Kosmetyki Essence - część XI - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-05, 19:05   #3361
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ty niedobra Tyyyyyyyy ;((( żem się oto napaliła na te kredki, uwielbiam kolorowe kreski!
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:05   #3362
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ty niedobra Tyyyyyyyy ;((( żem się oto napaliła na te kredki, uwielbiam kolorowe kreski!

Dziewczęta, ja tak jeszcze raz w klimacie paese - czy oprócz mgły coś poleccacie?
ja ostatnio namietnie uzywam błyszczyma milky lips takiego koralowo rozowego swietny zapach, kolor może troche się kleić ale nie wchodzi w załamania jest dość gęsty wiec nie spływa i na dodatek ma lekko słodkawy smak w przeciwieństwie do błyszczykow essence np. stay with me

a żeby nie offtopować to rozświetlacz z crystal bedzie moj i nikomu nie oddam
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:09   #3363
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A możesz zdradzic co to za drogeria i gdzie się znajduje?
Drogeria Jasmin
al. Jerozolimskie 54
http://www.drogeriejasmin.pl/drogeria-warszawa

Po numerze wnioskuję, że to jest gdzieś pomiędzy Jana Pawła, a Emilii Plater. Także myślę, że to mogą być podziemia przy Centralnym.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:21   #3364
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

A ja się zastanawiam dlaczego macie problem ze zmyciem różu z VL? Przyznam, że ja takiego nie mam, zaraz po użyciu myję ręce ciepłą wodą z mydłem i już.

A w ramach offtopa... miałam sklep z produktami paese pod domem. Raz byłam pooglądać produkty (po tym, jak na YT jedna z dziewczyn zachwalała) a potem w krótkim czasie to zlikwidowali chociaż plakaty wiszą tam do dzisiaj
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:38   #3365
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Drogeria Jasmin
al. Jerozolimskie 54
http://www.drogeriejasmin.pl/drogeria-warszawa

Po numerze wnioskuję, że to jest gdzieś pomiędzy Jana Pawła, a Emilii Plater. Także myślę, że to mogą być podziemia przy Centralnym.
A to dzięki, poszukam w takim razie.

Dziewczyny w przejściu podziemnym czy centralnym jest jeszcze jedna drogeria-jak się schodzi z przystanku autobusowego w stronę dworca zachodniego(Przystanek, na którym staje 521 jadące dalej np) do podziemi to się wchodzi niemal na wprost do tej drogerii.Jak spojrzec na prawo to tam jest sklep z bizu-six czy I am.
Jest to malutka klitka ale mają spory wybór, jest własnie Paese,Euphora, Bell, Pierre Renee, Vipera, Golden Rose etc.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:39   #3366
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

byłam dziś w Naturze w Olimpie i wiecie co? miałam już OSTATNI róż VL i betonowy lakier w koszyku po czym się rozmyśliłam i nie wzięłam nic z VL a za to 3 kredki Long Lasting i pigmenty z MySecret... i nie wiem czy żałuję czy nie. z jednej strony mogłam wziąć na zapas albo komuś odsprzedać czy coś ale z drugiej chyba był trochę macany... no nic, ktoś inny skorzystał poza tym nie lubię tej Natury, wolę moją na Świętoduskiej bo tam są przyjemniejsze Panie wybiorę się w czwartek po puder Fix&Matte bo mój na wykończeniu - a mam do od początku września i praktycznie codziennie używam
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:04   #3367
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Ja mam prawdziwy dylemat! Nie wiem, czy kupić Wiosenną Mgłę Pudrową albo Revlonowy rozswietlacz w płynie czy czekać na Crystalliced. Narazie mam rozswietlacz z Blossoms, ale cały czas tu kusicie i kusicie.
Wiecie może czy i gdzie w Katowicach można gdzieś kupić Paese?
Tak poza tym, to się zdziwiłam, że Marionnaud jest w Katowicach. Wieeeeeeeeki nie byłam w Silesii.
kupić wszystko i podzielić się opiniami Z Crystalliced to loteria i nie ma pewności czy u nas będzie, a to czy wiosenną mgłę czy revlon- zależy jaką konsystencję wolisz. Ja jednak wolę produkty w kamieniu

