie sa przeciwwskazania
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 16:14   #2934
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Amira_ świetne patenty

Przyszedł mi dzis zamówiony krem nawilzajacy fitomed polecany kilka stron wczesniej wiec bede testwac zamowilam tez zel do mycia twarzy a pozatym jest pozytywnie zaskoczona szybkoscia wysylki,dobrego opakowania i az 4 próbek
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 16:48   #2935
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Czemu minerały ciemnieją?


Ups, a ja jeszcze nigdy Glorii nie używałam, bo nigdzie jej nie mogę znaleźć Nie ma u mnie Auchana.
Nie mam pojęcia. I nie wiem czy wszyscy mają ten problem czy to tylko moja zmowa? Właściwie nawet nie ciemnieją tylko czerwienieją. Czasami mam wrażenie że moja buzia ma kolor buraka. Nie wiem co jest tego przyczyną.


Jeśli będziesz chciała to przy okazji kupię ( nie jestem w Auchan często bo jest na peryferiach miasta ) i Ci wyślę Glorię

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość

Co jem ? Wszystko co dobre i zdrowe Np dziś na śniadanie zjadłam dużą pomarańcze (jejuśku jak pyszna była, pewnie dlatego że ostatnia) i 3 łyżki organicznych płatków kukurydzianych zalanych połową szklanki mleka ryżowego. Po przyjściu z pracy zjadłam kanapkę (chleb gluten free) z pomidorem, sałatą cebulą i czoskiem (smaka na czosnek miałam ) Teraz siedzę wcinam orzeszki macedońskie i popijam je sokiem warzywnym zrobionym przez TZa
Na obiad (na18.00) dziś robie dla siebie krokiety z nadzieniem z soczewicy a dla TZ z soczewicy i żółtego sera. Do krokietów, zamiast surówki, dodam kapustę kiszoną. Na kolacje (21.00) zjem kuskus na słodko (1 mandarynka, pół bananba, jedno kiwi i kuskus zalać gorącym mlekiem ryżowym i odczekać 10 minut, pycha ) a TZ bułki słodkie (mojego wypieku) z masłem i dżemem śliwkowym. Między posiłkami wcinam śliwki kandyzowane

Nie lubisz warzyw taaaa A co lubisz ? Może jakieś przyprawy zabiłyby smak wstrętnej marchewy ? Ja np nie lubie brokułów (sam zapach gotujących się na parze powoduje u mnie mdłości) ale posypane przyprawami z dodatkiem jajka na miękko chętnie wtrząchne.
Jeśli chcesz przytyć (zdrowo przytyć) to ja polecam orzechy, miód, wszelkie ziarenka (dyna, słonecznik), duuużo białka i posiłki co 2 godziny. W tamtym roku mieszkała u mnie koleżakna i ja ją upasłam właśnie na takiej diecie. Przybrała 7 kg w dwa miesiące



Wczoraj trafiłam na bichemie urody eeeee ja chce serum z AHA Bardzo tanio wychodzi a jak działa podobnie to eh Muszę poszukać takiego sklepu w UK.

Ale fajna, różnorodna dieta! Super!

właśnie podjadam pestki dyni i rodzynki


Muszę poczytać o tym serum Aha z bu, może się skuszę przy okazji następnego zamówienia


EDIT: właśnie siedzę z koksem na włosach

EDIT 2: weszłam na stronkę bu, ale nie mogę znaleźć tego serum podrzucisz linka?

EDIT 3: ooo mam, chodzi Ci o to migdałowe? szukałam w sera do twarzy a to bylo w dziale produkty z kwasami
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga

Edytowane przez Ag4
Czas edycji: 2010-08-13 o 16:53
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:52   #2936
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Byłam dzisiaj w sklepie ze zdrową żywnością i pytałam się o olej kokosowy. I był, ale 200 ml kosztowało 20 zł i wydawało mi się, że to drogo, więc nie kupiłam. I teraz chciałam się upewnić czy dobrze zrobiłam.
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 18:31   #2937
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dzisiaj odwiedziłam sklep zielarski i zakupiłam (TYLKO na moje szczęście - oszczędzam a byłam blisko zakupu kremu... ) sok z brzozy z maliną. całkiem dobry w smaku zastanawiam się czy któraś z was również pija ten sok tak dłużej ?
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 18:51   #2938
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

pod waszym wpływem kupiłam dzisiaj sok z aloesu -mam zamiar pić i smarować mordkę,dam znać jak działa
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 18:54   #2939
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

matko. ale wy jesteście rozeznane w tym wszystkim myślałam, ze wiem co nie co, okazuje się że jestem kompletnym laikiem, strasznie ciężko jest mi za wami nadążyć, achh wy, mądre dziewczyny ) no nic, zaraz biorę się za studiowaniem wątku, żeby w tyle nie zostawać ;p
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 19:34   #2940
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Winyl zaciekawiłas mnie dlaczego nie mozesz miec usunietych wloskow laserem? czy to jakies "zastrzeżenia" zdrowotne czy z innych wzgledów ?
Chciałabym sie zdecydowac na laser na bikini i zastanawiam sie jakie sa przeciwwskazania
Jest wiele przeciwwskazań niestety. Np. za jasne włosy, za cienkie włosy, wrażliwa skóra (oczywiście tutaj od pewnego stopnia), zbyt jasna skóra no i wszelkie choroby skóry typu bielactwo itp.

Ja jestem blada strasznie i mam bardzo wrażliwą skórę i raczej nie ma szans. Tzn. dawno się nie interesowałam, może jest jakiś postęp i już bym mogła, nie wiem, aczkolwiek słyszałam, że w tej kwestii nadal jest 'ostra selekcja', bo jednak poparzenia i uszkodzenia skóry po takim laserze to nie jest fajna sprawa .

Ania, ja też kiedyś myślałam, że super o siebie dbam. Przybyłam na wizaż i stwierdziłam, że nic nie wiem i nie dbam o siebie jak należy . Studiuję ten wizaż już ze 2 lata, zdobyłam ogrom wiedzy (choć to i tak mało ) i teraz powoli wdrażam (lub staram się) to w życie .

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Dziewczyny, gdzie można kupić Radical?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.