Essence cz. IX - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-09, 20:25   #3121
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Zapomniałam napisać, że przy okazji dzisiejszej wizyty w Naturze capnęłam pęsetę
A teraz jeszcze o rękawiczkach mi pisza... paskudy...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:28   #3122
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Ten w stałej kolekcji jest dużo mniejszy, nie ma tak gęstego włosia. Tylko kolorystycznie się zgadza.
Te pędzle ogólnie są coraz bardziej liche. Ja kupiłam swoje jak były jeszcze te takie z "szarawym" włosiem i są bez porównania bardziej puchate do tych, które są teraz, czyli tych różowych. Dlatego cieszę się, że kupiłam wtedy 2. Aha i te dwa moje też są sobie nierówne, miedzy zakupem 1 a 2 było parę miesięcy różnicy, bo nie mogłam przez długi czas upolować (nie było dostaw) i 1 ma więcej włosia od 2. Ich rozmiar maleje, więc sukcesywnie. Teraz widząc te "różowe opipielce" i mając porównanie z moimi to chyba bym nie kupiła tych, które są teraz. A ogólnie to musze się przyznac, że już od paru dobrych miesięcy nie używam moich pędzli z Essence, bo zakupiłam sobie pędzle z EDM do minerałów i teraz to je najbardziej. Ale tych z Essence nie oddam.
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:45   #3123
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. IX

Pomysłowa dziewczyna.
http://nihrida.blogspot.com/2011/05/...il-polish.html
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:46   #3124
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Te pędzle ogólnie są coraz bardziej liche. Ja kupiłam swoje jak były jeszcze te takie z "szarawym" włosiem i są bez porównania bardziej puchate do tych, które są teraz, czyli tych różowych. Dlatego cieszę się, że kupiłam wtedy 2. Aha i te dwa moje też są sobie nierówne, miedzy zakupem 1 a 2 było parę miesięcy różnicy, bo nie mogłam przez długi czas upolować (nie było dostaw) i 1 ma więcej włosia od 2. Ich rozmiar maleje, więc sukcesywnie. Teraz widząc te "różowe opipielce" i mając porównanie z moimi to chyba bym nie kupiła tych, które są teraz. A ogólnie to musze się przyznac, że już od paru dobrych miesięcy nie używam moich pędzli z Essence, bo zakupiłam sobie pędzle z EDM do minerałów i teraz to je najbardziej. Ale tych z Essence nie oddam.
uuu to nie kupie skoro tak piszecie
mam ten z R. FYB ale ostatnio jakoś coś nie tak z nim, włosie wylatuje i jakby łamie sie dziś go uprałam i myśle że jeszcze troche pociągnie jednak
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:47   #3125
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
uuu to nie kupie skoro tak piszecie
mam ten z R. FYB ale ostatnio jakoś coś nie tak z nim, włosie wylatuje i jakby łamie sie dziś go uprałam i myśle że jeszcze troche pociągnie jednak
Ten z szarym włosiem można jeszcze dostać (a przynajmniej można było 4 mcs temu) w Hali Marymonckiej
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:01   #3126
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Przyszłam powiedzieć, że aktualnie jestem szaleńczo zakochana w MA smokey eye. No normalnie zaczynam podejrzewać, że wreszcie nauczyłam się prawidłowo operować szczoteczką i teraz efekt na moich rzęsach jest taki jakiego w życiu swym, dosyć krótkim, nie miałam. Nawet MF 2000, który był moim all time favourite nie robi takich cudów. Moje rzęsy autentycznie wyglądają jakby były sztuczne, cudownie pogrubione firany. I nie wiem o co kaman, ale teraz ślicznie się rozczesują i ładnie układają, w jednym kierunku a nie rozcapierzają, każda pod innym kątem. Ciekawe czy to zasługa mojego walniętego eksperymentu, żeby ziajowy balsam do ust z oliwą z oliwek wcierać u nasady rzęs czy coś innego, ale aktualnie nie zamienię rzeczonego tuszu na żaden inny
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:29   #3127
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Przyszłam powiedzieć, że aktualnie jestem szaleńczo zakochana w MA smokey eye. No normalnie zaczynam podejrzewać, że wreszcie nauczyłam się prawidłowo operować szczoteczką i teraz efekt na moich rzęsach jest taki jakiego w życiu swym, dosyć krótkim, nie miałam. Nawet MF 2000, który był moim all time favourite nie robi takich cudów. Moje rzęsy autentycznie wyglądają jakby były sztuczne, cudownie pogrubione firany. I nie wiem o co kaman, ale teraz ślicznie się rozczesują i ładnie układają, w jednym kierunku a nie rozcapierzają, każda pod innym kątem. Ciekawe czy to zasługa mojego walniętego eksperymentu, żeby ziajowy balsam do ust z oliwą z oliwek wcierać u nasady rzęs czy coś innego, ale aktualnie nie zamienię rzeczonego tuszu na żaden inny
Mamy coraz więcej wspólnego - szalone eksperymenty i uwielbienie do MA smokey eye To jak dotąd jedyny tusz, który jedną warstwą jest w stanie mnie zadowolić
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 21:38   #3128
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Boże, Dziewuchy, sikam ze szczęścia na różowo!!!
Dostałam dziś mój upragniony AOH od naszej wizażowej Gabusi i jestem nim oczarowana po prostu daje efekt ślicznej beżowawej tafli na skórze i do tego delikatnie pachnie. A sam wzorek i opakowanie sprawiło, że serducho zaczęło mi walić jak oszalałe. Jeszcze na poczcie (po odebraniu awiza) musiałam rozpakować przesyłkę i pewnie ludzie uznali mnie za jakąś wariatkę bo patrzyłam się na to moje małe cudo z dobrych kilka minut z nabożnym podziwem i narastającą miłością w oczach Do wszystkiego była dołączona karteczka z uroczymi życzeniami dobrego użytkowania od Gabi Normalnie rozpłynęłam się jak masełko i szybko ewakuowałam się z poczty w obawie, że moje nogi zawiodą i ugną się pode mną na dobre
Gabuś, dziękuję Ci serdecznie za pomoc i dobre serduszko Oficjalnie jestem w siódmym niebie.