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ale wiesz... Czego się nie robi dla Essence i innych zachcianek kosmetycznych Ja np. dla Essence też zwiedziłam mało znane mi rejony miasta swego i nie tylko swego... Możesz tam odkryć coś naprawdę ciekawego, o czym byś nigdy nie wiedziała gdybyś tam nie pojechała. Naprawdę warto zrobić taką eskapadę
ja zwiedzałam Berlin śladami Catrice :P ( i Starbucksów)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 20:22   #3368
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Daawno nie byłam w Naturach w Katowicach, a jednak ten róż w żelu VL mnie skusił, wiecie może czy jest on jeszcze dostępny, czy coś się z tej limitowanki ostało?
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:30   #3369
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A to dzięki, poszukam w takim razie.

Dziewczyny w przejściu podziemnym czy centralnym jest jeszcze jedna drogeria-jak się schodzi z przystanku autobusowego w stronę dworca zachodniego(Przystanek, na którym staje 521 jadące dalej np) do podziemi to się wchodzi niemal na wprost do tej drogerii.Jak spojrzec na prawo to tam jest sklep z bizu-six czy I am.
Jest to malutka klitka ale mają spory wybór, jest własnie Paese,Euphora, Bell, Pierre Renee, Vipera, Golden Rose etc.
A jest tam Hean? I te cienie High Definition?

Przyznam się, ze nie za bardzo rozumiem jak tam trafić

Czy jest jakiś wątek dotyczący kosmetyków Hean, bo nie chce już tutaj offtopować, a szukałam na podforum urodowym pytania do wizażystki i tam takiego nie było, a może źle szukałam. Jeśli jest już taki to podajcie mi link Chciałabym poczytać o tych słynnych już cieniach czwórkach, a nie chcę tutaj ciągle o tym pisać
i wypytywać A mam kilka pytań do szczęśliwych posiadaczek
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-12-05 o 20:32
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:33   #3370
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A to dzięki, poszukam w takim razie.

Dziewczyny w przejściu podziemnym czy centralnym jest jeszcze jedna drogeria-jak się schodzi z przystanku autobusowego w stronę dworca zachodniego(Przystanek, na którym staje 521 jadące dalej np) do podziemi to się wchodzi niemal na wprost do tej drogerii.Jak spojrzec na prawo to tam jest sklep z bizu-six czy I am.
Jest to malutka klitka ale mają spory wybór, jest własnie Paese,Euphora, Bell, Pierre Renee, Vipera, Golden Rose etc.
Też dzięki.
Na pewno zajrzę, zwłaszcza że przejeżdżam tamtędy codziennie.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A jest tam Hean? I te cienie High Definition?

Przyznam się, ze nie za bardzo rozumiem jak tam trafić

Czy jest jakiś wątek dotyczący kosmetyków Hean, bo nie chce już tutaj offtopować, a szukałam na podforum urodowym pytania do wizażystki i tam takiego nie było, a może źle szukałam. Jeśli jest już taki to podajcie mi link Chciałabym poczytać o tych słynnych już cieniach czwórkach, a nie chcę tutaj ciągle o tym pisać
i wypytywać A mam kilka pytań do szczęśliwych posiadaczek
Jest tutaj, ale średnio oblegany.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475021
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:40   #3371
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Też dzięki.
Na pewno zajrzę, zwłaszcza że przejeżdżam tamtędy codziennie.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------


Jest tutaj, ale średnio oblegany.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475021
Dziękuję ślicznie!

Faktycznie skromniutki, trzeba go rozruszać
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 21:07   #3372
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ty niedobra Tyyyyyyyy ;((( żem się oto napaliła na te kredki, uwielbiam kolorowe kreski!