Chyba umarłabym z nadmiaru szczęścia gdybym jeszcze dostała ten żelowy linerek obiecany przez Fin

Jaki z tego morał? Super jest mieć siostrę, a nawet dwie! Nikt tak Cię nie zrozumie jak siostra (choćby taka nie z jednych rodziców)
Czuję się jak zła siostra, która nic Ci nie wysłała

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
miałam te rękawiczki w rękach i odłozyłam a wy tu kusicie
jest sens je kupowac jak mam 2 pary bawełnianych?
Tez miałam je kupić, ale mam białe bawełniane, wiec stwierdziłam, że nie będę wydawać kasy. Może kiedyś

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
dobre

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Przyszłam powiedzieć, że aktualnie jestem szaleńczo zakochana w MA smokey eye. No normalnie zaczynam podejrzewać, że wreszcie nauczyłam się prawidłowo operować szczoteczką i teraz efekt na moich rzęsach jest taki jakiego w życiu swym, dosyć krótkim, nie miałam. Nawet MF 2000, który był moim all time favourite nie robi takich cudów. Moje rzęsy autentycznie wyglądają jakby były sztuczne, cudownie pogrubione firany. I nie wiem o co kaman, ale teraz ślicznie się rozczesują i ładnie układają, w jednym kierunku a nie rozcapierzają, każda pod innym kątem. Ciekawe czy to zasługa mojego walniętego eksperymentu, żeby ziajowy balsam do ust z oliwą z oliwek wcierać u nasady rzęs czy coś innego, ale aktualnie nie zamienię rzeczonego tuszu na żaden inny
kusicielka. Przestań, bo ja mam kolejny tusz. Ten najnowszy z Avonu i już następnego nie mogę

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Małe info na temat pęsetki:
http://kobietamowi.blogspot.com/2011...rwi-firmy.html
Zapraszam zainteresowanych .