Dziewczęta, ja tak jeszcze raz w klimacie paese - czy oprócz mgły coś poleccacie?
Róż ze starej kolekcji Retro. Upatrzyłam na All
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:18   #3373
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Tak jak pisałam, każdy jednak inaczej ocenia produkt Co dla jednego jest taflą, dla drugiego może być efektem "pomalujmy się margarynką"


Ten rozświetlacz z paese wygląda bardzo obiecująco


dzolls -
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:26   #3374
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A jest tam Hean? I te cienie High Definition?

Przyznam się, ze nie za bardzo rozumiem jak tam trafić
Oj nie wiem ostatnio tam byłam ze 2 miesiące temu i Hean mnie akurat nie interesowało.Ale będe jutro w innej drogerii z polskimi kosmetykami to zobaczę.

Jak trafić?Jedziesz autobusem np 521 albo 525, wiem, że na tym przystanku stają również inne autobusy ale nie wiem teraz dokładnie, które.Przystanek dworzec centralny.Znajduje się pod centralnym a po drugiej stronie ulicy jest Rossmann.Wiesz, który?Tam stają autobusy jadące dalej w stronę zachodniego.
Wysiadasz z autobusu i odwracasz w lewo.Kawałek przed Tobą będzie wejście do podziemi.Wchodzisz i niemal na wprost siebie będziesz miała małą drogeryjkę.Dla orientacji podaję, że gdzieś po prawej stronie jest sklep I am albo Six z biżuterią więc trzeba szukać gdzieś w okolicach tego sklepu(wiem, że te tunele pod centralnym są skomplikowane).
Lepiej?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:31   #3375
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Muszę się wybrać do tej drogerii... Tak kusicie Mają i Essence, i Paese, i coś mi się obiło o uszy, że mają Hean? Sprostujcie, jeśli coś pomieszałam Ale jeśli faktycznie mają Hean i te cienie czwórki z serii High Definition to przepadłam...
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A jest tam Hean? I te cienie High Definition?

Przyznam się, ze nie za bardzo rozumiem jak tam trafić
Hean jest, ale czy te konkretnie cienie to nie wiem...

A co do lokalizacji tej drogerii Jaśmin to pozwolę sobie zacytować samą siebie. Śniegowa trafiła tam z moim szaleńczym opisem więc może się jeszcze komuś sprawdzi jako drogowskaz
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
W części odremontowanej, w jednym z przejść gdzie się schodzi na perony. Jeśli dobrze pamiętam to przy wejściu do Złotych, ale tym pod chmurką, nie tym bezpośrednim. Tam są te drzwi obrotowe To ten korytarz właśnie
(jej, kolejna świetna próba wytłumaczenia komuś czegoś brawa dla mnie ) Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. Jeśli nie hcesz się błąkać po podziemiach to pójdź po prostu do tego wejścia do podziemi z obrotowymi drzwiami od strony Złotych i jak tylko wejdziesz to będzie widać




Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ufffffffffff...

Kupiłam dziś w Hebe tusz I <3 extreme. Na razie pomalowałam się na "stary" tusz i już widzę, że będzie mega. Szczoteczka mnie na szczęście nie przeraża, ale ja już tyle tuszy przetestowałam, że żadna szczota mi nie straszna.
A w ogóle ta drogeria to raj.. Pełna szafa essence i wiele wiele innych. Co prawda, pani zapytana o VS w ogóle nie wiedziała o co mi chodzi, ale nic to.
A czy widziałaś może czy są jeszcze podwójne kredki z limitki B&W? Nie udało mi się wyrwać dziś z pracy...



Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
róż w żelu 25 zł

Dobrze, że udalo mi sie go kupić w N
Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Wiecie, ja rozumiem, że można wziąć jedną sztukę więcej czegoś, bo a nuż się okaże hitem i będzie w zapasie a jak nie to się kogoś poratuje w potrzebie albo wystawi na aukcji.
Jednak wkurzają mnie takie osoby, które biorą wszystkie sztuki tego co najlepsze, żeby interes na tym zbić
Niezłe przegięcie... Jeżeli ja bym miała zbyt dużo z jakiejś limitki i zdecydowałabym się wystawić na Allegro to bym wystawiła licytację od ceny producenta. Wtedy każdy może zadecydować czy chce ten kosmetyk na tyle żeby zapłacić więcej czy nie i cena rośnie proporcjonalnie do napalenia na dany kosmetyk
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-12-05 o 21:37
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:37   #3376
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam, każdy jednak inaczej ocenia produkt Co dla jednego jest taflą, dla drugiego może być efektem "pomalujmy się margarynką"


Ten rozświetlacz z paese wygląda bardzo obiecująco


dzolls -
co?

jutro postaram się znaleźć tą mgiełę

aaa jeszcze jedna rzecz mnie naszła, jak się rano mazałam - czy wasz aoh też ma takie jakby grudki na powierzchni? Całą wierzchnią warstwę już zużyłam, ale porobiły mi się właśnie grudki i tak mnie to interesuje
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:37   #3377
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Oj nie wiem ostatnio tam byłam ze 2 miesiące temu i Hean mnie akurat nie interesowało.Ale będe jutro w innej drogerii z polskimi kosmetykami to zobaczę.
A co to za drogeria? Bo ja ostatnio kupuję przeważnie niedrogie, polskie kosmetyki i dobrze na tym wychodzę.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A czy widziałaś może czy są jeszcze podwójne kredki z limitki B&W? Nie udało mi się wyrwać dziś z pracy...
Kurcze, coś tam czarno-białego było (bo to o tą chodzi?), ale się nie przyglądałam, bo były dzikie tłumy przy tej szafie.
Muszę tam kiedyś pójść w ciągu dnia i sobie na spokojnie wszystko pooglądać. Chyba wezmę z tej okazji urlop.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:42   #3378
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A co to za drogeria? Bo ja ostatnio kupuję przeważnie niedrogie, polskie kosmetyki i dobrze na tym wychodzę.
Drogeria jest na Gocławiu.Na ulicy Umińskiego numer 12 jest biedronka, za ową biedronką znajduje się taki mini bazarek z drewnianych budek-ciuchy, coś tam i jest właśnie drogeryjka.
Jest ona nawet wymieniona w pierwszym poście jako mająca podwójną szafę essence.Fakt mają szafę essence z miejscem na limitkę ale od jakiś 3 miesięcy leżą tam resztki You Rock i ogólnie z Essence to tam bieda.
Aha jesli jesteś z okolic to sobie jeszcze zobacz na bazarze Szembeka.Jest tam kilka małych drogerii z polskimi kosmetykami.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:49   #3379
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
co?

jutro postaram się znaleźć tą mgiełę

aaa jeszcze jedna rzecz mnie naszła, jak się rano mazałam - czy wasz aoh też ma takie jakby grudki na powierzchni? Całą wierzchnią warstwę już zużyłam, ale porobiły mi się właśnie grudki i tak mnie to interesuje
ja mam tak z cieniem mystic lemon z essence i z pojedynczym cieniem z mysecret. chyba są po prostu nie do końca starannie zmielone (?)
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 21:54   #3380
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam, każdy jednak inaczej ocenia produkt Co dla jednego jest taflą, dla drugiego może być efektem "pomalujmy się margarynką"



Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość

aaa jeszcze jedna rzecz mnie naszła, jak się rano mazałam - czy wasz aoh też ma takie jakby grudki na powierzchni? Całą wierzchnią warstwę już zużyłam, ale porobiły mi się właśnie grudki i tak mnie to interesuje

U mnie jest to samo, ale nie przeszkadza to absolutnie w jego użytkowaniu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:55   #3381
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Mi też nie, bo i tak maziam pędzelem na niego i jest gites, ale mnie to rano zastanowiło, zeby was zapytać
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 21:58   #3382
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
no a w temacie mojej rozterki z AOH, szukam czegoś jak najmocniej podobnego, bo jednak nie chcę teraz AOH nadużywać, oszczędzam go na extra wyjścia a innego rozświetlacza nie mam, no i teraz, jak zaczęłam się bawić różem, to nie wyobrażam sobie nie podciągnąć tego efektu jeszcze blingiem
Pale tan z Kryolanu

Cytat:
Napisane przez boondziek Pokaż wiadomość
Już jestem na bieżąco - w Jasminie nie ma tego stoiska za to w carrefourze na zakopiańskiej jest stoisko PEASE i ten rozświetlacz kosztuje coś koło 17zł. Jutro się wybieram
Kosztuje 21,90 zł.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 22:27   #3383
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30890828]a ja po raz enty polecę mocną, bezdrobinkową taflę jaką daje Wiosenna Mgła Pudrowa Paese. W rzeczywistości lśni bardziej niż na fotach [/QUOTE]
Mam już od jakiegoś czasu ochotę na tą mgłę.

A jeszcze - wydaje mi się, że efekt podobny do AOH może dać higlighter w sztyfcie Collection 2000 w najjaśniejszym odcieniu [01 Maldives]
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Zastanawiałyście się nad dodaniem pudru dorzęs do jakiejś mascary - ja zrobiłam tak od razu jak kupiłam wszystko z VL i powiem Wam tylko , że wg mnie warto. Próbowałam jej już kilka razy . Jutro postaram się wrzucić recenzję ze zdjęciami na bloga...
Oooo, to dobra wiadomość jest
W takim razie chyba zaryzykuję z pudrem, o ile będzie co zbierać z półki [ale mam nadzieję, że będzie ]
Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
to pierwsze o czym pomyślałam jak zobaczyłam puder... czekam tylko aż wykończę jakieś mazidło, bo na razie nie chcę sypać do nowej maskary
Ale mam jakieś resztki MA więc będę próbować.
Ja też mam zamiar najpierw lekko zreanimować MA a potem popudrować go trochę
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 22:35   #3384
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Oj nie wiem ostatnio tam byłam ze 2 miesiące temu i Hean mnie akurat nie interesowało.Ale będe jutro w innej drogerii z polskimi kosmetykami to zobaczę.

Jak trafić?Jedziesz autobusem np 521 albo 525, wiem, że na tym przystanku stają również inne autobusy ale nie wiem teraz dokładnie, które.Przystanek dworzec centralny.Znajduje się pod centralnym a po drugiej stronie ulicy jest Rossmann.Wiesz, który?Tam stają autobusy jadące dalej w stronę zachodniego.
Wysiadasz z autobusu i odwracasz w lewo.Kawałek przed Tobą będzie wejście do podziemi.Wchodzisz i niemal na wprost siebie będziesz miała małą drogeryjkę.Dla orientacji podaję, że gdzieś po prawej stronie jest sklep I am albo Six z biżuterią więc trzeba szukać gdzieś w okolicach tego sklepu(wiem, że te tunele pod centralnym są skomplikowane).
Lepiej?
O tak, już lepiej Dziękuję

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Drogeria jest na Gocławiu.Na ulicy Umińskiego numer 12 jest biedronka, za ową biedronką znajduje się taki mini bazarek z drewnianych budek-ciuchy, coś tam i jest właśnie drogeryjka.
Jest ona nawet wymieniona w pierwszym poście jako mająca podwójną szafę essence.Fakt mają szafę essence z miejscem na limitkę ale od jakiś 3 miesięcy leżą tam resztki You Rock i ogólnie z Essence to tam bieda.
Aha jesli jesteś z okolic to sobie jeszcze zobacz na bazarze Szembeka.Jest tam kilka małych drogerii z polskimi kosmetykami.
Trzeba będzie tam kiedy zajrzeć, bo tam jest najbliższa pierdonka, więc bywam tam czasami. Ciekawe czy jeszcze uchowały się flamastry do ust z YR?