EDIT...
Właśnie przeglądałam nowe odcienie cieni do powiek z E. i znalazłam piękny odcień "Mauve it, Mauve it!"!!!
Tutaj możecie go sobie zobaczyć! Piękny jest! Ma któraś z Was może te odcień? Jak się sprawuje?
Szczerze mówiąc oprócz tych z serii limitowanych nigdy nie miałam cieni z Essence i z tego, co wiem nie cieszą się zbyt dobrą sławą... A może te nowe nieco się zmieniły? Mógłby ktoś rozwiać moje wątpliwości?
Mam. To ja cały czas nim kusze. Swatche masz u mnie na blogu.
Widzę, że już kupiłaś to sama się przekonasz


---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam w nowym cieniu - taki arbuzowy kolorek, i niby odcień jest piękny, ale własnie boję sie co z pigmentacją, bo oglądając swatche w sieci pigmentacja tych cieni jest naprawdę słaba.
Ten akurat ma słabą pigmentację, co mnie bardzo zawiodło
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:42   #3129
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Przyszłam powiedzieć, że aktualnie jestem szaleńczo zakochana w MA smokey eye. No normalnie zaczynam podejrzewać, że wreszcie nauczyłam się prawidłowo operować szczoteczką i teraz efekt na moich rzęsach jest taki jakiego w życiu swym, dosyć krótkim, nie miałam. Nawet MF 2000, który był moim all time favourite nie robi takich cudów. Moje rzęsy autentycznie wyglądają jakby były sztuczne, cudownie pogrubione firany. I nie wiem o co kaman, ale teraz ślicznie się rozczesują i ładnie układają, w jednym kierunku a nie rozcapierzają, każda pod innym kątem. Ciekawe czy to zasługa mojego walniętego eksperymentu, żeby ziajowy balsam do ust z oliwą z oliwek wcierać u nasady rzęs czy coś innego, ale aktualnie nie zamienię rzeczonego tuszu na żaden inny
A ja wczoraj skusiłam się na promocję w Rossmannie i kupiłam sobie tusz Maybelline, The Falsies Black Drama Volum` Express. Jestem dość zadowolona, ale jak tak czytam o MA Smokey to zaczynam żałować przepłaconych 15zł :P (Choć w sumie to Mama płaciła ) Córka marnotrawna jestem.

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2011-05-09 o 22:07
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 23:30   #3130
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość

A ja sierota się nabrałam.
Pokazałam nawet TŻtowi, który już jest we wszystkie strony zaznajomiony z "pękaczami":

"Paaaaa!! Jakaś nowa kolekcja, ale szkoda że pękają tak jak biały a nie jak czarny. Coś musi być na rzeczy, że te jasne są inne ".

Dopiero jak ochłonęłam po obejrzeniu zdjęć, przeczytałam treść i się razem ze mnie pośmialiśmy


No daaajcie spokój, żeby tak się w balona zrobić
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 00:07   #3131
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek
Mam. To ja cały czas nim kusze. Swatche masz u mnie na blogu.
Widzę, że już kupiłaś to sama się przekonasz

Tak, tak, kupiłam, i już się nawet nim wysmarowałam . Nałożyłam go na brąz z paletki MySecret i wyglądał super! Jutro zrobię bez tego brązu makijaż, używając bezpośrednio Mauve it, Mauve it! i zobaczę jak się spisze .

W ogóle to tak sobie dzisiaj oglądałam te cienie i kilka mnie zauroczyło, ale mimo wszystko obawiam się ich jakości .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 00:53   #3132
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Tak, tak, kupiłam, i już się nawet nim wysmarowałam . Nałożyłam go na brąz z paletki MySecret i wyglądał super! Jutro zrobię bez tego brązu makijaż, używając bezpośrednio Mauve it, Mauve it! i zobaczę jak się spisze .

W ogóle to tak sobie dzisiaj oglądałam te cienie i kilka mnie zauroczyło, ale mimo wszystko obawiam się ich jakości .
Świetny kolor ten Mauve it, Mauve it!, ale ja też jakoś nie ufam cieniom E. Mam ze trzy ze stałej oferty i nie bardzo je lubię.
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 00:56   #3133
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Świetny kolor ten Mauve it, Mauve it!, ale ja też jakoś nie ufam cieniom E. Mam ze trzy ze stałej oferty i nie bardzo je lubię.
Ja ogólnie niewielu cieniom ufam . A tuszom to już w ogóle :P.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 08:10   #3134
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Mamy coraz więcej wspólnego - szalone eksperymenty i uwielbienie do MA smokey eye To jak dotąd jedyny tusz, który jedną warstwą jest w stanie mnie zadowolić
o tak, jedna warstwa robi takie cuda na kiju z moimi rzęsami, że malowanie nim to sama przyjemność dla mnie
Co do eksperymentów to wiesz, siostry tak mają

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Czuję się jak zła siostra, która nic Ci nie wysłała