Pozwolę sobie wtrącić się jeszcze raz z Hean Na ich stronie, gdzie są wymienione drogerie, w których można dostać kosmetyki Hean jest wyszczególnioną ta drogeria przy pierdonce -> ul. Złotej Wilgi 8 Bo ta Biedronka ma "właściwy" adres Złotej Wilgi 2, a znajduje się przy Umińskiego, żeby było prościej

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Hean jest, ale czy te konkretnie cienie to nie wiem...

A co do lokalizacji tej drogerii Jaśmin to pozwolę sobie zacytować samą siebie. Śniegowa trafiła tam z moim szaleńczym opisem więc może się jeszcze komuś sprawdzi jako drogowskaz
Chodziło o inną drogerię niż Jasmin Ale dziękuję za przypomnienie, na pewno jeszcze komuś się przyda
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 23:28   #3385
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Niezłe przegięcie... Jeżeli ja bym miała zbyt dużo z jakiejś limitki i zdecydowałabym się wystawić na Allegro to bym wystawiła licytację od ceny producenta. Wtedy każdy może zadecydować czy chce ten kosmetyk na tyle żeby zapłacić więcej czy nie i cena rośnie proporcjonalnie do napalenia na dany kosmetyk
Ja tak ostatnio zrobiłam ale z nową spódniczką, która nie była już dostępna - ale się bili o nią

A żeby nie było oft, to jutro się przejadę do Natury przy Arenie (Posen) - nie liczę, że dostanę VL, ale przynajmniej się dowiem gdzie to jest

Tak mówicie o drogerii Jaśmin, musiałabym do niej kiedyś wejść zobaczyć co tam ciekawego mają, codziennie koło niej przejeżdżam, ale jakoś nie miałam okazji jej odwiedzić
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 06:01   #3386
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
O tak, już lepiej Dziękuję
Pozwolę sobie wtrącić się jeszcze raz z Hean Na ich stronie, gdzie są wymienione drogerie, w których można dostać kosmetyki Hean jest wyszczególnioną ta drogeria przy pierdonce -> ul. Złotej Wilgi 8 Bo ta Biedronka ma "właściwy" adres Złotej Wilgi 2, a znajduje się przy Umińskiego, żeby było prościej
A tak.Znaczy nie wiem jaki adres ma Biedronka, wydawało mi sie, że Umińskiego 12 ale możliwe, że Złotej Wilgi.
I tak, to jest ta drogeria.Ja ją znalazłam akurat poprzez stronę Vipery.Wszystko się zgadza.Niemniej podałam po prostu prostszy opis bo Biedronkę każdy znajdzie a ja choć z okolicy to z adresem Złotej Wilgi miałam problem.
I zobaczę czy mają te pisaki do ust bo będę tam dzisiaj.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 08:01   #3387
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Kurcze, naprawdę fajna obsługa, na to wygląda Przy Kleparzu jestem rzadko, ale jak kiedyś tam będę to z chęcią zaglądnę
W tej naszej na prawdę fajna. Miłe dziewczyny bardzo.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Muszę się wybrać do tej drogerii... Tak kusicie Mają i Essence, i Paese, i coś mi się obiło o uszy, że mają Hean? Sprostujcie, jeśli coś pomieszałam Ale jeśli faktycznie mają Hean i te cienie czwórki z serii High Definition to przepadłam...
Hean nie paniętam, Ale MIYO tak
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A możesz zdradzic co to za drogeria i gdzie się znajduje?
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Drogeria Jasmin
al. Jerozolimskie 54
http://www.drogeriejasmin.pl/drogeria-warszawa

Po numerze wnioskuję, że to jest gdzieś pomiędzy Jana Pawła, a Emilii Plater. Także myślę, że to mogą być podziemia przy Centralnym.
Tak Jasmin jest w podziemiach na przeciwko peronów.

Najłatwiej trafić tam od wyjścia ze Złotych Tarasów- tego na wysokości kerfa. Na przeciwko tego wyjścia są schody i tam są obrotowe drzwi. Perony po prawej, a Jasmin po lewej.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 08:10   #3388
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Drogeria jest na Gocławiu.Na ulicy Umińskiego numer 12 jest biedronka, za ową biedronką znajduje się taki mini bazarek z drewnianych budek-ciuchy, coś tam i jest właśnie drogeryjka.
Jest ona nawet wymieniona w pierwszym poście jako mająca podwójną szafę essence.Fakt mają szafę essence z miejscem na limitkę ale od jakiś 3 miesięcy leżą tam resztki You Rock i ogólnie z Essence to tam bieda.
Aha jesli jesteś z okolic to sobie jeszcze zobacz na bazarze Szembeka.Jest tam kilka małych drogerii z polskimi kosmetykami.
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak Jasmin jest w podziemiach na przeciwko peronów.

Najłatwiej trafić tam od wyjścia ze Złotych Tarasów- tego na wysokości kerfa. Na przeciwko tego wyjścia są schody i tam są obrotowe drzwi. Perony po prawej, a Jasmin po lewej.
Dziękuję, zajrzę na pewno. Tylko cholera kasa się szybko rozchodzi. A to tusz, a to rozświetlacz. A święta za pasem. Chyba najwięcej prezentów sprawiam sama sobie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 09:11   #3389
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mam z nim dokładnie taki sam problem. Artystyczne mazy i grudki. Gdyby jeszcze gwint był mniejszy, to szczotkę bym sobie zamieniła, a tak co rano ekwilibrystykę dwuszczotkową urządzam
Z kolei dzisiejsze tuszowe poczynania wprawiły mnie we względnie radosny nastrój
Udało mi się nie skleić rzęs, nie porobić grudek i nie umazać sobie powiek Moje rzęsy wyglądają ładnie i - co najważniejsze - są widoczne (bo na bezrzęsie cierpię ). Czyli jednak kwestia wprawy i przyzwyczajenia. Skoro nauczyłam się ten trójgrzebień z Fatale Lancome obsługiwać (i po dziś dzień nie znalazłam godnego mascarowego następcy), to mam dużej essencowej szczocie nie podołać?
Do tego tusz rzeczywiście się nie kruszy, nie rozmazuje i wytrzymuje cały dzień w nienaruszonym stanie.
Innymi słowy, pomimo wcześniejszego marudzenia, dostrzegam w nim jednak potencjał


Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Hehe może zrobili to samo co z jednym z żółtych lakierów- ta sama nazwa, a dwa zupełnie różne produkty U mnie ta kredka to jeden wielki niewypał. Twarde to to dziadostwo, że można nią pole zaorać, do tego brak jakiegoś większego pigmentu. Tylko tyle, że ja swoją kupowałam już kilkanaście ładnych miesięcy temu (więc chyba na pewno musieli zmienić formułę, skoro Twoja jest mięciutka, albo mamy inne pojęcie "miękkości"), jednak od samego początku taka wredna była
Być może zmienili formułę, innego wytłumaczenia nie ma. Albo po prostu różne partie im wychodzą
Mój egzemplarz twardy nie jest; nie muszę nim szorować, by uzyskać kolor, wystarczy lekko sunąć po skórze
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 09:22   #3390
Azazel1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Zakupiłam osławiony tusz z I love. Specjalnie pojechałam do natury w ETC bo tam babki zaklejają produkty od razu po dostawie.
Pierwsze wrazenie: szczota jak do wc :P umaziałam sobie całe oko tuszem, ale pewnie dojde do wprawy. Sam tusz jak za taką cene godny wypróbowania, zwłaszcze gdy szkoda kasy na cos droższego
Azazel1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.