-


kusicielka. Przestań, bo ja mam kolejny tusz. Ten najnowszy z Avonu i już następnego nie mogę

nie płakaj, jeszcze kiedyś Cię wykorzystam

Co do kuszenia to ja tylko wypowiadam swoją opinię, a że jest tak hm... sugestywna... no, to już wiesz co masz zrobić


Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
A ja wczoraj skusiłam się na promocję w Rossmannie i kupiłam sobie tusz Maybelline, The Falsies Black Drama Volum` Express. Jestem dość zadowolona, ale jak tak czytam o MA Smokey to zaczynam żałować przepłaconych 15zł :P (Choć w sumie to Mama płaciła ) Córka marnotrawna jestem.
Heh a co Ci szkodzi mieć jeszcze jeden, no powiedz sama, a że jeszcze to z essence to już w ogóle kisiel w majtach
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 08:18   #3135
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. IX

Zzzielona strsznie kusisz tym cieniem Mauve Ma rewelacyjny odcien!!!
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 08:27   #3136
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Essence cz. IX

dziękuję za info dotyczące pędzli, miałam ochotę kupić ten ze stałej kolekcji, bo myslałam, ze będzie taki sam jak z Moonlight

a teraz na moją listę wędruje tusz chciałam wypróbować MF 2000, nigdy go nie miałam, ale skoro tak zachwalacie ME smokey to...
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 08:30   #3137
Azazel1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
"Paaaaa!! Jakaś nowa kolekcja, ale szkoda że pękają tak jak biały a nie jak czarny. Coś musi być na rzeczy, że te jasne są inne ".
Cooo?? To te czarne pękają inaczej? Ja sie tyle namordowałam z białym, i efekt jest ciagle beznadziejny (taki jak u kazdego z reszta). To jak pękają czarne, tak jak te Isadory?

Edytowane przez Azazel1987
Czas edycji: 2011-05-10 o 08:34
Azazel1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 08:31   #3138
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Przyszłam powiedzieć, że aktualnie jestem szaleńczo zakochana w MA smokey eye. No normalnie zaczynam podejrzewać, że wreszcie nauczyłam się prawidłowo operować szczoteczką i teraz efekt na moich rzęsach jest taki jakiego w życiu swym, dosyć krótkim, nie miałam. Nawet MF 2000, który był moim all time favourite nie robi takich cudów. Moje rzęsy autentycznie wyglądają jakby były sztuczne, cudownie pogrubione firany. I nie wiem o co kaman, ale teraz ślicznie się rozczesują i ładnie układają, w jednym kierunku a nie rozcapierzają, każda pod innym kątem. Ciekawe czy to zasługa mojego walniętego eksperymentu, żeby ziajowy balsam do ust z oliwą z oliwek wcierać u nasady rzęs czy coś innego, ale aktualnie nie zamienię rzeczonego tuszu na żaden inny
kurcze ktory to?

szukam szukam i nie moge znalezc
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 08:51   #3139
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Azazel1987 Pokaż wiadomość
Cooo?? To te czarne pękają inaczej? Ja sie tyle namordowałam z białym, i efekt jest ciagle beznadziejny (taki jak u karzdego z reszta). To jak pękają czarne, tak jak te Isadory?
oj Czarnym też dużo brakuje do IsaDorowego efektu, ale jest on bardziej zadowalający, bo można zrobić tak, że nie pęka w takie nitki tylko "normalnie" ale każdy musi się pobawić, znaleźć swój sposób i wtedy będzie zadowolony

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Powiecie mi ile w limitowance I love Berlin dokładnie kosztował lakier do zdobień? Ja ostatnio za niego dałam 6.99zł (był w koszyczku przeceniony z 8.99zł) a na jednym blogu przeczytałam, że normalnie on kosztował niecałe 6zł... Jak to jest z tymi koszyczkowymi promocjami?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 08:56   #3140
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. IX

To ja wstawiam fotki czarnego pekacza skoro kto pytal, moze sie przydadza

Przy cieniutkiej warstwie peka tak wlokniscie, a przy grubej to duze pekniecia ,takie platki. Ja jestem zadowolna ze go kupilam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6370.jpg (66,9 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6377.jpg (67,8 KB, 85 załadowań)
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 09:07   #3141
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
To ja wstawiam fotki czarnego pekacza skoro kto pytal, moze sie przydadza

Przy cieniutkiej warstwie peka tak wlokniscie, a przy grubej to duze pekniecia ,takie platki. Ja jestem zadowolna ze go kupilam
Mnie jednak nie bardzo leży ten efekt- nie podobają mi się te zgrubienia które się tworzą.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 09:10   #3142
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

A ja jestem zakochana w czarnym pękaczu Te "zgrubienia" traktuję lakierem bezbarwnym (i tak jest potrzebny, bo nie podoba mi się mat pękacza) i jest wszystko git
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 09:12   #3143
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. IX

Wlasnie, mozna nalozyc top coat i wtedy bedzie "gladki" efeft. Zapomnialam wspomniec ze na tym zdjeciu bez top coata
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 09:27   #3144
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Wlasnie, mozna nalozyc top coat i wtedy bedzie "gladki" efeft. Zapomnialam wspomniec ze na tym zdjeciu bez top coata
No niby tak... Ale zostawię je w sklepie dla tych którym się to bardziej podoba

Tak w ogóle, to chyba niedobrze ze mną.... byłam w Douglasie z Córką wczoraj i NIC NIE KUPIŁYŚMY
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 09:29   #3145
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
kurcze ktory to?

szukam szukam i nie moge znalezc
proszę http://black--feather.blogspot.com/2...ra-smokey.html

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość


Powiecie mi ile w limitowance I love Berlin dokładnie kosztował lakier do zdobień? Ja ostatnio za niego dałam 6.99zł (był w koszyczku przeceniony z 8.99zł) a na jednym blogu przeczytałam, że normalnie on kosztował niecałe 6zł... Jak to jest z tymi koszyczkowymi promocjami?

to ja Ci powiem, to jest tak, że często gęsto oszukują klientów na cenie i przede wszystkim jakości bo wywalają stare produkty z limitowanek sprzed dwóch lat
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 09:38   #3146
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No niby tak... Ale zostawię je w sklepie dla tych którym się to bardziej podoba

Tak w ogóle, to chyba niedobrze ze mną.... byłam w Douglasie z Córką wczoraj i NIC NIE KUPIŁYŚMY
Wiadomo Ja mimo pekacza Essence chcialabym jeszcze jakis pekacz Isadory

Mi za to zaczal mi sie snic po nocach nowy kajal All I want, ktos na niego kiedys zwrocil uwage. Ma ktoras z Was moze?

Aha, jesli bylo to przepraszam kupila ktoras z Was kredke z tych nowych metalicznych?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 09:41   #3147
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Zzzielona strsznie kusisz tym cieniem Mauve Ma rewelacyjny odcien!!!
Może pokuszę jeszcze bardziej i zrobię o nim notkę na blogu . Ale to dopiero jak się czegoś więcej dowiem .

EDIT
Ktoś pisał, że zepsuł All About Cupcake, znalazłam filmik Michelle Phan jak można taką szminkę naprawić
http://www.youtube.com/watch?v=AwmIR...el_video_title
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2011-05-10 o 10:07
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:11   #3148
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Powiecie mi ile w limitowance I love Berlin dokładnie kosztował lakier do zdobień? Ja ostatnio za niego dałam 6.99zł (był w koszyczku przeceniony z 8.99zł) a na jednym blogu przeczytałam, że normalnie on kosztował niecałe 6zł... Jak to jest z tymi koszyczkowymi promocjami?
ja mam czarny do zdobień z ILB kupiony kiedy limitka była w szafie i zapłaciłam za niego 5,49zł

więc chyba Natury robią nas nieźle w balona z tymi "promocjami"
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:36   #3149
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. IX

Czy któraś z Was posiada lakiery multi dimension 67 just shout! i colour&go 22 what do u think? i mogłaby wstawić zdjęcie porównujące oba kolory? Ja mam md 67, ale interesuje mnie też c&g 22 - niestety w dwóch Naturach nie było tego drugiego koloru i nie moglam nawet w buteleczce sprawdzić/porównać odcienie.
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:32   #3150
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Ładne ale i tak mnie nie przekonuje do zakupu.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No niby tak... Ale zostawię je w sklepie dla tych którym się to bardziej podoba

Tak w ogóle, to chyba niedobrze ze mną.... byłam w Douglasie z Córką wczoraj i NIC NIE KUPIŁYŚMY
Kolejne zarażone... Macie ten sam objaw co ja i marryme21... Widać epidemia się rozszerza
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.